- 3 - V.O.F. OIRLO - CASTENRAY v.d. L.L.T.B.ï Aan de bietentelers van de Covas. Tot op heden verzuimden nog enkele leden om "l'e'veringsaf spraken te maken voor de te leveren suikerbieten. Tot en met maandag a.s. kan dit nog geschieden' via ons kan toor in Oirlo, Van die telers ujaarvan wij niets vernemen, nemen wij aan dat deze al hun bieten leveren in de laatste leveringsweek van december. Aan de vroeglevering is in onze afdeling zeer slecht meegedaan. Voor de leveri'ngsweken van 1 t/m 5 oktober en van 8 t/m 12 oktober a.s. kunnen nog steeds bieten opgegeven worden. Volgens de opgave blijkt, dat de overgrote meerderheid hun bieten willen leveren in de periode van 15 oktober a.s. t/m eind november. Dit kan namelijk niet allemaal ver- wezelijkt worden en daarom zullen er leveringsafspraken gewijzigd moeten worden en wel naar latere data; - De betreffende telers ontvangen hiervan nog tijdig bericht. Aktie I.L.T.B., veevoederschaarste op rundveehouderijbedrijven. UJaarschijnlijk hebt U van deze aktie wei gehoord via de kranten. mogen wij die leden, die bietenkoppen en blad over hebben en dit willen verkopen, verzoeken dit aan ons op te gevsn. lïlochten er rundveehouderijbedrijven in onze afdeling zijn, die schaarste aan vee voeder hebben of denken te krijgen, dan kunnen zij dit ook opgeven. Opgave gaarne in kg. en of ha, en wel vóór woensdag 3 oktober a.s, STUDIECLUB DARKENSHOUDERSs - Op donderdag 4 oktcber a.s. om 20.00 uur eerste bijéén komst van het seizoen 1973'- 1974 in café Hesen-Kuypers. Dhr, San Kuypers zal op deze avond met ons dc tegenwoordig meest voorkomende voeders belichten, zeker de eiwit-toevoeging in deze voeders. Verder zullen we ons winterprogramma bespreken, Het Bestuur» DANKBETUIGING; Voor de vele cadeau's, bloemen en felicitatie's die wij op onze trouwdag mochten.' ontvangen, zeggen wij U allen, ook namens wederzijdse ouders, hartelijk dank. Lea en Hay Poels-Baltissen Veltumse Kleffen 248, Venray Anna v. Roosntalen en Leo Willemssen hebben dé eer U kennis te geven van hun voor genomen huwelijk op donderdag 4 oktober a.s. om 15,00 uur in de kerk van St. LUillibrordus te Bakel. Dagadres-s Café "De Kroon" te Bakel. Recepties 18^30 tot 19.30 uur. Toekomstig adress Lollebeekweg 4, Castenray,

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 3