Prijswinnaars golfarrangement Opnieuw verlies handbaldames Prijzen voor majoretten U BSK Tafeltennis is flink gegroeid Een puntje voor volleybalheren M Hp Gunhoek ook voor üw tuin Acjp ve /IEIJERS PEEL EN MAAS Donderdag 18 november 2010 - Pagina 24 Eerste stap naar Thermaalbad Overloon Vlooienmarkt in Veulen Op 't Nipperke Dansavond Manual Sjoelers ISBV Venm De Ho veniers wunM Sjoelclub Venray Het Alvertje De Roerdomp BC 2002 RV Bridgeclub Common Sense BC Doublet BC Harten Drie Bridgesoos De Kemphaan BC Klavertje Vier NRBC Overloonse Bridgeclub BC Venray Nelipak Suhtma Set Up Schietvereniging De Roos ATV Venray John de Rooij wint Molenvencross De Peelrunners Maandag 1 november hebben het Parkhotel Horst, Golfbaan Landgoed Bleijenbeek en golfcomplex De Golf- horst de prijswinnaars bekendge maakt van de succesvolle actie die tijdens de Hiltho werd gehouden. Vele bezoekers hebben hun naam achtergelaten bij de stands om mee te dingen naar een tweedaags golfarran- gement: spelen op de beide golfbanen incl. een overnachting met ontbijt én diner in het Parkhotel in Horst. Uiteindelijk zijn er zes prijswinnaars bekendgemaakt. Hans van de Sterren van het Park hotel Horst heeft de cheques overhan digd aan mevrouw Hoeymakers uit Horst. Daarnaast staan mevrouw Holt- man uit Venlo en de familie Leysten uit Kronenberg op de foto. De overige prijswinnaars zijn de familie Lenders uit Sevenum, de familie van Veghel uit Venray en de familie Nooyen uit Deur- ne. Zij waren voor de prijsuitreiking en zullen op een ander tijdstip hun prijs in ontvangst nemen. Er zijn vergevorderde plannen om bij het Schaartven in Over loon een Thermaalbad te realise ren. Met dat doel voor ogen zijn er in oktober en november, in opdracht van initiatiefnemer Dick Vink uit Cuijk, bij het Schaartven in Overloon proefboringen uit gevoerd door Grondboorbedrijf Haitjema uit Dedemsvaart. Na vier weken dag en nacht boren is, op een diepte van 600 meter, een bron aangetroffen die ruimschoots aan de verwachtingen beantwoord. De bron levert voldoende mineraalrijk water op met een temperatuur van ongeveer 30 graden Celsius. Het mine raalwater kan aan de strengste eisen, van de officiële (buitenlandse) instan ties, voor semi-medische en balneolo- gische toepassingen voldoen. Met de successen van Sanadome in Nijmegen, Thermaalbad Arcen en Thermae 2000 in Bad Valkenburg als voorbeeld ont staat met deze positieve uitkomst een stevige basis voor de ontwikkeling van een Thermaalbad bij het Schaartven in Overloon. Een unieke locatie die, gezien de prachtige ligging in een uit gestrekt bosgebied, de aanwezige toe ristische infrastructuur en de goede bereikbaarheid (A73) alles in zich heeft om tot een bijzondere attrac tie, gericht op gezondheid en recre atie, uit te groeien. Met de komende vergrijzing, het te verwachten econo misch herstel en de grote belangstel ling voor lichamelijke en geestelijke gezondheid voor ogen zal Thermaal- bad Overloon volgens een nieuw con cept, gebaseerd op een holistische (de mens als geheel) benadering, worden opgezet. Voordat het zover is zal er nog veel werk moeten worden verzet met name om de ruimtelijke inpassing goed en verantwoord vorm te geven. Daarbij staat voorop dat het initiatief positief tegemoet wordt getreden vooral omdat het goed past in het ruimtelijke en recreatieve beleid van de gemeente Boxmeer zoals laatst door de gemeenteraad is vastgesteld in de Structuurvisie Overloon. Nade re informatie vindt u op de website www.thermaalbadoverloon.nl. Carnavalsvereniging Ut Dartele Veulen uit Veulen begint het carna valsseizoen traditiegetrouw met een vlooienmarkt en veiling om de kas te spekken. Deze markt wordt op zon dag 21 november voor de 33e keer gehouden. Er wordt een groot assor timent aan spullen aangeboden; van antiek tot modern van kunst tot kitsch en van lelijk tot mooi. Ook worden er weer (ludieke) diensten geveild. Ver der krijgt iedere koper die de 33 euro overschrijdt een attentie cadeau. De buitenverkoop start om 12.00 uur en de zaal gaat om 12.30 uur open voor de tafelverkoop. De veiling wordt om 13.00 uur door de voorzitter geopend. De vlooienmarkt wordt gehouden in en rondom café-zaal 't Veule aan de Veulenseweg in Veulen. Het weekprogramma van vereni- gingwijkgebouw Op 't Nipperke aan de St. Odastraat 41 in Venray ziet er als volgt uit: Maandag 18.30 uur WAUW Dinsdag 10.30 uur volks dansen 55+, 13.30 soosmiddag voor ouderen, 18.00 uur Ton Toon Djembe (kinderen), 19.00 uur Jimbe Djembe (beginners), 20.30 uur Jimbe Djembe (gevorderden). Woensdag 9.00 uur gymclub bewegen voor ouderen (Syn these), 10.00 uur koersballen, 13.30 uur WAUW, 19.30 uur countrydansen. Donderdag 19.30 uur inloopavond met onder meer kaarten en biljarten. Dance Events Veltum houdt op zaterdag 20 november een combi dansavond. Het wordt een mix van socialdance, parydance, salsa, bachata en merengue in een ontspannen omgeving. De muziek is in handen van dj Paul Janssen. De avond wordt gehouden in het souterrain van De Coninxhof aan de Goudsmidstraat in de wijk Veltum in Venray. Aanvang 21.00 uur. Manual-V&L 2 12-25. Doelpun ten Manual: Hanneke Wijnands (7x), Michelle Deenen (2x), Loes van Dijk, Lynn Kersten en Lieke Manders. De handbaldames van Manual waren zaterdagavond thuis een maatje te klein voor Vlug en Lenig: 12-25. De Venrayse ploeg liet het vooral in de eerste helft verdedigend liggen en kwam op een onoverbrugbare afstand: 6-17. Na de pauze speelde Manual beter, maar kon de achterstand niet meer wegwerken. Na het forse verlies van vorige week tegen Merefeldia, was Manual er alles aan gelegen om tegen V&L 2, de nummer twee in de tweede klasse A, een goed resultaat neer te zetten. De Venrayse handbaldames begonnen goed aan de wedstrijd. De eerste paar aanvallen van V&L 2 wer den keurig verdedigd en zelf wist Manual via Hanneke Wijnands zijn eerste kans meteen te benutten: 0-1. Deze voorsprong wisten de Venrayse handbaldames echter niet lang vast te houden. Via een aantal slim verdiende en benutte 7-meters ging V&L 2 de Venrayse handbaldames in de score voorbij: 2-4. Hier liet V&L 2 het niet bij. Met snel aanvalsspel wisten de dames uit Geleen hun hoekspeelsters steeds vrij te spelen, die de bal op hun beurt hard achter de keepster van Manual schoten. De Venrayse handbaldames wisten hier alleen een aantal fraai uitgespeelde break-outs tegenover te zetten. Na twintig minuten spelen leverde dit een tussenstand op van 4-9 in het voordeel van V&L 2. In de laatste tien minuten van de eerste helft was de concentratie en de felheid in de verdediging ver te zoeken bij de speelsters van Manual. Door een aantal simpele wissels in te zetten, wisten de opbouwsters van V&L 2 een aantal keren dwars door de verdediging heen lopen, waardoor keepster Carole Swinkels kansloos werd gelaten. De ruststand werd bepaald op 6-17 in het voordeel van V&L 2. In de rust gaf trainer/coach Jo de Jonge aan dat hij nog genoeg kan sen zag om tegen deze tegenstander een goed resultaat te behalen: aanpak ken in de verdediging en in de aanval gebruik maken van de grote ruimtes. De verdediging stond in de tweede helft een stuk beter. In de eerste tien minuten wist V&L twee slechts één keer te scoren. Helaas wisten de Venrayse handbaldames ook maar één keer het net te vinden. Ook het resterende deel van de tweede helft ging gelijk op: er werd steeds om de beurt gescoord. Manual liet het na om in de score iets dichter naar V&L toe te kruipen: een aantal strafworpen werden gemist en de paal en de lat stonden een aantal keren in de weg. Uiteindelijk won V&L 2 de wedstrijd met 12-25. Ondanks het verlies zien de Venrayse handbaldames, door een redelijk goede tweede helft, de vol gende wedstrijd tegen naaste concur rent Born enigszins met vertrouwen tegemoet. Deze wedstrijd wordt op zondag 21 november om 15.05 uur gespeeld in Born. Uitslagen D-jeugd Maasgouw-Manual 7-7 Dames Manual-Vlug en lenig 12-25 Dames A Loreal-Manual 18-6 Dames C Manual-SVVH 0-10 Heren B1 Manual-Loreal 13-17 Dames 2 Manual-Hercules 22-5 Heren Manual-BSAC 21-22 Heren rec.C&M-Manual 10-19 Programma zaterdag 20 november D-jeugd Leudal-Manual 13.15 Heren B2 Noav-Manual 14.40 Programma zondag 21 november Heren B1 Manual-Merefeldia 11.00 Dames A Manual-Rapiditas 11.55 Dames C Hercules-Manual 11.45 Dames 2 Rapiditas-Manual 13.00 Heren Hercules-Manual 13.25 Dames Born-Manual 15.05 De Invaliden Sport- en Belangen Vereniging Venray e.o. heeft zaterdag voor de derde keer een sjoeltoer- nooi om de Limburg Bokaal gehou den in De Smetenhof in Lottum. Van de twaalf sjoelers van de vereniging hebben er vijf een ereplaats behaald. In de klasse K was Hans Ottenheim veel te sterk voor zijn tegenstanders. Met zijn gemiddelde van 93,20 mocht hij terecht de beker voor de eerste plaats uit handen van voorzitter Mat Klaassens in ontvangst nemen. In deze klasse kwam Marjan Litjens niet verder dan de vijfde plaats met 84,60 gemiddeld. Leo Janssen verdiende een zevende plaats. In de klasse J kwam Leo Reintjes tot een derde plaats door zijn gemiddelde van 100,10. Germy Joosten viel door haar gemiddelde van 94,95 net buiten de prijzen. Piet Hermans wist in de klasse I de derde plaats te behalen door zijn gemiddel de van 103,70. In deze klasse kwam Frans van Soest niet verder dan de vijfde plaats met 99,45 gemiddeld. Jan Pijpers behaalde in de klasse H een voor hem teleurstellende achtste plaats met 101,60 gemiddeld. Beter deed Bas Pastors het in de klasse G. Door een goede eerste ronde werd hij uiteindelijk tweede met 111,95 gemiddeld. Wilma Wismans kon in de klasse E geen potten breken. Met een gemiddelde van 117,35 moest zij genoegen nemen met de vijfde plaats. Mat Klaassens behaalde in de klasse C met zijn gemiddelde van 131,05 de eerste plaats. bekeek wne site; www.gunho ek. ril De derde competitiewedstrijd om de Limburg Bokaal van de ANS (Algemene Nederlandse Sjoelbond) Afdeling Limburg, is gehouden door de ISBV Invaliden Sport en Belangen Vereniging Venray e.o.). Van Sjoelclub Venray deden twaalf sjoelers mee aan dit toernooi. In de klasse F werd Ben Rongen tweede. In de klasse G behaalde Truus Jenniskens een eerste plaats, Bas Pastors (ISBV) behaalde een tweede plek en Willeke Baltussen werd derde. In de klasse K eindigde Wim Pijnenburg als tweede. Uitslagen overige sjoelers: Klasse E 8e Harrie Rongen. Klasse F 4e Frans Geurts. Klasse F 15e Truus Schoeber. Klasse G 5e Mien Classens. Klasse G 8e Mimi Jansen. Klasse G 9e Paul Bou ten. Klasse H 5e Anny van der Heijden. Klasse H 10e Regien Sanders. Klasse I 5e Frans van Soest (ISBV). De tweede wedstrijd om de winter koning is vanwege de regenval afge last en verplaatst zondag 21 novem ber in de jachthaven in Wanssum. Er wordt dan gevist van 8.15 tot 12.15 uur. Bijeenkomst en loting 7.30 uur. Wie hieraan mee wil doen dient zich uiterlijk donderdag voorafgaande aan de wedstrijd aan te melden bij Henk Theeuwen via telefoon (0478)571311 of via e-mail aan henk.theeuwen@ home.nl. Voor meer informatie kan men contact opnemen met de Pieter Kunen via telefoon (077)3662920. Uitslag vierde herfstkoning: 1. Sjaak Philipsen. 2. Cor Kools. 3. Martien Sie- bers. 4. Geert Verdonschot. 5. Henk Ermers. 6.Anton van Bakel. Voor inlich tingen over vergunningen kan men terecht bij H.J. v.d. Ekker, St. Antonius- straat 31, 5801 AR in Venray, telefoon 06-12668661, e-mail huubvdekker@ home.nl. Zie ook www.hsvderoer- domp.nl. De voorlaatste zitting van de eerste clubcompetitieronde is gespeeld en de winnaars in de gele lijn waren, met bijna 10 procent voorsprong, Toos en Wim Spreeuwenberg met 64.17 pro cent. De tweede plaats ging naar de dames Mien Kuenen en Truus Kusters met 54.58 procent. De dames Wilhel- mien van Dijk en Annet Timmer bezet ten met 53 75 procent de derde plaats in geel. In de rode lijn was het bridge- paar Marie Kersten en Leo Thielen de beste met 5938 procent. Tweede waren Annemie Vossen en Wiel Stof fels met 56.88 procent, gevolgd door Riet Dobbe en Jo Linders met 54.38 procent. Donderdag wordt de laatste zitting van de eerste clubcompetitie- ronde gespeeld. Uitslag van de eerste laddercompe titie. Op de eerste plaats met 67,08 Toine Tiggeloven en Jeanne Korsmit, op de tweede plaats met 66,67 Thea Lamers en Ger Wiegman op de derde plaats met 62,85 Wil Tacken en Mar- tien Verheijen, op de vierde plaats met 54,92 Riet Dobbe en Jo Linders, op de vijfde plaats met 54,58 Adele van Leuken en Irma Huijs en op de zesde plaats met 51,04 Gert Claessens en Truus Michels. De tweede ronde van de ladder competitie is gespeeld. Bijzonder waren de uitzonderlijk hoge scores. De winnaars waren Dory Driessen en Fieke Messemaeckers met 7394 pro cent. Tweede waren Corrie Hartong en Luuk Alards met 71.88 procent, gevolgd door Annie Clermonts en Truus Kusters met 69,79 procent. De vierde zitting van de tweede ronde is afgewerkt. In de A lijn waren Annie Jansen en Truus Kusters de winnaars met 71.25 procent. Annie v.d. Munckhof en Jan Simons bezet ten de tweede plaats met 63.50 pro cent, gevolgd door Peter Koolen en Jeu Steeghs met 56.67 procent. In de B lijn waren Truus Buijssen en Mien Kuenen de beste met 65.63 procent. De tweede plaats werd met 65.28 procent bezet door Jeanne van Haren en Antoinette Schaeffers. Riek Bouten en Toon Claessens kwamen met 56.60 procent op de derde plek terecht. Deze week wordt de vijfde en laatste zitting van ronde twee gespeeld. Uitslag van de vierde laddercompe titie. In oranje op de eerste plaats met 60.76 Jan Janssen en Frans Mertens, op de tweede plaats met 60,42 Toine en Jan Tiggeloven en op een gedeelde derde plaats met 58,68 twee paren en wel Josephine Philipsen en Nelly van Vegchel en ook Wil Tacken en Jeanne Korsmit. In groen op de eerste plaats met 60,76 Frieda Kalkman en Thea Peters, op de tweede plaats met 60,42 Trudy Baltussen en Marijs Nelissen en op de derde plaats met 53,47 Annie Arts en Rieny Mommen. Lily Tissen en Jan Tiggeloven eindig den in de gele lijn op de eerste plaats met 57.29 procent. Tweede waren Paul Faas en Sip van Goinga met 56.77 procent, gevolgd door Wilma Dik en Lei Vissers met 56.25 procent. In de groene lijn was de eerste plaats voor Francien Haegens en Jeu Steeghs met 61.46 procent. Bets Bistervels en Corry van Meyel bezetten met 60.72 procent de tweede plek. Arnoud Bruijns en Gerard Dusee eindigden op de derde plaats met 5972 procent. De derde zitting van de tweede com petitie is gespeeld. In geel waren Jac queline van der Slik en Doke Verheijen de beste met 61,98 procent, gevolgd door Tilly en Jan van der Heijden met 60,42 procent. Derde waren Antoinet te Coppus en Riet Willems met 56,25 procent. In rood waren Trees van Ham en Jos Manders met 66,67 procent de winnaars. Tweede waren Ricky Erps en Ine Nillesen met 61,46 procent en als derde eindigden Thea van den Berg en Siem Leyen met 56,77 procent. In groen eindigden Bernie Creemers en Jeanine van Rijswijck als eerste met 55,63 procent. De tweede plaats was voor Ger Janssen en Mien Pijpers met 55 procent en op de derde plaats ein digden Marie Kersten en Charlotte Olislagers met 53,13 procent. Op de tweede avond in de tweede ronde bestond het sterkste paar in geel uit Toon den Brok en Mart Keu- lards met 57.58 procent. Thera en Jan van Gaal bezetten de tweede plaats met 56.58 procent, gevolgd door Nelly en Bert Vloet met 54.92 pro cent. In de rode lijn scoorden Marijke van den Boom en Aike van Glabbeek met 65.63 procent het hoogst. Twee de waren Tiny Schaminee en Frans Oudenhoven met 56.77 procent. De derde plaats werd met 52.60 procent gedeeld door Mariet Deenen met Els Bovee en Maria Vloet met Thom Kui pers. In de groene lijn bezetten Paul Vloet en Peter Kleijnen de eerste plaats met 57.81 procent, gevolgd door Koos Bongers en Harrie Raaijma- kers met 57.29 procent. Irma en Paul Faas waren derde met 55.73 procent. In de groene lijn waren Mientje Houben en Willem Willems de win naars. Irene Camps en Marijke Meijer bezetten de tweede plaats. Rieky Claessens met Mia v.d. Heijden en Bella Huisman met Wim van Schoonhoven werden gedeeld derde. In de rode lijn werden Marie Kersten en Wim Vervuurt gedeeld eerste met Lucie Hendriks en Charlotte Olislagers. Klazien Baak en Anny v.d. Munckhof volgden op de derde plaats. Ten slotte in de gele lijn een trio dat wel vaker in de top te vinden is. Ans van Hooft met Janny Jungslager, Wim Manders met Jan Voesten en Maja v.d. Wee met Frans van Lieshout. Volgende week wordt de volgende ronde gespeeld in De Witte Hoeve in Venray. De Wanssumse majoretten heb ben deelgenomen aan de Limburgse kampioenschappen in Maasbree. De Wanssumse majoretten hebben vijf kampioenstitels behaald. De kampi oenen zijn: Smallteam jeugd 1: Sem, Lotte, Marit, Meike, Indy, Renske, Dian 77.1 punten. Quinty Small- team jeugd 3 basis: Cynthia, Mel- loney, Isa, Anne, Danique, Fabiënne 87.15 punten. Duo jeugd 3 midden Fabiënne Kremers en Danique Jans- sen 87.5 punten. Duo junior basis Cynthia Janssen en Melloney Jans sen 86.6 punten. Soliste senior TOP: Sil Dekkers 84.1 punten. Het Basisscholenkampioen schap Tafeltennis (BSK) Lim burg staat weer voor de deur. Dit jaar vindt het BSK plaats in vijf gemeenten en bij tien tafeltennis verenigingen. In totaal worden 71 basisscholen benaderd. Ying-Fu Li, werkgroep BSK: "Ons lange termijndoel, toen we vorig jaar begonnen, was om tot een groot, regi onaal BSK te komen. Dit jaar houden we voorronden in Venray, Wanssum, Horst, Sevenum, Helden, Panningen, Velden, Tegelen en Swalmen. Het begint erop te lijken." Werd vorig jaar nog bescheiden begonnen in Horst aan de Maas en Wanssum, dit jaar kent het BSK een flinke uitbreiding. Liefst tien verenigingen doen mee: Armada (Horst), Seta (Sevenum), Wap- in (Wanssum), Red Stars (Venray), Helden '67 en Koningslust (samen één voorronde), Panningen '74, Veta (Velden), TTC (Tegelen) en Destatec (Swalmen). "Samen bestrijken we 71 basisscholen met in totaal zo'n 10.000 leerlingen. Dan kun je zeggen, dat we aardig gegroeid zijn", aldus Li. "Ook mooi is dat een aantal verenigingen voor het eerst (weer) een eigen BSK organiseren, waarbij andere vereni gingen dan weer behulpzaam zijn. Voor een kleine sport als tafelten nis is een dergelijke samenwerking onontbeerlijk." De opzet van het BSK is hetzelfde gebleven. Alle verenigin gen organiseren hun eigen BSK. Som migen doen dat voor het eerst, andere verenigingen organiseren al jaren een BSK. "Deelname staat open voor alle leerlingen uit de groepen 3 tot en met 8. Groepen 3 en 4 spelen een spellen- circuit, Table Stars, de groepen 5 tot en met 8 spelen wedstrijden in meer- kampvorm. De verschillende BSK's fungeren echter ook als voorronden voor de grote BSK-finale. Deze finale wordt gespeeld op 20 maart 2011. Uit iedere voorronde gaan de nummers 1 en 2 van elke leeftijdsgroep door naar deze finale." Tijdens de BSK-finale zullen de leerlingen niet alleen voor de sportieve eer strijden. Ze kunnen namelijk ook punten verdienen voor het Scholenklassement. Ying-Fu Li: "Dit jaar stellen we drie geldprijzen beschikbaar, te besteden aan sport- en spelmateriaal voor de hele school. De leerlingen kunnen voor dit klassement punten verdienen door zoveel moge lijk wedstrijden te winnen. In de voor ronde een punt per gewonnen wed strijd, in de finale worden de zeges uiteraard hoger beloond. We hopen dat dit ook een reden is voor de basis scholen om deelname aan het BSK extra te stimuleren." Uitnodigingen spoedig de deur uit. Momenteel zijn de voorbereidingen in volle gang. De eerste voorronden worden namelijk al in december gespeeld, de andere worden in januari gehouden. "De uit nodigingen naar de 71 basisscholen worden dan ook spoedig verstuurd. Sommige verenigingen gaan een schriftelijk opgeefformulier uitdelen. Andere verenigingen maken gebruik van een online opgeefformulier. Via dat formulier www.bsktafeltennis.nl kunnen leerlingen zich opgeven voor de BSK voorronde van hun school. Apart het vermelden waard is, dat basisschool De Violier uit Maasbree ook uitgenodigd is deel te nemen. Meer informatie is te vinden op www. bsktafeltennis.nl. Hier staan de data van de voorronden, algemene infor matie over de toernooiopzet, nieuw tjes, foto's en nog veel meer. Op 28 en 29 december zijn er wedstrijden bij TTV Red Stars in Ven- ray. De deelnemende basisscholen zijn Antonius, BS Maria, Coninxhof, De Bongerd, De Hei, De Hommel, De Keg, De Kruudwis, De Landweert, De Meent, De Meulebeek, De Stek, De Toverbal, De Vlaswei, Estafette, Regina Pacis, SBO Focus, St. Jan de Doper, St. Oda, St. Petrus Bandenschool. Op 16 januari 2011 is TTV Wap-in in Wans- sum gastheer van de basisscholen De Klimboom (Swolgen), De Peddepoel, Mariaschool (Tienray), Megelsheim, St. Anna en Sint Willibrordus. ActiveRooy-Nuvoc 3 2-3. Setstan den: 25-18, 17-25, 13-25 en 21-25. In de eerste klasse B leden de vol leybalheren van ActiveRooy een 1-3 nederlaag in de thuiswedstrijd tegen Nuvoc 3. In de eerste set speelden de Venrayse volleybalheren fris van de lever en pakten ook de setwinst. In de drie daaropvolgende sets werd het spel aan Venrayse zijde, mede door enkele wisselingen in de basisopstel ling, onrustiger. Nuvoc, nummer drie van de ranglijst, profiteerde optimaal en pakte de zege. In de eerste set kwam de thuisploeg door een goede servicereeks van Maarten Tummers al vroeg op een voorsprong. Ook de servicepass kwam goed aan bij spel verdeler Leon Jacobs, die zo een voor een de aanvallers wist te bedienen. ActiveRooy won de set met een over tuigende stand van 25-17. De gasten uit Veldhoven namen in de tweede set al snel een kleine voorsprong en wis ten die niet alleen te behouden, maar ook uit te bouwen. Dit gat was niet meer te dichten waardoor de tegen stander de set wist te pakken met 17-25. Na een stevige preek van coach Bjorn Emonts ging de thuisploeg voor de winst in de derde set. ActiveRooy kwam op een kleine voorsprong, maar die werd niet behouden. De ser vicepass kwam niet meer goed aan bij de inmiddels ingebrachte Guus Janssen. En de ijzeren wet trad in werking; komt de pass niet aan, is de setup lastig en worden de aanvallers niet goed aangespeeld. Hierdoor pro beerden ze op een andere manier het tij te keren. Door een te enthousiaste poging van Dennis van Hooft om de bal te pakken, liep hij tegen de bank en raakte geblesseerd. Dit vervelende verlies temperde de teleurstelling van de eindstand van de set. In de vierde set ging het aan het begin niet goed waardoor Rik Wienen en Sam Faessen letterlijk alle hoeken van het veld zagen. De Venraynaren kwamen al snel op een achterstand te staan. Na een time-out kwam er weer een stijgende lijn in het spel. Er waren veel goede blokseries van Sef Theeuwen en Roel Zwartjens die de thuisploeg dicht bij de tegenstander brachten. Nuvoc besliste de laatste set echter met een stand van 21-25. Piet Hoex Bon wad vies Tel, 047^5K350 Phoex*advies@home.n 1 St een handel ^^^JSTERS cardstrap i Sealed Air Custom Thormotamied Products ftlAISTIKMiUtlLAAItl IN AilUSAWIEN Ew Genrd AJwnrtdl IR|S mT" 1-3 3-1 3-1 2-3 2-3 Uitslagen Dames Particolare 3-Set Up Hovoc 3-Set Up 2 Jeugd ODI-Set Up MB1 MVC '64 2-Set Up MB2 Civitas-Set Up MB3 Niveau Set Up N6 2-Set Up N6 3-1 Vershuys.com Peelp. N6-Set Up N6 4-0 Set Up N6 2-Vershuys.com Peelp. N6 2-2 Set Up N6 2-Set Up N6 3-1 Set Up N6 3-Hovoc N6 4-0 Avoc N6-Set Up N6 3 2-2 AV Flash N5 2-Set Up N5 0-4 Set Up N5-VC Athos '70 N5 0-4 Set Up N4-Revoc/VCB N4 2 0-4 Set Up N4-Asterix N4 0-4 Recreanten Noabre-Set Up HR2 2-3 Set Up DR3-Set Point 2 0-4 Set Up DR4-VC Pansign 3 1-3 Programma zaterdag 20 november Dames Set Up-Were-Di 19.00 Set Up 2-VC Montagnards 19.00 Jeugd Set Up MB2-Civitas 17.00 Set Up MB3-ActiveRooy 17.00 Set Up MB-Avance 17.00 Programma zondag 21 november Niveau Set Up Niveau 6 Meerlo 10.00 Set Up Niveau 6 2 Meerlo 10.00 Set Up Niveau 6 3 Meerlo 10.00 Zowel het eerste als het tweede team wisten hun wedstrijd in winst om te zetten. Het eerste team versloeg Swolgen 3 met een verschil van maar liefst 74 ringen. De uitslag was 795 tegen 721 ringen .Hoogste schutter was M. Manders met een serie van276 ringen. De Roos 2 versloeg Velden. De uitslag was 1:752 tegen726 ringen. Hoogste schutter was P. Martens met 262 ringen. Bij het opgelegd schieten schoot J. van Ass een zowat perfecte serie van 298 ringen. Hiermee blijft hij aansluiting houden met de top drie in In het clubhuis wordt op vrij dag 10 december vanaf 19.30 uur een algemene najaarsverga dering gehouden. Op de agenda staat onder andere de begro ting 2011, de vaststelling van de contributie 2011 en bestuurs verkiezingen. Trainingen: Zaaltraining maandag 18.30-19.30 CD junioren (De Weert). Aansluitend duurloop. Baantraining dinsdag 19.00-20.30. AB junioren zaaltraining woensdag 18.00-19.00 Pupillen (De wetteling). Zaaltraining woensdag 18.30-19.30 NSG (Raay- land). Baantraining donderdag 19.00 20.30 CD technische atleten. Bos zaterdag 10.00-11.15 Pupillen. Bos zaterdag in overleg bostraining CD Junioren. Baantraining zondag 10.00-11.30 AB Junioren en Senioren. Lopersgroepen/alle niveaus: Dinsdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00 20.30 uur, donderdag atletiekbaan 18.30-19.30 uur. Zwemtrainingen van 19.15 tot 20.15 uur in De Sprank Iedere zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur is er gelegenheid om oud papier, gebundeld of in dozen, te deponeren in de papiercontainers, die geplaatst zijn aan de Weg in den Berg, hoek Vel- tumse Kleffen/Kulutweg. Agenda: 21 november Nijmegen Zevenheuvelenloop. 28 november Tilburg Warandecross. 28 novem ber Contour Run op Velden. Zie ook www.atvvenray.nl John de Rooij van ATV Venray heeft in de klasse Mannen 50 op overtui gende wijze de Molenvencross in Stip hout gewonnen. Onder typische veld loopomstandigheden won hij de 8940 meter in een tijd van 35.51 minuten. Frans Deenen werd in de klasse Man nen 40 tweede in de tijd van 34.37 minuten. Bij de jongens B eindigde Mark Hofma op een prima achtste plaats met zijn tijd van 18.05 minuten over de 4520 meter. Jesper Vrouwen- velder had ruim een minuut meer nodig dan zijn clubgenoot.ATV Venray sleepte nog twee overwinningen in de wacht. Demi Boom won haar derde wedstrijd in de Limbracrosscompeti- tie van dit seizoen. De meisjes B-pupil won de 990 meter in 4.08 minuten en leeftijdgenote Chantal Schellekens werd vierde. Bethlehem Woldemeskel won bij de meisjes pupillen C de 990 meter in 4.25 minuten. Bij de jongen spupillen A behaalde Michael Wol- demeskel een prima tweede plaats op de 1410 meter in een tijd van 5.29 minuten. De Nordic walkers kunnen elke woensdag aan de slag vanaf de par keerplaats bij het Schuitwater (begin van de wandelroutes). Het Schuitwa ter ligt tussen Melderslo en Broekhui zen aan de Broekhuizerdijk. Aanvang 19.00 uur. Zaterdag 20 november: Kastielse Baan. Vertrek 9.00 uur vanaf het clubgebouw aan de Tienrayseweg in Horst. Zaterdag 27 november: Peel- route. Vertrek 8.30 uur bij het clubge bouw aan de Tienrayseweg in Horst. Trainingen: Dinsdag baantraining van 19.00 tot 20.30 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag training op de baan van 19.00 tot 20.30 uur. Zaterdag damestraining van 9.00 tot 10.00 uur, Kastiëlse Baan. Zaterdagmiddag afwis selende bostraining van 15.30 tot 17.00 uur, verzamelen bij de parkeer plaats in de Schadijker Bossen. Agenda: 21-11 Nijmegen Zeven- heuvelenloop 13.00 uur. 27-11 halve marathon van Ell 11.00 uur. 28-11 Run op Velden 10.30 uur. Zie ook www.peelrunners.nl lemen t

Peel en Maas | 2010 | | pagina 24