Heb je een 8.45 tot 15.00 uur mentaliteit? 'Ik weet wat ik wel en niet kan' Complete bril op sterkte Dan zijn we op zoek naar jou! litvfmixt.nl love fclibb www.ols2010.com Vrijdag 02 juli Rowwen Hèze Vrijdag 25 juni Kinjer OLS Zondag 04 juli Oud Limburgs Schuttersfeest te Grubbenvorst F V* Jindebooiri Schutterij Sfrt Jan y/ Drogisterij Parfumerie IlliHuliUlUjJ Rabobank 10.30 uur Openingsceremonie kt" PEEL EN MAAS Donderdag 24 juni 2010 - Pagina 6 Waarom ben je nooit voor jezelf begonnen? brillen Eyelove, maakt mooie brillen betaalbaar Limburgs Dagblad Beeldwerk.tv AKS Bouw BV West Plant Group DCM Van Enckevort B.V Kom naar uw DA drogist voor een voordelige en complete bril op sterkte. Voor 45,- krijgt u een montuur plus ontspiegelde, kraswerende en extra dunne glazen. Op basis van uw bestaande bril of recept helpt de DA medewerker u eenvoudig aan een nieuwe bril. Maashorst NEPTUNUS Circa 160 schutterijen uit Nederlands- en Belgisch Limburg trekken vanaf 13.30 uur in een folkloristische optocht door Grubbenvorst. Op het feestterrein zullen er diverse nevenwedstrijden plaatsvinden. Vanaf 16.00 uur beginnen de schietwedstrijden. Voor de kinderen is er een speciaal kinderdorp ingericht en in de feesttenten is de hele dag live muziek. Kortom een dag die u niet mag missen! Met o.a. een optocht door het dorp en andere activiteiten zullen vele basisschoolleerlingen kennis kunnen maken met het schutterswezen. Het jaarlijkse "OLS-optreden" van de bekende dialect band Rowwen Hèze uit America en in het voorprogramma de Venlose band Zoemaar. Voor de afdeling Telemarketing zijn wij op zoek naar enthousiaste nieuwe collega's (m/v). Atlantic Telecom biedt je de meest flexibele baan van Nederland. Je bepaalt namelijk zelf je rooster. De enige voorwaarden die we stellen is dat je minimaal 18 uur en maximaal 28 uur per week werkt. Je belt potentiële klanten om afspraken te maken voor onze salesmanagers. Atlantic Telecom biedt klanten de mogelijkheid om risicoloos en zonder contractuele verplichting te besparen op telefoniekosten. Dit is een zeer welkom aanbod in een tijd waarin we allemaal moeten bezuinigen. Beschik jij over een gezonde dosis lef en overtuigingskracht en ben je enthousiast, leergierig en een teamplayer? Neem dan contact op met Kristel Clabbers via e-mail: kristel.clabbers@atlantic.nl of telefonisch op 0478 555 680. Wil je meer weten over Atlantic Telecom, neem dan gerust een kijkje op de website www.atlantic.nl Je begint iets later en mag ruim op tijd weer naar huis. Misschien vind je het fijn om bijvoorbeeld elke woensdag vrij te zijn? Atlantic Telecom biedt je een baan waarbij je zelf je uren bepaalt. Een baan die te combineren is met hobby's, kinderen, je pensioen of misschien wil je gewoon meer vrije tijd. Enkelvoudig, ontspiegeld en kraswerend Vrije keuze uit 150 monturen Advies van Eyelove deskundige 12 maanden fabrieksgarantie 'Goed zicht garantie' Ook verkrijgbaar bij uw DA drogist: Enkelvoudige zonnebril op sterkte €45,- Complete multifocus bril €95,- Eyelove lenzen en lensvloeistof "Ik wil graag samen met mijn kinderen de deur uit en ze 's middags van school kunnen halen." "Ik wil graag een baan die ik niet mee naar huis neem. Werk is werk. Als ik de deur achter me sluit, dan is er morgen weer een dag." "Ik ben gepensioneerd, maar wil graag nog wat doen. Bovendien verdien ik een aardig centje bij op deze manier" Atlantic telecom DA Drogisterij Luxe Parfumerie Eric van Zoggel Grotestraat 31 5801 BE VENRAY 0478-581515 (ADVERTORIAL) Geert Klasens, de vaste fritesbakker van cafetaria De Klein. „Kinderen van toen komen nu als ouders in de zaak," FOTO: PASCAL MULDER door Pascal Mulder wanssum - Geert Klasens is als familie voor Ad de Klein en Esther de Vos van cafetaria De Klein in Wanssum. De Amsterdamse Drent werkt al 35 jaar in de Limburgse cafetaria en woont pal naast de zaak. De 59-jarige wil graag nog even doorgaan. ,,Ik heb elke dag plezier in mijn werk.'' Is deze baan 35 jaar vol te houden? ,,Dat is voor mij niet moeilijk. Ik vind het prachtig werk, ga graag met mensen om en we hebben een leuk team. Bij De Klein is er weinig verloop onder het personeel. Mensen werken jaren hier. We delen lief en leed.'' Waarom Wanssum? ,,Ik ben geboren in Amsterdam, mijn moeder kwam echter uit Dren the. Na verloop van tijd verhuisden we naar een dorpje bij Emmen. Toen ik later een keer op vakantie was in Wanssum, zag ik een advertentie voor een functie in deze cafetaria. Ik heb gesolliciteerd bij de vader van Ad. Het klikte meteen en ik ben nooit meer weggegaan. Ik mocht het huis naast de zaak huren.'' Hoe ben je in het vak gerold? ,,Ik had een opleiding tot gasfitter afgerond, maar kwam na mijn dienst tijd terecht bij Dierenpark Emmen. Daar werkte ik in de keuken, ook soms in de snackkiosk, en ik werd natuurlijk geroepen als er ergens een leiding kapot was. Ik had geproefd aan de horeca en ging daarna in een cafetaria werken.'' ,,Ik weet van mezelf dat ik niet zakelijk en hard genoeg ben om zelf standig ondernemer te zijn. Ik weet wat ik wel en niet kan. Laat mij maar lekker werken achter de counter, met een leuk team en prettig contact met de klanten. Dat is voor mij het mooi ste wat er is.'' Je hebt veel veranderingen meegemaakt... ,,Enorm, kijk alleen maar naar het assortiment en de apparatuur. Dat bakwandje van toen ik begon, is niet te vergelijken met wat we nu heb ben. De zaak was vroeger in tweeën gedeeld. De vader van Ad, John, deed in principe het café en ik de cafeta ria.'' Wat is je leukste anekdote? ,,We zitten aan een doorgaande weg en er stoppen ook nog wel eens bekende Nederlanders om wat te eten. Zo kwam Lenny Kuhr een keer met een paar begeleiders. Ze bestel den wat te eten en koffie. Lenny vroeg naar het toilet. We hadden toen een combinatiebedrijf en ik stuurde haar naar het café. Terwijl zij daar heen liep, liep ik binnendoor het café in om de koffie te halen. Ze kwam binnen keek me verbaasd aan en zei. 'Uw tweelingbroer zei dat ik hier naar het toilet kon.' Ik heb haar maar in de waan gelaten.'' Wat is je favoriete snack? ,,Ik start altijd om 16.00 uur en ben rond 22.30 uur klaar. Na iedere werkdag eet ik een frikandel met. Ik bak mijn leven lang frites, maar doe mij maar een frikandel. Dat zijn er inderdaad heel wat. Vijf per week, en dat 35 jaar lang.'' Superhoofdsponsoren: 't Ster ww ffier Topsponsoren: A Noorderhof 24 5804BVVenray Postbus 550 5800AN Venray T 0478-555 666 F 0478-555 661 adv. week 25.indd 6 23-06-2010 15:22:50

Peel en Maas | 2010 | | pagina 6