PEEL EN MAAS Donderdag 10 juni 2010 - Pagina 17 Wordt Oranje wereldkampioen in Zuid-Afrika? je-" Lessen korter op Raayland College Lars Beuving twee keer per dag op tv tijdens WK Voetbal Lotte Koppers en Marloes Mijnster kijken samen met vriendinnen naar WK "MET VERWENDE BABY'S REDDEN WE HET NIET" De spanning loopt op. Over enke le dagen speelt Oranje de eerste WK-wedstrijd tegen Denemarken. Op maandag 14 juni om 13.30 uur is de aftrap. Is Venray en omgeving in de stemming voor het WK en wordt Nederland wereldkampioen. Die - en andere - vragen legde de redactie voor aan een aantal 'pro minenten' uit het verspreidingsge bied van nieuwsblad Peel en Maas. Gé Peeters, redacteur De Echo Wordt Nederland wereldkampioen? "Ja, met glansrijk aanvallend voetbal waarover internationaal nog jaren zal worden gesproken. Oranje als voor beeld voor de wereld!" Wie is je favoriete speler? "Van Persie, eenzame klasse. Speler van het toernooi. Zeven doelpunten." Trek je ook oranje kleding aan als Nederland speelt? "Als ik met mijn zoontje kijkt wel, op andere momenten probeer ik me vol wassen te gedragen. Waar kijk je de wedstrijd Nederland- Denemarken, die maandagmiddag om 13.30 uur wordt gespeeld? "Waarschijnlijk thuis. Ik neem vrij van het werk. Ik wil ongestoord kunnen genieten! Mijn vrouw ook het huis uit." Bart Mous, directeur Mariaschool Tienray Wordt Nederland wereldkampioen? "Ik ben een optimist. Ja natuurlijk!" Wie is je favoriete speler? "Dirk Kuijt. Een hardere werker, en daar door van onschatbare waarde." Trek je ook oranje kleding aan als Nederland speelt? "Nee. Je weet nooit in hoeverre je mee gezogen wordt als Nederland succesvol wordt, maar ik heb er nog niks voor in huis gehaald." Waar kijk je de wedstrijd Neder- land-Demarken, die op maandag middag plaatsvindt? "Ik heb op maandag mijn 'papadag'. Ik kijk dan ook 's middags thuis. Ik hoop dat de kinderen mij deze 1,5 uur gun nen." Bernie van Lierop, schutterij 't Zandakker Gilde St. Jan. Wordt Nederland wereldkampioen? "Als de spelers geen onderlinge strijd gaan voeren, strijden wij om het wereld kampioenschap." Wie is je favoriete speler? "Arjan Robben.' Trek je ook oranje kleding aan als Nederland speelt? "Als Nederlander gaan wij dit wereld kampioenschap samen beleven, dus wij gaan gekleed in een oranje outfit." Waar kijk je de wedstrijd Nederland- Denemarken, die maandagmiddag om 13.30 uur wordt gespeeld? "Op het werk gaan wij extra beeld schermen plaatsen om gezamenlijk Nederland te zien winnen van de Denen." Carla Brugman, fractievoorzitter PP2 Wordt Nederland wereldkampioen? "Nee, dat denk ik niet. We komen vast wel weer ver, maar zullen traditiege trouw in onze overwinningsroes het laatste stuk weer missen, denk ik." Wie is je favoriete speler? "Die heb ik niet." Trek je ook oranje kleding aan als Nederland speelt? "Nee, alleen als we met een hele groep zijn, dan wel." Waar kijk je de wedstrijd Neder- land-Demarken, die op maandag middag plaatsvindt? "Ik denk thuis. Maar Nederland-Japan wordt voor mij een hele speciale wed strijd. Dat wordt een feest hier thuis met Japanse sushi en Hollandse kaas en veel visite, omdat we dan een jarige hebben hier." Floor Keijzers, communicatieadviseur tbs-kliniek de Rooyse Wissel Wordt Nederland wereldkampioen? "Nee. Ondanks alle pletterpetten en vuvuzela's wordt Nederland geen kam pioen. Volgens mijn poule gaat de finale tussen Frankrijk en Duitsland." Wie is je favoriete speler? "De keeper van het Nederlands elftal. Hij heeft wat mij betreft de moeilijkste taak: als de andere spelers het hebben verpest, moet hij die bal nog zien tegen te houden." Trek je ook oranje kleding aan als Nederland speelt? "Ik denk het niet." Waar kijk je de wedstrijd Nederland- Denemarken, die maandagmiddag om 13.30 uur wordt gespeeld? "De wedstrijd zie ik waarschijnlijk 's avonds pas, opgeknipt in korte frag menten op het nieuws." Frank Driessen, eigenaar dierenspeciaalzaak Wordt Nederland wereldkampioen? "Ja" Wie is je favoriete speler? "Arjan Robben." Trek je ook oranje kleding aan als Nederland speelt? "Nee." Waar kijk je de wedstrijd Nederland- Denemarken, die maandagmiddag om 13.30 uur wordt gespeeld? "In onze winkel, indien mogelijk." Frank Elbers, oud-voetballer Wordt Nederland wereldkampioen? "Ik vrees dat we de finale van Argenti nië verliezen." Wie is je favoriete speler? "Lionel Messi." Trek je ook oranje kleding aan als Nederland speelt? "Ja, ik ben volledig 'oranje-gestoord'." Waar kijk je de wedstrijd Nederland- Denemarken, die maandagmiddag om 13.30 uur wordt gespeeld? "Helaas op Golfbaan Geijsteren omdat ik ben uitgenodigd voor De Hamert- golfdag." Guido van Dijck, eigenaar supermarkt Wordt Nederland wereldkampioen? "Neen." Wie is je favoriete speler? "Steven Gerard." Trek je ook oranje kleding aan als Nederland speelt? "Ja, natuurlijk!" Waar kijk je de wedstrijd Nederland- Denemarken, die maandagmiddag om 13.30 uur wordt gespeeld? "Op het werk. De winkel is namelijk gewoon open." Joep Hahn, oud-burgemeester Wordt Nederland wereldkampioen? 'Oranje wordt geen wereldkampioen omdat 'wij' altijd net iets tekortkomen." Wie is je favoriete speler? "Van Bommel." Trek je ook oranje kleding aan als Nederland speelt? "Ja zeg, het is geen carnaval." Waar kijk je de wedstrijd Nederland- Denemarken, die maandagmiddag om 13.30 uur wordt gespeeld? "Lekker in mijn eentje thuis." John Thijssen, manager De Sprank Wordt Nederland wereldkampioen? "Ja, met deze lichting moet het toch er een keer van komen! Ik zeg dus nu of nooit!" Wie is je favoriete speler? "Wesley Sneijder." Trek je ook oranje kleding aan als Nederland speelt? "Als Oranjesupporter met een voetbal- hart, natuurlijk, sfeer is belangrijk." Waar kijk je de wedstrijd Nederland- Denemarken, die maandagmiddag om 13.30 uur wordt gespeeld? "In Laco Sportcentrum De Sprank in Venray!" Leo Beterams, oud-wethouder Wordt Nederland wereldkampioen? "Als het ooit kan, dan moet het nu gebeuren met zoveel Europese ervaring binnen de ploeg. Maar ik denk dat er twee problemen zijn: het Nederlands elftal heeft niet die echte winners- en dus killersmentaliteit, en ik vrees dat het centrum van de verdediging de zwakke schakel is." Wie is je favoriete speler? "Wesley Sneijder omdat hij die ene splij tende pass kan geven." Trek je ook oranje kleding aan als Nederland speelt? "Nee, daar ben ik, soms tot ergernis van mijn vrouw, veel te nuchter voor." Waar kijk je de wedstrijd Nederland- Denemarken, die maandagmiddag om 13.30 uur wordt gespeeld? "Gewoon thuis, samen met mijn vrouw. Zij fanatiek, en ik kritisch, nuchter en analyserend." Maria van Dorst, conservator 't Freulekeshuus Wordt Nederland wereldkampioen? "Ik denk dat ze op een van de eerste drie plaatsen uit zullen komen." Wie is je favoriete speler? "Giovanni van Bronckhorst." Trek je ook oranje kleding aan als Nederland speelt? "Nee." Waar kijk je de wedstrijd Nederland- Denemarken, die maandagmiddag om 13.30 uur wordt gespeeld? "Bij ons thuis wordt er meer naar tennis gekeken dan naar voetbal.Als Nederland in de finale komt, kijken we wel!" Michel Thomassen, pr Fietsvierdaagse Venray Wordt Nederland wereldkampioen? "Als ik naar de individuele capaciteiten van onze spelers kijk, met name die van onze aanvallers en onze spelers op het middenveld, zou Nederland wereldkampioen kunnen worden of misschien zelfs moeten worden. Ik vrees echter dat het spel van Neder land weer beïnvloed gaat worden door niet-voetbalgerelateerde zaken zoals meningsverschillen met de pers of discussies tussen onze vedetten. Deze zaken zullen ten koste gaan van het col lectief en ik daarom denk ik dat wij niet verder komen dan de kwartfinale. Ik hoop echter dat ik het helemaal mis heb." Wie is je favoriete speler? "Mijn favoriete speler is Wesley Sneijder. Deze kleine aanvallende middenvelder beschikt over een perfecte traptechniek en weet daarmee regelmatig te scoren. Bovendien weet hij openingen in de verdediging van de tegenstander te vin den die een andere speler niet ziet, en hij speelt altijd met 100% inzet." Trek je ook oranje kleding aan als Nederland speelt? "Als het Nederlands voetbalelftal op een WK of een EK speelt, is onze straat altijd oranje gekleurd en uiteraard doen wij ook mee. Tijdens de wedstrij den van het Nederlands elftal kleden wij ons inderdaad in het oranje, en hier is momenteel voldoende keuze in." Waar kijk je de wedstrijd Nederland- Denemarken, die maandagmiddag om 13.30 uur wordt gespeeld? "Traditiegetrouw kijken wij de officiële wedstrijden van het Nederlands elftal met vrienden en vriendinnen, uiteraard zijn wij allemaal in het oranje gekleed. Bovenstaande wedstrijd wordt bij ons gekeken, dus ik heb al verlof geno men en zal zorgen dat het bier koud staat." Mieke van Uden, kunstenares Wordt Nederland wereldkampioen? "Ik zou het niet weten, maar ik hoop het voor alle supporters." Normaal hoeven de speelsters Lotte Koppers (21) en Marloes Mijnster (21) van Dames 2 van SV Venray niet op zondag bij hun vriendinnen aan te komen met het idee om voetbal te kijken. Maar met het WK is het een ander verhaal. Door Marit Brugman "Het leukste aan het WK is dat we echt met onze hele groep van 14 vrien dinnen samen voetbal kijken", vertelt Lotte. "Zo kan ik ze ook wat vertellen over voetbal. Over wie een speler pre cies is en hoe het spel in elkaar zit." Marloes beaamt dit en legt uit dat het kijken naar de wedstrijden ook een Gevels van huizen kleuren oranje, straten raken onbegaanbaar door ein deloze linten met oranje en rood-wit- blauwe vlaggetjes, bedrijven komen stil te liggen doordat de voetbalpoule alle aandacht opeist en de supermarkten Wie is je favoriete speler? "Robben, omdat ik die persoonlijk ken." Trek je ook oranje kleding aan als Nederland speelt? "Nee zeker niet." Waar kijk je de wedstrijd Nederland- Denemarken, die maandagmiddag om 13.30 uur wordt gespeeld? "Ik kijk helemaal niet, heb niks met voetbal." Paul Kronenberg, vanuit Tibet Wordt Nederland wereldkampioen? "Dat zou natuurlijk mooi zijn!" Wie is je favoriete speler? "Robin van Persie." Trek je ook oranje kleding aan als Nederland speelt? "Dat heeft bij de blinde leerlingen van ons project helaas weinig impact." Waar kijk je de wedstrijd Nederland- Denemarken, die maandagmiddag saamhorigheidsgevoel geeft tussen de vriendinnen. Samen het Nederlands elf tal toejuichen zorgt voor een gezellige sfeer. En tegelijkertijd ook een trots, omdat Nederland als koud kikkerlandje toch wat betekent binnen het voetbal. De wedstrijden kijken de voetbaldames bij een vriendin thuis. Via e-mailcontact wordt er gecommuniceerd over de plek waar de wedstrijd wordt gekeken. En als dit niet bij iemand thuis kan, dan kijken ze het in de kroeg. Over welk land er wereldkampioen wordt, zijn ze nog niet uit. "Met het WK is het altijd onverwachts. Er zijn altijd teams waar je het niet van verwacht die het ineens ver schoppen en teams waar je het juist wel van verwacht die ontzettend slecht zijn klaar voor weer een slag om de Oranje-consument. Voor wie het nog niet duidelijk was: Nederland komt langzaam maar heel zeker weer in de ban van de WK-gekte. Zo ook de Pen ningkruid in Venray, waar afgelopen om 13.30 uur wordt gespeeld? "Hoogstwaarschijnlijk in Lhasa, in Tibet." Ronald van Hal, raadslid SP Wordt Nederland wereldkampioen? "Nooit, met die verwende baby's red den we dat zeker niet." Wie is je favoriete speler? "Die heb ik niet, want voetbal is niet mijn favoriete sport.' Trek je ook oranje kleding aan als Nederland speelt? "Is de carnaval nu al begonnen?" Waar kijk je de wedstrijd Nederland- Denemarken, die maandagmiddag om 13.30 uur wordt gespeeld? "Ik verspil geen stroom aan dit soort onzin." Ruud Verheggen, pastoor Wordt Nederland wereldkampioen? "Ik denk het niet. Wanneer we als een spelen", legt Lotte uit. Toch zijn voor Marloes Brazilië en Portugal wel kans hebbers. De dames kijken niet alleen voor de gezellige sfeer naar het voetbal. Ook de spelers zijn leuk om naar te kij ken. En niet alleen om hun spel, maar ook om hun uiterlijk. Christiano Ronal- do, Gregory van der Wiel en Robin van Persie zijn hun favorieten. Beiden vinden dan ook dat het verbod op het uittrekken van het shirt wel weer mag worden opgeheven. "Je moet ook laten zien wat voor vlees je in de kuip hebt", grapt Marloes. "En voor vrouwen die niet van voetbal houden, wordt het dan ineens heel aantrekkelijk als er zes keer wordt gescoord. Zes keer scoren is zes keer shirt uit", vult Lotte aan. zaterdag het plan werd uitgevoerd om Oranje tijdens zijn 'sportieve reis' naar de wereldtitel te steunen. Niet alleen werd een deel van de straat ver sierd, ook was iedereen samen bezig. 'De saamhorigheid die hier ontstaan hecht team spelen en voor elkaar gaan, kunnen we wat verder komen. Maar we roepen het wel altijd dat we kampioen worden, maar ik verwacht het toch echt niet." Wie is je favoriete speler? "Ik heb geen favoriete speler. We moe ten namelijk als een team spelen, als we alleen maar naar een sterspeler kijken, dan gaan we niet voor elkaar spelen. Iedereen wil de beste zijn en dat werkt niet. Dus geen speler, maar een team moeten we zijn." Trek je ook oranje kleding aan als Nederland speelt? "Zeker niet. Doe maar normaal dan doe je al gek genoeg." Waar kijk je de wedstrijd Nederland- Denemarken, die maandagmiddag om 13.30 uur wordt gespeeld? "Weet ik niet. Ik weet zelfs niet eens of ik zal kijken. Maar als ik kijk, waarschijn lijk thuis." Saskia Hoedemaekers, fotograaf Lotte Koppers (rechts) en Marloes Mijnster kijken de wedstrijden van het Nederlands elftal bij een vriendin thuis. Dit is dan ook wel het verschil met hoe de andere vriendinnen die zelf niet voetballen, naar de wedstrijd kijken. "Zij kijken denk ik echt vooral naar de mannen en natuurlijk of dat we win nen", vertelt Marloes, "maar wij letten ook op het spel zelf. Ik vind het leuk als er echt mooi en goed gespeeld wordt en dat het allemaal goed loopt in het veld. Ik kan er ook flink van balen als Nederland slecht gespeeld heeft. En dan zou het best kunnen dat er daarna bitterballen door de lucht vliegen." is, is gewoon geweldig', laten enkele bewoners weten. 'Samen, gezellig op naar het WK, dat kan dus ook in Landweert', dat de laatste tijd toch regelmatig op een negatieve manier in het nieuws kwam. Wordt Nederland wereldkampioen? "Absoluut!" Wie is je favoriete speler? "Arjen Robben. Oranjes geheime wapen.' Trek je ook oranje kleding aan als Nederland speelt? "Ik zet de Staatsloterij Voetbalkroon °p." Waar kijk je de wedstrijd Nederland- Denemarken, die maandagmiddag om 13.30 uur wordt gespeeld? "Thuis. Ik ben op maandagen vrij en kan gezellig met mijn dochtertje kijken. Mijn zoontje zal wel balen; hij moet gewoon naar school." Sjaak Sluiters, dorpsraad Blitterswijck Wordt Nederland wereldkampioen? "Natuurlijk wordt Nederland kampioen, omdat we in Zuid-Afrika het voordeel hebben van de thuiswedstrijd." Wie is je favoriete speler? "Ibrahim Afellay.' Trek je ook oranje kleding aan als Nederland speelt? "Misschien een oranje onderbroek.' Waar kijk je de wedstrijd Nederland- Denemarken, die maandagmiddag om 13.30 uur wordt gespeeld? "Ik kijk naar een herhaling." Stef Classens, muzikant Wordt Nederland wereldkampioen? "Ja. Het gaat wel moeilijk worden, denk ik. Maar dit jaar gaat het eindelijk gebeu ren." Wie is je favoriete speler? ""Wesley Sneijder, omdat hij een heel goed inzicht heeft en het kernpunt van het Nederlands elftal zal zijn." Trek je ook oranje kleding aan als Nederland speelt? "Ja, want dan krijg je ook een leuke sfeer." Waar kijk je de wedstrijd Nederland- Denemarken, die maandagmiddag om 13.30 uur wordt gespeeld? "Ik kijk deze wedstrijd op school. Er komt een groot scherm te hangen in de aula en daar gaan we genieten van de wedstrijd." Stefan Kuijpers, directeur Vitelia Voeders Wordt Nederland wereldkampioen? "Nee, de ego's zijn te groot en daarbij ook het 'haantjesgedrag'. Er wordt nu al gesproken over de 'grote vier' Van Per- sie, Sneijder, van der Vaart en Robben. Mijn inziens is Mark van Bommel bij voorbeeld een grotere speler als menige van deze vier." Wie is je favoriete speler? "Ibrahim Afellay." Trek je ook oranje kleding aan als Nederland speelt? "Alleen als ik naar een wedstrijd toe ga, niet voor de tv. Mijn kinderen doen dat overigens wel.' Waar kijk je de wedstrijd Nederland- Denemarken, die maandagmiddag om 13.30 uur wordt gespeeld? "Als het in mijn agenda past, neem ik even een uurtje vrij en kijk ik thuis." Toon Knoops, oud-voetbaltrainer Wordt Nederland wereldkampioen? "In potentie hebben we daar de spelers voor, maar eerst maar eens de poule wedstrijden doorkomen." Wie is je favoriete speler? "Ondanks de 'grote vier' houd ik het op Mark van Bommel. Hij moet voor de nodige aanvoer zorgen en hij heeft dat in zijn mars." Trek je ook oranje kleding aan als Nederland speelt? "Zover wil ik niet gaan. Misschien in de finale." Waar kijk je de wedstrijd Nederland- Denemarken, die maandagmiddag om 13.30 uur wordt gespeeld? "Thuis en het liefst alleen. Het commen taar van anderen stoort me wel eens, ik heb een eigen mening. Die zestien mil joen bondscoaches buiten Bert van Mar wijk denken het toch beter te weten." Wilbert van Waaijenburg, theatercafé De Artiest Wordt Nederland wereldkampioen? "We hopen uiteraard van wel. Dat geeft weer een flinke boost aan ons Neder lands 'wij-gevoel'." Wie is je favoriete speler? "Arjan Robben." Trek je ook oranje kleding aan als Nederland speelt? "In mijn gedachten, ja." Waar kijk je de wedstrijd Nederland- Denemarken, die maandagmiddag om 13.30 uur wordt gespeeld? "Zoals het er nu naar uitziet ben ik aan het werk en zal, wat overigens vele malen spannender is de wedstrijd vol gen via de radio. Mocht ik de wedstrijd toch gaan bekijken, dan ga ik altijd bij mijn collega en grote vriend Frank kij ken. Hij weet er in zijn tennishal, als Oranje speelt op toernooien, iedere keer weer een werelds spektakel van te maken; inclusief megatribune en zoge naamde skyboxen. Wat een feest daar!, en volle bak!" Bert Linskens, fractievoorzitter PvdA Venray Wordt Nederland wereldkampioen? "Als ze alles winnen waarschijnlijk wel. Kampioen word je niet, dat verdien Wie is je favoriete speler? "Arjen Robben. Ik hoop dat ie weer fit is!" Trek je ook oranje kleding aan als Nederland speelt? "Nee, ik verkleed me alleen met carna val. Waar kijk je de wedstrijd Nederland- Denemarken, die maandagmiddag om 13.30 uur wordt gespeeld? "Waarschijnlijk in het bedrijfsrestaurant. Dan moet er nog wel eerst een vergade ring verzet worden, maar dat lijkt wel te lukken." Hayke Hendrix, leider SV Leunen Wordt Nederland wereldkampioen? "Ja! Als enige land hebben wij de beschikking over een viertal 'troe ven' die in geen enkel land tot discus sie zouden leiden. Robin van Persie, Rafael van der Vaart, Wesley Sneijder en Arjan Robben vormen het funda ment van het Nederlands elftal. Geen enkel land beschikt over zulke bepa lende spelers. Elk ander land zou daar geen discussie over voeren. Wij doen dat weer wel. Deze vier heren moeten de basis voor Oranje zijn. En natuurlijk moeten er zeven 'bijgezet' worden." Wie is je favoriete speler? "Lionel Messi." Trek je ook oranje kleding aan als Nederland speelt? "Misschien zet ik een oranje helm of hoedje op." Waar kijk je de wedstrijd Nederland- Denemarken, die maandagmiddag om 13.30 uur wordt gespeeld? "Thuis, bij mooi weer buiten en bij slecht weer binnen. Ik pak er in elk geval vrij voor." Jaco Nabuurs, hotelmanager Asteria Wordt Nederland wereldkampioen? "Ja." Wie is je favoriete speler? "Van der Vaart." Trek je ook oranje kleding aan als Nederland speelt? "Ja." Waar kijk je de wedstrijd Nederland- Denemarken, die maandagmiddag om 13.30 uur wordt gespeeld? "Thuis. Buiten onder het afdak met een lekker flesje Amstel, samen met mijn familieleden die vrij zijn." Twan Jansen, wethouder Venray Wordt Nederland wereldkampioen? "Als Nederland vierde wordt, is dat een knappe prestatie." Wie is je favoriete speler? "Mijn favoriete speler doet (nog) niet mee: Ruud van Nistelrooy." Trek je ook oranje kleding aan als Nederland speelt? "De enige alternatieve kleding voor een PvdA-wethouder, is rood." Waar kijk je de wedstrijd Neder- land-Demarken, die op maandag middag plaatsvindt? "Ik zal me beperken tot de samenvat ting.' Staan er voor dit duel extra scher men of tv's in het gemeentehuis? "Nee. Hoewel veel medewerkers de wedstrijd natuurlijk willen zien, vindt de gemeente het niet passend om de wedstrijd in het gemeentehuis te kij ken. Dit in verband met onze publieke functie en ons dienstverleningsconcept. Wel kunnen medewerkers in hun privé- omgeving voetbal gaan kijken, maar de bereikbaarheid van het gemeentehuis blijft daarbij gewaarborgd." Scholen wringen zich in allerlei bochten om leerlingen en docenten de eerste wedstrijd van het Neder lands elftal op het WK op maandag 14 juni niet te laten missen. Sommige geven vrij, beginnen de dag eerder of gaan gezamenlijk kijken. De wed strijd tussen Nederland en Denemar ken begint om 13.30 uur. Ook op het Raayland College in Venray is een speciaal Oranjeprogramma in elkaar gedraaid. Alle lesuren worden tien minuten ingekort en in de aula's kun nen de leerlingen kijken naar de ope ningswedstrijd van het Nederlands elftal. De 'kijkruimten' worden van oranje tinten voorzien en wellicht dat er buiten een extra 'kijkplaats' wordt gerealiseerd. Iedere maandag- en vrijdag avond stemmen vele Nederlan ders hun televisie af op de uitzen ding van Voetbal International. Met Wilfred Genee als vaste pre sentator en Johan Derksen als scherpe commentator. De groep Danny Vera is de huisband van het tv-programma. Lars Beuving, werkzaam bij het Muziekcentrum in Venray, is de drummer van de formatie. Tijdens het WK Voetbal is Lars Beuving twee keer per dag op tv te bewonderen in Voetbal International Oranje. Voetbal International Oranje komt vanuit het Kurhaus in Scheveningen. Het program ma wordt tijdens het WK in Zuid-Afrika in de vooravond en de late avond uitge zonden. Lars Beuving komt uitgebreid aan het woord in de speciale Oranje-uit zending van Peel en Maas TV, die zater dag om 19.00 uur begint en duurt tot zondagavond 23.00 uur. 'Verbod op uittrekken shirt opheffen' Klaar voor het WK!

Peel en Maas | 2010 | | pagina 17