vervolg RUITERCLUB: Op zondag 15 juli j.l. is er deelgenomen aan het ponyconcours te Afferden» Ons achttal behaalde hier de tweede prijs mat een mooie "prestatie is. Bij de ind, dressuur' behaalde Oac UJismans de 5de prijs en 3ac ÜJismans Iï1z, de zesde. Hanny Uiismans werd in haar klasse vierde. Bij. het springen licht u/as de vierde prijs voor Peter Strijbos en in middelklasse de eerste- voor lüilbert Classens, KATHOLIEKE JEUGD BEWEGING: Zo, meisjes we hebben ons clubjaar meer beëindigd met een kampu/eek, Ondanks het donkere meer waarmee u/e te kampen hadden, u/erd het toch een reuze gezelli ge week, Uoor de jongste groep en de 2 nieuu/e leidsters was het een hele belevenis, zodat ze vaak last hadden om de slaap te pakken to krijgen, iïïaar aan de harde, bedden waren we gauw aan geu/end, Enfin, het afscheid van oos hous kwam eerder als we allen verwacht hadden, zodat vooral de oudste groep het nogal moeilijk had, een half uur eerder vertrokken zij als de rest, - Alleen,.om afscheid te nemen van kledsan en de Heidense jongens, Ondorwog pikton wc zc wcor op on allen fietsten zwijgzaam naar huis. Na deze, ook weer voor de leidsters onvergetelijke week, willen we alle mensen danken die geholpen hebben aan deze geslaagde kampweek. Allereerst onze Geestelijke adviseur, Ffieneer Pastoor, alle ouders die hun dochters aan ons hebben toevertrouwd, voor de be langstelling tijdens de ouderavond niet .te vergeten Riet, onze hulpleidster, die de laatste tijd vaak moest inspringen en die vrijwillig de vakantie voor ons opofferde, Dhr, Baltussen, die, namens Jeu Houwen onze.bagage verzorgde, aan U allen hartslijk dank, Ook aan alle meisjes, want zij zorgden voor de nodige zonneschijn, ffleisjes"nog een plezierige vakantie en tot het volgende clubjaar, dat horen jullie nog, okl, iïleisjes? Wiet welke groepen wij nu verder gaan staat nog niet vast, UI el staat vast dat de groe pen zo te groot zijn. Er zal dus gesplitst moeten worden. Of we afscheid nemon van een groep staat riog niet vast. Als het niet nodig is NIET, De Leidsters, HANDBOOGSCHUTTERIJ "DE BATAVIEREN" r Uitslag persoonlijke klassekampioenschappen gehouden in district II bij do verenigingen St, Joris Leunen en St, Sebastiaan Heide. Deze werden gehouden op 1 en 15 juli j.l, 1ste klasse. Deze wedstrijd ging over 100 pijlen Uit deze wedstrijden werd het kringteam vastgesteld dat zaterdag '21".jüliJjjl» in Amsterdam^--de kring Uenray vertegenwoordigde bij het concours dat Concordia hield. In deze klasse wist A, Kuijpers een eervolle 12de plaats te behaldn met 853 punten, gevolgd door G. UJeijs met 844 punten en J. Jacobs met 824 punten. 2de Klasse lïl, Smulders met 825 punten - 11de plaats, G. Kunen met 808 punten, H. Kleeven met 783 punten, Fr, UJeijs met 753 punten, A. Drabbels met 749 punten, P, Emonts R, met 706 punten, G, Cremers met 652 punten, 3de Klasse lü. Brouwers met 769 punten - 8ste plaats, J, Peeters met -734 punten, G, de Rijk met 729 punten, ■■•P. Rerjnders met 692 punten, iïlartha Cremers met 600 punten, 4de Klasse H, Cremers met 669 punten - 2de plaats dus raservekampioen. Maria Cremers behaalde 618 punten, 5de Klasse - Hier behaalde Ans Cremers 450 punten 2de plaats dus raservekampioenne.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 2