Atlantic Telecom daagde de markt al vroeg uit Serieuze speler in de telecommarkt Vanaf 30 september Atlantic Mobiel Atlantic zoekt collega's 4 Atlantic Telecom startte in 1995, nog vóór de liberalisatie van de telefoniemarkt. Atlantic Telecom werd een alternatieve aanbieder voor internationaal verkeer via het principe van two-stage-dialing vanuit Amerika. Dit was de eerste stap om toe te treden tot de telefoniemarkt. Vervolgens werd in 1997 de markt geliberaliseerd en konden diverse aanbieders een carrier selectiecode aanvragen. Met deze code bepaalden klanten zelf via welk netwerk zij wilden bellen. Atlantic Telecom was de eerste aanbieder in Nederland die een selectiecode aanvroeg bij OPTA zonder zelf een netwerk te bezitten. Dit fenomeen was destijds een revolutie en deed veel stof opwaaien bij de gevestigde partijen. Wat begon als een achtkoppige onderneming met een goed idee, is uitgegroeid tot een professionele organisatie met meer dan honderd medewerkers. Vanuit het hoofdkantoor in Venray en de vestigingen in Aalsmeer en Capelle aan den IJssel bedienen zij dagelijks ruim 12.000 klanten. Daarnaast beheert Atlantic Telecom een zevental 'Multi Customer Sites' zoals het 'WTC' in Rotterdam, het 'Mediapark' in Hilversum en de 'Bloemenveiling' in Aalsmeer. Het succes van Atlantic kan worden toegeschreven aan een efficiëntere manier van werken, een betere dienstverlening, de meest heldere factuur van Nederland en niet te vergeten, een intensieve samenwerking met het dealerkanaal. Atlantic Telecom probeert ook in België voet aan de grond te krijgen. De liberalisatie van de Belgische telecommarkt loopt echter ver achter op Nederland. Om deze ambitie toch te verwezenlijken, heeft Atlantic Telecom onlangs het Belgische United Telecom overgenomen. Atlantic Telecom biedt vanaf 30 september naast het bestaande portfolio van vaste telefonie en breedbanddiensten ook een volwaardig mobiele dienstenportfolio aan de zakelijke markt. Atlantic introduceert diverse unieke proposities waarbij de betrouwbaarheid van een gerenommeerd netwerk (T-Mobile) wordt gecombineerd met de voordelige tarieven, de directe bereikbaarheid en service van Atlantic Telecom. U zult zeer snel meer horen over de nieuwe mobiele diensten van Atlantic Telecom. Door de enorme groei die Atlantic doormaakt is Atlantic op zoek naar: Financieel Directeur Proces- en Projectmanager Marketing Manager Medewerker Telemarketing Propositie Marketeer Bedrijfsjurist Manager Technisch Beheer Medewerker Sales Support Kijk voor meer informatie over onze diensten of vacatures op www.atlantic.nl Atlantic telecom PEEL EN MAAS Donderdag 16 september 2010 - Pagina 4 Noorderhof 24 5804 BV Venray Postbus 550 5800 AN Venray T 0 888 777 222 F 0 888 777 229 uw rode lijn in telecom week 37 adv.indd 4 15-09-2010 16:35:12

Peel en Maas | 2010 | | pagina 4