- 2 - HANDBOOGSCHUTTERI3 "DE BATAVIEREN"; Uitslagen wan de wedstrijd Schutros - Horst: Klasse E - 1ste zestal behaalde 1.246 punten - 7de plaats HS. 3. Gacobs - 221 p. Klasse A - 2de zestal behaalde 1.161 punten - 6de plaats HS. G. Kunen - 203 p. Klasse C - 4de zestal behaalde B44 punten - 4de plaats HS. H. Cremers - 182 p. Klasse D - 3de zestal behaalde 1.124 punten - 7de plaats HS. A. Kuijpers - 205 p. Personele prijzen behaalde A. Kuypers 5 x 9, G, Kunen 5xB- Carolien Cremers - 3x3. Zaterdag 20 oktober a.s. Nederlaagtournooi Kunst en Vriendschap Liessel - Bata vieren Castenray. De opstelling komt volgende in "De Schans. Vertrek is vastgesteld op 6.30 uur. Zaterdag 3 november a.s. wedstrijd bij Ons Genoegen IJsselsteyn met 4 zestallen. Aanvang 3 uur - vertrek om 2 uur. Ik uil de schutters op het volgende wijzen! Daar onze doelhouder zijn interieur in zijn cafe gaat vernieuwen kunnen wij de eerstvolgende dinsdagen, 16 en 23 oktober, niet oefenen en om in zijn geheel stil te liggen is ook niet goed, vooral i.v.m. het toernooi te Liessel. Nu hebben wij gastvrijheid gekregen bij De Schutroe te Horst, zodat wij daar de komende dinsdagen kunnen oefenen. Vertrek iedere dinsdagavond om 7.30 uur vanaf ons clubhuis. De secretaris P, Poels, S.V. CASTENRAY! Uitslagen zondag 7 oktober 1973! R.K.L.V.V. 2 - Castenray 1 1 - 3. Montagnards 2 - Castenray 2 2- 0. H.B.S.V. 5 - Castenray 3 6 - 3. Programma zondag 14 oktober 1973! Castenray 1 - E.UJ.C. 3 - aanvang 14.30 uur - scheidsrechter 3. Hafmans. Castenray 2 - H.R.C. 2 - aanvang 12.00 uur - scheidsrechter lïl. 3anssen. Castenray 3 - Melderslo 4 - aanvang 14.30 uur - scheidsrechter 3. Poels. R.K.L.V.V. 2 - Castenray l! Ook in zijn vierde competitiewedstrijd wist Castenray 1 beide punten te veroveren, wat deze keor ten koste ging van R.K.L.V.V. 2. Castenray had zijn vaste opstelling enigszins gewijzigd. 3an Arts bezette samen met martin Kuypers het middenveld en 3os van Bree trad op als spitsspeler. Een verstandige zet, zoals later zou blijken. Vanaf het beginsignaal nam Castenray dirokt het initiatief en legde aan Lottum 2 volledig zijn wil op. Er deden zich verscheidene kansen voor, maar het duurde toch nog 20 minuten voordat het eerste doelpunt viel. Martin Kuypers onderschepte een pass op het middenveld en schoof de bal meteen door naar Nico Buddiger, Deze verraste de Lottumse doelman met een lage schuiver in de rechterbenedenhoek: 0-1. Tien minuten later waagde Nico Buddiger een afstandschot. De bal kwam vlak voor de keeper op het natte veld terecht on onder zijn arm door verdween het leder in het net: 0-2. Castenray dikteerrie het spel volledig, maar miste nog teveel kansen in deze zeer goed gespeelde eerste helft. In de tweede helft trok R.K.L.V.V. 2 fel ten aanval en Castenray liet zich even terugdringen op de eigen helft. De rust in het elftal was verstoord en er werd paniekerig gevoetbald. In deze periode kwamen de gastheren dan ook aan de aan sluitingstreffer. Eventuele hoop op een gelijkspel vervloog echter, toen 3an Houwen tien minuten later na verleend buitenspel alleen kan doorgaan. Ter hoogte van de cornerlijn legde hij de bal keurig terug op Nico Buddiger en deze kon zijn 3de doelpunt maken: 1-3.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 2