HANDBOOGSCHUTTER13 "DE BATAVIEREN" Zaterdag 20 oktober a-s- uitwedstrijd tegen de vereniging Kunst en Vriendschap te Liessel in verband met hun Nederlaagtournooi, De opstelling is als volgt; Fr. UJeys G, UJBys Al. Kuijpers 3. Jacobs Fr. Kuypers IYI. Smulders G, Cremers H. Kleeven A. Kuijpers G, Kunen A. Drabbels H. v. Kuijck Vertrek om 6,30 uur. UJ, Brouujers 3. Peeters Martha Cremers G, de Rijk P, Emonts R, 3os Uieys P, Uleys Maria Cremers Ans Cremers H. Cremers P, Reijnders Henny Cremers De volgende wedstrijden zijn vastgesteld. Zondag 21 oktober a.s. selectiewedstrijd jeugdteam. Zaterdag 3 november a.s. wedstrijd bij Ons Genoegen IDsselstein. Zaterdag 10 november a.s, eerste wedstrijd persoonlijke kampioenschappen. Donderdag 15 november a.s. eerste selectiewedstrijd kringteam. Zaterdag 17 november a.s. uitwedstrijd tegen Houts-UJelvaren te Mierlo-Hout. Zaterdag 24 november a.s. tweede wedstrijd persoonlijke kampioenschappen. Donderdag 29 november a.s. tweede selectiewedstrijd kringteam. S.V. CASTENRAY Uitslagen zondag 14 oktober 1973; Castenray 1 - E.UJ.C. 3 3 - 0. Castenray 2 - H.R.C. 2 0 1. Castenray 3 - Melderslo 4; 1 - 2. Programma zondag 21 oktober a.s.; R.K.D.S.O. 2 - Castenray 1 Meerlo 1 - Castenray 2 R.K.D.E. V. 2 - Castenray aanvang 14.30 uur aanvang 14.30 uur aanvang 11.00 uur scheidsrechter H. Dacobs. scheidsrechter P. Sikes. scheidsrechter P. Verbers. Castenray 1 - E.UJ.C. 3; Na 5 wedstrijden is Castenray 1 nog steeds zonder punten verlies. Het laatste slachtoffer was afgelopen zondag E.UJ.C. 3 dat zich echter niet bij voorbaat naar de slachtbank liet leiden. De mannen uit UJell boden moedig verzet maar ze konden toch niet verhinderen dat 3an Houwen na een kwartier spelen uit een moeilijke hoek raak schoot. Hierna kregen de Castenrayse spelers nog enkele zeer goede kansen maar doelpunten vielen er niet meer voor de pauze. In de tweede helft zette E.UJ.C. alles op alles om de gelijkmaker te forceren maar het doelpunt viel als zo vaak aan dd andere kant. Een handsbal in het 16-meter gebied werd bestraft met een penalty. 3an Arts plaatste zich achter de bal, maar hij schoot deze in de handen van de keeper. De scheidsrechter had echter een üJell speler iets horen roepen en liet daarom de strafschop overnemen. Sommige UJellse spelers raakten daardoor over hun toeren. Een van hun kreeg zelfs een officiële waarschuwing. De overgenomen strafschop werd door 3an Arts beheers ingeschoten. Hoewel het spel steeds ruwer werd hield de scheidsrechter de touw je goed in handen. Ongeveer 10 minuten voor het eigde bepaalde 3an Arts de stand op 3 - 0 en hiermee werd tevens de eindstand bereikt. 3EUGDV0ETBAL CA5TENRAY - D.I.S.: Uitslagen Castenray Al - T.O.P. Al 8 - 0. Kronenberg Al Castenray A2 5 1. Sparta BI - D.I.S. BI s 3 1. D.I.S. B2 - Hegelsom BI 0 - 11. D.I.S. Cl - IJJittenhorst Cl 3 - 0. IOsselsteyn Dl D.I.S. Dl 6 - 0. D.I.S. D2 - Melderslo D2 1 - 2.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 2