vervolg "De Batavieren"; Deze wedstrijd (van 17 februari a.s.) begint om 18.00 uur. Vriendelijk verzoek aan alle schutters: Zorg dat. U op allo wedstrijden op tijd aanwezig bent, - Sportvrienden, de komende twee 'wedstrijden zijn verenigingen die op de hoogste tanglijsten staan. Dit zullen we ons goed moeten realiseren. Dit zullen, verwacht ik, wel zeer spannende wedstrijden worden. Een opmerking van mij als belangstellende toeschouwer 'is deze, dat ik persoon lijk altijd op een afstand de zestallen naar hun verrichtingen gadesla dan kom ik wel eens tot de volgende ontdekking. Als iemand eens minder goede pijlen geschoten heeft een minder prettig gezicht zet of minder vriendelijke woorden heeft. Dat moeten de schutters onderling nooit doen. UJij moeten dan juist trachten elkander te stimuleren en een goede teamgeest op-bouwen en vandaaruit komen de successen die ik U allen van harte toewens. -w - üe secretaris P. Poels. S.V. CASTENRAV: Uitslagen zondag 4 februari 1973: Castenray 1 - Venray 3 4 - 0.' Castenray 2 - H.B.S.V. 2 2 4. Venray 9 - Castenray 3 3 2. v.:r - Programma zondag 11 februari 1973: Holthees 1 - Castenray 1 aanvang 14.00 uur. scheidsrechter L, Nooyen. Castenray 2-1- Venray 4 aanvang 14.30 uur scheidsrechter 3. Hafmans. Castenray 3 is vrij. ■- ;- Castenray 1 - Venray-3: Castenray 1 sppelde afgelopen zondag zijn zoveelste vriendschappelijke wed strijd van dit'seizoen. Tegenstander was dit keer eersteklasser Venray 3.. De sombere weersomstandigheden van- deze dag zorgden nu niet direkt voor een gezellige entourage^ waaruit de spelers de nodige .inspiratie zouden kunnen putten. Beide ploegen kwamen dan ook slechts traag,uit de startblokken on met name in hot eerste» kwartier gingen veel passes letterlijk en figuurlijk de mist in, - Allengs werd het spel echter beter en deden zich ook de eerste kansen voor. De Venrayse doelman moest zich een paar keer flink strekken om zijn doel schoon te houden en ook onze doelverdediger zag enkele schoten nog juipt over of naast gaan. De stand bloef in de eerste helft echter dubbelblank en de tactische aan- wijzigingen in de pauze z-öuden de omnvskeer moeten .brengen. Venray 3, dat wel rijkelijk voorzien was van technische kwaliteiten, ging echter te dikwijls op de individuele toer* Een, twee spelers werden soms op het verkeer de been gezet, maar men vergat dan op het juiste moment de bal af te spelen. Onze ploeg daarentegen kwam in cfeze tweede helft tot goede combinaties, 'die ook rendement opleverden, Vier. doelpunten kregen onze gasten te slikken. Nico BUddiger scoorde twee keer en 3an Arts en Dan Houwen elk één keer. Venray 3 kon hier geen .enkel doelpunt togenover stellen, zodat de einddtand op 4-0 bepaald werd. S.V. CASTENRAY AFDELING JEUGDVOETBAL: Programma zaterdag. 10 februari a.s. (dus morgen): I08selstein A 1 - Castenray Al aanvang 14.00 uur. - - i i

Castenrays dorpsblad De Schans | 1973 | | pagina 4