Het bejaardenbal had niet beter kunnen slagen Niemand hoefde te klagen De voorzitter, den Heer lïlaes, Kreeg als onderscheiding een platte haas Nadat iedereen goed had gezopen Hebben we de bus laten komen De chauffeur werd omgekocht En er werden andere wegen gezocht Zo reden we door KI, Oirlo's drukke straten En niemand had iets in de gaten Toen we in het centrum waren aangekomen Zijn we bij lïlaes naar binnen gelopen De oudjes lieten zich aan tafel zakken en de Raad ging eieren bakken Eerst werd het met diamantvet gedaan Iïlaar de pan bakte steeds aan Toen hebben we Era genomen Iïlaar ook dat was ons niet bekomen Toen de pan lang genoeg had gestonken Hebben we toch nog ergens boter gevonden Toen was het eieren bakken zo bekeken En iedereen kon zo veel hij wilde eieren eten Zelfs de kat op zolder had al een poos geloerd Dus die hebben we ook maar gevoerd Daarna hebben we de afwas gedaan En zijn we huiswaarts gegaan, PUZZELHDEK3E; Puzzelnr, 8- PLAAGPUZZELS; 1) lUat is uw meest nabije familielid die tegelijk de zwager van Uw moedors broeder is? 2) Hoe kan Karei achter Keest staan en -tegelijkertijd - Kees achter Karei? 3) lïlevrouw: Als u uw keuken binnokwam en merkte dat er nog steeds water liep in een overstromende gootsteen, en dat de vloer al bijna blank stond en dat het enige dat onder direkt handbereik lag een dweil was en een emmer, eon vuilnis bak en een waterafvoer met een stop,,wat zou u allereerst doen om verdere schade te voorkomen?

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 5