Volharding in het nieuw 3 1 Historisch Platform Venray naar 38 leden ATV Venray Jubilarissen St. Christoffel m Marco wint bowlingtoernooi De Mudhunters De Peelrunners PEEL EN MAAS Donderdag 2 december 2010 - Pagina 20 Volharding in het nieuw (foto: Paul Stiphout). Mondharmonica Museum gesloten Cursus mindfulness Werken in De Peel BC Common Sense BC Doublet Summa/Red Stars Carrie Wegh strandt in kwartfinale Schietvereniging De Roos Het Alvertje De Roerdomp Hoogste punt sportpark Kerkebos Vogelshow BC 2002 RV BC Venray NRBC Overloonse Bridgeclub BC Klavertje Vier Bridgesoos De Kemphaan Harten Drie w De nummers een tot en met vier van het Sinterklaastoernooi. Het eerste team van voetbalvereni ging Volharding is in het nieuw gesto ken. De shirts komen van hoofdspon sor Havens uit Maashees. De nieuwe inloopshirts werden aangeboden door Sport Lavit uit Vierlingsbeek. De firma Hokamo uit Cuijk zorgde voor nieuwe trainingspakken voor het eerste elftal, terwijl de tassen wer den geschonken door Blommenstein Hoveniers. Tijdens de algemene ledenver gadering van het Historisch Plat form Venray (HPV) is het aantal aangesloten organisaties met zes uitgebreid tot achtendertig. Deze uitbreiding houdt grotendeels verband met de gemeentelijke herindeling die per 1 januari 2010 haar beslag kreeg. De dorpen Blitterswijck, Geijste- ren en Wanssum werden toen bij de gemeente Venray gevoegd. Als nieuwe leden hebben zich bij het HPV aange sloten: Koninklijk Sint Willibrordusgil- de Geijsteren; Heemkundevereniging Meerlo-Wanssum; Museum Het Zon nelied Wanssum; Stichting Landgoed Geijsteren en het Rooys Gidsengilde i.o. De Heemkundevereniging Meer- lo-Wanssum is in 1995 opgericht en is een koepelorganisatie voor de zes dorpen van de voormalige gemeente Meerlo-Wanssum. Drie daarvan, Meer- lo, Swolgen en Tienray, behoren sinds 1 januari bij de gemeente Horst aan de Maas. De heemkundevereniging die zestig leden telt, waarvan er acht tot tien actief zijn, verleent in 2011 haar medewerking aan een in het Venrays Museum te houden expositie over de drie 'nieuwe' Venrayse dorpen. Het Koninklijk Willibrordusgilde uit Geijs- teren werd in 1472 opgericht en telt eveneens zestig leden. De meesten vervullen in het gilde een rol als ven delier, schutter of trommelaar. Momen teel is het actieve gilde uit Geijsteren bezig met de voorbereiding van een groot gildefeest op 23 en 24 juni 2012. Het gilde viert dan het 540-jarig bestaansfeest. Museum Het Zonnelied is een particulier museum dat is opge zet door het echtpaar Martien en Diny Franssen. Het museum ligt aan de Beemdweg 13 te Wanssum. Het bevat tal van objecten uit het Rijke Roomse leven, waar onder een aantal heel bijzondere stukken. Achter vrijwel elk van de objecten zit wel een ver haal, dat bij een bezoek dan ook met veel verve door Diny Franssen wordt verteld. Het museum is op afspraak te bezoeken (0478-531911). De in 1995 opgerichte Stichting Kruisen en Kapellen Meerlo-Wanssum houdt zich vooral bezig met het onderhoud en de restauratie van de dertig devo tiemonumentjes in de voormalige gemeente. Men heeft nu de restaura tie van de Mariakapel in Megelsum als eerste prioriteit. Daarnaast wordt gewerkt aan een fietsroute langs de verschillende kruisen en kapellen. Landgoed Geijsteren BV ressorteert onder de directie van een stichtings bestuur onder leiding van Baron C. de Weichs de Wenne. Een belangrijke taak waarmee men momenteel aan de slag is, betreft de consolidering van de kasteelruïne aan de Maasheseweg. Het fraaie Geijsterse kasteel werd tijdens de Tweede Wereldoorlog geheel ver woest, maar enkele jaren geleden is besloten de contouren van de burcht weer zichtbaar te maken. Men hoopt voor de Floriade in 2012 het terrein weer open te kunnen stellen voor het publiek. Onder het beheer van de bestuursstichting vallen ook nog enkele fraaie rijksmonumenten in Geijsteren. Het Rooys Gidsengilde i.o. is een initiatief van het HPV De leden van dit gilde verzorgen op aanvraag rond leidingen door het historische cen trum van Venray. Nu Venray door de algehele renovatie van het centrum steeds meer bezoekers trekt, groeit ook de behoefte om kennis te maken met de rijke historie en cultuur van deze Peelgemeente. Het gilde biedt een uitgebreid pakket aan stadswan delingen, waarbij gedacht kan worden aan routes die thema's als historie, kunst, religie, kloosters, psychiatrie en poëzie betreffen. Het Gidsengilde wordt breed gedragen, want naast het HPV werken ook het VVV, de Onder nemersvereniging Venray Centraal, de Stichting Odapark, het bestuur van de St. Petrus' Bandenkerk en Museum 't Freulekeshuus mee. Afspraken voor een begeleide wandeling lopen via het VVV/ANWB-kantoor te Venray. Bij Cambrinus in Horst is onder grote belangstelling een mondharmoni caworkshop gehouden en velen uit de regio hebben zich dan ook aangemeld als geïnteresseerden voor een mond harmonicacursus door het Harmonica Instituut. Het Harmonica Instituut biedt een basiscursus mondharmonica die vervolgd kan worden met een cursus blues 1 en blues 2 of melodiespel op de chromatische of diatonische mond harmonica. Tijdens de basiscursus wordt de cursist vertrouwd gemaakt met de lay-out van de mondharmonica, diverse speeltechnieken, verschillende muziekstijlen en de opbouw van blues akkoordenschema's. Voorkennis van muziek is niet nodig. De cursus bestaat uit zes lessen van twee uur gedurende een half jaar met steeds vier weken tussentijd om voldoende te kunnen oefenen. Het lespakket bevat behalve een mondharmonica verder lesmate riaal op schrift, cd en ondersteuning via e-mail bij vragen tussen de lessen door. De eerste cursusdag is gepland op donderdag 3 februari 2011 en de cursus wordt een half jaar later afge rond met een afsluitingsavond. De cur sussen vinden plaats bij Cambrinus in Horst en worden verzorgd door Viola Barends en Ben Bouman van het Har monica Instituut. Aanmelden kan nog tot 1 januari 2011 bij Viola Barends via e-mail violabarends@live.nl. Op zondag 5 december is het Ven- rays Museum gesloten wegens de vie ring van Sint Nicolaas. Vanaf woens dag 8 december is het museum weer geopend op de woensdagmiddag, de zaterdag- en de zondagmiddag. De huidige tentoonstelling Van Toeten en Blazen, 150 jaar Koninklijke Harmo nie Euterpe is dan weer te bezoeken. Deze tentoonstelling duurt nog tot en met 16 januari 2010. De afdeling Preventie Informatie van GGZ Noord- en Midden-Limburg start op 24 januari 2011 met een cur sus mindfulness. Tijdens deze cursus leert men anders omgaan met klach ten zoals angst, stress, negatief denken, piekeren en/of somberheid. De cursus start, afhankelijk van de aanmeldingen, in Venlo of Venray. Informatie of aan melding kan via telefoon (0478)527066 of via e-mail igg@ggznml.nl. De Werkgroep Behoud De Peel gaat op zaterdag 4 december verder met het beheer in De Peel. Opgave kan via telefoon (0493)354411 of (0493)319610. Er wordt gewerkt tot ongeveer 14.00 uur in de middag. Bijeenkomst om 9.00 uur bij het kerk je in Griendtsveen. De derde laddercompetitie is gespeeld. De eerste plaats was met 65,83 procent voor Toine Tiggeloven en Jeanne Korsmit, gevolgd door Riky Cremers en Wim Vervuurt met 60,83 procent. Derde met 55,42 procent waren Adele van Leuken en Irma Huijs. De vierde plaats werd met 54,58 procent bezet door Wil Tacken en Martien Verheijen en met 52,92 pro cent werden zij gevolgd door Hugo van der Windt en Jan Lagarde. Zesde waren Thea Lamers en Ger Wiegman met 50,83 procent. In de gele lijn waren de winnaars Thea Biessels en Els Hendriks met 75.42 procent, gevolgd door Annie Clermonts en Truus Kusters met 55 procent. Oniek en Annie Karagozyan bezetten met 54.17 procent de derde plaats. In de rode lijn waren Nel lie Jenneskens en Mariet Volleberg met 64.06 procent de beste. Tweede waren Nellie Bexkens en Herman Wij- deven met 60.94 procent en Rob en Trees van der Beele waren met 58.85 procent derde. Het tweede herenteam van Summa/Red Stars heeft op de slotdag van de competitie de titel moeten laten aan naaste concurrent Rapidity uit Beverwijk. Beide teams begonnen met evenveel punten aan het duel, maar nadat de gasten een 2-5 voor sprong hadden genomen was de strijd beslist omdat Rapidity omdat het in de onderlinge games de betere was. Op zondag speelden de jeugdleden de eerste ronde van de Limburgse Jeugdmasters in Venray. Er werden goede resultaten geboekt met drie eerste plaatsen in de troostronde van Juan Verschuren, Maarten Peters en Matthian Vaes. Zaterdag is de laatste ronde van de najaarscompetitie voor de afdeling. De wedstrijden beginnen om 13.00 uur. Carrie Wegh is bij het Face2Face Archery Tournament, een groot inter national indoor handboogsporttoer nooi in Amsterdam, in de kwartfinale bij de recurvedames gestrand. Ze werd uiteindelijk twaalfde. Sandra van der Looy werd 31ste. Bij de recurve- heren werd Tim Freriks 33ste. Bij de compoundheren won Mike Schloes- ser goud, een bijzondere prestatie. Hij was in de finale te sterk voor Peter Elzinga. Sander Dolderman werd achtste, Bas Tonnaer 22ste. Bij de compounddames eindigde Antoinette Heykers als 33ste. De Roos versloeg Velden met ruime cijfers. De uitslag was 806 tegen 746 ringen. Hoogste serie was van Martijn Manders met een serie van 283 rin gen. Donderdag 2 december laatste kans voor opgelegd schieten 30 scho ten comp. Rond het Wanssums Ven wordt op zaterdag 5 december verdergegaan met snoeiwerkzaamheden. Leden die mee willen helpen dienen rond 9.30 uur bij de vijver aanwezig te zijn. De derde wedstrijd om de winterkoning is vanwege slechte weersomstandig heden niet doorgegaan. Op zondag 6 december is de derde wedstrijd om de winterkoning in de jachthaven in Wanssum. Er wordt dan gevist van 8.15 tot 12.15 uur. Wie hieraan mee wil doen dient zich uiterlijk donder dag voorafgaande aan de wedstrijd aan te melden bij Henk Theeuwen via telefoon (0478)571311 of via e-mail henk.theeuwen@home.nl. voor meer informatie kan men contact opne men met Pieter Kunen via telefoon (077)3662920. Voor inlichtingen over de diverse vergunningen die verkrijgbaar zijn kan men terecht bij H.J. v.d. Ekker, St. Antoniusstraat 31, 5801 AR in Ven- ray, telefoon 06-12668661 of via e mail huubvdekker@home.nl. Zie ook www.hsvderoerdomp.nl. De multifunctionele accommodatie (MFA) Kerkebos aan de Molenweg 27 tussen Tienray en Swolgen bereikt op vrijdag 3 december het hoogste punt. Dit wordt gevierd met een kort pro gramma, dat om 15.00 uur begint met de ontvangst van de genodigden. Ver volgens heet de voorzitter van MFA Kerkebos, Frans Kerstjens, de aan wezigen van harte welkom. Na een rondleiding vindt rond 15.45 uur de officiële handeling plaats. Het sport park en het gebouw worden medio volgend jaar in gebruik genomen door de sportvereniging Sporting ST, ten nisvereniging 't Löbke en Stichting Gemeenschapshuis Swolgen. Sport vereniging Sporting ST is in mei van dit jaar ontstaan uit de samenvoeging van de verenigingen VV TOP '27 uit Tienray en SV Swolgense Boys uit Swolgen. Het complex gaat bestaan uit drie voetbalvelden, een trainings veld, een korfbalveld en vier tennisba nen. De gemeente Horst aan de Maas is nauw betrokken bij de bouw van de accommodatie en is zelf opdracht gever bij de aanleg van de sportvelden en de tennisbanen. De accommodatie wordt gebouwd in opdracht van de Stichting MFA Kerkebos. Het project wordt financieel ondersteund door het Oranjefonds, Rabobank Maashorst en de EU (POP-subsidie). Vogelvereniging De Gevleugelde Vrienden Wanssum houdt in het weekend van zaterdag 4 en zondag 5 december de kringwedstrijd van Noord-Limburg. Tijdens deze wed strijd zijn ruim vijfhonderd vogels te zien die door negen verenigingen zijn ingezonden. De wedstrijd is voor het publiek te bezoeken op zondag 5 december van 10.00 tot 15.00 uur. De show wordt gehouden in 't Brugeind aan de Leeuwerik in Meerlo. De zesde zitting van de eerste club competitie is gespeeld. In de gele lijn was het echtpaar Toos en Wim Spreeuwenberg met 67,50 procent het beste. Tweede was het bridgepaar Nel Houben en Toon Stiphout met 64,58 procent en derde waren de dames Mia Koopman en Annie Cler- monts met 57,50 procent. In de rode lijn bezetten Trudy Jeurissen en Leo- nie Hendriks de eerste plek met 63,54 procent. De tweede plaats ging naar het echtpaar Joke en Henk van Heu- men met 61,46 procent, terwijl het bridgepaar Marie Kersten en Leo Thie- len de derde plaats bezette 54,84 pro cent. De stand van de eerste compe titie is in de gele lijn gewonnen door het echtpaar Toos en Wim Spreeu- wenberg met 58,19 procent. Tweede waren Mien Kuenen en Truus Kusters met 56,58 procent en Nel Houben en Toon Stiphout bemachtigden met 52,29 procent de derde plaats. In rood was het bridgepaar Maria ker sten en Leo Thielen 55,72 procent goed voor de eerste plaats. De tweede plaats ging naar Riet Dobbe en Jo Lin- ders met 53,50 procent, gevolgd door Annemie Vossen en Wiel Stoffels met 53,06 procent. Verder is er vrij brid gen gehouden. In geel waren de heren Math Keulards en Henk van Heumen de grote winnaars met 63,33 pro cent. De tweede plaats ging naar het bridgepaar Henny Rohrich en Jan van Casteren met 54,58 procent en derde waren Nel Houben en Toon Stiphout met 53, 75 procent. In de rode lijn waren de dames Trudy Jeurissen en Leonie Hendriks de beste met 58,33 procent, gevolgd door Thea van den Berg en Siem Leyen met 56,77 pro cent, terwijl de dames Nelly Bexkens en Hannie Keisers derde waren met 52 procent. Donderdag wordt de Sin terklaasdrive gespeeld. Op de eerste plaats was er een forse overwinning van het eerste viertal op de gasten uit Cuyck. De uitslag was 25-0, waardoor promotie nog steeds mogelijk is. In de gele lijn waren de winnaars Anny Boekholt en Jaqueline v.d. Slik. Zij werden gevolgd door Jean- ny Willemsen met Hans Koopman en Emelie Kuiper met Afko Schoonbeek. In de rode lijn waren Miep Tepas en Ton van Jaarsveld de rest te slim af. Wies Appels en Diny Heetkamp waren tweede en er was een gedeelde derde plek voor Klazien Baak met Anny v.d. Munchkhof en Miets Bisscheroux met Hilde Koolen. In de groene lijn ten slotte was er een ruime eerste plaats voor Irene Camps en Marijke Meijer. Tineke Meurs en Marga Steemers volgden op enige afstand. Er was een gedeelde derde plek voor Rieneke de Weert met Frans Seuren en Herma Darmstadt met Caroline Wikkers. Don derdagavond is de laatste competitie avond van dit blok in Sinterklaassfeer. De vijfde zitting van de tweede competitie is gespeeld. In geel waren Theo Jakobs en Jan Stiphout de beste met 61,46 procent, gevolgd door Antoinette Coppus en Riet Willems met 56,25 procent. Derde waren Annie Boekholt en Mia Lommen met 54,69 procent. In rood bezetten Bella Huisman en Wim Schoonhoven de eerste plek met 67,75 procent. Twee de waren Herma Darmstadt en Adri de Klerk met 58,83 procent en als derde eindigden Nel en Hub Camps met 54,35 procent. In groen eindig den Fanny en Jack van der Meijden op de eerste plek met 60,50 procent. De tweede plaats was voor Corrie Jen- niskens en Mariet Strijbos met 60,42 procent en derde waren Ger Janssen en Mian Pijpers met 58 procent. De vierde avond in de tweede ronde is gehouden. Het sterkste paar in geel bestond uit Luus en Wim van Son met 60 procent. Nelly en Bert Vloet bezet ten de tweede plek met 59.17 procent, gevolgd door Toon den Brok en Mart Keulards met 55.42 procent. In de rode lijn waren de winnaars Marijke van den Boom en Aike van Glabbeek met 68.06 procent, gevolgd door Ton Melis en Teun Willems met 5972 pro cent. Frieda Kalkman en Thea Peters waren met 59.03 procent derde. In de groene lijn scoorden Koos Bongers en Harrie Raaijmakers met 63.54 procent het hoogst. Thea Waterreus en Christ Barten bezetten de tweede plek met 56.77 procent en Irma Huijs en Adele van Leuken waren goede genoeg voor de derde plaats met 55.73 procent. Yorgo Canli en Frank Cornelissen zijn in de gele lijn op de eerste plaats geëindigd met 63.14 procent. Tweede waren Tonny van Ham en Jeanne Kors mit met 57.81 procent. Een gedeelde derde plaats was er voor Truus Cre- mers met Nelly Vloet en Corrie Bete- rams met Jose Clevers met 55.73 procent. In de groene lijn bestond het beste paar uit Frieda en Tom Kalkman met 74.49 procent, gevolgd door Thea Lamers en Thea Peters met 65.98 pro cent. Als derde eindigden Truus Kok en Mia v.d. Munckhof met 57.95 pro cent. De zesde laddercompetitie is gespeeld. In oranje waren met 63,19 procent Wim Vervuurt en Jan Voesten de beste. Anton Volleberg en Herman Wijdeven waren tweede met 56,60 procent, gevolgd door Cis en Jan Selders met 53,47 procent. In groen waren de winnaars met 62,50 pro cent Corrie Borssen en Jeanne Kors mit. Tweede met 59 procent waren Mia Maassen en Ger Jenniskens en de derde plaats ging met 56,50 procent naar Zus Koolen en Nel Loeffen. De uitslag van de sinterklaasdrive van bridgeclub Harten Drie. In de A- lijn werden Theo Jacobs en Henk Pen- ninx eerste met 67.86% voor Truus Buijssen en Mien Kuenen en Mieke Custers en Miets Verstappen, gedeeld tweede met 60.12%. In de B-lijn wer den Sjef Fiers en Wim Manders eerste met 61.56% voor Hans Aerts en Jac Huys (59.65%) en Trees van de Beele en Wim Teunissen (58.06%). Summa/Red Stars bedwingt kampioen De tafeltennisheren van Summa/ Red Stars hebben op de slotdag van de competitie een knap gelijkspel behaald tegen de kampioen in de tweede divisie, Vriendenschaar uit Gouda: 5-5. In het Venrayse tafelten- Met een gewonnen enkelspel leverde Patrick Zwiers een bijdrage aan het gelijkspel van Red Stars. niscentrum kon het publiek genieten van een enerverende, op hoog niveau staande wedstrijd tussen twee top- ploegen. Ronald Bogaard was uitste kend op dreef met drie winstpartijen, Patrick Zwiers en Frank van der Vleu- ten wonnen beiden een enkelspel. De wedstrijd ging steeds gelijk op en uiteindelijk werden de punten broe derlijk gedeeld en was het een zekere revanche van de Venrayse heren voor de eerder geleden nederlaag. Uitslagen derde editie Contour Run op Velden: 6000 meter. M50: Frans Deenen, 20:49, 23:22, Hans Teunissen, 24:38. M50+: Joop Wijnhoven, Jo Kler ken, 33:14. V50: Bianca van Deijnen, 33:27. 12000 meter M40: Gerard den Teuling, 57:21, Wouter den Teuling, 59:33. M50: Marco Jans, 43:49, Marcel Meulendijks, 45:17. John Weijs, 53:11. M50+: Jos Terhaag, 55:27 Op vrijdag 10 december wordt in het clubhuis een algemene najaars vergadering gehouden. Aanvang 1930 uur. Op de agenda staat onder andere de begroting 2011, de vaststelling van de contributie 2011 en bestuursver kiezingen. Trainingen: Zaaltraining maandag 18.30-19.30 CD Junioren (De Weert). Aansluitend duurloop. Baan training dinsdag 19.00-20.30 AB Junioren. Zaaltraining woensdag 18.00-19.00. Pupillen (De wetteling). Zaaltraining woensdag 18.30-19 30 NSG (Raay- land). Baantraining donderdag 19.00 20.30 CD technische atleten. Bos zaterdag 10.00-11.15 Pupillen. Bos zaterdag in overleg bostraining CD Junioren. Baantraining zondag 10.00 11.30 AB junioren en senioren. Lopersgroepen/alle niveaus: Dinsdag (start atletiekbaan) 19.00 20.30 uur. Donderdag (start atletiek baan) 19.00-20.30 uur. Donderdag atletiekbaan 18.30-19.30 uur. Zwem- trainingen van 19.15 tot 20.15 uur in De Sprank Iedere zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur is er gelegenheid om oud papier, gebundeld of in dozen, te deponeren in de papiercontai ners, die geplaatst is aan de Weg in den Berg, hoek Veltumse Kleffen/ Kulutweg. Agenda: 10 december Najaarsver gadering. 12 december Deurne Zand- boscross. 19 december Meinwegcross Zie ook www.atvvenray.nl. Gymnastiekvereniging St. Chris- toffel heeft tijdens de jaarverga dering zes jubilarissen in het zon netje gezet. Kim Verstappen en Renee Jenniskens (beiden 12,5 jaar lid), Truus van Vegchel en Tonny Lensen (beiden 25 jaar lid) en Paula Hendriks en Dieni Jacobs (beiden 50 jaar lid) werden door de vereniging gehuldigd. Het Sinterklaastoernooi van Bowlingvereniging Venray is gewonnen door Marco van Sinten. Vijftien deelnemers streden om de beker. Aangezien de handicap dit maal niet aan een maximum was gebonden, hadden ook de jongste leden, die dit seizoen pas lid zijn geworden, kans op succes. Jelle van Duuren startte met 195 zeer voortvarend met Quincy Vermeu len met 179 in zijn kielzog. De geves tigde orde liet het vooralsnog afwe ten. Maar trokken vooral de ervaren spelers zoals Melvin Vermeulen met een game van 254, de hoogste game van de dag, en Kilian Martens met 208 weer wat in evenwicht. Ook in de laatste game deed Melvin Vermeulen met 196 een flinke gooi naar een fina leplaats en verraste Ruben van Osch met een 150-game. Kilian en Jelle had den het beste gehad, maar Marco van Sinten had nog een 165 in petto. De vier beste spelers zouden zich voor de finale plaatsen. Na de voorronde prijkte Marco van Sinten met 712 pins boven aan. Op gepaste afstand stond eveneens een nieuweling te weten Jesse van Duuren met 654 op de tweede plaats. De nummers drie en vier werden ingenomen door de meer ervaren spelers: Roel Wolters met 652 en Quincy Vermeulen met 650 pins. In de finale, die over twee games ging, liet Marco zich niet meer verrassen, mede door zijn 158 in de laatste fina- legame. Zijn eindtotaal was 1205 pins en daarmee was hij de winnaar van dit evenement. Een flinke opleving van Vermeulen leverde hem een 200- game op, waarmee hij twee plaatsen winst boekte en met 1111 pins op de tweede plaats eindigde. Jesse had aan zijn 128 in zijn laatste game ruim vol doende om de derde podiumplek te bemachtigen met 1106 pins. De vier de plaats was voor Roel Wolters met een totaal van 1063 pins. Zaterdag 4 december wordt in Maastricht de derde speelronde van de Jeugd Trio League gespeeld. De bijeenkomst is om 8.15 uur in de bowling. De overige leden spelen om 11.15 uur Harrie Claessens-League. In Vierlingsbeek is een tocht gehouden. Met bijna twintig deelne mers tussen de 8 en 62 jaar waren De Mudhunters goed vertegenwoor digd. De tocht ging grotendeels over bekend terrein. Op zondag vertrok een klein groepje naar Helmond en een uur later vertrok en ook nog een klein groepje voor een training rond Venray. Komend weekend is er een tocht in Malden en trainingen voor de senioren en Modderstunters de Kids van 12 tot 15 jaar) vanuit Venray. Aansluiten bij De Mudhunters is voor veel mensen toegankelijk. Iedereen is welkom en kan eerst vier weken mee doen alvorens te beslissen om lid te worden. Ga voor meer informatie naar www.mudhunters.nl. Agenda: Zondag 5 december ver trek 8.00 uur per auto voor een tocht vanuit de Malden, 35 of 45 km. Vertrek 9.00 per fiets voor een training rond Venray. De Modderstunters vertrekken om 10.00 uur voor een training van uit Venray. Vertrek is bijna altijd vanaf De Sprank. Op dinsdag van 20.00 tot 21.00 uur Spinning healthcenter Dynamic Veltum. Uitslagen Contour Run op Velden: V40 6 km. Petra Alards, Melderslo 28:28. V50 6 km. Dorothé Driessen, Horst 33:15. Wilmie Seuren-van Rijs- wick, Melderslo 33:59. V50 +6 km. Annemie Hendriks, Horst 27:52. V50 +12 km. Birgit Honing, Grubbenvorst 1:01:42. M50 6 km. Chris Meulendijks, Grubbenvorst 23:05. John Verstraaten, Horst 29:13. Peter Jenniskens, Horst 30:16. M50 6 km. Joop Wijnhoven, America 23:22. M50 12 km. Patric Andriessen, Swolgen 53:03. Frits Gös- gens, Oostrum 59:23. M50 12 km. Jan Peeters, Horst 46:42. Piet Aarts, Wanssum 53:35. Wiel Brouwers, Horst 55:45. Piet Swinkels, Venray 1:01:41 Trainingen: Dinsdag baantraining van 19.00 tot 20.30 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag training op de baan van 19.00 tot 20.30 uur. Zaterdag damestraining van 9.00 tot 10.00 uur, Kastiëlse Baan. Zaterdagmiddag afwis selende bostraining van 15.30 tot 17.00 uur, verzamelen bij de parkeer plaats in de Schadijker Bossen. Programma: 5-12 Weert, IJzeren Man Volkslopen 10.00 uur. 12-12 Hel den. Rondje Koeberg 9.30 uur. Eijsden, Mescher Bergloop 14.00 uur. 18-12 Horst, Oliebollencross 15.00 uur Zie ook www.peelrunners.nl

Peel en Maas | 2010 | | pagina 20