Cheque voor Guus Gielens Venray moet thuis delen met Be Quick Jaap Litjens naar Volharding Seizoen voorbij voor SSS'18 •S Ven ray Nog drie aanwinsten voor Venray Venray satellietclub damesvoetbal VVV SV Leunen PEEL EN MAAS Winnaar De schijnwerper op... Donderdag 3 juni 2010 - Pagina 20 Zondag strijdt Venray in Emmen tegen WKE voor laatste promotiekans Keeper Remco Loeffen naar SSS'18 BC Venray BC Klavertje Vier NRBC Het Alvertje Overloonse Bridgeclub BC Common Sense BC 2002 RV HSV De Roerdomp SVOC'01 SV Ysselsteyn SV United SV Geijsteren Venray heeft korte vakantie Beslissings wedstrijd in Vierlingsbeek if"! fBll HE3ÏI Kledingsponsors: Hoofdsponsors: FLE> TRONICS SPORT2000 Guillermo le Couvreur, Thomas de Jong en Bart Zanders V. AVE BOARD 59,95 Venray-verdediger Hans Custers (rechts) blokkeert de voorzet van een aanvaller van Be Quick. Guus Gielens kreeg zaterdagmor gen uit handen van Ger Schlooz een cheque ter waarde van 75 euro over handigd. De eigenaar van sportzaak Sport-In, aan het Henseniusplein in Venray, feliciteerde de speler van Leunen met zijn eerste plaats in de voorspellingenrubriek De schijnwer per op in nieuwsblad Peel en Maas. Gielens won deze rubriek, maar moest de eerste prijs delen met Boy Geerets van Ysselsteyn, die met zijn voorspellingen van de uitslagen van tien regionale amateurvoetbalduels SVC 2000-SSS'18 3-0 (2-0). SVC 2000 maakte zondag een einde aan de illusies van SSS'18 om via de nacompetitie naar de eerste klasse te promoveren. De thuisploeg was een maatje te groot en stuurde de gasten met een 3-0 nederlaag huiswaarts. In het begin waren de ploegen nog aan elkaar gewaagd en na een goede ingreep van SSS-doelman Jurcik, op een knap schot in de tweede minuut, had doelman De Winter een minuut later pas in tweede instantie een inzet van Stan van Raay onder controle. Weer drie minuten later was er een vrije kans voor een SVC 2000-aanval- ler, maar zijn harde inzet ging hoog over. SSS'18 loerde op de counter en SVC 2000 was technisch duidelijk beter en had het meeste balbezit. De druk op de Overloonse achter hoede werd groter en het kostte de gasten veel kracht om het SVC-spel te ontregelen. In de 23e minuut was het uiteindelijk raak. Niet fel genoeg ingrijpen had tot gevolg dat Rob Kes- sels van SVC 2000 ineens vrij voor doelman Jurcik opdook en zijn inzet verdween onhoudbaar in het doel: 1-0. SSS'18 probeerde de bakens te verzetten, maar het ervaren SVC 2000 gaf nauwelijks kansen weg. In de 43e minuut werd de wedstrijd in feite beslist. Wederom werd aarzelend ingrijpen van de Overloonse achter hoede door Rob Kessels bekwaam afgestraft en hij zette SVC op een rian te voorsprong: 2-0. De tweede helft begon met een Ger Schlooz overhandigt de cheque aan Guus Gielens. evenveel punten (elf, red.) wist te sco ren als Gielens. Geerets voorspelde de uitslagen ook beter dan de redac tie van Peel en Maas en wint daarom, naast de cheque, ook nog een bal voor de jeugdafdeling van Ysselsteyn. Ook Sam Meeuse (SSS'18), Martijn Christi ans (Swolgense Boys),Tom Theeuwen (SV United) en Khalid Hlimi (Venray) hebben een bal gewonnen voor de jeugdafdeling van hun club. fikse vertraging van twintig minuten omdat iemand op de tribune onwel was geworden en met de ambulance afgevoerd moest worden. Of het team uit Overloon onder de indruk was van dit gebeuren is onduidelijk, maar het had geen positief effect op het spel. De gasten probeerden wel druk te zetten, maar SVC bleef de makkelijker voetballende ploeg. In de 59e minuut had dit treffen nog een wedstrijd kun nen worden als de inzet via het hoofd van Stan Venhuizen niet door een SVC verdediger van de lijn was gehaald. SVC 2000 controleerde de wedstrijd en liet zich door SSS'18 niet onder druk zetten. In de 90e minuut maakte de thuis ploeg een einde aan alle onzekerheid door een fraai doelpunt, via de paal, van Stef de Wit: 3-0. Het betekende meteen het einde van de nacompeti- tiedroom van SSS'18. SSS'18 heeft Remco Loeffen (20) als nieuwe doelman aangetrokken. Loeffen is afkomstig uit Wanroy en hij is tweede keeper bij JVC Cuijk. Hij wordt de opvolger van Ales Jurcik (32) die stopt. Jurcik kwam een jaar geleden over van Venray. Hij won in Overloon de concurrentiestrijd van Bram Dekkers. Jurcik traint de A1 van Venray en hij wil zich verder richten op een trainersloopbaan. Er is een vrije avond gehouden waarbij men zoveel mogelijk tegen paren heeft gespeeld die men in competitieverband niet tegenkomt. In de gele lijn scoorden Wies Appels en Diny Heetkamp ruim 64 procent en zij waren daarmee de beste. Jacky Coenen met Riet Muermans en Wille- mien Cunnen met Jeanne Hoogeveen werden tweede en derde. De top in de rode lijn werd gevormd door Ria Liebrand met Mientje Wester en Dien Houben met Leen Linders. In de groe ne lijn tenslotte waren de winnaars Anny Boekholt en Jacqueline v.d. Slik. Ann Peetjens met Doke Verheijen en Ans van Hooft met Janny Jungslager volgden. De komende weken gaat men, tot en met donderdag 1 juli, spe len om de zomertrofee. In de gele lijn eindigden Gert Claes- sens en Nelly Vloet op de eerste plaats met 64.08 procent, gevolgd door Piet Botden en Gerard Weys met 60.87 procent. De derde plaats was voor Jan Stiphout en Martien Verheyen met 58.26 procent. In de groene lijn waren Corrie Beterams en Jose Cleven het beste paar met 59.38 procent. Truus Cremers en Wilma Dik eindigden op de tweede plaats met 57.50 procent, gevolgd door Tiny van Goinga en Paul Faas met 53.65 procent. De vrije pinksterdrive is gespeeld in twee lijnen. In geel waren Toon den Brok en Justin Gommans de beste met een score van 61,81 procent, gevolgd door Tilly en Jan van der Heijden met 55,21 procent. Derde waren Siem Leijen en Riet Willems met 54,86 procent. In rood waren Bert en Carla van Kempen de winnaars met 61,25 procent. Er was een gedeelde tweede plaats met 55,83 procent voor Gonnie Jakobs met Gerda Stoffels en Nettie en Pierre Sonnemans. Vijver 4 wordt op zaterdag 5 juni officieel worden geopend. Alle leden van het Alvertje zijn hierbij van harte welkom. De opening staat gepland voor 17.00 uur en vindt plaats op de parkeerplaats bij vijver 4. Vanaf 15.30 uur zijn er echter al diverse activi teiten. De vijfde wedstrijd uit de 50 pluscompetitie is gespeeld. Uitslag: 1) Henk Hendriks. 2) Wiel Verberkt. 3) Lambert van den Hoogenhof. 4) Math Denissen. 5) René Wijnhoven. De eindoverwinning in deze serie ging naar Pieter Kunen, gevolgd door Jan Voesten. Derde was Lambert van den Hoogenhof, vierde Ton Deenen en vijfde was Piet Beijersbergen. Win naar van de beker van nationale hen- geldag was Jan Voesten. 2) Bertje van den Hoogenhof. 3) Antoon Sanders. 4) Martien Voermans. 5) René Wijnoven. De tweede 5-dorpenwedstrijd is in het Wanssums Ven gevist. Uitslag: 1) Martien Voermans. 2) Jan Sanders. 4) Antoon Langenkamp. 7) Bert van den Hoogenhof. Zaterdag 5 juni wordt er gevist van 12.00 tot 16.00 uur en zondag 6 juni van 8.00 tot 12.00 uur. Bijeenkomst en loting is een uur eer der. In datzelfde weekend is er ook de karperwedstrijd en wel van vrijdag 17.00 uur tot zondag 12.00 uur. Kar pervissers die niet aan deze wedstrijd deelnemen, kunnen dan niet vissen in vijver 1 en 2. Aanmelding kan tot uiterlijk donderdag voorafgaande aan de wedstrijden, 20.00 uur bij Henk Theeuwen via telefoon (0478)571311 of via e-mail henk.theeuwen@home. nl. Voor vragen en informatie betref fende lidmaatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via telefoon (077)3662920 of via e-mail info@hsvhetalvertje.nl. Uitslag Leunen vet-ZVV Leunen vet 3-4 Programma zaterdag 5 juni Leunen D1 toernooi Quick Boys1330 Programma zondag 6 juni Leunen B1, B2 toernooi Quick Boys 13.30 Er is een vrije avond gehouden. Het beste paar in geel bestond uit Marijke van den boom en Aike van Glabbeek met 63.54 procent, gevolgd door Thera en Jan van Gaal met 61.46 procent. Derde waren Nelly en Bert Vloet met 60.94 procent. In de rode lijn waren de winnaars Riet Dobbe en Mien Keunen met 59.90 procent. De tweede plaats ging naar Jac van Voorn en Piet Willems met 56.77 procent, gevolgd door Miny en Wiel Verhoeven met 56.77 procent. In de groene lijn waren Koos Bongers en Harry Raaijmakers de beste met 63.02 procent. Jan Aarts en Thom Kalkman bezetten de tweede plaats met 63.02 procent en met 56.77 procent waren Irma Huijs en Adele van Leuken derde. Er is een avond vrij spelen gehou den. In geel waren de winnaars met 61,81 procent Adele van Leuken en Irma Huijs, gevolgd door Jan Lagarde en Hugo van der Windt met 59,72 procent. De derde plaats was met 55,56 procent voor Sara Hordijk en Ilse Tummers. In rood bezetten Anny en Onnik Karagozyan de eerste plaats met 61,81 procent. De tweede plaats ging met 61 procent naar Tiny van Goinga en Wim Vervuurt en derde met 55,56 procent waren Bets Bister- vels en Nel Lagarde. De tweede laddercompetitie is gespeeld en in de gele lijn kwamen de heren Toon den Brok en Math Keu- lards als eersten uit de bus kwamen met 62.50 procent. Tweede waren de dames Corrie Hartong en Trudy Jeu- rissen met 61.46 procent. De derde plaats ging naar het echtpaar Toos en Wim Spreeuwenberg met 60 procent. In rood stond het echtpaar Wiel en Gerda Stoffels een straatlengte voor de tweede plaats met de onwaar schijnlijk hoge score van 71.04 pro cent. Tweede was het bridgepaar Thea van den Berg en Siem Leyen met 60.21 procent, gevolgd door de dames Jo Hermans en Annie Marinus met 54.86 procent. De derde ladder competitie is op donderdag 10 juni. De vierde zomeravond is gevist. Uitslag: 1) H. Ermers. 2) A. van Mill. 3) C. Cools. Zondag 6 juni vissen groep Swinkels (GGZ) van 7.00 tot 11.00 uur. Woensdag 9 juni Milheeze Ven- ray bijeenkomst 18.00 uur Milheeze. Voor inlichtingen over vergunningen kan men terecht bij HJ. v.d. Ekker, St. Antoniusstraat 31, 5801 AR in Ven- ray, telefoon 06-12668661, e-mail huubvdekker@home.nl. Zie ook www.hsvderoerdomp.nl. Uitslagen Toernooi Sparta'18 in Sevenum SVOC'01 E2 2e en F3 3e Uitslag SV United-Veteranen 2-5 Programma zaterdag 5 juni Veteranen toernooi America v. 13.15 Uitslag SV United (W)-Ysselsteyn 2-5 Programma zaterdag 5 juni SV United (W) toernooi Boekel 16.00 Het eerste seniorenelftal speelt op zaterdag 5 juni vanaf 17.00 uur een afscheidswedstrijd. Aansluitend is er een feestavond met een barbecue. De veteranen speelden de laatste sei zoenswedstrijd tegen DEV Arcen. Ze verloren met 2-5. Wilt u het nieuws van SV Geijsteren per email ontvangen, stuur een email naar bram_derikx@hotmail.com Venray-Be Quick 1-1 (0-0). Doelpunten: 48. Tom van Ber gen 1-0; 59. Pieter van de Ven 1-1. Scheidsrechter: Gerritsen (Best). Toeschouwers: 900. Gele kaart: Freek Thoone, Wout Gommers (Venray) en Willem Lanjouw (Be Quick). Bijzonderheid: Venray ver liest na strafschoppen (6-7). SV Venray: Nielen; Plugers, Geenen, Gommers en Custers; Van Bergen, Willemse, Joosten en Bronzwaer; Hlimi en Thoone. Door Henk Willemssen De deur naar de topklasse staat nog steeds op een kier voor Ven- ray. Na de 1-1 thuis tegen Be Quick uit Groningen moeten de rood- witten zondag in Emmen zien af te rekenen met WKE. Dat wordt een heel lastige klus tegen de regerend landskampioen. Trainer Jan Poels hoopte met een thuiszege op Be Quick een goede uitgangspositie te verwerven. Zodat Venray pas Hoofdklasser Venray heeft voor komend seizoen nog drie aanwin sten vastgelegd. Verdediger Bart Zanders (Deurne), middenvelder Thomas de Jong (Jodan Boys) en aanvaller Guillermo le Couvreur (Nuenen) zijn straks op sportpark De Wieën te bewonderen. Door Henk Willemssen Thomas de Jong (22) is een cen trale middenvelder die overkomt van Jodan Boys, een zaterdaghoofdklasser uit Gouda. De Jong is afkomstig uit Sevenum en hij doorliep de jeugd opleiding van PSV. Daarna stapte hij over naar VVV, waar hij in het tweede elftal nog samenspeelde met Sander Lenders en Robert Willemse. Bij Hel mond Sport maakte hij in het seizoen 2007/08 zijn debuut in de hoofd- Venray wordt komend seizoen toch de satellietclub van de pas opgerichte damestak van VVV. Een paar weken geleden maak te de Venlose eredivisieclub al bekend dat er een akkoord zou zijn met Venray. Voorzitter Sjef Keijzers vond het te voorbarig, nt Venray was toen nog niet tevre den over de voorwaarden van het samenwerkingsverband. In een aantal gesprekken zijn VVV en Venray toch tot overeenstemming gekomen. Keijzers vindt dat hij voor zijn club genoeg uit het vuur heeft gesleept. "Ja, er ligt nu een contract waar we mee kunnen instemmen. De verschilpunten lagen niet zo zeer op het financiële vlak, maar gingen meer over de technische invulling. Daar- een week later tegen WKE hoefde aan te treden. De Groningers heb ben nu de luxe om de ontmoeting WKE-Venray rustig af te wachten. "Thuis kunnen we dan het karwei afmaken", zegt een Be Quick-spe- ler. Zondag in Emmen strijdt Venray dus voor zijn allerlaatste kans om bij de zestien beste zondagamateurclubs van Nederland te behoren. Jan Poels hekelt na afloop het negativisme van een deel van het Venrayse publiek. "Ja, ik vind dat de toeschouwers soms zo negatief zijn. Het is niet zo, dat wij zomaar even in de topklasse komen. Vergeet niet dat we tegen de ama- teurtop van Nederland spelen. Het is al fantastisch dat we deze wedstrijden mogen spelen. Daar moeten we ook van genieten." Tegen Be Quick heeft Poels nog precies elf spelers over van zijn selectie. Vooral achterin is de macht. Daarna verhuisde hij naar Gouda. Thomas de Jong is inmiddels weer teruggekeerd in Sevenum, waar door hij zich aanmeldde bij Venray. Bart Zanders (22) is een linker vleugelverdediger die de afgelopen vier seizoenen uitkwam voor Deurne. Zanders is afkomstig van Meterik. Van 1998 tot 2006 maakte hij deel uit van de jeugdopleiding van VVV. Venray zit wat krap in de verdedigers. "We kunnen achterin wel wat aanvul ling gebruiken", zegt Peter Rongen, bestuurslid technische zaken. "Vooral op het einde van het seizoen kampen we met veel geschorsten. Bart Zan ders zocht na vier jaar Deurne wat anders." Guillermo le Couvreur (26) is een aanvaller die de afgelopen twee jaar speelde voor eersteklasser Nuenen. over is nu duidelijkheid." Venray is nog steeds op zoek naar een opvolger van Otto Verheijen, die een paar maanden geleden aan de kant werd gezet. Dat er nog geen hoofdcoach voor de dames is aange steld, heeft mede te maken met de onduidelijkheid die er was over de rol die de Venray-trainer zou gaan spelen. "We wilden niet dat alles vanuit Venlo beslist zou worden", zegt Keijzers. "Daarnaast zoeken we nu een ander type trainer dan als we zelfstandig waren gebleven. De nieuwe trainer moet er een uitdaging inzien met de staf van VVV samen te werken. Daar naast krijgt hij de kans bij de Venlose profclub in de keuken te kijken." Er zijn al gesprekken gevoerd met enke le kandidaten. "Ik hoop dat we de nieuwe trainer zo snel mogelijk kun- spoeling dun. Sander Lenders, Rik Lin- ders en Angelo van Mil zijn geschorst. Bob Crooij, doelman Peter Nabbe en Koen Ooms zijn geblesseerd. Aanvaller Wesley Plugers moet noodgedwon gen rechtsachter spelen. Een meeval ler is de terugkeer van routinier Daan Geenen. Hij vormt samen met Wout Gommers een sterk defensief koppel. De rood-witten starten voortvarend tegen de in het zwart gestoken noor derlingen. Uit een steekbal van Tom van Bergen verschijnt Freek Thoone in een riante schietpositie maar de bal verdwijnt een metertje naast het doel. Be Quick zoekt zo snel mogelijk het gevaarlijke spitsenduo Willem Lan- jouw en Jasper Valentijn. Libero Kevin Waalderbos, zoon van ex-Groningen prof Walter, bedient zich vaak van de lange bal. De snelle Lanjouw gaat in een sprintduel met Wout Gommers neer binnen de beruchte lijnen. De Groningers claimen tevergeefs een Le Couvreur is geboren in Rotterdam en hij kwam uit voor TOP Oss. Na zijn vertrek uit Oss koos hij voor zijn maatschappelijke carrière en hij voet balde twee jaar niet. Bij tweedeklasser Unitas'59 in Woensel hervatte hij in 2007 zijn voetballoopbaan. Eerder legde Venray al verdediger Paul Janssen (SSS'18), aanvaller Renell Luydens (Helmond Sport) en midden velder Boy Seijkens (Germania) vast. Daar tegenover staat het vertrek van drie spelers. Wesley Plugers keert na een jaar terug naar Geldrop en Bob Crooij en Koen Ooms gaan afbou wen bij de Eindhovense vierdeklasser Woenselse Boys. Als Venray de topklas se misloopt dan bestaat de kans dat nog meer spelers gaan vertrekken. De overschrijvingstermijn is dit jaar met twee weken verlengd tot 15 juni. nen presenteren. Mogelijk deze week al." Er is nog overwogen om de Ven- lose assistent-trainer in Venray te sta tioneren, maar dat bleek toch geen optie. Venray blijft overigens komend seizoen gewoon in de eerste klasse spelen. Het doel is dat Venray - dat als beloftenelftal van VVV gaat funge ren - zo snel mogelijk de stap maakt naar de hoofdklasse. De hoofdmacht van Venray wordt wekelijks aange vuld met drie of vier speelsters van VVV. Zij trainen voor de wedstrijd een keer met Venray mee. Daarnaast traint de complete Venlose damesselectie op zondagochtend op sportpark De Wieën onder leiding van trainer Rick de Rooij. "Na de training bezoekt de VVV-selectie dan de wedstrijd van Venray", aldus Keijzers. penalty. Thoone krult de bal net naast het doel. Het is een aantrekkelijk schouwspel dat op en neer gaat. Wil lem Lanjouw glipt voorbij laatste man Geenen maar doelman Niels Nielen maakt de doelpoging knap onschade lijk. Het is inmiddels flink gaan plen zen. De meeste toeschouwers zoeken beschutting op de overdekte tribunes. Velen hebben de openingsminuten gemist omdat er geen parkeerplek meer vrij is. Al een halfuur voor de wedstrijd staat de grote parkeerplaats bomvol. In de sporthal is een inter nationaal judotoernooi aan de gang terwijl op de voetbalvelden een groot jeugdtoernooi plaatsvindt. De auto's worden vaak ver weg neergezet in de omliggende straten of bij WoonMax in De Brier. Vlak na rust neemt de thuisclub de leiding in de stromende regen. Tom van Bergen rondt een vlot lopende aanval af met een zuiver schot laag in de hoek: 1-0. Bas Joosten verschijnt in riante positie maar hij raakt de bal niet vol waardoor keeper Jeroen Vogel kan ingrijpen. Vlak daarvoor maakt Freek Thoone hands waarvoor hij de gele kaart krijgt. Thoone mist daardoor het duel met WKE. Hetzelfde lot treft even later Wout Gommers. De captain begaat een overtreding op 25 meter van het doel. Het heeft verstrekkende gevolgen want specialist Pieter van de Ven schiet de bal rechtstreeks in het Venrayse doel. "Die goal had nooit mogen vallen", vindt Poels, die zijn keeper de fout aanrekent. De zon breekt door het wolkendek. De beste kans in nog voor Bas Joos- ten die, na een actie van Thoone, net naast het doel mikt. Na afloop worden er strafschoppen genomen, voor het geval clubs gelijk aan kop eindigen. Na vijf penalty's is de stand 3-3. Thoone, Willemse en Van Bergen schieten raak. Custers ziet zijn inzet gestopt terwijl Gommers de paal treft. Niels Nielen stopt twee Groningse pingels. Daarna moet iedere ploeg nog vier elfmeters nemen. Bronzwaer, Hlimi en Joosten vinden het net, evenals hun drie tegen standers. Geenen schiet de zeven tiende penalty hoog over waarna een Be Quick'er raak schiet: 6-7."Die straf schoppen interesseren me niet", zegt trainer Poels. "We hebben vandaag een heel goede prestatie geleverd. We voetbalden beter dan vorige week tegen VVSB. Alleen wilde helaas de tweede treffer niet vallen." Jan Poels vindt de gele kaart van Thoone niet slim. Minder moeite heeft hij met de prent van Gommers. "Een overtreding op die plek, dat kan. Alleen mag daar natuurlijk nooit zo'n doelpunt uit val len. Heel jammer dat het gebeurde. Met Wout en Freek missen we vol gende week twee belangrijke spelers. Maar goed, er komen er ook weer drie terug." Door de strenge winter en de extra promotieduels is Venray begin juni nog steeds aan het voetballen. De spelers hebben niet lang vakantie. Op vrijdag 25 juni vertrekt de Ven- rayse selectie voor een vierdaagse trip naar Mallorca. Op het Spaanse eiland wordt net als vorig jaar de afsluiting van het seizoen gevierd. Op dinsdag 29 juni is de terugreis. Twee dagen later, op donderdag 1 juli, is alweer de eerste training van het nieuwe seizoen. Vanwege de late schoolvakan ties heeft trainer Jan Poels opnieuw voor een voorbereiding in twee blok ken gekozen. "Vanaf 1 juli trainen we tweeënhalve week en daarna heb ben we tweeënhalve week vakantie", aldus Poels. Begin augustus wordt de training weer hervat. In de nieuwe topklasse staat de eerste competitie ronde al gepland op zondag 22 augus tus. De hoofdklasse gaat op zondag 5 september van start. Jaap Litjens (26) verdedigt komend seizoen het doel van Volharding. Van 2007 tot 2009 was hij tweede keeper bij prof club Eindhoven. Een jaar geleden keerde hij terug bij zijn oude ver eniging Leunen. "Het niveau van Leunen in de vier de klasse is me toch wat tegengeval len", zegt Litjens. "Sportief gezien is Volharding weer een stap vooruit. Ik heb er veel zin in." De Leunenaar werd een tijd terug benaderd door de Vierlingsbeekse tweedeklasser. Daar had hij een gesprek met de techni sche commissie en trainer Stephan Sijbers. "Dat was positief. Ik ben ambi tieus en ik wil graag hogerop. Boven dien kan ik op mijn werk nu beter de tijden indelen." Jaap Litjens is werkzaam als sport- consulent bij de gemeente Venlo. Hij was ook nog even in beeld bij Venray. Vorige week sprak hij met trainer Jan Poels. "Venray heeft twee goede kee pers (Peter Nabbe en Niels Nielen, red.) waarmee ik de concurrentie zou kunnen aangaan. Maar het kan bete kenen dat ik in tweede elftal terecht kom. Daarom was Venray geen optie." Litjens gaat volgend seizoen ook als keeperstrainer aan de slag bij SVOC'01. Op vrijdagavond neemt hij de doelmannen van de selectie en de A-jeugd onder zijn hoede. Daarnaast traint hij een keer in de maand, op woensdagavond, de keepers van Mer- selo. "Het is inderdaad wel druk maar het valt allemaal te combineren. Bij Volharding trainen we op dinsdag en donderdag. Ik ben liever zelf actief bezig dan dat ik 's avonds voor de tv zit." Volharding heeft afgelopen seizoen pech gehad met zijn doelwachters. Daan de Bruin liep in november een enkelblessure op, waarvan hij nog steeds niet is hersteld. Zij vervanger Pierre van Lin brak in maart op de training zijn kuitbeen. Een geluk bij een ongeluk was dat de gestopte Erik Hubers weer beschikbaar is. Hij ver dedigde de laatste negen competitie duels het Vierlingsbeekse doel. Op sportpark Soetendaal in Vier lingsbeek wordt op zondag 6 juni een beslissingswedstrijd gespeeld tussen Juliana Mill en Sparta'18 uit Sevenum. Deze twee ploegen spelen de finale van de play-offs om een plek in de derde klasse. Het duel begint om 14.30 uur. m M MEMBERS VAN SüMMAAd^esGroep B.V. Personato Werving Selectie Gemeente Venray Burgemeester Hans Gilissen Art.com Attractiepark Toverland Bavaria Winters Liessel De Bruijn Isolatie B.V. De Golfhorst, America Eye Watch Security Group Flextronics GGZ Groep Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Kyoto Koi Farm McDonald's Venray OTTO Work Force B.V. Peka Kroef B.V. Plus G. van Dijck Venray Price Cleaning B.V. Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Seacon Logistics Van den Munckhof B.V. Van Haren Autobedrijven B.V. Vie Curi Vitaal ABN/AMRO Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Arbo Office Nederland Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs Baat accountants en fiscalisten Bilderberg Hotel "de Bovenste Molen" Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Fleuren Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Brienen aan de Maas Claassen, Moolenbeek en Partners Claassen Bouw Vastgoed BV CleanCare24 Cocosoft Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco B.V. Culinair Creatief Ruud Welbers DatZitt Horeca Projectmeubilair De Aanpak Bouwservice B.V. De Lekkernij - tAnker, Merselo Deloitte,Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERWOLAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg Feestcafe De Koets First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Flanderijn en Geboers Fortis Bank, Venray Frank Elbers Assurantie Advies Gamma, Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Gilde BT Gossimijne, bar-bistro Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hoogma Advies BV Hotel Asteria Hypotheeshop, Venray ING, Venray Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Janssen Venray Stucadoors B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten K- Rental Nijmegen, Harm en Karel Leenders Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn Kersten Europe Koenen en Co. Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Manders Automation Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuijpers Maximize Nederland B.V. Meldon Plastics B.V., Bergen lb. Mister Kool's, Wanssum ND Logistics Nelipak B.V. NLW Groep Notariskantoren Venray Partycentrum "De Witte Hoeve" PG Group BV Peelrand Makelaardij B.V. Restaurant de Beejekurf Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels, Sanitair en Tegelwerken V.O.F. Rooijerie üitmarkt Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Sport 2000 Steenhandel Kusters Sterke Tekst Studio Spinazie Tandartsenpraktijk Venray Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Ten Brinke Hekwerken Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Thuijls Beheer B.V. Timber Hirsi Europe BV Time2Paint Van de Mortel Assurantie Advies Van Dijck Bouw en Industrie Van Dijck - Achten - Lenders Advies Van der Putt Advocaten Van Gansewinkel B.V. Vera Venray BV Verkeersschool Nottelman Verspreidingsburo Periodiek Verstraaten Business Travel Volantis - Hollman Adviseurs WIKO Investments V.O.F. Bestratings-/Klusbedrijf Wilms Wonen Venray ZR Accountants en Adviseurs

Peel en Maas | 2010 | | pagina 20