Diploma voor leidsters Niets! Minder deelnemers fietsvierdaagse Nieuwe speeltuin "Elke sportclub zou een AED moeten hebben PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 29 juli 2010 - Pagina 14 Wat gebeurt er als U niet adverteert De Roerdomp De Mudhunters Het Alvertje Reportage slotdag op www.peelenmaastv.nl .r-; S i--vt- ATV Venray De Peelrunners Maasheggenloop Goud voor Sandra Kleuskens Tennis zomertoernooi Volleybaldagen PDV De Maasvogels PlgMiS Volharding plaatst reanimatieapparaat LK paarden en pony's PC Nobel Oostrum LRV St. Jan Merselo Overloonse Bridgeclub MGC Venray e-mail redactie: Het afgelopen jaar is een tropen jaar geweest voor Willemieke Ver- steegen, Jacqueline van den Boom, Doritha van Duuren, Truus de Graaff, Doritha van Duuren, Maureen Kus- ters en Nienke Coppes. Zij zijn medewerkers van Stichting Peu terspeelzalen Venray en werken al een aantal jaren als peuterleidster. Omdat dit werk gedaan wordt vanuit een grote betrokkenheid, grepen zij vorig jaar de kans aan om een ver korte opleiding te volgen. Deze diplo- meert voor het werken in de peuter speelzaal of de kinderopvang. Voor de leidsters betekende dit een dag in de twee weken weer naar school. Ze hebben deze driejarige opleiding succesvol in een jaar kunnen vol tooien. Bovendien volgen zij nog een opleiding die drie jaar duurt. Deze zogenaamde VVE-opleiding is gericht op kennis over de ontwikkelingsge bieden en het aanbieden van activitei ten aan kinderen in de voorschoolse fase. Uitslag tiende zomeravondcom petitie: 1) B. van den Hoogenhof. 2) H. Hermans. 3) H. Ermers. 4) G. Ver- donschot. 5) A. van Mill. Onderlinge wedstrijd op woensdag 4 augustus, bijeenkomst om 12.00 uur. Vissen van 13.00 tot 17.00 uur. Start 50 plus competitie woensdag 11 augustus. Voor inlichtingen over vergunningen kan men terecht bij H.J. v.d. Ekker via telefoon 06-12668661 of via e-mail huubvdekker@home.nl. Zie ook www.hsvderoerdomp.nl. In een grote groep vertrokken de Mudhunters richting Noord-Brabant om via Deurne en de omgeving van Overloon weer in Venray uit te komen. Er stond dan ook ruim 60 kilometer op de teller. In augustus zijn er geen trainingen voor de kids. De ze starten op 5 september weer. De senioren gaan de hele maand augustus door en starten aanstaande zondag met de terrasmaand. Voor de jeugd is zondag 1 augustus de laatste training voor de zomerstop. Op 5 september begint de training voor de jeugd weer. Aanslui ten bij de Mudhunters hoeft geen pro bleem te zijn. Men kan vier trainingen gratis meedoen alvorens te beslissen of men lid wil worden. Ga voor meer informatie naar www.mudhunters.nl. Agenda: Zondag 1 augustus vertrek 9.00 uur voor een training Venray 50 60 km. Met terras. Op dinsdag (in het bos) en donderdag (op de weg) om 19.00 uur een training. Vertrek is bijna altijd vanaf de Sprank. De koppelwedstrijd is gespeeld. Uitslag: 1) Kevin Munsters. 2) Luc Theeuwen. Om de jeugdkoningsti- tel werd dit jaar maar een wedstrijd gevist. Jeugdkoning 2010 is Evan Creemers. Tweede was Loes Siebers en de derde plek ging naar Kevin Munsters. Ook de nachtwedstrijd voor het vissen met de vaste hengel is gehouden. Hiervoor waren vijf leden aanwezig bij de vijver. De wedstrijd startte op zaterdagavond en eindigde op zondagmorgen. Uitslag: 1) Antoon Sanders. 2) Bertje van den Hoogenhof. 3) Wiel Verberkt. 4) Henk Hendriks. 5) Ton Deenen. Het wedstrijdprogramma gaat op zaterdag 14 augustus verder met de jaarlijkse gescheiden koppel wedstrijd. Op woensdag 18 augus tus start de tweede serie van de 50 pluscompetitie. Aanmelding kan tot uiterlijk donderdag voorafgaande aan de wedstrijden, 20.00 uur bij Henk Theeuwen via telefoon (0478)571311 of via e-mail henk.theeuwen@home. nl. Voor vragen en informatie betref fende lidmaatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via telefoon (077)3662920 of via e-mail info@hsvhetalvertje.nl. De 26ste editie van Fietsvierdaagse Venray is weer voorbij. Vrijdag om 17.00 uur werd het populaire fiets- evenement afgesloten. Dit jaar namen ruim 2200 deelnemers aan de fiets vierdaagse deel. Wat minder dan in het jubileumjaar 2009, maar dit was van tevoren door de organisatie inge calculeerd. "De bouwvakvakantie was in onze regio nog niet begonnen en de kinderen van de basisscholen zaten in hun laatste lesweek. Ook viel ons evenement samen met de Nijmeegse wandelvierdaagse. Hier bij komt nog het warme weer in de eerste paar dagen en de onzekerheid of ons evenement wel door kon gaan vanwege een faillissement", laat pr- Ruim 2200 deelnemers deden dit jaar mee aan Fietsvierdaagse Venray. man Michel Thomassen weten. Peel en Maas TV besteedde afgelopen weekend uitgebreid aandacht aan de slotdag van Fietsvierdaagse Ven ray. Uitzending gemist? Kijk dan op www.peelenmaastv.nl. Eind juni kregen Debby Jansen en Karin Hendriks het idee om eens wat te doen aan de speeltuin Herik/ Honingklaver in Venray. De speeltuin vertoonde allerlei mankementen (roestplekken en onderdelen kapot) en gevaarlijke punten. Vooral voor de kleine kinderen zat een ongeluk in een klein hoekje. Dit kon zo niet lan ger. Daarom schreven Jansen en Hen driks een brief naar de burgemeester en ze voegden daar wat foto's bij. Daarna duurde het niet lang voordat de gemeente contact met hen opnam. Ook de gemeente vond het te erg voor woorden hoe de speeltuin erbij lag. Hier moest snel iets aan gedaan worden. En dat het snel ging gebeu ren, bleek wel. Jansen en Hendriks mochten samen met nog een paar moeders speeltoestellen uitzoeken en na een paar dagen was het alle maal geregeld. Er kwam een groter en mooier klimtoestel. Daarnaast kwamen er een vierpersonen wip- kip en een dubbele duikelstang, het speelhuisje zou verplaatst worden, er zou een nieuwe picknicktafel voor de ouders komen en een grote vogelnestschommel. Onlangs gingen buurtbewoners en de gemeente aan de slag. Met als resultaat een leuke speeltuin voor jong en oud. Om de speeltuin officieel te openen, kregen Jansen en Hendriks het idee om een barbecue te houden voor de buurt bewoners die mee hebben geholpen. De gemeente bood een leuk bedrag om deze opening te realiseren. Vrij dag was het dan zover, 's Middags was er koffie met cake en voor de kinderen limonade en chips. Later op de dag waren er pannenkoeken voor de kinderen en aansluitend begon de barbecue. Wegens groot onderhoud is zwem bad De Sprank gesloten van 30 juli tot 30 augustus. De zwemtrainingen op dinsdag vervallen in die maand. De trainingen voor de pupillen vervallen in de zomervakantie. Op woensdag 8 september worden de trainingen voor de pupillen hervat. De trainingen voor de cd junioren vervallen van 2 tot en met donderdag 19 augustus. Op maandag 23 augustus worden de trai ningen voor de cd junioren hervat. De trainingen voor de G-groep beginnen weer op donderdag 9 september. Op kermisdinsdag 3 augustus zijn er geen trainingen en is het clubhuis gesloten. Trainingen: Baantraining maandag 18.30-20.00 uur CD junioren. Baan- training dinsdag 19.00-20.30 uur AB junioren. Baan woensdag 18.00-19.15 pupillen. Baantraining donderdag 19.00-20.30 uur looptraining. Baan zaterdag 10.00-11.15 uur pupillen. Baantraining zondag 10.00-11.30 uur AB jun. Senioren/Lopersgroepen alle niveaus: Dinsdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur, don derdag atletiekbaan 18.30-19.30 uur NSG-atleten. Iedere zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur is er gelegenheid om oud papier, gebundeld of in dozen, te deponeren in de papiercontainer, die geplaatst is aan de Weg in den Berg, hoek Veltum- se Kleffen/Kulutweg. Zie ook www. atvvenray.nl. De Nordic walkers kunnen elke woensdag aan de slag vanaf de par keerplaats bij het Schuitwater (begin van de wandelroutes).Het Schuitwa ter ligt tussen Melderslo en Broekhui zen aan de Broekhuizerdijk. Aanvang 19.00 uur. Zaterdag 31 juli:Natuur park De Hamert: Vertrek 8.30 uur vanaf het clubgebouw aan de Tien- raysweg in Horst. Zaterdag 7 augustus: Schadijker bossen Meterik: Vertrek 9.00 uur parkeerplaats aan de Gusse- weg in Meterik. Uitslag Eifel Xtreme run Burg Vogelsang: Heren 15,9 km. Wim Boon hof, Maasbree 1:46:07 Uitslag Midzomerrun Westervoort: Mannen 15 km. Jochem Oversteeg, Grubbenvorst 1:09:13 Dinsdag baantraining van 19.00 tot 20.30 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag training op de baan van 19.00 tot 20.30 uur. Zaterdag damestraining van 9.00 tot 10.00 uur, Kastiëlse Baan. Zaterdagmiddag afwisselende bostrai- ning van 16.00 tot 17.30 uur, verzame len bij de parkeerplaats in de Schadij- ker Bossen. Agenda: 1 augustus Weert IJzeren Man Volkslopen 10.00 uur Wedstrijduitslagen staan op www. peelrunners.nl. Atletiekvereniging AV Sporting Box meer heeft de inschrijving geopend voor de negende Maasheggenloop, die wordt gehouden op zondag 26 september in Boxmeer. Net zoals in voorgaande jaren kan men meedoen aan verschillende afstanden, vanaf de 250 meter voor de kleine kinderen tot en met de halve marathon. De start/ finish is op het Wilhelminaplein in het centrum van Boxmeer. Voorinschrij- ven kan via www.avsportingboxmeer. nl. Voor meer informatie kan men con tact opnemen met Noud Urselmann via telefoon (0485)568053 of via e mail noud@avsportingboxmeer.nl. Atlete Sandra Kleuskens van ATV Venray is bij wedstrijden in Helmond tweemaal eerste en eenmaal tweede geworden. De C-junior won de finale van de 80 meter in een tijd van 10.45 seconden, terwijl zij in de series als 10.55 seconden had gelopen. Ook kwam zij als winnares uit de strijd bij het verspringen met haar sprong van 4.84 meter. Ten slotte behaalde zij een tweede plaats bij het kogelstoten. Het Auto Lenders zomertoernooi is gehouden op de banen van Tennis club Venray. Tijdens de finales kwam de regen met bakken uit de lucht val len en hierdoor konden twee finales niet afgespeeld worden. De uitslagen: Herendubbel Open: Tom Rouwette/ Robert Hoelen-Mena Berhitu/Hans Wethly gestaakt. Mix Open: Bock- holts/Andre Maessen-Miep Philipsen/ Jos Manders 7-5 7-5. Herendubbel 7: Grad Swinkels/Wim Linders-Ton en Peter Claessens 6-0 6-1. Damesdub- bel 7: Ellen Lieshout/Lenie Crienen- Inge Theeuwen/Desiree van Hassel gestaakt. Gemengd dubbel 7: Maar ten Pronk/Judith Pelzer-Jacques v.d. Meijden/Ati Beemsterb 6-0 4-6 6-2. Damesdubbel 8/9: Marlo Rosa-Lino Timp/Patricia Janssen-Maud Linssen/ Sanne Born 6-0 7-5 De Horster volleybalvereniging Hovoc opent op vrijdag 10 en zater dag 11 september het jubileumsei zoen met de eerste editie van de inter nationale Horster volleybaldagen. Het wordt een groot volleybalspektakel waar volleybalteams uit onder andere de Nederlandse A-League en de Duitse Bundesliga hun volleybalkunsten gaan vertonen in de Dendron sporthal in Horst. Op vrijdag start om 20.00 uur de herenwedstrijd SV Dynamo tegen Moerser SC. Op zaterdag start het programma om 16.30 uur met een een teampresentatie. Aansluitend om 19.00 uur is er een damesvolleybal wedstrijd op het hoofdveld van de Dendron sporthal. Als afsluiting van deze dag viert Hovoc in de eigen kan tine de 50e verjaardag met een jubile umfeest. Meer informatie is te vinden opwww.hovoc.nl. Uitslag wedvlucht Pommeroeul: 291 duiven, tien deelnemers. 1, 2, 18 Jan Kuijpers. 3, 25 Sraar Peters. 4, 5, 7, 15 Wiel Theeuwen. 6 Wim Rutten. 8, 9, 10, 11, 12, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24 Harry Francken. 13, 14 Freddy Textor. 20 Bert Verhoeven. Jeu-de-boulesclub houdt kermistoernooi Jeu-de-boulesvereniging JBC Venray 80 houdt op woensdag 4 augustus het jaarlijks kermistoernooi voor doublet ten. Afgelopen jaar namen tachtig dou bletten uit Nederland, Duitsland en België aan dit toernooi deel. Omdat Venray en omgeving veel jeu de bou- lers telt die niet zijn aangesloten bij de NJBB (Nederlandse Jeu de Boules Bond), heeft de organisatie ook nu weer gekozen voor een promotie- toernooi. Aan een promotietoernooi mogen ook spelers zonder licentie deelnemen. Een grote rol speelt verder locatie Vlakwater, een van de mooiste jeu de boules locaties van Nederland. Er wordt gespeeld op de banen en op de omringende bospaden. Omdat aan dit toernooi ook minder ervaren spelers deelnemen, deelt de wed strijdcommissie van JBC Venray 80 de deelnemers vooraf in drie poules op sterkte in. In iedere poule zijn prijzen te winnen. Aanvang 10.30 uur. Melden aan de wedstrijdtafel voor 10.00 uur in De Perdstal aan de Kempweg 164. Er zijn vijf voorgelote wedstrijden in poules. Jeu de boulers die mee wil len doen, dienen zich voor dinsdag 2 augustus aan te melden bij een van de volgende adressen: Marian Zeelen, telefoon (0478)594380 of Frans van Erp, telefoon (0478)581962. De speel velden liggen in het Vlakwatergebied aan de Kempweg achter het gebouw van Jong Nederland. In de gang van de kleedkamers van voetbalvereniging Volharding en korfbalvereniging DES hangt sinds kort een zogeheten AED. Een AED (een automatische exter ne defibrillator) is een compact en makkelijk te bedienen appa raat dat door middel van elektri sche schokken het hartritme bij mensen met een hartstilstand op gang kan helpen. Volharding liep al langer met het idee rond om een AED aan te schaffen, ver telt voorzitter Frans Kersten. "Er sporten wekelijks veel mensen op Soetendaal. We kennen alle maal wel de beelden op televisie als iemand een hartstilstand op het veld krijgt. In die situatie is het belangrijk dat je snel kunt handelen. Vandaar ook dat we de AED op een vaste plaats hebben gehangen die makkelijk bereik baar en duidelijk zichtbaar is." Ook Hetty Koornstra, cardioloog van het Maasziekenhuis Pantein in Boxmeer, juicht het initiatief van Vol harding om een AED aan te schaffen van harte toe. In Nederland overlij den volgens haar naar schatting 300 mensen per week aan (vermoedelijk) een hartstilstand. "Bij een hartstilstand pompt het hart het bloed niet meer rond. Dit kan komen omdat het hart elektrisch stilstaat of omdat het hart zo'n elektrische chaos laat zien, dat het niet in staat is tot pompen. Juist voor dat laatste kan een AED levens reddend zijn. Zonder onmiddellijke behandeling, oftewel defibrilleren, is de overlevingskans maar vijf tot tien procent. Is er echter een AED in de buurt en wordt die op de juiste manier gebruikt, dan stijgt de overlevingskans naar meer dan vijftig procent. Vindt de behandeling van dit chaotische ritme plaats binnen drie minuten, dan stijgt de overlevingskans nog meer." Wat doet zo'n defibrillator eigenlijk? "Met een AED is het mogelijk een elektri sche schok toe te dienen, om zo het Manfred Jacobs, oud-speler van Volharding en werkzaam bij Maas ziekenhuis Pantein, en hoofd verzor ging Herman Evers zijn blij met de AED. hart van de bewusteloze patiënt weer op gang proberen te helpen. De defi- brillator werd in 1932 uitgevonden door William Kouwenhoven." AANTALLEN Precieze aantallen van het optreden van een hartstilstand tijdens het spor ten zijn niet betrouwbaar, zegt Koorn- stra. "Wél heeft zo'n incident altijd een enorme impact. Een AED kan in dat soort gevallen levensreddend zijn. Ik denk bijvoorbeeld aan de assistent trainer van NEC (Ron de Groot, red.), die door een fysiotherapeut in de cata comben van het stadion werd gered met behulp van een AED. Het heeft dus wel zin om een AED in de directe nabijheid van sportvelden te plaatsen, mits er mensen genoeg zijn die weten waar het apparaat zich bevindt en het kunnen aanzetten." Om de AED te kunnen gebruiken, is het nodig dat vrijwilligers een opleiding volgen. Onlangs volgden bij Volharding een handvol personen de instructie, maar er zijn veel meer men sen bij de club die weten hoe ze een AED moeten hanteren. Belangrijk is volgens Koornstra dat zoveel mogelijk mensen de instructie volgen. "Want in deze situaties is elke minuut belang rijk. Snelheid is cruciaal bij een hart stilstand." Een ambulance kan niet zo snel ter plekke zijn. Daarom is het een goede zaak dat mensen in de buurt alvast beginnen met het reanimeren van het slachtoffer en hem of haar de eerste schok kunnen toedienen met de automatische defibrillator. "Je zet twee stickers op de borst, drukt op de knop en het toestel doet de rest", aldus Koornstra. "Eigenlijk zou elke sportclub een AED moeten hebben." Op evenemententerrein 't Knikker- ven aan de Wezerweg in Well wordt in het weekeinde van 14 en 15 augustus de Limburgse kampioenschappen paarden en pony's gehouden. Maar liefst 1200 ruiters komen aan bod in de disciplines dressuur en springen, waarbij tegelijk de afdelingsdressuur wordt afgewerkt. Op zondag 15 augus tus kan men ook genieten van een show van The Thunderguys. Dit is een internationaal vermaarde Belgische stuntgroep die stunts op paarden ver toont. Verder geeft een paardenfluiste raar gedurende de dag diverse shows en kan de kleine bezoeker terecht in een speciaal ingericht kinderdorp, waar onder deskundige begeleiding activiteiten plaatsvinden, zoals schat zoeken en schminken. Bovendien zijn er op het terrein stands met beelden van een kunstenaar uit Rwanda, ter rassen en een barbecue. Ook kunnen er lange tochten per huifkar door het Maasduinengebied worden gemaakt. Het volledige programma is te vin den op www.knhsregiolimburg.nl. Kim Muijsers heeft een wedstrijd bij De Drie Linden in Zeeland gereden. Met haar pony Hali's Volumia behaal de ze bij het springen in de klasse DL de eerste prijs. Aukje Poels heeft haar paard Milan tijdens een wedstrijd in Venlo uitgebracht. Dit leverde de com binatie de vierde prijs met 199 en de zevende prijs met 193 punten op in de klasse B dressuur. Jeanine Huijbers heeft haar paard Zinnya uitgebracht in de klasse M2 dressuur in Odiliapeel. Deze combinatie leverde een derde prijs op met 183 punten en een eer ste prijs met 195 punten op. In Cuijk is de jaarlijkse dressuur- wedstrijd voor paarden gehouden. Inge Hermans en Esther van Dongen vertegenwoordigden St. Jan. Hermans behaalde met haar paard Worichta twee keer een derde prijs met res pectievelijk 196 en 190 punten in de klasse L2. In de klasse M2 eindigde Van Dongen met haar paard Wiona op een derde plek met 200 punten. In Venlo is een dressuurwedstrijd voor paarden en pony's gehouden. Hier verscheen Judith Selder aan start met haar pony Jose Z. Zij behaalden een eerste plaats in de eerste proef in de klasse EL1 met 205 punten en in de tweede proef een tweede plaats met 188 punten. Ingrid Arts eindigde met Batari op een zevende plaats met 193 punten in de klasse B. Op de vijfde zomerdrivecompe- titie waren de beste in lijn 1 Bert en Nelly Vloet met 66.82 procent. Hans Aerts en Jac Huijs bezetten de twee de plek met 57.81 procent, gevolgd door Gerda en Mathieu Crooijmans met 53.28 procent. In lijn 2 waren Hay Houwen en Maria Vloet de win naars met 56.77 procent. De tweede plaats werd bezet door Klazien Baak en Annie van de Munckhof met 56.25 procent. Hilde Koolen en Karel Jae gers waren met 54.69 procent derde. In lijn 3 was er een gedeelde eerste plaats voor Mientje en Toon Jakobs en Harry Raaymakers met Toon Bongers. Beide paren behaalden 61.98 procent. De derde plaats ging naar Wim van Sambeek en Mientje van de Vorle met 54.69 procent. Jan Engels is op het internationale toernooi van Eindhoven als derde geëindigd. Met 99 holeslagen moest hij winnaar Hans van der Aa (Geldrop) met 90 slagen en Maarten Berwers (Eindhoven) met 96 slagen op het podium voor laten gaan. Gerrit Ver meulen eindigde met 102 slagen op plaats vijf. Gerrit Janssen (111), Harrie Lenssen (112) en Jan Litjens (114), Leo Wilms (117) en Bets Wilms wisten de top tien niet te bereiken. Op het met 132 deelnemers bezette toernooi van Duno uit Doorwerth heeft Gerrit Jans sen bij de senioren B de derde plaats op het podium weten te bemachti gen. Hij stond met 98 slagen aan de leiding, maar zag zich door winnaar Cor Legierse (De Houtduif/Beunin- gen) met 91 slagen en Henri Nijhuis (Twente) met 97 slagen gepasseerd. Voor Leo Wilms (114) was er geen eer te behalen. Bets Wilms behaalde bij de senioren B met 129 slagen een verdienstelijk zesde plaats in het door Titia Landman (Duno) met 96 slagen gewonnen toernooi. Bij de senioren A speelde Jan Engels zowel zaterdag als zondag 92 slagen en dat leverde uit eindelijk de vijfde plek op. Wilbert van Helmond (Duno) werd met 85 slagen winnaar, gevolgd door Mees Bouwman (De Putters) met 86 slagen en Peter Groeneveld ('t Valkhof) met 90 slagen, die in de barrage Dick van den Brink naar de vierde plaats verwees. In een zwakke wedstrijd van beide kanten in de onderlinge competitie toonde Piet van der Elst tegen Fieke van Ham zich toch bedrevener. Hoewel het verschil in holeslagen slechts drie bedroeg, ging Van der Elst met een 5 - 1 over winning aan de haal. Jo Litjens startte voortvarend tegen Karel van Ham met een rondje 23 en ondanks dat ze minder holeslagen (91) nodig had dan tegenstrever Van Ham (92), moest ze de winst toch uit handen geven: 2 - 4. Toch waren beide scores (23 91) haar beste seizoenprestaties. Koploper Ger- rit Janssen (75) wist Huub Straatman (79) nipt met 4 - 3 te kloppen op basis van minder holeslagen, maar speelde desondanks een prima wedstrijd met 23 als laagste ronde. Jan Litjens (76) speelde ook een dijk van een wed strijd, maar had de pech, dat Harrie Lenssen (81) in de eerste (23 - 24) en derde ronde (26 - 27) slechts één slag sterker bleek, waardoor Litjens, die met 76 slagen weliswaar zijn beste sei zoenprestatie leverde, maar toch met 2 - 4 het onderspit moest delven. Jan Engels en Gerrit Vermeulen speelden beiden 72 slagen en dat was tevens beste score van de dag. Engels bleef in de eerste twee ronden met één slag aan de winnende hand (tweemaal 23 - 24), om daarna de laatste ronde met twee slagen te verliezen, waardoor Engels met 4 - 2 de winst pakte. De laagste ronde (23) werd gescoord door Jan Engels, Gerrit Janssen en Har- rie Lenssen. Gerrit Janssen blijft nog steeds de langlijst aanvoeren met 2 punten, gevolgd door Jan Engels met 6 punten. Gerrit Vermeulen wist door zijn score van 72 slagen voor het eerst dit seizoen onder zijn oude gemid delde van het vorige seizoen te duiken en klom daardoor naar de derde plaats met 8 punten. Bij de dames veranderde er niets in de stand en blijft Bets Wilms aan de leiding met 15 punten met Jo Litjens (21 punten) en Fieke van Ham (24 punten) in de achtervolging. redactie@vandenmunckhof.nl advertentie-afdeling: advertentie@vandenmunckhof.nl V-<F> <F> <3 <3 Jeugdtrainers Leiders Denk aan de POST In dc coninihsy^^^ HIGH GRADE CON»

Peel en Maas | 2010 | | pagina 14