Open Huizen Route Kunst in etalages Nieuwbouw centraal Seminar inZichtadvies Bezichtigen zonder afspraak! ZATERDAG oo reuve 9 NIEUWBOUWFAIR 2010 t» vastgoedpro S VELTUMSE KLEFFEN 0478 51 37 00 0478 51 66 05 PEEL EN MAAS AANWEZIG BIJ: zaterdag 16 oktober van 1100 - 15 00 uur Schouwburg Venray nouville PEEL EN MAAS Donderdag 7 oktober 2010 - Pagina 4 Zoals elk jaar houden de Venrayse makelaars ook nu weer in oktober een Open Huizen Route. De negen make laars bieden u op zaterdag 9 oktober de gelegenheid om een kijkje te nemen in bijna 200 woningen. Daarbij is voor elk wat wils. U kunt een kijkje nemen in de woningen die binnen uw begro ting passen. In de bijlage 'Venray Springlevend', die u met deze krant ontvangen heeft, worden al deze woningen gepresenteerd. Naast informatie zoals prijs en aanbiedende makelaar kunt u ook zien op welk tijdstip van de dag de woning beschikbaar is voor kij kers. Bij elke woning staat kort de Op de foto feliciteren de Ven rayse makelaars hun collega Patricia van Rijswick-Kneepkens met haar dertigjarig makelaars jubileum. relevante informatie die u nodig heeft. Uiteraard niet alle informatie maar die is natuurlijk verkrijgbaar bij de desbetreffende makelaar of op diens website of op de website www.venraysemakelaars.nl De deelnemende makelaars zijn: Arvalis makelaardij, Kroon Make laardij, Hauzer Partners, Peel- rand Makelaardij, Bouten Groep Makelaardij, Katja de Geus make laars, Era makelaar Carel Fijen, Patricia van Rijswick-Kneepkens en Dirkx van Soest taxaties. Onder het motto 'De kunst van het wonen' exposeren ruim 20 kunstenaars in evenzoveel Ven- rayse winkels en bedrijven. Deze expeditie maakt onderdeel uit van het Woon Event, dat dit jaar voor de derde keer in Venray wordt georga niseerd. Vanaf 1 oktober hangen en staan in winkels in het centrum van Venray tal van kunstwerken. De kunstwerken zijn afkomstig van particuliere kunstenaars, leerlingen van het Kunstencentrum Jerusalem en deelnemers van de Kunstwerk plaats op het St. Annaterrein. Kunst en wonen hebben veel met elkaar te maken. Een woning zonder kunst is haast niet denkbaar. Over kunst zelf valt te twisten, maar het draagt hoe dan ook bij aan meer sfeer in en om de woning. Nadat de afgelopen jaren Venray Centraal samen met de Kunstwerkplaats het project 'Kunst in de etalage' was gehouden, is het project nu breder getrokken. Niet alleen in de etalage maar door de gehele winkel of onderneming. Kunst is te bewon deren in navolgende winkels: Mar tin Cuypers (Schoolstraat), Tudor Meubelen, September, Rabobank Venray, Else Speciaalzaak, Berden Mode, Rozemarijn en Tijm, Vice Versa, Hema, Camps Optiek, Etos van den Heuvel, VVV/ANWB, De Stoffelhoeve, Patricia van Rijswick, Meurs Verlichting, Boekhandel van den Munckhof, Eef Wonen en Sla pen, Cor Paint en Ricor. De expose rende kunstenaars zijn Katrien van Pelt, Tineke Walraven, Tiny Ritzen, kinderen van de opleiding teke nen en schilderen, Frans Vermeu len, Luc Bouwens, Peter Peeters, Leonie Cuypers en cursisten van Hans Reijnders. Verder nog Jolan- da Nabben, Bianca Ambrosius en Geert Jans. Na een succesvolle nieuw- bouwfair in oktober 2008 wordt wederom op initiatief van de Venrayse makelaars een nieuwbouwfair georganiseerd. Het doel van deze nieuwbouw- fair is om woningzoekenden een compleet beeld te geven wat er op nieuwbouwgebied te koop of huur is in de gemeen te Venray en directe omge ving. Tijdens deze beurs wordt een grote diversiteit aan nieuwbouw projecten gepresenteerd. U kunt hierbij denken aan betaalbare star- terswoningen, twee-onder-een- kapwoningen, riante patiobun galows of appartementen in de gemeente Venray en directe omge ving. Op het Schouwburgplein presenteren zich tevens aan het wonen gerelateerde bedrijven. U bent van harte welkom op 16 oktober tussen 11.00 uur en 15.00 uur bij de schouwburg in Venray. De entree is gratis. Donderdag 30 septem ber vond in het Odapark in Venray het P&O Prinsjesdag actualiteitenseminar plaats. inZichtadvies organiseert meerdere malen per jaar seminars gericht op bepaalde onderwerpen of gelegenhe den. inZichtadvies is een full- service dienstenorganisatie en adviesbureau in Venray die begeleiding en ondersteu ning biedt op het gebied van arbeid, gezondheid en welzijn. Dit keer stond het seminar in het teken van de P&O-actua- liteiten rondom Prinsjesdag. De organisatie geschiedde in samenwerking met HR Con tracting BV. Onder het genot van een uit gebreid ontbijt hoorden twintig kopstukken van verschillende bedrijven alle punten aan die van belang zijn op het gebied van per soneelszaken. Als gastspreker was Theo van Schendel van Ernst Young Belastingadviseurs uitgeno digd. Hij is dé landelijke specialist op het gebied van loonbelasting en sociale verzekeringen. In zijn presentatie stond de werkkosten- regeling centraal. Met veel enthou siasme en kennis van zaken wist hij de veranderingen in de loonbe lasting, die per 1 januari 2011 in zullen gaan, uiteen te zetten. Uit de reacties na afloop bleek dat het publiek het seminar als zeer interessant, leerzaam en succesvol had ervaren. In november organi seert inZichtadvies wederom een seminar met dit keer als onder werp de Wet Poortwachter, ont slag en eigen risico dragen. Meer hierover op www.inzichtadvies.nl. U kunt ook contact opnemen via telefoonnummer 0478-514401. een abonnement waard MAKELAARDIJ Informatie verkoop Kroon Makelaardij O.Z. Tel. 0478 512 772 www.kroonmakelaardij.nl Boven het winkelcentrum Veltumse Kleffen in Venray bevinden zich 16 royale huur- en 12 luxe koopappartementen. Aanstaande zaterdag openen wij voor u de deuren van de modelwoning. U huurt al een appartement vanaf 725,- per maand. Koopprijzen zijn vanaf 219.500,- v.o.n. Wilt u op een ander moment de model woning bekijken? Bel voor een afspraak met Kroon Makelaardij op (0478) 512 772. Kijk voor meer informatie op hureninveltum.nl of kopeninveltum.nl Sfeervolle jaren '30 woningen Sfeervolle jaren '30 woningen puur wonen in Venray Fraaie starterswonmgen Riante patiowoningen Voor meer informatie: DO Makelaars\ 1 Inter Vraag naar de Ontwikkeling: ontwikkeling Realisatie: Bouwmij Janssen HAUZER PARTNERS Hauzer Partners Makelaardij InterMakelaars www.aandenheuvel.nl Ontwikkeling Realisatie

Peel en Maas | 2010 | | pagina 4