elk 2e artikel 9995 Smoking 165,00 E Hotraco fhe Power tot 5 december j-//m Overhemd Strik =Gioup= VFUlru iLOGiLru de<gruyn innovation Autobedrijf FRANCKEN Oirlo Nike Air Max sr. vanaf 0 GRATIS TELEFOONNUMMER 0800 861 04 00 VERSTRAATEN calculator/sales engineer hardware engineer engineer product management elektro monteur paneelbouw assistent inkoop uitbesteding administrateur leerling elektro monteur paneelbouw assemblage medewerker elektronica TOTAAL Gebr. Janssen bv Beugen 4 PEEL EN MAAS Donderdag 2 december 2010 - Pagina 6 Hoofdstraat 21 5S0S AR Oirlo Tel: 0478-571333 www.autobedrijf-francken.nl Kleur Prijs top inn town Henseniusplein 5c, 5801 BB Venray, tel. 0478-550099 JANSEN EN JANSEN Jansen en Jansen Boxmeer vé, VGZ, Iza of Trias? end zi ekenvervoer en. Anytime. Hotraco is in ruim 35 jaar tijd uitgegroeid tot een toonaangevend bedrijf voor de ontwikkeling en productie van computergestuurde meet- en regeltechniek ten behoeve van de agrarische-, industriële- en utiliteitsmarkt. De in al deze jaren opgebouwde kennis, gecombineerd met de nieuwste technologieën, staat garant voor "state of the art" producten. Onze innovatief gedreven medewerkers maken ons tot een ideale strategische partner. Wereldwijd maken duizenden tevreden klanten succesvol gebruik van onze producten. Onze succesformule staat garant voor een verdere gestage groei. Wij zijn ter versterking van ons team op zoek naar nieuwe en enthousiaste collega's voor diverse groepsmaatschappijen. Hotraco Emware B.V. Taken en verantwoordelijkheden De calculator stelt ten behoeve van de diverse product markt combinaties calculaties van besturingen op en houdt hierbij rekening met norm- en regelgeving. De calculatie wordt verwerkt in een representatieve offerte. Een correcte overdracht aan de hardware engineer behoort tot de taak van de calculator, zo ook de ondersteuning aan het hoofd bedrijfsbureau. Prohei Elektrotechnische opleiding op MBO niveau Minimaal enkele jaren ervaring in een elektrotechnische omgeving Kandidaten met ervaring in calculeren genieten de voorkeur Flexibele werkhouding Klantvriendelijk en accuraat Hotraco Emware B.V. Taken en verantwoordelijkheden Als hardware engineer ga je "state of the art" besturingspa nelen en industriële machinebesturingen ontwerpen met EPLAN (P8). Naast engineering ben je ook verantwoorde lijk voor de werkvoorbereiding. Met jouw kennis en kunde denkt je verder mee in het zoeken naar klantgerichte op lossingen en ondersteunt in het maken van commercieel- technische calculaties. Prohei Elektrotechnische opleiding op MBO niveau Minimaal 4 jaarrelevante werkervaring in een technische omgeving met EPLAN, waarvan minimaal 1 jaar als hard ware engineer Neemt initiatief en werkt nauwkeurig Flexibele werkhouding Kandidaten met ervaring in het ontwerpen van machinebesturingen en daaraan gerelateerde wet geving (veiligheid) genieten de voorkeur. Hotraco Agri B.V. Taken en verantwoordelijkheden Beheersing van de product levenscyclus vormt de pri maire taak van de afdeling product management. De engineer initieert en begeleidt ontwikkeltrajecten van nieuwe elektronica producten en vormt hierbij een cru ciale schakel tussen verkoop en ontwikkeling. De func tionaris onderhoud hiertoe intensieve contacten met de afdelingen R&D, verkoop marketing, service en zo mo gelijk ook met de klant. Opstellen en onderhouden van de functionele specificaties vormt hierbij de kerntaak. Prohei Elektronica opleiding op een MB0+ of HBO niveau Ervaring in het genoemde takenpakket is een vereiste Affiniteit met de agrarische sector Communicatief sterk Beheersing van zowel de Nederlandse als de Engelse taal Neemt initiatief en heeft een pro-actieve instelling Hotraco Emware B.V. Taken en verantwoordelijkheden De Elektro monteur paneelbouw hoeven wij niets meer uit te leggen over het bouwen en aftesten van een scha kelpaneel. Je vertaalt moeiteloos een tekening naar een kant-en-klaar paneel. Prohei Elektrotechnische opleiding op MBO niveau Meerdere jaren ervaring als paneelbouwer Zelfstandig en resultaatgericht Gestructureerde houding en aanpak Neemt initiatief en heeft pro-actieve instelling Goede communicatieve eigenschappen Hotraco Emware B.V. Taken en verantwoordelijkheden De assistent inkoop uitbesteding is verantwoordelijk voor een volledige, tijdige en juiste aanvoer van elektro- nicacomponenten en halffabricaten. Je onderhoudt hier toe contacten met leveranciers en assemblagebedrijven, besteedt assemblages uit en bewaakt de voortgang en kwaliteit hiervan. Als spin in het web ben je aanspreek punt voor zowel de afdeling logistiek als de afdeling elektronica-assemblage. Je ondersteunt incidenteel de logistieke afdeling. Prohei Je hebt bij voorkeur een elektronica opleiding op MBO-niveau Daarnaast heb je ervaring met betrekking tot genoemd takenpakket Je bent een overtuigende persoonlijkheid die goed weet te communiceren Neemt initiatief en werkt nauwkeurig Metjouw materiaalkennis ben je in staat alternatieven te ontwikkelen Hotraco Group B.V. Taken en verantwoordelijkheden De financiële administratie verwerkt alle transacties van de diverse groepsmaatschappijen. Als administrateur coör dineer je alle registratieve processen op de afdeling. In samenwerking met de medewerkers verwerk je inko mende als uitgaande facturen, productie-uren, activa, memorialen en financiële transacties. Daarnaast beheer je debiteuren-, crediteuren- als ook grootboek posities. Maandelijks doe je aangifte BTW/ICT en verleen je as sistentie bij de maandafsluiting. Prohei Financieel administratieve opleiding op MB0+ niveau bijvoorbeeld MBA Ervaring op genoemd takenpakket Je werkt accuraat en gestructureerd Ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking in Exact is een pré Je kunt zowel zelfstandig als in teamverband functioneren Hotraco Emware B.V. Taken en verantwoordelijkheden Hotraco biedt jou de kans om jezelf te ontwikkelen tot een vakbekwaam technicus. Werken en leren kun je combineren middels de BBL-route (werken en school). Als monteur paneelbouwer leer je geheel zelfstandig schakelkasten bouwen en aftesten. Je moet hierbij te keningen kunnen lezen. Bij Hotraco leer jij alles wat je moet weten en kunnen om je werk efficiënt en veilig uit te voeren. Prohei Elektro opleiding op VMBO niveau Ambitieus en leergierig Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen functioneren Hotraco Emware B.V. Taken en verantwoordelijkheden Als assemblage medewerker elektronica werk je in een dynamische omgeving en assembleer je voor diverse product-markt combinaties onze in eigen beheer ontwik kelde elektronica producten, computersystemen en rand apparatuur. Naast de assemblage van de hardware plaats je ook de software en draag je zorg voor de juiste docu mentatie en rapportage. Prohei Je beschikt over een elektronica opleiding op VBO/MBO niveau Kennis en ervaring met elektronica is vereist Je kunt zowel zelfstandig als in teamverband functioneren Je hebt een flexibele en pro-actieve werkhouding Wij bieden Salariëring is in overeenstemming met de zwaarte van de functie Uitzicht op een dienstverband voor onbeperkte duur Goede arbeidsvoorwaarden volgensCAOvoorhetMetaal- bewerkingsbedrijf Uitdaging en samenwerking binnen het netwerk van de Hotraco Group Prettige werksfeer en hecht team Voor aanvullende informatie over de functies kunt je contact opnemen onze organisatie telefoon 077-3275000. Geïnteresseerde kandidaten kunnen hun CV met bege leidend schrijven sturen naar Hotraco Group B.V., t.a.v. mevrouw W. Mooren, postbus 6086, 5960 AB te Horst of per e-mail: w.mooren@hotraco.com. Meer informatie over Hotraco kunt u vinden op www.hotraco.com. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld! m BADKAMER Janssen Beugen 700m2 Showroom CONSTRUCTI ETECHnTeK Vakwerk tegen een betaalbare p_njs! Profiteer NU van 13% korting op het btw tarief Bj. Km. Peugeot 106 1.1 3-drs 2000 104000 Zwart 3500,- Peugeot 107 1.0 12V 5-drs 2008 67000 Zwart met. 8250,- Peugeot 206 1.4 Airline 3-drs 2005 163000 Zwart met. 6750,- Peugeot 207 1.4 16V 5-drs 2006 88000 Blauw met. €10500,- Peugeot 306 1.9 Sun-line 3-drs 1995 312000 Groen met. 1750,- Peugeot 307 1.6 16V Break 2006 116000 Rood met. €10500,- Peugeot 407 2.0 16V Sedan 2005 112000 Zwart met. Verkocht Ook zijn er verschillende occasions van andere merken op voorraad. halve prijs Dé voetbalspeciaalzaak van Venray Steenstraat 60 - 5831 JB Boxmeer - T. 0485 57 62 26 - www.jansenenjansen.nl Vanaf 1 decernberverzorgtVerstraaten Personenvervoer in diverse regio's in Zuidoost-Nederland het zittend ziekenvervoer voor Univé, VGZ, Iza en Trias. Dit doen wij in samenwerking met Munckhof Taxi. Verstraaten verzorgt het ziekenvervoer in het postcode- gebied 5800 t/m 5899. Om een rit te boeken hoeft u als verzekerde in dit postcode ge bied voortaan alleen nog maar te bellen met het gezamenlijke callcenter van Munckhof en Verstraaten. ISO 9001 ViaNorm ISO 14001 info@verstraatenpersonenvervoer.nl www.verstraatenpersonenvervoer.nl ANYTIME personenvervoer SANITAIR RIOOLTECHNIEK INSTALLATIETECHNIEK Van advies tot en met uitvoering Hagelkruisstraat 6, 5835 BD Beugen Tel.: (0485) 36 96 96 Baderie maakt uw droombadkamer waar BADERIE.NL www.janssenbeugen.nl Wij ontwerpen en produceren diverse producten in staal voor u op maat o.a: Trappen/Leuningen; Hekwerke n Poorte n Diverse constructie en laswerken. Ook verzinken/poedercoaten en montage van producten. Gen en berg 19 5872 AL, Broekhuizen Lb Mob.: 0610412964 Mail: lnfo@vanloonconstructie.nl ww.vanioonconstructie.nl TECHNISCH INSTALLATIE BEDRIJF Leunseweg 14,5802 CH Venray T (0478)58 47 63- F (0478)58 0695 E info@hdebruyn.nl - W www.hdebruyn.nl Technisch installatie bedrijf H. de Bruyn is gespecialiceerd in het aanleggen en onderhouden van: - Verwarming - Airconditioning - Klimaatbeheersing - Ventilatie - Gasleiding - Binnen- en buitenriolering - Sanitairwerk - Zink- en koperwerk - Koud- en warmwatervoorzieningen Voor particulieren, bedrijven en instellingen. Voor nieuwbouw, verbouwingen en renovaties. Voor montage, onderhoud en reparaties. adv week 48.indd 6 01-12-2010 15:40:14

Peel en Maas | 2010 | | pagina 6