Bowling Venray 't Geslaagde SGW Ysselsteyn Petra van Dijck clubkampioen Clubkampioenen De Gagel 1 Nipte nederlaag volleybaldames Tweede verlies heren ActiveRooy wmm. BC Doublet Set Up Zege DES Donderdag 7 oktober 2010 - Pagina 24 PEEL EN MAAS Nipte winst basketbaldames Eerste verlies Red Stars Najaarstoernooi TV Vierlingsbeek TC Venray Het Alvertje De Roerdomp Bekerwinst DES BC 2002 RV BC Common Sense BC Harten Drie BC Klavertje Vier Overloonse Bridgeclub Bridgeclub Venray Bridgesoos De Kemphaan Sjoeltoernooi Sjoelclub Venray LRV St. Jan Merselo ActiveRooy-VC Verrekijker 1-3. Setstanden: 25-21, 24-26, 19-25 en 12-25. ActiveRooy ATV Venray De Peelrunners -info Clubkampioenen ATV Venray Aalst-Waalre-Jumpers'76 26-22 De basketbaldames van Jumpers'76 hebben de uitwedstrijd tegen Aalst- Waalre met kleine cijfers gewonnen: 22-26. De Venrayse dames, door enke le lichte blessures slechts afgereisd met zes speelsters, gingen afgelopen zaterdag desondanks voor de winst. In de eerste paar minuten kwamen de gasten op een kleine voorsprong. Met goed teamwork kon Jumpers'76 de voorsprong ook in de tweede tien minuten handhaven. In het derde kwart, vorig seizoen vaker de kwel geest voor de Venrayse basketbalda mes, bleven de gasten goed overeind. De verdediging en aanval waren goed in balans, waardoor de voorsprong intact bleef. In de eerste paar minuten van het vierde kwart werd het nog spannend en kwam de thuisploeg op gelijke hoogte: 22-22. Jumpers'76 toonde vervolgens veerkracht en drie minuten voor het eindsignaal werd het beslissende gaatje geslagen: 22-26. Zaterdag spelen de basketbaldames thuis in de Wetteling tegen BC Kim- bria 3. Het duel begint om 15.30 uur. De tafeltennisheren van Summa/ Red Stars, uitkomend in de tweede divisie verloren zaterdag in Amster dam hun eerste wedstrijd van het seizoen. Tegen Tempo Team werd een duidelijke 3-7 nederlaag geleden. De heren kregen geen grip op de wedstrijden en alleen Frank van der Vleuten en Ronald Bogaard konden een partij winnen naast het dubbel spel van Patrick Zwiers/Frank van der Vleuten. In Maasbracht speelden de jeugd hun eerste ronde voor plaatsing in de kwartfinale van de Nederlandse Jeugdmeerkampen in Almere later dit jaar en dit verging hen niet slecht. Direct geplaatst voor deze ronde zijn; Miranda Jaspers, Lynn Martens, Annika Jenniskens, Maud Verhaegh, Niels Jen- niskens en Matthian Vaes, naast enkele reserve plaatsen. Zaterdag 9 okto ber kan men de jeugd aan het werk zien in het tafeltenniscentrum in het Brukske, Kiosk 1A vanaf 13.00 uur. Vanaf maandag 1 november tot en met zondag 7 november wordt op het tennispark Soetendaal in Vier lingsbeek het najaarstoernooi gehou den. Dit door de KNLTB goedgekeurde toernooi staat open voor alle bij de KNLTB geregistreerde leden in de speelsterktes 5, 6, 7 en 8. (leeftijd 17+, geboren op of voor 31 decem ber 1992). Er worden alleen dubbel- partijen gespeeld: heren, dames en gemengd. De wedstrijden beginnen door de week om 17.30 uur en de laatste wedstrijd start om 22.15. Er wordt gestart met een poulesysteem, waarvan de twee beste per poule doorgaan naar de afvalrondes. Op zondagmiddag 7 november zijn de finales. Inschrijving is mogelijk tot en met zondag 10 oktober. Inschrijven is alleen mogelijk via de website van de tennisvereniging www.tvvierlings- beek.nl, of direct op www.toernooi.nl (zoek naar najaarstoernooi). TCV heeft het zomerseizoen afge sloten tijdens het traditionele ouder kind toernooi. Het was een gezellige happening waarbij de wedstrijden in racketwisselvorm werden afgewerkt. TCV luidde het winterseizoen offici eel in door de start van de (interne) Avydo wintercompetitie, die in een geheel nieuw jasje gegoten is. Uitslag vierde wedstrijd om de herfstkoning voor de korte hengels: 1. Martien Voermans. 2. Will Berden. 3. Jan Voesten. 4. Antoon Sanders. 5. René Wijnhoven. Uitslag derde wed strijd van de herfstkoning voor de lange hengels: 1. Martien Voermans. 2. Harrie Theeuwen. 3. Antoon San ders. 4. Peter Beelen. 5. Will Berden. Op zaterdag 9 oktober is de vijfde en laatste herfstkoningswedstrijd voor korte hengels. Op zondag 10 oktober is de vierde herfstkoningswedstrijd voor lange hengels. Beide wedstrij den worden gevist in vijver 2 van het Wanssums Ven van 8.00 tot 12,00 uur. De bijeenkomst is om 7.00 uur bij de vijver. Aanmelding kan tot uiterlijk donderdag voorafgaande aan de wed strijden, 20.00 uur, bij Henk Theeu- wen via telefoon (0478)571311 of via e-mail henk.theeuwen@home.nl. Voor de korte hengels kan, tot bovenstaand tijdstip, bovendien worden aangemeld bij Huub Reijnders via telefoonnum mer 06-25597166. Uitslag achtste 50-pluscompeti- tie. 1) C. Kools. 2) M. Siebers. 3) H. Ermers. 4) G. Verdonschot. 5) A. van Bakel. De tiende 50-pluscompetitie wordt gehouden op woensdag 13 oktober. Bijeenkomst 12.30 uur en vis sen van 13.00 tot 17.00 uur. Aanvang herfstkoning competitie woensdag 20 oktober. Voor inlichtingen over vergunningen kan men terecht bij HJ. v.d. Ekker via telefoon 06-12668661 of via e-mail huubvdekker@home.nl. Zie ook www.hsvderoerdomp.nl. DES-Eendracht 7-3 (4-1). Doel punten DES: Sanne Koopmans (3x), Marloes Broeren (2x), Sanne Rijbroek en Inge Rouwens. In de tweede bekerronde hebben de korfbalsters van DES thuis een royale 7-3 zege behaald op Eendracht. Na de openingstreffer van de gasten zette DES orde op zaken en via tref fers van Inge Rouwens, Sanne Rij broek en Sanne Koopmans (2x) nam de thuisploeg een 4-1 voorsprong bij rust. Na de thee liep DES verder uit naar 7-2 (treffers van Sanne Koop mans en twee keer Marloes Broeren), waarna de gasten de eindstand op 70 3 bepaalden. De dames van DES gaan door deze overwinning verder naar de derde ronde in de bekercompetitie op 19 oktober. In Sittard is de eerste competitie ronde van de Jeugd Trio League Lim burg gehouden. Venray had voor dit seizoen twee teams ingeschreven. Venray startte tegen de oud-kampioen uit Sittard. Zonder echte inspanning werd deze partij winnend afgeslo ten en waren de eerste twee punten binnen. Hierna volgde het noordlim burgse duel Venray 1-Venray 2. Zoals mochten worden verwacht, waren de vaandeldragers duidelijker sterker, mede omdat Melvin Vermeulen (201) zijn eerste tweehonderd-game van dit seizoen wist te produceren. Heerlen, dat nu al tot de titelkandidaten gere kend mag worden, was een brug te ver voor onze jongens en hiermee was de eerste verliespartij een feit, ondanks de 184-game van Richard Addae. De vierde game was een blinde game, waarmee extra punten konden worden verdiend, naarmate de pinfall hoger was. Voor Venray 1 leverde deze game vier punten op. De laatste wed strijd werd gespeeld tegen Maastricht en verrassend genoeg ging deze wed strijd verloren, waardoor Venray 1 na de eerste wedstrijddag met acht pun ten op de derde plaats staat. Venray 1 speelde als team vrij constant met 467 als hoogste game en 418 als laagste en had een teamgemiddelde van 147,93. Richard Addae was met een gemid delde van 169 de beste speler en Mel- vin Vermeulen was met een gemid delde van 161,25 een goede tweede. Kilian Martens scoorde met 153 zijn hoogste game en debutant Jelle van Duuren speelde alleen mee in de Op het clubterrein van LRV St. Jan Merselo zijn de jaarlijkse clubkam pioenschappen verreden. Er werd gestreden om de titel in drie diverse disciplines. Er werd gestart met de bixie dressuur en de individuele dres suur. Elke combinatie startte in zijn of haar eigen klasse en zette zijn beste beentje voor. De tweede discipline was de cross. Op locatie Hermkushof kwamen de amazones en ruiters nog in actie tijdens de behendigheidsspel len. Uitslagen: Bixie dressuur pony's: 1Jenske van Dongen met Durand. 2. Hieke Kreuzer met Boyke. 3. Lenneke Hendriks met Reino Dressuur pony's: 1. Iris Oudshoorn met Lingo 206 punten. 2. Sannah Kreuzer met Chindy 200 punten. 3. Judith Selder met Jose Z 191 punten Op het tennispark van TV De Gagel in Wanssum zijn de jaarlijkse club kampioenschappen gespeeld. Er werd gestreden in diverse categorieën. Uitslagen: Gemengd dubbel 5/6: 1. Boy Janssen/ Froukje Timmermans. 2. Gérard Bruy- sten Anna Tax-Oomen Gemengd dubbel 7/8/9: 1. Johan Vous- ten/Fieke Timmermans. 2. Rob Poels Monique Kersten-Krebbers Heren enkel 50+: 1. Arnold Disveld. 2. Frans Timmermans Heren dubbel 50+: 1. Gérard Bruy- sten/Frans Timmermans. 2. Harrie Arts Sraar Poels Dames dubbel 50+: 1. Henriette Len- sen-Klijn/Anna Tax-Oomen. 2. Maria Bruysten-Mooren/Lucy Vervoort Heren enkel 4: 1. Peter van Baal. 2. Pim gewonnen parijen en was daarmee dus ook belangrijk voor zijn teamge noten. Zijn hoogste game was 121. Voor Venray 2 met Sander van Bree en Melvin Hendriks als nieuwelingen in de gelederen is dit seizoen vooral een leerjaar en opende het bal tegen Heer len. Deze gastjes hadden dus even tijd nodig om in het ritme te komen, al kwam dat er tegen Heerlen niet uit. Daarom ging deze partij dan ook ruim verloren. In de tweede match tegen Venray 1 ging het al wat beter en kwam Quincy Vermeulen tot een prima 135-game, maar Venray 1 bleek dus te sterk. Maastricht was de volgen de tegenstander, maar die bleek ook te sterk, ondanks dat er opnieuw beter gespeeld werd. De vierde opponent was Sittard en luisterde zijn debuut op met zijn beste game, namelijk 136, maar kon helaas niet voorkomen, dat ook deze wedstrijd verloren ging. De laatste blinde game om de pinfall ver diende Venray 2 voor de gescoorde 412 pins, dat tevens hun beste game van de dag was, drie wedstrijdpun- ten. Verantwoordelijk hiervoor waren vooral Roel Wolters (163) en Quincy Vermeulen met 147. Beste speler was Roel Wolters met 135,67 gemiddeld en Quincy Vermeulen deed het met 123 gemiddeld ook lang niet slecht, net zo min als Sander van Bree, die tot een gemiddelde van 114 kwam. In de stand gaat Heerlen met 14 punten aan de leiding, gevolgd door Maastricht met 9 punten en Venray 1 met 8 pun ten. Venray 2 sluit met 3 punten de rij achter Sittard met 6 punten. Cross pony's: 1. Iris Oudshoorn met Believer. 2. Iris Oudshoorn met Lingo. 3. Ciska Peeters met Selly Behendigheid: 1. Denise Tan. 2. Celine Tan. 3. Judith Selder Algemeen klassement: 1. Ciska Peeters met Selly. 2. Judith Selder met Jose Z. 3. Iris Oudshoorn met Lingo Dressuur paarden: 1. Saskia Beerkens met Jumper 205 punten. 2. Petra van Dijck met Wolivia 205 punten. 3. Marieke Vergeldt met Zilhouette 196 punten Cross paarden: 1. Verne Janssen met Donut. 2. Petra van Dijck met Wolivia. 3. Saskia Beerkens met Saline Behendigheid: 1. Saskia Beerkens/Sali- ne. 2. Saskia Beerkens/Jumper. 3. Petra van Dijck Algemeen klassement: 1. Petra van Dijck met Wolivia. 2. Saskia Beerkens met Jumper. 3. Saskia Beerkens met Saline Frans Timmermans speelde maar liefst drie finales. Oude Elferink Heren dubbel 4/5: 1. Pim Oude Elfe rink/Tom Peeters. 2. Joost de Boer Ralf Peters Heren enkel 5/6: 1. Peter van Baal. 2. Joost de Boer Dames dubbel 6/7: 1. Maria Bruysten- Mooren/Lucy Vervoort. 2. Mia Gom- mers-Gielen Monique Kersten-Kreb- bers Heren dubbel 6/7: 1. Boy Janssen/ Frans Timmermans. 2. Harm Bolten/ Johan Coenders Heren enkel 7: 1. Harrie Arts. 2. Johan Vousten Heren enkel 8/9: 1. Joost Bruijsten. 2. Theo Theunissen De vierde laddercompetitie is gespeeld en het sterkste paar in de gele lijn bestond uit Toos en Wim Spreeuwenberg met 61.25 procent. Tweede waren Nel Camps en Rieky Cremers met 60 procent, terwijl Kika en Bram van Nieuwenhuijzen met 55 procent de derde plaats bezetten. In de rode lijn waren de winnaars Anne- mie Vossen en Wiel Stoffels met 63.54 procent.Tweede waren Marie Kersten en Leo Thielen met 61.46 procent, gevolgd door Rieki van Bree en Wies Burg met 52.08 procent. Donderdag begint de eerste zitting van de eerste clubcompetitieronde. De winnaars waren met 66,39 pro cent Toine Tiggeloven en Jeanne Kors- mit. De tweede plaats ging met 62,19 procent naar Nel Lagarde en Martien Verheijen, gevolgd door Diny Steegs en Huub Linders 56,15 procent. In de A lijn waren met 61.17 pro cent de winnaars Theo Jakobs en Henk Penninx. Goede tweede met 60 procent waren Ingrid en Sjef de Vocht. Annie Clermonts en Truus Kus- ters waren derde met 57.42 procent. In de B lijn waren Rieneke de Weert en Wil Dietz de beste met 60.90 pro cent, gevolgd door Rob en Trees van der Beele met 53.96 procent. Derde waren Joan Hinssen en Thijs Verdouw met 52.90 procent. Nog een avond te gaan en er is bekend wie er gaat promoveren of degraderen. In geel waren de win naars Aike van Glabbeek en Jacque line van der Slik met 62.15 procent. Tweede waren Theo Jakobs en Henk Penninx met 56.94 procent, gevolgd door Luus en Wim van Son met 55.56 procent. In rood bezetten Mia en Rinus Nollen de eerste plaats met 61,08 procent. Gerda en Wiel Stoffels waren met 58.89 tweede en Gonnie van der Pas en Trees van der Beele waren derde met 58.75 procent. Deze week de laatste zitting van het eerste blok om het clubkampioenschap. In de gele lijn zijn Tiny van Goinga en Toine Tiggeloven op de eerste plaats geëindigd met 59.38 procent. Zij werden gevolgd door Maria Cup pen en Leny Jenniskens met 58.33 procent. De derde plaats was voor Marijke v.d. Boom en Aike van Glab- beek met 56.25 procent. In de groene lijn eindigden Betty Janssen en Toos Smits op de eerste plaats met 61.25 procent. Tweede waren Anny Arts en Joke Cleven met 60.42 procent en Piet Botden en Gerrit Weys eindigden op de derde plaats met 59.17 procent. Op de vierde competitieavond bestond het sterkste paar in geel uit Riet Dobbe en Mien Kuenen met 61.11 procent. Tweede waren Miny en Wiel Verhoeven met 60.07 pro cent, gevolgd door Ber Poels en Annie Siroen met 59.72 procent. In de rode lijn scoorden Mia en Sef Lommen het hoogst met 60.83 procent. Tweede waren Ton Melis en Teun Willems met 57.92 procent. Ricky Henckens en Leny Jansen bezetten met 55.83 pro cent de derde plaats. In de groene lijn waren de winnaars Johanna Manders en Toon Coopmans met 63.33 pro cent. Lucy en Jan Kroef waren tweede met 54.17 procent en Koos Bongers en Harry Raaijmakers bezetten met 53 75 procent de derde plek. Annie van de Munckhof en Cla- zien Baak hebben de nacht van Pepe gewonnen. Dit is een jaarlijks bridge drive die gehouden wordt in Box meer. De eerste ronde werd afgeslo ten met een vierde plaats en in het tweede deel van de wedstrijd pas seerden zij enkele gerenommeerde Boxmeerse bridgeparen. Ron van Gaal met Edith Oppenheim wisten zich na een matige eerste ronde te herstellen en een hoge klassering te bereiken. Gelegenheidspaar Doke Verheyen en Jacqueline van der Slik eindigden in de top tien. In oranje op de eerste plaats met 63,75 Jan Janssen en Frans Mertens, op de tweede plaats met 61,50 Toine en Jan Tiggeloven, en met 56,50 zijn Jan Voesten en Wim Vervuurt als derde geëindigd. In groen op de eer ste plaats met 61,81 Ien Thielen en Mariet Volleberg, op de tweede plaats met 60,76 Marijs Nelissen en Jean ne Korsmit en als derde met 57,99 Corrie Borssen en Anny van Bindsber- gen. Volgende week is er geen bridge in Den Hoender. Het jaarlijks sjoeltoernooi van Sjoel club Venray wordt dit jaar gehouden op zaterdag 9 oktober in cafe/zaal Back in Time in Oostrum. Er worden ongeveer honderd deelnemers ver wacht uit heel Nederland. Dit is de tweede wedstrijd om de Limburg bokaal. Het gaat over acht wedstrij den. Degene met de meeste bonus- punten is de winnaar van de grote wisselbeker. Het toernooi duurt van 10.30 tot 17.30 uur. Op de eerste teamselectiewedstrijd voor het NK teamsjoelen van de ANS (Algemene Nederlandse Sjoelbond) die gehouden werd in Lottum heb ben twee teams van Sjoelclub Venray deelgenomen. Team 1 bestaande uit Mien Classens, Mimi Jansen, Harrie Rongen en Frans Geurts behaalde een tweede plaats in de klasse 4 en team 2 bestaande uit Ben Rongen,Truus Schoeber, Willeke Baltussen en Wim Pijnenburg eindigde op de tweede plaats in de klasse 5. Rick Janssen is met zijn paard Poin ter naar Geldrop geweest om daar deel te nemen aan een springwed- strijd. Hij eindigde in het tweefasen parcours op 1.40 meter op een tiende plaats. ATV Venray kan terugzien op een succesvol seizoen, met goede prestaties bij de pupillen en de C/D- competitie en het NK-meer- kamp. En natuurlijk de Special Olympics de NSG atleten meede den. ATV Venray heeft 3 oktober het baanseizoen 2010 afgesloten met de baanclubkampioenschap- pen voor jeugdatleten. De volleyballers van ActiveRooy verloren zaterdag ook hun tweede duel van het seizoen. Tegen VC Ver rekijker werd het 1-3 voor de gasten. Omdat de Venrayse volleybalheren in het begin van dit seizoen al te kam pen hebben met blessures, maakte Bjorn Emonts zijn rentree in het eer ste team om de diagonaalpositie op te vullen. In de eerste set lieten de heren goed spel zien. De servicepass kwam goed bij de spelverdeler Guus Janssen die op zijn beurt alle aanval lers wist te bedienen. Door het goede spel van Janssen kwam de thuisploeg snel op een voorsprong en gaf de set niet meer uit handen: 25-21. Hiermee was het eerste punt van het seizoen een feit. De Venrayse heren begonnen goed in de tweede set en kwamen op voorsprong. De gasten gaven echter niet op en wisten tegen het einde van de set terug te komen. Het werd Uitslagen: Jongens Pupillen C: 1. Rick Thannhau- ser. 2 Jesse Willems. Meisjes Pupillen C: 1. Demi Boom. 2. Chantal Schellekens. 3. Tara Goossens. Jongens Pupillen B: 1Richie van Scha- ijk. Meisjes Pupillen B: 1. Imke van Rens. 2. Floor Jansen. Jongens Pupillen A: 1. Jakop Pütz. 2. een spannende race om de setwinst. Helaas trokken de heren van Activer- ooy aan het kortste eind en verloren deze set met 24-26. Waarschijnlijk door het verlies van de tweede set begonnen de Venrayse volleybalheren gedesillusioneerd aan de derde set. Daarentegen hadden de heren uit Oir- schot de smaak van de overwinning te pakken. Al snel keek het eerste team uit Venray tegen een achterstand aan. Deze achterstand werd ook niet meer goed gemaakt in deze set waardoor het scorebord een 1-2 liet zien voor de uitspelende ploeg. In de vierde set waren de heren moe gestreden. De servicepass kwam niet bij de spelver deler die op zijn beurt weer moeite had om de aanvallers te bedienen. Aan de andere kant van het veld liep de aanvalsmachine van de Verrekijker ongenadig door. Deze set werd dan ook verloren met 12-25 en het verlies van 1-3 was een feit. Zaterdag spelen de mannen van Activerooy weer thuis tegen DKJO uit Mierlo. Colin Mans. 3. Niels Janssen. Meisjes Pupillen A: 1. Emma de Rui ter. 2. Nicole Schellekens. 3. Charlotte Hermans. Jongens D: 1. Olle van de Boom. 2. Max van Haren. 3. Valentijn Ruiter. Meisjes D: 1. Femke Riensema. 2. Kirsten Petersen. 3. Frederique Hartog. Jongens C: 1. Jesper Vrouwenvelder. 2. Uitslagen ActiveRooy D5-Activia D8 3-1 ActiveRooy JB1-Accretos JB1 0-4 ActiveRooy MC1-ActiveRooy MC2 4-0 ActiveRooy JC1-Livoc Liessel JC1 4-0 ActiveRooy D4-Aspargos D2 1-3 ActiveRooy D1-VC Velden D2 2-3 ActiveRooy H2-NVC H2 0-4 ActiveRooy D3-Activia D5 1-3 ActiveRooy H1-VC Verrekijker H1 1-3 ActiveRooy D2-Avance D2 0-4 Programma zaterdag 9 oktober Flamingo's'56 JC 1-ActiveRooy JC1 13.00 MVC'64 MB2-ActiveRooy MB1 13.00 ActiveRooy MC2-AVC Eagles MC1 14.00 HOVOC JB1-ActiveRooy JB1 15.00 ActiveRooy D6-VC Meterik D4 16.00 SV Aspargos D2-ActiveRooy D3 16.00 ActiveRooy D1-VCP D1 16.00 Avance D3-ActiveRooy D5 17.30 ActiveRooy D4-Olsredlem D2 18.00 ActiveRooy H1-DKJO H1 18.00 ActiveRooy MC1-HVC MC2 18.00 BVC Holyoke H2-ActiveRooy H219.00 Uitslagen Dames VC Riethoven-Set Up 2-3 Dames Sportivo 2-Set Up 2 4-0 Set Up MB3-VC Athos'70 3-1 Set Up MC1-Brovoc MC1 1-3 Recreanten Dames Avoc-Set Up 4-0 Programma donderdag 7 oktober Dames Set Up DR-Accretos 20.30 Programma zaterdag 9 oktober Heren Civitas 4-Set Up 18.30 Dames VCE/PSV-Set Up 17.45 Dames Olsredlem-Set Up 2 18.00 VC Athos'70-Set Up MB2 15.00 Tupos 2-Set Up MB3 12.30 Brovoc-Set Up MC 16.30 Programma zondag 10 oktober Jeugd VC Herten-Set Up MB 10.00 Niveau Set Up Niveau 6 1 Meerlo 10.00 Set Up Niveau 6 2 Kessel 10.00 Set Up Niveau 6 3 Meerlo 10.00 Set Up Niveau 6 4 Sevenum 14.00 Set Up Niveau 5 1 Meerlo 10.00 Set Up Niveau 5 2 Meerlo 10.00 Set Up Niveau 4 1 Meerlo 10.00 Programma woensdag 13 oktober Dames VC Meterik 4-Set Up DR2 21.30 Programma don. 14 oktober Dames Set Up DR3-ActiveRooy 3 20.30 Set Up DR4-VC Touche 19.00 Flash-DES 5-9 (1-4). Doelpun ten DES: Laura Lamers (3x), Eva Rijbroek (2x), Sandra van Buij- tene, Sanne Rijbroek, Susan Mar tens en Marloes Broeren. De korfbaldames van Flash hebben een ruime zege behaald in de uitwed strijd tegen Flash in den Dungen: 5-9. De gasten kwamen al snel op voor sprong door een treffer van Sanne Rijbroek. Door treffers van Laura Lamers (2x) en Marloes Broeren werd de voorsprong vergroot naar een 1-4 ruststand. Na de pauze kwam de thuis ploeg terug tot 3-4, maar DES pakte de draad weer op en via 4-6 werd de voorsprong uitgebreid naar 4-9. Het slotakkoord was voor de dames van Flash: 5-9. Zondag speelt DES thuis tegen Lot- tum. Het duel op sportpark Soetendaal in Vierlingsbeek begint om 13.00 uur. Jasper Dielingen. 3. Richard Schlüter. Meisjes C: 1Sandra Kleuskens. 2.Aukje Michiels. 3. Lisanne van den Boomen. Jongens B: 1. Joris Terhaag. Meisjes B: 1. Suzan Stevens. 2. Rianne de Beer. Jongens NSG: 1. Michel de Mari. 2. Elmer. 3. Jasper Mientjes. Meisjes NSG: 1. Nicole Huebers. 2. Marleen Stevens. 3. Richelle Steegh. De 16e editie van de ATB-tocht Ven- ray is wederom geslaagd te noemen met ruim 550 deelnemers aan de start. Het parcours was zwaar en modderig. Toch zorgde de zon ervoor dat de fiet sers genoten van de tocht. Run Bike Run Assen, afstand: 5 kilo meter. Lopen, 20 kilometer fietsen, 2,5 kilometer lopen. H50. 1e Jack Niessen, 1.03.28. H60. 5e Jo Klerken, 1.31.08 Océ-Loop Venlo, 5 kilometer: H40. 1e Frans Deenen 17.29, 4e Mart van Rooij 18.24. H50. 2e Joop Wijnhoven 19.28 10 kilometer: V50. 1e Nel Classens 47.30. H40. 2e Marco Jans 37.30. H50. 20e Jan Maessen 47.27. Trainingen: Baantraining maandag 18.30-20.00 CD junioren. Baantraining dinsdag 19.00-20.30 AB junioren. Baan woensdag 18.00-19.15 pupillen. Baantraining donderdag 19.00-20.30 looptraining. Baan zaterdag 10.00 11.15 pupillen. Baantraining zondag 10.00-11.30 AB junioren en senioren. Lopersgroepen/alle niveaus: Dins dag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur, donderdag atletiek baan 18.30-19 30 uur NSG-atleten. Iedere zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur is er gelegenheid om oud papier, gebundeld of in dozen te deponeren in de papiercontainer, die geplaatst is aan de Weg in den Berg, hoek Veltum- se Kleffen/Kulutweg. Agenda: 24 oktober Bridge to Bridge Run in Venlo 30 oktober Run-ATB- Run Weert 31 oktober IJzerenmancross Weert Zie ook www.atvvenray.nl. De Nordic walkers kunnen elke woensdag aan de slag vanaf de par keerplaats bij het Schuitwater (begin van de wandelroutes). Het Schuitwa ter ligt tussen Melderslo en Broekhui zen aan de Broekhuizerdijk. Aanvang 19.00 uur. Zaterdag 9 oktober: Scha- dijker bossen in Meterik. Vertrek 9.00 uur parkeerplaats aan de Gusseweg Meterik. Zaterdag 9 oktober: Schadij- ker bossen in Meterik. Vertrek 9.00 uur parkeerplaats aan de Gusseweg Meterik. Uitslagen Océ-LoopVenlo: Vrouwen 2,5 km. Ardie van Halen, Sevenum 31:20. Heren 2,5 km. Chris Meulen- dijk, Grubbenvorst 19:07. Peter Coe- nen, Horst 22:08. Heren 3,5 km. Joop Wijnhoven, America 19:28. Wiel Brou wers, Horst 21:26. Heren 3 10 km. Jan Peeters, Horst 38:13. Piet Aarts, Wans- sum 46:37 Trainingen: Dinsdag baantraining van 19.00 tot 20.30 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag training op de baan van 19.00 tot 20.30 uur. Zaterdag damestraining van 9.00 tot 10.00 uur, Kastiëlse Baan. Zaterdagmiddag afwis selende bostraining van 16.00 tot 17.30 uur, verzamelen bij de parkeer plaats in de Schadijker Bossen. Agenda: 10-10 Helden Rondje Koeberg 9.30 uur. Marathon Eindhoven 11.00 uur. Brussel Marathon 10.30 uur Zie ook www.peelrunners.nl. Paardensportvereniging Ysselsteyn heeft afgelopen weekend het jubile umevenement SGW Ysselsteyn 2010 gehouden, met als hoogtepunt de KNHS (Koninklijke Nederlandse Hip pische Sportbond) kampioenschap pen Eventing (dressuur, springen en crosscountry). De paarden reden op vrijdag en zaterdag en op zondag was er de open wedstrijd, opengesteld voor combinaties in de klasse paarden Beginners en de pony's beginners, licht en midden. In totaal versche nen er ongeveer 270 combinaties aan de start. Het bouwteam had een kampioenschapwaardig crosscountry parcours gerealiseerd met de nodige lastige technische uitdagingen. Het KNHS-Kampioenschap Eventing paar den in de klasse zwaar werd opgeëist door Anouk van Gerwen (Chaam) met haar paard Prestige Z, één van de getipte favorieten. De Limburgse eer werd hoog gehouden door Nadja Drummen(Hulsberg) met haar paard Uptown-Boy, die het KNHS-kampioen- schap in de klasse midden naar zich toe wisten te trekken. Tot slot werd het kampioenschap in de klasse licht een aangelegenheid voor Francoise Rey(Onderdendam) met haar paard Zirkoon. Na de clinic door internati onaal springruiter Mathijs van Asten, werden de kampioenslinten en de bijbehorende prijzen uitgereikt door de burgemeester van Venray, de heer Hans Gilissen en de heer Lei Tacken, ambassadeur van de KNHS. Winnaars open wedstrijd: Paarden beginners: Ring 3: Patrick Verbakel (Aarle Rixtel) met Ancolie Ring 4: Erna Hendriks-van de Weem (Haps) met Valancia Ring 5: Tom Jongerius (Son) met Uris- sla Ring 6: Mark Smits (Den Dungen) met Unrise Pony's beginners: Ring 7: Youp Dane (Fijnaart) met Keybir Pony's licht: Ring 2: Mila Janssen (Overloon) met Jessie Pony's midden: Ring 9: Nina Knape (Schouwen-Duivenland) met Anydale For Pleasure. ActiveRooy-VC Velden 2-3. Set standen: 25-17, 25-21, 24-26, 21-25 en 11-15. De volleybalsters van ActiveRooy verloren zaterdagmiddag van VC Vel den. In eigen huis werd met twee tegen drie sets verloren van de gasten, die terugkwamen van een 2-0 achter stand. De Venrayse ploeg, uitkomend in de promotieklasse, won de eerste twee sets, maar verloor de derde nipt. Vervolgens kantelde de wedstrijd in het voordeel van VC Velden. De eerste set begon goed aan de kant van ActiveRooy. De pass kwam en hierdoor kon er goed aangevallen worden. De thuisploeg drukte door en was ook duidelijk de sterkste. De Ven- rayse dames trokken met hun degelij ke spel deze set redelijk gemakkelijk naar zich toe, uitgedrukt in de score van 25-17. Na de eerste set binnen te hebben gehaald, ging ActiveRooy met overtuiging voor de tweede set. Hoe wel VC Velden beter in het spel kwam werd aan Venrayse zijde veelvuldig goed aangevallen. Met name Bianca van Dorrestein scoorde een aantal mooie ballen. ActiveRooy bleef de zodoende het initiatief houden in de set en won deze met 25-21. De Ven- rayse volleybaldames dames hadden de eerste twee sets binnen dus ze gingen met goede moed het veld in om ook de derde set te kunnen pak ken. Het ging echter een beetje berg afwaarts aan de kant van ActiveRooy en Velden werd sterker. De dames probeerden de concentratie erbij te houden, maar het sterke spel van de voorgaande twee sets werd niet vast gehouden. Hierdoor sloeg de balans in de wedstrijd om en de set werd verlo ren met 24-26. Active stond nog met 2-1 voor dus winst in de vierde set kon de wedstrijd in het voordeel van ActiveRooy beslechten. Anne Vervoort begon met een goede servicebeurt en zette de gasten op een voorsprong van 5-0. Niets aan de hand zou je den ken. VC Velden zat in deze vierde set echter overal goed bij en pakte uitein delijk de set met 21-25. De vijfde set zou Activerooy wel even laten zien wie de sterkste waren. Maar ook nu kwam de scherpte niet terug in het spel. Zoals zo vaak in het volleybal was de matige pass het begin van de problemen. Er werd te weinig tot goed aanvalsspel gekomen. Aan de zijde van de tegenstander wist men de ballen wel goed op te vangen. Het verschil met Velden kwam in deze set tot uitdrukking in de stand van 11 15. Zaterdag 9 oktober speelt het eer ste damesteam van ActiveRooy thuis tegen VCP om 16.00 uur in de Wette- ling.

Peel en Maas | 2010 | | pagina 24