Machine/Proces - Operator Iaco GEBR. REINTJES Puzzel en win! AmC BEDRIJVEN Medewerker Tractor chauffeur JUNE 5TH 2010 (Produkt-bereider fulltime) What do you do? Manpower8 What do you do? Manpower8 Taco Agro B.V. Afkoppelen regenwater, puzzelüN! pdcatra# PEEL EN MAAS Donderdag 27 mei 2010 - Pagina 6 E Manufacturing D Technical D Assemblies Werkvoorbereider - Project-Engineer WTB www.acb-solutions.nl Profiel: .oitelten collega met is enray. m zoefeeu dez^e® S°-00 WKr volgens»» interesse? T: (024) 641 42 93 E: info@amcbv.nl www.amcbv.nl Contact Manpower Venray (0478) 52 53 47 venray.271@manpower.nl www.manpower.nl Vakantiekrachten M/V De baan binnen een groot logistiek centrum in Venray bestaan je taken uit het verzamelen, controleren en verzendklaar maken van orders. JU minimaal 3 weken aaneengesloten beschikbaar voor vakantiewerk flexibel bereidheid tot 2 ploegen dienst minimaal 18 jaar. Wij leuke verdiensten een afwisselende vakantie- baan in een schone werkomgeving met een goede werksfeer. Contact Manpower Venray (0478) 52 53 47 venray.271@manpower.nl www.manpower.nl Flexibele krachten M/V De baan binnen een groot logistiek centrum in Venray bestaan je taken uit het verzamelen, controleren en verzendklaar maken van orders. Deze baan is met name geschikt voor fitte vutters en flexibele huisvrouwen. JU flexibel inzetbaar bereid om in 2 ploegendienst te werken. Wij een afwisselende baan waar je een leuk centje kan bijverdienen werkuren en tijden zijn flexibel in overleg in te vullen baan voor langere tijd binnen een prettige en schone werkomgeving. Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde: die gedurende het seizoen (juni-oktober) met tractoren en/of zelfrijdende machines werken in de oogst. (Werken als ZZP'er is mogelijk.) Sollicitaties en inlichtingen Donkstraat 6a, 5964 AJ Meterik Tel. 077-3976666 info@tacobedrijven.nl .Mega opruiming in 't Stoffeltje. De gehele zomercollectie kan vanaf 1 juni de deur uit voor 50%! Najaar/winterkleding is weer van harte welkom. De nieuwe collectie hangt vanaf 15 juni in de winkel. www.hetstoffeltje.nl wij maken er werk van! Advies afkoppelen HWA Begeleiding subsidie aanvraag bij gemeente Aanleg infiltratiesystemen Rioolwerkzaamheden Voorkomende graafwerkzaamheden Bestrating herstellen/vernieuwen Leveren van PVC-materialen Vraag geheel vrijblijvend inlichtingen: 4 3 5 1 5 8 7 4 5 1 3 7 5 3 7 7 8 2 9 7 6 7 2 6 3 1 9 9 3 6 2 5 6 3 3 Op zaterdag 5 juni 2010 wordt voor de 4e keer het Open Air Dance Festival Alcatrazz georganiseerd. Het festival vindt plaats rondom de ruïne in de kasteelse bossen te Horst van 14.00 - 01.00 uur. Hier kun je genieten van veel entertainment, verschillende muziekstijlen, live acts en internationale en nationale artiesten! ERATZ, EXPLORE, DISCOVER; DANCE! Win 2 vrijkaarten voor I Dance festival CASTLE fiUiNS HQRST WWW.ALCATRAZZ.NL MTA B.V. is een dynamische, snel groeiende onderneming gespecialiseerd in machinebouw. In ons moderne bedrijfspand te Helmond worden in opdracht van diverse gerenommeerde eindproductfabrikanten uit diverse industriële sectoren complete en complexe machines en modules gebouwd. fTITfl kigkspvrp)rmA*icb Uv mjuckbie, buMdüuj Voor de afdeling Bedrijfsbureau zijn wij op zoek naar een; Functieomschrijving De Project-Engineer werkt vanuit de afdeling Bedrijfsbureau en is de sleutelfiguur die het gehele traject van klantorder gestuurde opdrachten voorbereidt en begeleidt. De nadruk ligt hierbij op het beheren van de logistieke en administratieve processen. De sleutelverantwoordelijkheid is om de stroom van diverse data met behulp van het ERP-systeem juist en secuur te verwerken en te bewaken. Je spoort afwijkingen ten opzichte van het oorspronkelijke plan op en neemt hiervoor de benodigde acties zodat de voortgang van de klantorders geen gevaar loopt. Voor de technische en commerciële begeleiding werkt de Project- Engineer nauw samen met de Project-Coördinator die op dat gebied de eindverantwoordelijkheid heeft. Naast deze reguliere werkzaamheden wordt de nieuwe Project-Engineer nauw betrokken bij het nieuwe AQS-Systeem (Assembly Quality System), een in eigen beheer ontwikkeld montage-instructie systeem. Om deze uitdaging aan te kunnen moet je niet alleen qua niveau maar ook als persoon uit het juiste hout gesneden zijn. Wat is nodig om deze functie met plezier te kunnen vervullen o HBO werk- en denkniveau (WTB/TB/Mechatronica) o Ervaring met bedrijfsprocessen in een ER.P omgeving o Je bent mondeling en schriftelijk communicatief vaardig (Nederlandse- en Engelse taal) Duits is een pré o Praktische werkinstelling, gebruikt graag het 'boerenverstand' o Nauwkeurig werken en goed kunnen plannen volgens tijdschema's Graag vertellen wij je in een persoonlijk gesprek over onze cultuur en wat wij te bieden hebben. Stuur je sollicitatie met CV binnen 17 dagen per e-mail naar vacature@m-t-a.nl of per post naar MTA B.V., Waterbeemd 8, 5705 DN Helmond, t.a.v. Dhr. T. Corstens (06-10732803). Zie ook onze website: www.m-t-a.nl Een assessment maakt onderdeel uit van het selectietraject Ter versterking van ons enthousiaste team van medewerkers zoeken wij op korte termijn Wie zoeken wij Constructiemonteurs servicemonteurs door opleiding en/of ervaring werkervaring verkregen. Je bent enthousiast, weet van aanpakken en hebt geen 9 tot 5 mentaliteit. Je bent in het bezit van rijbewijs B. Let op: ook aanpakkers met uitsluitend affiniteit voor techniek nodigen wij van harte uit te reageren. Wat bieden wij Uitstekend salaris, afwisselend werk, leuke collega's en mogelijkheden tot functiegerichte opleidingen. Ga naar onze website voor vacature-informatie: www.acb-solutions.nl Sollicitaties Kunnen ingezonden worden t.a.v. CritTheunissen Stationsstraat 125, 5963 AA Horst Postbus 6218, 5960 AE Horst Of per e-mail naar: crit@acb-solutions.nl transportbanden en onderdelen Wie zijn wij? Interchemie Werken "De Adelaar" B.V. is een snelgroeiende en internationaal opererende organisatie, actief in het produceren en verkopen van diergeneesmiddelen. Naast het in Waalre gevestigde hoofdkantoor heeft zij een productielocatie in Venray en Estland. Inter chemie kan getypeerd worden als een zeer open organisatie met uitermate korte communica tielijnen waarin veel ruimte bestaat voor een persoonlijke ontwikkeling van de medewerkers. Wat doen wij? Met een producten pakket dat onder andere bestaat uit wateroplosbare poeders, injectievloeistoffen en orale producten komt Interchemie tegemoet aan de eisen en wensen van diverse afnemers. De eindproducten gaan via de zorgvuldig geselecteerde importeurs naar de eindverbruiker. Ben jij een enthousiaste kandidaat die de juiste ervaring en inzet heeft om in een snelgroeiend onderneming op een efficiënte manier een hoog kwaliteitsproduct te maken? Dan zijn wij op zoek naar jou. Wij zijn voor onze productielocatie in Venray op zoek naar een: Wie zoeken wij? In ons productieproces bereiden en verpakken wij medicijnen en vitaminemengsels voor veterinair gebruik. In dit proces is een nauwkeurige manier van werken vereist. We zijn nu op zoek naar nieuwe collega's die de kennis en ervaring hebben in een werkomgeving waarin nauwkeurigheid een grote rol speelt. Het werken met machines heeft voor jou ook geen beperkingen en je bent in staat om adequaat machines in te stellen, en het proces verder te optimaliseren. Werkzaamheden: Gereedzetten van de grondstoffen (verpakkingen tot 25 kg.). Doseren van de grondstoffen (verpakkingen tot 25 kg.). Aan de hand van een voorgeschreven recept grondstoffen mengen. Tijdens het productieproces volgen van bepaalde parameters en indien nodig hier de juiste acties op nemen. Het adequaat invullen van de productieformulieren. Afvullen van de eindproducten in de voorgeschreven verpakkingen. Het afwerken van de eindverpakkingen wat betekent: labelen, in dozen verpakken en deze palletiseren Schoonhouden van de werkplekken en productieruimten. Werken volgens GMP en GMP+-regelgeving ingrijpen bij machinestoringen uitvoeren van eenvoudige onderhoudswerkzaamheden. Ervaring in het werken met productiemachines. MBO werk en denk niveau Gemakkelijk in de omgang met collega's. Zowel zelfstandig als in teamverband, nauwkeurig als flexibel kunnen werken. Bereid zijn tot overwerk indien het werk dit vraagt. Bereid zijn tot het volgen van in- en externe cursussen. Oog voor kwaliteit en veiligheid. Om deze functie met plezier en doeltreffend in te vullen is ervaring in het mengen en bereiden van producten een pre. Wij bieden: Een aansprekende en zelfstandige functie met ruimte voor eigen inbreng en goede arbeidsvoorwaarden. Deze functie biedt genoeg mogelijkheden om uw werkterrein binnen Interchemie werken "De Adelaar" BV te verbreden. Interesse? Geïnteresseerde kandidaten kunnen hun curriculum vitae met begeleidend schrijven sturen naar: Interchemie werken "De Adelaar" B.V., t.a.v. de heer R. Martens Metaalweg 8, 5804 CG Venray Tel: 0478-571286 of via E-mail: production@interchemie.com www.interchemie.com AMC Schoonmaak Gebouwbeheer zorgt al 34 jaar voor een optimale bedrijfshygiëne. Meer dan 300 medewerkers worden ingezet op het gebied van schoonmaak, gebouw beheer, specialistische reiniging en bedrijfs- catering. AMC neemt alle zorg uit handen van haar opdrachtgevers en zorgt uitstekend voor haar eigen werknemers. Zo levert AMC de hoogstaande kwaliteit die zorgt voor de groei van ons bedrijf. ra.ïs&n-tie Schoonmaak Cavalranovatio Badrijfuataring Zie voor ons privacybeleid: www.manpower.nl Zie voor ons privacybeleid: www.manpower.nl Steunpunt Vrijwilligerswerk Venray Vrijwilligerswerk, I can do it! www.vrijwilligerswerkvenray.nl - 0478-516995 't Stoffeltje, gelegen aan de stationsweg 86 te Oostrum is het adres voor de betere second hand merkkleding en accessoires voor kinderen, de a.s. moeder, dames en heren. Openingstijden: Woensdag 09.00 12.00 uur Vrijdag 18.00 - 21.00 uur Zaterdag 09.30 13.30 uur LOONWERK - GROND/ RIOOLWERK - TRANSPORT Veulen-Venray 0478-581986 06-17900108 www.gebr-reintjes.nl ■5f Puzzel mee en win een 2 vrijkaarten voor het Dance festival Alcatrazz Er wordt elke week een puzzel gepubliceerd waarvan u de oplossing kunt doorbellen om kans te maken op de prijs. Zo doet u mee: Om kans te maken op een prijs, belt u de oplossing door naar 0909-5010295 (max. 0,44 ct. p.g*). Daar wordt u gevraagd om één bepaalde rij cijfers van de door u gevonden oplossing in te toetsen.Uit alle juiste inzendingen wordt de winnaar getrokken. Veel succes! *(max. 0,44 ct. p.g. de kosten voor het gebruik van uw mobiele telefoon) Op deze puzzel zijn de algemene voorwaarden van de uitgever van toepassing. Deze actie is een samenwerking met www.puzzelland.com. Oplossing vorige week: _9 Schrijf de cijfers 1 tot en met 9 elk één keer in alle horizontale rijen en vertikale kolom men, en in elk van de negen vierkantjes van 3x3 vakjes. De winnaars van afgelopen weken: Week 17: Vermeulen, Venray Week 18: Mia Kuenen, Leunen Week 19: Gielens, Heide en Van Oppen, Venray Week 20: Beterams, Venray en Mevr. Reintjes Leunen 7 3 3 6 2 4 1 4 7 1 2 3 5 3 7 4 4 5 0 9 6 3 4 9 3 6 1 6 3 9 8 6 3 5 4 0 3 6 9 7 4 1 2 5 1 5 4 3 3 7 2 4 7 0 7 3 1 6 9 3 1 3 7 6 4 week 22 adv.indd 6 26-05-2010 16:37:54

Peel en Maas | 2010 | | pagina 6