SVOC'01 promoveert niet Titel SKC'06 Venray thuis nog ongeslagen Mike Teunissen wint groene trui Goud voor Nienke Meijers van St. Christoffel G-voetballers SV Venray Bert Weeren trainer De Peelkorf Jeu-de-boules- toernooi KBO Een groot feest... PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Pieken De huldiging van Mike Teunissen als eindwinnaar van de groene trui. Foto:Thei van Els. Donderdag 10 juni 2010 - Pagina 19 Succesvolle ISBV-leden op Special Olympics De Peelkorf BC Klavertje Vier Zomerbridge in Venray Kom sporten bij SVOC'01 Oranje Wit BC Common Sense BC Venray PC De Jumpers Nieuws uit Venray en omgeving leest U in LRV St. Jan Overloonse Bridgeclub Reportage op www.peelenmaastv.nl SVOC'01-Bladella 8-9 (na ver lenging). Doelpunten SVOC'01: Noortje Philipsen (3x), Rian Wilms (2x), Linda Claessens, Deb bie Wismans en Kim Dircks. Bij zonderheid: door de zege blijft Bladella hoofdklasser en komt SVOC'01 ook volgend seizoen uit in de overgangsklasse. De korfbalsters van SVOC'01 blij ven ook volgend seizoen in de veld- competitie in de overgangsklasse. Op het sportpark van Avanti in Schijn- del ging vorige week woensdag de promotie-degradatiewedstrijd tegen Bladella, de nummer zeven van de hoofdklasse, met 8-9 na verlenging verloren. SVOC'01 kwam op een 1-4 achterstand, maar toonde veerkracht in de tweede helft. Bij een 5-7 achter stand leek Bladella toch met de zege aan de haal te gaan. In de slotfase zorgde de ingevallen, pas 14-jarige B-juniore Rian Willems, voor een sen satie. Met twee treffers sleepte Wil lems een verlenging uit het vuur. In de extra tijd kwam Bladella opnieuw met twee treffers voor, 7-9, voordat Debbie Wismans in de slotminuut de 8-9 scoorde. In de slotseconden had den de tricolores zelfs kansen op de gelijkmaker, maar moesten uiteinde lijk toch het hoofd buigen. De overige treffers kwamen woensdag op naam van Noortje Philipsen (3x), Linda Claessens en Kim Dircks. Coach Meine Jonkers was na afloop van de korfbalthriller trots op zijn ploeg: "We waren na drie wedstrijden in een week conditioneel helemaal aan het einde van ons Latijn. En dan nog een verlenging uit het vuur sle- pen. Dat is fantastisch, ondanks de nederlaag. We zijn dan niet gepromo veerd, maar hebben wel een prachtig seizoen achter de rug." SVOC'01 heeft een ietwat ongeluk kig seizoen achter de rug. In de zaal competitie werd het beslissende duel om promotie naar de hoofdklasse ver loren en in de veldcompetitie kreeg SVOC'01 zelfs drie kansen om pro motie af te dwingen. Toch lukte het niet om de hoofdklasse te bereiken. "Natuurlijk is dat balen", aldus Jon kers. "Maar desondanks houd ik een heel positief gevoel aan het seizoen over. We hebben binnen en buiten gestreden om promotie en laten zien tot de beste teams te horen. Dat het dan net niet lukt, is zuur, maar dat is ook sport. Verliezen hoort net zo goed bij het spelletje als winnen." Meine Jonkers kijkt alweer voor uit naar het nieuwe seizoen, waarin SVOC'01 zal moeten doorgroeien om de doelstelling, promotie naar de hoofdklasse, te bewerkstelligen. "We hebben vandaag tot de allerlaatste snik geknokt om te winnen en te promoveren. Dat is niet gelukt, maar volgend seizoen doen we zeker weer mee om de titel. We hebben tegen Bla- della bewezen een niveau hoger aan te kunnen. Als team zijn we afgelopen seizoen ook gegroeid. Een lijn die we het komende jaar gaan doortrekken. Met name op het mentale vlak kun nen we nog progressie boeken. De speelsters moeten leren nog meer verantwoording te nemen. Als we dat kunnen bereiken, weet ik zeker dat we richting de hoofdklasse gaan, want speltechnisch zijn we al van hoofd klasseniveau." Dat het met de basis van de nog jonge korfbalvereniging SKC'06 goed zit, bleek onlangs. Nadat dit seizoen al vier kampioenen gehuldigd waren, greep zowel het jongste welpenteam als het F-pupillen-team in de buiten competitie net naast de kampioensti tel. Het E-team wist wel de titel te ver overen. In de districtscompetitie heeft het midgetgolfteam van Venray thuis zijn ongeslagen status weten te behouden. Eindhoven, met oud-Venray-speler Gerrit Voermans in de gelederen, kwam op bezoek. Maar de thuisploeg kwam al vroeg goed beslagen ten ijs en pakte de eerste ronde met 104 - 114 met Gerrit Vermeulen met 25 sla gen als beste speler. De tweede ronde werd wat aantal holeslagen (105) gekopieerd, maar nu was Leo Wilms met 24 slagen de beste. De Lichtstedelingen bleven nu op 117 slagen steken. Na de pauze kwam Venrays beste ronde (100 slagen) met Harrie Lenssen (23) als beste man. Bij de gasten ging het kaarsje lang zamerhand uit: 126 slagen, hoewel Gerrit Voermans er nog een 25'er uit perste. Het mocht echter niet baten. Om iedereen in de vreugde te laten delen, bleek Gerrit Janssen in de laat ste ronde met 23 slagen de sterkste in ook door het team ruim gewon nen ronde: 108 - 136. Eindstand: 8 - 0 (418 - 493). Leo Wilms bleek met 103 slagen de beste speler. Harrie Lenssen en Gerrit Janssen, die beiden één slag meer nodig hadden (104), hadden eveneens een grote inbreng in het resultaat. Door deze uitslag staat Ven- ray halverwege de competitie op de tweede plaats met 9 wedstrijdpunten en 26 rondepunten achter leider Gel drop 3, dat 12 wedstrijdpunten heeft. Oirschot en Zicht Nirve staan welis waar in wedstrijdpunten gelijk met Venray, maar de twee laatst genoemde teams hebben vier rondepunten min der (22). Op de tweede speeldag van de onderlinge competitie vonden twee uitermate spannende wedstrijden plaats. Allereerst van Jan van Dijk, die aantrad tegen Leo Wilms in een voor beide zeer constante wedstrijd. De eerste ronde ging gelijk op (29-29), de tweede ging met één slag (29-28) verloren en de laatste ronde was weer gelijk (28-28), zodat Leo Wilms de partij met 4 - 2 (86 - 85) naar zich toe wist te trekken. De andere wed strijd betrof die tussen Huub Straat man en Gerrit Vermeulen. Huub wist de eerste ronde met twee slagen in te palmen (25-27), maar moest in de tweede omloop zes slagen prijsgeven (28-22). De laatste ronde werd 25-25 gelijk, zodat Gerrit Vermeulen de partij met 4 - 3 op basis van holesla gen (74 - 78) wist te winnen. Op de derde speeldag vonden drie wedstrij den plaats. Huub Straatman (81) had in deze partij geen moeite met zijn opponent Piet van der Elst en won ruim met 6 - 0. Jan Engels was suc cesvol tegen Jo Litjens en won even eens met 6 - 0 met de laagste score van de dag: 72 slagen. Gerrit Janssen trof Jan van Dijk als tegenstander en de koploper ging overdonderend van start met een rondje 22, de laagste van de dag. Jan van Dijk knokte zich met 25 slagen terug in de wedstrijd, mede ook door een zeperd van Janssen op de koker, waardoor de stand weer in evenwicht was. Gerrit nam onmid dellijk wraak door de laatste ronde in 23 slagen thuis te brengen, waar Van Dijk op 29 bleef steken, zodat de Ger- rit Janssen slechts één ronde averij opliep en de partij met 4 - 2 (75 - 88) winnend wist af te sluiten. In de stand gaat Gerrit Janssen aan de leiding met 2 punten. Jan Engels klom met 5 pun ten op basis van gemiddeldeverbete ring (2,62 procent) naar de tweede plaats en Huub Straatman staat met eveneens 5 punten (2,10 procent) op plaats drie. Jan Engels heeft in het Tsjechische Cheb geen succes kun nen boeken. De in deze stad gehou den wedstrijd om de Nations Cup, die geldt als oefencampagne voor de in augustus te houden Europese kampi oenschappen, speelde Engels vooral de eerste dag veel te wisselvallig. Naderhand en vooral de tweede dag wist hij zich wel te herstellen, maar een betere klassering dan de huidige 26e plaats zat er ditmaal voor hem niet in. Hij scoorde 348 slagen over 12 ronden en was daarbij de op een na beste Nederlander. Zijn teamgenoot Roel Groenhuijsen (Ridderkerk) ein digde met 316 slagen op de 12e plaats en was daarmee de beste landgenoot. Winnaar werd meervoudig Europees kampioen Karl-Heinz Gerwert uit Duitsland met 294 slagen. Op zondag 30 mei reden bijna 30 fietsers een marathon van twaalf uur rondom Overloon, een tocht die door Toerklub Overloon en stichting Pieken voor het Goede Doel geor ganiseerd werd. Uiteindelijk legden sommige fietsers zelfs meer dan 330 kilometer af - ze zijn duidelijk klaar voor La Marmotte van 3 juli. In Overloon vond rond 19:00 de trekking van de loterij plaats. Onder de motiverende woorden van Piet Beurskens verzorgden pastoor Tol boom, tante Lenie van stichting Tante Lenie en een vertegenwoordiger van zorgboerderij de Witte Hoeve de trekking. De prijzen kunnen afge haald worden bij Ton Toonen (tel. 06-12999154). De opbrengst bedraagt ruim drie duizend euro en komt ten goede aan bovengenoemde doelen. De winnen de loten vindt u op www.toerklubo- verloon.tk. Mike Teunissen heeft van 3 t/m 6 juni deelgenomen aan de Tro- feo Karlsberg, een internationaal hoog aangeschreven meerdaagse in het Duitse Saarland. Maar liefst 22 landen met zes deel nemers stonden aan het vertrek. De eerste dag was er al een grote ver brokkeling en bleven er uiteindelijk vijtien renners over om te sprinten voor de overwinning. De winst was voor de Italiaan Andrea Zordan, voor de Deen Alexander Kamp en op een derde plek Mike Teunissen. De twee de etappe was ook weer zwaar. Na een sprint voor de groene trui op 50 kilometer voor de finish ontstond een kopgroep met drie renners: Mike Teu- nissen, een renner uit Duitsland en een renner uit Amerika. De samenwer king was niet goed, omdat de Ameri kaan om tactische redenen niet op kop mocht komen. Toch liep de voor sprong uit tot ruim boven de minuut. Op 10 kilometer voor het einde slo ten nog ongeveer 25 renners aan bij de drie koplopers. In de slotklim naar de finish viel deze hele groep nog uit elkaar en eindigde Mike moegestre den als 24ste. Door het behalen van de punten in de tussensprints werd hij wel de bezitter van de groene trui. De derde etappe was een individuele tijdrit van 10,5 kilometer. Teunissen eindigde hierin op een 32ste plaats, waarmee hij tevreden mocht zijn. 's Middags werd dan nog de vierde etappe gereden, die in een massaprint eindigde. Mike Teunissen eindigde in het voorste gedeelte van het peloton als 23ste. Hij won wel de enige tus- sensprint en verstevigde hierdoor zijn positie in de stand voor de groe ne trui. De laatste en vijfde etappe was de langste (122 km) en door het weer en de beklimmingen bijzonder zwaar. In het begin ontstond in kop groep van achttien renners met onder meer daarbij Mike Teunissen. Hij won weer de eerste tussensprint en was zodoende zeker van winst in dit klas sement. De etappe eindigde in een overwinning voor een Duitser. In het peloton waren nog ongeveer 45 ren ners vertegenwoordigd en Mike Teu- nissen eindigde als 27ste. Het eind klassement werd gewonnen door de Amerikaan Lawson Craddock, voor de Luxemberger Bob Jungels en de Duis ter Jasha Sutterlin. Mike Teunissen was op een dertiende plaats de beste Nederlander en kan terugzien op een prima gereden meerdaagse, met ook nog winst in het sprintklassement (de groene trui) Hij was de enige renner die iedere dag werd gehuldigd. Door deze prestatie komt hij weer een stap je dichter bij deelname aan het WK op 8 augustus in Italië. In Nederweert zijn de finales van de Limburgse kampioenschappen tur nen voor dames gehouden. In totaal hebben de dames van gymnastiek vereniging St. Christoffel vijf medail les in de wacht weten te slepen. Een gouden medaille was er voor Nienke Meijers bij instap niveau 11. Zilveren medailles gingen naar Jamie Lam- merts van Bueren bij pupil 1 niveau 11 en voor Minke Hesen bij pupil 1 De kampioenen van St. Christoffel. niveau 10. Bronzen medailles waren er voor Roos Ponjee bij pupil 1 niveau 11 en voor Amy van Broekhoven in niveau jeugd 6. Daarnaast behaalde Ilse van Ass de vierde plaats bij pupil 2 niveau 10. Bette Hebben was goed genoeg voor de vijfde plaats bij junior 7 en Tamara van Broekhoven behaal de een zevende plaats bij senior 8. De G-voetballers van SV Venray Het eerste team heeft de zilveren hebben deelgenomen aan de Special medaille behaald en het tweede team Olympics. pakte de vierde plaats. Vierde visvijver open Vanaf komend seizoen zal Bert Weeren uit Westerbeek als hoofd trainer aan de slag gaan bij dames korfbalvereniging De Peelkorf uit Ysselsteyn. Bert Weeren is een goede bekende binnen de dameskorfbalwe- reld, niet alleen als trainer, maar zit hij ook in diverse werkgroepen en in het districtsbestuur van het KNKV Hij heeft al verschillende verenigingen als trainer-coach onder zijn hoede gehad. Afgelopen seizoen was hij bij voorbeeld bijna voor de vierde ach tereenvolgende keer succesvol met een kampioenschap bij De Wilma's uit Wilbertoord. Helaas ging het bij ISBV nam met drie deelnemers deel aan de Special Olympics. Anoi- nette Rutten, Marly Vervoort en Hans Ottenheim werden vanaf vrijdag 4 tot zondag 6 juni begeleid door de coaches Germy Joosten en Mat Klaas- sens. Vrijdag werd er deelgenomen aan het defilé in het stadion van voet balvereniging VVV in Venlo tijdens de opening van de Special Olympics. Zaterdag werden de selectie zwem wedstrijden in zwembad De Sprank in Venray gezwommen, waarbij ze zich moesten kwalificeren voor de finales op zondag. Zondag tijdens de finale wedstrijden wisten de leden van ISBV e.o. zich in de prijzen te zwemmen. Uitslagen 25 meter schoolslag: In de devision D01 een 6e plaats voor Antoinette Rutten In de devision D06 een 2e plaats voor Marly Vervoort In de devision D18 een 1e plaats voor Hans Ottenheim Uitslagen 25 meter vrije slag: In de devision F01 een 5e plaats voor Antoinette Rutten In de devision F05 een 4e plaats voor Marly Vervoort In de devision M06 een 2e plaats voor Hans Ottenheim Uitslagen Miko'76 3-De Peelkorf 5 5-4 De Peelkorf 6-De Eendracht 2 11-0 Jan Stiphout en Martien Verheyen zijn in de gele lijn op de eerste plaats geëindigd met 6992 procent. Tweede waren Truus Cremers en Lily Tissen met 57 procent en de derde plaats ging naar Thea Lamers en Thea Peters met 53 58 procent. In groen waren Francien Haegens en Jeu Steeghs het beste paar met 67.31 procent, gevolgd door Marijke v.d. Boom en Aike van Glabbeek met 65.47 procent. Lucy Pingen en Joop Hooft eindigden op de derde plaats met 58.15 procent. De Gezamenlijke Venrayse Bridge clubs houden zomerbridgeavonden op de volgende donderdagen: 8, 15, 22, 29 en 30 juli en 5 en 12 augus tus. De avonden worden gehouden in wijkcentrum De Kiosk in de wijk Het Brukske in Venray en iedereen is van harte welkom. Men kan zich vanaf 19.00 uur laten inschrijven. Het brid gen begint om 19.30 uur. Per lijn zijn er minimaal drie prijzen beschikbaar. de beslissingswedstrijd net mis. Hij volgt in Ysselsteyn Erwin Dijkstra op die de afgelopen zes jaar verbonden was aan de club, waarvan vijf jaar als hoofdcoach. In het afgelopen seizoen wist hij het kampioenschap in de hoofdklasse binnen te halen. Erwin blijft De Peel korf echter trouw en gaat aan de slag als jeugdcoördinator. Hierbij neemt hij de plaats in van een andere goede bekende binnen het dameskorfbal, Henk Deegens. Dit is de man die samen met Erwin Dijkstra de afge lopen jaren het jeugdplan op poten heeft gezet bij De Peelkorf. SVOC'01 is nog op zoek naar nieu we leden die hun kunsten komen vertonen op sportpark De Heesakker. Ook de veteranen op zaterdag kun nen nog versterking gebruiken. Voor verder informatie kan men terecht bij Toon Kuijpers. De afsluiting van de competitie vindt plaats op zaterdag 12 juni van 10.00 tot 14.00 uur op het sportpark in Wanssum. Hier worden ook de KKV-kampioenen nog eens extra in het zonnetje gezet. Dinsdag 15 juni bijeenkomst om 20.00 uur voor lei ding. Er is in een lijn gespeeld. De win naars waren Frank Bender en Jeanne Korsmit met 64,58 procent, gevolgd door Riet Dobbe en Cor van Elzakker met 63,33 procent. Derde met 62,15 procent waren Tiny van Goinga en Wim Vervuurt. De eerste avond van de zomerlad- der is gemixt afgewerkt en nu wordt er een nieuwe indeling gemaakt aan de hand van de uitslag van deze eer ste avond. In de gele lijn behaalden Ria Liebrand met Mientje Wester een bijzonder hoge score van 70 procent. Wim Manders met Jan Voesten en Tineke Meurs met Marga Steemers werden op afstand tweede en derde. In de rode lijn waren de onderlinge verschillen kleiner. Ron van Gaal met Piet van Genugten, José van Esch met Netty Sloots en Herma Darmstadt met Caroline Wikkers vormde hier de top drie. In de groene lijn tenslotte was gelegenheidspaar Leen Linders en Frank Bender de nummers twee en drie, Joan Hinssen met Luc Tijssen en Miets Bisscheroux met Klazien Baak te slim af. De zussen Jeurissen van PC De Jumpers bezochten de springwed- strijd in Geldrop. Katja won de cate gorie L met haar paar Vamattie, Iris pakte de vierde prijs in de categorie B met Arkansis en Iris won ook nog de derde prijs in de categorie M met haar paard Viola. Vijver vier van vijvercomplex het Wanssums Ven werd zater dag onder toeziend oog van veel genodigden en leden officieel geopend. Na een welkomstwoord van voor zitter Peter Beelen werd een rondgang gemaakt langs de diverse activiteiten die op het complex plaatsvonden. Het meten en wegen van de kruis- karpers, die op deze middag waren gevangen in vijver drie bij het vissen in het kader van het aalscholverpro ject waaraan het Alvertje deelneemt, bleek erg interessant te zijn. Behalve kruiskarpers waren hier nog andere vissoorten te bewonderen. Vervol gens ging het gezelschap naar vijver een en twee, waar de grote jaarlijkse karperwedstrijd, waarbij 43 uur non stop wordt gevist, nog bezig was. Hier kregen de gasten uitleg over het kar pervissen en alle elektronica die daar bij wordt gebruikt.Op de te openen vijver vier vertoonden enkele vlieg- vissers hun kunsten. De gasten toon den grote interesse in deze minder bekende tak van de hengelsport. Er werd veel vis gevangen door de vlieg- vissers, maar jammer genoeg waren ze wel erg klein. Een van de vliegvis- sers gaf uitleg over het materiaal en in het bijzonder over de kunstvliegen en de wijze waarop die door vliegvissers zelf worden gemaakt. Daarna volgde het officiële gedeel te. In zijn toespraak ging Peter Beelen in op de historie van het Wanssum Ven en in het bijzonder vijver vier. Hij dankte alle vrijwilligers die, vaak onder erbarmelijke omstandigheden, hebben meegewerkt aan de afwer king van de vijver. Ook herdacht hij de pas overleden erevoorzitter Hein Corry Borssen- van Valkengoed verrichtte de opening van de vierde vijver door een bijzondere plaquette te onthullen. van Valkengoed, die een van de voor trekkers is geweest bij de aanleg van het complex. Daarna kwam het moment van de officiële opening. Het plan van het bestuur was oorspronkelijk om die te laten verrichten door Hein van Val kengoed. Omdat dit helaas niet meer mogelijk is, werd de opening verricht door de zus van Hein, Corry Borssen - van Valkengoed. Zij onthulde een pla quette bij de rode beuk, geschonken door Hein van Valkengoed, die op de parkeerplaats van vijver vier een ere- plaats heeft gekregen. Ze wenste de vereniging verder nog veel succes. Vervolgens was het woord aan de wethouder van de gemeente Venray, Ike Busser. Die ging allereerst in op zijn eigen verleden als sportvisser. Ver der zei hij dat hij, na het bekijken van de website van het Alvertje, erg ver rast was dat er zo'n fraai complex bin nen de gemeentegrenzen ligt. Hij ver telde erg onder de indruk te zijn van het terrein met de mooie vijvers. Tot slot feliciteerde hij het bestuur met de nieuwste aanwinst. Toen richtte André Reumkes, afgevaardigde van Sportvis- serij Limburg, het woord tot de aan wezigen. Hij ging in zijn toespraak in op het werk van Sportvisserij Lim burg en vooral het jeugdwerk. Na het officiële gebeuren werd er nog gezel lig wat nagekaart onder het genot van een hapje en een drankje. De KBO-verenigingen in de gemeente Venray houden een jeu- de-boulestoernooi op donderdag 24 juni vanaf 10.30 uur. Het is de vijfde keer dat dit toernooi plaatsvindt. Er wordt gestreden worden om de KBO- RABO-wisselbeker. In 2009 namen veertig teams deel aan dit toernooi, dat werd gewonnen door Dien en Op het evenemententerrein van Well is een concours hippique gehou den door de paarden- en ponyvereni ging van Afferden. Bij het ponysprin- gen wist Lenneke Paijens met haar Quicksilver twee keer foutloos rond te rijden. Met de meeste stijlpunten van allemaal behaalde zij de eerste prijs in de klasse EB. Janine Toonen reed ook twee keer foutloos rond met haar pony Storm en eindigde op een tweede plek in de klasse EL. In de dressuur was het Sannah Kreuzer die met haar pony Chindy een tweede plaats binnenhaalde in de klasse CB, met een puntentotaal van 189. Ten slotte behaalde Joey Jacobs met pony Bo in de bixierubriek een tweede prijs met 90 punten. Bij de paarden dressuurruiters behaalde Saskia Beer- kens met Saline een vijfde prijs in de klasse L1 met 195 punten en Ingrid Arts eindigde eveneens op de vijfde plaats met 190 punten. In Overloon is een springwedstrijd gehouden. Petra van Dijck wist met Wolivia als eerste te eindigen in de klasse L en ook een eerste plaats te behalen in de klasse M met haar andere paard Zemendus. Gerrit Janssen uit Heide. Het toer nooi wordt gehouden op de banen van de Jeu de Boulesclub Venray 80 aan de Kempweg in Venray en wordt geopend door de voorzitter van de Centrale van Ouderverenigingen, T. Eekhout. Er wordt doublette gespeeld en alle team spelen vier wedstrijden. Ze spelen in twee poules en de eerste van elke poule speelt de finale tegen elkaar om de KBO-RABO wisselbeker. Verder zijn er nog diverse prijzen te winnen. Opgaven kan nog tot 13 juni bij Herman Janssen aan de Groene- weg 26 in Heide. Op de vijfde avond in de ladder competitie waren de beste in de A lijn Marijke van den Boom en Aike van Glabbeek met 58.75 procent. Jac van Voorn en Piet Willems bezetten de tweede plaats met 57.92 procent, gevolgd door Hans Aerts en Jac Huijs met 57.35 procent. In de B lijn scoorden Ber Poels en Annie Siroen met 60 procent. Riet Dobbe en Mien Kuenen waren twee de met 58.70 procent en Jac Spreeu- wenberg en Jan van Sleeuwen waren met 53.80 procent goed genoeg voor de derde plek. In de C lijn was de hoogste score voor Toon den Brok en Marijn Schaeffers met 64.58 pro cent. Met 59.03 procent bezetten Peter Kleinen en Paul Vloet de twee de plaats. Derde waren Vera en Fred Jagers met 54.17 procent. Ruim 2000 sporters en 700 coa ches hebben dit weekend deelgeno men aan de Special Olympics Natio nale Spelen 2010: het tweejaarlijkse, landelijke sportevenement voor men sen met een verstandelijke handicap. Drie dagen bruiste het in de Noord Limburgse steden Venray, Venlo en Peel en Maas van sport, competitie, De deelnemers van ATV Venray gezamenlijk op de foto. feest, gezelligheid en vrolijkheid. Peel en Maas TV schonk dinsdagavond ruim aandacht aan de Special Olym pics in Venray. Uitzending gemist? Kijk op www. peelenmaastv.nl S Kreissparkasso Saarpfalz Stadt' ko Blies t at SAAI

Peel en Maas | 2010 | | pagina 19