Gemeente Venray Openbare bekendmakingen Gemeente Venray verhuist naar Westsingel r* V Kijk ook op www.venray.nl PEEL EN MAAS Donderdag 11 november 2010 - Pagina 20 Gemeentehuis Openingstijden 1 \j\ Vanaf maandag 20 december tot de zomer van 2012 is het nieuwe, maar tijdelijke bezoekadres van de gemeente Venray: Westsingel 1 in Venray (het voormalige gebouw van de Gilde opleidingen). In de tussenliggende periode wordt het gemeentehuis aan de Raadhuisstraat gerenoveerd en gemoderniseerd zodat het weer een lange tijd meekan. Het zal best even wennen zijn, maar ook aan de Westingel kunt u de dienstverlening verwachten die u van ons gewend bent. Het volledige, tijdelijke bezoekadres van het gemeentehuis Venray wordt: Westsingel 1, 5801 TT Venray. Het postadres, telefoon- en faxnummerveranderen niet. Stukken die ter inzage liggen kunt u, tenzij anders vermeld, tijdens de openingstijden inzien in het informatiecentrum in de Publiekshal van het gemeentehuis in Venray. Vergaderingen Omgevingsvergunningen Regulier Aangevraagd Verordeningen Vastgesteld Verruiming geluidnormen horeca individuele dagen Artikel 4:3 APV Bouwplannen Aangevraagd Bouwvergunningen Ontwerp Verleend Bouwvergunningen Rectificatie Wet geluidhinder Besluit hogere grenswaarden (art. 83 WG) Ruimtelijke plannen Wijzigingsplannen Ontwerp Projectbesluit Ontwerp Bestemmingsplan Vastgesteld Structuurvisies Vastgesteld Projectbesluit Ontwerp Kapvergunning Verleend Wet milieubeheer Besluiten Milieu effectrapportage Aanmeldingsnotitie Ontheffing Stookverbod Verleend Raadhuisstraat 1, 5801 MB Venray Postbus 500, 5800 AM Venray Telefoon (0478) 52 33 33 Fax(0478) 52 32 22 E-mail gemeente@venray.nl Internet www.venray.nl Publieksdiensten Maandag van 12.00 tot 20.00 uur, dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Telefonisch bereikbaar: maandag t/m donderdag van 9.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Gemeentearchief Alarm Dinsdag t/m donderdag van 9.00 tot 17.00 uur. Centraal alarmnummer 112 Informatiecentrum Hulpaanvraag geen spoed politie 0900 - 88 44 Maandag van 12.00 tot 20.00 uur, Hulpaanvraag geen spoed brandweer 077 - 356 56 56 dinsdag t/m donderdag van 9.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Week 45 Agenda voor de raadsvergadering op dinsdag 16 november 2010, aanvang 19.30 uur, in het gemeentehuis. Onderdeel A 1. Opening 2. Mededelingen 3. Spreekrecht publiek 4. Vaststelling van de agenda 5. Notulen van de openbare vergadering van de raad van de gemeente Venray. Geen notulen ter agendering aangeboden 6. Ingekomen stukken. Geen ingekomen stukken ter agendering aangeboden Onderdeel B 7. Algemeen vragenuur Onderdeel C 8. Adviesrapport Toekomst primair onderwijs gemeente Venray. - Matthiasstraat 2, Castenray - activiteit bouwen (nr. 2010-0039, ontvangstdatum 01/11) - Carlsonstraat 9,Venray - activiteit aanleg en bouwen (nr. 2010-0040, ontvangstdatum 02/11) - Wattstraat 1, Venray - activiteit bouwen (nr. 2010-0040, ontvangstdatum 04/11). Het betreft hier uitsluitend een kennisgeving. Deze aanvragen liggen niet ter inzage. U kunt geen zienswijze of bezwaar indienen. Verleend Burgemeester en Wethouders hebben besloten vergunning te verlenen aan: - Sperwerstraat 20, Venray - activiteit bouwen (nr.2010-0011, verzenddatum 04/11). U kunt de desbetreffende stukken vanaf heden inzien. Wanneer u belanghebbende bent kunt u - binnen zes weken na de dag van verzending - een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders. Een bezwaarschrift moet worden ondertekend en ten minste bevatten: - de naam en het adres van de indiener - de dagtekening - een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht - de gronden van het bezwaar. Gelijktijdig met het indienen van een bezwaarschrift kunt u - als onverwijlde spoed dit vereist - de voorzieningenrechtervan de Rechtbankte Roermond (Postbus 950, 6040 AZ Roermond) vragen een voorlopige voorziening te treffen. Het besluit treedt dan niet eerder in werking totdat op het verzoek is beslist. Een verzoek om een voorlopige voorziening moet dezelfde gegevens bevatten als het bezwaarschrift. - Nota Ruimtelijke Kwaliteit - Evaluatie Welstandstoezicht. De gemeenteraad heeft deze stukken op 2 november 2010 vastgesteld. De beleidstukken treden op 10 november 2010 in werking. U kunt de desbetreffende stukken vanaf 11 november 2010 gedurende zes weken inzien. Er is verruiming van de voorschriften 2.17, 2.19, 2.20, 6.12, 6.14 en 6.15 van het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer (Activiteitenbesluit) toegestaan aan: - De Hulst 15 te Oostrum, bedrijfshal van Manders Verhuur, voor vrijdag 12 november van 19.00 uur tot zaterdag 13 november 2010 1.00 uuren zaterdag 13 novembervan 19.00 uur tot zondag 14 november 2010 1.00 uur. Tijdens de genoemde periode gelden de normale voorschriften voor inrichtingen niet. De in richtinghouder is tijdens genoemde periode verplicht te doen en na te laten wat redelijkerwijs verlangd kan worden om overmatige hinderte voorkomen. Gelet daarop zijn voorschriften opgelegd. - Vredeweg 20, Vredepeel - veranderen van de woonboerderij fase 2 (nr. bal0430). Het betreft hier uitsluitend een kennisgeving. Deze aanvragen liggen niet ter inzage. U kunt geen zienswijze/bezwaar indienen. Voorgenomen buitenplanse vrijstellingen Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om, met toepassing van artikel 19 lid l,2of3 van de Wet op de ruimtelijke ordening, medewerking te verlenen aan de volgende bouw- en/ of gebruiksprojecten: - Lollebeekweg 30, Castenray - verplaatsen van het loonbedrijf van Lollebeekweg 60 (nr. ink0803726). U kunt de betreffende stukkken met bijbehorende stukken van 12 november 2010 t/m 23 december 2010 (zes weken) inzien. Tijdens de inzagetermijn kunt u een gemotiveerde schriftelijke zienswijze indienen bij Burgemeester en Wethouders. Op verzoek kunt uook een mondelinge zienswijze indienen, waarbij u de gelegenheid krijgt over het besluit van ge dachten te wisselen. U wordt dan daartoe uitgenodigd voor een gesprek. Van de mondelinge zienswijze wordt een verslag gemaakt. Voorgenomen binnenplanse ontheffingen Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om, met toepassing van artikel 3.6 lid 1 sub c van de Wet ruimtelijke ordening en/ofartikel van de Woningwet, medewerking te verlenen aan de volgende bouw- en/of gebruiksprojecten: - hoek Maasheseweg/Christoffelkruid, Venray - bouwen van 36 appartementen (nr. bal00288) - Puttenweg 78, Ysselsteyn - vergroten van de varkensstal (nr. bal00349) - Eijkenhofweg 18, Veulen - bouwen van een legkippenstal (nr. bal00382). U kunt de betreffende stukken van 12 november 2010 t/m 25 november 2010 (twee weken) inzien. Tijdens de inzagetermijn kunt u een schriftelijke zienswijze indienen bij Burgemeester en Wethouders. Burgemeester en Wethouders hebben de volgende vergunningen en/of vrijstellingen verleend: - Langstraat 107, Venray - veranderen van de woning (nr. bal00355, verzenddatum 03/11) - Veulensewaterweg 7, Veulen - bouwen van een vleesvarkensstal fase 2 (nr. bal00362, verzenddatum 04/11). U kunt de desbetreffende stukken vanaf heden inzien. Voor informatie over het indienen van een bezwaarschrift of over het treffen van een voorlopige voorziening, zie de tekst onder het kopje Omgevingsvergunningen. In de Peel en Maas van 4 november 2010 stond onderstaande publicatie: Burgemeester en Wethouders hebben de volgende vergunningen en/of vrijstellingen verleend: Bouwvergunningen met ontheffing - Roffert 21, Castenray - bouwen van vier pluimveestallen en bedrijfsruimte (nr. bal00336, verzenddatum 28/10) Dit moet zijn: Burgemeester en Wethouders hebben de volgende vergunningen en/of vrijstellingen verleend: Bouwvergunningen met ontheffing - Roffert 21, Castenray - bouwen van vier pluimveestallen en bedrijfsruimte (nr. bal00336, verzenddatum 11-11-2010). De bouwvergunning is passend in het projectbesluit zoals op 18-05-2010 vastgesteld. U kunt de desbetreffende stukken vanaf heden inzien. Wanneer u belanghebbende bent kunt u - binnen zes weken na de dag van verzending - een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbankte Roermond. Een beroepschrift moet worden ondertekend en ten minste bevatten: - de naam en het adres van de indiener - de dagtekening - een omschrijving van het besluit waartegen het beroep is gericht - de gronden van het beroep. Gelijktijdig met het indienen van een beroepschrift kunt u - als onverwijlde spoed dit vereist - de voorzieningenrechter van de Rechtbankte Roermond (Postbus 950, 6040 AZ Roermond) vragen een voorlopige voorziening te treffen. Het besluit treedt dan niet eerder in werking totdat op het verzoek is beslist. Een verzoek om een voorlopige voorziening moet dezelfde gegevens bevatten als het beroepschrift. Indien u tijdens de avondopenstelling een verleende vergunning wilt inzien, verzoeken wij u vóór 17.00 uur telefonisch contact op te nemen met de afdeling Publieksdiensten. Burgemeester en Wethouders hebben hogere grenswaarden van 56 dB(A) vastgesteld voor: - Deurneseweg 162 - vervangende bedrijfswoning (nr inkl003797). U kunt het besluit met bijbehorende stukken van 12 november 2010 t/m 23 december 2010 (zes weken) inzien. Tijdens deze inzagetermijn kunt u een beroepschrift (in tweevoud) indienen bij de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State (Postbus 20019, 2500 EA Den Haag), wanneer u: - belanghebbende bent en - tijdig een zienswijze over het ontwerpbesluit naar voren heeft gebracht of aantoont dat u hiertoe redelijkerwijs niet in staat bent geweest. Het beroepschrift moet worden ondertekend en tenminste bevatten: - de naam en het adres van de indiener - de dagtekening - een omschrijving van het besluit waartegen het beroep is gericht (en een kopie van het besluit) - de gronden van het beroep. Burgemeester en Wethouders van Venray maken, gelet op de Wet ruimtelijke ordening, de ter inzage legging bekend van het ontwerp wijzigingsplan: - Dr. Kortmannweg 16. Het ontwerpplan wijzigt ter plaatse het vigerende bestemmingsplan "Venray". De binnen planse wijzigingsbevoegdheid in bestemmingsplan "Venray" voor het opnemen van een nieuw bouwvlak binnen de bestemming 'Woondoeleinden W' wordt toegepast. Binnen dit bouwvlak mogen twee woningen worden gerealiseerd. U kunt het ontwerpbesluit met bijbehorende stukken van 12 novembertot en met 23 december 2010 (zes weken) inzien. Daarnaast kunt u de stukken raadplegen via www. venray.nl. Tijdens de inzagetermijn kunt u een gemotiveerde schriftelijke zienswijze indienen bij Burgemeester en Wethouders. Op verzoek kunt u ook een mondelinge zienswijze indienen, waarbij u de gelegenheid krijgt over het ontwerpbesluit van gedachten te wisselen. U wordt dan daartoe uitgenodigd voor een gesprek. Van de mondelinge zienswijze wordt een verslag gemaakt. Burgemeester en Wethouders van Venray maken, gelet op de Wet ruimtelijke ordening, de ter inzage legging bekend van de ontwerp-projectbesluiten - Rouwkuilenweg te Ysselsteyn Het plangebied ligt tussen nummer 3en5 aan de Rouwkuilenweg Het ontwerp-projectbesluit voorziet in de realisatie van drie woningen. - Spiekert te Heide Het plangebied ligt tussen nummer 12 en 14 aan de Spiekert Het ontwerp-projectbesluit voorziet in de realisatie van twee woningen. U kunt de ontwerp-projectbesluiten met bijbehorende stukken van 12 november 2010 tot en met 23 december 2010 (zes weken) inzien. Binnen de genoemde termijn zijn de ontwerp-projectbesluiten en de hier bijbehorende stukken beschikbaar gesteld en verbeeld op www.venray.nl Wonen leven Wonen bouwen Bestemmingsplannen Projectbesluiten. Hiervindt u de directe links naarde bestanden. Tevens kunt u de ontwerp projectbesluiten raadplegen op het gemeentehuis (digitaal en op papier). Tijdens de inzagetermijn kunt u een gemotiveerde schriftelijke zienswijze indienen bij Burgemeester en Wethouders. Op verzoek kunt u ook een mondelinge zienswijze indienen, waarbij u de gelegenheid krijgt over de ontwerpbesluiten van gedachten te wisselen. U wordt dan daartoe uitgenodigd voor een gesprek. Van de mondelinge zienswijze wordt een verslag gemaakt. Burgemeester en Wethouders van Venray maken, gelet op de Wet ruimtelijke ordening, de ter inzage legging bekend van het door de gemeenteraad op 2 november 2010 vastgestelde bestemmingsplan: - Bedrijventerrein Agrobaan Ysselsteyn (NL.IMR0.0984.BP09020-va01). Het plan voorziet in een actualisatie van het bestemmingsplan Agrarische bedrijventerrein Ysselsteyn. Belangrijke aspecten aan het nieuwe bestemmingsplan zijn dat het uit te werken gedeelte van het bedrijventerrein wordt ingevuld met de bestemming bedrijfen de staat van bedrijfsactiviteiten wordt uitgebreid. Het plan wordt ongewijzigd ten opzichte van het ontwerp vastgesteld. U kunt het vaststellingsbesluit met bijbehorende stukken van 12 november 2010 tot en met 23 december 2010 (zes weken) inzien. Binnen de genoemde termijn is het vastgestelde bestemmingsplan en de hier bijbehorende stukken beschikbaar gesteld en verbeeld op www.venray.nl Wonen leven Wonen bouwen Bestemmingsplannen Geldende bestemmingsplannen. Hiervindt u de directe links naar de bestanden. Tevens kunt u het vastgestelde bestemmingsplan raadplegen op www.ruimtelijkeplannen.nl en op het gemeentehuis (digitaal en op papier). U kunt tijdens de inzagetermijn beroep indienen. Voor meer informatie over het indienen van een beroepschrift, kijkt u onder het kopje Wet Geluidhinder. Gelijktijdig met het indienen van een beroepschrift kunt u - als onverwijlde spoed dit vereist - de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State vragen een voorlopige voorziening te treffen. Het besluit treedt dan niet eerder in werking totdat op het verzoek is beslist. Een verzoek om een voorlopige voorziening moet dezelfde gegevens bevatten als het beroepschrift. Burgemeester en Wethouders van Venray maken, gelet op de Wet ruimtelijke ordening, de ter inzage legging bekend van de, door de gemeenteraad op 2 november 2010 vastgestelde structuurvisie: - Dorpsontwikkelingsplan Castenray (NL.IMRO.0984. STV10003-va01). De structuurvisie is een toekomstvisie voor het gebied van het kerkdorp Castenray en bevat hiertoe een analyse van het gebied en ruimtelijke en maatschappelijke ontwikkelingen. Tevens worden enkele speerpunten voor ontwikkeling voor de toekomst geformuleerd. U kunt het vaststellingsbesluit met bijbehorende stukken inzien. De vastgestelde structuur visie en de hier bijbehorende stukken zijn beschikbaar gesteld en verbeeld op www.venray.nl Wonen leven Wonen bouwen Structuurvisies Geldende structuurvisies. Hier vindt u de directe links naar de bestanden. Tevens kunt u de vastgestelde structuurvisie raadplegen op www.ruimtelijkeplannen.nl en op het gemeentehuis (digitaal en op papier). Burgemeester en Wethouders van Venray maken, gelet op de Wet ruimtelijke ordening, de ter inzage legging bekend van het ontwerp-projectbesluit - Overbroekseweg 1 te Leunen (NL.IMR0.0984.PRB09019-on02). Het ontwerp projectbesluit voorziet in het huisvesten van buitenlandse werknemers. Tegelijk met het ontwerp-projectbesluit ligt de ontwerp bouwvergunning (BA0100313), veranderen bedrijfsruimte tot logiesruimte aan de Overbroekseweg 1 te Leunen, ter inzage. U kunt het ontwerp-projectbesluit met bijbehorende stukken van 12 november 2010 tot en met 23 december 2010 (zes weken) inzien. Binnen de genoemde termijn is het ontwerp-projectbesluit en de hier bijbehorende stukken beschikbaar gesteld en verbeeld op www.venray.nl Wonen leven Wonen bouwen Bestemmingsplannen Projectbesluiten. Hier vindt u de directe links naar de bestanden. Tevens kunt u het ontwerp projectbesluit raadplegen op www.ruimtelijkeplannen.nl en op het gemeentehuis (digitaal en op papier). Tijdens de inzagetermijn kunt u een gemotiveerde schriftelijke zienswijze indienen bij Burgemeester en Wethouders. Op verzoek kunt u ook een mondelinge zienswijze indienen, waarbij u de gelegenheid krijgt over het ontwerpbesluit van gedachten te wisselen. U wordt dan daartoe uitgenodigd voor een gesprek. Van de mondelinge zienswijze wordt een verslag gemaakt. - Van Lijndestraat 26 - voor een eik, geen herplant in het kader van een dunning. U kunt de desbetreffende stukken van 12 november 2010 t/m 23 december 2010 (zes weken) inzien. Informatie over het indienen van een bezwaarschrift en het treffen van een voorlopige voorziening vindt u onder het kopje Omgevingsvergunningen. Burgemeester en Wethouders hebben besloten voor de inrichting gelegen aan: - Paardekopweg 11a Ysselsteyn - een revisievergunning te verlenen aan G. Arts, Paardekopweg 11a te Ysselsteyn vooreen kalkoenenhouderij (MM100027) - Haag 19 Merselo - een revisievergunning te verlenen aan J.H.A. Poels, Haag 19 te Merselo voor een varkensfokkerij, vleesvarkenshouderij en akkerbouwbedrijf (MM100044). Aan de vergunningen zijn voorschriften verbonden om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen of zoveel mogelijk te beperken. U kunt het besluit met bijbehorende stukken van 12 novembert/m 23 december 2010 inzien. Informatie over het indienen van een beroepschrift vindt u onder het kopje Wet Geluidhinder. Gelijktijdig met het indienen van een beroepschrift kunt u de voorzitter van genoemde afdeling vragen een voorlopige voorziening te treffen. Een verzoek om een voorlopige voorziening moet dezelfde gegevens bevatten als het beroepschrift. Bovendien moet u hierbij aangeven wat het spoedeisend belang is. Het besluit treedt in werking na afloop van de beroepstermijn, tenzij vóór deze datum beroep is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het besluit treedt dan niet eerder in werking voordat op dat verzoek is beslist. Een folderoverde beroepsprocedure kunt u aanvragen via Postbus 51, 0800-8051, ofvia www.postbus51.nl. Informatie vindt u ook op www.raadvanstate.nl. Een beoordeling voor de aanmeldingsnotitie milieu-effectrapportage heeft plaatsgevon den voor: - Beekweg 81 Merselo - H.P.A.M. Peeters, Beekweg 81 te Merselo, voor het uitbreiden van een pluimvee- en vleesvarkenshouderij (INK1003852). Vanwege het ontbreken van bijzondere omstandigheden waaronder de activiteiten plaatsvinden, is er geen noodzaak tot het opstellen van een milieu-effectrapportage. U kunt de desbetreffende stukken van 12 november t/m 23 december 2010 inzien. Deze beslissing is niet vatbaar voor bezwaar of beroep, tenzij deze beslissing de belanghebbende los van het voorte bereiden besluit rechtstreeks in zijn belang treft. Burgemeester en Wethouders hebben een ontheffing verleend van het verbod om afvalstoffen te verbranden: voor het verbranden van snoei- en sprokkelhout dat afkomstig is van het onderhoud aan de erfbeplanting van agrarische bedrijven en woonerven in het buitengebied op de locaties: - St. Jozeflaan 64 te Smakt, verleend aan dhr. G.J.M. Hermsen - Laagriebroekseweg 18 te Leunen, verleend aan dhr. W.J.L.A. Jenneskens - Heidseschoolweg 1 te Heide, verleend aan dhr. L.J.K. Direks - Begijnhofweg 12 te Heide, verleend aan dhr. M.A.M. Poels - Deurneseweg 132 te Ysselsteyn, verleend aan dhr. T.F.W.P. Gielens voor het verbranden van snoei- en sprokkelhout dat afkomstig is van het onderhoud aan de erfbeplanting van agrarische bedrijven en woonerven in het buitengebied, snoei- en sprokkelhout ten behoeve van het gezond houden van de aanplant bij frultteeltbedrljven en boom- en rozenkwekerijen enhet verbranden van kerstbomen op de locatie: - Steegkamp 2 te Castenray, verleend aan dhr. M.B.M. Drabbels. Aan de ontheffing worden voorschriften verbonden om overlast en nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen of zoveel mo gelijk te beperken. U kunt de desbetreffende stukken van 12 novembert/m 23 december 2010 inzien. Wanneer u belanghebbende bent, kunt u tijdens de inzagetermijn schriftelijk een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders. Het bezwaarschrift moet worden ondertekend en ten minste bevatten: - de naam en het adres van de indiener - de dagtekening - een omschrijving van de verklaring waartegen het bezwaar is gericht - de gronden van het bezwaar. Gelijktijdig met het indienen van een bezwaarschrift kunt u de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraakvan de Raad van State (Postbus 20019, 2500 AE Den Haag) vragen een voorlopige voorziening te treffen. Een verzoek om een voorlopige voorziening moet dezelfde gegevens bevatten als het bezwaarschrift. Het besluit treedt in werking na afloop van de bezwaartermijn, tenzij vóór deze datum bezwaar is ingesteld en een verzoek tot het treffen van een voorlopige voorziening (waaronder een schorsingsverzoek) is ingediend. Het besluit treedt dan niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. 11 november 2010 Burgemeester en Wethouders van Venray Colofon De gemeentepagina is een uitgave van de gemeente Venray. De redac tie stelt deze pagina samen met veel aandacht en zorg. Toch kan niemand aan de inhoud ervan rechten ontle nen. Overnemen van artikelen mag alleen met toestemming van de eindredactie. Redactie Gemeente Venray Eindredactie Team Communicatie gemeente Venray, 52 33 33 Fotografie Mijntje Wismans, Gé Hirdes Basis-ontwerp LaVerbe, Nijmegen Lay-out Studio Accent, Venray weeek 45 adv 01.indd 20 10-11-2010 16:59:06

Peel en Maas | 2010 | | pagina 20