SSS'18 gelukkig Eerste zege Volharding Holthees verrast FCV Ysselsteyn gaat voor vierde winst Sterk Venray laat UDI'19 ontsnappen Venray opent nieuwe businessruimte •5^" Ven ray '//7/I De schijnwerperopr-^v Mark Weijs (Leunen). Summa Topschutters Klassement J franssenkf»" *hjiI PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 23 september 2010 - Pagina top inn town Festilent-Volharding 1-2 (1 0). Doelpunten Volharding: Erik Ermers (2x). Venray op bezoek bij verrassend sterke debutant Dongen Venray bekert tegen SSS'18 Nieuwe veldverlichting Venray een abonnement waard Boeiende topper in hoofdklasse eindigt onbeslist: 1-1 FLE> TRONICS SPORT2000 VV Holthees SV Leunen Drukwerk offerte? www.vandenmunckhof.nl BVV'27 Mark redactie VV Dongen-Venray 0-2 1-1 Volharding-RKOSV Achates 2-2 2-0 Wilhelmina'08-SSS' 18 1-2 1-1 HBSV-Leunen 0-2 1-1 Quick Boys'31-Sporting ST 1-1 1-2 Oostrum-Sparta'18 1-2 2-1 Venlo-SVEB 2-2 1-3 VOS-MVC'19 0-0 0-2 VCH-Belfeldia 1-0 1-1 SVOC'01-Astrantia 2-0 2-2 Ben Verberkt leed een nederlaag tegen redacteur Henk Lammen van Peel en Maas. De Volharding-speler behaalde met zijn voorspellingen vier punten, ter wijl Lammen zes punten bij elkaar sprokkelde. Verberkt staat voorlopig tweede in het klassement. Klassement: 1) Stan Venhuizen (SSS'18)*11 punten 2) ben Verberkt (Volharding) 4 3) Rik Linders (SV Venray) 3 Stan Venhuizen heeft de afgelaste wedstrijd Someren-SSS'18 nog tegoed. Dé voetbalspeciaalzaak van Venray Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit het versprei dingsgebied van Peel en Maas weer prachtige prijzen winnen. Tijdens het voetbalseizoen wordt u door de redac tie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschut ters Klassement 2010-2011. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2010 2011. U wordt verzocht de namen van de topscorers door te geven via het emailadres manuelc@summa.nl. In het teamklassement blijft Oostrum aan de leiding met acht tref fers. Merselo staat op de tweede plaats met zeven treffers. In het individuele klassement scoorde Tom Hendriks (Ysselsteyn) opnieuw een treffer en gaat met vijf doelpunten alleen aan de leiding. Chris Wilschut (Oostrum) volgt met drie goals op de tweede plaats. Teamklassement 1) Oostrum 8 2) Merselo 3) Ysselsteyn 6 4) Venray en SSS'18 4 6) Volharding, Sporting ST, SV United en Holthees 3 10) Leunen 2 11) SVOC'01 1 Individueel klassement 1) Tom Hendriks (Ysselsteyn) 5 2) Chris Wilschut (Oostrum) 3 2) Freek Thoone (Venray), Kees van de Ven (Oostrum), Erik Ermers (Vol harding), Stan Venhuizen (SSS'18), Rick Baltussen (Holthees), Joost Jen- niskens (SV United) en Glenn Gielens en Ahmad Qurishi (beiden Merselo) 2 SSS'18-HVV Helmond 2-2 (0-0). Doelpunten SSS'18: Stan Venhui zen (2x). Tweedeklasser SSS'18 was uiterst gelukkig in de thuiswedstrijd tegen HVV Helmond. In de slotfase werd een 0-2 achterstand omgebogen in een gelijkspel: 2-2. De eerste helft liet een gelijkopgaande strijd zien, waarbij SSS'18 de eerste twintig minuten iets gevaarlijker was, maar grote kansen deden zich niet voor. HVV Helmond kwam beter in de wedstrijd zonder grote kansen af te dwingen. Op het eind van de eerste helft werd de druk van de gasten groter, maar de beste kans werd in de 40e minuut wild overgeschoten. De tweede helft bood veel meer spektakel. De thuisploeg leek nog aan de thee te zitten, toen HVV alweer fel uit de startblokken schoot. In de 46e minuut werd de roep om een penalty door HVV door de scheidsrechter nog weggewuifd. Een minuut later ging SSS'18 doel man Loeffen in de fout en kon Yener Kara de 0-1 laten aantekenen. HVV Helmond was feller en troefde de Overloners af. In de 53e minuut leek de wedstrijd gelopen, toen diezelfde speler vanaf rand zestien mocht uit halen en doelman Loeffen kansloos liet: 0-2. Behoudens een pegel van Frits Lucassen net over het HVV-doel, wist de thuisploeg hier weinig tegen over te zetten. Een goede redding van doelman Loeffen voorkwam in de 66e minuut de 0-3, maar drie minu ten later leek de wedstrijd helemaal gelopen toen Hans Janssen zijn twee de gele kaart, dus rood, in ontvangst nam. Voetbal blijft een rare sport en uit het niets viel in de 72e minuut de 1-2, nadat een inzet van Stan Venhui zen in het HVV-doel verdween. SSS'18 probeerde druk te houden op de achterhoede van HVV, maar riskeerde daarmee wel gevaarlijke uitvallen. Tus sen de 40e en 45e minuut kregen de Helmonders drie uitgelezen moge lijkheden de wedstrijd te beslissen, maar weigerden de trekker over te halen. Dit kostte hen uiteindelijk twee punten, want in de 7e minuut van de verlenging, werd een vrije trap van Mark Verbeek alsnog verzilverd door opnieuw Stan Venhuizen: 2-2. De gas ten waren woest op scheidsrechter Heijligers vanwege de lange naspeel- tijd, maar hadden de wedstrijd zelf veel eerder moeten en kunnen beslis sen. Komende zondag mag SSS'18 op bezoek bij Wilhelmina in Weert. Volharding boekte in de tweede klasse de eerste zege van het sei zoen. Op bezoek in Zeeland bij de goed gestarte nummer twee promo vendus Festilent wonnen de rood- witten na een 1-0 achterstand bij rust verdiend met 1-2. Erik Ermers was de grote man bij Volharding. De van een schorsing in de basis terug gekeerde spits (hij kreeg rood in de beker tegen Leunen en moest daarom drie duels toekijken, red.) was direct zeer belangrijk voor de Bekenaren en nam bij z'n competitiedebuut beide doelpunten voor zijn rekening. De ploeg van trainer Stephan Sijbers (die ook een verleden heeft als coach bij Festilent, red.) begon ijzersterk in Zeeland en nam direct het initiatief. Al na twee minuten krulde Chris van Duijnhoven na een prachtige solo de bal op de binnenkant van de paal. Van Duijnhoven stak zijn handen al in de lucht in de overtuiging dat de bal de doellijn had gespasseerd, maar de Festilent-grensrechter zag dat anders. Even later volleerde Bram Jacobs de bal maar net over. Festilent deed wei nig anders dan reageren, maar af toe wel heel gevaarlijk. Achtereenvolgens Roel Opmeer en Daan Coenen doken alleen op voor Volharding-keeper Jaap Litjens, maar beide malen redde de goalie voortreffelijk. Het spel golfde daarna op en neer. In de 22e minuut kopte Erik Ermers een afgemeten voorzet van Marvin Chirino jammer lijk naast. In de directe tegenaanval kwam Festilent tegen de verhouding in op voorsprong. Spits Daan Coenen strafte zwak verdedigend werk in de Volharding-defensie af: 1-0. Nog voor rust werd Koen van de Cruijsen, die wederom solliciteerde naar rood (in dit geval tweemaal geel), door Step- han Sijbers naar de kant gehaald voor Ruud Custers. De van Oostrum over gekomen aanvallende middenvelder viel prima in. Zijn eerste actie was een geweldige knal die smoorde in de Fes- tilent-defensie. Was het voor rust al een stevige wedstrijd, na de thee ging er nog een schepje bovenop. Voetballend was Volharding duidelijk de boven liggende partij, maar lange tijd leken de Vierlingsbekenaren toch weer een verloren wedstrijd te spelen. Twintig minuten voor tijd kantelde de score binnen drie minuten in het voordeel van Volharding. Eerst schoot Erik Ermers de dikverdiende gelijkmaker (1-1) binnen via een Zeelandse ver dediger en even later frommelde het aanspeelpunt van de Bekenaren de bal wederom via een Festilent-been over de lijn: 1-2. De snelle verandering in de stand zorgde bij Festilent-aan- voerder Jeroen Veld even later voor kortsluiting. De captain trapte Ruud Custers voor de ogen van arbiter Van Heugten onderuit en kreeg de rode kaart. Zoals in het verleden wel vaker reageerde Volharding weer slecht op de verkregen numerieke meerder heid. Festilent kreeg tot driemaal toe de kans op de 2-2, maar gelukkig voor de equipe van Sijbers bleven doelpun ten uit. Holthees-FCV 3-1 (2-1). Doel punten Holthees: Rick Baltussen (2x) en Michiel Santegoeds. Na twee kansloze nederlagen ver sloeg Holthees in de vijfde klasse E titelkandidaat FCV met 3-1. Holthees begon scherp aan de wedstrijd en zette meteen druk. Na enkele kan sen voor Jelle van Tilburg en Ludo Gommans was het in de negentiende minuut raak. Rik Baltussen werd diep gestuurd en schoot de bal in de korte hoek binnen: 1-0. Na ruim veertig minuten spelen was het opnieuw Baltussen die de voorsprong verdub belde. Uit een hoekschop belandde de bal voor zijn voeten. Baltussen bedacht zich geen moment en schoot vervolgens knap raak: 2-0. In de laatste seconde van de eerste helft werd er slecht verdedigd door Holthees. FCV- speler Walter Kemkers zag zijn kans schoon en strafte de fout in de Hol- thees-achterhoede meteen af. De 2-1 was meteen de ruststand. Na de pauze wist de thuisploeg meteen de marge van twee doelpunten te herstellen. Rik Baltussen wist Michiel Santegoeds te bereiken, die na een goede kap- beweging de bal midden in het doel schoot: 3-1. In de 48e minuut wist doelman Peter van den Heuvel een schot van een FCV-aanvaller net langs het doel te tikken. Aan de andere kant ging een inzet van Tim van Houdt, met de buitenkant van de voet, over het doel. Beide ploegen kregen in het ver dere verloop van de tweede helft nog verschillende kansen, maar in de 3-1 stand kwam geen verandering meer. Holthees pakte dikverdiend de eer ste drie punten van dit seizoen tegen titelkandidaat FCV. Met negen uit drie gaat Yssel- steyn fier aan kop in de vijfde klasse F. De nieuwkomer komt verrassend goed uit de startblok ken. Komende zondag in de Peel- derby in en tegen Griendtsveen gaan de Ysselsteyners voor de vierde overwinning op rij. In het kalenderjaar 2010 speelde Ysselsteyn vijftien competitieduels. Daarvan werden er twaalf gewonnen en twee ontmoetingen eindigden onbeslist. Enige dissonant is de 1-2 thuisnederlaag tegen De Willy's op 21 maart. Na de succesvol verlopen nacompetitie keerde de Ysselsteynse voetbalclub na drie jaar terug in de vijfde klasse. De manschappen van de nieuwe trainer Noud Janssen pas sen zich moeiteloos aan het hogere niveau. De stijgende lijn die na de afge lopen winterstop werd ingezet, wordt gewoon doorgetrokken. Zondag op sportpark De Wiek staat de enige Limburgse derby in de vijfde klasse F op het programma. De buurdorpen Griendtsveen en Ysselsteyn staan dan tegenover elkaar. Het contrast is groot want het is de strijd tussen de koplo per en de hekkensluiter. Griendtsveen wist zich afgelopen seizoen ternau wernood te handhaven. Ysselsteyn zit in de winning mood, maar op het kleine veld langs het spoor kan het balletje soms raar rollen. Bij het laat ste bezoek aan Griendtsveen, op 26 oktober 2008, wonnen de Ysselsteyn krap met 2-3, door een hattrick van Boy Geerets. Venray gaat in de hoofdklasse B op bezoek bij debutant Dongen. Het is de eerste keer dat beide clubs elkaar in competitieverband treffen. De West-Brabanders zijn verrassend sterk gestart. Samen met Juliana'31 en UNA vormt Dongen de kopgroep. Venray zal de onbekende tegenstander zeker niet onderschatten. De klinkende 0 4 zege op Blauw Geel van afgelopen zondag zegt iets over de kracht van de nieuwkomer, die een week eerder UDI'19 in bedwang hield (2-2). Venray speelde afgelopen zondag ook gelijk (1-1) tegen de Udenaren. De rood-wit- ten lieten een stijgende vorm zien, alleen de afwerking liet zondag te wensen over. Mogelijk dat trainer Jan Poels zondag weer een beroep kan doen op de aanvallers Freek Thoone en Khalid Hlimi. In de tweede klasse H heeft Volhar ding zijn eerste zege te pakken. Tegen Baarlo liep het een week eerder nog op de valreep mis, maar uit bij Festi- lent pakten de Vierlingsbekers einde lijk de volle buit. Het was een mooi persoonlijk succes voor Erik Ermers, die na een schorsing van drie duels zijn heroptreden maakte. De spits liet met twee treffers direct van zich horen. Volharding speelt zondag voor eigen publiek de derby tegen Achates. SSS'18 pakte op de valreep een punt tegen HVV Helmond. De Overloners zijn na twee duels nog ongeslagen. Zondag wacht de uitbeurt tegen Wil- helmina'08 in Weert. Leunen is sinds afgelopen week einde de enige regionale club die nog puntloos is. De oranje-witten sluiten de rij in de vierde klasse F. Zondag krijgt Leunen een zware dobber in Hout-Blerick tegen titelkandidaat HBSV. Sporting ST haalde thuis tegen VCH zijn eerste puntje binnen (3-3). Tom Knoops scoorde de allereerste treffer voor de nieuwe club. In Venlo tegen Quick Boys gaat de ploeg van trainer Henk de Bijl voor de eerste driepunter. Ook Oostrum is sinds zon dag van de hatelijke nul verlost. De 3-3 remise bij MVC'19 is een mooie opsteker voor de nieuwkomer. Na drie uitduels mag Oostrum zondag voor het eerst op thuishaven De Spar aantreden. Tegenstander is Sparta'18 dat zich zal willen revancheren voor het 0-5 verlies tegen HBSV Holthees heeft zondag vrijaf in de vijfde klasse E. Ook SV United komt dit weekeinde niet in actie. De geplan- de wedstrijd tegen DEV-Arcen gaat niet door vanwege de viering van het negentigjarig jubileum van DEV. SV United was twee weken geleden ook al vrij. De club vraagt zich af waarom de KNVB bij de samenstelling van het programma geen rekening heeft gehouden met het jubileum in Arcen. Dan had DEV komende zondag de vrije club kunnen zijn in deze klasse die elf ploegen telt. Ook de zesde klasse E bestaat uit slechts elf clubs. Zondag hoeft Merselo niet in actie te komen. SVOC'01 heeft na een moeiza me start het eerste punt binnen. Thuis tegen Astrantia hoopt de fusieclub de volle winst op te strijken. In de tweede bekerronde speelt Venray thuis tegen SSS'18. De wedstrijd wordt gespeeld op dinsdag 19 oktober om 19.00 uur op sportpark De Wieën. De bekerduels stonden gepland op zondag 24 oktober. Op die dag moet SSS'18 het competitieduel uit tegen Someren in de tweede klasse H inhalen. Deze wedstrijd werd vorige week zondag afgelast vanwege de over vloedige regenval. Vandaar dat de KNVB de bekerderby vijf dagen heeft vervroegd. Volharding bekert op 24 oktober uit tegen Montagnards. Langs het hoofdterrein van sport park De Wieën is vorige week de oude veldverlichting verwijderd. De roestige masten zijn vervangen door acht spiksplinternieuwe lichtmach- ten met elk twee schijnwerpers. Op zaterdagavond 13 november wordt de nieuwe verlichting - die van veel betere kwaliteit is dan de oude - voor het eerst in gebruik genomen. Venray speelt dan de lichtwedstrijd tegen Blauw Geel in de hoofdklasse B. gpoynieuws -info Venray-UDI'19 1-1 (1-1). Doelpunten: 9. Wout Gommers 1-0; 13. Michiel van Zuidam 1 1. Scheidsrechter: Kloosterman (Zwanenburg). Toeschouwers: 500. Gele kaart: Robert Willemse (Venray), Mark van de Meulenhof en Tim Strijbosch (UDI'19). SV Venray: Nielen; Gommers, Geenen, Lenders en Zanders; Bronzwaer, Willemse, Van Bergen en Linders; De Jong (79. Le Cou- vreur) en Joosten. Door Henk Willemssen De titelkandidaten Venray en UDI'19 houden elkaar zondag op sportpark De Wieën in even wicht. Na honderd meeslepende minuten prijkt de 1-1 stand op het scorebord. Hiermee is UDI'19 duidelijk het meest tevreden. Ven- ray heeft het beste van het spel. Maar de rood-witten verzuimen het overwicht in doelpunten uit te drukken. Na een krachtenver- slindende pot voetbal slaat op het einde de vermoeidheid toe. Tot twee keer toen duikt een Udenaar vrij voor het Venrayse doel op. Het is de uitblinkende goalie Niels Nielen die een onterechte neder laag voorkomt. Met een ferme trap schiet de onverschrokken aanvoerder Wout Gommers de openingstreffer binnen tussen een mêlee van UDI-spelers. Na afloop storten enkele Venrayna- ren teleurgestelde ter aarde. Ze zijn helemaal stuk na de enerverende top per in de hoofdklasse B. Niels Nielen kan terugzien op een puike partij. "Het ging inderdaad lekker. Maar goed dat ik die ballen nog pak. Want verlies zou toch helemaal onverdiend zijn geweest", meent de doelman. Dat vindt ook trainer Jan Poels. "We waren niet gelukkig in de afwerking. Hoewel we kansen genoeg kregen. We speel den ook heel goed en dominant. In fases hebben we UDI van het kastje naar de muur gestuurd. Maar op het einde kreeg ook UDI nog kansen. Toen redde Niels ons gelukkig een paar keer." Ex-prof Chris van den Dungen is voor het eerste jaar trainer bij UDI'19. Hij toont zich content met de remise. "Het was een heel open wedstrijd in een hoog tempo. Venray speelde vol op de aanval en was sterker en balvas ter dan wij. Alleen speelden zij de kan sen erg slecht uit. Uit counters waren wij zeker zo gevaarlijk. Vlak voor tijd hadden we zelfs nog de winst voor het pakken. Alhoewel het niet terecht zou zijn", vindt ook Van den Dungen. "Maar wat heeft Venray een sterke centrumverdediger. De nummer drie, die Lenders. Hij speelde werkelijk fan tastisch en hij had alles achterin. Het zijn sowieso twee ploegen met veel kwaliteit", oordeelt de UDI-coach. Venray trekt vanaf de aftrap ten aanval. Een ingestudeerde corner van Tom van Bergen wordt met het hoofd verlengd door Robert Willemse. Bij de tweede paal duikt libero Daan Gee- nen op. Hij ziet zijn kopbal op de paal belanden. Uit een steekbal is het plot seling gevaarlijk aan de overzijde. De attente Niels Nielen maakt de doelpo ging van Tim Strijbosch (ex-topscorer van Dijkse Boys) onschadelijk. Robert Willemse opent met een crosspass op rechts, waar de offensieve Wout Gommers een zuivere voorzet afle vert. Doelman Thijs van Hoeij tikt de kopbal van Nick Bronzwaer net over de lat. De hoekschop die volgt is iden tiek aan de vorige. Willemse verlengt de corner van Van Bergen. Ditmaal is het captain Wout Gommers die op de juiste plaats staat. En nu is het wel raak: 1-0. Vier minuten later staat het alweer gelijk. Rik Linders verspeelt op het middenveld de bal tussen drie Udena- ren in. De Brabanders breken razend snel uit. Bij Venray ligt het achterin open en Strijbosch zet Michiel van Zuidam vrij voor het doel: 1-1. "Dit is het spel van UDI", zegt Niels Nielen. "Ze wachten op onze fouten en dan schakelen ze heel om." Na een klein halfuur dreigt het weer mis te gaan na Venrays balverlies. Robert Willemse ziet het gevaar en weet - ten koste van een overtreding die hem geel oplevert - het nog te corrigeren. Jan Poels waarschuwt zijn manschappen voor risicovolle breedtepasses op het middenveld. Bij het scheiden van de markt is het de ijverige Bas Joosten die, op aangeven van Thomas de Jong, de bal in riante positie een meter over het doel jaagt. Na de pauze neemt Venray het duel nog steviger in handen. De rood-witten combineren er lustig op los maar het ontbreekt aan scherpte voor het doel. De toekijkende Freek Thoone, hij kampt met een kniebles sure, wordt node gemist. Bas Joosten werkt zich een slag in de rondte en de ongrijpbare Overloner is continu een plaag voor de Udense defensie. Alleen de beloning in de vorm van een tref fer blijft uit. In de 92e minuut houdt het thuispubliek de adem in als Johan Vissers nog een riante kans krijgt. Het is Niels Nielen die andermaal als red dende engel optreedt. Met een doeltreffend schot dwars door de papieren rood-wit- blauwe vlag, opende sportwet houder Patrick van der Broeck zondagmiddag de vernieuwde en uitgebreide businessruimte van SV Venray. Voorzitter Sjef Keijzers meldde dat de complete nieuw bouw (kantine, materialenberging en fitnessruimte) op een later tijd stip officieel wordt geopend. De preses van SV Venray zette bouwbedrijf Wim Fleuren en alle aan nemers in de bloemetjes. De aanbouw bestrijkt de gehele achterzijde van clubhuis Den Boggerd. Overdag wordt de ruimte verhuurd aan Spring Kin deropvang. Volgens Keijzers was het zonder een vaste huurder als Spring onmogelijk geweest de nieuwbouw te realiseren. Complimenten waren er ook voor de bouwcommissie onder Hoofdsponsors: Kledingsponsors: SPECIAL MEMBER: SUMMA Advies Groep B.V. Personato Werving Selectie AMBASSADOR MEMBER: Gemeente Venray Burgemeester Hans Gilissen Attractiepark Toverland Bavaria Winters Liessel De Bruijn Isolatie B.V. De Golfhorst, America Eye Watch Security Group Flextronics GGZ Groep Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Kyoto Koi Farm McDonald's Venray OTTO Work Force B.V. Plus van Dijck Venray Price Cleaning B.V. Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Seacon Logistics Van den Munckhof B.V. Van Haren Autobedrijven B.V. Verstraaten Business Travel Vie Curi Vitaal ABN/AMRO Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Arbo Office Nederland Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs Bilderberg Hotel "de Bovenste Molen" Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Fleuren Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Brienen aan de Maas Claassen, Moolenbeek en Partners Claassen Bouw Vastgoed BV CleanCare24 Cocosoft Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco B.V. Culinair Creatief Ruud Welbers De Aanpak Bouwservice B.V. De Beejekurf, restaurant De Lekkernij -'tAnker, Merselo Deloitte,Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERWOLAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Flanderijn en Geboers FlexEvents Fortis Bank, Venray Frank Elbers Assurantie Advies Gamma, Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Gossimijne, bar-bistro Hoogma Advies B.V. Hypotheekshop, Venray Hotel Asteria ING, Venray Innovate Nederland B.V. Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Janssen Venray Stucadoors B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten K- Rental Nijmegen, Harm en Karel Leenders Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn Kersten Europe Koenen en Co. Kortenbos, Mental Balance Center Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Makelaardij Carel Fijen Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuijpers Meldon Plastics B.V., Bergen lb. Melskens Beheer B.V. ND Logistics Nelipak B.V. NLW Groep Notariskantoren Venray Partycentrum "De Witte Hoeve" Peka Kroef B.V. Peelrand Makelaardij B.V. PG Group BV Ricor Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels, Sanitair en Tegelwerken V.O.F. Rooijerie Uitmarkt Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Sport 2000 Sterke Tekst Studio Spinazie Tandartsenpraktijk Venray Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Ten Brinke Hekwerken Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Thuijls Beheer B.V. Van de Mortel Assurantie Advies Van Dijck Bouw en Industrie Van Dijck - Achten - Lenders Advies Van der Putt Advocaten Van Gansewinkel B.V. Vera Venray BV Verkeersschool Nottelman Verspreidingsburo Periodiek Volantis - Hollman Adviseurs WIKO Investments V.O.F. Bestratings-/Klusbedrijf Wilms ZR Accountants en Adviseurs leiding van Marcel Emonts en Terry van Duijnhoven Norbert van Haren, voorzitter van de businessclub, sprak van een prach tige dag terwijl de glazen champagne rondgingen. "Ik ben er bijzonder trots op deze mooie, nieuwe ruimte te mogen openen. Het duurde wel even, maar dan heb je ook wat. We kunnen onze gasten nu nog beter ontvangen en de grotere ruimte biedt ook de mogelijkheid om activiteiten te orga niseren." Van Haren had nog meer goed nieuws. Hij overhandigde aan Sjef Keijzers sleutelbossen van twee Ford Transit- personenbussen. Deze busjes gaat de voetbalclub gebruiken voor het vervoeren van jeugdspelers naar uitwedstrijden. Ze zijn gesponsord door Autobedrijf Van Haren en Ver- straaten Personenvervoer. Patrick van der Broeck speelde zijn openingsact met verve. Het riep het aanwezige publiek op af te tellen, voordat hij de bal door de vlag in het doeltje schoot. De wethouder prees de samenwerking tussen SV Venray en Spring. "Samenwerking houdt een vereniging draaiende. Zoals Venray ook met het damesvoetbal samen werkt met VVV. Dit biedt meerwaarde, inspiratie en kennis", aldus Van der Broeck, die de voetbalclub van harte feliciteerde. "Want er is bijna geen geld van de gemeente aan te pas geko men. Alle vrijwilligers verdienen dan ook een dikke pluim. Ik wens jullie er heel veel plezier mee." Keijzers op zijn beurt onderstreepte de goede samen werking met de gemeente en andere instanties. "Dit leidt tot nog meer suc ces." Uitslagen Beekse boys vet-Holthees vet 1-4 Holthees-FCV 3-1 Holthees 2-Venray 9 7-0 Holthees-FCV 3-1 Melderslo-EWC'46 2-1 TSC'04-Meterik 2-2 SV United-Koningslust 2-2 RESIA-DEVArcen 1-2 Programma zaterdag 25 sept. Hotlhees vet-Merselo vet 17.00 Programma zondag 26 september Sporting ST 5-Holthees 2 11.00 Holthees 2-BVV'27 2 11.00 Uitslagen Leunen D1-GFC'33 D1 0-2 Leunen A1-Blerick A1 3-2 Leunen A2-Sporting ST A1 0-10 Oostrum B1-Leunen B1 3-6 America B2-Leunen B2 4-3 Gemert C2-Leunen C1 3-0 Hegelsom C1-Leunen C2 3-2 Leunen C3-Venray C7 1-4 Volharding D2-Leunen D2 2-1 Leunen E1-HBSV E1 1-14 Leunen E2-DEV-Arcen E1 2-6 Montagn. E2-Leunen E3 3-0 Venray E13-Leunen E4 12-2 Leunen F1-Montagn.F1 1-1 Sparta'18 F4-Leunen F2 2-3 GFC'33 F3-Leunen F3 3-2 Wittenh. F7-Leunen F4 3-4 Leunen F5-Montagn.F4 1-13 Excellent-Leunen vet. 1-2 Leunen-Quick Boys 1-3 Leunen 2-MVC'19 3 0-0 Montagn. 3-Leunen 3 2-0 Melderslo 2-Leunen 4 1-2 Oostrum 4-Leunen 5 1-1 Leunen 6-Melderslo 3 1-0 Programma zaterdag 25 sept. Venray A2-Leunen A1 15.00 Leunen B1-America B1 15.00 Leunen B2-Lottum B1 15.00 Leunen C1-FC Uden C1 14.15 Leunen C2-Blerick C2 11.30 United D1CO-Leunen D1 9.00 Leunen D2-Venray D10 11.30 Venray E2-Leunen E1 10.00 SSS'18 E2-Leunen E2 10.00 Leunen E3-IVO E3 11.15 Leunen E4-Wittenhorst E9 9.15 SVEB F1-Leunen F1 10.00 Leunen F2-Spcl. Irene F4 9.00 Leunen F3-Venray F8 9.00 SVOC'01 F3-Leunen F5 11.00 Leunen Mini-F onderling 9.15 Leunen vet-Ysselsteyn vet 17.00 Programma zondag 26 september HBSV-Leunen 14.30 Sparta'18 3-Leunen 2 12.00 Leunen 3-Achates 2 11.30 Leunen 4-SVEB 2 11.00 Oostrum 6-Leunen 6 9.30 Uitslagen RESIA vet-United/BVV vet 4-1 BVV 2-SV United 4 3-4 Elsendorp DA1-BVV DA1 0-0 Programma zaterdag 25 sept. United/BVV vet-Melderslo vet 16.30 BVV-Lottum 2 13.00 BVV 2-Holthees 3 10.00 BVV DA1-America DA1 11.00 De redactie van Peel en Maas zet ook in het voetbalseizoem§0Q9-2010 wekelijks een speler, trainer of ander 'voetbaldier' va^en amateurveremgiwg. uit het^cr- spreidingsgebied van Peel en Maas in de schijnwerpers. De gastspeler voorspelt net als de voetbalkenners van het Venrayse nieuwsblad ook nu weer de uitsla gen van tien amateurduels die dat weekend gespeeld worden. Zijn de voorspel lingen van de gastspeler bete^dan wint hij een bal voor de jeugdafdeling ran zijn voetbalvereniging, die beschikbaar wordt gesteld door Sport-Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week inDeschijnwerper op: Mark Weijs (Leunen) Naam: Mark Wiep Leeftijd: 23 Woonplaats: Leunen Partner: Nee, ik ben vrijgezel Werk: Metselaar Club: Leunen Positie: Rechtsback Hoogtepunt: Het kampioenschap met de A van Leunen Dieptepunt: Ik zou het niet weten Beste trainer: Henk Langstraat Slechtste trainer: Ik heb eigenlijk geen slechte gehad Beste boek/tijdschrift/krant: Voetbal International Andere hobby's: Ik heb geen andere hobby's Mooiste vrouw: Ons mam Favoriete club: PSV Favoriete speler: Steven Gerrard Favoriete tv-programma: Heb ik niet Favoriete vakantieland: Spanje Wie wordt kampioen in jullie klasse?: SVEB Wie wordt laatste in jullie klasse?: Quick Boys foto Aerts fotografie Maatwerk In financiële zekerheid

Peel en Maas | 2010 | | pagina 20