- 2 - vervolg handboogschutterij; gen van plus-minus 1.200 ons eens af te drogen (wat een durf), doch toen ze zag dat dit menig resultaat opleverde zei ze; "hoe kan iemand ook zijn glas bier zo op het hoek je neerzotten?" waarop een van onze schutters (wijs) reageerde met "hoe kan dat nou weer?" want ze zaten nota bene aan een ronde tafel. Vele schutters zijn ervan overtuigd dat wij het in de toekomst van de jeugd moeten hebben en er zijn schutters die het klein grut al meenemen naar eulke wedstrijden of het nu de bedoeling is om alvast van deze kunst bij te brengen ofwel in hun levens onderhoud te voorzien daar wil ik me dan ook maar liever buitenhoudon Het is daar voorgevallen dat of zo niet wat voor hun klein grut hadden voor levens onderhoud de spruit schijnt verlegen te zijn om chocolade maar die was niet aanwezig wel kreeg hij een pakje kaugum. Dit laatste zal hem zeer zeker ook goed bevallen daar kan hij nu nog van aan het genieten zijn met tafels en stoelen te beplakken. Sportvrienden ik wilde maar zeggen dat wij aan zulke wedstrijden ook prettige her inneringen hebben. Zaterdag en zondag 5 en 6 mei a.s. beginnen weer de bondswedstrijden. De eerste bonds wedstrijd is bij de vereniging "Ons Genoegen" te America, De opstelling is als volgt; lste zestal; Fr. UJeys A. Drabbels G. UJeys A. Kuypers 3. Dacobs Al. Kuypers 2de zestal; G, Cremers Fr» Kuypers. H. Kleevon. P. UJeys UI. Brouwers (Y1 o Smulders 3de zestal: G. Kunen 3, Peoters P. Emonts - R. P. Reinders 3os UJeys G. de Rijk. 4dè zestal; H. v. Kuyck. Ans Cremers Carolion Cremers lïlartha Cremers G. v. Kuyck. H. Cremers Maria Cremers. Onze vereniging schiet op zaterdag 5 mei a.s, om 16.00 uur - Vertrek - 15,00 uur. Sportvrienden, ik wilde U nog het volgende onder U welwillende aandacht brengen. Zorg dat Uw materiaal alsook Uw reservemateriaal goed in orde is. Dit om teleur stellingen te voorkomen. Voorkom dat door nalatigheid moeilijkhuden kunnen ontstaan voor het zestal maar ook voor U persoonlijk waar ook nog alle eer te behalen zijn tijdens de bondswedstrijden. Ik spreek de wens uiy dat wij met onze zestallen probe ren zo hoog mogelijk op de ranglijst te komen en dat er voor U allen persoonlijk ook nog vele successen moogt behalen. Nogmaals alle;succes zij U allen toegewenst. De secretaris P. Poels. 5.V. CASTENRAY: Uitslagen zondag. 29 april 1973: Castenray 1 - IDinnckendonk 1 (Duitsland) 4 - 6. UJanssum 3 - Castonray 2; 4-0, Programma zondag 6 mei 1973: I3sselstein 2 - Castenray 1 aanvang 12.00 uur - scheidsrechter B. lïlooren. Castenray 2 - Meerlo 2 aanvang 14.30 uur - scheidsrechter P. Hoogurs. R.K.G.F.C. 4 - Castenray 3 aanvang 12.00 uur - scheidsrechter L. v.d. Heuvel. S.V. CASTENRAY ,'.FD. 3EUGDV OETBhL Uitslagen v.an het Oranietoernooi 30 april i.l.: Castonray Al - Leunen A2 1 - 0, Castonray Al - I3sselstein Als 1-1. Castonray Al - Vcnray A3 0 - 0, Castenray Al behaalde achter D.I.S. Al en I3ssolstoin ,,1 een fraaie 3de plaats. Castenray BI - Venray B2 s 1 - 0. Castenray BI - I3ssulstein BI 0 - 1. Castenray BI - Oostrum BI 0 - 0.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 2