nu^in cuypers 1 nacht lenzen NIEUWBOUW? De natuurlijke synergie tussen twee bedrijven. PROFILE TYRECENTER BEERKENS Puzzel en win! 10 jaar rentevast met NHG 4,4% 30 jaar rentevast met NHG 5,1%!! Blijfniet rondlopen met Uw vragen over kanker 's Nachts lenzen dragen en overdag scherp zien zonder bril of lenzen van de MORTEL Win 2 vrijkaarten voor Rowwen Hèze ifiletyrecenter.nl Samen voorop in de strijd Bel de KWF Kanker Infolijn: H 0800-022 66 22 (gratis) Van den Munckhof en Martin Cuypers bundelen krachten. Van den Munckhof BV en Martin Cuypers BV in Venray gaan een nauwe samenwerking opstarten. Beide onder nemingen houden hun eigen identiteit, maar door samen op te trekken kunnen zij de klanten beter van dienst zijn. van den munckhof Van den Munckhof BV heeft besloten vanaf 1 juli 2010 te stoppen met de verkoop van kantoorartikelen voor de zakelijke markt en zich meer te gaan richten op de grafische markt. Er werd gezocht naar een overnamepartner die de klanten een gelijkwaardige service kan bie den. Deze werd gevonden in Martin Cuypers BV. Door deze kruisbestuiving verbreden de twee bedrijven hun aanbod en service. Zo kan Martin Cuypers BV hun klanten nu bijvoorbeeld ook drukwerk aanbieden. Verder gaan beide ook op het gebied van marketing en logistiek hun krachten bundelen. Deze samenwerking heeft niet alleen een meerwaarde voor hen maar zeker ook voor de klanten. En zo bloeit er iets moois voor de toekomst. Martin Cuypers BV Keizersveld 65, 5803 AP Venray 0478 - 551800 info@martin-cuypers.nl www.martin-cuypers.nl Van den Munckhof BV Keizersveld 19, 5803 AM Venray 0478 - 582727 info@vandenmunckhof.nl www.vandenmunckhof.nl •F* 3 PEEL EN MAAS Donderdag 3 juni 2010 - Pagina 12 Venray, Zuidsingel 6 T 0478 58 23 74 Nachtlenzen werken als volgt Nachtlenzen hebben geen direct con tact met je hoornvlies, maar drijven op de traanfilm. Door de speciale vorm van de lens zorgt de traanfilm dat de voorkant van je hoornvlies ietsje platter wordt. Je kunt dan een of twee dagen scherp zien. Mocht je, om welke reden dan ook, stoppen met Nachtlenzen dragen dan gaan je ogen vanzelf weer naar de oorspronkelijke situatie terug. Stap eens bij ons binnen Kijk op www.nachtlenzen.nl of stap eens vrijblijvend bij ons binnen en vraag naar Nachtlenzen. Wij vertellen je graag meer over de nieuwe manier van lenzen dragen. Nachtlenzen draag je alleen maar 's nachts, 's Avonds voordat je naar bed gaat, doe je je Nachtlenzen in en terwijl jij slaapt, corrigeren de lenzen jouw ogen. En als je 's morgens wakker wordt, doe je je lenzen gewoon uit en heb je de hele dag - zonder bril of lenzen - het scherpste zicht. Nachtlenzen voelen direct prettig aan. Je kunt ze - zonder dat je het merkt - de hele nacht dragen, want ze zijn volkomen veilig. Dé oplossing voor sporters Nachtlenzen zijn ideaal om vrijuit te kunnen sporten. Of je nu hardloopt, tennist, hockeyt, voetbalt of zwemt. Je kunt gewoon je gang gaan, want je draagt overdag geen bril of lenzen. En toch zie je alles haarscherp. CAMPS OPTIEK Grotestraat 48 Venray Tel. 582409 PuzztilMi' Bestaande bouw 10 jaar vast 4,6% met NHG Pastoor Wijnhovenpark 5-7, Venray, tel 0478-584888 www.mortelassurantie.nl Hypotheek «adviseur betrokken adviseurs Erkend ittn It Als u met kanker te maken krijgt, heeft u al genoeg zorgen. Blijfdaarom niet rondlopen metvragen ofonduidelijkheden over uwziekte, maar bel ons. Wij helpen u graag verder. KANKER BESTRIJDING Prijs is geldig t/m 2 weken na plaatsing en exclusief milieuheffing. Niet geldig i.c.m. andere aanbiedingen. Profile Tyrecenter Beerkens kan u uitstekend van dienst zijn met het onderhoud aan uw auto. Zowel kleine- als grote onderhoudsbeurten zijn voor ons geen enkel probleem! Klein onderhoud inclusief olie verversen met Esso 10W40 half synthetische olie en oliefilter voor een langere levensduur van uw motor. Nu extra scherp geprijsd! De volgende zaken worden aan uw auto geïnspecteerd of uitgevoerd: Olie verversen (max. 5 liter 10W40 olie) Oliefilter vervangen Bandencontrole Remmencontrole (inclusief remvloeistofniveau) Controle ruitenwissers en ruitensproeiervloeistof Controle schokdempers Controle accu Controle uitlaat Controle lampen Controle koelvloeistofniveau Prijzen voor overige oliesoorten op aanvraag. ADVERTORIAL (de prijs is niet inwisselbaar voor geld. Over de uitlag wordt niet gecorrespondeerd) 02-06-2010 15:12:24 Datum: 2 juli 2010 Plaats: Feesttent OLS-terrein Californischeweg Grubbenvorst O EDWIN S. BI ANC A Er wordt elke week een puzzel gepubliceerd waarvan u de oplossing kunt doorbellen om kans te maken op de prijs. Zo doet u mee: Om kans te maken op een prijs, belt u de oplossing door naar 0909-5010215 (max. 0,44 ct. p.g.*). Daar wordt u gevraagd om één bepaalde rij cijfers van de door u gevonden oplossing in te toetsen.Uit alle juiste inzendingen wordt de winnaar getrokken. Veel succes! *(max. 0,44 ct. p.g. de kosten voor het gebruik van uw mobiele telefoon) Op deze puzzel zijn de algemene voorwaarden van de uitgever van toepassing. Deze actie is een samenwerking met www.puzzelland.com. week 22 adv.indd 12 ASSURANTIE ADVIES Oplossing vorige week: Schrijf de cijfers 1 tot en met 9 elk een keer in alle horizontale rijen en vertikale kolom men, en in elk van de negen vierkantjes van 3x3 vakjes. De winnaars van week 21 zijn: De heer Hendriks uit Leunen en de heer Poels uit Venray

Peel en Maas | 2010 | | pagina 12