Oostrum: fortuin van kampioen? Tom Thee (SV United) Vrije val Volharding Venray voelt zich bestolen in Helmond Lastige klus Oostrum in Holthees Verlies SSS'18 //7/7 Summa Topschutters Klassement J FLE> TRONICS PEEL EN MAAS De schijnwerper op: Donderdag 15 april 2010 - Pagina 21 Schlemielig SV United vlak voor tijd onderuit in derby: 2-1 BVV'27 PEEL EN MAAS een abonnement waard Individueel klassement VV Holthees SV Geijsteren De vrije val van Volharding in de tweede klasse H gaat onver minderd door. Zondag verloren de roodwitten in eigen huis erg ongelukkig van koploper HVCH uit Heesch: 0-1. De voetbalcompetitie verkeert in de beslissende fase. Een span nende tijd, vooral voor koploper Oostrum in de vijfde klasse F. De ploeg van vertrekkend trainer Ruud Vermeer moet nog drie las tige hordes nemen, op weg naar de titel en een terugkeer naar de vierde klasse. Oostrum verstevigde zijn kop positie in de vijfde klasse F door de krappe 2-1 derbyzege op SV United. De ploeg van trainer Ruud Vermeer deed uitstekende zaken want de drie andere titelkan didaten wisten niet te winnen. Oostrum verkeerde evenmin in SPORT2000 top inn town De redactie van Peel en Maaj^et ook in het voetbalseizoen 2009-2010 we lijks een speler of trainer van een amateurvereniging uit de gemeenten Ven en Meerlo-Wanssum iia/de schijnwerpers. Ook spelers van SSS'18, Volhart en Holthees worden^n de rubriek 'De Schijnwerper op...' aan de tand geve De gastspeler voorspelt net als de voetbalkenners van het Venrayse nieuws ook nu weer dc uitslagen van tien amateurduels die dat weekend gesp worden. Zijnde voorspellingen van de gastspeler beter, dan wint hij een voor dejeugdafdeling van zijn voetbalvereniging, die beschikbaar wordt ges door Sport-Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week in De schijnwerper op: Tom Theeuwen van vijfdeklasser SV Uni ted. Naam:Tom Theeuwen Leeftijd: 22 jaar Woonplaats:Wanssum Partner: Loes, mijn vriendin Studie: Ik studeer aan de Fontys Spor- thogeschool Club: SV United Positie: linkshalf Hoogtepunt: met Volharding A1 spe len in de tweede divisie Dieptepunt: heb ik nog niet gehad Beste trainer: Han Sloter en Herman Theeuwen Slechtste trainer: heb ik nog niet gehad Beste boek/tijdschrift/krant: ik lees niet zoveel Andere hobby's: af en toe tennissen Mooiste vrouw: Loes natuurlijk Favoriete club: Ajax Favoriete speler: Dennis Bergkamp Favoriete tv-programma: Ik hou van Holland Favoriete vakantieland: Oostenrijk Wie wordt kampioen in jullie klasse?: na afgelopen weekend denk ik toch Oostrum Wie wordt laatste in jullie klasse?: TOP'27 Sportnieuws -info Oostrum zet goede stap richting titel Oostrum-middenvelder Stan Janssen (links) in een fel duel met United- captain Tom Theeuwen. Tom Theeuwen Venray-Schijndel 1 -1 Volharding-Margriet 3-0 PSV'35-SSS'18 1 -2 Estria-Swolgense Boys 1-2 Leunen-Olympia'18 0-1 DEV Arcen-TOP'27 3-0 Holthees-Oostrum 0-4 SV United-Bavos 2-0 Merselo-Handel 0-2 Ysselsteyn-Elsendorp 2-1 Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het groot aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2009-2010. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2009-2010. U wordt verzocht de namen van de topscorers door te geven via het emailadres manuelc@summa.nl. In het teamklassement is SVOC'01 nu alleen koploper met 47 treffers, voor hoofdklasser Venray met 46 doel punten. In het individuele klassement kroop nummer twee Paul Jeurissen (Ysselsteyn) iets dichter naar koplo per Ruud Custers (Oostrum), die met vijftien goals wel aan kop blijft gaan. Jeurissen staat nu tweede met twaalf Uitslagen Geijster.Vet-SV United/BVV'27 Vet 1-1 America 2-BVV'27 0-0 Meterik 3-BVV'27 2 4-0 GFC'33 DA2-BVV'27 DA1 1-1 Programma zaterdag 17 april SV Unit./BVV'27Vet-Melders.Vet 15.30 Programma zondag 18 april BVV'27-Lottum 2 12.30 BVV'27 2-SVOC'01 3 9.30 BVV'27 DA1-Constantia DA1 11.00 redactie 2-1 1-1 1 -0 2-1 1 -1 2-1 1 -3 1-1 1 -1 2-0 goals. Teamklassement 1) SVOC'01 47 2) SV Venray 46 3) Oostrum en Ysselsteyn 43 5) Merselo 36 6) Volharding 31 7) SV United 30 8) Swolgense Boys 28 9) Holthees 22 10)Leunen 21 11) TOP'27 19 12) SSS'18 17 1) Ruud Custers (Oostrum) 15 2) Paul Jeurissen (Ysselsteyn) 12 3) Sander Thijssen (Swolgense Boys) en Chris Wilschut (Oostrum) 11 5) Freek Thoone (Venray) en Gijs Dinghs (SVOC'01) 10 7) Bas Heijnen (Swolgense Boys) 9 8) Maikel Wismans (SVOC'01), Phil Versteegen (Ysselsteyn) en Joost Jen- neskens (SV United) 8 11) Ahmad Qurishi (Merselo) en Tom Hendriks (Leunen) 7. Uitslagen Holthees vet.-SVS vet. 0-5 Holthees-DEV Arcen 2-2 DEV Arcen 2-Holthees 2 0-6 Oostrum 5-Holthees 3 0-0 Holthees-DEV Arcen 2-2 Programma zaterdag 17 april Excellent vet.-Holthees vet. 17.00 Programma zondag 18 april Holthees-Oostrum 14.30 Holthees 2-HRC 3 11.30 Holthees 3 -Kronenberg 3 11.00 Uitslag Montagnards 5-Geijsteren 1-2 Programma zaterdag 17 april Swolgense Boys vet-Geijster. vet 16.30 Programma zondag 18 februari Milsbeek 5-Geijsteren 10.00 Wilt u het nieuws van SV Geijsteren per email ontvangen, stuur een email naar bram_derikx@hotmail.com Het geluk lachte Oostrum zon dag van alle kanten toe. Want de 2-1 zege op buurman SV Uni ted was al net zo onverdiend als gelukkig. Na afloop was de vreugde welhaast grenzeloos toen bleek dat de drie Brabantse con currenten Bavos, Milheezer Boys en MVC allemaal punten hadden gemorst. Door Jan Leijsten Het gevolg is vier punten voor sprong voor Oostrum met nog drie duels voor de boeg. Met op de slotdag op 9 mei de thuisontmoeting met de aangeslagen achtervolger Bavos, dat lange tijd de ranglijst aanvoerde. Daar voor zitten de uitwedstrijden tegen Holthees (18 april) en DEV-Arcen (2 mei). Steef Emons was achterin de meer dan behoorlijke vervanger van Roy Willems. "Jazeker, het zat vandaag niet tegen", vindt Emons. "Maar we hebben wel geknokt voor de punten. Alhoewel Kees Gommans het prima deed, misten we wel Ruud Custers." De vormgever van Oostrum kampt met een hamstringblessure. Hij hoopt er zondag in Holthees weer bij te zijn. Zonder Custers opereerden de rood-witten aanvallend moeizaam. De andere Ruud, trainer Vermeer, gaf Volharding-HVCH 0-1 (0-0). Voor rust was Volharding duide lijk de betere ploeg maar met name Johan Vullings verzuimde in die eer ste 45 minuten tot tweemaal toe te scoren en de wedstrijd voortijdig te beslissen. Na de thee bleek een mak kelijk gegeven strafschop aan HVCH uiteindelijk beslissend voor de wed strijd, waardoor Volharding inmiddels is afgezakt naar de tiende plek op de ranglijst. Als Volharding daar na 22 duels nog steeds staat, handhaaft men zich ternauwernood. Makkelijk zal dat niet worden, want de nummers tien en elf Wilhelmina'08 en PSV'35 heb ben inmiddels nog maar één punt c.q. één verliespunt minder dan de ploeg van trainer Stephan Sijbers, die voor de vijfde opeenvolgende keer met lege handen bleef. Sijbers had zijn aanvangsteam voor de zoveelste keer weer behoorlijk veranderd. Chris van Duijnhoven, Thijs van Gent en Roel Gerrits waren gepasseerd en zaten op de bank. De op tweede paasdag verdienstelijk in de basis debuterende A-junior Vin cent Buyssen zat helemaal niet bij de selectie. Aanvoerder Rob Branje keer de achterin terug van een schorsing, Johan Speijcken speelde linksback, waardoor Nermin Hamzic doorschoof naar de linkshalfpositie, Johan Vullings speelde rechts op het middenveld en voorin stonden deze keer Erik Ermers en topscorer Dave Hendriks. De omzettingen pakten niet eens onaardig uit. Volharding was voor rust duidelijk de betere ploeg en HVCH liet geen moment zien waarom het de koploper is in de tweede klasse H. Zondag staat op sportpark De Halt de altijd lastige derby tegen Holthees op het programma. Holthees heeft als nummer tien de punten nog hard nodig om afstand te houden van de enige degradatieplaats. In het verle den vochten beide clubs vaak pittige derby's uit. De laatste drie ontmoetin gen won Oostrum echter vrij gemak kelijk. Op 26 oktober 2008 waren de rood-witten voor het laatste te gast op De Halt. Toen won Oostrum met 1-2. De twee thuisduels in 2009 leverden eveneens de volle buit op. Ruim een jaar geleden, op 5 april, werd het zelfs 5-1. De allerlaatste derby, op 8 novem ber, eindigde in 2-0. Enkele jaren gele den verloren de Oostrumers nogal eens punten in de verhitte duels. Bij Holthees is spits Jelle van Tilburg net op tijd hersteld van een voetblessure. Zodat hij kan spelen tegen zijn oude club, waardoor hij drie seizoenen uit kwam. In 2007 vierde Van Tilburg nog de titel met de rood-witten. Na vijf duels zonder winst is Ven- ray hard toe aan een overwinning in de hoofdklasse B. Al is het maar om de nare 2-0 nederlaag bij Dijkse Boys weg te spoelen. Thuis tegen Schijndel verdedigen de Venraynaren de zesde plek. Deze plaats betekent straks het spelen van beslissingsduels voor pro motie naar de topklasse. De ploeg die als zevende eindigt, grijpt overal naast. Daan Geenen,Angelo van Mil en Freek Thoone keren terug van een wed strijd schorsing. Rik Linders is daar entegen geschorst na zijn gele kaart tegen Dijkse Boys. In de tweede klas- volmondig toe dat zijn ploeg de han den mag dichtknijpen. Hij voegde er direct aan toe: "Het ziet er goed uit. De groep heeft inmiddels kampioens ervaring." Vermeer doelde op de titel van 2007. Toen had Oostrum 45 pun ten nodig. Dat aantal zal nu wellicht niet toereikend zijn. De teller staat op 42 punten. Zo'n tien minuten na de wedstrijd verwerkte een groep te neergeslagen United-spelers de nederlaag voor het kleedlokaal. Vooral de fatale slotmi nuut kwam aan als een mokerslag. De spelers kregen een hart onder de riem van trainer Peter van Osch. "Als er een ploeg had moeten winnen, dan waren wij het wel. De beste Oostru- mer stond vandaag in de goal. Dit zegt toch wel genoeg." Ralph Kessels reageerde nuchter op het compli ment. "Ik sta er voor de ballen tegen te houden. En eerlijk gezegd liep het ook wel lekker." En dan de hamvraag. Wordt Oostrum kampioen? De zenu wen zullen in de beslissende duels een rol gaan spelen. Anderzijds is de concurrentie nu een gevoelige klap toegebracht. De titel lonkt dus op sportpark De Spar waar straks het 75-jarig jubileumfeest extra glans kan krijgen. Volharding gaf geen enkele kans weg en kreeg zelf een paar beste mogelijk heden om op voorsprong te komen. Erik Ermers zag zijn inzet al na drie minuten maar net over en naast ver dwijnen. Rob Branje kopte vijf minu ten later uit een hoekschop over. In de 18e minuut had Johan Vullings moeten scoren, maar voor een leeg doel schoot hij de bal in het zijnet. De zwak spelende Dave Hendriks kwam verschillende keren in kansrijke posi tie maar deed daar onthutsend wei nig mee. Op slag van rust probeerde Johan Vullings een voorzet van Ner- min Hamzic met de binnenkant van de voet te plaatsen, waar een trap met de wreef waarschijnlijk meer resultaat had opgeleverd. Nu verdween de bal jammerlijk over het doel. HVCH kreeg er in de rust flink van langs van trai ner Henri van Alebeek en dat was na de thee te merken. De gasten speel den plots veel agressiever, tot kansen leidde dat echter niet. Halverwege de tweede helft ontstonden er in de zestien van Volharding twee situaties die wellicht penaltywaardig waren. De tweede situatie was voor scheids rechter Perez uit Helmond aanleiding om de bal op de stip te leggen. Patrick van Kempen (Volharding) en Perry van de Wal haakten in elkaar en de aanvaller van HVCH liet zich slim val len. De toegekende strafschap werd door aanvoerder Robbert Stam benut: 0-1Een stand die de verhoudingen op het veld op zijn kop zette. Volharding probeerde met alle macht om deze tegenslag te verwerken. In de slotfase waren er nog enkele kansjes op een alleszins verdiend punt, maar Mark Blenckers en Erik Ermers ontbeerden het geluk. Diep in blessuretijd coun terde HVCH nog bijna naar 0-2, maar Erik Hubers redde bekwaam toen invaller Tim Govers alleen op hem afkwam. Baten mocht het Volharding niet meer, het was en bleef 0-1 waar door Volharding een bijzonder onze kere slotfase van de competitie ingaat. se H is Volharding na vijf nederlagen op rij flink in de problemen komen. Er woedt onderin een felle degrada tiestrijd. De nummer laatst degradeert rechtsreeks en de ploeg die als elfde eindigt, speelt nog nacompetitie. Thuis tegen middenmoter Margriet kunnen de Vierlingsbekers met min der dan drie punten geen genoegen nemen. SSS'18 hielp de geplaagde buurman afgelopen zondag ook al niet. Hekkensluiter Wilhelmina'08 kaapte de volle buit weg in Overloon (0-1). Komende zondag treft SSS'18 in PSV'35 opnieuw een degradatiekandi daat. De Overloners moeten winnen om de vierde plaats vast te houden, de concurrentie ligt op de loer. Leunen en Swolgense Boys kun nen het seizoen in de vierde klasse G vrijuit uitvoetballen. De oranje-witten spelen thuis tegen Olympia'18. De ploeg uit Boxmeer ligt Leunen niet zo. De laatste drie duels werden ver loren waarvan de twee uitwedstrij den in dikke nederlagen (7-1 en 4-0) eindigden. Swolgense Boys maakt de verre reis naar Escharen, aan de noordgrens van Brabant waar de num mer drie Estria huist. TOP'27 ziet in de vijfde klasse F hekkensluiter Excel lent steeds dichterbij komen. De Tien- raynaren zullen in hun afscheidsjaar zeker niet willen degraderen. Alhoe wel het geen directe consequenties heeft. Want de fusieclub Sporting ST maakt komend seizoen zijn opwach ting in de vierde klasse. De Tienray- naren steken de Maas over voor een bezoek aan DEV-Arcen. SV United zag de goede wedstrijd tegen Oostrum niet beloond met een punt. Komende zondag treffen de blauw-witten in Bavos opnieuw een titelkandidaat. In de zesde klasse E speelt Merselo thuis tegen Handel, dat mogelijk al het kampioenschap kan grijpen. Yssel- steyn vervolgt thuis tegen Elsendorp de strijd voor een plek in de nacom- petitie. SVOC'01 is komend weekein de vrij. Oostrum-SV United 2-1 (0-0). Doelpunten: 52. Chris Wilschut 1-0; 62. Joost Jenneskens 1-1; 89. Rik Schlepers 2-1. Scheidsrech ter: Tielen (Hegelsom). Toeschou wers: 100. Gele kaart: Tom Theeu wen en Willem Peters (SV United). Oostrum: Kessels; Camps, Broe- ren, Emons en Frederix; Direks (79. Willems), Bouwsema en Jans sen; Wilschut, Gommans (89. Van Delft) en Schlepers. SV United: Marco Rutten; Bram Rutten, Paul Beterams, Juriën Beterams en Reijntjes (61. Frans- SSS'18-Wilhelmina'08 0-1 (0-1). SSS'18 heeft de thuiswedstrijd tegen Wilhelmina'08 met 0-1 verlo ren. SSS'18 krijgt niet veel doelpun ten tegen, maar daar staat tegenover dat er ook heel moeizaam gescoord wordt. Als dan ook nog door blessures en schorsingen een viertal spelers ver vangen moeten worden, weet je dat het heel moeilijk wordt en dit was te zien in de wedstrijd tegen Wilhelmina. Wilhelmina'08 moest winnen om een kans te houden op klassenbehoud en won terecht in Overloon. Trainer John Thijssen had vooraf aangegeven dat men de eerste tien minuten alert moest zijn om niet op achterstand te komen, maar na vier minuten ging het al mis en liep de Overloonse ploeg achter de feiten aan. Een afgeslagen bal werd door Wien Verjans achter doelman Jurcik gekegeld en SSS'18 kon op zoek naar de gelijkmaker. De Overloonse ploeg kreeg hierna wat kansjes, maar echt overtuigend ging het niet. In de 15e minuut moest Joey de Bouville wegens een blessure ver vangen worden en dit kwam het spel van de thuisploeg niet ten goede. Zon der fel aan te dringen kreeg Wilhel- mina de betere kansen en in de 30e minuut was men dicht bij de 0-2 door Dijkse Boys-Venray 2-0 (1-0). Doelpunten: 32. Tim Strij- bosch 1-0; 58. Abdes Assouiki 2-0. Scheidsrechter: Van den Heuvel (Gouda). Toeschouwers: 200. Gele kaart: Danny van Bakel, Patrick Ax en Tom Timmermans (Dijkse Boys) en Rik Linders (Venray). SV Venray: Nabbe; Linders (77. Plugers), Lenders,Willemse en Custers; Van Bergen, Gommers, Crooij en Bronzwaer; Joosten en Hlimi. Venray heeft weer niet kunnen winnen in de hoofdklasse B. De uit wedstrijd tegen Dijkse Boys eindigde in een onnodige 2-0 nederlaag. De onvrede in het Venrayse kamp richtte zich vooral op het arbitrale trio, dat bij beide doelpunten een dubieuze rol vertolkte. Zonder de geschors ten Angelo van Mil, Daan Geenen en Freek Thoone kwamen de rood-wit- ten goed voor de dag op sportpark Berkendonck. Venray streed met veel inzet en had ook het beste van het spel. Uit een voorzet van Nick Bron- zwaer miste het schot van Tom van Bergen maar net het doel. Na ruim een halfuur viel de openingstreffer. Daar ging een duidelijk geval van bui tenspel aan vooraf. De grensrechter vlagde ook en Venray hield even in, sen); Reijnders, Cox en Theeu- wen; Peters, Jenneskens en Vis sers. Door Jan Leijsten een van richting veranderd schot, maar een grotere achterstand bleef de ploeg uit Overloon bespaard. Het publiek hoopte dat het Over- loonse team na rust meer zou laten zien, maar dat was helaas niet het geval. De wil was er wel en de inzet ook, maar het was heel veel net niet. Passes die net niet aan kwamen, veel van de afvallende ballen waren voor Wilhelmina, en dreigend werd de Overloonse ploeg de hele tweede helft niet, behoudens een kans in de 80e minuut toen na de eerste goede aanval het schot van Luc Janssen werd geblokt door een Wilhelmina- verdediger. Wilhelmina had op dat moment de wedstrijd al lang in de zak moeten hebben, maar het vizier stond niet echt op scherp. In de 75e minuut was er een vrije kopkans die werd gemist, twee minuten later vloog een strak schot via het zijnet naast en weer een minuut later was er weer een grote kopkans die niet werd verzilverd. Daardoor bleef het span nend tot het eind, maar de ploeg uit Weert kon de punten verdiend laten bijschrijven. Zondag speelt SSS'18 in Posterholt tegen PSV'35 dat de punten eveneens nog hard nodig heeft. waardoor Tim Strijbosch de 1-0 kon scoren. De arbiter kende de treffer toe en zijn assistent wees eveneens snel naar de middenstip. De felle Venrayse protesten waren tevergeefs. Tijdens de rust haalde de boze trainer Jan Poels nog verhaal bij de leidsman. Na de pauze was Robert Willemse dicht bij de gelijkmaker, maar hij trof slechts de lat. Daarna ging Tim Strij- bosch alleen op het Venrayse doel af, maar de attente doelman Peter Nabbe voorkwam de 2-0. Hij plukte de bal voor de voet van de topschutter weg. Na een uur werd een hoekschop Venray fataal. Bob Crooij wilde de bal wegkoppen, maar hij werd met twee handen weggeduwd. Het was voor invaller Abdes Assouiki een koud kunstje om de 2-0 binnen te koppen. Ook deze treffer vond genade in de ogen van scheidsrechter Van den Heu vel. Venray liet zich niet ontmoedigen en bleef als team goed spelen. Een gevaarlijke kopbal van Bas Joosten werd door doelman Toon van Veen op het nippertje onschadelijk gemaakt. Met Wesley Plugers als extra aan valler probeerde Venray in het laatste kwartier nog iets terug te doen. Maar ondanks de werklust lukte het scoren niet meer. Dat was ook het enige ver wijt dat de Venrayse ploeg gemaakt kon worden. kampioensvorm maar het won toch. Dat doelman Ralph Kessels de uitblinker was bij de rood-wit- ten, is veelzeggend. Zonder Ruud Custers en Roy Wil lems, toch niet de minste schakels in de Oostrumse hoofdmacht, ging de koploper voorzichtig van start. Het initiatief was voor SV United dat, een maal bevrijdt van degradatiezorgen, vol zelfvertrouwen de lijstaanvoerder tegemoet trad. Dat etaleerde Joost Jenneskens al snel met zijn mooie uithaal. Doelman Ralph Kessels liet direct blijken wel in vorm te zijn. Pas halverwege het eerste bedrijf was de eerste vlotte aanval van de thuisclub te zien. Kees Gommans opende vanaf rechts op de diepgaande Stan Janssen die teruglegde op Chris Wilschut. Zijn schot was voor de degelijk keepende Marco Rutten geen probleem. Tom Theeuwen, nooit te beroerd het spel op scherp te zetten, kwam er met een vrije trap tegen coulant vanaf. Echter het doel, zijn team op scherp zetten, bereikte de United-captain wel dege lijk. Bij Oostrum was de inzet er wel maar het 'voetbal' lijkt voor even zoek. De thuisclub bevocht zich enkele corners die zwak werden genomen door Bastian Bouwsema. De gasten uit Meerlo-Wanssum mochten balbezit hebben maar het centrale duo Bram Broeren-Steef Emons hoefde nooit alle zeilen bij te zetten. Tot in de slot fase van de eerste helft. Dion Reijn- ders, een van de betere United-spe- lers, bracht de bal prachtig bij Joost Jenneskens die de bal knullig van zijn voet liet springen. Nog in zelfde minuut had Roel Vissers meer uit een voorzet van Guus Cox kunnen halen. Na de hervatting moest doelman Kessels gestrekt naar de hoek bij een knal van Jenneskens. Niets wees op een Oostrumse voorsprong. Toch zou die weldra komen. De manschappen van Ruud Vermeer toonden plotseling het kenmerk van een echte koploper: toeslaan op het juiste moment. Het begon bij de offensieve Frank Frede- rix aan de linkerkant. Hij vond Chris Wilschut die zich met een prachtige actie ontdeed van Willem Reijntjes om vervolgens Marco Rutten met links te verschalken: 1-0. Vlak daarna sloegen Wilschut en Reijntjes met de hoofden tegen elkaar. Het noopte de United-verdediger een paar minuten later tot opgeven. Bij een van de weinige keren dat Tom Theeuwen zijn gave traptech- niek kon tonen, was het direct raak. Uit de zuivere trap kopte Joost Jen- neskens hoog raak in het doel. Ralph Kessels had ditmaal geen schijn van kans: 1-1. Een niet onverdiende stand die een welkome ruggensteun was voor de gasten. Uit een steekbal van Jenneskens stelde Willem Peters de Oostrumse goalie danig op de proef. Het was nog een van de weinige aan vallende acties waardoor het publiek steeds meer naar het einde verlangde. De lijstaanvoerder toonde zich geen moment de baas over de midden moter. Echter het gezegde 'het geluk der kampioenen' bleek ook nu te gelden. Het was een wonderschoon doelpunt waarmee Oostrum op de valreep de winst naar zich toetrok. Kees Gommans, op het punt gewis seld te worden, zette subliem voor op invaller Roy Willems. De routi nier kopte door naar Rik Schlepers die met een schitterende omhaal zijn ploeggenoten in extase bracht, getuige de vreugde explosie: 2-1. Wie weet een voorproefje voor het echte titelfeest. m m MEMBERS VAN •S ^Venray Hoofdsponsors: Kledingsponsors: Special Member: SUMMA Advies Groep B.V. Personato Werving Selectie Ambassador Member: Gemeente Venray Burgemeester Hans Gilissen Art.com Attractiepark Toverland Bavaria Winters Liessel De Bruijn Isolatie B.V. De Golfhorst, America Eye Watch Security Group Flextronics GGZ Groep Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Kyoto Koi Farm McDonald's Venray OTTO Work Force B.V. Peka Kroef B.V. Plus G. van Dijck Venray Price Cleaning B.V. Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Seacon Logistics Van den Munckhof B.V. Van Haren Autobedrijven B.V. Vie Curi Vitaal ABN/AMRO Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Arbo Office Nederland Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs Baat accountants en fiscalisten Bilderberg Hotel "de Bovenste Molen" Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Fleuren Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Brienen aan de Maas Claassen, Moolenbeek en Partners Claassen Bouw Vastgoed BV CleanCare24 Cocosoft Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco B.V. Culinair Creatief Ruud Welbers DatZitt Horeca Projectmeubilair De Aanpak Bouwservice B.V. De Lekkernij -'tAnker, Merselo Deloitte,Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERWOLAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg Feestcafe De Koets First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Flanderijn en Geboers Fortis Bank, Venray Frank Elbers Assurantie Advies Gamma, Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Gilde BT Gossimijne, bar-bistro Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria ING, Venray Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Janssen Venray Stucadoors B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten K- Rental Nijmegen, Harm en Karel Leenders Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn Kersten Europe Koenen en Co. Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Manders Automation Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuijpers Maximize Nederland B.V. Meldon Plastics B.V., Bergen lb. Mister Kool's, Wanssum ND Logistics Nelipak B.V. NLW Groep Notariskantoren Venray Partycentrum "De Witte Hoeve" PG Group BV Peelrand Makelaardij B.V. Restaurant de Beejekurf Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels, Sanitair en Tegelwerken V.O.F. Rooijerie Uitmarkt Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Sport 2000 Steenhandel Kusters Studio Spinazie Tandartsenpraktijk Venray Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Ten Brinke Hekwerken Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Thuijls Beheer B.V. Timber Hirsi Europe BV Time2Paint Van de Mortel Assurantie Advies Van Dijck Bouw en Industrie Van Dijck - Achten - Lenders Advies Van der Putt Advocaten Van Gansewinkel B.V. Vera Venray BV Verkeersschool Nottelman Verspreidingsburo Periodiek Verstraaten Business Travel Volantis - Hollman Adviseurs WIKO Investments V.O.F. Bestratings-/Klusbedrijf Wilms Wonen Venray ZR Accountants en Adviseurs Denny Loenen (Holthees) kon het niet winnen van Peel en Maas-redacteur Ron Koenen. Loenen bleef steken op vier punten, terwijl Koenen zes punten in de wacht sleepte. Met vier punten staat Loenen op een gedeelde tiende plaats. De stand: 1) Guus Gielens (Leunen)*** 11 punten 2) Martijn Christians (Swolgense Boys) 8 punten 3) Ferry Heijl (Holthees), Stefan Dielissen (Merselo) en Freek Steeghs (SVOC'01) 7 punten 6) Roel Vissers (SV United) en Ruud Janssen (Volharding) 6 punten 8) Khalid Hlimi (SV Venray) en Sam Meeuse (SSS'18) 5 punten 10) Daan Geenen (SV Venray), Bas Camps (Oostrum), Denny Loenen (Holthees) en Tom Rutten (Swolgense Boys) 4 punten 14) Ales Jurcik (SSS'18) en Nick van Hoek (Leunen) 3 punten 16) Ralph Kessels (Oostrum) en Tim Vervoort (ToP'27) 2 punten 18) Dave Hendriks (Volharding) en Thijs Hendriks (Ysselsteyn) 1 punt. Thijs Hendriks (Ysselsteyn) heeft de uitslagen van de wedstrijden Elsendorp- Merselo en Lottum-SVOC'01 nog tegoed. Sam Meeuse (SSS'18) heeft de uitslagen van de wedstrijden Herpinia-Volhar- ding en Fiducia-Merselo nog tegoed. Guus Gielens (Leunen) heeft de uitslag van het duel Meterik-SV United nog tegoed. Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Maatwerk in financiële zekerheid

Peel en Maas | 2010 | | pagina 21