S.V. CASTENRAY - 2 - Vainmege de slechte meersomstandigheden merd het gehele competi programma van 18 februari j.l. afgelast. Programma zondag 25 februaris Resia 2 - Castenray 1 aanvang 14.30 uur scheidsrechters A.Stoot Castenray 2 - Smolg. Boys 2 s aanvang 14.30 uur scheidsrechters P.Konings Castenray 3 - R.K.L.V.V. 3 s aanvang 12.00 uur scheidsrechter Th.Kersten S.V. CASTENRAY AFD. JEUGDVOETBAL Programma zateEdag 24 februari 1973s lïlerselo BI- Castenray B 1 saanvang 14.30 uur. BEDAARDENVERENIGING Aanstaande dinsdag 27 februari gaan me naar Venray maar een carna valsavond mordt gevierd voor de kerkdorpen van Venray. De bus vertrekt om 7 uur op 't plein in Castenray. Dus iedereen die meegaat is in een goede stemming; U hoeft zo deftig niet gekleed te zijn; een boerenkiel met een rooie zakdoek past heel goed op dit feest. De dames moeten maar zien mat ze doen maar die mogen ook best een boerenkiel aantrekken. Dus iedereen die meegaat moet op tijd present zijn. De secretaris S.UJillemsen LIIY1BURGSE VROUWEN BEWEGING Beste leden, Om U een beter overzicht te geven noteren mij hier nog even de aktiviteiten die op de feestvergadering van 20 febr. j.l. medegedeeld en besproken zijn. 1973 is voor de L.V.B. en zeker ook voor onze afd. een bijzonder jaar maarin nog veel te gebeuren staat. Er zijn drie belangrijke punten maar meer andere aktiviteiten mee in ver band staani 1. De verandering van het boekjaar 2. Dubileumviering 3. De bestuursverkiezing. Zoals u meet loopt ons boekjaar van juni tot juni. Dit brengt vele ongemakken mee in de samenmerking met de andere standsorganisatie en er is van deze zij de dan ook herhaaldelijk op aangedrongen dat te veranderen. Het hoofdbestuur heeft nu besloten dit met 1 jan 1974 te gaan dóen. Dus met ingang van die da tum loopt het boekjaar van januari - januari. Dit houdt in dat ook^de contri butie op een ander tijdstip geint mordt. Dit jaar is dat nog voor 2 Jaar dus per 1 juni, gemakshalve millen mij dit doen op de laatste algomene vergade ring van het minterseizoen. Met sept. mordt dan geen contributie geint. Maar meer in 1974» Dames dit jaar is het 40 jaar geleden dat hier de boerinnenbond merd opge richt. UJe millen dat feestelijk herdenken op donderdag 14 september. Meer daarover hoort U te zijner tijd. In 't kader van dit jubileum brengen mij op 18 oktober een bezoek aan de

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 2