Kampioenen Sportinstituut Verhagen Glenn Taylor judoka van het jaar Rooy on the Beach 2010 •S Venray Gert Custers in het zonnetje Collage voor Ger PEEL EN MAAS Donderdag 8 juli 2010 - Pagina 18 ATV Venray De Peelrunners PC Nobel LRV St. Jan Merselo Mathijs van Asten tweede Scholentoernooi jeugdbridge succes Overloonse Bridgeclub Kledingsponsors Hoofdsponsors: FLE> TRONICS Doelman neemt afscheid na imposante loopbaan Geslaagde Merseloop Negende zege Mike Teunissen Het Alvertje De Roerdomp Venray tegen HHC Hardenberg MGC Venray PDV De Maasvogels PDV De Zwaluw De Dolphion Triathlon in Nuenen is gehouden. Uitslagen: 125m-8,4 km- 2 km.: D08: 3. Linette linders, 37.01. D10: 1. Tessa Jerzykowski, 37.01. 250m-8,4 km-2,5 km.: D12: 1. Vera Wis- mans, 33.52. D12: 2. Bo Brands, 34.00. H12: 2. Finn Timmermans, 30.44. 500m-23,1 km-2,5km.: D14: 2. Nicky Teunissen 2e D14 1:19.40, 4. Imke v.d. Munckhof, 1:23 54. D16: 1. Anne Rein- tjes, 1:19.27. H16: 4. Maikel Wismans, 1:10.29. 1km-46 km-10 km.: MMas: Martien Dupont, 2:25.23. 1e Knoop punt Baarlo Loop: 5 km: H40+. 32. Jo Klerken, 28.22 Uitslagen Merseloop: 1400mtr. 1. Vera Wismans 2.44. 5000 mtr. 2. Jan Poels 19.19, 3. Joop Wismans 19.23. 10.000 mtr. 2. Marcel Martens 39.45. C junior Mark Hofma heeft in Kerkrade meege daan aan de Jo Jeurissen Memorial. Hij liep de 800 meter in 2:17:93 min. En werd daarmee dertiende. Trainingen: Baantraining maandag 18.30-20.00 uur CD junioren. Baan- training dinsdag 19.00-20.30 uur AB junioren. Baan woensdag 18.00-19.15 uur pupillen. Baantraining donder dag 19.00-20.30 uur looptraining, Baan zaterdag 10.00-11.15 pupillen. Baantraining zondag 10.00-11.30 uur AB jun senioren. Lopersgroepen/alle niveaus: Dinsdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur, don derdag atletiekbaan 18.30-19.30 uur NSG-atleten. Iedere zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur is er gelegenheid om oud papier, gebundeld of in dozen, te deponeren in de papiercontainer, die geplaatst is aan de Weg in den Berg, hoek Veltumse Kleffen/Kulutweg. Agenda: 10 juli LK pupillen in Maas tricht. 11 juli LK junioren in Sittard. 18 juli Baanwedstrijd pupillen en juni oren in Someren Zie ook www.atvvenray.nl. De Nordic walkers kunnen elke woensdag aan de slag vanaf de par keerplaats bij het Schuitwater. Het Schuitwater ligt tussen Melderslo en Broekhuizen aan de Broekhui- zerdijk. Aanvang 19.00 uur. Zater dag 10 juli: Schadijker bossen, start 9:00 uur vanaf parkeerplaats aan de Bergsteeg in Meterik. Zaterdag 17 juli: Schadijker bossen, start 9.00 uur vanaf parkeerplaats aan de Bergsteeg in Meterik. Uitslagen: Merseloop: Vrouwen 5 km.: Yvonne Keijsers, Horst 24:51. Mannen 5 km.: Joop Wijn hoven, America 19:23. Wim Jacobs, Merselo 21:55. Leon Mooren, Mete- rik 24:52. John Coppes, Horst 25:03. Mannen 10km.: Twan Keijsers, Horst 42:01 Knooppunt Baarlo Loop: Vrouwen >40 5km.: Ardie van Halen, Kronenberg 32:12. Mannen Mannen >40 5 km.: Chris Meulendijks Grub- benvorst 20:08. Mannen Mannen >40 10 km.: Piet Aarts, Wanssum 46:33. Jos Thielen,Wanssum 50:02 Avondloop Herten Man. 5 km.: Piet Aarts, Wanssum 21:46. Jos Thielen, Wanssum 22:02. M55 10km.: Jan Peeters, Horst 39:48. Dins dag baantraining van 19.00 tot 20.30 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag trai ning op de baan van 19.00 tot 20.30 uur). Zaterdag damestraining van 9.00 tot 10.00 uur, Kastiëlse Baan. Zater dagmiddag afwisselende bostraining van 16.00 tot 17.30 uur, verzamelen bij de parkeerplaats in de Schadijker Bossen. Agenda: 18 juli Waldniel (Dld) Wald- nieler marathon. Uitslagen staan op www.peelrunners.nl. In de sportzaal van de GGZ zijn voor de twaalfde keer de clubkampi oenschappen gehouden van Sportin stituut Verhagen in Venray. Bijna 120 judoka's hadden zich ingeschreven, precies de helft van het ledental. Er stonden dertig vrijwilliggers klaar om deze dag in goed banen te leiden. In de pauze werd er een demo gegeven door de aikidoka's, onder leiding van trainer Eloy Wetering derde dab aikido. De aikidoka's staan elke woensdag op de mat te trainen in de dojo. Er werden spannende partijen gespeeld, van beginners tot gevorderde judoka's. Deze wedstrij den werden onder begeleiding van de senioren- en juniorwedstrijd judo ka's begeleid. Dit zijn zelf judoka's die een brok ervaring hebben in de wedstrijdsport. De volgende judoka's stonden op de hoogste trede van het erepodium; Zowi Camps, Maikel van der Male, Paul Verhoeven, Wessel Beerens, Katja Hertenbeg, Jelle Boom, Jessy Vermeulen, Pim Verouden, Sem van Gammeren, Jeroen Panhuis, Tiago Figueredo, Dirk v.d. Beuken, Bas weijs, Nick Scherders, Anouk Ponjee, Dido Verrijth, Thierry Peeters, Sven Straat man, Jesper Zwartkruis, Deniz Artz, Esther Lap, Tom Hermans, Mark Phi- lipsen, Didier Peeters, Sten Wintels, Jip Litjens en Denice van Tilburg. Tweede plaatsen waren er voor Thijs Stein- mann, Nathan Wijnberg, Tiemo van Buuren, Lotte Logtens, Milan Weijs, Silvio Vermeulen, Paul Janssen, Guus Lookman, Stan Engels, Jennifer van Tilburg, Yonie Ballegooi, Matthijs Kon- ning, Rens van Duuren, Nard Vogels- sangs, Babs Litjens, Dani Logtens, Fer van Rooij, Rob de Bakker, Koen Thijs- sen, Casper Hermans, Bent v.d. Markt, Jan Theunnissen, Richelle Mooijmans, Raymond Philipse, Jasper Pluijm en Stef Jeucken. Derde werden Jip Poels, Guus v.d. Velden, Jesse van Buuren, Dennis Ploum, Renzo Koenen, Tom Croese, Luuk Rutten, Duncan van der Linden, Jules Jansen, Niels Thijssen, Nikki Ver meulen, Yvonne Eijkmans, Stan Cop- pis, Beau Stevens, Davy van Bommel, Stevan Stevanovic, Mike Nielen, Rocco van Leeuwen, Jasper Reintjens, Robin vermeulen, Wesley Classens, Maikel Classens, Maud Slots, Patrick van Meijel, Arthus van Renselaar, Jasper Holtackers, Melvin Vermeulen, Romy van Duuren, Mika Basten, Job Vullings, Pim Vreugdehil, Gijs v.d. Beuken, Mike van Rijt, Alex Hermans, Melle vergeldt, Mika Koenen, Tinco Roebroek, Roy Laurensse, Brayn Boom, Rick Ponjee, Jessica Engels, Patrick van de Beu ken, Dirk Lenders, Nils Wintels, Satn Engelen, Niek Veroude, Sjoerd Gou- mans, Rick Schoonbeek, Sascha van Well, Quint Janssen, Damon Lawson, Saona Maas, Yannick Sijtsma, Dyan Classens, Jannet Lap, Quin Thijssen en Sjoerd Jansen. Glenn Taylor is gekozen tot judoka van het jaar 2010 van Sportinstituut Verhagen in Venray. Hij kwam op zes jarige leeftijd op de judo, bij Budover- eniging Erised. Dit was de judoschool van de overleden Herman Verhagen, broer van Rudi Verhagen. Verhagen: "Taylor, 21 jaar, was vroeger geen gemakkelijke leerling. We hebben veel conflicten overwonnen. Drie jaar geleden ging hij mij assisteren met de G-judolessen op vrijdag. Het waren drie goede en leerzame jaren met veel successen. Na een jaar kon hij zelf standig les geven dat gaf mij weer de ruimte om met mijn valide judoka's het internationale pad te gaan bewan delen en om verschillende trainings stagen te gaan volgen. Zo kon ik mede dankzij hem afgelopen december naar Japan. Nu gaat hij ons verlaten, want hij wordt beroepsmilitair. Hij heeft me verteld dat het nu steeds moeilijker wordt om zo meteen afscheid te gaan nemen. Nog twee weken en dan zit het erop voor hem." Rooy on the Beach gaat van start op vrijdag 9 juli vanaf 18.30 uur. Het Venrayse stadsstrand is het strijdtoneel voor het bedrij- venbeachvolleybaltoernooi. In twee poules wordt gestreden om de Rooy on the Beach bedrijven- wisselbeker. Verder vindt deze vrijdag tevens de voorronde plaats voor het Neder lands kampioenschap voor senioren, dat in samenwerking met de Neder landse Volleybal Bond wordt gehou den. De zaterdag en zondag staan als vanouds de gehele dag in het teken van voetvolley en beachvolley. Op zaterdag is ook de voorronde van het Junior Beach Circuit. Er is dan jeugd uit de gehele regio aanwezig om met elkaar de strijd aan te gaan voor een plaats in de landelijke finale. Beide dagen is de start om 10.00 uur en wordt er gespeeld tot ongeveer 17.00 uur. Dit jaar is er een primeur; voor het eerst wordt op zondag de Rooymarkt gehouden door Calm ness Topsportive. Deze zomermarkt begint om 11.00 uur en eindigt rond 17.00 uur. In tal van kraampjes is dan een diversiteit aan koopwaar te vinden. Dit mogen nieuwe artikelen zijn, maar ook tweedehands. Tijdens de markt is er een draaispel waarbij prijzen te winnen zijn. De opbrengst hiervan komt ten goede aan de Inva liden Sport- en Belangenvereniging Venray en omstreken. De parkeer plaats tegenover sporthal de Wette- Aukje Poels heeft haar paard Milan uitgebracht in De Mortel. De combina tie behaalde in de klasse B dressuur de vijfde prijs met 191 punten en de vier de prijs met 195 punten. In Velden is een selectiewedstrijd gehouden. Loes Reijnders behaalde met haar paard Vidos de derde prijs met 196 punten in de klasse L2 dressuur. Ook Marloes van Rattingen behaalde 196 punten in de klasse L2. Dit betekende een vierde prijs met haar paard Viona D. Bianca Enders heeft haar paard Zolena uitgebracht in de klasse M1 dressuur. De combinatie behaalde hierbij een tweede prijs met 191 punten. In Velden is een selectiewedstrijd voor paarden gehouden. Karin Win nen behaalde met Winter in de dres- suurklasse M1 een tweede prijs met 191 punten. Bij het springen wist Rick Janssen met Time Out een vijfde plaats te bemachtigen in de klasse M. In de klasse L werd Petra van Dijck met Wolivia derde en Marion Janssen behaalde in de klasse B eveneens een derde prijs met haar paard First Class. Springruiter Mathijs van Asten uit Ysselsteyn is afgelopen weekend tweede geworden tijdens de grote prijs van Spangenberg (Duitsland). Met Credence Z moest Van Asten alleen de Duitse ruiter Karl Brocks met Codex One voor laten gaan. De Duitser Tho mas Voss werd met Carinjo derde. ling is omgetoverd tot tropisch para dijs, compleet met de palmbomen. Het terrein wordt gevuld met tien velden die nagenoeg continu bezet zullen zijn. Natuurlijk is er ook weer een terras. Op zondag is ook de trekking van de loterij. Behalve dat er veel kleine prijzen te winnen zijn, maakt men ook dit jaar weer kans op de hoofd prijs: een luchtballonvaart gesponsord door Altocumulus Balloonadventures. Voor meer informatie kan men kijken op www.rooyonthebeach.nl. In wijkcentrum De Kiosk in Venray kwamen vorige week vrijdag hon derd kinderen uit vooral de groepen 7 en 8 van zes Venrayse basisscholen bij elkaar om hun krachten als jeugd- bridger te meten. Dit nadat ze de les sen minibridge op hun eigen school gevolgd hebben. Er werd gewerkt met loopbriefjes die aangaven aan welke tafel de kinderen moesten spelen, wie hun tegenstanders waren en welke spellen ze moesten doen in die ronde. Ook nieuw was voor bijna alle kinde ren het gebruik van de bridgemate, een draadloze verbinding met de com puter zodat ingevoerde scores meteen door het rekenprogramma werden verwerkt, zodat aan het einde van het toernooi een snelle uitslag kon wor den geleverd. Duidelijk was dus dat ondanks de zeer ontspannen sfeer ook het competitie-element aanwezig was; natuurlijk wilden de kinderen behal ve een leuke ochtend buiten school bezig zijn ook een goed resultaat sco ren, en zeker proberen om boven de leerlingen van de andere scholen uit te komen. Ook blijkt het enthousiasme uit de aanmelding van verschillende kinderen voor de maandagavond les- groep van jeugdbridgeclub Venray. Aan het einde van de morgen werden een aantal diploma's en de sportiviteitprijs voor Pim van de Heuvel van De Keg uitgereikt. De uitslagen waren als volgt: Mini- bridge 1: 1) Lisan Strijbosch-Evi van den Goor. 2) Ruben Hollanders-Jeffry de Man. 3) Clemens Derks-Mario Tomic. 4) Kim Troost-Sanne van Ger- wen. 5) Priscilla Arts-Emma van Lin. Minibridge 2: 1) Stelle Daatzelaar-Nadi Verberkt. 2) Dani Logtens-Sietse Wieg man. 3) Jason Tavernier-Willem Smit, 4) Wouter Mulder-Roel Kessels. 5) Lars Manders-Tom Riensema. De tweede zomerdrivecompeti- tie is gehouden en de beste in lijn 1 waren Hans Aerts en Jac Huijs met 70.42 procent. Adrie de Klerk en Herma Darmstad bezetten de tweede plek met 60 procent, gevolgd door Riet en Harry Willems met 58.33 pro cent. In lijn scoorden Annie en Theo Louwers het hoogst met 60.63 pro cent. Hilde Koolen en Karel Jaegers bezetten de tweede plek met 57.50 procent en met 55.21 procent ging de derde plaats naar Tonny Voordewind en Jan van den Heuvel. m M MEMBERS VAN SüMMAAd^esGroep B.V. Personato Werving Selectie Gemeente Venray Burgemeester Hans Gilissen Art.com Attractiepark Toverland Bavaria Winters Liessel De Bruijn Isolatie B.V. De Golfhorst, America Eye Watch Security Group Flextronics GGZ Groep Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Kyoto Koi Farm McDonald's Venray OTTO Work Force B.V. Peka Kroef B.V. Plus G. van Dijck Venray Price Cleaning B.V. Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Seacon Logistics Van den Munckhof B.V. Van Haren Autobedrijven B.V. Vie Curi Vitaal ABN/AMRO Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Arbo Office Nederland Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs Baat accountants en fiscalisten Bilderberg Hotel "de Bovenste Molen" Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Fleuren Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Brienen aan de Maas Claassen, Moolenbeek en Partners Claassen Bouw Vastgoed BV CleanCare24 Cocosoft Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco B.V. Culinair Creatief Ruud Welbers DatZitt Horeca Projectmeubilair De Aanpak Bouwservice B.V. De Lekkernij - tAnker, Merselo Deloitte,Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERWOLAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg Feestcafe De Koets First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Flanderijn en Geboers Fortis Bank, Venray Frank Elbers Assurantie Advies Gamma, Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Gilde BT Gossimijne, bar-bistro Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hoogma Advies BV Hotel Asteria Hypotheeshop, Venray ING, Venray Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Janssen Venray Stucadoors B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten K- Rental Nijmegen, Harm en Karel Leenders Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn Kersten Europe Koenen en Co. Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Manders Automation Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuijpers Maximize Nederland B.V. Meldon Plastics B.V., Bergen lb. Mister Kool's, Wanssum ND Logistics Nelipak B.V. NLW Groep Notariskantoren Venray Partycentrum "De Witte Hoeve" PG Group BV Peelrand Makelaardij B.V. Restaurant de Beejekurf Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels, Sanitair en Tegelwerken V.O.F. Rooijerie üitmarkt Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Sport 2000 Steenhandel Kusters Sterke Tekst Studio Spinazie Tandartsenpraktijk Venray Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Ten Brinke Hekwerken Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Thuijls Beheer B.V. Timber Hirsi Europe BV Time2Paint Van de Mortel Assurantie Advies Van Dijck Bouw en Industrie Van Dijck - Achten - Lenders Advies Van der Putt Advocaten Van Gansewinkel B.V. Vera Venray BV Verkeersschool Nottelman Verspreidingsburo Periodiek Verstraaten Business Travel Volantis - Hollman Adviseurs WIKO Investments V.O.F. Bestratings-/Klusbedrijf Wilms Wonen Venray ZR Accountants en Adviseurs -info Gert Custers (39) nam zondag middag op een zonovergoten sportpark Kerkebos in Swolgen afscheid als doelman van het eerste elftal van Swolgense Boys. Na een lange loopbaan, waarin hij uitkwam voor profclub VVV, Wilhelmina '08, Wittenhorst, Vol harding en natuurlijk 'zijn' Swol- gense Boys, hangt Custers de handschoenen aan de wilgen. Op zijn uitnodiging kruiste zon dagmiddag de eerste selectie van Doelman Gert Custers nam zondagmiddag afscheid met een duel tussen het eerste team van Swolgense Boys en het kampioensteam van Volharding uit 2000. Swolgense Boys de degens met het kampioensteam van Volharding uit het jaar 2000, dat met Gert Custers onder de lat glansrijk de titel greep in de tweede klasse H. Het sportieve duel, dat onder leiding stond van profscheidsrechter Pol van Boekel, eindigde in een 1-3 zege voor de 'oud jes' van Volharding. Voor Swolgense Boys scoorde Sander Thijssen de ope ningstreffer, voor Volharding maakten Erik (2) en Gijs Ermers de doelpun ten. Na afloop van het duel werden onder het genot van een hapje en een drankje niet alleen sterke verha len over vroeger uitgewisseld, maar kregen de zonen Jur, Raf en Sem van Gert en Karin Custers van vicevoorzit- ter Ron van Daal en oud-speler Mark Nabuurs elk een Volharding-shirt op maat. "Gert paste als mens en voetbal- ler uitstekend bij Volharding. Omdat de appel nooit ver van de boom valt, hopen we dat zijn drie zonen in de toekomst ook een keer de weg naar Vierlingsbeek weten te vinden". legde Van Daal uit. Gert Custers speelde van 1977-1986 voor Swolgense Boys, van 1986 tot 1992 voor VVV, van 1992 tot 1993 voor Swolgense Boys, van 1993 tot 1996 voor Wil- helmina'08, van 1996 tot 1997 voor Wittenhorst, van 1997 tot 2003 voor Volharding en van 2003 tot 2010 voor Swolgense Boys. Afgelopen vrijdag, tijdens de jaarlijk se pullenavond met Ysselsteynse ker mis, is elftalleider Ger Spreeuwenberg in het zonnetje gezet. Hij kreeg van de spelers een grote collage met foto's en krantenknipsels uit de afgelopen tien jaar. Want Ger is precies tien jaar leider van de Ysselsteynse hoofdmacht. "We hebben een paar hoogtepunten, maar nog veel meer dieptepunten meege maakt", zegt Ronnie Bovee, die negen jaar in het eerste elftal voetbalt. Yssel steyn degradeerde van de vierde naar de zesde klasse en kende nogal wat trainerswisselingen. In alle rumoerige tijden bleef Ger op zijn post. "Ook in de mindere periode is de sfeer altijd goed geweest", vindt Bovee. "Dat is vooral ook de verdienste van Ger. Hij is als leider altijd positief gebleven. Hij was tien jaar lang een stille, maar belangrijke kracht op de achtergrond. Daarom wilden we hem als spelers een cadeau aanbieden." Ysselsteyn is onlangs via de nacompetitie gepromo veerd naar de vijfde klasse. Afgelopen zaterdag werd onder zeer zonnige en warme omstandighe den de eerste editie van de Merseloop in Merselo gehouden. Ondanks de warme omstandigheden hebben in totaal ruim zeventig lopers aan deze recreatieve wedstrijd deelgenomen. De uitslagen: 400 meter: 1 Ingrid Bouten (2 minu ten 12 seconden) 2 Dion Nellen (2.39) 3 Sanne Kessels en Sam Len- kens (beiden 3.28). 700 meter: 1 Bart de Mulder (2.58) 2 Brian Janssen (2.59) 3 Nico Wismans (3.00). 1400 meter: 1 Vera Wismans (2.44) 2 Karin Bouten (3.28) 3 Michelle Rijbroek (3.38). 2500 meter: 1 Jeroen Rongen (10.35) 2. Susanne Deiling (16.35). 5000 meter heren: 1 Mart van Roos (19.17) 2 Jan Poels (19.19) 3 Joop Wijnhoven (19.23). Dames: 1 Milia Verstappen (22.52) 2 Nicky Teunissen (22.58) 3 Nel Selten (24.03). 10000 meter heren: 1 Werner Gentle (35.21) 2 Martens (39.45) 3 Verstraten (40.28) Dames: Susanne van de Wijst (47.45) 2 Jose Mulders (1 uur 2.40) 3 Ilse Ver meulen (1 uur 9.08). De volledige lijst met de resultaten van alle deelnemers zal binnenkort op de website te vinden zijn: www.mer- selo.dorpenvenray. nl/merseloop. Mike Teunissen, juniorwielren ner uit Ysselsteyn, heeft weer een succesvolle week achter de rug. In Veendam werd hij vierde tijdens het Nederlands kampioenschap tijdrijden. Hij eindigde net achter de gedood verfde favorieten. Een bewijs dat hij klaar is voor het NK en WK. Afgelopen zondag was hij deelnemer aan het criterium van Wolder-Maastricht. Per ronde moest er tweemaal een fikse heuvel worden beklommen. Teunis- sen was de renner die door iedereen in de gaten werd gehouden, zodat vele deelnemers de koers op hem afstemden. Na een aantal vluchtpo gingen lukte het hem op drie ronden voor het einde (twaalf kilometer) om met Steven Lammertink en Taco van der Hoorn een kleine voorsprong te nemen. Bij het ingaan van de laatste ronde was de voorsprong echter nog maar tien seconden. Bij een temp oversnelling heuvel op lukte het hem om zijn laatste tegenstanders te los sen en hij reed zo onbedreigd naar zijn negende seizoensoverwinning. Met een achterstand van zeventien seconden werd Taco van der Hoorn tweede, voor Steven Lammertink. Met deze overwinning en zijn successen de laatste weken, lijkt hij klaar te zijn voor het Nederlands kampioenschap op zaterdag 10 juli in het Noord-Hol landse Venhuizen. De laatste wedstrijd om de lenteko ning die op 6 juli had moeten worden gevist, is verplaatst naar 13 juli. Na de tweede wedstrijd om de jeugdcup Noord-Limburg, is de eindstand opge maakt. In de A-klasse werd Tim Weijs tweede in het algemene klassement. In de B-klasse behaalde Evan Cremers een derde plaats en werd Niels van der Sanden negende. De vierde wed strijd om de vijverkoning is gevist. Uit slag: 1) Jac Dekkers. 2) Martien Voer- mans. 3) Henk Theeuwen. 4)Antoon Sanders. 5) Bert van den Hoogenhof. Ook de vierde wedstrijd om de len tekoning voor korte hengels is gevist. Uitslag: 1) Bert van den Hoogenhof. 2) René Wijnhoven. 3) Erich Hain. 4) Toon van Ooijen. 5) Antoon Sanders. Ook de derde wedstrijd van de pic- kercompetitie is afgewerkt. Uitslag: 1) Antoon Langenkamp. 2) Henk Theeu- wen. 3) Peter Beelen. 4) Frank van de Heuvel. 5) Wiel Verberkt. Op zaterdag 10 juli is de vijfde en laatste wed strijd om de lentekoning voor korte hengels. Er wordt gevist van 8.00 tot 12.00 uur in vijver 2. Bijenkomst 7.00 uur. Op zondag 11 juli is de vierde wedstrijd van de pickercompetitie. Deze wordt gevist in de Maas achter Rob Wijnhoven en wel van 8.00 uur tot 12.00 uur. Bijeenkomst 6.45 uur bij Rob Wijnhoven. Op dinsdag 13 juli is de vijfde en laatste wedstrijd om de vijverkoning. Deze wedstrijd wordt gevist in vijver 2 en wel van 18.30 tot 21.30 uur. Bijeenkomst 18.00 uur. Aanmelding kan tot uiterlijk don derdag voorafgaande aan de wed strijden, 20.00 uur bij Henk Theeu- wen via telefoon (0478)571311 of via e-mail henk.theeuwen@home.nl. Voor de korte hengels kan, tot boven staand tijdstip, bovendien worden aangemeld bij Huub Reijnders via telefoon 06-25597166. Voor vragen en informatie betreffende lidmaat schap en vergunningen kan men con tact opnemen met Pieter Kunen via telefoon (077)3662920 of via e-mail info@hsvhetalvertje.nl. Einduitslag zevende zomeravond competitie: 1) C. Kools. 2) A. van Mill. 3) A. van Bakel. 4) H. Ermers. 5) G. Ver- donschot. Woensdag 14 juli negende zomeravond. Aanvang 18.00 uur en vissen tot 21.30 uur. Voor inlichtin gen over vergunningen kan men terecht bij HJ. v.d. Ekker, St. Antonius- straat 31, 5801 AR in Venray, telefoon 06-12668661, e-mail huubvdekker@ home.nl. Zie ook www.hsvderoer- domp.nl. In de eerste ronde van de KNVB- beker speelt SV Venray op woensdag 18 augustus een uitwedstrijd tegen HHC Hardenberg, uitkomend in de zaterdagtopklasse. Indien Venray dit duel wint, dan speelt de hoofdklasser op woensdag 25 augustus in de twee de ronde opnieuw tegen een zaterdag- topklasser, ARC uitAlphen aan de Rijn. In de derde ronde ontvangt SV Ven- ray, bij winst op de twee topklassers, eind september thuis eredivisionist Heracles Almelo. In de onderlinge competitie speel de Jan Engels tegen Leo Wilms en ondanks, dat het verschil maar tien slagen bedroeg (76 - 86) bleek Engels elke ronde net iets sterker en won derhalve verdiend met 6 - 0. Gerrit Janssen (81) had een makkie aan Fieke van Ham (104) en ook hier was de uit slag 6 - 0. Jo Litjens (108) wist na een slechte start Bets Wilms (111) met 4 - 2 te kloppen door de laatste twee ron den te winnen en bezorgde zichzelf daarmee de eerste zege van dit sei zoen. Gerrit Vermeulen (81) had wel respect, maar geen mededogen met opponent Karel van Ham (93) door een uitstekende start met rondjes van 23 en 25 en liet de teugels daarna iets vieren, waardoor Van Ham wel kon aanklampen maar niet winnen. Ook hier dus een 6 - 0 overwinning. Er werden nog drie inhaalwedstrijden afgewerkt. Jan Engels trad aan tegen Bets Wilms en speelde zijn beste wed strijd van het seizoen met een score van 69 (23-24-22). Hoewel Bets Wilms in de eerste ronde problemen kende, vocht ze zich knap terug in de wed strijd (twee rondjes 28) zonder deze te kunnen kantelen, maar evenaarde met 90 slagen wel haar beste seizoen prestatie. De winst ging echter met 6 - 0 naar Engels. Jan Litjens (86) liet zich in de eerste ronde tegen Piet van der Elst verrassen, maar wist het tij tij dig te keren door de laatste twee ron den te winnen, waarvan 25 slagen in de laatste ronde en won daarom ver diend met 4 - 2. Huub Straatman (81) begon in zijn partij tegen Fieke van Ham (95) niet goed, maar wist toch deze ronde op zijn naam te schrijven. Daarna revancheerde hij zich met een rondje 24, waarop Van Ham het antwoord duidelijk schuldig moest blijven. Toch knokte Fieke zich terug in de wedstrijd door de laatste ronde gelijk (26 - 26) te spelen, maar de uitslag was 5 - 1 in het voordeel van Straatman. In de stand deed Jan Engels met zijn prima scores goede zaken door van de zevende plek naar de tweede plek te klimmen. Hij zit daar mee weer onder het gemiddelde van vorig seizoen. Gerrit Janssen gaat met 3 punten nog steeds aan de leiding, gevolgd door Jan Engels met 6 punten en Gerrit Vermeulen wist zich met 8 punten op plek drie te handhaven en heeft bovendien nog twee wedstrij den te goed. Bij de dames blijft Bets Wilms met 17 punten op kop. Jo Lit- jens (22,5) en Fieke van Ham (23,5) volgen nog op gepaste afstand, maar hebben achtereenvolgens nog vier en drie wedstrijden in te halen. Uitslag wedvlucht Nanteul le Hau- douin: 140 duiven, negen deelnemers. 1, 2, 3, 5, 6, 8, 9, 22 Freddy Textor. 4, 11, 13, 18, 23, 24 Jan Kuijpers. 7, 15, 17, 25 Harry Francken. 10, 21 Theo Kleeven. 12, 19 Jac Verhoeven. 14 Sraar Peters. 16, 20 Sraar Francken. Uitslag wedvlucht Nanteuil le Hau- douin; dertien deelnemers, 120 dui ven. 1, 6, 7, 13, 20 W. Bouten. 2, 19 P Loonen. 3, 8, 11, 12, 14, 25 N. van Hoof. 4, 15, 23 H. Peeters. 5, 9 J. Kerstens. 10, 22 van Haren-Stiphout. 16 Comb. Ver dellen. 17, 24 Reijnders-Cuijpers. 18 H. Strijbosch. 21 M. Basten. cmwt lOIEJiiW -

Peel en Maas | 2010 | | pagina 18