3000 euro voor Special Olympics Mike Teunissen districts kampioen Sportieve nestor wordt 81 jaar 2436 Hockeydames sluiten af met Sport- en spellendag MHCV zege Opening jeu-de boulesbanen 1 uv/ "IdSng J PEEL EN MAAS Donderdag 27 mei 2010 - Pagina 20 jbuu De Peelrunners ATV Venray De Mudhunters HV Manual Overloonse Bridgeclub BC 2002 RV Bridgeclub Venray BC Klavertje Vier NRBC meld je nu aan voor praktijk en theorieopleiding VERKEERSSCHOOL w ook voor -info Special Olympics in Venray pics op 5 en 6 juni. door zal het strakke wedstrijdschema goed kunnen worden gevolgd, en weten de deelnemende atleten en hun begeleiders wat ze kunnen ver wachten. De Special Olympics spelen zich niet alleen op de sportaccomo- datie af, maar ook daarbuiten. Zo is er op vrijdag 4 juni 's avonds de offi ciële opening van het evenement in De Koel in Venlo, waarbij alle deelne mers in een parade, zoals bij de grote Olympische Spelen, het stadion zul len betreden. Op zaterdagavond is er een groot feest voor alle deelnemers en hun begeleiders. Om een dergelijk evenement goed te kunnen organise ren zijn er per wedstrijddag meer dan honderd vrijwilligers nodig die alles op en rond de atletiekbaan in goede banen leiden. Niet alleen veel leden van ATV Venray zetten zich hierbij in, maar ook mensen van buiten de atle tiekvereniging, zoals medewerkers van de Rabobank in Venray, hebben zich hiervoor aangemeld. Afgelopen woensdag was er een bijeenkomst voor alle vrijwilligers waarin zij uit leg kregen over de taken waarbij zij worden ingezet. Ook werd aandacht besteed aan de speciale doelgroep waar ze gedurende de twee wedstrijd dagen mee van doen hebben. De vrij willigers zullen tijdens het evenement herkenbaar zijn aan speciale T-shirts en naambadges. Op zaterdag 5 juni, de eerste wedstrijddag, zullen alle atleten zich kwalificeren voor de finales, die op de tweede wedstrijddag worden gehouden. Alle deelnemers komen ook in de finale in actie, waardoor de kwalificatie op zaterdag meer bedoelt is om vast te stellen in welke volg orde, of in welke baan, de atleten op zondag in actie gaan komen. Bij de officiële ceremonie protocolair die na afloop van ieder onderdeel wordt gehouden zullen ook alle atleten gehuldigd gaan worden. Bij de Spe cial Olympics is dus ook iedere deel nemer een winnaar. De beste atleten per onderdeel komen in aanmerking om te worden uitgezonden naar de World Special Olympics die in 2011 in Canada worden gehouden. Om alle onderdelen tijdig te kunnen afwerken wordt op beide wedstrijddagen al om 930 uur gestart. De reglementen van de Special Olympics schrijven voor dat de wedstrijden niet later dan 16.00 uur moeten worden beëin digd, omdat de atleten ook meedoen aan een uitgebreid sociaal randpro- gramma. De wedstrijden hebben een officieel karakter, en worden volgens de reglementen van de internationale Special Olympics organisatie gehou den. Om het evenement goed te kun nen faciliteren heeft de gemeente Venray vorig jaar besloten de renova tie van de atletiekbaan vervroegd uit te voeren, waarbij ook de capaciteit van de technische atletiekonderdelen, zoals hoogspringen en kogelstoten, is uitgebreid. Casse Rurah Irmtine Een mijlpaal in het achtjarig bestaan van Personato Werving en Selectie: de nieuwe huisves ting, pal aan de A73 in Venray. Personato wil graag wat beteke nen voor de maatschappij. Daar om is bij de opening gekozen om de ontvangen giften te doneren aan de Special Olympics 2010. Het resultaat mag er zeker zijn. Dins dag werd aan een afvaardiging van ATV Venray een cheque van 3000 euro overhandigd. Personato bestaat inmiddels uit 33 medewerkers, die werken in tien spe cialismen. De organisatie is regionaal begonnen, maar inmiddels werkzaam in geheel Zuid-Oost Nederland. Perso- nato assisteert bedrijven bij een kwa litatieve en doelmatige werving en selectie van hun personeel op MBO-, HBO- en Academisch niveau. Daar naast helpt Personato werkzoeken den aan een nieuwe stap in hun car rière. Veelal mensen die vertrouwelijk en oriënterend op zoek zijn naar een nieuwe uitdaging. Op 7 mei was de officiële opening van het nieuwbouwpand van Perso- nato Werving en Selectie. Verdere uit breiding op de vorige locatie was niet Onder gunstige weersomstandighe den en grote belangstelling is vorige week vrijdag de nieuwe jeu-de-bou- lesaccommodatie in Heide officieel geopend. Na de ontvangst werd door verschillende vertegenwoordigers van genodigde instanties een toespraak gehouden. Burgemeester Hans Gilis- sen opende de nieuwe accommodatie door het logo van de Hedse Boulers te Uitslagen Venray MB1-Best MB2 7-0 Boekel JC1-Venray JC2 5-3 Venray D1-Bakel D1 4-1 Venray H1-Bakel H1 3-3 Venray JB1-Geel Zwart JB1 2-5 Venray JC1-Geel Zwart JC1 4-2 Venray MA1-Helmond MA2 5-0 Venray MB1-Geldrop MB1 1-3 Venray MC1-Venlo MC1 0-8 Venray MC2-Boekel MC1 1-4 Helmond JA4-Venray JA1 0-2 Grave JD1-Venray JD1 5-5 Helmond MB6-Venray MB2 0-5 Blerick MD1-Venray Md1 1-0 Programma zaterdag 29 mei Venray J8E1-Weert J8D1 10.00 Venray ME1-Venlo ME2 10.00 Jos Martens (links) en Wim Crooij- mans van ATV Venray ontvingen de cheque uit handen van Loes Kessels van Personato mogelijk, dus moest er gekeken wor den naar een nieuwe locatie. Het oog viel op een prachtige zichtlocatie aan de A73. Onder het toeziend oog van de vele genodigden werd het pand door de burgemeester van Venray, Hans Gilissen, officieel geopend. Na een gezamenlijke toast kon het feest beginnen en werden de aanwezigen rondgeleid door het nieuwe fraaie onderkomen. In de feesttent kon gezellig worden geborreld. Omdat Personato erg betrokken is met de maatschappij en zeker op sportief gebied, is bij de opening gekozen om de giften te doneren aan een goed doel, namelijk de Special Olympics 2010. Dit nationale sportevenement voor mensen met een verstandelijke handicap wordt gehouden op 4, 5 en 6 juni op verschillende accommoda ties in Noord-Limburg. Het uiteinde lijke bedrag dat is opgehaald, is een mooie 3000 euro. Voor meer informatie kijk op: www.personato.nl onthullen. Aansluitend werd er door genodigden en enkele leden een wed strijd gespeeld. Na een dankwoord van voorzitter Toon van Rens en de overhandiging aan de burgemeester van een certificaat en een boekje met uitleg over het jeu de boules en de te realiseren Bouledrome Venray in het bijzonder, werd het offici'le gedeelte afgesloten. Venray ME3-Concordia ME3 10.00 Venray ME4-Venlo ME5 10.00 Venray MF1 mix-Weert MF3 mix10.00 Venray JD1-Boxmeer JD1 11.30 Venray MD1-Tegelen MD3 11.30 Venray JA1-Tegelen JA1 13.00 Venray MB2-Uden MB4 13.00 Concordia JE1-Venray JE1 9.30 Weert JF1-Venray JF1 9.30 Blerick M8D1-Venray M8D1 930 Venlo M8E2-Venray M8D2 9.45 Venlo ME3-Venray ME2 9.45 Peel en Maas JC1-Venray JC1 10.00 Blerick MF2-Venray MF2 10.15 Horst MC3-Venray MC2 11.00 Bakel MC1-Venray MC1 11.45 Grave JB1-Venray JB1 13.00 Nuenen MB2-Venray MB1 14.30 Uden MA3-Venray MA1 14.45 Mike Teunissen, de 17-jarige wiel renner uit Ysselsteyn, is tweede pinksterdag met overmacht districts kampioen (Limburg en Brabant Zuid Oost) geworden in Hapert bij de juni oren. Al in de eerste van de in totaal elf ronden van 6,2 kilometer ontsnap te Teunissen samen met Jelle Verdult uit Eindhoven. Na twee ronden met een kleine voorsprong van maximaal twintig seconden te hebben gereden sloten nog zes renners aan. Dit was ook meteen de beslissing in de wed strijd en een van deze acht renners zou de winnaar gaan worden. Op een kleine vier ronden van het einde plaatste Mike Teunissen een tempoversnelling met de bedoeling om de kopgroep kleiner te maken. Tot zijn verbazing kon niemand volgen en besloot hij maar om de ruim twintig kilometer tot de finish solo af te leg gen. Hij werd nooit meer bedreigd en met ruim een minuut voorsprong kwam hij zegevierend over de finish. Deze overwinning betekende alweer zijn vijfde overwinning (op twaalf wedstrijden) van dit wegseizoen. Van 3 tot en met 6 juni zal hij met de Nederlandse selectie deelnemen aan De Nordic walkers kunnen elke woensdag de vanaf parkeerplaats bij het Schuitwater (begin van de wan delroutes) aan de slag. Het Schuitwa ter ligt tussen Melderslo en Broekhui zen aan de Broekhuizerdijk. Aanvang 19.00 uur. Zaterdag 29 mei Leuker- meer Well en omgeving. Vertrek om 8.30 uur vanaf het clubgebouw aan de Tienrayseweg in Horst. Zaterdag 5 juni Schadijkerbossen. Vertrek 9.00 uur vanaf parkeerplaats aan de Gus- seweg in Meterik. Het verder schema staat op www.peelrunners.nl. Ieder een is welkom. Trainingen: Dinsdag baantraining van 19.00 tot 20.30 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag training op de baan van 19.00 tot 20.30 uur. Zaterdag damestraining van 9.00 tot 10.00 uur, Kastiëlse Baan. Zaterdagmiddag afwis selende bostraining van 16.00 tot 17.30 uur, verzamelen bij de parkeer plaats in de Schadijker Bossen. Agenda: 30 mei Melderslo Schuitwater loop 10.00 uur, 4 juni Echt Pepijn- loop 19.15 uur, 6 juni Weert IJzeren Man Volkslopen 10.00 uur. Landgraaf megaloop 11.00 uur. Wedstrijduitslagen staan op www. peelrunners.nl. In Someren wordt op zaterdag 29 mei de tweede competitiewed strijd voor de cd junioren gehouden. Het vertrek is om 9.00 uur vanaf het clubhuis. Op zondag 30 mei houdt Scopias in Venlo de tweede compe titiewedstrijd voor de pupillen. De pupillen vertrekken om 10.00 uur vanaf het clubhuis. Trainingen: Baan- training maandag 18.30-20.00 CD junioren. Baantraining dinsdag 19.00 20.30 AB junioren, baan woensdag 18.00-19.15 pupillen. Baantraining donderdag 19.00-20.30 looptraining. Baan zaterdag 10.00-11.15 pupillen. Baantraining zondag 10.00-11.30 AB jun. Senioren. Lopersgroepen/alle niveaus: Dinsdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Donderdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur, don derdag atletiekbaan 18.30-19.30 uur NSG-atleten. Zie ook www.atvvenray. nl. Iedere zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur is er gelegenheid om oud papier, gebundeld of in dozen, te deponeren in de papiercontainer, die geplaatst is aan de Weg in den Berg, hoek Veltum- se Kleffen/Kulutweg. Agenda: Zaterdag 5 juni en zondag 6 juni Special Olympics op de kunststof- baan. Enkele Mudhunters hebben de tocht in Mariahout gereden. Met een afstand van 55 km een mooie afstand. Een groep van zestien Mudhunters besloot om vanuit Venray de route van Gemert te gaan rijden, met het er naar toe en terug fietsen stonden er 70 km op de teller. Omdat een aantal bikers de smaak goed te pakken had den werd er besloten om op tweede pinksterdag naar de andere kant van de Maas te gaan. Een tiental fanatieke lingen stonden dan ook om 8.30 bij de Sprank waarna er een route werd gereden van Well richting Sieben- gewald en via Bergen en Well weer terug naar Venray. Aansluiten bij de Mudhunters hoeft geen probleem te zijn. Voor mensen die interesse heb ben is er altijd de mogelijkheid om een aantal keren gratis mee te doen. Ga voor meer informatie naar www. mudhunters.nl. Agenda: Zondag 30 mei vertrek 9.00 uur per fiets voor een training rond Venray. Vertrek 10.00 uur, de laat ste bijeenkomst van de Jeugd Sport kennismaking. Op dinsdag (in het bos) en donder dag (op de weg om 19.00 uur een training. Vertrek is bijna altijd vanaf de Sprank. de Nations Cup wedstrijd, de Trofeo Karlsberg, in en rond Saarbrucken in Duitsland. Tevens is hij inmiddels opgenomen door bondscoach Aart Vierhouten in de Nederlandse selec tie, uit deze selectie zullen de deelne mers voor het WK medio augustus in Italië worden gekozen. Tijdens het districtskampioen schap voor nieuwelingen dames, ook in Hapert verreden, werd de 16-jarige Britt Teunissen vierde. Achter kop- loopster Danielle Verstraaten uit Roosendaal werd zij in de sprint om de tweede plaats uiteindelijk vierde, helaas voor haar net buiten het podi um. Zij kon echter ook terugzien om een goed gereden wedstrijd. Programma donderdag 27 mei Dames Manual-Jasper Sport 20.30 Programma zondag 30 mei D-jeugd Manual-BSAC 11.00 Heren B Manual-Eurotech Bevo 11.50 Dames B Manual-Swift 2000 12.50 Dames C Manual-Swift 2000 13.45 Heren BSAC-Manual 12.50 De vierde avond van de ladder competitie is gehouden. Het beste paar in lijn A bestond uit Mia en Sef Lommen met 64.58 procent, gevolgd door Nelly en Bert Vloet met 61.46 procent. Derde met 55.21 procent waren Thera en Jan van Gaal. In de B lijn scoorden Ricky Henckens en Leny Jansen met 56.25 procent. De tweede plek werd met 55.21 procent gedeeld door Marijke van den Boom met Aike van Glabbeek en Nellie Jeuken met Mart Keulards. In de C lijn waren Jos van de Pas en Gerrit Weijs de win naars met 62.50 procent, gevolgd door Jan Aarts en Thom Kalkman met 56.67 procent. Derde waren Hanny Verstraaten en Mien Spreeuwenberg met 55.83 procent. De aspergedrive is gespeeld met gemixte lijnen. In de gele lijn was de eerste plaats voor het gelegenheids- paar Truus Kusters en Hay Houwen met 59.72 procent. Tweede was het echtpaar Gerda en Wiel Stoffels met 54.86 procent en de derde plaats ging naar de dames Leonie Hendriks en Jacqueline Hermkens met 53.47pro- cent. In rood waren de winnaars de heren Toon den Brok en Math Keu- lards met 61.98 procent. Tweede waren de dames Riek Bouten en Mien Steverink met 61.25 procent, gevolgd door het echtpaar Toos en Wim Spreeuwenberg met 58.13 procent. Voor bridgeclub Venray was don derdag 20 mei een memorabele dag want zestig jaar geleden werd voor het eerste in clubverband gebridged in hotel De Keizer in Venray. Dit feit werd deze donderdag gevierd. Men werd ontvangen in de binnentuin van De Witte Hoeve in Venray. De leden werden via het lot aan een partner gekoppeld en daarna werden de eer ste drie rondes gespeeld. Daarna werd het bijna traditionele jubileumlied gezongen. Joop Corzilius, een van de leden met de langste staat van dienst, trad op als leider van het grote koor. Aansluitend werd de tweede ronde gespeeld en na afloop was het tijd voor een hapje. Donderdagavond is er een vrije avond. Er is een avond vrij spelen gehou den en in de gele lijn eindigden Anny Arts en Joke Cleven op de eerste plaats met 62.32 procent. Zij wer den gevolgd door Maria Cuppen en Leny Jenniskens met 61.28 procent. De derde plaats ging naar Marijke v.d. Boom en Aike van Glabbeek met 60 procent. In groen waren de win naars Arnoud Bruyns en Gerard Dusee met 69.79 procent. Tweede waren Jaenne Korsmit en Miny Verhoeven met 65.63 procent en Bets Bistervels en Corry van Meyel eindigden op de derde plaats met 54.17 procent. De vierde zitting van de zesde competitieronde is gespeeld. In geel waren Theo Jakobs en Jan Stip hout eerste met 65,10 procent. De tweede plaats was voor Jacqueline van der Slik en Doke Verheijen met 57,81 procent terwijl Hilde Koolen en Mariet Deenen met 55,21 procent als derde eindigden. In rood waren Jan en Margriet Mater de beste met 55,73 procent, gevolgd door Mientje en Toon Jakobs met 54,69 procent. Derde waren Dries Albers en Leo van Grootel met 53,13 procent. In groen waren Ria van Mill en Wilhelmien van Dijk de winnaars met 61,11 procent, Tweede waren Gonnie Jakobs en Gerda Stoffels met 54,86 procent en de derde plaats ging naar Fanny en Jack van der Meijden met 52,78 pro cent. In Limburg worden op 5 en 6 juni de Special Olympics Neder land Spelen gehouden. Sporters met een verstandelijke beperking gaan dan proberen hun beste prestaties te leveren, en de beste plaatsen zich voor de Special Olympics World Games in 2011 in Canada. De wedstrijden zijn verdeeld over de locaties in Helden, Venlo en Ven- ray. Daarnaast is er een uitgebreid randprogramma voor de meer dan tweeduizend deelnemers en hun begeleiders. In Venray worden de wedstrijden voor atletiek, turnen, judo en zwem men gehouden, waarbij honderden deelnemers in actie gaan komen. De G-atleten van ATV Venray zijn hele maal klaar voor de Special Olympics die op hun atletiekbaan worden gehouden. Vorige maand zijn de indi viduele prestaties vastgesteld, waar mee ze voor de wedstrijden op 5 en 6 juni zullen worden ingedeeld. Bij de Special Olympics worden alle atleten namelijk ingedeeld op mate van hun handicap, en gaat het er dus niet alleen om wie er het allerbeste is. Ook hebben de Venrayse atleten twee weken geleden nog een onder linge wedstrijd afgewerkt, om in wedstrijdvorm te komen. Er komen Ruim tweehonderd kinderen uit Leunen, Veulen en Heide namen deel aan de sport- en spellendag van SV Leunen en korfbalclub Oranje Wit. Er werd door alle kinderen in de diverse leeftijdscategorieën gevoetbald en gekorfbald. Tevens was er voor ieder team een denkspel en een waterspel. Bij het denkspel moesten tekeningen geraden worden door je teamgeno ten. Bij het waterspel moest zoveel mogelijk water verzameld worden uit gevangen natte sponzen, die eerst over een zeil gegooid werden door je teamgenoten. Na de poulewedstrijden en het afkampen volgden de finales voor de D-, E- en F-jeugd. De volgen- VenrayDBakel 4-1 (2-1). Doel punten Venray: Kim van Kessel (2x), Amanda Bandsma, en Sanne Clevers. De hockeydames van Venray heb ben het seizoen afgesloten met een 4-1 zege op Bakel. Het ging om de wedstrijd die eerder dit seizoen na vijftien minuten spelen werd gestaakt door een hevige regenbui. Amanda Bandsma scoorde destijds uit een terecht gegeven strafpush de 1-0. In het restant van het duel werd het team versterkt met de oud-speelsters Sanne Clevers en Kim van Kessel. De hockeydames namen het voortouw in de eerste helft. Niet alleen als team, maar ook individueel wonnen de dames de meeste duels op het veld en de 2-0 bleef ook niet lang uit. Kim van Kessel scoorde uit een mooie pass de 2-0. Na twintig minuten spe- Venray is klaar voor de Special Ol dertien Venrayse atleten op de atle tiekbaan in actie, voornamelijk op de korte looponderdelen, en bij het kogelstoten en verspringen. De 202 deelnemende atleten komen uit het hele land naar Venray voor hun twee jaarlijkse evenement. Alle atleten zijn verplicht een kort loopnummer te doen, zoals de 100 of 200 meter. Ze mogen aan maximaal vier onderde len meedoen. Doordat zij in meer dan dertig niveaus van verstandelijke beperkingen zijn ingedeeld, is er spe ciale computersoftware nodig om het wedstrijdschema te kunnen samen stellen. Tijdens het wedstrijdweekend zullen medewerkers van de Neder landse Special Olympics organisatie deze complexe uitslagverwerking op zich nemen. Om de vele wedstrijdon derdelen snel af te kunnen handelen is, met ondersteuning van Personato Werving Selectie, een elektronisch tijdwaarnemingsysteem aangeschaft. Hiermee worden alle uitslagen auto matisch verwerkt. Op zaterdag 16 mei jl. vond er een grote bijeenkomst plaats in Venlo en Venray waarbij de trainers en begeleiders van alle deel nemende atleten zijn geïnformeerd over de gang van zaken zoals die tij dens de wedstrijddagen zal zijn. Hier- de teams kwamen als winnaar uit de strijd: De eerste prijs bij de F-jeugd was voor de Toperwtjes en de tweede prijs was voor de Stoere Jongens. De eerste prijs bij de E-jeugd was voor de 7 snotneuzen en de tweede prijs voor de Bulldogs. De eerste prijs bij de D-jeugd was voor Janiks en de tweede prijs voor de 6 Bezeten Gasten. Daarnaast waren er prijzen voor de mooiste shirts en de beste coa ches. Deze waren voor De Sweety's met de mooiste shirts en Evi en Youri Timmermans wonnen de titel voor de beste coaches. len, verslapten de Venrayse hockeyda- mes en de enige kans die Bakel had, werd benut; de 2-1 uit een strafcorner. Vlak voor rust maakte de thuisploeg nog wat fraaie aanvallen, doelpunten bleven echter uit maar de dames gin gen tevreden de rust in. De tweede helft kwam Bakel amper aan bal. De bal werd niet meer gebracht, maar gespeeld door de Venrayse ploeg. De 3-1 werd opnieuw gemaakt door Kim van Kessel; een mooie solo actie dwars door de verdediging van Bakel en een schot op doel, de keeper was kansloos. Het tweede doelpunt volgde snel, een mooie pass op Sanne Clevers resulteerde in een 4-1. De wedstrijd verliep verder goed, er volgden nog een aantal prachtige aanvullen, helaas werden die niet goed afgemaakt en stond uiteindelijk een 4-1 eindstand op het scorebord. De leden van de Venrayse loop groep De Barrier zetten deze week een van hun leden, Ad Sul- sters, in het zonnetje. De nestor van de loopgroep wordt maar liefst 81 jaar en dat laten de leden van de Venrayse sportvereniging niet ongemerkt voorbij gaan. Ad Sulsters is al meer dan vijftien jaar lid van De Barrier. Toen hij lid werd van de lopersgroep was dat om het hele jaar in conditie te blijven om uiteindelijk zijn grote passie uit te kunnen voeren. Tot voor vijf jaar terug heeft Sulsters namelijk nog deelge nomen aan langlaufmarathons en behaalde regelmatig een World Lop- pet Master. Dit zijn oorkondes voor lopers die tien internationale lang- laufmarathons in tien verschillende landen succesvol hebben volbracht. Sulsters behaalde maar liefst vijf van deze certificaten. Deze marathons hebben lengtes van 42 tot wel 90 kilometer en dragen mooie namen als Birkenbeiner Rennet, König Ludwig Ad Sulsters aan het werk tijdens een van zijn vele langlaufavonturen. Lauf en de meest bekende is de Vasa- loppet in Zweden. Er zijn ook mara thons in Australië, Japan, de Verenigde Staten en in alle Scandinavische lan den. De loop Ad Sulsters het meest aan deel heeft genomen is de Engadin Ski marathon. Deze Zwitserse loop is in een hooggelegen dal bij St. Moritz. Aan deze loop doen elk jaar meer dan 12.000 mensen mee en Sulsters was er meer dan vijftien keer bij. De laat ste jaren is het langlaufen niet meer mogelijk en houdt Ad Sulsters het bij hardlopen bij Loopgroep de Barrier. Het hardlopen gaat niet meer zo snel als toen hij lid werd van de groep, maar zijn deelname aan de trainingen is nog steeds bijzonder constant. Hij slaat bijna geen training over en dan wisselt hij snelwandelen en hardlo pen met elkaar af. Op deze manier hoopt hij nog een hele tijd door te mogen gaan. BROMFIETS RIJBE^VIJS v.a. 1-3-2010 verplicht! ^V°P J// VENRAY: 0478-584359 1 Noordsingel 23 Venray Horst: 06-10491665 Venray: 0478-584359

Peel en Maas | 2010 | | pagina 20