Hockeyheren klimmen op ranglijst Venrayse jeugd- zaalvoetballers winnen NK PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS Jeugdbowlen LRV St. Jan Merselo Sjoelclub Venray MGC Venray JBC Venray 80 Donderdag 20 mei 2010 - Pagina 19 Klein verlies in eerste promotieduel: 2-3 2-3. Scheidsrechters: Boesten (Montfort) en Houben (Maas tricht). Toeschouwers: 125. Kaar- ten/tijdstraffen: geen. St. Christoffel klaar voor Special Olympics De Peelrunners ATV Venray Verlies hockeydames MHCV een abonnement waard [HHNF m iwVW-'v V;. a PERIOOIW, Op de zeventiende speeldag van de huisleague heeft leider Masterball geen fout gemaakt. Het team won namelijk met 15 - 12 van favoriet en naaste concurrent Fireballs, waardoor Masterball de voorsprong wist te uit te bouwen tot zeven punten. San der van Bree was opnieuw de meest opvallende speler bij de koploper. Met een nieuw pr van 171 en een serie van 505, zijn beste van dit sei zoen en die persoonlijke punten, was hij de dragende kracht van zijn team en zijn teamgenoten zorgden voor de rest van de punten. Bij Fireballs kwam Melvin Vermeulen weliswaar tot 191 613, Kilian Martens tot 177 517 en Quincy Vermeulen tot 147 556, het mocht helaas voor hen niet baten. Toch waren ze zeker niet kansloos, want de eerste twee games werden in winst omgezet, maar daarna sloeg Masterball terug door de laatste twee games te winnen, waarna het ook het totaal pinfall naar zich toetrok, waardoor de kleine zege veilig werd gesteld en gekoesterd. Pinnenjagers speelde tegen het eigen gemiddelde en deed dat voortreffelijk. Roel Wol- ters was de grote gangmaker met 157 553 en hij won als enige van de dag alle vier persoonlijke punten. Teamge note Carmen Dabrowski zorgde voor een grote stunt door met een game van 204 haar pr met ruimschoots te verbeteren en Youri Vermeulen deed met drie persoonlijke punten even eens een flinke duit in het zakje. Uit slag 20 - 7. In de stand gaat Masterball met 259,5 punten aan de leiding, op de voet gevolgd door Fireballs met 252,5 punten en is daarmee zeker nog niet kansloos voor de titel. Dat geldt wel voor Pinnenjagers, die nu met 207 punten de derde plek bezet. Beste speler was Melvin Vermeulen bij de jongens en Carmen Dabrowski bij de meisjes. Zaterdag 22 mei wordt om 11.15 uur de laatste huisleague van dit seizoen gespeeld. Door de rijvereniging van Grub- benvorst is een concours hippique verreden en hieraan heeft St. Jan deelgenomen. Bij de ponyruiters viel Ciska Peters met haar pony Selly in de prijzen met een vierde plaats in het springen klasse DB. Bij het team springen wisten Iris Oudshoorn met Lingo en Ciska Peters met Selly een tweede plaats in de wacht te sle pen. Bij de dressuur werd door San- nah Kreuzer met pony Chindy nog een eerste plaats behaald met een score van 200 punten in de klasse CB. Onder de allerkleinsten van de ponyruiters wisten twee combinaties nog een prijs te behalen in de bixie rubriek. Joey Jacobs startte in klasse B1 en wist deze rubriek te winnen met pony Bo. In dezelfde rubriek wist Jenske van Dongen met pony Durand nog een derde plaats te bemachtigen. Bij het paardenspringen viel Petra van Dijck met drie paarden in de prij zen viel. Met Wolivia behaalde ze in het L springen een zesde plaats, met Zemendus in het M een tweede plek en tenslotte met Unbelivia een vijfde prijs in het Z springen. Saskia Beer- kens werd met haar paard Jumper achtste in de klasse B. In het kader van het 25-jarige bestaan heeft sjoelclub Den Hoen der een sjoeltoernooi gehouden. Van Sjoelclub Venray namen twaalf sjoe- lers aan dit toernooi deel. De uitslagen: Klasse A: 5e Ben Ron gen. Klasse B: 2e Harrie Rongen. Klas se C: 2e Truus Jenniskens. Klasse C: 3e Truus Schoeber. Klasse C: 4e Anny van der Heijden. Klasse C: 5e Mien Clas sens. Klasse C: 7e Paul Bouten. Klasse C: 8e Regien Sanders. Klasse D: 1e Mimi Jansen. Klasse D: 2e Judith Kate- man. Klasse E: 1e Andre Tersteegen. Klasse F: 6e Wim Pijnenburg. Venray heeft op de vierde speel dag een tweede nederlaag geleden. In Geldrop was Geldrop 4 duidelijk sterker dan de onzen, maar ook niet echt weggespeeld. Vooral in de twee de en derde ronde werd erg goed tegenspel geboden, maar winst zat er helaas niet in. Geldrop 4 startte sterk met rondjes van 21 en 23 van Peter Klarenbeek en Serge de Cremer. Ven- ray startte stroef en kwam niet verder dan 27 (Gerrit Vermeulen) en 28 van Gerrit Janssen. Deze ronde ging dan ook dik verdiend met 102 - 116 naar de Brabanders. Venray kwam in de tweede ronde beter in hun spel, wat resulteerde in een 25 van Gerrit Jans sen, 26 van Gerrit Vermeulen en 27 van Jan Litjens. Maar Geldrop had het antwoord klaar met 22 van Tinus Kla- renbeek, 25 van Kevin de Cremer en 26 van Peter Klarenbeek: 100 - 107. Hierna kwam Venrays beste ronde: Gerrit Vermeulen 23, Harrie Lenssen 24, Gerrit Janssen 25 en Jan Litjens 27. Totaalscore 100, maar de Brabanders kenden in deze ronde eveneens hun beste score, namelijk 94: good old Tinus Klarenbeek met 20 slagen de laagste ronde van de dag, Peter Kla- renbeek 23 en Kevin de Cremer met 25 en Serge de Cremer met 26 slagen. In de laatste ronde hadden de Venray- naren hun kruit verschoten, terwijl Geldrop er nog een 99-score uitperste met nu Serge de Cremer in de hoofd rol, hij evenaarde de laagste ronde van de dag van Tinus Klarenbeek, die nu zelf op 21 slagen uitkwam, maar hun team genoten lieten het nu iets afwe ten, doch Geldrop rondewinst kwam niet in gevaar. Harrie Lenssen kwam in deze laatste ronde met 27 slagen tot de beste score en het teamtotaal in deze ronde van 115 slagen spreekt dan ook boekdelen. De eindstand werd uiteindelijk terecht 3 - 0 (8 - 0) met de score van 395 - 439. Beste speler aan Venrayse zijde was Gerrit Vermeulen met 104 slagen, met Gerrit Janssen (108) en Harrie Lenssen (110) in zijn kielzog. Aan Geldrop zijde behaalde Tinus Klarenbeek een score van 90 slagen. Hij werd gevolgd door Serge de Cremer (96) en Peter Klaren- beek (97). De regiocompetitie 't Vervolg is weer begonnen. Dit is een competitie tussen de verenigingen JBV Amicale uit Cuijk, JB de Bokkeschieters uit Boxmeer, JBC Venray 80 uit Venray en JBV Grave Superieur uit Grave. Er doen in totaal 38 teams mee en de uitslag wordt in procent uitgerekend omdat er per vereniging verschillende aantallen spelers zijn. Na de eerste dag staat JBC Venray 80 bovenaan met een score van ruim 56 procent. Tweede en derde zijn Amicale Cuijk en Grave Superieur met 50 procent en vierde is De Bokkeschieters met 45 procent. Ook zijn de nationale en afdelingscompetities weer begon nen. In de nationale competitie zijn Eef Zeelen, Jos Janssen en Ruben Pex bezig aan een opmars. Na de eerste dag, waarin twee wedstrijden gewon nen zijn, stonden ze op de elfde plaats. Na de tweede dag met drie gewonnen wedstrijden zijn ze opgeklommen naar de zesde plaats en op de derde dag zijn er weer drie wedstrijden gewonnen. In de hoofdklasse van de afdelingscompetitie spelen Rob Jans sen, Raymond Pex en Wim v.d. Meer. Na de eerste dag stonden ze met drie gewonnen wedstrijden op de derde plaats. Op de tweede dag zijn vier wedstrijden gewonnen en rukken ze op richting eerste plaats. In de eerste klasse van het afdelingstoernooi doen Frans van Erp, Annie Geurts, Chris Jansen en invaller Henk Jansen het beduidend slechter. Op de eerste dag wisten zij geen enkele wedstrijd op hun naam te schrijven en stonden ze op de dertiende plaats. Op de twee de dag werden er twee wedstrijden gewonnen, maar dat was helaas maar een druppel op de gloeiende plaats. Lake Valley wacht lastig karwei in Gouda Een hoogstandje van Richard van de Kerkhof (links). Ondanks zijn sterke spel kon hij de nederlaag van Lake Valley niet voorkomen. Lake Valley-Watergras 2-3 (0-0). Doelpunten: 29. Nelson de Kok 1-0; 38. Tom Rietberg 1-1; 40. Adil Akanioui 1-2; 45. Mohammed Bel- lahcen 1-3; 50. Mark Blenckers Lake Valley: Schatorjé; Assoui- ki, Attouzin, Blenckers, Gurbuz, Hermsen, Van de Kerkhof, De Kok en Seifeddine. Door Henk Willemssen De promotiereeks openen met een thuisnederlaag (2-3) in de eerste wedstrijd, is geen goed begin. Lake Valley werd vrijdag voor eigen publiek afgetroefd door het onbekende Watergras uit Gouda. Komende vrijdag moet het Venrayse team met meer dan een doelpunt verschil zien te win nen van de Zuid-Hollanders, om de volgende ronde te bereiken. Dat lijkt geen onoverkomelijke opgave. Want beide ploegen geven elkaar in de eerste ontmoeting weinig toe. Watergras profiteert in het laatste kwart van de wedstrijd van een min dere fase van de thuisclub. Binnen zeven minuten buigen de Zuid-Hol landers de 1-0 achterstand om in een 1-3 voorsprong. Een streep door de rekening is dat Richard van de Kerk hof vrijdag niet inzetbaar is, hij is een weekeindje weg. Ook coach Paul Jans sen is er in Gouda niet bij. Hij verzorgt op die avond, als districtscoach van de KNVB, een zaalvoetbalclinic bij FCK De Hommel. "Daar kan ik helaas niet onderuit. Dat is een halfjaar gele den al vastgelegd", aldus Janssen. Lake Valley begint sterk ondanks het gemis van Enis Genc. De Venray- naren domineren volledig en laten de bal goed rond gaan. Toch levert het overwicht weinig kansen op. Na een overrompelende start, her stellen de Zuid-Hollanders zich om langzamerhand het initiatief over te nemen. Arjan Schatorjé en de van een enkelblessure teruggekeerde Sifedien Assouiki voorkomen een tegentref fer. Zes minuten voor rust mist Niels Hermsen een dikke kans. In de slot minuut van het eerste bedrijf brengt uit een vrije trap de lat redding voor Lake Valley. Uit de tegenaanval duikt Assouiki gevaarlijk voor het vijande lijke doel op, maar ook hij weet de score niet open te breken zodat de pauze doelpuntloos aanbreekt. Na vier minuten zet Nelson de Kok de thuisclub op voorsprong. De momentenvoetballer vindt een gaatje en hij prikt de bal in de verre hoek: 1-0. Vlak daarna kan Mark Blenckers de voorsprong verdubbelen maar hij schiet in riante positie een metertje over. Twee minuten later is Blenckers er opnieuw dichtbij maar via de doel man verdwijnt de bal op de lat. Water gras doet er een schepje bovenop en Arjan Schatorjé voorkomt door een goede ingreep de tegentreffer. Aan de overzijde treft Nelson de Kok de paal. Halverwege de tweede helft is het organisator Tom Rietberg die de 1-1 binnenschiet. "Daarna valt bij ons de organisatie weg. Dat komt mede door dat we niet op volle sterkte zijn", zegt Paul Janssen. "We laten ons terugzak ken en daardoor helpen we de tegen stander juist in de wedstrijd." In de veertigste minuut mist de doorgelo pen Richard van de Kerkhof een hak- balletje van Nelson de Kok. Watergras neemt razendsnel over en de Venrayse defensie ligt helemaal open: 1-2. Vijf minuten voor tijd valt de 1-3 via de binnenkant van de paal. "Zij schakelen razendsnel om en daarop hebben we niet goed gereageerd", vindt Janssen. Met Niels Hermsen als meevoetbal- lende keeper probeert Lake Valley nog wat te redden. En dat lukt in de allerlaatste seconden. Uit een voorzet vanaf rechts van Nordin Attouzin tikt Mark Blenckers op de 2-3 binnen. De aftrap wordt nog wel genomen, maar daarna is het afgelopen. "De kans is fifty-fifty dat we verder komen. We zijn zeker niet in kansloos en we moe ten in Gouda goed met de kansen omgaan", aldus coach Janssen. Turnvereniging breidt uit Venray-Cranendonck 3-1 (3-0). Doelpunten Venray: Ward Weijs (2x) en Jeroen Wijnhoven. De Venrayse hockeyheren wonnen zondag in de vierde klasse verdiend met 3-1 van Cranendonck. De thuis ploeg begon goed aan de wedstrijd en nam in de eerste helft via doel punten van Ward Weijs (2x) en Jeroen Wijnhoven afstand: 3-0. Na de rust kwam Cranendonck nog terug tot 3-1, maar de Venrayse zege kwam nooit in gevaar. Ward Weijs - die stopt bij het eerste team - kreeg vlak voor tijd een publiekswissel. Voorafgaand aan het duel zette aanvoerder Leon Schellens de wed strijd in het teken van aanvaller Ward Weijs. Laatstgenoemde nam afgelopen zondag namelijk afscheid van het hoc key. In de eerste helft wist Weijs een belangrijke stempel op de wedstrijd te drukken, toen hij binnen tien minu ten de score opende. Een voorzet van Jan-Willem Bruijsten bereikte Weijs, die de bal prachtig achter zich langs in het doel wist te spelen. De voor sprong was ook zeer verdiend door het gedisciplineerde spel van Venray. De gastheren bleven gedoseerd combineren en op zoek naar een De Nordic walkers kunnen elke woensdag aan de slag vanaf de par keerplaats bij Het Schuitwater. Aan vang 19.00 uur. Zaterdag 22 mei Kas- tielse Baan start 9.00 uur vanaf het clubgebouw aan de Tienrayseweg in Horst. Zaterdag 29 mei Leukermeer Well en omgeving. Vertrek om 8.30 uur vanaf het clubgebouw aan de Tienrayseweg in Horst. Iedereen is welkom om een keer mee te doen. Uitslagen Dreefloop Deurne: Man nen 10 km: Piet Aarts, Wanssum 46:56. Jos Thielen,Wanssum 46:56 Uitslagen Marikenloop Nijmegen: Vsr 5km: Louise Simons, Horst 35:03. V35 5km: Sandra Kleuskens, Swolgen 33:41 V35 10 km. Annette Philipsen, Broekhuizenvorst 51:46. V40 10 km: Karin Lamers, Horst 1:00:06. V45 10 km: Jacqueline Verkoelen, Horst 58:46. Anita Hoeijmakers, Horst 50:23. V50 10 km: Jacqueline Pouwels, America 56:23. Trainingen: Dinsdag baantraining van 19.00 uur tot 20.30 uur, Kastiëlse Baan. Donderdag training op de baan van 19.00 uur tot 20.30 uur. Zaterdag damestraining van 9.00 uur tot 10.00 uur, Kastiëlse Baan. Zaterdagmiddag afwisselende bostraining van 16.00 uur tot 17.30 uur, verzamelen bij de parkeerplaats in de Schadijker Bossen. Agenda: 21 mei Beegden Dwars door Beeg- den 19 30 uur; 30 mei Melderslo Schuitwaterloop 10.00 uur; 4 juni Echt Pepijnloop 19.15 uur; 6 juni Weert IJzeren Man Volkslopen 10.00 uur.; Landgraaf Megaloop 11.00 uur Wedstrijduitslagen staan op www. peelrunners.nl In Nijmegen is de achtste Mariken- loop gehouden. Uitslag 5 kilometer: V35. Yvonne Arts, 28:57. V40. Ingrid Rongen, 26.08. V45. Gerda Top, 21.50. V50. Ans de Mulder, 28.58. V55. Gerda Peeters, 24.258, Rita Voets, 26.25, Aggie Huige voort, 31.34. Uitslag 10 kilometer: V35. Petra Zwager, 59.59. V40. Suzan Tzekos, 56.31, Esther Verbeek, 59.58, Saskia Manders, 1.01.05 V55. G Trainingen: Baantraining maandag 18.30-20.00. CD junioren Baantrai- ning dinsdag 19.00-20.30 AB junioren baan woensdag 18.00-19.15 pupillen Baantraining donderdag 19.00-20.30 looptraining. Baan zaterdag 10.00 11.15 pupillen. Baantraining zondag 10.00-11.30 AB jun. aenioren. Lopers- groepen/alle niveaus: Dinsdag (start atletiekbaan) 19.00-20.30 uur. Don derdag (start atletiekbaan) 19.00 20.30 uur, donderdag atletiekbaan 18.30-19.30 uur NSG-atleten. Iedere zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur is er gelegenheid om oud papier, gebun deld of in dozen, te deponeren in de papiercontainer, die geplaatst is aan de Weg in den Berg, hoek Veltumse Kleffen/Kulutweg. Zaterdag 5 juni en zondag 6 juni special olympics op de kunststofbaan. Zie ook www.atvvenray.nl. Ward Weijs kreeg bij zijn afscheid een blijvende herinnering. tweede doelpunt. Deze kwam na ruim een kwartier spelen, toen middenvel der Jeroen Wijnhoven bij de tweede paal scoorde. Direct na dit doelpunt volgde de rentree van Stijn van Glab- beek. Na een lange periode van afwe zigheid was hij fit genoeg om zijn eer ste minuten weer te maken, iets dat hij verdienstelijk deed. Vorige zomer maakte Venray de overstap naar de vierde klasse, wat veel meer discipline vereist. Tegen Cranendonck kon men regelmatig de groei zien die Venray heeft doorgemaakt. Er werd meer op balbezit gespeeld, regelmatig uit stekend gecombineerd en hard voor elkaar gevochten. Dit resulteerde dan ook in een prachtig derde doelpunt. Na een half uur speelde Bruijsten de bal naar spelmaker Freek Alkemade, die een sterke pass gaf op de vrij staande Weijs. Voor Weijs was het uit eindelijk een koud kunstje om alweer zijn elfde doelpunt van het seizoen te maken. In de rust bespraken de Venray- naren met een tevreden gevoel de eerste helft, wat zij door wilden zet ten in de tweede helft. Gedurende de hele wedstrijd controleerde Venray de wedstrijd. Toch wist alleen Cranen- donck nog te scoren. Het ongelukkig mee uitverdedigen van middenvelder Wijnhoven werd afgestraft door een aanvaller, waardoor de score op 3-1 kwam te staan. Wel had Venray nog een grote kans op de vierde treffer, toen in één aanval viermaal op doel geschoten mocht worden. Echter stond telkens de doelman in de weg. Het enige hoogtepunt in de slotfase was de publiekswissel voor Weijs, onder applaus van publiek en team genoten verliet hij het veld. Met deze overwinning stijgt Venray een plek op de ranglijst en staat nu zevende. Bovendien kunnen de Venraynaren nog een plek stijgen, indien later deze maand de inhaalwedstrijd tegen Bakel minimaal een punt gepakt wordt. Eerder werd die wedstrijd namelijk gestaakt wegens hevige regenval. Venray-Cranendonck 1-6. Doel punt Venray: Jolijn Lenssen. De Venrayse hockeydames, uitko mend in de vierde klasse, verloren zondag in eigen huis ruim van Cra- nendonck: 1-6. De gasten waren de betere ploeg en wonnen verdiend. Jeugdspeelster Jolijn Lenssen redde de Venrayse eer. Uitslagen Peel en Maas D1-Venray D1 2-1 DVS H1-Venray H1 2-4 MOP HC-Venray HA 7-1 Venray JA1-Weert JA2 0-4 Venray JB1-Horst JB1 1-6 Venray MB2-Deurne MB2 3-2 Venray MC1-Horst MC1 2-3 Deurne JD1-Venray JD1 11-0 Horst MD2-Venray MD1 1-4 Venray D1-Cranendonck D1 1-6 Venray H1-Cranendonck H1 3-1 Venray HA-Basko HA 5-3 Programma donderdag 20 mei Helmond JC2-Venray JC1 20.00 Programma zaterdag 22 mei Venray JE1-Venlo JE1 10.00 Venray JF1-Concordia JF1 10.00 Venray M8D1-Tegelen M8D1 10.00 Venray M8D2-Blerick M8D1 10.00 Venray ME2-Venlo ME1 10.00 Venray MF2-Tegelen MF2 10.00 Venray JC1-Geel Zwart JC1 11.30 Venray MC2-Boekel MC1 11.30 Venray JB1-Geel Zwart JB1 13.00 Venray MC1-Venlo MC1 13.00 Venray MA1-Helmond MA2 14.30 Venray MB1-Geldrop MB1 14.30 Tegelen J8E1-Venray J8E1 9.00 Peel en Maas ME1-Venray ME4 9.00 Weert ME2-Venray ME1 9.30 Weert ME5-Venray ME3 9.30 Grave JD1-Venray JD1 10.00 Blerick MF2-Venray MF1 mix 10.15 Blerick MD1-Venray MD1 13.00 Het Limburgs/Brabantse district Zuid II is op Hemelvaartsdag Neder lands kampioen geworden. Het dis trictsteam voor jongens onder 15 jaar toonde zich superieur in de sporthal len Zuid in Amsterdam. SV Venray was met vijf spelers hofleverancier. KNVB- coach Antoine Merlino selecteerde Stef van Dijk, Sertan Gucuk, Sven Jakobs, Abe Stiphout en Jordy Wis- mans. Zij spelen allen in Venray C1. De andere spelers waren afkomstig van BEVO en FSG. In de voorronde versloeg het suc cesvolle team buurman Zuid I met 12-1, terwijl district Oost met 5-1 werd geklopt. Vorige week donderdag op het hoofdtoernooi moest Zuid II eerst aantreden tegen Noord. Aan- Vijf Venrayse zaalvoetballers met de beker van het Nederlands kampi oenschap. Van links naar rechts: Abe Stiphout, Sertan Gucuk, Jordy Wis- mans, Sven Jakobs en Stef van Dijk. voerder Jordy Wismans scoorde twee schitterende doelpunten: 2-0. Na een 2-3 achterstand werd de eindstand 3-3. Tegen West I werd met 4-2 gewon nen. Drie treffers waren van Venrayse makelij: Jordy Wismans, Sven Jakobs en Sertan Gucuk troffen doel. De laat ste wedstrijd tegen West II leverde niet alleen de overwinning (3-1) maar ook de nationale titel op. Sven Jakobs had met twee treffers een groot aan deel in het succes. Op 5 en 6 juni zullen in Noord Limburg de Special Olympics Nederland Spelen worden gehou den. Sporters met een verstan delijke beperking zullen dan proberen hun beste prestaties te leveren, en de besten plaatsen zich voor de Special Olympics World Games in 2011 in Canada. De wedstrijden zijn verdeeld over de locaties in Helden, Venlo en Venray. Daarnaast is er een uit gebreid randprogramma voor de meer dan 2000 deelnemers en hun begeleiders. In Venray wor den de wedstrijden voor atletiek, turnen, judo en zwemmen gehou- den, waarbij honderden deel nemers in actie gaan komen. De vier Venrayse verenigingen die dit organiseren zijn al een half jaar bezig met de voorbereidingen op dit mega-evenement. Iedere week zal een van deze verenigingen een overzicht geven. Over drie weken worden de Spe cial Olympics in Noord-Limburg geor ganiseerd. Een van de onderdelen die in Venray worden gehouden is het turnen. Turnvereniging St. Christof- fel heeft momenteel nog geen eigen afdeling voor sporters met een beper king, maar overweegt om daar veran- dering in te brengen. "Nadat we ons hadden opgegeven om mee te helpen met het organise ren van de Special Olympics is er wat los gekomen binnen bij de club", laat het bestuur weten. "Niet alleen het bestuur maar ook het technisch kader stond er meteen achter en willen de schouders er wel onder zetten om dit van de grond te krijgen in Venray." Momenteel is men bij de vereniging druk bezig met de finales van de Limburgse en Nederlandse kampi oenschappen, waardoor er geen tijd is om dit nu al op te pakken. Meteen na deze wedstrijden zal de draad worden opgepakt en wordt er alles aan gedaan om dit te verwezenlijken. Om dit goed te laten verlopen zal de expertise van de Sportconsulent Jos Sijkens er bij worden betrokken. Hij is de specialist op dit gebied en de turn vereniging heeft er veel vertrouwen in dit op een redelijk termijn van de grond te gaan krijgen. Turnen is een sport met een zeker risico op blessures. Door het gebrui ken van moderne hulpmiddelen, zoals de zogenaamde valkuil, kan dit risico beperkt worden en kan deze sport ook toegankelijk worden gemaakt voor sporters met een beperking. Hierdoor wordt de sport voor de turn vereniging nog leuker en uitdagender. M> 11

Peel en Maas | 2010 | | pagina 19