De leegte na de vakantie K-Rental, het gemak van huren Jubilarissen Wereldwinkel Helpende Handen Zelfstandig verder na uitkering Venrayse voetballers in verzamelboek Jubilarissen FNV Bondgenoten öK Burgers Venray missen bladkorven 11 H Burgers van Vënray I De weg naar het centrum kwijt? 11 ik Burgers van Venray PEEL EN MAAS JDS steunt Ruby Rose PEEL EN MAAS Donderdag 7 oktober 2010 - Pagina 11 We hebben het allemaal weer gehad. De zomer, de wereld kampioenschappen voetbal. Geweldig die saamhorigheid, ook de vakantie ligt weer ach ter ons, leuke mensen ont moet, veel gezien maar niet die ene partner of die leuke vrouw of man. U denkt nu al aan de kerst en Nieuwjaar, het was zo leuk geweest om dit samen te vieren maar... Niks maar! Neem toch uw geluk in eigen hand en wat niet spon taan gebeurt - help het lot een handje - als u een huis zoekt rijdt u toch ook niet alle stra ten af op zoek naar een pas sende woning, dan gaat u naar de makelaar. Zo is het ook in ons geval. Mens Relatie is de specialist in relatiebemiddeling, al 25 jaar en met succes, Bij ons slaagt immers 75% van de ingeschrevenen. Dat komt niet alleen door langdurige ervaring, ook door de werkwijze. Mens Relatie komt met u in een persoonlijk gesprek, bij voorkeur bij u thuis, bespreken wat uw wensen zijn en wat voor toekomst u voor ogen heeft met uw nieuwe partner. Niet iedereen wordt inge schreven. Als zij denken dat u weinig of geen kans maakt hoort u dat van en ook waarom dat zo is. Leeftijd is nooit een belemme ring. Zien we wel mogelijkheden dan krijgt u ook te horen hoeveel passende partnervoorstellen u kunt verwachten gedurende het jaar dat u ingeschreven bent. Ook over de kosten is Mens Relatie duidelijk. U betaalt naar gelang uw draagkracht. Betaling in termij nen is desgewenst ook mogelijk natuurlijk. Mens Relatie is een landelijk werkend bureau waarin 53 con sulenten werkzaam zijn, zij volgen en adviseren u gedurende het jaar. Het is heel prettig dat u elkaar persoonlijk al kent. Zo wordt namelijk van tevoren afgesproken hoe groot de regio waarin zij voor u mogen bemiddelen. Tijdens het trajact wordt u volledig begeleid en geholpen. Merel Mönch begon 25 jaar geleden met Mens Relatie. Mens Relatie wil graag alle jonge vrou wen rond de 25 jaar, die toen ook het levenslicht zagen, een cadeau tje geven, in de vorm van een kor ting van, uiteraard, 25% korting. Onderzoek toont aan dat er heel veel jonge vrouwen dolgraag een leuke partner zouden hebben maar niet weten hoe ze het aan moeten pakken. Dus dames, grijp uw kans! Er wachten een aantal leuke jonge mannen op jullie, ook hoogopgeleiden. Interesse, meer weten? Bel dan telefoonnummer 077-3514930 voor een vrijblij vend gesprek of kijk op de site www.mens-en-relatie.nl. Van aanhangwagens tot hoogwerkers, van verleng- kabels tot generatoren: fami liebedrijf K-Rental verhuurt machines en gereedschap pen in de breedste zin van het woord. Al tientallen jaren een begrip voor bouwend en ondernemend Nijmegen en per 1 oktober ook een uit komst voor ondernemers in Venray en omgeving! Sinds 1980 verhuurt K-Rental een ruim assortiment machines aan zowel particulieren als onder nemers in Nijmegen. De nieuwe Venrayse vestiging van familie bedrijf Leenders - zelf afkomstig uit Venray - voert hetzelfde brede assortiment machines, gereed schappen, steigers en hoogwer kers. "Wij bieden meer dan 1000 machines en gereedschappen onder één dak", vertelt eigenaar Harm Leenders. Service en kwali teit staat bij K-Rental voorop. Niet voor niets luidt de slogan: 'beter 100 procent service dan 10 pro cent korting'"We verhuren uitslui tend professioneel gereedschap en machines die voldoen aan de laatste milieu- en veiligheidsei sen", zegt Harm Leenders. "En het gemak van huren betekent niet alleen dat je geen investeringen hoeft te doen voor iets dat je maar incidenteel gebruikt, maar ook dat klanten geen omkijken hebben naar onderhoud, (periodieke) keu ringen en opslag. Wie hier een ket tingzaag huurt, kan erop vertrou wen dat die geslepen, getest en volgetankt is. Bij ons huurt men uitsluitend moderne en professi onele machines die goed onder houden zijn." Een goede service houdt ook in dat materialen en gereedschap pen indien gewenst door het hele land worden bezorgd. Harm Leenders: "We hebben zelfs eens diverse hoogwerkers voor een klant uit Nijmegen helemaal naar Melun, vlak onder Parijs, vervoerd voor een klus van een half jaar. De klant was gewend om met deze machines te werken. Zoals je merkt: wij denken graag mee met de kleine en grote klussen, voor korte en langere termijn! Klanten moeten snel en flexibel worden geholpen. Lukt dat niet omdat een machine niet tot het assortiment behoort, dan wordt altijd bekeken of tot aanschaf van de betreffende machine kan worden overgegaan." K-Rental vindt het ook belangrijk dat een klant goed weet hoe hij de gereedschappen moet gebruiken. "Als iemand niet met een apparaat kan omgaan, heeft de machine het altijd gedaan. Dat willen we voorkomen en daarom denken we een stap vooruit; we geven graag een uitvoerige uitleg", zegt Harm Leenders. "Het komt ook voor dat een klant met een gerichte vraag of probleem naar ons toe komt. Dan brainstormen we samen over de oplossing. Daarmee bouwen we een vertrouwensrelatie op." De enthousiaste medewerkers van K-Rental staan vanaf 1 okto ber voor u klaar in de nieuwe vestiging aan Keizersveld in Ven ray. Later in het voorjaar volgt een feestelijke opening. Zowel de vestiging in Nijmegen als die in Venray is geopend van maandag t/m vrijdag van 7.30 tot 17.30 uur en op zaterdag van 8.00 tot 12.00 uur. K-Rental Venray, Keizers- veld 105, telefoon. 0478-550898, www.k-rental.nl. Venray in actie op reumadag Het Reumafonds gaat op WereldReumaDag door heel Nederland een ludieke actie voe ren om aandacht te vragen voor de 2,3 miljoen mensen in Neder land die leven met reuma of artrose. Ook de RVV Venray e.o. werkt aan deze actie mee en staat op dinsdag 12 oktober met een stand in het ziekenhuis in Venray. Meer informatie is te vinden op www.reumafonds.nl. Babypraise Zondag om 11.00 uur start in de Grote Kerk weer een babyp raise. Tijdens deze viering wordt er samen gezongen en gebeden en een kaarsje aangestoken bij Maria, waarna de ouders van de dopelin gen van het afgelopen half jaar de doopschelpen van de dopelingen overhandigd krijgen. Open dag pluimveebedrijf Hubers Wereld Eidag wordt gehou den op zaterdag 9 oktober. Deze dag staat het ei wereldwijd in de belangstelling. In Nederland is de Stichting Wereld Eidag verant woordelijk voor de activiteiten en zij hebben er onder andere voor gezorgd dat diverse pluimveehou ders hun bedrijf deze dag open stellen voor het publiek. Daar onder valt ook pluimveebedrijf Hubers aan de Timmermannsweg in Ysselsteyn. Men is deze dag wel kom tussen 11.00 en 16.00 uur. Meer informatie over deze dag is te vinden op www.wereldeida- gen.nl of www.nederlandbloeit.nl. een abonnement waard Tijdens een feestelijk etentje hebben de medewerkers van Wereldwinkel Venray stilgestaan bij het jubileum van een vijftal collega's. De Wereldwinkel gaat binnen kort aandacht geven aan haar twintigjarige jubileum en ver nieuwd naar buiten treden. Vanaf 1990 draait de winkel helemaal op de inzet van vrijwilligers. Inkoop, winkelinrichting, verkoop, admini stratie, het wordt allemaal belan geloos gedaan door mensen die er met zijn allen aan bijdragen dat producenten in ontwikkelingslan den betere bestaansmogelijkhe den krijgen. Joop Spliet verzorgt al sinds 1995 de reparaties van de meest uiteenlopende artikelen die onderweg of in de winkel zelf beschadigd zijn geraakt. Sjef Pap pers is vanaf 1991, dus al bijna twintig jaar, de technische man in het overwegend vrouwenge- zelschap van de Wereldwinkel. Hij klaart vele klussen met tele foon, verlichting, pinapparaat en momenteel de ingebruikneming van de nieuwe kassa. Tiny Verschu ren is al meer dan tien jaar mede werkster en vaste invalster in Wereldwinkel Venray. Wil Bogers deed sinds begin jaren negentig winkelwerk op vrijdagavond en zaterdagmiddag en verzorgde ook vele jaren de inkoop van siera den. Diny van de Venne ten slotte doet al tien jaar winkeldiensten en maakt, met penningmeester en boekhouder, deel uit van het financieel driemanschap. Eregast deze avond was de voorzitter van het eerste uur, Marlies van Zeben. Uit handen van Jos Verhagen, de huidige voorzitter, ontvingen zij een attentie waarmee de waarde ring voor hun inzet en de verbon denheid met elkaar en de produ centen worden gesymboliseerd. De kinderen van de Antonius- school in Veulen hebben geld verdiend voor de bouw en inrich ting van een bibliotheek in het dorpje Thiruverkadu, dicht bij Chennai. De kansarme kinderen uit de omgeving van Helpende Handen en de kinderen van de Helpende Handen School mogen straks gebruik maken van deze bibliotheek. Dagelijks wordt er voorgelezen aan de kinderen die niet kunnen lezen. In totaal brach ten de activiteiten het bedrag van 500 euro op. Wilde Ganzen vermeerdert dit bedrag met een premie van 350 euro. Marijke en Bart Veldpaus van Helpende Han den Venray gaan binnenkort met vijf Dendron-leerlingen naar India. Zij gaan de cheque van 850 euro namens de Antonius-school kin deren en leerkrachten aan Pappa Vidyaakar overhandigen. Spectaculaire bruidsshow Zondag 10 oktober kunnen aanstaande bruidsparen elkaar alvast een betoverend jawoord geven. Dan vindt in Hotel Riche in Boxmeer Trouwplan 2011 van Huis tot Stadhuis plaats. Een exclusieve bruidsbeurs waar alles op het gebied van trouwen te vinden is. Een spectaculair bruid en bruidegomspektakel met het allernieuwste op het gebied van trouwmode. Voor beide huwelijks partners, maar ook voor familie leden. In een fascinerende show tonen professionele modellen de allernieuwste collectie 2011. Met zo'n 200 verschillende creaties zal Bruidshuis Diana in samen werking met Jansen Jansen gelegenheidskleding en Vent-nove exclusieve damesmode alles op het gebied van design, kleuren en stoffen aan u voorbij laten gaan. Tijdens deze shows maakt u ook nog eens kans op het winnen van een gratis bruidsjapon en een gratis trouwkostuum. Een van de hoogtepunten op de bruidsshows is de bruidsverkiezing van de leukste en meest originele bruid. Naast de bruidsshow, is er een complete trouwbeurs. Een aparte manifestatie waarin werkelijk alles te zien is wat met het huwe lijk te maken heeft. De presentatie en organisatie staan onder super visie van diverse speciaalzaken: Bruidshuis Diana bruidsmode, Jansen Jansen gelegenheidskle ding, Haarmode en visagie Salon Toine, Venti-nove damesmode, Juwelier Verlinden, Kruijsen Foto Design, Bloemsierkunst van de Mortel, Huwelijkssluiting het Koningskerkje, All-inclusive VIP World, Oriflame Cosmetics, ID ballon, Zangeres Yvonne Peters, Hotel-, vergader en feestlocatie Klooster Elsendael en Hotel Café Riche. Meer informatie is te vin den op: www.trouwplan.info. Trouwplan 2011 start 10 oktober om 10.00 uur in Hotel Riche in Boxmeer. De shows beginnen om 11.00 en om 14.00 uur. De beurs sluit om 17.00 uur. Er zijn nog enkele entreekaarten beschikbaar. Reserveren kan via telefoon 0485 578752 of via www.bruidshuisdia- na.nl en/of www.trouwplan.info. Sportcafé Venray Sportplatform Venray houdt op woensdag 13 oktober voor de derde keer het Sportcafé. Deze editie vindt plaats bij voetbalvereniging SV Venray aan de Sportlaan in Venray. Hoofdthema deze avond zijn de mogelijkheden van subsi dies, sponsoring fondsen werving. Hiervoor heeft het platform sprekers weten te strikken. Zo komt Karin Thevissen uitleg geven over de subsidiemogelijk heden voor sportverenigingen in de Euregio Rhein-Maas-Nord, waar de gemeente Venray deel van uitmaakt. Bart Lemmen verzorgt een workshop met de titel Spon soring fondsenwerving is een sport met hierin tal van praktijk voorbeelden om succesvol gelden via sponsoring binnen te krijgen. Daarnaast is er ook uitleg van Match over de mogelijkheden van de maatschappelijke stages bin nen sportverenigingen. De avond begint om 19.00 uur en wordt rond 22.00 uur afgesloten. Het café is bedoeld voor alle sportver enigingen, dus ook voor de niet aangesloten verenigingen. Opge ven kan via eric.vanbroekhoven@ home.nl. Rode Kruis Rode Kruis afdeling Horst a/d Maas-Venray houdt op maandag 11 oktober een afdelingsraadsver gadering in gemeenschapshuis De Wis aan de Matthiasstraat in Cas- tenray. Aanvang 20.00 uur. Op de agenda staat onder meer nadere toelichting door de coördinatoren noodhulp, sociale hulp, opleidin gen en vrijwilligersmanagement en toelichting en goedkeuring begroting 2010 en meerjarenbe groting. Na de vergadering gaat het verder met een inleiding over de Eerste Hulp campagne van het Nederlandse Rode Kruis Weet jij wat je moet doen? met onder meer het EHBO E-learning. De inleiding wordt verzorgd door Marianne Milder, specialist Regio Zuid Oost 1e hulp van het Neder landse Rode Kruis. Voor Trudi Goosens was 2005 geen fijn jaar. In februari onderging zij een hardopera- tie en was ze langdurig ziek en revaliderend. Haar oude werk bij Peel en Maas kon ze niet meer oppakken. Trudi ging echter niet bij de pakken neerzitten en startte een eigen onderneming, Borduuratelier Zaturn. "Na de ziektewet kwam ik in de WW terecht. Ik wilde echter niet in een uitkeringspositie blijven en heb toen met ondersteuning van het UWV, maar vooral van Stan ley der Meer van InZicht Advies, mijn eigen borduuratelier kunnen opstarten. Borduren is mijn hobby en vanuit mijn oude arbeidspositie heb ik grafische kennis opgedaan. Deze twee factoren heb ik kunnen combineren", aldus Trudi. Trudi houdt zich hoofdzakelijk bezig met het machinaal borduren van kleding. "Vooral bedrijfskleding", stelt Trudi. Bedrijven vormen tachtig procent van haar klanten. "Vooral het feit dat bedrijfslogo's op kleding geborduurd wordt, doet het goed. Het borduurwerk is nauwelijks onderhevig aan slij tage, kan chemisch gereinigd wor den en zelfs op 90 graden gewas sen worden. Bij bedrukte logo's krijg je vaak dat deze verkleuren of de inkt gaat breken." Om logo's op de borduurmachine te kunnen verwerken moet Trudi deze hele maal digitaal overtekenen. "Daar komt mijn grafische ervaring goed van pas." De opdrachten zijn zeer divers. "Dat kan variëren van een of twee T-shirts tot 25 of meer blouses." Daarnaast kunt u bij Bor- duuratelier Zaturn ook voor aan verwante artikelen terecht zoals handdoek- en/of luiertaarten. Dat laatste is vanwege de presenta tie een gewild kraamcadeau. Een handdoektaart wordt vaak gege ven als trouwcadeau. "Ik kan daar veel creativiteit in kwijt." Populair zijn ook de naambeertjes, die Trudi Goosens exclusief voor Nederland en België verkoopt. "Een heel leuk cadeau met de naam van de kleine erop", aldus Trudi. Het feit dat Trudi vanuit haar uitkeringspositie een nieuw bedrijf heeft opgestart, is door het UWV opgepakt als voorbeeld hoe het kan gaan. Vandaag, donderdag 7 oktober, staat Trudi op de lan delijke banenmarkt bij het UWV. "Daar ben ik wel trots op. Maar ik ben vooral heel tevreden met de huidige situatie", besluit Trudi. Wilt u meer weten, kijk dan op www.borduuratelier-zaturn.nl Spaar je helden bij PLUS! Iedereen kent ze wel, de voetbalplaatjes die je kunt sparen in een boek. Alle grote nationale en internationale voetbalhelden bijeen in een boek. PLUS Judith en Guido van Dijck heeft het initiatief genomen voor een lokaal voet balplaatjesboek. Onder het motto Spaar je helden! gaat de actie volgende week van start. Afgelopen weken heeft fotogra fe Saskia Hoedemaekers het druk gehad. Alle jeugdteams en -spelers van SV Venray, van de F-jes tot en met A1, en het eerste damesteam zijn op de foto gezet. Foto's die gebruikt gaan worden voor het Venrayse lokale voetbalplaatjes boek. "Het idee is niet nieuw", stelt Guido van Dijck van PLUS, "maar in onze ogen is het wel een goed idee. Per dubbele pagina staan alle spelers op een portretfoto. Op het plaatje staan de naam van de spe ler en het clublogo van SV Venray. Boven in de hoek van de pagina staat een teamfoto en daarnaast een bedrijfslogo van een sponsor." Verder staat in het boek een stukje geschiedenis beschreven van de club, een voorwoord van de organisatie en op de achterpa gina kan de naam van de spaarder geschreven worden. "Het boek wordt een bewaarboek voor de spelers die in dat bewuste jaar gespeeld hebben en waar je nog Het meisjes A-elftal is een van de teams die u in het boek kunt sparen. (Foto: Hoedemaekers). altijd op terug kunt kijken als aan denken." De spelregels voor het sparen zijn als volgt: bij het doen van de boodschappen bij PLUS Judith en Guido van Dijck, kan er bij iedere tien euro aan boodschappen een zakje plaatjes gekocht worden voor 25 eurocent per zakje. In dat zakje zitten zeven verschillende plaatjes.Tevens zijn er iedere week vier verschillende acties in de win kel, waarbij men gratis een zakje met plaatjes krijgt. In de week na de actie is er een ruilbeurs waarbij men de laatste missende plaatjes nog kan bemachtigen. In totaal zijn er 1,1 miljoen plaatjes gemaakt. Daaronder vijf gouden voetballen. Voor elke gouden bal ligt een leuke prijs te wachten. Voor de statistieken: 1,1 miljoen plaatjes zijn 125714 zakjes met plaatjes; er zijn ongeveer 1100 ver schillende plaatjes. Verder zullen er 1200 boeken worden gemaakt met 120 pagina's. De actie start op 18 oktober en duurt in totaal 8 weken, tot 11 december. Ook zullen er na de actie posters verkocht wor den op A1 formaat met de opdruk van de voetbalplaatjes. "Een leuk cadeau voor de kerst", aldus Guido van Dijck. Tijdens de gehouden jaarver gadering van FNV Bondgenoten afdeling Venray vond de huldiging plaats van de jubilarissen. De volgende leden werden gehuldigd: P. Hofmans, Blitters- wijck (60 jaar), H. Houben en N Janssen, beiden Venray (50 jaar), 40 jaar lid H. Rambags, Wanssum, P. Linskens, Heide en B. Geurts, Venray (40 jaar). 25 jaar lid F. de Mulder, Merselo, P. Strijbos, I. Hik- spoors, J. Aldenhoven en A. Parren- Veggelers allen Venray (25 jaar). 33QCL- N 0 T £W Burgers van Venray kunnen hun mening geven In de maand september heb ben de inwoners van de ge meente Venray hun mening gegeven over het tuinafval en de bladkorven. Een over grote meerderheid van maar liefst 95 van de reacties op de website burgers van ven- ray.nl vindt dat de gemeen te bladkorven zou moeten plaatsen. In die bladkorven zou dan ook tuinafval mo gen worden gestort. Het verwijzen naar de bladkor ven, zoals die in de gemeente Horst gedurende het hele jaar staan, is door een groot aantal personen genoemd. Daarnaast werden ook veel eigen ervarin gen gedeeld: de groene con tainers voor het gft-afval zou den dan kunnen verdwijnen omdat groente- en fruit-afval in de grijze containers kan. Sinds het plastic verpakkingsmate riaal gratis wordt opgehaald, blijkt de hoeveelheid afval in de grijze containers immers in omvang af te nemen. Ook het feit dat tuinafval soms illegaal wordt gedumpt, omdat men niet alle blad- en tuinafval eens per 14 dagen in de groene con tainers kwijt kan, kan volgens een aantal mensen worden voorkómen. Het is volgens de stuurgroep burgers van Venray zeker aan te bevelen dat de beleidsbe palers in het gemeentehuis, maar ook de leden van de gemeenteraad die reacties van de burgers eens zouden moeten gaan lezen, omdat het afvoeren van blad- en tuinafval blijkbaar bij veel mensen vra gen oproept. Inmiddels is duidelijk gewor den dat de gemeente dit jaar opnieuw geen bladkorven zal plaatsen. Men wil de proef van vorig najaar, waarbij men het tuinafval gratis kon aanbieden bij het milieustation, opnieuw uitvoeren. Blijkbaar is men toen vergeten te registreren hoeveel tuinafval in dat najaar is aangeboden. "Hopelijk be staat nu de gelegenheid om alle plussen en minnen op een rijtje te zetten, zodat ruim vóór het najaar van 2011 een struc turele oplossing in het vooruit zicht kan worden gesteld" al dus Wil Mutsaers namens de stuurgroep. Burgers van Venray wacht belangstellend de ontwik kelingen af. Wilt u deze poll terugkijken of de nieuwe poll invullen, ga dan naar www.burgersvanvenray.nl Nieuwe stelling burgersvanvenray.nl Ongetwijfeld heeft iedereen die vanuit de binnenring naar het centrum van Venray wil, de dominante objecten van geperforeerd roestend staal ontdekt die onlangs bij de diverse toegangen naar het centrum zijn geplaatst. Gelet op de omvang van deze 'wegwijzers' kan dat niemand zijn ontgaan. Vanuit het ontwerpteam Cen trum op de schop is het idee ontstaan om deze zogenoemde poortwachters of landmarks bij de diverse entrees van het ver nieuwde centrum te plaatsen. Aan de hand van een prijsvraag hebben een groot aantal beel dend kunstenaars schetsont werpen bij de gemeente inge diend, waaruit een definitieve keuze is gemaakt. Inmiddels zijn er zes vaandels geplaatst in de Hofstraat, Wilhelmina- straat, Poststraat, Paterstraat, Merseloseweg en de School straat. De stuurgroep Burgers van Venray is zeer benieuwd wat de inwoners van Venray vinden van deze nogal opval lende straatnaamborden. Op de website w ww. burgers van- venray.nl kunt u uw mening over deze poortwachters of vaandels geven. Bovendien vindt u op die website ook in formatie hoe de uiteindelijke keuze voor deze tot stand is gekomen en op welke wijze de prijsvraag voor deze objec ten is geformuleerd. De burgers van Venray wor den van harte uitgenodigd om gedurende de gehele maand oktober te reageren op de stel ling: 'De poortwachters zijn een aanwinst voor het cen trum van Venray'. Ook als u uw mening niet wilt geven is het interessant om de website te bezoeken om daar de mening van andere inwo ners van Venray over deze (en ook de vorige) stelling te kun nen lezen. Een paar weken geleden heeft JDS invulling gegeven aan haar zilveren jubileum. Vanuit haar klanten, relaties en leveranciers werd positief gereageerd op het verzoek van JDS om als kado voor deze verjaardag, een gift over te maken ter ondersteuning van het werk van de stichting Ruby Rose. Voor meer informatie kunt u terecht op wwwrubyandrose.nl. Aan de ambassadrice van de Stichting, Gladys van den Munckhof, werd deze week door de directie van JDS een cheque met een totaalbedrag van 3.300 euro overhandigd. Ruby Rose kan uw steun hard gebruiken. Ook u kunt Ruby Rose voordragen als een goed doel bij een evenement of bedrijfsfeest. U kunt ook zelf een actie starten. Totaalbedrag opbrengst JDS bedrijfsautomatisering heeft dit jaar, het jaar van haar 25 jarig be staan, gekozen voor financiële ondersteuning aan de Stichting Ruby Rose. "Nadat we van Leon Massuger, professor gynaecologische oncologie aan het Radboud te Nijmegen, het verhaal over gynaecologische kanker hadden vernomen en ook van direct betrokkenen hun verhaal hadden gehoord, was er voor ons geen discussie meer over het goede doel voor 2010 vanuit JDS", zo verklaren Jos Hovens en Julian Hendriks van JDS.

Peel en Maas | 2010 | | pagina 11