SSS'18 in nacompetitie Guus Gielej en Boy winn '//I/I Volharding blijft tweedeklasser Venray stelt zesde plaats veilig VV Holthees SV Oostrum FLE> TRONICS Summa Topschutters Klassement J PEEL EN MAAS PEEL EN MAAS top inn town SVOC'01 start thuis tegen Ysselsteyn SV Geijsteren BVV'27 SV United SV Ysselsteyn jt 1 i.if/j.i SPORT2000 Goudhaantje Chris Wilschut schiet zijn ploeg naar de overwinning: 3-1 Vertrekkend trainer Ruud Vermeer brengt Oostrum terug in vierde klasse Voor de eerste keer keül^e rubriek De schijnwerper op twee winnaars aan de laatste speeldaggng Guus Gielens (Leunen) met elf punten alleen kop. De laatste voorspeller van dit seizoen, Boy Geerets (Ysselsteyn), kwan de slotdag met zjwoorspellingen langszij. Ook Geerets scoorde een totaal elf punten. Hij^ersloeg daarmee ook Peel en Maas-redacteur Henk Lammen zes punten behaalde, en won een bal voor de jeugdafdeling van Ysselsteyn. winnaars Guus Gielens en Boy Geerets krijgen binnenkort hun prijs uitgerei De eindstand is als volgt: I) Guus Gielens (Leunen) en Boy Geerets (Ysselsteyn) 11 punten 3) Sam Meeuse (SSS'18) 9 punten 4 Martijn Christians (Swolgense Boys) 8 punten 5) Ferry Heijl (Holthees), Stefan Dielissen (Merselo) en Freek Steeghs (SVOC'01) 7 punten 8) Roel Vissers (SV United), Tom Theeuwen (SV United) en Ruud Janssen (Volharding) 6 punten II) Khalid Hlimi (SV Venray) 5 punten 12) Daan Geenen (SV Venray), Bas Camps (Oostrum), Denny Loenen (Holthees) en Tom Rutten (Swolgense Boys) 4 punten 16) Ales Jurcik (SSS'18) en Nick van Hoek (Leunen) 3 punten 18) Ralph Kessels (Oostrum), Thijs Hendriks (Ysselsteyn) en Tim Vervoort en Mark Kusters (beiden TOP'27) 2 punten 22) Dave Hendriks (Volharding) 1 punt Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Het eerste team van Oostrum viert in het jubileumjaar de titel Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het groot aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2009-2010. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2009-2010. U wordt verzocht de namen van de topscorers door te geven via het emailadres manuelc@summa.nl. Zesdeklasser Ysselsteyn is dit sei zoen de grote winnaar van deze rubriek. Beide klassementen, team en individueel, gingen naar Ysselsteyn dat binnenkort net als de andere win naars de prijzen in ontvangst mag gaan nemen. In het teamklassement scoorde Ysselsteyn maar liefst 61 treffers en bleef daarmee nummer twee, Venray, twee doelpunten voor. Oostrum ein digde met 51 goals als derde. In het individuele klassement was het ongekend spannend. Paul Jeuris- sen scoorde op de slotdag een keer Volharding-RKOSV Achates 2-1 (0-1). Doelpunten Volharding: Erik Ermers en Chris van Duijn- hoven. Net als twee jaar geleden speelde Volharding zich afgelopen zondag op de laatste speeldag veilig in de tweede klasse H. Door een 2-1 thuis overwinning op concurrent Achates handhaafden de roodwitten zich op eigen kracht. Vanuit Schijndel kwam er nog meer goed nieuws voor Vol harding. De reserves werden kam pioen door bij het tweede team van Avanti'31 met 2-1 te winnen en keren zo binnen een jaar weer terug in de reserve-hoofdklasse. Voor de continu- iteit binnen Volharding een geweldig belangrijke stap. Door de andere resultaten in de tweede klasse H blijft overigens ook Achates net als Volharding komend seizoen tweedeklasser. HVCH werd kampioen en promoveert naar de eer ste klasse. Ook de nummers twee en drie NWC en Nulandia spelen komen seizoen een klasse hoger. SSS'18, Mar griet en SVC 2000 spelen nacom- petitie voor promotie. Wilhelmina gaat promotie-degradatiewedstrijden spelen en PSV'35 zakt naar de derde klasse. Volharding bevond zich de hele middag in een emotionele acht baan. Het scenario wisselde voor de Vierlingsbekenaren om de haverklap. Lange tijd zag het er erg slecht uit voor de Soetendaalbewoners door de standen op de andere velden, maar uiteindelijk liep het voor Volharding toch allemaal goed af. Onder leiding van de prima fluitende scheidsrechter Joost Bezemer uit Dordrecht speelde Volharding een dramatische eerste helft. Vrijwel het hele Vierlingsbeek- se team stond stijf van de zenuwen. Achates ging aanmerkelijk beter om met de spanning en het was dan ook niet gek dat de gasten uit Ottersum na ruim een kwartier op voorsprong kwamen. Een voorzet van aanvoer der Paul Toonen werd bij de tweede paal door Jan Pouwels tot doelpunt gepromoveerd: 0-1. Overigens had Volharding na acht minuten spelen de leiding moeten nemen, maar Johan Speijcken faalde tot tweemaal toe vrij voor Achates-doelman Tom Hopman. en pakte met zestien treffers de winst. Het drietal Freek Thoone (Venray) en Ruud Custers en Chris Wilschut (beiden Oostrum) volgen met vijftien doelpunten, waarbij dient te worden aangetekend dat Thoone de tweede plaats pakt omdat hij in een hogere klasse speelt. Custers en Wilschut ein digen dus als gedeeld derde. De eind standen van de beide klassement zijn als volgt: Teamklassement 1) Ysselsteyn 61 2) SV Venray 59 3) Oostrum 51 4) SVOC'01 49 5) Merselo 46 6) Volharding 38 7) Swolgense Boys en SV United 31 9) Holthees 25 10)Leunen 24 11) SSS'18 22 12) TOP'27 21 Individueel klassement 1) Paul Jeurissen (Ysselsteyn) 16 2) Freek Thoone (Venray) 15 3) Ruud Custers en Chris Wilschut (beiden Oostrum) 15 5) Sander Thijssen (Swolgense Boys) 12 6) Gijs Dinghs (SVOC'01) en Phil Ver- steegen (Ysselsteyn) 11 8) Bas Litjens (Merselo) 10 9) Bas Heijnen (Swolgense Boys), Stan van Raaij (SSS'18) en Thijs Berkers en Boy Geerets (beiden Ysselsteyn) 9 Na een dik half uur waren de gasten dicht bij een tweede treffer, maar tot opluchting van Volharding schoot Paul Toonen tegen de buitenkant van de paal. In de rust zorgde met name kee per Erik Hubers ervoor dat de zaak aan Volharding-kant op scherp werd gezet. Hij zorgde er door een tirade in de kleedkamer hoogstpersoonlijk voor dat bij iedereen van de roodwit- ten het besef doordrong dat er van daag toch echt uit een ander vaatje getapt diende te worden om handha ving voor elkaar te krijgen. En na de hervatting was er op Sportpark Soe- tendaal inderdaad een heel ander en veel beter Volharding te zien. Onder aanvoering van de prima invallende Mark Blenckers (hij kwam voor Thijs van Gent, red.) en de sleurende Johan Vullings zette Volharding de bezoe kers onder grote druk. Er ontstonden diverse kansen voor de thuisclub. Een corner van Mark Blenckers werd door iedereen gemist en een schot van de kleine middenveldstrateeg verdween naast. Na een dik uur spelen tikte Achates-goalie Hopman een prima inzet van Chris van Duijnhoven op miraculeuze wijze via de paal uit het doel. Er bleven kansen komen, maar de bal wilde er aanvankelijk niet in. Een vrije trap van Mark Blenckers verdween via een Achates-verdediger over en Chris van Duijnhoven's vol ley verdween net naast het doel. Een kleine twintig minuten voor tijd leek Volharding -door de ongunstige tus senstanden op de andere velden- ver oordeeld tot een beslissingswedstrijd voor directe degradatie tegen PSV'35. Vijf minuten later zag de wereld er voor Volharding echter plotseling weer heel anders uit. Een kwartier voor tijd zorgde de goed invallende Erik Ermers middels een frommel goal voor 1-1 en twee minuten later bracht Chris van Duijnhoven met zijn belangrijkste treffer in zijn Volharding loopbaan de roodwitten zelfs op voorsprong: 2-1. Vrijwel tegelijkertijd zorgde HVCH in Weert op bezoek bij Wilhelmina'08 voor 1-1 waardoor het voor Volharding in de slotfase niet meer fout kon gaan en handhaving in de tweede klasse een feit was. Venlosche Boys-SSS'18 3-1 (1-0). Doelpunt SSS'18: Wout Janssen (strafschop). SSS'18 speelt ondanks een 3-1 nederlaag tegen Venlosche Boys in de nacompetitie van de tweede klasse. De gasten uit Overloon kregen de helpende hand toegestoken door de directe concurrenten Margriet en SVC2000 die beide ook niet wisten te winnen. Venlosche Boys blijft een obsessie voor SSS'18. De gasten had den voorafgaand aan dit duel nog niet gescoord tegen de Venlonaren en al elf tegentreffers geïncasseerd in drie competitiewedstrijden. De Overlo- ners wisten nu wel heel vroeg te sco ren, maar konden die voorsprong niet vasthouden. Venlosche Boys deed wat het moest doen om niet te degrade ren, winnen. Het begon voor SSS'18 zeer voort varend. Al in de 2e minuut kon Stan van Raay alleen door op de keeper, hij omspeelde hem, en hij werd door doelman Stienen neergelegd: straf schop. Waar iedereen een rode kaart verwachtte, trok scheidsrechter Bar rett echter geel. De penalty werd koel benut door Wout Janssen. Venlosche Boys kwam daarna beter in de wed strijd zonder echt gevaarlijk te wor den en de Overloners bleven loeren op uitvallen. In de 20e minuut was er wederom een roep van SSS'18-zijde om een penalty toen Teun van Bree tussen twee spelers van de thuis ploeg ten val kwam, maar hierin zag de scheidsrechter deze keer geen overtreding. In de 25e minuut kwam SSS'18 goed weg toen de thuisploeg binnen een minuut twee grote kan sen kreeg, maar doelman Bram Dek kers stond op de goede plek en wist een tegentreffer te voorkomen. In de tweede helft bleef Venlosche Boys jagen op de verdiende tegentreffer en die kwam er dan ook in de 59e minuut toen Paul van Liempt de bal -tamelijk vrijstaand- kon binnenschui ven: 1-1. Venlosche Boys bleef feller en de bovenliggende ploeg en het kostte SSS'18 veel te veel moeiten om de bal in bezit te houden. Dit brak ze Meerssen-Venray 0-3 (0-1). Doelpunten: 10. Tom van Ber gen 0-1; 74. Bas Joosten 0-2; 82. Bas Joosten 0-3. Scheidsrechter: Strobach (Avenhorn). Toeschou wers: 150. Gele kaart: Ruud van Kempen (Meerssen) en Rik Lin- ders (Venray). SV Venray: Nabbe; Linders, Willemse, Lenders en Custers; Van Bergen, Gommers (78. Bron- zwaer), Crooij en Plugers; Joosten en Thoone. Venray behoudt de zesde plaats in de hoofdklasse B door de 0-3 uitzege bij Meerssen. Komende zondag begint Venray de promotiereeks voor een plek in de topklasse uit bij VVSB in Noordwijkerhout. VVSB eindigde als vijfde in de hoofdklasse A. De return is op pinkstermaandag 24 mei in Venray. Al met al kan Venray tevreden zijn met zes punten meer en een plaats hoger dan vorig seizoen. Bovendien is Venray met 59 treffers de produc tiefste club in de hoofdklasse B. Het bereiken van de topklasse behoort nog steeds tot de mogelijkheden. Dan moeten de rood-witten wel zien af te rekenen met de totaal onbekende Zuid-Hollanders. VVSB, opgericht in 1931, speelt in het paars-geel en telt 945 leden. De thuishaven is sportpark De Boekhorst aan de Dr. Schaepman- laan. VVSB speelt voor het vijfde sei zoen in de hoofdklasse A. De derde plaats in 2008 is de hoogste notering. op in de 68e minuut toen de mooiste goal van de middag viel. Een voorzet van links werd doorgekopt door Kay Heumers en een schitterende vol ley van Jerry Schlutter plofte achter doelman Dekkers in het net: 2-1. De Overloners probeerden het wel, maar kwamen erg moeilijk uit de voeten op het slechte veld. De wedstrijd was in de 75e minuut helemaal gelopen toen een zondagsschot van 25 meter in de rechterbovenhoek insloeg. Een minuut later had het nog een wed strijd kunnen worden als Luc Janssen de bal had binnengetikt, maar daarna speelde Venlosche Boys de wedstrijd geroutineerd uit. SVOC'01 start zondag 16 mei de nacompetitie in de zesde klasse E met de thuiswedstrijd tegen Ysselsteyn. De aftrap is om 14.30 uur op sport park Heesakker. De verliezer van deze derby speelt op pinksterzaterdag 22 mei tegen EWC. De winnaar van SVOC'01-Ysselsteyn treedt op maan dag 24 mei aan tegen de ploeg uit Well. Iedereen speelt een keer uit en een keer thuis. De beste twee clubs uit de nacompetitie promoveren naar de vijfde klasse. SSS'18 begint zondag 16 mei met de uitwedstrijd tegen RVU in Meers- sen. RVU eindigde op de vierde plaats in de tweede klasse G. De Overloners finishten op dezelfde plek in 2H. De return is op zaterdag 22 mei in Over- loon. De winnaar van deze tweestrijd komt op pinkstermaandag 24 mei alweer in actie. Als SSS'18 de eerste ronde overleeft, dan wacht op 24 mei het thuisduel tegen de winnaar van SVC 2000 tegen Susteren. De uitwed strijd is op zondag 30 mei. een abonnement waard Zondag in Meerssen had trainer Jan Poels zijn elftal op een plaats gewij zigd. Rik Linders speelde in plaats van de geschorste rechtsachter Angelo van Mil. Al na tien minuten was het raak. Tom van Bergen promoveerde een verre inworp van Wesley Plu- gers tot een doelpunt: 0-1. Meerssen kwam daarna opzetten zonder echt gevaarlijk te worden. Na een halfuur leek Bas Joosten te scoren. Met een ultieme redding haalde een Meers- sense verdediger de bal nog net op de lijn weg. Omstanders beweren dat de bal de lijn was gepasseerd. Maar de arbiter en zijn assistent hadden het niet zo gezien. Vlak daarna kopte de actieve Bas Joosten over het doel. Na rust was Freek Thoone, op aangeven van Rik Linders, de laatste verdediger te snel af maar hij trof de buitenkant van de paal. In de 74e minuut verdubbelde Venray toch zijn voorsprong. Vanaf rechts trok Freek Thoone de bal voor waarna Bas Joos- ten raak kopte: 0-2. Ach minuten later kwam de voorzet van Thoone vanaf de linkerflank en opnieuw was Joos- ten met zijn hoofd doeltreffend: 0-3. Ondanks dat de rood-witten achterin soms wat paniekerig waren bleef de nul gehandhaafd. Rik Linders ontving weer een gele kaart en hij is er daar om zondag in Noordwijkerhout niet bij. Het wordt wellicht weer stuivertje wisselen met Angelo van Mil, die weer terugkeert van een schorsing. Oostrum-Bavos 3-1 (0-1). Doelpunten: 12. Rico van Lamoen 0-1; 50. Kees Gommans 1-1; 56. Chris Wilschut 2-1; 85. Chris Wilschut 3-1. Scheidsrech ter: Vollenberg (Venray). Toe schouwers: 800. Gele kaart: Johan van de Boogaard (Bavos). Oostrum: Kessels; Emons (70. Camps), Broeren,Willems en Fre- derix; Janssen, Bouwsema en Direks; Schlepers (42. Gommans), Wilschut en Kempen (46. Cus- ters). Door Jan Leijsten Oostrum is kampioen in de vijf de klasse F! In het rechtstreekse titelduel met Bavos trokken de rood-witten met 3-1 aan het lang ste eind. Na twee seizoenen keert de Oostrumse voetbalclub terug naar de vierde klasse, uitgere kend in het jaar dat het 75-jarig Zondagmiddag rond de klok van twee uur arriveren twee bom volle autobussen uit Bakel. Fraai uitgedost in de blauw-witte club kleuren en met het nodige kabaal lieten de Brabanders blijken vol vertrouwen te zijn in een goede afloop. Bavos moest immers win nen om kampioen te worden in de vijfde klasse F. Door Jan Leijsten Een fijn publiek, die Bakelsen, want ook na de 3-1 nederlaag toonden de supporters zich groots, ondanks de teleurstelling. Geen enkele wan klank of onsportiviteit uit de Bakelse hoek. De in groten getale opgekomen Oostrumse aanhang moest zondag lang lijden. De feeststemming, zoals drie jaar geleden was lang zoek op sportpark De Spar. Maar na de 3-1 van Chris Wilschut werd alle schroom afgeschud. Na het laatste fluitsignaal van de soeverein leidende Felix Vol- lenberg - de jonge Venraynaar had geen kind aan de topper - keek de rood-witte aanhang eerst even de Uitslag SV Venray 11-Geijsteren 0-1 Programma zaterdag 15 mei Geijsteren vet-Wittenhorst vet 16.30 Uitslagen Holthees 2-Venray 11 6-1 Holthees-Milheezer boys 1-1 Holthees 2-RESIA 2 2-0 Meterik 5-Holthees 3 3-1 Meterik-Melderslo 3-3 0MVC-TOP'27 3-1 SV Oostrum-BAVOS 3-1 Excellent-DEV Arcen 2-0 Holthees-Milheezer boys 1-1 Programma zaterdag 15 mei SJVVV vet-Holthees vet 17.00 Programma zondag 16 mei Volharding 7-Holthees 2 10.00 Uitslagen BVV'27-SV United 3 1-4 BVV'27 2-SV Oostrum 6 0-0 BVV'27 DA1-MVC DA2 9-0 Programma zaterdag 15 mei SV Unit./BVV'27 vet-RKDEV vet 16.30 Programma zondag 16 mei BVV'27 2-SV Venray 9 11.00 BVV'27 DA1-Wittenhorst DA1 11.00 jubileum wordt gevierd. Dat geeft de festiviteiten van eind deze maand extra glans. Alhoewel zondag een gelijkspel voldoende was, kwam er geen vast beraden thuisclub binnen de lijnen. Uitgezonderd Frank Frederix die al na twintig seconden een pittig visite kaartje meegaf aan Peter Vriens. Nog in dezelfde eerste minuut beroerde Tim Vos de bal met zijn hand binnen het strafschopgebied. Het bleef zon der gevolgen want arbiter Vollenberg had het niet waargenomen. Bavos maakte er geen geheim van dat er per se gewonnen moest wor den. Na twaalf minuten namen de Bra banders de leiding. Verdediger Bram Broeren verspeelde de bal aan de handige Sem Sleegers, die Frank Fre- derix voorbij snelde waarna Rico van Lamoen fraai inschoot: 0-1. Oostrum, vreugdetaferelen af. Om na een paar minuten de grasmat de betreden en aan een lange buitenluchtreceptie te beginnen. Ditmaal geen voorzitter Sjef Arts met microfoon op het veld. Kampioenschappen en promoties zijn onderhand ook routine voor de preses. Geen enkele andere voorzit ter in de lange Oostrumse voetbal historie kan op zo'n palmares bogen. Overigens had Arts vooraf een nieuw tje. Volgend seizoen is zijn laatste als voorzitter. De opvolger, wiens naam hij niet noemde, is er al. Sjef Arts refe reerde nog aan het vorige avontuur in de vierde klasse, in het seizoen 2007/08. "'Nu na twee jaar in de vijfde klasse, zijn we er aan toe. We degra deerden toen 'per ongeluk', met een periodetitel op zak." Trainer Ruud Vermeer meldde voor aanvang dat Ruud Custers weliswaar fit is, maar niet zal starten vanwege een trainingsachterstand. Ruud op zijn beurt meldde dat hij Oostrum trouw blijft. Ik blijf gewoon hier in mijn dorp voetballen. Er heeft zich trouwens ook nog geen enkele club Uitslagen SV United 2-Stormvogels'28 2 1-0 BVV'27-SV United 3 1-4 SV Venray 9-SV United 4 10-4 SVOC'01 5-SV United 5 1-3 SV United Da1-Melderslo Da1 11-0 SV United A1CO-MVC A1 1-1 SV United B1CO-Venlos. Boys B2 3-1 SV United B2CO-Sparta'18 B3CO 3-6 SV United C2CO-Sportcl. Irene C5 3-5 Blerick/VOS MP-SV United MP1CO4-3 Blerick/VOS MP-SV United MP2CO6-0 Ysselsteyn MP1/2-SV Unit. MP3CO 0-2 Ysselsteyn MP1/2-SV Unit. MP4CO 0-8 Programma vrijdag 14 mei SV United Da.1-Sparta Da.2 19.00 Programma zaterdag 15 mei SV United M/B-DEV Arcen 16.30 SV United W-Overloon 17.00 SV United A1CO-VVV'03 A2 14.30 SV United D1CO, D2GCO, D3GCO Maasdorpencup 9.00 SV United E1CO, E2CO Maas.cup 9.30 SV Unit.E4CO,E5CO,E6CO Maas. 9.00 SV United F1CO, F2CO, F3CO Maas- dorpencup SV United F4CO, F5CO Maas.cup 9.00 SV United MP1CO, MP2CO, MP3CO, MP4CO Maasdorpencup 10.00 Programma zondag 16 mei Sparta'18 Da.2-SV United Da. 1 10.00 dat zichtbaar last had van de span ning, slaagde er nauwelijks in van de eigen helft af te komen. Bovendien voetbalden de mannen van trainer Bertram Kreekels op het scherpst van de snede. Zoals de kleine rechterspits Christian Seijkens, die een plaag was voor de thuisclubdefensie. De zenu wen lieten Oostrum maar niet los, getuige de zwakke passes en de duels die vaak verloren gingen. Zelfs de eerste corner, na 34 minu ten genomen door Bastian Bouw- sema, werkte niet bevrijdend. De bal verdween in de handen van keeper Denny Meulendijks. Doordat bijna iedereen op de Oostrumse helft ver toefde, kwamen de verre uittrappen van doelman Ralph Kessels net zo hard weer terug. Vlak voor rust viel Kees Gommans met flair in. Maar uit zijn voorzet kwam Chris Wilschut net voor me gemeld." Na afloop waren de emoties ook zichtbaat bij de elftalleiders Marcel Holtackers en Jurgen van Soest. Wel haast als tweelingbroers zijn ze al vele jaren actief in de begeleiding van de hoofdmacht. "Onbeschrijfelijk", zegt Van Soest. Binnen vijf jaar drie keer kampioen worden. Dit gaat nooit meer uit de boeken." Holtackers rea geerde, hoewel vol van vreugde, met minder emotie. "Jazeker, zo'n kampi oenschap blijft apart." Om dan snel op de wedstrijd over te schakelen. "'Voor rust werden we soms weggespeeld. Maar we hebben ons goed hersteld. Na de 2-1 was ik er helemaal gerust op." Ralph Kessels kan bogen op een puik seizoen tussen de palen. "Als deze groep bij elkaar blijft, dan kun nen we ons zeker handhaven in de Uitslagen Ysselsteyn A1-Neerkandia A1 3-1 SPV B1-Ysselsteyn B1 0-2 Gemert B6-Ysselsteyn B2 7-6 Ysselsteyn C2G-Mifano C4 6-0 ONDO D2G-Ysselsteyn D2 4-1 Ysselsteyn D3-Someren D6G 7-3 MVC E1G-Ysselsteyn E2 1-12 Ysselst. MF1-2-SV United MF3-4 6-21 Programma zaterdag 15 mei Mifano A2-Ysselsteyn A1 14.30 Deurne B3-Ysselsteyn B2 14.30 Ysselst. D2 toernooi in ONDO 11.00 Ysselst. E1 toernooi Volharding 14.20 Ysselst. E3 toernooi Montagnards 9.58 Ysselst. E4 toernooi Volharding 14.20 Ysselst. F1 toernooi Volharding 9.25 Ysselst. F2 toernooi Volharding 9.00 Ysselst. F3 Milheezer Boys F3 10.15 Programma zondag 16 mei Ysselst. D1 toernooi Montagnards9.30 Programma maandag 17 mei Bruheze F5-Ysselsteyn F2 18.45 Programma dinsdag 18 mei Ysselst. C1G-Stiph. Vooruit C1 19.00 Programma donderdag 20 mei Ysselsteyn F2-sc Helmondia F3 18.30 Uitslagen Ysselsteyn-Sambeek 2-0 Ysselsteyn 2-Venray 5 3-5 Venray 7-Ysselsteyn 3 1-1 Menos 2-Ysselsteyn 4 1-0 Ysselsteyn 5-SVEB 4 15-2 Programma zaterdag 15 mei Venray-Veteranen 17.00 Programma zondag 16 mei Ysselsteyn 4-Swolg. Boys 3 11.00 SVOC'01-Ysselsteyn 14.30 te laat. Halverwege loste de nog niet geheel fitte Ruud Custers Arjan Kem pen af. En zowaar binnen korte tijd boog Oostrum de achterstand om in een voorsprong. Het begon met een voorzet van Chris Wilschut die Kees Gommans onverschrokken inkopte: 1-1. En plotseling kantelde de wed strijd. Bavos had kennelijk al teveel gegeven en de Brabanders werden nu op hun beurt vastgezet. Na wat 'gerommel' kwam de bal vanaf rechts bij Chris Wilschut die zo vrij als een vogel zijn team aan de leiding schoot: 2-1. Daarna moest het talrijke publiek nog een poos geduld hebben voordat de beslissing viel. In de 85e minuut was het Chris Wilschut die andermaal doel trof: 3-1. "Kampioenen! Kampioe nen!', klonk het op sportpark De Spar, want Bavos was een geslagen ploeg en de buit was binnen voor de rood- witten. vierde klasse." Het zal wel zonder Stan Janssen zijn. De al enkele jaren in Nij megen studerende en wonende karak terspeler stopt op het hoogtepunt. Dit doet aanvoerder Roy Willems beslist nog niet. "'Nee, ik ga door. Ik hoop en ik ga er zelfs van uit dat we ditmaal in de vierde klasse blijven." Over de wedstrijd: "We vergaten voor rust te voetballen", vindt Willems. "Na rust gebeurde het wel en toen was het ook zo gepiept." Vertrekkend trainer Ruud Vermeer was het stralende middel punt. "We toonden aanvankelijk mis plaatst respect voor de tegenstander. Voor de wedstrijd heb ik de jongens al bedankt voor de mooie jaren. Ook om de zaak op te peppen. Tijdens de rust kregen we het vertrouwen weer terug. Dit was een fantastische groep om mee te werken. Maar we gaan nu eerst feesten", glundert hij. Uitslagen Hegelsom D1-S.V Oostrum D1G 2-3 S.V Oostrum A1-Blerick A1 1-0 S.V. Oostr. B2G-Sportcl. Irene B4 5-2 Wittenhorst C2-S.V Oostrum C1 6-2 Helden C4-S.V Oostrum C2G 9-1 S.V. Oostrum D2-SV Venray D8 8-0 Kronenberg3-S.VOostrum5 3-4 S.V Oostrum Vet.-Elsendorp Vet 2-9 S.V Oostrum-Bavos 3-1 S.V Oostrum 2-SVEB 2 7-1 S.V Oostrum 3-HRC'27 2 3-1 S.V Oostrum 4-TOP'27 2 3-4 BVV'27 2-S.V Oostrum 6 0-0 Venhorst DA1-S.V Oostrum DA1 0-0 Programma zaterdag 15 mei S.V Oostrum C1-VCH C1G 14.00 Merselo F1G-S.V Oostrum F1 9.00 Merselo F1G-S.V Oostrum F1 9.00 Oostr. MP1/2-America MP1/2 10.00 Oostrum E2 toernooi Montagn. 9.30 Oostrum E4 toernooi Volhard. 14.00 Oostrum F1 toernooi Montagn. 14.00 Veteranentoernooi in Oostrum 13.00 Programma zondag 16 mei Oostr. D1 en D2 toern. Montagn. 9.30 Programma maandag 17 mei SVOC'01 A1-Oostrum A1 19.30 Programma dinsdag 18 mei S.V Oostrum C1-VCH C1G 19.00 Oostrum E3-Volharding E2 19.00 Programma woensdag 19 mei Oostr. D3-Venlosche Boys D6 19.00 Programma donderdag 20 mei Oostrum C1-Hegelsom C1 19.00 m M MEMBERS VAN •S Venray ILSJULKJELII Kledingsponsors: Hoofdsponsors: ÜBD Special Member: SUMMA Advies Groep B.V. Personato Werving Selectie Gemeente Venray Burgemeester Hans Gilissen Art.com Attractiepark Toverland Bavaria Winters Liessel De Bruijn Isolatie B.V. De Golfhorst, America Eye Watch Security Group Flextronics GGZ Groep Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Kyoto Koi Farm McDonald's Venray OTTO Work Force B.V. Peka Kroef B.V. Plus G. van Dijck Venray Price Cleaning B.V. Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Seacon Logistics Van den Munckhof B.V. Van Haren Autobedrijven B.V. Vie Curi Vitaal ABN/AMRO Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Arbo Office Nederland Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs Baat accountants en fiscalisten Bilderberg Hotel "de Bovenste Molen" Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Fleuren Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Brienen aan de Maas Claassen, Moolenbeek en Partners Claassen Bouw Vastgoed BV CleanCare24 Cocosoft Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco B.V. Culinair Creatief Ruud Welbers DatZitt Horeca Projectmeubilair De Aanpak Bouwservice B.V. De Lekkernij - tAnker, Merselo Deloitte,Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERWOLAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg Feestcafe De Koets First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Flanderijn en Geboers Fortis Bank, Venray Frank Elbers Assurantie Advies Gamma, Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Gilde BT Gossimijne, bar-bistro Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria Hypotheeshop, Venray ING, Venray Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Janssen Venray Stucadoors B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten K- Rental Nijmegen, Harm en Karel Leenders Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn Kersten Europe Koenen en Co. Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Manders Automation Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuijpers Maximize Nederland B.V. Meldon Plastics B.V., Bergen lb. Mister Kool's, Wanssum ND Logistics Nelipak B.V. NLW Groep Notariskantoren Venray Partycentrum "De Witte Hoeve" PG Group BV Peelrand Makelaardij B.V. Restaurant de Beejekurf Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels, Sanitair en Tegelwerken V.O.F. Rooijerie Uitmarkt Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Sport 2000 Steenhandel Kusters Sterke Tekst Studio Spinazie Tandartsenpraktijk Venray Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Ten Brinke Hekwerken Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Thuijls Beheer B.V. Timber Hirsi Europe BV Time2Paint Van de Mortel Assurantie Advies Van Dijck Bouw en Industrie Van Dijck - Achten - Lenders Advies Van der Putt Advocaten Van Gansewinkel B.V. Vera Venray BV Verkeersschool Nottelman Verspreidingsburo Periodiek Verstraaten Business Travel Volantis - Hollman Adviseurs WIKO Investments V.O.F. Bestratings-/Klusbedrijf Wilms Wonen Venray ZR Accountants en Adviseurs Donderdag 13 mei 2010 - Pagina 19 [Sportnieuws -info Oostrum grijpt na rust het kampioenschap "Fantastische groep om mee te werken" Maatwerk In financiële zekerheid

Peel en Maas | 2010 | | pagina 19