Geslaagde receptie. S.V. Castenray kan terugzien op een zeer geslaagde en drukbezochte receptie t.g.v, het behaalde kampioenschap van het eerste elftal. Tijdens deze receptie werd door een bondsafvaardiging de kampioensmedaille over handigd. Naast de vele voetbalverenigingen uit de regio gaven o,a. ook afgevaardigden van de scheidsrechterverenigingen en het College van B. en 11/. acte de presence. Het meest gevleid waren bestuur en spelers echter met de felicitaties van de tal rijke Castenrayse mensen, dio zaterdagavond weer eens duidelijk -kenbaar maakten dat ze volledig achter hun dorpsverenigingen staan. Ulo willen dan ook allen die belangstelling toonoen langs deze weg onze hartelijke dank overbrengen. Afscheid trainer: Zaterdagavond, voor de aanvang van de receptie, werd door het bestuur en de spe lers van het eerste elftal officieel afscheid genomen van onze trainer, Dhr. Knor. Twee seizoenen lang heeft hij met ovorgave de wekelijkse trainingen verzorgd en heeft hij met succes het eerste elftal gecoacht. Een van zijn laatste officiële handelingen bij onze voetbalvereniging zal hij a.s. zondag verrichten. Dan speelt Castenray 1 nl. een huldigingswedstrijd ter af sluiting van de kampioensfestiviteiten. Tegenstander is het in de 4de klasse K.N.V.B. uitkomende America 1, met do aanmoedigingen van een hopelijk talrijk publiek belooft het een alleszins aantrekkelijke wedstrijd te worden. Feestavond tweede elftal; Op zaterdag 4 mei a.s. is er voor de spelers van het tweede elftal de traditionele feestavond ter afsluiting van de competitie. Om 8 uur worden alle spelers met echtgenote of verloofde in café van Rhee verwacht? JEUGDVOETBAL CASTENRAY - D.I.S.i Uitslagen; T.O.P. - Castenray Al 0 - 13. Castenray A2 - Kronenberg Al 3 - 8. D.I.S. BI - Sparta BI 1 - 0. Hegelsom BI D.I.S. B2 0 - 0, I Froaramma 4 mei 1974; Castenray Al thuis tegen E.ID.C. Al - zie raambiljet. Castenray A2 - uit tegen Brug. Al - vertrek 12.10 uur vanaf kerk Oirlo. D.I.S. BI - uit tegen Venray BI - vertrek 14.15 uur vanaf kerk Oirlo, D.I.S. B2 - uit tegen Venray B2 - vetrek 13.15 uur vanaf kerk Oirlo, D.I.S. Cl - thuis tegen Venray Cl - aanvang 13,30 uur. D.I.S. Dl - uit tegen S.V.V. D3 - vertrek 10.15 uur vanaf kerk Oirlo. D.I.S. 02 - uit tegen S.V.V, D5 - vertrek 10.15 uur vanaf kerk Oirlo. D.I.S. E2 - uit tegen Leunen E3 - vertrek 9.15 uur vanaf kerk Oirlo. mededelingen Denk aan het op tijd afmelden!

Castenrays dorpsblad De Schans | 1974 | | pagina 1