- 2 - MEDEDELINGEN STICHTING GEMEENSCHAPSHUIS 1.0. De komende week zullen huis aan huis entreekaarten verkocht morden voor de dansavond van 3 november a.s. U bent allemaal natuurlijk van harte welkom, maar ook als U niet komt kunt U ons steunen door het kopen van deze kaartjes. Er is zo goed opgeschoten met de centrale verwarming in het patronaat dat behalve de grote zaal ook de rest van het gebouw nu voorzien is van radiatoren en vanaf deze week zal de temperatuur er dus behaaglijk zijn. U moet het beslist eens komen pro beren. Het enigste waar we nu nog mee zitten, is de stof, UJe doen dan ook een oproep aan vrouwelijke vrijwilligsters uit Castenray om ons te komen helpen met poetsen, volgende week woensdag om ongeveer 8 uur. Omdat we niet zoveel materiaal hebben zouden we willen vragen of iedereen zelf spul- len mee wil brengen zoals een emmer, spons en zeem, schrobbezem en dweil. Uoor een kop je koffie zullen wij dan zorgsnj P.S.: l \loor de dansavond willen wij er nog op wijzen dat de consumpties alléén tegen pen ningen verstrekt kunnen worden. Het tijdig kopen van penningen bij de ingang voor komt vergissingen en bevordert een snelle bediening. Het Bestuur. LANDELIJKE RIJVERENIGING "DE EENDRACHT" Op vrijdag 14 oktober a.s. hebben de ponyrui- ters aan het concours in America deelgenomen, waar de kringkampioenschappen verreden werden. Ons achttal behaalde hier bij de dressuur voor achttallen de derde prijs. Bij de ind. dressuur was de vijfde prijs voor Jac Ulismans Az. Bij het springen B werd de vierde plaats voor Peter Strijbos en Jac üJismans eerste bij de D-springers, zodat hij tevens kringkampioen werd. UJij wensen de prijswinnaars proficiat met de behaalde resultaten en vooral Jac die vermoedelijk de ponysport gaat verlaten wegens overgang naar de grote ruiters. Afgelopen zondag hebben de veteranen deelgenomen aan het veteranenconcours dat een maal per jaar wordt gehouden en dit jaar werd georganiseerd door de Afd. (ïleterik. UJij wisten bij de dressuur voor viertallen de derde prijs in de wacht te slepen en konden met een mooie beker huiswaarts keren. Het is wel jammer dat dd regen bijna ie der jaar zoveel afbreuk doet aan deze concoursen waar steeds meer belangstelling voor komt maar de veteranen zeggen: gewoon doorgaan. Van de Afd, Meterik hebben wij vernomen dat er van de loterij de volgende nummers een prijs hebben gewonnen die nog niet zijn afgehaald: de hoofdprijs no. 1936 en verder de nummers 842 en 514. Een van deze prijswinnaars woont vermoedelijk in Castenray, dus wie weet KATHOLIEKE JONGEREN BEUJEGING: a.s. Zaterdagmorgen om ongeveer 10.00 uur houdt de K.J.B. van Castenray een "heitje voor een karweitje", voor het bekostigen van ons nieuwe clublokaal. Zorgt U ook allen dat U een karweitje voor onze meisjes hebt? Bij voorbaat dank. De K.J.B. van Castenray zou in hot nieuwe clubgebouw goed een oude kast kunnen ge-^ bruiken. Hebt U er een voor ons?? UJilt U het dan zaterdag a.s. doorgeven aan onze meisjes, UJij halen hem zelf af. Dank U, a.s. Donderdagavond van 7 tot 9 uur clubavond voor de kabouters. Poetsbeurten: Annemioke Cox, Gertie Tielon. lYleisjes zorg voor oude kleren, want deze koer verven we echt. De Leidsters.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 2