40 jaar werkzaam Gelijkspel heren Red Stars Dag van de Vrede Clubkampioenen TC Venray Buren bij elkaar Boottocht Zonnebloem Geslaagde bezinning John Aben en Hans van Gerwen PEEL EN MAAS (kleur)printen? PEEL EN MAAS Donderdag 23 september 2010 - Pagina 24 bij Gerard Reijnders Schilderwerken B.V. Het Alvertje MGC Venray www.vandenmunckhof.nl De Roerdomp e-mail: Jeugdbowlen Taallessen Zumba bij EVA Verhalen Match BV Ames/De Peel BV Halfweg Biljartvereniging Roelanzia Biljarten VOP/DWH Inschrijven peuterspeelzalen proficiat De tafeltennisheren van Red Stars hebben in de tweede divisie in de thuiswedstrijd tegen Smash uit Mon ster de punten gedeeld: 5-5. Ronald Bogaard (3x) en Frank van der Vleuten (2x) zorgden voor de punten aan Ven- rayse zijde. In deze partij was Patrick Zwiers niet de gelukkigste in zijn wedstrijden, want hij verloor steeds in de verlenging de vijfde game. Ronald Uitslag vijfde en laatste wedstrijd van de 50 pluscompetitie najaar: 1. Bertje van den Hoogenhof. 2. Antoon Sanders. 3. Wiel Verberkt. 4. Will Ber den. 5. Hennie Spann. De einduitslag van deze serie: 1. Pieter Kunen. 2. Jan Voesten. 3. Wiel Verberkt. 4. Harrie Theeuwen. 5. Theo Munsters. Uitslag tweede wedstrijd van de herfstkoning voor korte hengels. 1. Martien Voermans. 2. Bert van den Hoogenhof. 3. Antoon Langenkamp. 4. Piet Beijeersbergen. 5. René Wijnho ven Munsters. Tot slot de uitslag van de laatste 5 dorpenwedstrijd gevist in het Wanssums Ven. 1. Pieter Kunen Oostrum. 2. Jan van Helden Horst. 3. Martien Voermans Oostrum. 4. Antoon Sanders Oostrum. 5. Piet Lintermans Horst. De eindoverwinning van deze serie was voor Martien Voermans, terwijl ook bij de teamwedstrijd het team van het Alvertje, bestaande uit Martien Voermans, Bertje van den Hoogenhof en Antoon Sanders de overwinning in de wacht sleepte. Op zaterdag 25 september is de derde herfstkoningwedstrijd voor de korte hengels. Op zondag 26 septem ber is de tweede herfstkoningswed- strijd voor lange hengels. Beide wed strijden worden gevist in vijver 2 van het Wanssums Ven van 8.00 tot 12.00 uur. De bijeenkomst is om 7.00 uur bij de vijver. Op zaterdag 25 september is er eveneens een koppelwedstrijd ter gelegenheid van het 60-jarige jubile um van de zustervereniging in Well. Er wordt gevist in het Leukermeer van 12.00 tot 16.00 uur. Aanmelding kan tot uiterlijk don derdag voorafgaande aan de wedstrij den 20.00 uur bij Henk Theeuwen via telefoon (0478)571311 of via e-mail henk.theeuwen@home.nl. Voor de korte hengels kan er worden aange meld bij Huub Reijnders via telefoon 06-25597166. Bogaard daarentegen was met drie winstpartijen weer in goede doen naast Frank van der Vleuten met twee keer winst. Zaterdag 25 september zijn er vanaf 13.00 uur jeugdwed strijden te zien in het tafeltenniscen- trum in het Brukske aan de Kiosk 1a. Op zondag 26 september spelen een zeventiental jeugdleden het eerste C/ D Jeugdranglijsttoernooi in Heel. Op het in en door Eindhoven gehouden internationale midgetgolf- toernooi hebben de Venrayse deelne mers zich niet op het podium kun nen spelen. Het Venrayse contingent was met zeven spelers goed verte genwoordigd. Harrie Lenssen was de beste speler van MGC Venray en ein digde met 106 slagen op de gedeelde vijfde plaats, samen met Hennie Vis- caal van Zigo uit het Belgische Beerse. Gerrit Janssen had slechts een slag meer nodig en dat was goed voor de zevende plek. Gerrit Vermeulen werd zeventiende met 115 slagen, Jan Litjens negentiende met 119 en Leo Wilms sloot de Venrayse rij met 126 slagen als vierentwintigste. Jan Engels, die momenteel voor De Putters uit Bennekom uitkomt, wist zich als vierde te klasseren met 105 slagen en bleef daarmee twee slagen verwijderd van het podium. Winnaar werd Steven Steiger van Geldrop met 100 slagen, gevolgd door zijn clubgenoot Chris Campfens met 103 slagen, die zijn Belgische tegen strever Roger Hendrickx van Zigo na barrage naar de derde plek verwees. Bij de dames was Betsie Wilms de enige Venrayse deelneemster. Haar score van 128 slagen was goed voor de tiende plaats. Het winnende trio bestond uit Denise Peeters van 't Kapelleke uit Antwerpen met 106 slagen, Loes van Gisbergen (Oirschot) met 107 slagen en de verrassing van de dag Michaela Gerritsen van Gel drop met 109 slagen. Uitslag zesde 50-plus competi tie: 1) S. Philipsen. 2) H. Ermers. 3) H. Hermans. 4) M. Siebers. 5) A. van Mill. Achtste 50-plus competitie op woensdag 29 september. Bijeen komst 12.30 uur. Vissen van 13.00 tot 17.00 uur. Aanvang herfstkoning competitie op woensdag 20 oktober. Voor inlichtingen over vergunningen kan men terecht bij HJ. v.d. Ekker, St. Antoniusstraat 31, 5801 AR in Ven ray, telefoon 06-12668661 of via e mail huubvdekker@home.nl. Zie ook www.hsvderoerdomp.nl. redactie: redactie@vandenmunckhof.nl advertentie-afdeling: advertentie@vandenmunckhof.nl De Pinbrekers (1514 pins) onder aanvoering van Roel Wolters (serie 528/gem.132) is de eerste wedstrijd furieus uit de startblokken geschoten. Tegenstander Explosive Pins (1321 pins) met aanvoerder Melvin Vermeu len had maar weinig in te brengen tegen dit team, dat ook Quincy Ver meulen (serie 519 129,75 gemiddeld en 161 als hoogste game) en Sander van Bree (467 gem. 116,75) boven zichzelf uit zagen stijgen. Explosive Pins kon namens Melvin Vermeu len (162 570) en Youri Vermeulen slechts twee schamele puntjes puren uit deze met 25 - 2 verloren wed strijd. Sander van Bree was een van de twee spelers, die de volle vier per soonlijke punten in de wacht sleepte, (1254 pins) met teamcaptain Kilian Martens (144 532) in de gelederen moest alleen de eerste game uit han den geven tegen Spinning Pins (1233 pins), dat weliswaar in teamcaptain Richard Addae (serie 712, een gemid delde van 178) de beste speler en tevens met 208 de hoogste game van de dag had, maar door een opleving van de tegenpartij alle overige games gewonnen moest geven, al was het verschil de laatste game slechts vijf pins. Bij het winnende www hl zorgde debutante Rebecca Martens voor de tweede vierpunter van de dag door de eveneens debuterende Jesse van Duuren alle punten af te snoepen. Mede hierdoor won haar team op punten met 7 - 5, waardoor de eindstand 19 - 8 werd. Spinning Pin Ruben van Osch wist mede door zijn fraaie 126-game drie persoonlijke punten voor zijn team te verdienen. In de stand is De Pinbrekers met 25 punten de eerste leider, gevolgd door www hl met 19 en Spinning Pins met 8 punten. Zaterdag 25 september vanaf 11.15 uur is de tweede speeldag van de huisleague. Bij moedercentrum Eva kunnen vrouwen hun gebruik van de Neder landse taal verbeteren. Hiervoor zijn zes verschillende groepen gevormd met elk een eigen aandachtsgebied en moeilijkheidsgraad. Binnenkort start Eva met een nieuwe taalgroep in de avonduren. Deze taalgroep gaat aan de slag met grammatica en voorberei ding staatsexamen I. De taalles wordt op een hoger niveau gegeven. De les sen zijn bestemd voor vrouwen die al een redelijke basis in de Nederlandse taal hebben en deze willen verbete ren. Het aanbod bij Eva bestaat verder uit lessen aan analfabeten, beginners, gevorderden 1 en 2 en gespreksgroe pen. Voor meer informatie: telefoon 0478-510035, e-mail: eva@moedercen- trumvenray.nl. Bij EVA moedercentrum in Ven- ray gaan nieuwe lessen zumba en yoga van start. Dansen op swingende Latinmuziek en niet in de gaten heb ben dat je calorieën verbrandt, dat is zumba. De lessen worden gegeven door Nancy Garcia en zijn gemakke lijk te volgen, zonder ingewikkelde danspasjes en dus voor iedereen geschikt. Op dinsdag 5 oktober van 1930 tot 20.30 uur en op woensdag 6 oktober van 13 30 tot 14.30 uur start de cursus voor vrouwen. Op woens dag 6 oktober van 15.00 tot 16.00 uur is er zumba voor kinderen van zes tot en met elf jaar. Op dinsdag 5 oktober start Xareni Jacoba met yogalessen met veel strek- en ademhalingsoefe ningen. De cursus bestaat uit tien les sen en de lestijden zijn van 20.30 tot 21.30 uur. Voor meer informatie en opgave kan men terecht bij EVA via telefoonnummer (0478)510035 of via e-mail eva@moedercentrumvenray.nl. De cursus De verhalen die we Leven is gericht op 55-plussers die behoefte hebben 'op verhaal te komen', om hun leven vervolgens nieuwe kleur te geven. Bijvoorbeeld omdat zij last hebben van somber heid of spanningen. Daarbij gaan ze op zoek naar wat ze eigenlijk belang rijk vinden in hun leven, en naar hun meest waardevolle ervaringen. Dat helpt hen om tot een samenhan gend levensverhaal te komen. En dat is belangrijk, want mensen met een samenhangend levensverhaal voelen zich meestal beter. Ook hebben ze het gevoel dat ze de regie over hun leven in handen hebben. Verder kan het overdenken van het eigen leven hel pen bij het alsnog verwerken van ver- lieservaringen, conflicten of schuldge voelens. Voor vragen of aanmelding: Informatiecentrum Geestelijke Gezondheid, telefoon (0478)527066 of e-mail igg@ggznml.nl. De Verenigde Naties hebben 21 september uitgeroepen tot de Internationale Dag van de Vrede. Niet alleen worden lidsta ten opgeroepen op deze dag een wereldwijd staakt-het-vuren en een etmaal van geweldloosheid in acht te nemen, maar organisaties en individuen worden gevraagd om op een passende wijze vrede te gedenken. De dag is een moment om de vrede die we hier hebben te vieren, maar ook om stil te staan bij alle plaatsen op de wereld waar géén vrede is. Alda Haegens en Jan Hendriks uit Venray ontvingen uit San Mateo (Guatemala) een verslag van de viering van deze dag door de kinderen van het project Semilla de Esperanza y Amor. 'Sinds enkele dagen zijn wij in San Mateo Milpas Altas gestart met een activiteit, georganiseerd door het pro ject Semilla de Esperanza y Amor om de dag van de vrede te herdenken. We hebben een bezoek gebracht aan het dorp San Bartolome Milpas Altas, dat bekend staat als de plek van de vrede. De kinderen van het project werden naar deze plaats gebracht en hier wer den zijn ontvangen door de vrouwe lijke burgemeester van het dorp en zij hield een korte toespraak over de vrede en goede waarde die ook hier heel belangrijk is voor onderwijs. Vervolgens sprak ook Lys Flores, de directrice van Semilla de Esperanza y Amor, een aantal woorden. Dit werd vervolgd door het aansteken van een aantal toortsen waarmee de kinde ren terugrenden naar San Mateo. Ze waren erg blij en enthousiast ook al was het koud en regende het. Bij aankomst in San Mateo stonden de mensen in de deuren om de kinderen te onthalen en gaven een applaus en gooiden met water. Toen ze tenslotte bij de school aankwamen, gilden ze van blijdschap en brachten een toost uit op de vrede. Het was al een mooie activiteit voor de vele kinderen, even als voor de leerkrachten en een vrij willigster uit Duitsland die de gehele activiteit meegedaan heeft. Uiteinde lijk kregen de jongens en meisjes alle maal limonade en werd de activiteit afgesloten, onder een feestelijke sfeer en de blijdschap voor de vrede'. De bouw van het nieuwe educa tieve centrum in San Mateo verloopt overigens voorspoedig. Het dak zit er sinds een aantal weken op, niet onbelangrijk met de vele regen die momenteel valt. Op 19 januari 2011 zal de opening plaatsvinden waar Alda Haegens en Jan Hendriks uit Venray bij aanwezig zullen zijn. Donaties voor de inrichting van de school zijn meer dan welkom. Dat kan via bankrekeningnummer 70.72.21.064 t.n.v. Alda Haegens en Jan Hendriks ten behoeve van de inrichting van het nieuwe educatieve centrum. Sinds kort hebben Alda en Jan hun eigen weblog http://sanma- teovenray.wordpress.com Het Steunpunt Vrijwilligers werk Venray Match is voor Wereldwinkel Venray op zoek naar vrijwilligers. Wereldwinkel Venray is een ideële instelling. De winkel verkoopt producten uit ontwikkelingslanden en ondersteunt op die manier de producenten in die landen in het opbouwen van een zelfstandig bestaan. De winkel wordt draaiende gehouden door vrijwilligers die niet betaald worden voor de dien sten die zij leveren. Voor het stichtingsbestuur wordt gezocht naar een nieuwe penning meester en een winkelcoördinator die zorg draagt voor het dagelijkse beheer van de winkel. Voor beide vacatures geldt dat betrokkenen mis sie en visie van de Wereldwinkels dienen te onderschrijven, in teamver band moeten kunnen werken en over goede communicatiemogelijkheden beschikken. Voor meer informatie: Steunpunt Vrijwilligerswerk Venray Match, Marktstraat 8, 5801 BM in Venray, tele foon (0478)516995, e-mail info@vrij- willigerswerkvenray.nl. Zie ook www. vrijwilligerswerkvenray.nl. Vriendenkring tegen Ames/De Peel werd 4-3. Gerrit van Asten kon ondanks een serie van 198 zijn partij niet winnen (gem. 35.22). Jo Poels kon als enige zijn partij winnen (gem. 7.62). Ames/De Peel verloor van BC De Jordaan met 2-5. Jan van Geffen won zijn partij met 3.33 gem. B1: Halfweg tegen 't Pumpke werd 0-7. C1: BC De Jordaan 3 verloor van Halfweg met 2-5. Herman Robins 14.71 gemiddeld en Wim Wilmsen 16.67 gemiddeld zorgden voor de winstpartijen. Programma: KNBB: 28-9 C1: BC De Jordaan 2- Halfweg. B1: Halfweg-Sevewaeg BBHV: 30-9 DB: OBK-Halfweg Roelanzia won van Vop/DWH met 7-3. Jo Poels winst met 14.00 gem. en een hoogste serie van 56. Rob Teunis- sen won met 4.25 gem. en een hoog ste serie van 21. Wim Camps haalde 1 punt voor het gem. (4.12). Vop/DWH 2 won van Roelanzia 2 met 6-5. Twan Backus speelde 2.57 gem. en haalde 1 punt. Wim Camps winst met 2.03 gem. (2 punten). Miep Poels winst met 1.51 en een hoogste serie van 18. (2 punten). Bos en Berg tegen Roelan- zia 3 werd 8-3. Alleen Frank Verbeek kon zijn partij winnend afsluiten, hij speelde 2.55 gem. en een serie van 17. BBC 65 won van Roelanzia 4 met 11 4. Ruud Smolders won met een gem. van 2.63 en een hoogste serie van 17. Lenie Sanders haalde 1punt voor het gem. 2.23. KNBB Libre Jeugd. VOP/DWH tegen Inaborg werd 2-3. Kevin Voermans 1 punt gem. 2.12 HS 11. Maikel Hen- drickx 1 punt gem. 1.05 HS 5. KNBB Kader. vOp/DWH verloor van Tege- len met 2-6. Jan Zanders 2 punten in veertien beurten gem. 10.00 HS 16. KNBB 3 Banden B1. VOP/DWH ver loor van Inaborg met 1-6. Edmond van de Venne tekende voor een punt gem. 0.666 HS 4. KNBB Libre C2B. Maasbree won van VOP/DWH met 7-0. BBHV Libre A klasse. Roelanzia tegen VPO/DWH1 werd 7-3. Alleen Roland Michels kwam tot winst 3 punten gem. 4.06 HS 18. BBHV Libre A klasse. VOP/DWH2 won van LBC met 7-4. Guido Kauffeld 3 punten 170 car in vier beurten gem. 42.50 HS 136 Kader. BBHV Libre B klasse. VOP/DWH won van Roelanzia met 6-5 Een nipte over winning Wim Janssen 3 punten gem. 2.69 HS 20. Theo Olde Daalhuis 2 punten gem. 1.61 HS 7. Programma: 26-9 Libre Jeugd 't Topke2-VOP/ DWH KNBB.; 27-9 Libre A klasse BC Vors-VOP/DWH1 BBHV; 9-9 Drieban den B1 VOP/DWH-Tegelen KNBB. 1-10 Libre A klasse VOP/DWH2-De Pomerans 2 BBHV. 1-10 Libre B klasse VOP/DWH-Boems Jeu BBHV Twaalf zorgcentra en dagvoor zieningen van Proteion Thuis in Noord- en Midden-Limburg nemen op zaterdag 25 september deel aan de landelijke Burendag. De buurtbewoners hebben een uit nodiging ontvangen van de locaties om deze dag op de koffie te komen. Op deze manier kunnen buren elkaar ontmoeten en de banden verstevigen. Daarnaast kunnen zij kennismaken met de voorzieningen voor ouderen in hun directe omgeving. De Buren- dag vindt dit jaar voor de vijfde maal plaats en is een initiatief van Douwe Egberts en het Oranjefonds. Steeds meer buurtverenigingen en organi saties adopteren het sympathieke initiatief. Zo ook de Limburgse zorg aanbieder Proteion Thuis. "Het mooie van Burendag is dat niet één groep centraal staat. Het is een mooi initia tief voor iedereen die wil bijdragen aan een fijne leefomgeving," vindt José Heerekop, locatiemanager van zorgcentrum Proteion De Kreppel. "Met een flink toenemende vergrij zing in de komende decennia zullen de zorgcentra en ouderenzorg een meer prominente plek innemen in de wijk. Wij laten zien dat we open staan voor ontmoetingen en dat we initiatieven van de buurt waar moge lijk steunen. Natuurlijk hopen we via deze weg ook omwonenden te inte resseren voor een vrijwilligerstaak in onze zorgcentra." Iedere locatie geeft zijn eigen invulling aan de dag. Dag voorziening Aan de Singel in Venray biedt de buurtbewoners koffie en wat lekkers aan. Proteion Thuiszorg en de aanbieder van huishoudelijke verzor ging Proteion Schoon zijn hier ook aanwezig om uitleg te geven over hun diensten in de buurt. Meer informatie over de Burendagprogramma's op de twaalf locaties van Proteion Thuis is te vinden op www.proteion.nl. Ouders kunnen hun kind(eren) komen aanmelden op het kantoor aan de Eindstraat in het Sint Josephkloos- ter in Venray op donderdag 30 sep tember tussen 9.00 tot 16.30 uur. De inschrijving is voor de peuterspeelza len: Blokkendoos (Kruidenlaan 161), 't Ukkenest (Kapelweg 4, Leunen), Hummeltjeshoek (Bachstraat 14a), Sam Sam (bij basisschool Estafette, Mierenhoop (bij basisschool Coninx- hof), Kleurdoos (bij basisschool de Toverbal), Paddestoel (Wilgenlaan 10) en 't Rommelhöfke (Valkenkamp straat 2 in Oostrum). Informatie is ver krijgbaar via telefoon (0478)586498. Peuters kunnen worden ingeschre ven vanaf de leeftijd van achttien maanden. Vanaf twee jaar worden de peuters, mits er plaats is, geplaatst op de peuterspeelzaal en de groep van keuze. Voor sommige groepen bestaat een wachtlijst. In dat geval kan geko zen worden voor een andere groep. De Zonnebloem hield een geslaag de boottocht met de Geulvallei. Er gingen in totaal 174 passagiers en 38 vrijwilligers mee. De boot vertrok vanuit de haven van Wanssum rich ting Nijmegen. De gasten konden onder meer genieten van een optreden van de Smelebrothers, een seniorenorkest uit Ysselsteyn. Verder kregen ze kof fie en cake en een driegangenmenu. Ook was er een loterij met leuke prijsjes. Het weer was prachtig, en de natuur bijzonder mooi. De reis werd van commentaar voorzien door de Genieten van de muziek van de Smelebrothers. enthousiaste directeur van de boot, Roelof Fransbergen. Ashley Claessens en Yvonne Janssen gingen mee voor hun maatschappelijke stage vanuit het Raayland College in Venray. "We vonden het een geslaagde dag, vooral omdat we iets hebben kunnen bete kenen voor de ouderen onder ons. We hebben ze een fijne dag kunnen bezorgen. We hebben hier gezien wat voor een geweldig en dankbaar werk het vrijwilligerswerk is." Op de banen van Tennisclub Venray zijn de jaarlijkse clubkampioenschap pen gespeeld. Zowel de junioren als de senioren speelden op het scherpst van de snede met als doelstelling de beste van de club te zijn. Uitslagen Senioren: Herenenkel 5 Bram Mulder-Wilko van Kampen 6-7 6-3 6-3 Herenenkel 6 Patrick Poels-Martin Lucassen 7-6 6-4 Herenenkel 7 Ronnie Knijf-Lars Velthuizen 7-6 7-5 Herenenkel 8 Rik Wienen-Peter van Beek 6-3 2-6 7-6 Herendubbel 6 Robert Hoelen/ Wilko van Kampen-Cas van de Groes/ Jos Amsing 6-0 6-3 Herendubbel 7 Frie Munckhof/ Ignas Huijbers-Math Arts/Grad Swin- kels 6-3 6-3 Herendubbel 8 Daan Linssen/Rik Wienen-Pierre Bovee/Peter Thielen 6 3 6-0 Damesenkel 8 Daphne Bovee-Ilze de Rijk-Swinkels 6-0 7-6 Damesdubbel 5 DAHM Brekel- mans/JM Heijden-Dorien Baan/Rosa Weert 6-4 6-3 Damesdubbel 6 Miranda Schayik/ Rita Munckhof-V Mulder/MJPM van der Waerden 6-4 3-6 6-2 Damesdubbel 7 Esther Luis/Franic Verkuijlen-Wilja Brokking/Karin Over- beek 7-6 7-5 Gemengddubbel 5 Dorien Baan/ Bram Mulder-Jos Loenen/Vivienne Mulder 6-4 6-4 Gemengddubbel 6 Ignas Huijbers/ Miranda Schayik-Rita en Frie van den. Munckhof 6-4 3-6 6-4 Gemengddubbel 7 Joop Boer/Anda Mijling-Harrie Lodewijks Rosanne v. Ham 7-5 6-1 Junioren: Mini Jongens Stijn Zeeuwen-Jovey Smits 10-4 Mini Meisjes Lieke van Dijk-Robin Creemers 7-6 Driekwart Jongens Kosse Elbers-Bas Berben 6-2 Jongensdubbel t/m 10 jr Jesper Ritman/Jasper van Rijn-Jesper Arts/ Ruben van Haren 7-6 7-6 Meisjesenkel t/m 12 jr Daphne Smits-Floor de Roos 7-6 6-4 Jongensdubbel t/m 12 jr Wouter vd Waerden/Peter Jr. Beek-Bas Volleberg/ Wouter Mulder 6-3 3-6 6-4 Jongensenkel t/m 14 jr Play-off Youp Caris-Luuk Koenen 6-4 3-6 6-3 Meisjesenkel t/m 14 jr Play-off Floor de Roos-Nicole Jaspers 6-0 6-0 Jongensenkel t/m 17 jr Luuk Koe- nen-Max Looman 7-6 6-3 De clubkampioenen van TC Venray, boven de jeugd, onder de senioren De 25e bezinningsdag voor zieken en bejaarden van de St. Petrus'Banden Parochie Venray was vorige week bijzonder geslaagd. Na de ontvangst van de gasten in dans- en partycentrum Janssen was er een eucharistieviering. Die werd voor gegaan door oud-rector P Cöp en opgeluisterd door 42 leden van kerkkoor St. Petrus'Banden. Zij stonden onder leiding van dirigent Gardeniers en organist/pianist Gardeniers. Na de viering werden drie leden van de werkgroep bezinnings- middag gehuldigd. Dit waren Elly Jansbeken, Tiny Peeters en Gerry Schwachöfer. Zij kregen de zilveren speld voor 25 jaar inzet op vele fronten en de oorkonde behorende bij de Peelkathedraal, uitgereikt door mevrouw Vallen-Stolzenbach, vice- voorzitter kerkbestuur. De opbrengst van de kerkdeurcollecte bedroeg 408,50 euro.

Peel en Maas | 2010 | | pagina 24