VERENIGINGEN: --3 - HANDBOOGSCHUTTERIJ "DE BATAVIEREN": Klasse kampioen van de Batavieren: Stanc! na de eerste 50 pijlen van de Persoonlijke Klasse E .Klasse A G. UJeys met 434 punten. Fr. Kuypers met 415 punten 3. Jacobs met 427 punten. G. .Kunen met 411 punten Ant. Kuypers mot 418 punten. G, Cremers met 411 punten IYI» Smulders met 408 punten. Fr. UJeys mot 401 punten H. Kleeven met 388 punten. P. UJeys met 361 punten Klasse B Klasse C UJ. Brouwers met 392 punten. 3. Peetors met 381 punten. H. v. Kuyck met 376 punten. Gn de Rijk met 376 punten. P. Emonts R. met365 punten. Dos UJeys met 357 punten. H, Cremers met P, Reinders met IVlaria Cremers met G. v. Kqyck met lYlartha Cremers met Honny Cremers met Ans Cremers met 353 punten. 326 punten. 298 punten. 26i punten. 260 punten. 281 punten, 95 punten^ De tweede uiedstrijd hiervoor is vastgesteld op zaterdag 24 november a.s. aanvang 3.30 uur. Sportvrienden het uias voor ons allen een gezellige en spbrtieve wedstrijd. Over de geschoten punten zullen de schutters in het algemeen wel zeer tevreden zijn. Ook wil ik de dames hartelijk dankzeggen die zo in grote getale waren gekomen. Dit vind ik werkelijk fantastisch. Ik ben er innig van overtuigd dat U hierdoor Uw mannen en onze vereniging in zijn geheel een goede .dienst hebt bewezen. Ik zou wel schertsend de opmerking willen .maken als ze eens een goede pijl gescho ten hebben an die schieten ze vela geef ze hiervoor een schouderklopje of een kusje of knuffel hem of haar maar eens goed. Ik ben er vast van overtuigd dat hen dit alles goed zal doen, zodat ze no.g beter kunnen schieten. Ik hoar sommige al zeggen: de schrijver hiervan komt zeker'wel niet aan zijn trekken - in zoverre hebben ze gelijk als men geen schutter meer is. €3 I lïlaar het is nog altijd zo: ik zie en bekijk het nog graag af. Ik hoop en verwacht dat U de volgende keer ook allemaal zo goed op zult komen. Zaterdag 17 november a.s.,' dus' morgen, eerste wedstrijd van ons te houden nederlaag- toumooi tegen Houts-UJelvaren uit lïlierlo-Hout.De opstelling, is als volgt: 3. Peeters UJ. Brouwers H. v. Kuyck P. Emonts R, H. Cremers 3os UJeys Deze schutters schieten om 5 uur. Vriendelijk verzoek wees op tijd aanwezig. Martha Cremers lïlaria Cremers P, Reinders G. v. Kuyck Carolien' Cremers Ans Cremers G. Kunen Fr, UJeys Ant, Kuypers G. UJeys Fr, Kuypers 3. Jacobs G. Cremers. 'Al. Kuijpers. H. Kleeven. Ant. Drabbels Ms Smulders G. de Rijk. Veel succes. Deze schutters .schieten otn 7 uur. Eveaeens vriendelijk verzoek - weas op tijd aanwezig» De secretaris P. Poels, KATHOLIEKE JEUGD BEIDEGING: Donderdag 22 november a.s. van- 7 tot 9 uur clubavond voor de INCA'S. Poetsbeurten: UJilma Rambags, Antoinette Fleurkens. UJilleni jullie allemaal een verlanglijstje meebrengen voor Sinterklaas van ongeveer 2,50. De Leidsters.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 3