Jeugdbridgers succesvol xm* r- Volleybalheren onderuit Duur puntverlies volleybaldames Majorettes derde Fraaie prestatie Mike Teunissen Hockeyers kampioen A ctë ve MEIJERS PEEL EN MAAS Donderdag 16 december 2010 - Pagina 24 MGC Venray BC 2002 RV BC Common Sense BC Harten Drie BC Klavertje Vier BC Venray NRBC De Roos Aniek Poels wint LRV St. Jan LR en PC Nobel Nelipak" 5ktfó«na Jeugdbowlen Set Up ActiveRooy De Mudhunters Manual 'I 3d Wielrenner Mike Teunissen uit Ysselsteyn is als zevende geëin digd bij een sterk bezette inter nationale veldrit in het Belgische Essen. ATV Venray De Peelrunners Neiske Becks winnaar Harrie Lenssen heeft de zesde speelronde op zijn naam geschreven. Hij had daarvoor 51 slagen nodig, slechts één slag minder, dan de zich zelf verbazende Karel van Ham met 52 slagen. Huub Straatman legde beslag op de derde plaats met 53 slagen. Ger- rit Vermeulen bleef met 54 slagen het winnende trio aardig in de buurt. Har- rie Lenssen nam met 24 slagen ook de laagste ronde voor zijn rekening. Bij de dames kwam Miet Clevers als beste uit de bus. Met 62 slagen was zij sterker dan Jo Litjens met 65 en Bets Wilms met 66 slagen. Hier ging de laagste ronde (29) naar zowel Miet Clevers als Bets Wilms. Bij de dames onderging het klassement geen wijzi ging, zodat Fieke van Ham nog steeds aan de leiding gaat met een verbete ring van - 1,63, gevolgd door Jo Lit- jens met - 2,27 en Truus Van Dijk met - 4,11. Miet Clevers is als vierde mede door haar dagzege de derde plaats genaderd tot op 0,01 procent. Bij de heren waren er verschuivingen achter de nog steeds leidende Gerrit Janssen, nu met een verbetering van 14,74 pro cent. Leo Wilms klom met 7,03 naar de tweede plaats en Karel van Ham klom eveneens de topdrie binnen met 6.94 procent en verdrong daarmee de dit seizoen verrassende Toon van Gerven (6,44) buiten een podiumplaats. Jan Litjens klom met een verbetering van 2,68 over Piet van der Elst (1,79) en staat nu op de vijfde plek. De Sinterklaasdrive is in gemixte lijnen gespeeld. In de gele lijn behaal den de dames Annie Clermonts en Mia Koopman samen met de heren Jan Jans sen en Henk van Heumen een gedeel de eerste plaats met 58,33 procent. Derde met 55,56 procent waren Nel Houben en Toon Stiphout. In de rode lijn was het echtpaar Kika en Bram van Nieuwenhuijzen het beste met 67,36 procent. Tweede waren Hans van Oosterhout en Frans Smits met 59,72 procent, gevolgd door de dames Mien Kuenen en Truus Kusters met 54,86 procent. De eerste zitting van de twee de clubcompetitieronde in de gele lijn werd gewonnen door Ria Stevens en Math Keulards met 60 procent. Tweede was het echtpaar Toos en Wim Spreeu- wenberg met 58.75 procent en derde waren de heren Hans van Oosterhout en Frans Smits met 57.08 procent. In rood waren de dames Trudy Jeurissen en Leonie Hendriks de winnaars met 66.15 procent. Tweede en derde waren respectievelijk de bridgeparen Henny Röhrick en Jan van Casteren met 62.50 procent en Thea van den Berg en Siem Leyen met 53.13 procent. De vijfde laddercompetitie is gespeeld. De winnaars met 65,42 procent waren Tiny van Goinga en Martien Verheijen. Gert Claessens en Truus Michels bezetten de tweede plaats met 58,25, gevolgd door Riet Dobbe en Ria Stevens met 57,92 pro cent. Vierde met 57 procent waren Toine Tiggeloven en Jeanne Korsmit. De vijfde plaats was met 56 procent voor Jan Lagarde en Hugo van der Windt en zesde met 53,75 procent waren Thea Lamers en Ger Wiegman. De tweede zitting van ronde drie is gespeeld. In Lijn A waren de winnaars Nelly Wientjes en Pierre Wientjes met 65.18 procent. Toos Spreeuwenberg en Truus Kusters bezetten de tweede plek met 61.61 procent, gevolgd door Aike van Glabbeek en Jacqueline v.d. Slik met 56.85 procent. In lijn B waren Harrie Arts en Anneke Schoon beek met 68.75 procent de beste. Hans Aerts en Jac Huijs waren tweede met 68.13 procent en de derde plaats ging naar Margriet Mater en Annie Vis ser met 54.17 procent. Tiny van Goinga en Toine Tiggel- oven eindigden in de gele lijn op de eerste plaats met 65.15 procent. Tweede waren Maria Cuppen en Leny Jenniskens met 59.01 procent, gevolgd door Yorgo Canli en Frank Cornelissen met 57.64 procent. In groen waren Francien Haegens en Jeu Steeghs het beste paar met 59 58 pro cent. Nelly Frederix en Ilse Tummers waren met 57.67 procent tweede en als derde eindigden Dien en Theo Claessens met 55 procent. Tijdens de derde avond van de vier tallencompetitie werd het viertal dat in het district speelt gecomplimenteerd met hun promotie naar de tweede klasse. Dit viertal bestaat uit Hanneke Martens, Marij Reinoud, Maja van der Wee en Frans van Lieshout. In de A lijn behaalde het team van Annie Boekholt een overwinning van 24-6 en verste vigde daarmee hun leidende positie. Ondanks een kleine nederlaag wist het team van Toos Willems in de B lijn hun koppositie te behouden. In de C lijn ten slotte was een 17-13 overwinning voor het team van Wil Gielen voldoende om de eerste plaats in deze groep vast te houden. Begin 2011 wordt de vierde en laatste avond van deze competitie gespeeld en volgende week wordt de traditionele kerstdrive gehouden. De eerste zitting van de derde com petitie is gespeeld. In geel waren Jac queline van der Slik en Doke Verheijen de beste met 71,88 procent, gevolgd door Annie Boekholt en Mia Lommen met 63,08 procent. Derde waren Theo Jakobs en Jan Stiphout met 61,71 pro cent. In rood waren Ger Janssen en Mien Pijpers de winnaars met 59,90 procent. Tweede waren Nel en Hub Camps met 58,33 procent en als derde eindigden Corrie Jenniskens en Mariet Strijbos met 54,69 procent. In groen eindigden Kees Creemers en Frans Poels als eerste met 60,42 procent. De tweede plaats was voor Gerrit Boekholt en Sraar van Meijel met 56,77 procent en de derde plaats ging naar Fanny en Jack van de Meijden met 54,69 procent. De Roos 1 tegen De Roos 2 werd 789 tegen 705 ringen Hoogste schut ter bij het eerste team was M. Man- ders met 276 ringen. Bij het tweede was dit Th. Janssen met 246 ringen. Hierdoor blijft De Roos 1 koploper in de tweede klasse. m - t O Jeugdbridgeclub Dummy uit Grave opende onlangs voor de tweede keer het toernooiseizoen voor jeugdbridgers met een open kampioenschap. Bij de minibridgers behaalden de debutanten Isabel en Victor Dupont een tweede plaats. In de andere groep behaalden Jens Verkuijlen en Tim Saïd een derde plaats. De toernooiorganisatie heeft speciale aandacht voor de spelers die de minifase al gehad hebben en zich sinds kort met het biedsysteem bezig houden, het aanleren van het bieden neem teen flinke tijd in beslag, waar door deze groep lange tijd onderuitgaat tegen de gevorderde pupillen. Daarom werd er ook voor de tweede keer een speciale ruitenklasse ingesteld met vooraf geselecteerde spellen op bieden en afspelen zodat ook deze groep het geleerde in praktijk kan brengen. Jurian van Beusekom en Emma van Casteren wonnen hierbij de aanmoedigingsprijs. Bij de pupillen gingen de iets verder In de barrage van de Grote Prijs van Hengelo was amazone Aniek Poels uit Swolgen met de merrie Asteria de verzamelde concurrentie te snel af. De amazone realiseerde een tijd van 32.49 seconden. Piet Raijmakers juni or (Asten) kwam met Van Schijndel's Rascin nog het dichtst in haar buurt, maar op de eindstreep kwam hij 0.04 seconden tekort. Michael Greeve (De Wijk) legde met Jet du Mesnil beslag op de derde plek in 32.95 seconden. Luuk en Oscar wonnen de pupil- lenklasse. gevorderde Jane Hendriks met Myrthe Detiger en Angèle Pouwels met Thijs Verdouw nog flink onderuit tegen de ervaren pupillen, logisch als je net een aantal maanden bezig bent. Ze laten het er echter niet bij zitten, ze heb ben acuut meer lestijd aangevraagd en gekregen op de maandagavondgroep. De pupillenklasse werd gewonnen door Luuk Alards uit Venray, met part ner Oscar Nijssen uit Apeldoorn, die tot hun eigen verrassing de tweeling Sven en Casper Overvelde uit Apeldoorn voor konden blijven. Er zijn dressuurwedstrijden voor paarden en pony's gehouden. Ingrid Arts verscheen aan start in Helden bij een indoordressuurwedstrijd. Zij behaalde een eerste prijs in de klasse B met haar paard Batari met een score van 216 punten. Hieke Kreuzer reisde af naar Velden waar zij deelnam aan een indoordressuurwedstrijd voor pony's. Ze werd derde met haar pony Boyke in de klasse BB met 183 punten. Luca de Rijck reed met haar pony Omira een succesvolle eerste wed strijd van de Imperial Riding Cup (nati onale competitie) in Weert. De combi natie behaalde de vijfde prijs met een percentage van 67.59 procent. Spirit-ActiveRooy 4-0. Setstan den: 25-13, 25-16, 25-14, 25-22 De volleybalheren van ActiveRooy hebben in de eerste klasse B een kansloze nederlaag geleden in de uit wedstrijd tegen Spirit: 4-0. In de eerste twee sets hadden de Venrayse volley balheren geen schijn van kans. In de laatste twee sets boden de gasten na enkele omzettingen beter weerstand, maar konden tegen het sterke ver- dedigingsblok van Spirit geen vuist maken. Gezien de stand zou de wed strijd tegen Spirit uit Rosmalen een duel worden waar ActiveRooy punten kon pakken om zo uit degradatie zone te ontsnappen. Helaas bleek de tegenstander over een uitermate goed blok te beschikken en over een snelle aanval waardoor ActiveRooy puntloos naar huis werd gestuurd. In de eerste set kwam ActiveRooy al snel op ach terstand. Door veel fouten in de pass werd het door ActiveRooy wel heel makkelijk gemaakt voor de tegenstan der uit Rosmalen. Door de slechte passing was het voor spelverdeler Leon Jacobs bijna onmogelijk om de middenaanvallers aan te spelen, waar door het blok van de tegenstander de buitenaanvallers stond op te wachten. Door het ijzersterke blok van Spirit en de vele ballen die deze mannen van de grond wisten te halen was het moeilijk scoren voor ActiveRooy. De eerste set werd dan ook verloren met 25-13. In de tweede set werd vrijwel hetzelfde beeld vertoond als in de eerste set. Snel spel van de mannen uit Rosmalen en weinig verzet van ActiveRooy. Aan vechtlust ontbrak het aan Rooyse zijde niet, waardoor er enkele malen mooie rally's te zien waren tijdens deze set. Toch moest toegegeven worden dat Spirit veruit beter was dan de mannen uit Venray en zij trokken verdiend de set naar hun toe. In de derde set werd er door coach Bjorn Emonts gewisseld om zo meer aanvalskracht op de diagonaal te krijgen. Helaas mocht dit ook niet baten en werd ook deze derde set kansloos verloren met 25-14. Na een donderpreek van Emonts, die niet van plan was zonder punten naar huis te gaan, werd het team voor de laatste set de wei ingestuurd. ActiveRooy was vastbesloten een punt mee naar huis te nemen om zo aansluiting te houden met de middenmoot in de eerste klas se. In deze vierde set werd het uiter mate spannend. In het begin kwam ActiveRooy op voorsprong maar werd al snel bijgehaald door de mannen uit Rosmalen. Tot aan 20-20 ging de set gelijk op. Door een discutabele beslis sing van de toch al niet best fluitende scheidsrechter, kwam de thuisploeg op voorsprong. De Venrayse mannen vochten voor ieder punt, maar moes ten uiteindelijk zonder punten terug naar Venray. ActiveRooy hervat op 8 januari om 18.00 uur in sporthal De Wetteling de competitie tegen Minerva uit Vlijmen. Limac-ActiveRooy 3-1. Setstan den: 25-20, 25-18, 22-25, 26-24. In de strijd om de bovenste plaat sen in de promotieklasse hebben de volleybaldames van ActiveRooy een dure 3-1 nederlaag geleden in de uit wedstrijd tegen VC Limac. Na een 2 0 achterstand kwamen de Venrayse dames sterk terug met de winst in de derde set. In de vierde set leek Acti- veRooy een vijfsetter af te dwingen, maar liet een 23-24 voorsprong in de slotfase uit handen glippen. De thuis ploeg pakte alsnog de setwinst en de zege. In de eerste set nam ActiveRooy al snel een voorsprong. Limac kreeg de servicepass niet onder controle, waardoor de dames uit Venray hun eigen spel konden spelen. Deze voor sprong was echter van korte duur. De tegenpartij knokte zich terug in de wedstrijd en wist de set in de wacht te slepen (25-20). In de tweede set was de teleurstelling duidelijk zicht baar op de gezichten van Active. Waar de gasten geen goed ritme konden vinden, vond Limac dit wel. Er werd veel gescoord via hun diagonaal en het Venrayse blok had daar geen ant woord op. Er kon alleen nog maar geïncasseerd worden, omdat de eigen aanval vaak niet tot scores leidde (25 18). De derde set was er meer vecht lust te zien. De Venrayse dames wis ten dat ze deze set moesten pakken om nog tot een eindzege te kunnen komen. Het was een spannende set. De service verliep weer beter, er werd meer gescoord uit eigen aanval, maar de tegenpartij wist de verdediging van hun opponent ook op de proef te stellen. De setwinst ging uiteindelijk naar ActiveRooy (22-25). De vierde set werd helaas de laatste set. Er was nog hoop op een vijfsetter omdat de set gelijk op ging. Er werden minder persoonlijke fouten gemaakt en wat in de vorige set onmogelijke tactische ballen en aanvallen waren, waren nu ballen die goed verdedigd werden. Servicedruk vanuit Venray leidde bij Limac tot problemen. Daardoor kon een achterstand prima teruggewerkt worden. Tot aan het einde van de set bleef het spannend. De set en daar mee ook de overwinning ging uitein delijk naar Limac (26-24). Door deze (en eerdere nederlagen) is het eerste damesteam van ActiveRooy gezakt naar de zesde plaats van de promo tieklasse. De competitie is echter zo spannend dat het verschil met num mer twee maar vijf punten bedraagt. Piet Hoex Bouwadvies Tel, (W1&-S8235» Phocx.advies(«'honie.nl Steen handel cardstrap i Sealed Air Custom Tbormotarmed Products fcEHISTfftMAÏlLAAItl IN AllÜRAhTIEN IRIS pCj"' Ew Gezmil ezjenraWI 7 :,V munckhof Op de in Venray gehouden voor ronde van de Limburgse Jeugdsteden- ontmoeting hebben beide Venrayse teams zich geplaatst voor de landelijke finale in januari 2011. Bij de pupillen waren twee teams vertegenwoordigd en hier was Venray duidelijk sterker dan rivaal Sittard: 1985 - 1119. Ven- ray speelde als team heel constant. Kilian Martens met 147,66 gemiddeld en 200 als hoogste game en Jelle van Duuren, de meeste constante van alle maal met 145,66 gemiddeld waren de grote gangmakers. Quincy Vermeulen had in de laatste game 170 in petto. Bij de aspiranten was pupil Siebe de Koster toegevoegd om de het team te completeren en hij deed meer dan van hem verwacht mocht worden. In de laatste game wist hij PR opnieuw scherper te stellen met een game van 124. Dat laatste gold ook voor Rebec ca Martens, die in haar 144-game een heuse "turkey" produceerde en daar mee haar PR met veertien pins wist te verbeteren. Roel Wolters scoorde met een uitstekende game van 187. Melvin Hendriks deed met 145 eveneens een duit het zakje. Melvin Vermeulen werd de beste speler met een gemiddelde van 187,33 en 236 als hoogste game. Het betekende een evenaring van zijn PR. Bij de junioren was Venray niet ver tegenwoordigd en mochten Sittard en Heerlen onderling uitmaken wie zich zou weten te plaatsen. Beide teams hadden een kanjer in de ploeg. Bij Sit- tard was dat Brian Zillekens, die met zijn games 213-245-288 een prach tige serie van 746 neerzette, wat een gemiddelde betekende van 248,66 en tevens de hoogste game en serie van de dag. Ook Jamie van Stelten kwam boven een gemiddelde van tweehon derd uit: 202,66. Het zou echter niet voldoende zijn, want Heerlen was in de breedte sterker met Jordi Putman als zwaar geschut. Zijn games van 205 279-233 waren goed voor 717 pins en 256,66 gemiddeld. Ook Jeremy Luiten en Hagen Richter waren voldoende op dreef en de overige teamspelers mee te trekken in het spoor der over winning: Heerlen 2686 - Sittard 2521. Zaterdag 18 december wordt om 11.15 uur de laatste huisleague van dit jaar gespeeld. Uitslagen Heren Set Up-BVC Holyoke Dames Set Up-Grashoek Set Up 2-Avance 2 Jeugd Set Up MB1-VC Polaris Set Up MB2-Hovoc 2 Set Up MB3-AV Flash 2 Set Up MC1-Accretos Niveau VC Meterik N6-Set Up N6 ActiveRooy N6-Set Up N6 Set Up N6 2-VC Kessel N6 Set Up N6 2-VC Grashoek N6 Avoc N5-Set Up N5 ActiveRooy N5-Set Up N5 Recreanten Holyoke 2-Set Up HR2 Asterix 2-Set Up HR3 Revoc/VCB 3-Set Up DR3 Velden-Set Up DR4 Dames Avance-Set Up 3-2 Achilles-Set Up MC 2-0 Havoc-Set Up MC 2-0 Programma donderdag 16 december Jeugd Set Up MB3-Set Up MB2 19.00 Dames Set Up 3-SV Wanssum 20.30 Set Up 4-HVC 19.00 Programma vrijdag 17 december Dames Set Point-Set Up 19.00 Programma zaterdag 18 december Flamingo's'56-Set Up MC 12.30 Hovoc-Set Up MC 14.30 Set Up MC-Pegasus/Nijmegen 16.30 Peelpush-Set Up N6 9.30 Set Up N6-VOY 11.30 ODI-Set Up N6 13.30 Set Up-Havoc Haps 15.30 Programma zondag 19 december Jeugd Revoc/VCB 2-Set Up MC1 10.00 Recreanten Heren Set Up-ActiveRooy 10.00 Set Up 2-VC Kessel 2 10.00 Programma donderdag 23 december Dames VC Kessel 4-Set Up 2 21.00 4-0 3-1 3-2 2-3 3-1 2-3 3-1 1-3 2-2 0-4 2-2 4-0 4-0 1-3 4-0 3-1 4-0 Uitslagen Sportivo D3-ActiveRooy D5 4-0 Sportivo MC1-ActiveRooy MC1 3-2 MvC'64 D2-ActiveRooy D4 3-1 VC Athos MB1-ActiveRooy MB1 0-4 AVOC D2-ActiveRooy D3 1-3 Sportivo D1-ActiveRooy D2 3-1 Holyoke D4-ActiveRooy D6 0-4 VC Limac D1-ActiveRooy D1 3-1 Tupos H3-ActiveRooy h2 3-1 Spirit H1 - ActiveRooy H1 4-0 Programma zaterdag 18 december VC Montagnards MC2-ActiveRooy MC2 10.30 ASC JC1-ActiveRooy JC1 15.00 VC Velden H2-ActiveRooy H2 16.45 Olsredlem D1-ActiveRooy D2 18.00. De senioren vertrokken richting Tienray De route werd in niveaugroe pen gereden zodat iedereen in zijn eigen tempo kon rijden. Met onge veer 45 km op de teller kwamen de Mudhunters weer in Tienray, waar de thuisreis werd aanvaard. Bij de kids verschenen achttien jongens en meisjes voor hun training. Iedereen is welkom en kan eerst vier weken mee doen alvorens te beslissen om lid te worden. Ga voor meer informatie naar www.mudhunters.nl. Agenda: Zondag 19 december ver trek 8.30 per fiets en 8.45 uur per auto voor een tocht in Deurne 35-45 70 km. De Modderstunters vertrekken om 10.00 uur voor een training vanuit Venray. Vertrek is bijna altijd vanaf De Sprank. Op dinsdagavond van 20.00 tot 21.00 uur spinning bij healthcen- ter Dynamic Veltum. Uitslagen D-jeugd Blerick-Manual 8-14 Dames C Manual-Born 15-5 Heren B2 Manual-Loreal 27-17 Heren B1 Manual-Sittardia 17-28 Dames A Manual-Sittardia 11-6 Dames 2 Manual-Leudal 9-23 Programma zaterdag 18 december Heren B2 Swift-Manual 10.00 Heren rec.Manual-Ruvo 21.00 Programma zondag 19 december Dames A Manual-Ospel 11.00 Dames 2 Manual-Wittenhorst 12.05 Heren Swift-Manual 16.35 Martin Bus geslaagd Martin Bus, lid van taekwondover eniging Tong-Il Venray en sportteam Timmer- en Bouwbedrijf Jeu Hubers uit Overloon, behaalde dit jaar twee dangradaties in twee verschillende vechtsportdisciplines, te weten Han mu do en Taekwondo. In januari 2009 begon de toen 13-jarige Martin Bus uit Maashees bij Martial Arts Centre Uden aan de opleiding Han mu do. Deze Koreaanse vechtkunst ontwikkeld door Dr. Hee Young Kimm bestaat uit Hapkido aangevuld met andere Oosterse vechtkunsten. De opleiding duurde ruim twintig maan den, waarvan een hele zondag in de maand in Uden getraind moest wor den. Verder werd er ook nog bij Tong- Il zelf getraind, maar dit alles bleef niet zonder resultaat. Hij behaalde na een examen van vier uur en een twee dagen durende clinic, als 15-jarige zijn eerste dan en het instructeursdiploma. Naast het vele trainen voor Han mu do wilde hij ook nog zijn derde dan taekwondo halen dit gebeurde na een gedegen training en inzet van Tong-Il hoofdtrainer Rob Greevink. Op zaterdag 11 december werd in Utrecht het danexamen georgani seerd onder auspiciën van Taekwondo Bond Nederland. Tijdens dit examen moest hij verschillende stijlfiguren laten zien. Gevolgd door verdedigings technieken en sparren. Als laatste de altijd spannende breektest waarbij hij vier plankjes van twee centimeter dik moest doorslaan, zowel met voet als handtechnieken. Ook deze proef werd zonder problemen doorstaan, zodat hij na afloop het diploma voor de derde dan taekwondo in ontvangst kon nemen. Tijdens het nationaal kampioen schap voor majorettes in de sectie A behaalde het duo Danique Jans sen en Fabiënne Kremers uit Wans- sum een derde plaats in het top sportcentrum in Almere. Ze kregen, in de klasse duo sectie jeugd 3 basis, 81.43 punten van de jury. Sil Dekkers kwam uit in de klasse solo senior midden. Zij behaalde met 82 punten een zesde plaats. Zaterdag wordt in Den Bosch het nationaal kampioen schap gehouden voor teams en pelo tons. De majorettes van Concordia zijn op dit kampioenschap verte genwoordigd met het smallteam dat bestaat uit Melloney Janssen, Cynthia Janssen, Danique Janssen, Isa Lins- kens, Anne Wijnhoven en Fabiënne Kremers. Deze wedstrijd, met Belgische en Nederlandse toppers, was zijn eerste wedstrijd na de trainingsstage met het Rabobank-Giant Offroad team op Mallorca. Voor het eerst dit sei- zoen kon Teunissen ruim een halve wedstrijd strijden om de overwin ning. Helaas lag het tempo daarna net iets te hoog voor hem en moest hij tevreden zijn met de zevende plaats. Door deze prestatie is hij door bondscoach Johan Lammerts opge nomen in de Nederlandse selectie voor de wereldbekerwedstrijd in het Belgische Kalmthout op zondag 19 december. De pupillentrainingen van zaterdag 18 december tot en met zaterdag 1 januari vervallen. De eerste training is op woensdag 5 januari 2011. ATV Venray heeft met enkele atleten mee gedaan aan de Indoorwedstrijd voor masters en Junioren A/B in Utrecht. Er was een derde plaats voor A Junior Joris Terhaag op de sprint. Uitslag 50 meter 6:58 en 60 meter 7:61. B juni oren Jesper Vrouwenvelder en Mark Hofma hebben deelgenomen aan de Pallas Papendalcross in Arnhem en liepen de lange cross van 4200 meter. Vrouwenvelder werd twaalfde in 19:16 en Hofma negentiende in 22:51. uitslagen Cerberus Cross Duathlon: Mannen 20 tot 40: Paul Versteegen, 2:01:37. Vrouwen 20 tot 40: Judith Peterink, 2:16:34 Trainingen: Zaaltraining maandag 18.30-19.30. CD Junioren (De Weert). Aansluitend duurloop. Baantraining dinsdag 19.00-20.30 AB Junioren. Zaaltraining woensdag 18.00-19.00 Pupillen (De wetteling). Zaaltraining woensdag 18.30-19 30 NSG (Raay- land). Baantraining donderdag 19.00 20.30 CD technische atleten. Bos zaterdag 10.00-11.15 Pupillen Bos zaterdag in overleg bostraining CD Junioren. Baantraining zondag 10.00 11.30 AB Junioren en Senioren. Lopersgroepen/alle niveaus: Dinsdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00 20.30 uur, donderdag atletiekbaan 18.30-19.30 uur. Zwemtrainingen van 19.15 tot 20.15 uur in De Sprank Iedere zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur is er gelegenheid om oud papier, gebundeld of in dozen, te deponeren in de papiercontainer, die geplaatst is aan de Weg in den Berg, hoek Veltum- se Kleffen/Kulutweg. Agenda: 19 december Meinweg- cross. 26 december Interchalet kas teelloop. 31 december Sylvesterlauf Pfalzdorf. Zie ook www.atvvenray.nl. Nordic walking elke woensdag vanaf het clublokaal aan de Tienray- seweg om 19.00 uur. Zaterdag 18 december oliebollencross/clubkam- pioenschappen.Aanvang 15.00 uur bij het clubgebouw aan de Tienrayseweg in Horst. Zaterdag 25 december en zaterdag 1 januari 2011 geen les. Trainingen: Dinsdag baantraining van 19.00 tot 20.30 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag training op de baan van 19.00 tot 20.30 uur. Zaterdag damestraining van 9.00 tot 10.00 uur, Kastiëlse Baan. Zaterdagmiddag afwis selende bostraining van 15.30 tot 17.00 uur, verzamelen bij de parkeer plaats in de Schadijker Bossen. Agenda: 26-12 Horst Kasteelloop 10.45 uur. 31-12 Pfalzdorff Sylvester- lauf 13.15 uur, Zie ook www.peelrunners.nl Bij de vrouwen recreanten korte cross op het parcours van de Zand- boscross in Deurne finishte Neiske Becks van ATV Venray in 15.48 minu ten en versloeg daarmee Suzan van Breugel, die voor de 3838 meter 18.26 minuten nodig had. Er was een inter nationaal deelnemersveld en dat was voor Demi Boom een tegenvaller. Voor de eerste keer moest ze genoegen nemen met een tweede plaats. Uitslagen: Vrouwen Recreanten Korte Cross, 3838 mtr. 1.Neiske Becks 15.48 minuten. Mannen Recreanten Lange Cross, 7700 mtr. 2. Marcel Meu- lendijks 31.28. 3. Peter Scheres 31.58 Meisjes Pupillen C 1086 mtr. 1. Bethlehem Woldemesekel 5.06. Meis jes Pupillen B, 1086 mtr.. 2. Demi Boom 5.04. Jongens Pupillen A, 1086 mtr.. 2. Michael Woldemesekel 4.26. JC1 van MHCV ging dit seizoen vol enthousiasme van start in de compe titie. Het team van vorig jaar, dat op een tweede plaats eindigde, werd aangevuld met jeugdige talenten uit de D-jeugd. Samen trainden ze in de afgelopen maanden keihard om het maximaal mogelijk te halen: de titel. Hoewel door de vroege inval van de winter de competitie nog niet hele maal is gespeeld, hebben de Venrays hockeyers aangetoond dat ze de bes ten zijn in de eerste klasse door alle zeven wedstrijden te winnen en in deze duels maar liefst 84 keer te sco ren. Het behalen van het kampioen- schap werd door shirtsponsor autobe drijf Hansen beloond met een etentje bij Botticelli. Vanaf begin januari gaan de kampioenen weer hard trainen, zodat ze ook in de subtopklasse om het kampioenschap kunnen meestrij den. Het kampioensteam bestaat uit Bastiaan Bandsma, Stan Bax, Miel van den Berg, Stan Deeks, Daan Hansen, Maarten Hermans, Boaz Kaarsema ker, Cornfiel Kroon jr, Thom Lewicz, Max Looman, Sebastiaan Michiels, Jort Molenaar, Tom Pronk, Yme Raafs en Willem van Soest. Trainer-coach is Cornfiel Kroon (sr) en coach is Paul Looman.

Peel en Maas | 2010 | | pagina 24