4 - S.V. CASTENRAY Uitslagen zondag 30 september 1973s Castenray 1 - Resia 3:1-0, - Castenray 2 - Hegelsom 3 1-2. Castenray 3 -E.UJ.C. 4:4-1, Programma zondag 7 oktober a.s.: R.K.L.V.V. 2 - Castenray 1 - aanvang 12,00 uur - scheidsrechter lil. Achten. lïiontagnards 2 - Castenray 2 - aanvang 14,30 uur - scheidsrechter G, Cramers. Castenray 1 - Resia 3: In een zeer spannende en aantrekkelijke wedstrijd boekte Cas tenray 1 een krappe 1-0 overwinning op Resia 3, Gewaarschuwd doordat onze gasten reeds het eerste elftal-uit Swolgen met 3-1 hadden verslagen,zocht Castenray 1 voorzichtig de aanval. Resia, dat enkele geroutineerde spelers in zijn gelederen telde, diende echter meteen van repliek, lïlet snelle tegen acties via de vleugels werd geprobeerd onze verdediging te ontregelen, maar Aloys Kuypers en Oos UJismans waren op hun hoede. Trouwens de gehele achterhoede speelde bij zonder sterk en Resia kreeg vooralsnog zeer weinig kansen. Onze voorhoede kwam echter ook niet veel verder dan de 16 meter lijn, daar Resia bij elke aanval meteen met man en macht verdedigde. A Halverwege de eerste helft brak een enorme stortbui los en behoudens een prachtig schot van Nico Buddiger, dat formidabel gestopt werd, konden de doorweekte spelers in de stromende regen de weg naar het doel niet neet vinden. In de tweede helft pakte Castenray de zaken energieker aan en kreeg eerst goed greep op het spel. Doelpunten maken bleef echter moeilijk, lïlet 8 a 9 spelers grendelden on ze tegenstanders hun strafschopgebied af. 1 - Het spel werd van beide kanten harder, maar het bleef sportief. Castenray ging steeds sterker spelen. De minuten verstreken, maar de stand was nog steeds dubbelblarik. 10 lïlinuten voor tijd viel dan eindelijk-het verlossende doelpunt. Een hard schot van Nico Buddiger werd door de-keeper gekeerd, maar de bal kuiam voor de voeten van 3an Houwen terecht. Deze wist tot ieders opluchting de Resia-doelman te verslaan: 1-0. In de resterende speeltijd sleepte 3os Buddiger de beide puntjes nog uit het vuur. Een' als"'"önh'oU'dbaar"" gekwalificeerd schot werd door" hem" 'op schitterende' wijze gestopt. Al met al,een goede wedstrijd van beide ploegen en een verdiende overwinning voor Castenray. AFDELING JEUGDVOETBAL: Uitslagen: A Castenray A2 - 'Oostrum A2i 9-0. D.I.S. B3 - Oostrum BI 1 - 3. Wanssum Cl - D.I.S. Cl' 11 - 0. D.I.S. D2 - Sparta D3 0 - 0. D.I.S. El - lYleerlo El s 0 - 4. - Programma: Castenray A 1 thuis tegen Oostrum Al - aanvang 15.00 uur. Castenray A2 - uit tegen Griendtsveen Al - vertrek 14.00 uur vanaf kerk Castenray. D.I.S. BI uit tegen Wittenhorst BI - vertrek 14,15 uur vanaf kerk Castenray. D.I.S, B2 - thuis tegen E.V/.V. BI - aanvang 15,00 uur, D.I.S. Cl thuis tegen America Cl - aanvang 14,00 uur. D.I.S. Dl - thuis tegen T.0.P, Dl - aanvang 11.00 uur. D.I.S. D2 - uit'tegen Wittenhorst D2 - vertrek 11.15 uur vanaf kerk Castenray. D.I.S. El uit tegen Oostrum El - vertrek 9.20 uur vanaf kerk Oirlo. v - Mededelingen: Let op nieuwe spelers-indelingJ Douchen na het trainen. Wij willen er even de aandacht op vestigen dat er ook na het trainen gelegenheid is tot douchen op het sportpark. Het is daarom beter dat de jongens hun voetbalspullen in hun tas meenemen naar de training en zich daar verkleden. Na de training als men bezweet is kan men zich douchen en in hun droge kleren naar huis fiet sen. Hetzelfde gelat voor net voetballen op zaterdag.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 4