Drie treffers niet genoeg De schijnwej op: Peter Heuvel j(Holtheesl Holthees verrast in Arcen Venray zoekt oorzaken mislukte start 75 •S^A^nray SSS'18 deelt de punten Opnieuw nederlaag SVOC'01 Venray op bezoek bij OJC Rosmalen w//7/7 Summa Topschutters Klassement J FLE> TRONICS PEEL EN MAAS top inn town Donderdag 14 oktober 2010 - Pagina 19 Tom van Bergen: "We spelen niet goed en alles valt net verkeerd" Venray dinsdag tegen SSS'18 VV Holthees SV Ysselsteyn SPORT2000 Volharding speelt topper bij Venlosche Boys De redactie van Peel enU5as zet ook in het voetbalseizoen 2009-2010 w lijks een speler, trained ander 'voetbaldier' van een amateurvereniging uit het verspreidingsgebied van Peel en Maas in de schijnwerpers. De gastspeler voorspelt net als de voetbalkenners van het Venrayse nieuwsblad ook nu weer de uitslagen van tien amateurduels die dat weekend gespeeld worden. Zijn de voorspellingen van de gastspeler beter, dan wint hij een bal voor de jeugdafde ling van zijn voetbalvereniging, die beschikbaar wordt gesteld door Sport-Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de deelnemers met hun to aal score mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas oet mee om de eer. Deze week in De schijnwerper op: doelman Peter van den leu- vel van Holthees. Peter van den Heuvel redactie OJC Rosmalen-Venray 0-1 1-1 RKOSV Achates-SSS'18 0-2 2-1 Venlosche Boys-Volharding 2-2 1-2 Leunen-SVEB 2-1 1-3 Sporting ST-VOS 0-1 1-1 Belfeldia-Oostrum 2-0 2-1 Egchel-SV United 3-1 2-0 Holthees-Resia 3-0 2-0 Menos-Merselo 2-3 1-4 SVOC'01-St. Hubert 1-2 1-1 Sander Thijssen van Sporting ST wist met zijn voorspellingen minder punten te scoren dan redacteur Ron Koenen van Peel en Maas. Thijssen behaalde twee punten, Koenen zeven. Klassement: 1) Stan Venhuizen (SSS'18)* 2) Ben Verberkt (Volharding) en Bastian Bouwsema (Oostrum) 4) Rik Linders (SV Venray) 5) Sander Thijssen (Sporting ST) 6) Mark Weijs (Leunen) Stan Venhuizen heeft de afgelaste wedstrijd Someren-SSS'18 nog tegoed 11 punten 4 3 2 0 Dé voetbalspeciaalzaak van Venray Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 [Sportnieuws -info Venray-aanvaller Khalid Hlimi (rechts) waagt een doelpoging maar ook hij weet net niet te vinden. Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit het versprei dingsgebied van Peel en Maas weer prachtige prijzen winnen. Tijdens het voetbalseizoen wordt u door de redac tie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschut ters Klassement 2010-2011. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2010 2011. U wordt verzocht de namen van de topscorers door te geven via het emailadres manuelc@summa.nl. In het teamklassement is Yssel- steyn, dat zondag drie keer scoorde in de topper tegen Bavos, de nieuwe leider met dertien doelpunten. Het viertal SSS'18, Volharding, Oostrum en Merselo volgt op de voet met twaalf treffers. In het individuele klas sement scoorde leider Tom Hendriks (Ysselsteyn) een keer en staat nu op zes treffers. Dave Hendriks (Volhar ding) heeft een doelpunt minder gescoord. Teamklassement 1) Ysselsteyn 13 2) SSS'18, Volharding, Oostrum en Merselo 12 6) Holthees 9 7) Sporting ST 8 8) SV United en Venray 6 10) Leunen 4 11) SVOC'01 3 Individueel klassement 1) Tom Hendriks (Ysselsteyn) 6 2) Dave Hendriks (Volharding) 5 3) Chris Wilschut (Oostrum) en Bas Litjens (Merselo) 4 Volharding-Herpinia 3-3 (2 0). Doelpunten Volharding: Dave Hendriks, Ben Verberkt en Erik Ermers. Volharding mag het zichzelf aan rekenen dat het niet de vierde wed strijd op rij om heeft gezet in een overwinning. Na de 1-3 overwinning vorige week in Tegelen leek het er lang op dat ook zondag de drie pun ten in Vierlingsbeekse handen zou den blijven, maar Volharding was zo vriendelijk tegenstander Herpinia uit Herpen naar huis te sturen met een punt: 3-3. Volharding blijft wel voor de vijfde wedstrijd op rij ongeslagen. Halverwege de tweede helft leidde het elftal van trainer Stephan Sijbers met 3-0 en gaf niets of niemand nog wat voor de kansen van de gasten. Toch wist het elftal uit Herpen zich met name door fysiek en mentaal de rug nog eens te rechten zich terug te vechten tot 3-3, wat Volharding met name zichzelf aan mocht rekenen. Na een aftastend begin was het Volharding dat na zeven minuten de score opende: Chris van Duijnhoven bediende na goed doorlopen Dave Hendriks bediende wel die raad wist met deze kans en de 1-0 op het sco rebord zette. Volharding leek te besef fen dat vandaag de hoge klassering geconsolideerd kon worden en zette aan voor een volgende treffer. Na een aantal kansjes voor Vincent Buyssen en wederom Dave Hendriks, na een fout in de verdediging van Herpinia, was het Ben Verberkt die Volharding in de 18e minuut door een schitte rend ingeschoten vrije trap, op aange ven van Marvin Chirino op een 2-0 voorsprong zette. Al snel volgde een kans voor Vincent Buyssen die miste na goed doorlopen van Erik Ermers. In de minuten hierna herpakte Herpi- nia zich enigszins en pakte Volharding twee gele kaarten, voor zowel Koen van der Cruijsen (vasthouden tegen stander) als Sander Oudenhoven die de doorgebroken Jordy Suppers mid dels een overtreding moest weerhou den van een grote kans. Na het missen van de vrije trap die ontstond na deze DEV-Arcen-Holthees 3-4 (2-4). Doelpunten Holthees: Tim van den Bekerom, Roy Jansen, Michiel Santegoeds en Stijn Voermans. Holthees boekte in de vijfde klasse E een verrassende 3-4 uitzege op DEV- Arcen. De thuisploeg kwam binnen vijf minuten op voorsprong door een harde vrije trap die via de muur achter doelman Peter van den Heuvel beland de. Nog geen drie minuten later stond het alweer gelijk. Michiel Santegoeds werd de diepte ingestuurd, bediende de meegelopen Tim van den Bekerom op maat die vervolgens de bal langs de keeper binnenschoot. Na een kwartier spelen nam Holthees een voorsprong. Santegoeds werd binnen de zestien onderuit geschopt, waarna Roy Janssen de toegekende penalty feilloos inschoot. Enkele minuten later zat Holthees op rozen toen een hoge bal in het strafschopgebied bij Santegoeds belandde. Die bedacht zich geen moment en bracht de gas ten op een marge van twee: 1-3. De vreugde was van korte duur, want de thuisploeg kwam binnen twee minu- SSS'18-Festilent 0-0 (0-0). SSS'18 en Festilent hebben de bezoekers een schitterende zondag middag bezorgd. Maar beide ploegen verzuimden om te scoren, waardoor de punten werden gedeeld: 0-0. Beide ploegen waren vanaf het eerste fluit signaal erg aan elkaar gewaagd. In de allereerste minuut van de wedstrijd moest keeper Roy van Grinsven van Festilent alle zeilen bijzetten of SSS'18 had al op voorsprong kunnen komen. In de 25e minuut stuurde Frits Lucas- sen de bal in de diepte op links. Er volgde een voorzet, maar Koen Voes- ten raakte niet de bal, maar wel de keeper. Beide spelers moesten wor den opgelapt. In de 38e minuut weer een kans voor Koen Voesten, maar ter wijl in Baarlo de kansen volop benut werden, faalde hij. Tegen het einde van de eerste helft was Michael Kornbach dicht bij een doelpunt. Hij kwam plot seling vrij voor Remco Loeffen, maar SV Lottum-SVOC01 4-0 (1-0). SVOC'01 verloor in de zesde klasse E met 4-0 bij Lottum. De eerste vijf minuten was het Lottum dat twee keer gevaarlijk kwam opzetten, maar de thuisploeg had het vizier nog niet op scherp staan. Het meeste balbezit was voor de gastheren, mede door dat de tricolores erg slordig waren in balbezit. Na een kwartier was de eerste kans uit een counter voor Luc Maas, maar hij schoot voorlangs. Na een klein half uur een knappe redding van Mikey Ellery op weer een schot van een aanvaller van de oranjehemden. Vijf minuten later was hij echter wel geklopt. Een schot belandde buiten bereik van de goalie overtreding ging Volharding weer snel op jacht naar een volgende treffer. Voor de rust misten Chris van Duijn- hoven en Erik Ermers nog de kansen om de wedstrijd voor rust al te beslis sen. Dat niets voorspelbaar is in het voetbal bleek in de tweede helft. Een rommelig begin leidde tot gele kaarten aan zowel Vierlingsbeekse als Herpen- se zijde, al deed niets vermoeden dat het nog mis kon gaan voor de elf uit Vierlingsbeek. Sterker nog, waar vori ge week tot de blessuretijd gewacht werd met de derde treffer was het nu Erik Ermers die knap afrondde na een prachtige lange bal van Ben Verberkt. Toch leek vreemd genoeg de derde tegentreffer voor Herpinia pas het sig naal met man en macht te gaan strij den om de wedstrijd een ander aan zicht te geven. Nadat Volharding een opgelegde kans op de 4-0 miste was het Herpinia dat puur op wilskracht en mentale veerkracht de aanhangers op het zonovergoten Soetendaal wist te verbijsteren. In de 69 minuut was het Ivo van Aalst die na twijfelachtig verdedigen de eretreffer op het score bord wist te zetten. Dat men hier niet tevreden mee was bleek vier minuten later toen Leo Hopman na gerommel in het strafschopgebied van Volhar ding de 3-2 liet aantekenen. Volhar ding leek te beseffen dat er werk aan de winkel was en dat men het zich niet kon verloorloven punten te ver liezen tegen de ploeg van trainer Giel van Orsouw. Kansen voor met name Erik Ermers en Chris van Duijhoven werden gemist omdat men een aantal keren stuitte op keeper Ralf van Son. Tot verbijstering van het Vierlings- beekse publiek en grote vreugde van de bezoekers uit Herpen scoorde Nick van Sambeek in de 89e minuut de 3-3, hetgeen gevierd werd als een overwinning aan Herpense zijde. Deze vreugde geeft de verhoudingen op het veld prima weer, want Volhar ding mocht het zichzelf aanrekenen dat de drie punten niet simpelweg in Vierlingsbeek bleven. Volgende week wacht de uitwed strijd tegen Venlosche Boys, momen teel de koploper in de tweede klasse H. ten dichterbij door een tweede treffer te laten aantekenen: 2-3. Daarmee was de koek voor de pauze nog niet op. Twee minuten voor de rust trok Stijn Voermans vanaf de rechterkant naar binnen en schoot onder de keeper door de 2-4 binnen. Dit was tevens de ruststand. Na de pauze kreeg Holthees binnen vijf minuten een domper te verwer ken. Martien Vermeulen haalde net buiten de zestien een tegenstander neer en kreeg daarvoor zijn tweede gele kaart, dus rood. Desondanks kre gen de gasten via Tim van Houdt, Rik Baltussen en Jelle van Tilburg de beste kansen, maar viel het doelpunt aan de andere zijde. In de 33e minuut werd een uitbraak van DEV Arcen met een vleugje buitenspel goed afgerond en was de spanning weer volledig terug 3-4. DEV Arcen zette nog wel aan, maar de laatste pass was telkens niet goed. Twee minuten in de blessuretijd kon Rik Baltussen de genadeklap toe dienen, maar alleen voor de keeper schoot hij de bal net langs. Het bleef uiteindelijk 3-4 en drie punten gingen mee naar Holthees. met veel inspanning wist Remco de onterechte voorsprong te voorkomen. Direct na de rust had Festilent het beste van het spel en werd SSS'18 op eigen helft teruggedrongen. De pech- volle Koen Voesten werd door Stan van Raaij vervangen en SSS'18 werd enigszins gedwongen op de counter te spelen. En dat leverde veel spannen de momenten op. Luc Janssen werd tot drie keer toe in een uitstekende positie gespeeld, maar ofwel keeper van Grinsven reageerde uitstekend of Luc was zelf niet doortastend genoeg en koos ervoor om de bal aan iemand anders te geven. Het vertrouwen wordt wel duidelijk groter. Er werden nog twee gele kaarten uitgedeeld aan Festilentspelers, maar de vrije trap pen leverden geen resultaat op. Festi- lent was de meest tevreden ploeg en dat betekent dat SSS'18, ondanks de goede wedstrijd, teleurgesteld was. Zondag speelt SSS'18 de derby tegen Achates. op de paal. De bal kaatste terug het veld in en werd ongelukkig binnen gelopen door libero Bart Jenniskens. De duels werden in deze fase maar half aangegaan, waar Lottum er wel vol tegenaan ging. Na de rust was het alle goede voornemens ten spijt, in de eerste vijf minuten al weer twee keer raak voor de rozendorpbewo- ners. Na een uur spelen werd een driedubbele wissel doorgevoerd om toch nog iets te proberen. Dit kwam het spel wel ten goede maar het leidde niet tot de gewenste goals. SVOC01 kreeg iets meer grip op de wedstrijd maar dit kwam duidelijk te laat. Een kwartier voor het einde counterde Lottum uiteindelijk naar de 4-0 eindstand. Venray-UNA 1-3 (0-1). Doelpunten: 23. Bas Kneepkens 0-1; 48. Rinse Wiekema 0-2; 73. Rinse Wiekema 0-3; 78. Tom van Bergen (strafschop) 1-3. Scheids rechter: Weijers (Oirsbeek). Toe schouwers: 500. Rode kaart: 77. Mark van Boekel (UNA) na twee keer geel. Gele kaart: Sander Len ders, Bas Joosten, Angelo van Mil (Venray) en Randy van Heijnsber- gen (UNA). SV Venray: Nielen; Van Mil, Lenders, Willemse en Custers; Seijkens, Gommers, Van Bergen en De Jong (54. Linders); Hlimi (36. Bronzwaer) en Joosten. Door Henk Willemssen Na de slechte prestatie (0-0) tegen Papendrecht heeft trainer Jan Poels zijn formatie op vier plaatsen gewijzigd. De ontmoe ting met koploper UNA is een sleutelduel in de hoofdklasse B. De rood-witten moeten winnen om aansluiting te houden met de topposities. "Ik moest wel ingrij pen", verklaart de geplaagde Ven- ray-trainer. "Tegen Papendrecht bereikten we het dieptepunt. Dan kun je vandaag tegen UNA niet met dezelfde ploeg begin nen." Alle wisselingen ten spijt verliest Venray met 1-3. In plaats van bovenin, staat het Venrayse team na zes duels in de bedreigde zone. Aan de stralende herfstzon en de schitterende grasmat heeft het zeker niet gelegen. Waaraan dan wel? Ook Komend weekeinde werken de amateurvoetballers het laatste volledige programma af voor de herfstvakantie. Volgende week zondag 24 oktober staan er alleen enkele inhaal- en bekerduels gepland. Vooral Venray zal blij zijn met een weekje rust. De hoofd klasser treedt zondag eerst nog in Rosmalen aan tegen OJC. Na een teleurstellende reeks is Venray op de twaalfde plek beland. OJC Rosmalen staat vijf plaatsen hoger met een punt meer. Het tekent de geringe onderlinge verschillen in de langgerekte middenmoot van de hoofdklasse B. De rood-witten hebben dringend behoefte aan een succesje. Tegen OJC moet trainer Jan Poels het nog steeds stellen zonder aanvaller Freek Thoone, die herstellende is van een knieblessure. Thoone verwacht thuis tegen DESK op zondag 31 okto ber zijn rentree te maken. Mogelijk dat hij komende dinsdag in het bekerduel met tweedeklasser SSS'18 (om 20.00 uur op sportpark De Wieën) na vijf weken weer zijn eerste speelminuten maakt. In de tweede klasse H verzuimde Volharding om samen met Venlosche Boys aan kop te komen. De Vierlings bekers verspeelden tegen Herpinia een 3-0 voorsprong (3-3) en daar door blijft de achterstand op de Ven- lose koploper twee punten. Komende zondag staat aan de Alde Wielerbaan in Venlo de topper Venlosche Boys tegen Volharding op het programma. SSS'18 heeft drie punten minder dan de Vierlingsbekers, maar de Overlo- ners hebben nog de inhaalwedstrijd langs de lijn is het zoeken naar oor zaken. Het gemis van Freek Thoone? Het lange en slopende seizoen? Ver zadiging? Is de chemie tussen trainer en spelersgroep verdwenen? Wie het weet mag het zeggen. Enkele suppor ters denken het zeker te weten. Ze wijzen met de beschuldigende vinger naar Jan Poels, die bezig is aan zijn vijfde seizoen. Als het team niet pres teert, is de trainer vaak de zondebok. Maar eens te rade gaan bij Tom van Bergen. De ex-prof van VVV en MVV loopt al lang genoeg mee. "Ook ik zoek naar een verklaring. Het is las tig", meldt hij. "Natuurlijk hebben we een lang en zwaar seizoen achter de rug. De zomerstop was zeker tekort. Maar we zijn toch allemaal jonge kerels, daar mogen we ons niet ach ter verschuilen. Freek Thoone? Hij is onze topscorer en beste aanvaller. Maar Freek heeft ook een tijd weinig laten zien. Ook zonder hem moeten we kunnen winnen. De trainer? Hij doet er alles aan. We trainen goed, drie keer per week en iedereen is er. De sfeer? Ook die is goed. Nee, irritaties zijn er niet Natuurlijk als het minder gaat, lijdt ook de sfeer er onder. Je gaat dinsdag heel anders naar de training als je hebt gewonnen." De Blerickse middenvelder gooit het op 'vertrouwen'. "Het vertrouwen is weg. Nee, we hoeven zeker niet naar onder te kijken. Daarvoor heb ben we te veel kwaliteit. Maar het komt er gewoon niet uit. We spelen niet goed en alles valt net verkeerd. tegen Someren tegoed. SSS'18 speelt in Ottersum de derby tegen Achates. Een tegenstander die de Overloonse ploeg wel ligt. Vorig seizoen won SSS'18 tweemaal: thuis met 4-0 en op 7 maart 2010 werd het in Ottersum 0 1 door een treffer van Luc Janssen. In de vierde klasse F blijven de regionale clubs Sporting ST, Oostrum en Leunen de ranglijst sluiten met respectievelijk vijf, vier en drie pun ten. De drie ploegen sprokkelden ook afgelopen zondag weer allen een puntje, maar een gelijkspel zet niet echt zoden aan de dijk. Sporting ST krijgt het hooggeklasseerde VOS op bezoek. Een grillige tegenstander die afgelopen zondag nog door Leunen knap in bedwang werd gehouden (0-0). Oostrum en Leunen wachten nog steeds op de eerste overwinning. Oostrum is er al enkele keren dichtbij geweest. Uit bij Belfeldia onderneemt de ploeg van trainer Wim de Roy een nieuwe poging. Hekkensluiter Leunen speelt voor eigen publiek het kop- staart-duel met SVEb. De koploper uit Broekhuizenvorst leed afgelopen weekeinde zijn eerste nederlaag. Ter wijl de vorm bij Leunen groeiende is. Holthees is in de vijfde klasse E aan een opmerkelijke opmars bezig. De eerste twee duels werden royaal ver loren en met een doelsaldo van nul voor en negen tegen leken de blauw- witten het weer heel lastig te krijgen. De ommekeer kwam op 19 septem ber thuis tegen FCV (3-1 winst). Na zeges op Koningslust en DEV-Arcen bezet de club van trainer Twan Bloe men zelfs de gedeelde tweede plaats. Zondag ligt thuis tegen rode lantaarn drager Resia de vierde winst op rij Zes punten uit zes duels is veel te wei nig. Het moet ook een keer meezit ten. We willen allemaal graag. De club heeft ambities en die hebben wij ook. Die ambities moeten we voorlopig uitstellen. Het is niet anders", berust Van Bergen. De backs Hans Custers en Angelo van Mil en middenvelder Boy Seijkens verschijnen dit seizoen voor het eerst in de basis. Zij krijgen de voorkeur boven Nick Bronzwaer, Rik Linders en Bart Zanders. De niet fitte libero Daan Geenen (knieblessure) zit eveneens op de bank. Robert Willemse neemt zijn positie achterin over en Wout Gommers keert terug op het midden veld. Jan Poels: "Ik heb vandaag vooral agressiviteit nodig. Want mentaal zit het niet goed. We zijn niet in staat het initiatief naar ons toe te trekken. Het is te lief, te passief", oordeelt Poels, die wijst op het vertrek van Bob Crooij en Koen Ooms. "Ik heb die jongens des tijds niet voor niets van Geldrop naar Venray gehaald. Het zijn persoonlijk heden op het veld. Die flair en over tuiging missen we nu." Venray start fel en agressief. De eerste kans is voor Khalid Hlimi die uit een dieptepass van Hans Custers alleen op het doel afgaat. Hij strandt op doelman Van den Oever. UNA is de ploeg in vorm met de sterke top scorer Rinse Wiekema. De Brabanders laten zich niet aftroeven door de thuisclub. "Venray is toch een titel kandidaat", vertelt UNA-trainer Bas in het verschiet. Maar de Holthesers moeten waken voor onderschatting van de nog puntloze ploeg uit Wel- lerlooi. Afgelopen seizoen won Resia beide keren van Holthees. SV United gaat op bezoek bij het hoger geklas seerde Egchel. Beide clubs komen moeilijk tot scoren, zodat er niet veel treffers te verwachten zijn. Ysselsteyn is in de vijfde klasse F op weg naar de eerste periodetitel. De eerste periode gaat over acht wedstrij den. Na de 3-2 zege in de topper tegen Bavos, is Neerkandia nu de grootste concurrent voor de Ysselsteynse lijst aanvoerder. Zondag speelt Ysselsteyn de lastige uitwedstrijd tegen Handel. Het is een oude bekende, want beide clubs promoveerden vorig seizoen uit de zesde klasse E. Handel werd over tuigend kampioen terwijl Ysselsteyn via de nacompetitie promoveerde. In de onderlinge duels waren de verschillen klein. Op 20 september 2009 verloor Ysselsteyn nipt met 4-3 in Handel. De thuisontmoeting op 14 maart 2010 eindigde onbeslist (1-1). In de zesde klasse E handhaaft Merselo zich goed in kopgroep. De geel-zwarten gaan in Landhorst op bezoek bij middenmoter Menos. Deze ontmoeting moet drie punten kun nen opleveren, want vorig seizoen won Merselo twee keer met gemak. Een jaar geleden werd de uitwedstrijd tegen Menos zelfs met 0-5 gewon nen, en in april werd het thuis 3-1. SVOC'01 komt na een sterk seizoen maar moeilijk op gang. De fusie club heeft nu zelfs de rode lantaarn in handen gekregen. Zondag komt de nummer vier St. Hubert in Oirlo op bezoek. Gösgens. "We waren gewaarschuwd. Venray moest winnen, anders werd de afstand te groot. Ik vond ze hard en fel spelen, tot op het randje." Halverwege de eerste helft neemt UNA de leiding. Niek van Boekel breekt door over de rechterflank en Bas Kneepkens troeft Angelo van Mil af in het centrum: 0 1. Nog voor rust moet Khalid Hlimi geblesseerd naar de kant, zoals kort na de pauze Thomas de Jong niet meer verder kan. Daarmee verdwij nen opnieuw twee aanvallers in de lappenmand. Twee minuten na rust verzilvert Rinse Wiekema een steek bal dwars door het Venrayse centrum: 0-2. Robert Willemse ziet vlak daarna een vrije trap vanaf dertig meter op de lat belanden. In de 73e minuut loopt een Venrayse aanval vast. Uit de tegenstoot is wel raak en Rinse Wiekema scoort zijn achtste com petitietreffer: 0-3. Enkele tientallen teleurgestelde toeschouwers zoeken dan al de uitgang op. Even gloort er hoop als arbiter Weijers na een duel tussen de captains Mark van Boekel en Wout Gommers naar de stip wijst. Van Boekel krijgt ook nog zijn tweede gele kaart en UNA staat plots met tien man. "Een lachertje, die kaart en die penalty", vindt ook Gösgens. Tom van Bergen pakt het cadeautje uit en hij scoort onberispelijk vanaf elf meter: 1-3. Met Wout Gommers en Rik Lin- ders aan het front probeert Venray met man en macht iets terug te doen. Angelo van Mil 'vergeet' van dichtbij raak te koppen en Tom van Bergen schiet rakelings over. Venray komt ont zettend moeilijk tot scoren: drie van de zes treffers zijn gemaakt uit een strafschop. In de tweede bekerronde speelt Venray tegen tweedeklasser SSS'18. De wedstrijd wordt gespeeld op dinsdag 19 oktober om 20.00 uur op sport park De Wieën. De bekerduels stonden gepland op zondag 24 oktober. Op die dag moet SSS'18 het competitie duel uit tegen Someren in de tweede klasse H inhalen. Deze wedstrijd werd op 12 september afgelast vanwege de overvloedige regenval. Vandaar dat de KNVB de bekerderby vijf dagen heeft vervroegd. Vorig seizoen troffen Ven- ray en SSS'18 elkaar in de derde beker ronde. In Overloon won de Venrayse hoofdklasser toen met 2-4. Uitslagen SSS'18 vet.-Holthees vet. 0-2 DEV Arcen-Holthees 3-4 SVS 2-Holthees 2 0-5 Holthees 3-America 4 2-5 RESIA-Egchel 0-2 DEV Arcen-Holthees 3-4 Koningslust-TSC'04 2-5 FCV-Meterik 0-2 EWC'46-SV United 0-0 Programma zaterdag 16 oktober Holthees vet-DEV Arcen vet 17.00 Programma zondag 17 oktober Holthees-RESIA 14.30 Holthees 2-EWC 3 11.00 Ysselsteyn 4-Holthees 3 11.00 Uitslagen Ysselsteyn-Bavos 3-2 Ysselsteyn 2-Montagnards 3 7-1 SV United 4-Ysselsteyn 4 1-4 Ysselsteyn 5-SSS'18 6 0-5 Hegelsom 4-Ysselsteyn 6 4-1 Programma donderdag 14 oktober SV United 3-Ysselsteyn 3 1930 Programma zaterdag 16 oktober SV United-Veteranen 16.30 Programma zondag 17 oktober Handel-Ysselsteyn 14.30 Achates 2-Ysselsteyn 2 12.00 Ysselsteyn 3-Venray 6 13.00 Ysselsteyn 4-Holthees 3 11.00 Oostrum 4-Ysselsteyn 5 11.30 Ysselsteyn 6-Meterik 5 10.30 Hoofdsponsors: Kledingsponsors: SUMMA Advies Groep B.V. Personato Werving Selectie MBER: Gemeente Venray Burgemeester Hans Gilissen Attractiepark Toverland Bavaria Winters Liessel De Bruijn Isolatie B.V. De Golfhorst, America Eye Watch Security Group Flextronics GGZ Groep Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Kyoto Koi Farm McDonald's Venray OTTO Work Force B.V. Plus van Dijck Venray Price Cleaning B.V. Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Seacon Logistics Van den Munckhof B.V. Van Haren Autobedrijven B.V. Verstraaten Business Travel Vie Curi Vitaal ABN/AMRO Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Arbo Office Nederland Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs Bilderberg Hotel "de Bovenste Molen" Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Fleuren Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Brienen aan de Maas Claassen, Moolenbeek en Partners Claassen Bouw Vastgoed BV CleanCare24 Cocosoft Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco B.V. Culinair Creatief Ruud Welbers De Aanpak Bouwservice B.V. De Beejekurf, restaurant De Lekkernij - tAnker, Merselo Deloitte,Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERWOLAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Flanderijn en Geboers FlexEvents Fortis Bank, Venray Frank Elbers Assurantie Advies Gamma, Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Gossimijne, bar-bistro Hoogma Advies B.V. Hypotheekshop, Venray Hotel Asteria ING, Venray Innovate Nederland B.V. Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Janssen Venray Stucadoors B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten K- Rental Nijmegen, Harm en Karel Leenders Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn Kersten Europe Koenen en Co. Kortenbos, Mental Balance Center Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Makelaardij Carel Fijen Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuijpers Meldon Plastics B.V., Bergen lb. Melskens Beheer B.V. ND Logistics Nelipak B.V. NLW Groep Notariskantoren Venray Partycentrum "De Witte Hoeve" Peka Kroef B.V. Peelrand Makelaardij B.V. PG Group BV Ricor Rocom Telecommunicatie B.V. 1 Tegels, Sanitair en Tegelwerken V.O.F. ie Uitmarkt s Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Sport 2000 Sterke Tekst Studio Spinazie Tandartsenpraktijk Venray Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Ten Brinke Hekwerken Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Thuijls Beheer B.V. Van de Mortel Assurantie Advies Van Dijck Bouw en Industrie Van Dijck - Achten - Lenders Advies Van der Putt Advocaten Van Gansewinkel B.V. Vera Venray BV Verkeersschool Nottelman Verspreidingsburo Periodiek Volantis B.V. WIKO Investments V.O.F. Bestratings-/Klusbedrijf Wilms ZR Accountants en Adviseurs Naam: Peter van den Heuvel Leeftijd: 26 jaar Woonplaats: Smakt Partner: vrijgezel Studie: monteur zonwering en kunst stof kozijnen Club: Holthees Positie: doelman Hoogtepunt: KNVB-beker Volharding B1 Dieptepunt: nog niet gehad Beste trainer: keeperstrainer John Klaassens Slechtste trainer: iedere trainer heeft z'n goede en slechte dingen Beste boek/tijdschrift/krant: VI Andere hobby's: tennis Mooiste vrouw: Reese Witherspoon Favoriete club: Feyenoord Favoriete speler: Edwin van der Sars Favoriete tv-programma: The King of Queen's Favoriete vakantieland: Nederland Wie wordt kampioen in jullie klasse?: Holthees Wie wordt laatste in jullie klasse?: Resia Maatwerk In financiële zekerheid

Peel en Maas | 2010 | | pagina 19