Roumimper naar Blerick Zilver voor Fieke Reijntjes op EK NEC MGC Venray Talentvolle scheidsrechters hogerop rr-Hff-il knc»n Zilver voor Ralf en Luc John Klaassens keeperstrainer Venray niet naar topklasse Manual PEEL EN MAAS Donderdag 17 juni 2010 - Pagina 19 De Roerdomp PDV De Maasvogels PDV De Zwaluw Merseloop Red Stars BC Venray BC Klavertje Vier NRBC SV Leunen Ales Jurcik dames trainer Venray ISBV Venray e.o. Dubbeltoernooi 2010 Zomerbridge Overloonse Bridgeclub BC Common Sense Hoofdsponsors: FLE> TRONICS Kledingsponsors: SPORT2000 Sportn"euws8& -info! 45-plussers Nederlands kampioen Het team van 45-plussers dat beslag legde op de Nederlandse titel. Voor de tweede keer in drie weken tijd valt Team F'leau in de prijzen. Dit keer is het erin geslaagd om twee zilveren medailles te behalen tijdens het EK Raften. Het kampioenschap vond plaats in de eerste week van juni op de rivier 'de Noce', Val-di-Sole in Italië. Team F'leau had tijdens dit EK zijn pijlen gericht op zowel de R4 met vier dames als de R6 met zes dames in de boot. En met succes, gezien de winst die werd behaald. Tijdens de R4 - Time Trail klokten de dames gelijk de twee na snelste tijd. "Zo voelde het echter niet", vertelt Fieke Reijntjes uit Meerlo. "Maar inmiddels weten we uit ervaring dat dit vaak de beste gelopen races zijn. Bij de Time Trail is het namelijk vooral belangrijk om de snelste lijn door het wilde water heen te nemen. Eigenlijk samen gewoon heel hard peddelen." De volgende dag stond dezelfde wedstrijd voor de R6 op het programma. Hier werd een mooie vierde plaats behaald. Ook tij dens de Head-to-Head die in de mid dag werd gevaren werden de dames vierde. De finale werd nét niet gehaald door een verrassingsaanval van de Tsjechen. Volgens teamcaptain Ted Toussaint waren ze dit jaar nét nog een maatje te groot. Tijdens de B-fina le voor de derde en vierde plaats, liet het team tijdens de start wat ruimte Venray heeft in Geldrop de eerste wedstrijd van het seizoen gewonnen van Geldrop 4. Venray ging uitstekend van start met 100 - 107 met Gerrit Janssen (21) en Gerrit Vermeulen (23) in de hoofdrollen. De thuisploeg her pakte zich en wist de tweede ronde met 100 - 104 in winst om te zet ten met Gerrit Janssen (23) opnieuw als beste speler. Na de pauze gingen de Brabanders op zoek naar meer en dat lukte door met 98 slagen de beste ronde van de dag te scoren. De Noordlimburgers bleven op 101 ste ken, waarna Venray de laatste ronde moest winnen om minimaal een punt aan de wedstrijd over te houden, want de qua holeslagen was de stand in evenwicht: 305 - 305. Zou de laat ste ronde gelijk eindigen, dan zou Gel drop de winnaar zijn. Spannend werd tot de laatste bal. De eerste drie spe lers bouwden een voorsprong op van negen slagen waaronder een 23-er van Harrie Lenssen, maar de laatste speler moest tegen een ontketende Tiny Klarenbeek acht slagen toestaan en hield Venray dus een slag over en won de wedstrijd met de hakken over de sloot. Uitslag 4 - 4 in de ronden met 409 - 408 in holeslagen leverde Venray de uiteindelijke 2- 1 overwin ning op. Gerrit Janssen speelde in Geldrop met 94 slagen zijn beste wed strijd ooit. Ook de scores van Gerrit Vermeulen en Harrie Lenssen, die bei den 100 slagen noteerden, waren van goed gehalte. Op het in Nuth gehou den Pinkstertoernooi zijn twee leden in de prijzen gevallen. In de catego rie Heren Senioren A bereikte Har rie Lenssen met 106 slagen de derde plaats achter de verrassende winnaar Jan van der Stroom (Trekvogels/Bos koop) met 102 slagen en Peter Dek kers van het organiserende Zich Nirve met 103 slagen. Bij de Heren Senioren B wist Leo Wilms beslag te leggen op de tweede plaats met 118 slagen achter winnaar Nico Bakhuizen van Trekvogels met 113 slagen. Op het toernooi van De Vrije Slag in Wagenin- gen heeft Jan Engels de vierde plaats behaald. Hij kwam slechts één slag te kort voor het podium, dat bestond uit winnaar Kees van de Peppel (De Vrije Slag) met 88 slagen), Mees Bouwman (De Putters) met 90 slagen en Peter Groeneveld ('t Valkhof) met 93 sla gen. Engels sloeg wel met 20 slagen de laagste ronde van het toernooi. Bij de onderlinge competitie stond het duel tussen koploper Gerrit Janssen en nummer twee Jan Engels op het programma. Het was echter niet aan de scores te zien, die vielen tegen. De eerste ronde startte Engels slecht en Uitslag vijfde zomeravond. 1) A. van Mill. 2) A. de Klein. 3) G. Verdonschot. Voor inlichtingen over vergunningen kan men terecht bij H. J. v.d. Ekker, St. Antoniusstraat 31, 5801 AR in Venray, telefoon 06-12668661 en via e-mail huubvdekker@home.nl. Zie ook www.hsvderoerdomp.nl. Programma: 19 Juni steigernummers 19 t/m 27 gereserveerd groep Valks, 20 Juni start Maaskoning wedstrijden, 23 Juni Ven- ray-Milheeze in Venray, Ballonzuil Uitslag wedvlucht Nanteul le Hau- douin: 177 duiven, tien deelnemers. 1, 13, 20 Jan Kuijpers. 2, 3, 4, 6, 9, 10, 24 Freddy Textor. 5, 7, 8, 17, 18, 21 Jac Ver hoeven. 11, 19 Bert Verhoeven. 12, 14 Wiel Theeuwen. 15, 16, 25 Sraar Franc ken. 22, 23 Harry Francken. liggen en moesten ze de Russen net voor zich laten. Op vrijdag stond de slalom op het programma, het meest technische en in het verleden niet het beste onderdeel van team Fl'eau. Deze koers is sinds het EK gewijzigd. Bij zowel de R4 als de R6 hebben de dames twee stabiele runs gevaren en heel goed gepresteerd. "We hebben veel aandacht besteed aan de tech niek in de trainingen en als het dan allemaal op het juiste moment klopt geeft dat een enorme kick", aldus Fieke. In het weekend was er het zwaarste onderdeel; de Down-River. De R6 en R4 moesten een afvaart van twaalf kilometer maken op de Noce van bijna een uur. Er moet tijdens zo'n race goed worden geanticipeerd op golven die continu tegen de boot slaan. "De kunst is om steeds in het snelst stromende water te blijven, de boot op koers te houden en het ped delritme hoog te houden", legt Fieke Reijntjes uit. Dat resulteerde zater dag in een vierde plaats en zondag na een uitputtende laatste race zelfs een tweede plaats. De tweede zilve ren plak was een feit. Trots konden de dames van team Fl'eau onder de fel brandende Italiaanse zon naar de einduitslag op het scorebord kijken. De vijfde plaats in het totaalklasse ment op de R6 en vierde op de R4. Met dit resultaat op zak kan het team gaan uitkijken naar september 2011, het WK Raften in Costa Rica. verloor terecht met 3 slagen. Daarna wist hij zich te revancheren met een rondje 23 en won daarmee 4 slagen. De allesbeslissende derde ronde ein digde in een gelijkspel, waardoor Engels de partij op basis van holesla gen (78 - 79) met 4 - 3 naar zich toe wist te trekken. Piet van der Elst wist zijn eerste puntje binnen te halen en dat gebeurde in de laatste ronde van zijn partij tegen Karel van Ham. Ondanks het kleine verschil in hole slagen (5) bleef Van Ham met 5 - 1 ruim aan de winnende hand. Jan van Dijk en Jan Litjens waren ook redelijk goed aan elkaar gewaagd met slechts vier slagen verschil. Jan Litjens startte voortvarend met een 24-er, maar Jan van Dijk vocht zich knap terug met 23 en 25 en won daarom toch verdiend met 4 - 2. Van Dijk realiseerde met zijn score van 75 slagen een nieuw PR over drie ronden op Servaashof. Op Harrie Lenssen stond in zijn par tij tegen Fieke van Ham geen maat en won afgetekend met 6 - 0. Zijn score van 71 slagen betekende eveneens een persoonlijk record over drie ron den op de banen van Servaashof. Hij tekende ook voor de laagste ronde van de dag met een rondje 21. De laat ste wedstrijd ging tussen Bets Wilms en Gerrit Vermeulen. Bets Wilms ging furieus van start met een rondje 23 en dat leverde meteen rondewinst op. Jammer genoeg kon ze dit niveau niet vasthouden, zodat Vermeulen weer kon aanklampen en de twee en derde ronde wist te winnen, zodat de winst met 4 - 2 naar Gerrit Vermeulen ging. In de volgende speelronde trad Jan Engels aan tegen Harrie Lenssen en net als vorige week had Engels een slechte start: 28-24. Maar het herstel volgde spoedig. Met een rondje 21 moest Lenssen met antwoord duide lijk schuldig blijven en ook de laat ste ronde was Engels met 24-26 de bovenliggende partij, waardoor hij met 4 - 2 naar zich toe wist te trek ken. In een zeer matige partij wist Huub Straatman Jan van Dijk met 6 - 0 te verschalken, al was het verschil van zes holeslagen niet groot. Gerrit Vermeulen (76 slagen) had met 76 slagen tegen Piet van der Elst geen enkele moeite om zijn opponent met een 6 - 0 nederlaag naar huis te stu ren. Ondanks de nederlaag van Gerrit Janssen blijft hij het klassement met 4 punten aanvoeren. Jan Engels en Huub Straatman staan op de gedeelde tweede plaats met 5 punten en Leo Wilms (9 punten uit 2 wedstrijden) en Gerrit Vermeulen (9 uit 5) bezet ten de gedeelde derde plaats. Bij de dames wist Bets Wilms door haar goede spel de leiding van Fieke van Ham over te nemen. Ze gaat nu met 17 punten op kop, gevolgd door Fieke van Ham met 21 punten en Jo Litjens met 24 punten. Uitslag wedvlucht Argenton/Creu- se; achttien deelnemers, 116 duiven. 1, 21 H. Arts. 2 J. Kerstens. 3 van Haren Stiphout. 4, 6, 10, 12 P. Loonen. 5 P. Janssen K. 7, 13, 16 H. Peeters. 8, 11 J. Versleijen. 9, 18 Reijnders-Cuijpers. 14, 24 W Heynen. 15 M. Basten. 17, 23, 25 H. Litjens. 19, 20 W Bouten. 22 P. Smits. Uitslag wedvlucht Nanteuil le Haudouin; 21 deelnemers, 219 dui ven. 1, 10 H. Strijbosch. 2 Reijnders- Cuijpers. 3, 18 N. van Hoof. 4, 13, 20, 23 Chr. Gerrits. 5, 21, 24 H. Peeters. 6, 25 W Bouten. 7, 9, 12 J. Kerstens. 8 M. Voesten en dochter. 11, 14, 15, 17 P Loonen. 16, 22 P. Smits. 19 Van Haren Stiphout. Gary Roumimper vertrekt na twee jaar bij Venray. De allrounder keert terug naar zijn oude vereniging Ble- rick. Roumimper liep in mei 2008 - in zijn laatste competitieduel voor Pan- ningen - een zware knieblessure op. De Blerickenaar heeft ruim een jaar moeten herstellen. Afgelopen seizoen speelde hij twee competitieduels in de Venrayse hoofdmacht. Dinsdag was de laatste dag dat spe lers nog van club konden wisselen. Peter Rongen, bestuurslid technische zaken, ging er dinsdagmiddag van uit dat de selectie verder intact blijft. Robert Willemse staat in de belang stelling van EVV terwijl Freek Thoone wordt begeerd door Dijkse Boys en Gemert. "De jongens hebben toege- Op zaterdag 26 juni, de zaterdag van Merselose kermis, wordt in het dorp de Merseloop gehouden, een hardloopwedstrijd voor lopers uit de regio. De deelnemers kunnen hun krach ten meten over een afstand van 400 en 700 meter (kinderen), 1400 meter (jeugd), 2500 meter (jeugd en volwas senen), 5000 en 10000 meter (volwas senen). Het parcours van de wedstrijd ligt gedeeltelijk binnen het dorp en gedeeltelijk buiten het dorp. De start van het eerste onderdeel is om 17.00 uur. Het initiatief voor deze wedstrijd is genomen door dorpsgenoot en atleet Dave Ewalts. Door zowel de dorpsraad als het kermiscomité is dit initiatief met enthousiasme omarmt en in samenwerking met Dave Ewalts verder uitgewerkt. Voor meer informatie en opgave kijk op de website www.merselo.dor- penvernay.nl/merseloop. De jeugd is actief geweest op twee fronten. De jongste jeugd met twee teams op het welpentoernooi van de afdeling Limburg in Swalmen. In Sundern in Duitsland waren vier jeugdteams actief op het Internatio nale Andro teamtoernooi. In Swalmen waren de jongens goed op dreef en Willem van der Zanden en Niels Jen- niskens behaalden een derde plaats. De meisjes op dit toernooi waren nieuw. Emma van der Zanden en Jenny Ge behaalde de achtste plaats. In Sundern speelden Tom Thijssen, Matthian Vaes, Nils Vervoort, Ruben de Francesco en Dominique Buijs een hele serie wedstrijden. De overige jongens speelden niet slecht maar konden net niet genoeg macht ont wikkelen in de partijen om te winnen. De jongens speelden tegen de Zweed se selectie en selectieteams van de Duitse bond, districten Arnsberg en Gau-Odersheim en de ons bekende vereniging ASV Suchteln. Bij de meisjes wisten Lotte Jacobs, Ena Spahic, Lisa Martens, Lynn Mar tens en Annika Jenniskens enkele partijen te winnen. Ze speelden tegen twee selectieploegen van de Zweedse bond en een team van ASV Suchteln. Uitslagen Heren C Manual-Bevo 21-13 Dames Manual-Loreal 2 27-15 Dames B Bevo-Manual 23-8 Dames C SVVH-Manual 20-3 Heren Hercules-Manual 26-10 Programma zaterdag 19 juni D-jeugd Manual-Blerick 11.00 Heren C Manual-Loreal 12.00 Heren B Loreal-Manual 11.15 Programma zondag 20 juni Dames B Manual-Wittenhorst 11.00 Heren B Manual-Swift 2000 11.55 Dames Manual-Eurotech Bevo 12.50 Heren Manual-Wittenhorst 1355 Op de tweede avond van de zomer- ladder was meer dan de helft van de leden aanwezig. In de gele lijn waren Ron van Gaal met Piet van Genugten de besten. Zij scoorden ruim 12 procent hoger dan Tineke Meurs met Marga Steemers en Thea Martens met Wim Teunissen. Zij werden gedeeld twee en drie. In de rode lijn wisten Annie Boek- holt met Jaqueline v.d. Slik Mia Koop man met Riet Manders en Corrie Bors- sen met Rieneke de Weert achter zich te houden. In de groene lijn ten slotte waren Annette Paris met Mieke Stap pers de winnaars. Zij werden gevolgd door Marij Pierey met Jan Roelof de Pijper en Wim Manders met Jan Voes- ten. Donderdagavond is de derde speelavond. In de gele lijn waren de winnaars Jan Stiphout en Martien Verheyen met 62.08 procent, gevolgd door Truus Cremers en Leny Jenniskens met 59.17 procent. Derde waren Ko Sturm en Henk de Vries met 55.42 procent. In de groene lijn ging de eerste plaats naar Paul Faas en Sip van Goinga met 65.47 procent. De tweede plaats was voor Minetje Langenkamp en Ilse Tummers met 56.82 procent en derde met 52.43 procent waren Annie Siroen en Tiny Vissers. De laatste bridgedrive van seizoen 2009-2010 is gehouden. In geel wer den Jacqueline van der Slik en Doke Verheijen eerste met 68,33 procent, gevolgd door Riet Willems en Annie Boekholt met 59,17 procent en als derde eindigden Mia Koopman en Annie Visser met 55,42 procent. In rood waren Piet Lorijn en Joke Peters de beste met 66,67 procent. De tweede plaats ging naar Nel en Huub Camps met 61,25 procent en als derde eindigden Wilhelmien van Dijk en Annet Timmer met 58,33 procent. Programma maandag 21 juni Volharding D1-Leunen D1 19.00 zegd dat ze blijven, en ik heb daar ook alle vertrouwen in", aldus Rongen. Dat bevestigt Freek Thoone, die onlangs nog sprak met hoofdklassekampioen Gemert. "Ik zou graag in de topklasse voetballen", zegt Thoone. "Maar ik kan Venray niet zomaar laten vallen. Ik had al mijn jawoord gegeven en de club heeft me altijd goed behandeld." Zoals bekend vertrekken Bob Crooij en Koen Ooms naar Woenselse Boys en keert Wesley Plugers terug naar Geldrop. Trainer Jan Poels kan op de eerste training op donderdag 1 juli zes nieuwelingen verwelkomen: Guillermo le Couvreur (Nuenen), Paul Janssen (SSS'18), Thomas de Jong (Jodan Boys), Renell Luydens (Hel mond Sport), Boy Seijkens (Germa- nia) en Bart Zanders (Deurne). Ales Jurcik (32) traint komend sei zoen de damesselectie van Venray. Jurcik blijft ook aan als trainer-coach van Venray A1. Beide functies gaat hij combineren. De Venraynaar stopte onlangs als doelman bij SSS'18 om zich op zijn trainersloopbaan te rich ten. Venray is satellietclub geworden van de damestak van VVV, dat uitkomt in de eredivisie. Het lange seizoen voor de tafelten nissers van de Invaliden Sport- en BelangenVereniging Venray e.o. is afgesloten met deelname aan het NK Tafeltennis voor mensen met een beperking in sporthal Dongenwijk in Tilburg. Een ploeg van dertien spelers had zich hiervoor ingeschreven. Zes van hen kwamen door de eerste ronde heen. Een van hen was Marie-Louise Theeuwen, die in de klasse 4 zelfs wist te eindigen op de vierde plaats. In de klasse 5 kwamen Sandy Aalders, Ankie Muijsers en Wilbert Litjens een ronde verder. In een rechtstreeks duel om de derde en vierde plaats was Ankie Muijsers de meerdere van Sandy Aalders. Muijsers sleepte een medaille in de wacht. In de klasse 6 wisten Leo Reintjes en Stephan van Bergen zich voor de volgende ronde te plaatsen. In deze ronde versloeg nieuwkomer Van Ber gen onder meer zijn teamgenoot Rein- tjes. Uiteindelijk bereikte Van Bergen zelfs de finale, maar daarin was hij niet opgewassen tegen de latere kam pioen. Toch behaalde hij een tweede plaats. Ook in het dubbelspel speelde Venray een woordje mee. de gebeurde niet in de klasse 4 waar Marie-Louise Theeuwen en Wilbert Litjens niet konden overtuigen. Hetzelfde geldt in de klasse 5 voor Theo van Elferen en Sandy Aalders. Ook zij werden al snel uitgeschakeld. Het waren echter Christ Jenniskens en Stefan van Ber gen die er in klasse 6 voor zorgden dat Venray weer enkele Nederlandse kampioenen rijker is. Tennisvereniging De Gagel uit Wanssum houdt van maandag 5 tot en met zondag 11 juli het zesde Perso- nato Dubbeltoernooi 2010. Zowel voor de prestatief ingestelde spelers als de recreanten zijn er wed strijden. Vanaf 25 jaar kan iedereen zich inschrijven in alle categorieën en de categorieën 3, 4 en 5 staan open voor alle leeftijden. Vooral spelers van de speelsterktes 3, 4 en 5 worden uit gedaagd in te schrijven. Wat betreft de recreatieve spelers hoopt de organisa tie dat vooral leden van De Gagel met de speelsterktes 7 en 8 zich inschrij ven om de strijd aan te binden met de tegenstanders uit de omringende dorpen. Traditioneel wordt het toer nooi op de slotdag afgesloten met een loterij onder alle aanwezigen waarbij een echte eyecatcher te win nen is. De finaledag wordt muzikaal opgeluisterd door de regionale trou badour, Peter van de Water, uit Meerlo. Inschrijven kan via www.toernooi.nl tot en met 20 juni. De Overloonse BridgeClub houdt in de weken van 23 juni tot en met 18 augustus elke woensdag in het gemeenschapshuis aan het 14 Okto- berplein in Overloon een zomer avondcompetitie bridge van 19 30 tot 22.30 uur. Aanmelden voor deze avond kan vanaf 19.00 uur op volgor de van binnenkomst en er zijn prijsjes te winnen. Op de zesde avond in de ladder competitie bestond het beste paar in de A lijn uit Nelly en Bert Vloet met 61.46 procent. Tweede waren Marijke van den Boom en Aike van Glabbeek met 55.21 procent, gevolgd door Riet en Harry Willems met 54.17 procent. In de B lijn scoorden koos Bongers en Harry Raaijmakers het hoogst met 65.83 procent. Nellie Jeuken en Riet Muermans waren tweede met 56.25 procent, gevolgd door Toon den Brok en Marijn Scheaffers met 55.21 pro cent. In de C lijn bestond het sterkste paar uit Nellie Basten en Marie Ker sten met 61.60 procent. Met 59.24 procent bezetten Lieny en Frans van den Heuvel de tweede plaats en Ria en Kees van Son waren goed genoeg voor de derde plek met 53.26 pro cent. Er is in een lijn gespeeld. Op de eerste plaats met 63,02 procent ein digden Frank Bender en Jeanne Kors- mit, gevolgd door Wil Tacken en Mar- tien Verheijen met 56,77 procent. De derde plek werd met 55,73 procent gedeeld door de paren Henny Jans sen met Wim Vervuurt en Mien en Jac. Spreeuwenberg. Donderdag is de laat ste speelavond van dit seizoen. Een voetbalteam bestaande uit spelers die in het verleden uitkwa men voor hoofdklasser Venray, aange vuld met drie spelers uit Ysselsteyn, zijn afgelopen weekend Nederlands Tijdens de NK minibridge in Utrecht voor eerste- en tweedejaars minibridgers hebben Ralf Tijssen en Luc Dael in de mini 2 klasse een fraaie zilveren medaille behaald. Het tweetal begon zeer geconcentreerd. Ralf Tijs- sen was gebrand op de zege, omdat hij eerder dit jaar zijn zeer goede toernooiprestaties in het Grand Slam klassement in het laatste toernooi niet om kon zetten in een overwin ning. Het tweetal voelde goed aan welke spellen goed of minder goed gespeeld waren en heeft een zeer John Klaassens (47) begint aan een nieuwe uitdaging bij NEC. De keeperstrainer uit Leunen gaat komend seizoen bij de Nijmeegse eredivisionist de doelmannen van de E-, D- en C-jeugd trainen en zal zich tevens bezighouden met het scouten van keeperstalent in de regio. Klaassens verlengde zijn contract met de KNVB, waarvoor hij onder meer de jeugdkeepsters trainde, Drie talentvolle scheidsrechters uit Venray hebben opnieuw een mooie stap gemaakt op weg naar de top. Het drietal, afkomstig uit de jeugd van SV Venray, werd door voorzitter Sjef Keijzers van de Venrayse voetbalver eniging in het zonnetje gezet. Nick Tunnissen, 22 jaar, is in 2004 begon nen met fluiten binnen SV Venray. Een jaar later heeft hij de overstap gemaakt naar de KNVB. In 2010 is hij gepromoveerd naar groep 1. Hij gaat wedstrijden leiden in de hoofdklasse. Ook komt hij in het talententraject betaald voetbal, waardoor hij ook duels in de eredivisie A-jeugd, dames en beloftecompetitie gaat leiden. Ver- kampioen geworden bij de 45-plus- sers. In een zinderende finale tegen Pancratius werd na strafschoppen de constant toernooi laten zien. Er werd ook een Klaveren- en Ruitentoernooi gespeeld door jeugdbridgers die het ministadium net ontgroeid zijn, maar nog niet volwaardig kunnen bieden in de pupillenklasse. Het drieman schap Kamil, Pim en Felix behaalde heel fraai de eerste plaats van dit toer nooi en zijn daarmee de besten van Nederland in deze spelersgroep. Jane Hendriks en Angèle Pouwels werden keurig vijfde. Simon en Peter hadden een gezellig toernooi, maar zagen de inzet niet in prijzen beloond. onlangs niet. Tevens stopt hij als kee perstrainer van Wittenhorst. "Ik wil al mijn energie steken in NEC. Dat een eredivisieclub mij aanstelt, zie ik toch als een stukje waardering voor het werk dat ik de afgelopen jaren heb verricht. Deze kans wil ik met beide handen grijpen. Ik hoop binnen de organisatie door te kunnen groeien." John Klaassens trainde eerder onder meer de keepers van Volharding, Ven- ray en SSS'18. Op de foto van links naar rechts. Sjef Keijzers, Jesper van Lierop, Nick Tunnissen en Felix Vollenberg. der wordt hij vierde official bij Jupiler League wedstrijden. Felix Vollenberg, 21 jaar, begon vier jaar geleden aan zijn scheidsrech- tersloopbaan en is inmiddels doorge drongen tot groep 3. Dit houdt in dat hij wedstrijden in de derde en vierde klasse gaat leiden. Jesper van Lierop, 22 jaar, is twee jaar geleden begonnen met jeugdwedstrijden te leiden. In 2010 is hij gepromoveerd naar groep 2 jeugd. Bijna het hoogst mogelijke bij de jeugd. 45+ titel in de wacht gesleept. De groep voetballers was bij elkaar gebracht door René van Dijck, die twee jaar geleden het initiatief heeft genomen om aan deze nieuwe competitie mee te doen. Het is een zeven tegen zeven spelvorm over de breedte van een half veld. De KNVB heeft dit landelijk gepromoot en wil op deze manier oud- voetballers blijven binden. Echt leuk en prima geschikt voor oud- voetballers met een goede techniek en inzicht. Het Venrayse team bestond uit Twan van Soest, John Beerkens, Peter Bartray, John van Ass, Geert van Dijck, Leon Vievermans, Stef Vievermans, Wim Venray promoveert niet naar de nieuwe topklasse. Be Quick won zondag het beslissende duel met 5-1 van WKE. De Groningers strijden zaterdag in Hoorn met ARC uit Alphen aan den Rijn om de laatste plek in de topklasse. Twee weken geleden speelde Venray thuis met 1-1 gelijk tegen Be Quick. Vorige week won Venray met 0-3 bij WKE, dat daardoor uitgescha keld was. Be Quick moest met drie doelpunten verschil of meer win nen van de ploeg uit Emmen. De Groningers voldeden met 5-1 aan de opdracht. Daar zag het aanvankelijk niet naar uit. Duizend toeschouwers zagen dat WKE halverwege de eerste helft de leiding nam uit een vrije trap: 0-1. Vlak daarna kwam Be Quick op SUMmAETg roep B.V. Personato Werving Selectie Gemeente Venray Burgemeester Hans Gilissen Art.com Attractiepark Toverland Bavaria Winters Liessel De Bruijn Isolatie B.V. De Golfhorst, America Eye Watch Security Group Flextronics GGZ Groep Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Kyoto Koi Farm McDonald's Venray OTTO Work Force B.V. Peka Kroef B.V. Plus G. van Dijck Venray Price Cleaning B.V. Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Seacon Logistics Van den Munckhof B.V. Van Haren Autobedrijven B.V. Vie Curi Vitaal S/AmRO Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Arbo Office Nederland Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs Baat accountants en fiscalisten Bilderberg Hotel "de Bovenste Molen" Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Fleuren Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Brienen aan de Maas Claassen, Moolenbeek en Partners Claassen Bouw Vastgoed BV CleanCare24 Cocosoft Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco B.V. Culinair Creatief Ruud Welbers DatZitt Horeca Projectmeubilair De Aanpak Bouwservice B.V. De Lekkernij -'tAnker, Merselo Deloitte,Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERWOLAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg Feestcafe De Koets First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Cuppen, René van Dijck, Jack Lens- sen onder leiding van coach John Vievermans. Afgelopen zaterdag was er een finaledag in toernooivorm en moest het Venrayse team zes wedstrijden van vijftien minuten spelen. Na het eerste duel te hebben verloren, wer den de overige poulewedstrijden in winst omgezet en de finale bereikt. In tegenstelling tot de poule wedstrijden werd de eindstrijd op kunstgras gespeeld. Dat vergde enige aanpassing. Na een 1-1 eindstand moesten strafschoppen de beslissing brengen. Het Venrayse team miste een keer, maar omdat doelman Twan van Soest twee strafschoppen stopte, ging de beker mee naar Venray. gelijke hoogte, eveneens uit een vrije trap: 1-1. Beide ploegen lieten enkele kansen liggen om op voorsprong te komen. Na rust nam Be Quick de lei ding door een benutte penalty: 2-1. In de 69e minuut viel de 3-1. Vijf minu ten later bereikten de Groningers de veilige marge van drie treffers: 4-1. WKE speelde alles of niets maar de verdediging van Be Quick hield stand. In de voorlaatste minuut was de strijd definitief beslist: 5-1. Venray begint na de zomerstop aan zijn veertiende seizoen in de hoofd klasse. Door de promotie van Gemert, EVV, JVC Cuijk en Dijkse Boys val len vier aantrekkelijke derby's weg. Daar tegenover staat de komst van Deurne, Blauw Geel en EHC uit de eerste klasse. Flanderijn en Geboers Fortis Bank, Venray Frank Elbers Assurantie Advies Gamma, Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Gilde BT Gossimijne, bar-bistro Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hoogma Advies BV Hotel Asteria Hypotheeshop, Venray ING, Venray Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Janssen Venray Stucadoors B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten K- Rental Nijmegen, Harm en Karel Leenders Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn Kersten Europe Koenen en Co. Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Manders Automation Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuijpers Maximize Nederland B.V. Meldon Plastics B.V., Bergen lb. Mister Kool's, Wanssum ND Logistics Nelipak B.V. NLW Groep Notariskantoren Venray Partycentrum "De Witte Hoeve" PG Group BV Peelrand Makelaardij B.V. Restaurant de Beejekurf Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels, Sanitair en Tegelwerken V.O.F. Rooijerie Uitmarkt Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Sport 2000 Steenhandel Kusters Sterke Tekst Studio Spinazie Tandartsenpraktijk Venray Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Ten Brinke Hekwerken Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Thuijls Beheer B.V. Timber Hirsi Europe BV Time2Paint Van de Mortel Assurantie Advies Van Dijck Bouw en Industrie Van Dijck - Achten - Lenders Advies Van der Putt Advocaten Van Gansewinkel B.V. Vera Venray BV Verkeersschool Nottelman Verspreidingsburo Periodiek Verstraaten Business Travel Volantis - Hollman Adviseurs WIKO Investments V.O.F. Bestratings-/Klusbedrijf Wilms Wonen Venray ZR Accountants en Adviseurs MEMBERS VAN

Peel en Maas | 2010 | | pagina 19