H m m PEEL EN MAAS Donderdag 9 september 2010 - Pagina 9 Winnaar krijgt een printer Voor het achtste jaar op rij houden Combi Dom Melskens in Venray en nieuwsblad Peel en Maas een fotowedstrijd. Dit jaar is er weer een publieks prijs aan de fotowedstrijd verbonden. De lezer van Peel en Maas bepaalt welke ingezonden foto van 2010 de mooiste is. De winnaar van de publieksprijs mag een jaar lang gratis fotogra feren. Volgende week donderdag wordt in Peel en Maas de win naar van de vakjury bekend gemaakt. Theo Klabbers van Combi Dom Melskens en Henk Lammen van Peel en Maas bui gen zich de komende dagen over de vele inzendingen om uiteindelijk de winnaar te bepa len. "Het wordt beslist geen makkelijke opgave, want er zit ten echt hele mooie foto's bij", aldus redacteur/fotograaf Henk Lammen van Peel en Maas. Wie de publieksprijs gaat winnen, ligt helemaal in handen van de lezers van Peel en Maas. Om alle ingezonden foto's in ons nieuwsblad te plaatsen, was een onbegonnen zaak. Daarom is er een voorselectie gemaakt. r Naam: Adres: Plaats: Mijn keuze is foto nummer: Voor donderdag 16 september afgeven bij boekhandel Van den Munckhof aan de Hofstraat 6 in Venray. Opsturen kan natuurlijk ook naar: Van den Munckhof, postbus 1, 5800 AA Venray. Deze foto's staan prachtig in kleur op deze pagina en dingen mee naar de publieksprijs. Uiteraard hebben we geen namen bij de foto's vermeld, zodat u onbevooroordeeld een keuze kunt maken voor de in uw ogen beste, mooiste of origineelste foto. Wat moet u doen? Heel eenvoudig. U kunt onderstaande bon voor donderdag 16 september afgeven bij boekhandel Van den Munckhof aan de Hofstraat 6 in Venray. Opsturen kan natuurlijk ook naar: Van den Munck- hof, postbus 1, 5800 AA Venray. Op de bon vult u het nummer van uw keuze van de mooiste vakantiefoto van 2010 in. Het kan nog makkelijker door een email te sturen naar de redactie van Peel en Maas: redactie@van- denmunkhof.nl onder ver melding van publieksprijs vakantiefotowedstrijd vult u het nummer van uw keuze in. Let op: ieder emailadres mag slechts een keer meedoen!!!! Meerdere inzendingen van hetzelfde email adres worden niet mee geteld. De publieksprijs wordt uiteraard gewon nen door de vakantiefoto met de meeste geldige stemmen. G W 11

Peel en Maas | 2010 | | pagina 9