Suzan Stevens tweede op NK Winnaars RSC Vlakwater Piekers fietsen voor gehandicapten Rode trui voor Mike Teunissen Goud Peter Cleven op EK bowlen Set-Up in actie voor schoolbus Lisa Dreesens vijfde op NK Zomerbridge PEEL EN MAAS Jubileum jeugd- bridgeclub Venray BC Venray Overloonse Bridgeclub BC 2002 RV De Roerdomp Donderdag 1 juli 2010 - Pagina 20 Het Alvertje De Mudhunters PDV De Zwaluw PDV De Maasvogels ATV Venray Wout Poels tevreden over NK De Peelrunners Suzan Stevens van ATV Venray is bij het Nederlands kampioenschap voor meisjes junioren als tweede geëin digd bij het hoogspringen Nederlands kampioenschap voor meisjes juni oren B. Ze zette een serie neer van foutloze sprongen tot en met 1.68 meter. Op een nieuwe persoonlijk recordhoogte van 1.71 meter maakte ze haar eerste foutsprong, gevolgd door een geslaagde poging. Op 1.74 meter was ze dicht bij de winst met een bijna geslaagde poging, maar de lat kwam na een aarzeling alsnog naar beneden. Op de sprint kwamen twee andere atleten in actie vanuit Venray. Bij de jongens nam Joris ter Haag deel aan zijn eerste Nederlands kampioen schap. Het sprinten in Nederland zit de laatste jaren in de lift en voor Joris was het de eerste kennismaking met de kanonnen op de sprint. Hij liep een nette tijd van 12.01 op de 100 meter maar strandde daarmee eervol in de series. Sandra Kleuskens liet zien dat zij zich de komende jaren met de sprint toppers gaat bemoeien. In de series liep ze direct naar een persoonlijk record met 12.65 seconden. De zesde tijd in het hele veld. In de halve finale liep ze net nog iets sneller met 12.62 seconden waar door ze in de finale kwam. Hier liet ze zien mee te kunnen met het veld, aangezien er nauwelijks verschil was met de koploopsters tot 80 meter Uiteindelijke werd ze zesde in een spannende finale met 12.63 seconden met een kleine tegenwind. Afgelopen zaterdag werd op Ruiter sportcentrum Vlakwater te Venray de uitslag bekend van de manegecompe titie 2009/2010. Winnaar is geworden Fieke Recer- veur die er met kop en schouders boven uit stak. De tweede plaats was voor de constant presterende Emma van Opbergen en de derde plaats werd zeer knap behaald door Anouk Moors. De prijswinnaars van de wedstrijd afgelopen weekend zijn; F1 1. Esmee Kemmelings 2. Anouk Grijmans F2 1. Laura Philipsen. 2. Daphne Hoevenaars 3. Mandy v/d Broek F3 1. Esmeralda de Boer 2. Lotte Schultz 3. Annemieke Graste F4 1. Felice Auriaux 2. Izabelle Auri- aux 3. Anouk Moors F5 1. Lydia de Smit 2. Aniek Voesten 3. Frederique Hartong F6 1. Gabrielle Wijlers 2. Sya Moo- ren 3. Stephanie van Wijnen F7 1Melissa Bokma 2. Ilse Alards 3. Mandy Alards F9 1. Suzanne Steegh 2. Iris v/d Ster ren 3. Laura Bokma F10 volwassenen 1. Roxanne Minten 2. Marjoleine Peeters 3. Roos- marie Creemers. Stichting Pieken Voor Het Goede Doel gaat met 46 renners en veertien verzorgers op 3 juli de beroemde cyclosportieve fiets tocht La Marmotte door de Franse Alpen fietsen. Door bestuursleden van deze stichting wordt voor de derde keer deze monstertocht gereden om geld op te halen voor de gehandicaptenzorg. De Ven- raynaren Hans Jenniskens, Peter Janssen en Hans Hudales zijn drie deelnemers aan deze fietstocht. In 2008 werd geld opgehaald voor de epilepsievereniging en in 2009 voor Stichting Tante Lenie, een stich ting die verwenvakanties aanbiedt aan gezinnen waarvan een kind ernstig of langdurig ziek is. De oprichters van de stichting, Frank Janssen uit Cuijk en Harrie van Schilt uit Haps, realise ren zich terdege hoe fijn het is dat wij wel in staat zijn om sportief te kun nen pieken en pakken het daarom nu nog groter aan. De opbrengst is bestemd voor zorgboerderij De Witte Hoeve uit Oploo en Stichting Tante Lenie uit Molenhoek. De cyclospor- tieve fietstocht La Marmotte is een tocht van 175 kilometer door de Fran se Alpen, waarbij de Col de Glandon, Col de Telegraphe, Col de Galibier en de Alpes d'Huez op één dag worden Jeugdbridgeclub Venray viert op vrijdag 2 juli het feit dat ze vijf jaar geleden officieel van start ging. Al in 2003 werd door twee initiatiefnemers schoorvoetend begonnen met les geven op basisschool De Keg, en de enthousiaste spelers kregen toen al de mogelijkheid om buiten schooltijd verder te gaan met het leren bridgen. Maar in september 2005 heeft bridge club Doublet in het kader van haar 25-jarig jubileum het jeugdbridge ini tiatief omarmd en sindsdien in woord en daad ondersteund. Hierdoor kon Jeugdbridge Venray verder als echte jeugdbridgeclub, zelfstandig, maar onder bescherming, en doen ver schillende leden van Doublet vrijwil ligerswerk om het benodigde kader draaiend te houden. Inmiddels spelen meerdere jeugdspelers bij verschil lende Venrayse bridgeclubs en zijn ook leden van de andere verenigingen nauw betrokken bij het reilen en zei len van de jeugd. Dat schept een band tussen de verenigingen, hoe klein het aandeel jeugdspelers ook nog is. Het ligt niet in de lijn der verwachting dat de Venrayse bridgeclubs hun leden aantal structureel kunnen aanvullen met jeugd, daarvoor is het verloop te groot; een groot deel van de jonge ren verlaat Venray na de middelbare school om elders te gaan studeren. Toch is het doel van Jeugdbridge Venray om jeugdleden te integre ren in de clubs van volwassen, vanaf een bepaalde leeftijd en voldoende niveau, omdat bridge een van de wei nige sporten is waar het leeftijdsver schil geen voordeel oplevert in de beoefening ervan. Tevens is het een manier om te ervaren en te laten zien dat het soms oubollige imago van seniorenactiviteit geheel niet terecht is. Er worden in het land dan ook op meerdere plaatsen generatietoernooi- en gehouden, waar jeugdspelers met en tegen ouderen spelen. Het inmid dels traditionele generatietoernooi in Bakel kende in december 2009 de toen dertienjarige Youp Caris als jong ste deelnemer, en die heeft een uiter mate gezellig toernooi gespeeld waar de oudste deelnemer 93 jaar was. De jeugdclub is in de afgelopen vijf jaar gegroeid naar een stabiele kern van ongeveer twintig jeugdspelers en, ondanks verloop, groeit de club lang zaam. Dit vooral dankzij de inmiddels zes Venrayse basisscholen die inmid dels deze denksport op een of andere manier in het lesaanbod verwerkt hebben. Daarnaast is het Raayland College de plek waar de leerlingen ook kunnen instromen in het jeugd- bridge via een keuze onderdeel in de brugklas als op hun oude basisschool bridgeles niet werd aangeboden. Alle inspanningen hebben er toe geleid dat al een aantal keren jeugdbridgers uit Venray de weg naar het erepodium hebben kunnen vinden en dat er ook al verschillende keren een Nederlands kampioen uit Venray kwam. Op 2 juli sluit het les- en speeljaar met een toernooi in De Kiosk. De jeugdspelers spelen daar 's avonds de laatste spel len van dit seizoen, met en tegen alle vrijwilligers die dit jaar betrokken zijn geweest. bedwongen. Frank en Harrie hebben hiervoor aan gasten/verzorgers en uiteraard de renners zelf pakketten aangeboden. Elke renner en verzorger gaat mee op eigen kosten. De dona ties die binnenkomen, zijn dan ook bestemd voor de genoemde goede doelen. "Iedereen is erg enthousiast om mee te gaan", aldus Frank Janssen. "Fietsten we vorig jaar nog met zijn tweeën met begeleiding van twee ver zorgers, nu gaan we met 60 mannen en vrouwen richting de Franse Alpen." In de afgelopen weken stonden er verschillende trainingsritten op het programma. Naast een fietsmarathon in Overloon werd deelgenomen aan de Steven Rooks Classic, Reuzen van Vlaanderen, Thilff-Bastogne-Thilff en Limburgs Mooiste. De stichting heeft een grote aanhangwagen aangeschaft, waarmee tien fietsen vervoerd kun nen worden. Deze aanhangwagen kunt u huren, waardoor u de goede doelen ook weer ondersteunt. In het najaar van 2010 zal de commissie van aanbeveling van de Stichting Pieken Voor Het Goede Doel een aanbeve ling doen voor welke doelen er in 2011 gefietst wordt. Alles is hierin denkbaar als het maar met de gehan dicaptenzorg te maken heeft. Verder gaat de stichting proberen om een mooie rit te verzorgen in Zwitserland en twee ritten in Nederland, waaron der opnieuw een fietsmarathon. Donateurs zijn altijd welkom en kunnen hun bijdrage storten op bank rekening: 1026.39.264 t.n.v. Stichting Pieken Voor Het Goede Doel te Cuijk. Voor meer info zie www.pieken.nu De Venrayse bridgeclubs houden op onderstaande donderdagen vanaf 19.30 uur bridgeavonden in wijkcen trum De Kiosk in de wijk het Brukske in Venray. De avonden worden gehou den op de donderdagen 8, 15, 22, 29 juli en 5, 12 augustus. Iedereen is van harte welkom en men kan zich vanaf 19.00 uur inschrijven. Per lijn zijn er minimaal drie prijzen beschikbaar. Over alle avonden wordt een beker uitgereikt aan de hoogst scorende deelnemer. Ria Liebrand met Mientje Wester, Anny Boekholt met Jaqueline vd. Slik en Adri de Klerk met Wim Vervuurt waren de beste drie van de zestien aanwezig paren op de een na laatste bridgeavond van dit seizoen. Donder dagavond is de laatste speelavond, om eind augustus de draad weer op te pakken. De zomercompetitie duurt tot en met 18 augustus. Er is gespeeld in twee gemixte lijnen. In lijn A bestond het sterkste paar uit Nelly en Bert Vloet met 61.25 procent. Er was een gedeelde tweede plaats met 57.92 procent voor Riet Dobbe met Mien Kuenen en Ria Liebrand met Frans van Lieshout. In lijn B was het beste paar Mart Keulards en Toon den Brok met 65.10 procent. Luus en Wim van Son bezetten de tweede plek met 60.94 procent, gevolgd door Riet Muermans en Antoinette Coppus met 59.36 procent. De slotdrive is in een lijn gepeeld en de winnaars, met een uitzonder lijk hoge score, waren de dames Mien Kuenen en Truus Kusters met 75 pro cent. De tweede plaats was voor de dames Clazien Baak en Annie van den Munckhof met 66.32 procent, gevolgd door de dames Nellie Bexkens en Jac queline Hermkens met 62.50 procent. Het nieuwe bridgeseizoen 2010-2011 start op donderdag 2 september. Einduitslag wedstrijd Venray-Mil- heeze: 1) A. van Mill. 2) H. van den Akker. 3) H. Ermers. 4) J. van der Heijden. 5) A. van Bakel. Zondag 4 juli vissen groep Swinkels van 7.00 tot en met 11.00 uur. Zondag 4 juli derde maaskoning. Maandag 5 juli vissen cliënten GGZ. Voor inlichtingen over vergunningen kan men terecht bij HJ. v.d. Ekker, St. Antoniusstraat 31, 5801 AR in Venray, telefoon 06-12668661, e-mail huubvdekker@home.nl. Zie ook www.hsvderoerdomp.nl. Venrayse triatleten sterk op NK Voor de triatheten van ATV Ven- ray is de belangrijkste fase van hun wedstrijdseizoen aangebro ken. De duursporters die achter eenvolgens zwemmen, wielren nen en hardlopen zijn gewend om in zomerse omstandigheden te presteren. De Nederlandse kampioenschap pen voor junioren en jeugd in het Zuid-Limburgse Stein zijn al gehou den, en aankomend weekend staat het Europees kampioenschap in Ier land op de kalender. ATV-lid Neiske Becks maakte haar favorietenrol volledig waar. Tijdens het zwemon- derdeel in de haven in Stein, dat 750 meter bedroeg, nam ze al een voor sprong van bijna anderhalve minuut op haar concurrentes. Tijdens de twintig kilometer wielrennen en vijf kilometer hardlopen werd ze niet meer bedreigd. Ze won de race en de Nederlandse titel uiteindelijk in een tijd van een uur, vier minuten en tien seconden. Tweede werd de Belgi sche Ine Cockuyt op bijna vier minu ten achterstand en derde werd Ilona Eversdijk uit Almere op vijf minuten en 46 seconden achterstand. Ook andere junioren en jeugdle den presteerden naar behoren. Bij de junioren B werd Anne Reintjes vierde, en bij de jeugd werden Imke van den Munckhof vierde en Nicky Teunis- sen vijfde. Overige Venraynaren die aan de start verschenen waren Stan Gorree (11e), Maikel Wismans (17e), Marcel Meulendijks (6e) en Suzan van der Wijst (7e). Op zaterdag 3 juli gaat Neiske Becks van start bij het Euro pees kampioenschap voor junioren in Dublin. Het wordt haar derde EK. Als voormalig wedstrijdzwemster is zij gewend als een van de eersten uit het water te komen. Het fietsen gaat haar ook goed af, maar het hardlopen is haar moeilijkste onderdeel. Toch heeft ze daar grote vooruitgang geboekt. Zo werd ze afgelopen winter vijfde bij het junioren tijdens het Nederlands kampioenschap cross, tegen meiden die 'alleen maar' aan hardlopen doen. In maart won ze nog van alle vrou wen de 10 kilometer tijdens Venloop. Dit is haar laatste jaar als junior, waar in ze alleen nog maar 1/8 triathlons doet. Volgend jaar gaat ze zich richten Nicky Teunissen werd in Stein knap vijfde tijdens de Nederlandse kampioenschappen triatlon. op de dubbele afstand. Op de Europese kampioenschap pen bowlen voor senioren 50 plus in Wenen is Peter Cleven, speler van bowlingvereniging Venray, met ruime voorsprong Europees kampioen geworden in de dubbels. Hij kwam samen uit met John Bosch uit Deventer. Wielrenner Mike Teunissen uit Ysselsteyn heeft tijdens de driedaagse Acht van Bladel de rode trui als beste sprinter gewonnen. Op vrijdagavond stond een etappe van 108 km op het programma. Teunissen liet zich in het begin van de wedstrijd verrassen en er ontsnapte een groep van acht tien renners. Op het moment dat de voorsprong al bijna een minuut was, reageerde een groep van vier ren ners, onder wie Mike Teunissen. Ze kwamen nog terug tot op 25 secon den, maar konden de strijd tegen de achttien koplopers niet winnen en werden weer ingelopen door het peloton. Het peloton verloor nog bijna twee minuten. Op drie kilome ter voor de finish ontsnapten nog zes renners, onder wie Mike Teunis- sen. Hij eindigde deze etappe als 22e. Zaterdagmiddag was er een etappe van 120 kilometer. Na tien kilometer was Mike Teunissen weer de eerste renner die een poging waagde om te ontsnappen. De hele wedstrijd was hij de actiefste renner en bij alle ontsnap pingen was hij aanwezig. Echter op vijf kilometer voor de finish ontsnap ten twee renners die een voorsprong van vijftien seconden namen. Twee kilometer voor de streep ontsnapten nogmaals zes renners en opnieuw was Teunissen van de partij. Deze groep kwam echter enkele seconden tekort en Teunissen werd vierde in deze etappe. Zondagmorgen stond er een tijdrit van 13,5 kilometer op het programma. Met een gemiddelde van ruim 46,5 km/uur werd Mike Teunissen op twee seconden van de winnaar derde. Zondagmiddag was de laatste etappe over 80 kilometer. Vanuit het vertrek ontsnapten onder aanvoering van Mike Teunissen elf Mike Teunissen in de rode trui als de beste sprinter. renners. De voorsprong werd nooit groter dan een minuut, op 25 kilome ter van het einde werden zes renners gelost. Onder aanvoering van Mike Teunissen bleven de vijf koplopers met een kleine voorsprong voor het peloton rijden, tot op 75 meter van de streep, toen werden zij achterhaald door de voorposten van het peloton. Mike Teunissen werd uiteindelijk nog negende. Als troostprijs kreeg hij de rode trui als winnaar van het sprint klassement. Uiteindelijk werd Mike in het eindklassement veertiende. Eerder die week had hij van bonds coach Aart Vierhouten te horen gekre gen dat hij in de definitieve selectie zit voor het wereldkampioenschap voor junioren op zondag 8 augustus in het Italiaanse Offida. Zeven ren ners zitten in deze selectie, er zullen echter zes renners deelnemen aan de wegwedstrijd. Dit betekent dat Mike Teunissen aan twee wereldkampioen schappen deelneemt in een jaar. Volleybalvereniging set Up Meerlo gaat tijdens het beachvolleybaltoer- nooi op zondag 4 juli een actie hou den voor het SOS Meerlo-Wanssum schoolbusproject in India. Deze regi onale sportvereniging, een van de grootste in de regio, heeft de afgelo pen tijd nieuwe sportshirts gekregen en heeft nog vele tientallen gebruikte en ongebruikte shirts in de kast lig gen. "Toen binnen de vereniging de vraag werd gesteld wat we daar mee gaan doen, was er al meteen een ant woord"; legt Wilma Hendrix van Set Up uit. "We gaan deze prima shirts verkopen tijdens het grote beach- Bij de eerste wedstrijd om de jeugdcup Noord Limburg die in de vijver in Tienray is gevist, was er in de A-klasse een vierde plaats voor Tim Weijs. Nog beter deed Evan Cre- mers het in de B-klasse. Hij behaalde een tweede plaats. In diezelfde klasse werd Niels van der Sanden zesde met 2670 gram. Op vrijdag 2 juli is de tweede wedstrijd uit deze serie die van 19.00 tot 21.00 uur gevist wordt in de vijver in Grubbenvorst. De bij eenkomst is om 18.15 bij die vijver. De derde wedstrijd om de vijverko ning is gewonnen door Peter Cup pen. Op de tweede plaats eindigde Theo Hendriks. De derde plaats ging naar Toon van Ooijen. Vierde werd Theo Munsters en op de vijfde plaats eindigde Harrie Theeuwen. De derde wedstrijd om de lentekoning voor korte hengels is gespeeld. Uitslag: 1) Lambert van den Hoogenhof. 2) Pieter Kunen. 3) Jan Voesten. 4) Will Berden. 5) Martien Voermans. Op zaterdag 3 juli is de vierde wedstrijd om de len tekoning voor korte hengels. Er wordt gevist van 8.00 tot 12.00 uur in vijver 2. Bijenkomst 7.00 uur. Op zondag 4 juli is de derde wedstrijd van het pic- kercompetitie. Deze wordt gevist in de Maas achter Rob Wijnhoven van 8.00 tot 12.00 uur. Bijeenkomst 6.45 uur bij Rob Wijnhoven. Op dinsdag 6 juli is de vijfde en laatste wedstrijd om de vijverkoning. Deze wedstrijd wordt gevist in vijver 2 en wel van 18.30 tot 21.30 uur. Bijeenkomst 18.00 uur. Aanmelding kan tot uiter lijk donderdag voorafgaande aan de wedstrijden, 20.00 uur bij Henk Thee- uwen via telefoon (0478)571311 of via e-mail henk.theeuwen@home. nl. Voor vragen en informatie betref fende lidmaatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via telefoon (077)3662920 of via e-mail info@hsvhetalvertje.nl. volleybaltoernooi en schenken de opbrengst aan het geweldige nieuwe project van SOS Meerlo-Wanssum." Dat project is de aanschaf en inrich ting van een grote bus tot schoolklas voor de organisatie Udavum Karangal van Pappa Steven Vidyaakar in Chen- nai (Zuid-India). Die bus wordt ingezet om kinderen in krottenwijken onderwijs aan te bie den en kinderen van arme bouwvak families bij grote bouwprojecten in de klas te krijgen. De bijna tweehon derd shirts worden verkocht voor vijf euro per setje (broek en shirt). Tijdens het toernooi presenteert SOS voor de eerste keer ook haar gele campagne camper. De shirts worden allemaal opgehangen langs de volleybalvelden zodat iedereen gemakkelijk een shirt naar wens kan uitzoeken. SOS Meerlo- Wanssum is blij met de sympathieke actie van Set Up. "Het is geweldig fijn dat verenigingen en particulieren in de zes kerkdorpen van de voorma lige gemeente Meerlo-Wanssum altijd zo spontaan in actie komen voor ons project. Op deze manier kunnen we samen onze solidariteit tonen met mensen in India die tot nu toe geen goed onderwijs kunnen krijgen. En onderwijs voor alle kinderen is een van de millenniumdoelen", aldus bestuurslid Désirée Driesenaar van SOS Meerlo-Wanssum. De Mudhunters zijn bezig om een jeugdgroep te vormen. Afgelopen weekend waren er voor de eerste keer meer jeugdige bikers op pad dan senioren. En dat terwijl er een grote groep van zestien senioren een rit maakte op en neer naar Siebenge- wald. Hier was een uitgebreid ontbijt geregeld en de kilometers heen en terug maakte de ochtend compleet. De jeugd gaat nog door in juli en heeft daarna zomerstop. Op 5 september is dan weer de eerste training. De seni oren trainen het hele jaar door. Aan sluiten bij de Mudhunters hoeft geen probleem te zijn. Omdat de trainingen de kans geven tot differentiatie kan iedereen mee. Voor mensen die inte resse hebben is er altijd de mogelijk heid om een vier weken gratis mee te doen. Ga voor meer informatie naar www.mudhunters.nl. Agenda: Zondag 4 juli vertrek 9.00 uur per fiets voor een training Venray 50-60 km. Op dinsdag in het bos) en donder dag (op de weg) om 19.00 uur een training. Vertrek is bijna altijd vanaf De Sprank. Uitslag wedvlucht vanuit Cahors; negen deelnemers, 95 duiven. 1, 1, 18, 19 Cuppen-Siebers. 2, 12, 13, 20 H. Litjens. 3, 5, 17, 23, 24 Hendriks-Arts. 4, 7, 16, 22 Strijbosch-Derks. 6, 9, 10, 15 P. van Houdt. 8 H. Arts. 14 P. Janssen K. 21 J. Versleijen. Uitslag wedvlucht vanuit La Souteraine; veertien deel nemers, 94 duiven. 1 W. Bouten. 2 W. Heijnen. 3, 6 H. Arts. 4, 16 Van Haren Stiphout. 5, 13, 19 P. Janssen K. 7, 12 M. Basten. 8, 9, 10 P Loonen. 11, 18, 21, 23, 24 Strijbosch-Derks. 14, 15, 17 J. Versleijen. 20 H. Peeters. 22 Reijnders- Cuijpers. Uitslag wedvlucht vanuit Hasselt (jong); zeventien deelnemers, 251 duiven. 1, 2, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 23 W. Bouten. 3, 4, 16 M. Basten. 5 L. Snij ders. 10, 13, 22 P. Smits. 14, 25 P. van Zwamen. 15 J. Sijbers. 17, 20 P Loonen. 18 H. Peeters. 19, 24 Chr. Gerrits. 21 Comb. Verdellen. Uitslag wedvlucht vanuit Hasselt (oud); zeventien deel nemers, 198 duiven. 1 H. Peeters. 2, 3, 9, 17 Van Haren-Stiphout. 4, 14, 23 Reijnders-Cuijpers. 5, 12, 19, 20, 21, 22 M. Basten. 6 Comb. Verdellen. 7 W Bouten. 8, 10, 15, 18, 24 Chr. Gerrits. 11 Hendriks-Arts. 13, 16, 25 G. D. Raaijmakers. Uitslag wedvlucht Hasselt: 285 dui ven, negen deelnemers. 1, 3, 9, 15, 16, 17 Jan Kuijpers. 2, 12, 13, 14, 18, 20, 22 Harry Francken. 4, 7, 10, 11 Sraar Peters. 5, 6, 8, 25 Jac Verhoeven. 19, 21, 24 Bert Verhoeven. 23 Wiel Theeuwen. Trainingen: Baantraining maandag 18.30-20.00. CD junioren Baantrai- ning dinsdag 19.00-20.30 uur AB junioren. Baan woensdag 18.00-19.15 uur. Pupillen baantraining donderdag 19.00-20.30 uur looptraining. Baan zaterdag 10.00-11.15 uur pupillen. Baantraining zondag 10.00-11.30 uur AB jun senioren. Lopersgroepen/alle niveaus: Dinsdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur, don derdag atletiekbaan 18.30-19.30 uur NSG-atleten. Voor de laatste informa tie omtrent trainingen. Iedere zater dag van 9.00 tot 12.00 uur is er gele genheid om oud papier, gebundeld of in dozen, te deponeren in de papier container, die geplaatst is aan de Weg in den Berg, hoek Veltumse Kleffen/ Kulutweg. Zie ook www.atvvenray.nl. Wielrenner Wout Poels uit Blit- terswijck is tevreden over het Nederlands kampioenschap, zon dag in Beek. Het NK werd gewon nen door Niki Terpstra die na 205,8 kilometer als eerste over de streep kwam. Terpstra was in het eindschot te sterk voor Pieter Weening die op drie seconden als tweede eindigde. Lars Boom werd op acht seconden derde. Wout Poels kwam binnen in het sterk uitgedunde peloton. "Ik kwam in de finale te kort om bij de eersten mee te kunnen komen", aldus Poels na afloop van het NK. "Het was een zware wedstrijd bij heel warm weer. Gelukkig was de start op een vroeg tijdstip, zodat het te doen was. Toch werden met name de klims in het laatste deel van de wedstrijd steeds zwaarder." Wout Poels heeft nu twee weken rust en gaat zich voorberei den op de Ronde van Polen. Op Peel en Maas TV was afgelopen weekend een interview met Wout Poels te zien. Uitzending gemist? Kijk dan op www. peelenmaastv.nl. De Nordic walkers kunnen elke woensdag aan de slag vanaf parkeer plaats bij het Schuitwater (begin van de wandelroutes).Het Schuitwater ligt tussen Melderslo en Broekhuizen aan de Broekhuizerdijk. Aanvang 19.00 uur. Zaterdag 3 juli: Schadijker bossen, start 9.00 uur vanaf parkeerplaats aan de Bergsteeg in Meterik. Zaterdag 10 juli: Schadijker bossen, start 9.00 uur vanaf parkeerplaats aan de Bergsteeg in Meterik. Uitslagen Sprinttriathlon Stein: Sprinttriatlon zwemmen 750 m. fiet sen 20,5 km en hardlopen 5 km. Twan Keijsers Horst 1:17:00 Trainingen: Dinsdag baantraining van 19.00 tot 20.30 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag training op de baan van 19.00 tot 20.30 uur. Zaterdag damestraining van 9.00 tot 10.00 uur, Kastiëlse Baan. Zaterdagmiddag afwis selende bostraining van 16.00 tot 17.30 uur, verzamelen bij de parkeer plaats in de Schadijker Bossen. Agenda: 3 juli Herten Kragten Avondloop 1930 uur, 4 juli Weert IJze ren Man Volkslopen 10.00 uur Zie ook www.peelrunners.nl. Met een nieuw Limburgs record op de 100 meter wisselslag zwom Lisa Dreesens van SG.Noord-Limburg op de Nederlandse kampioenschappen sprint in Drachten tijdens de finale naar een vijfde plaats toe. Ingeschre ven op een tiende plaats met een tijd van 1.05.03 wist ze zich via de halve finale in een tijd van 1.04.98 als zevende te plaatsen voor de finale, om daar met 1.04.99 te finishen als vijfde. Evenals verleden jaar wist de Venrayse een vijfde plaats te behalen op de 50 meter vlinderslag. Ditmaal in een tijd van 0.28.33, wat slechts 0,3 secon den langzamer is dan haar snelste tijd en eveneens als Limburgs record (0.28.03) op haar naam staat. Lisa Dreesens werd in een Lim burgse toptijd vijfde op het NK zwemmen

Peel en Maas | 2010 | | pagina 20