Gemeente Venray Openbare bekendmakingen Zwemlocaties 2010 ter inzage PEEL EN MAAS Donderdag 15 april 2010 - Pagina 20 Gemeentehuis Openingstijden afgeraden Waterschap Peel en Maasvallei wil voor dit jaar 26 zwemwaterlocaties in oppervlaktewateren aanwijzen. Het ontwerpbesluit met de zwemwaterlocaties waar het over gaat, ligt ter inzage op het kantoor van Waterschap Peel en Maasvallei en op het gemeentehuis in Venray. U kunt tot en met 18 mei uw zienswijze over het ontwerpbesluit schriftelijk kenbaar maken aan het dagelijks bestuur van het Waterschap Peel en Maasvallei. In de gemeente Venray is dagstrand Pare De Witte Vennen aangewezen als zwemwater. Dit betekent dat dit zwemwater regelmatig gecontroleerd wordt op de waterkwaliteit (hygiëne) en de veiligheid. Het zwemseizoen loopt van 1 mei tot 1 oktober. Locaties die niet zijn aangewezen worden door het waterschap niet gecontroleerd; zwemmen op deze locaties wordt dan ook Kapvergunningen Verleend Wet milieubeheer Melding Beleidsregels Vastgesteld Mandaten Verordeningen Vastgesteld Bouwplannen Verkeerszaken Aangevraagd Bouwvergunningen Ontwerp Verleend Wet geluidhinder Ontwerpverzoek hogere grenswaarden (art. 83 WG) Ruimtelijke plannen Bestemmingsplan Kennisgeving Wijzigingsplan Ontwerp Projectbesluit Vastgesteld Bestemmingsplan Voorbereidingsbesluit Stukken die ter inzage liggen kunt u, tenzij anders vermeld, tijdens de openingstijden inzien in het informatiecentrum in de Publiekshal van het gemeentehuis in Venray. Vergaderingen Ontwerpbesluiten Raadhuisstraat 1, 5801 MBVenray Postbus 500, 5800 AM Venray Telefoon (0478) 52 33 33 Fax (0478) 52 32 22 E-mail gemeente@venray.nl Internet www.venray.nl Publieksdiensten Maandag van 12.00 tot 20.00 uur, dinsdag t/m vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Telefonisch bereikbaar: maandag t/m donderdag van 9.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Gemeentearchief Alarm Dinsdag t/m donderdag van 9.00 tot 17.00 uur. Centraal alarmnummer 112 Informatiecentrum Hulpaanvraag geen spoed politie 0900 - 88 44 Maandag van 12.00 tot 20.00 uur, Hulpaanvraag geen spoed brandweer 077 - 356 56 56 dinsdag t/m donderdag van 9.00 tot 17.00 uur en vrijdag van 9.00 tot 13.00 uur. Week 15 - Overloonseweg t.h.v. nummer 22a - voor 3 eiken, herplant 5 bomen - Weg in den Berg - voor 1 beuk, geen herplant in het kader van een dunning - Werckerslaan 10 - voor ca. 10 naaldbomen, herplant 10 beuken - Kaardebol 5 - voor 1 boom, geen herplant in verband met smalle berm - Achterzijde Metaalweg - voor 1 eik, herplant 5 bomen - Spurkterdijk 5 - voor 2 eiken, geen herplant in het kader van een dunning. U kunt de desbetreffende stukken van 16 april t/m 27 mei 2010 (zes weken) inzien. Wanneer u belanghebbende bent, kunt u tijdens de inzagetermijn een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders. Meer informatie hierover leest u onder het kopje Verkeerszaken. Algemene Maatregel van Bestuur (8.40 Wm) Besluit landbouw milieubeheer - Lemmenweg 14 Heide - dhr. H.J.J. Michels, Lemmenheide 14te Heide in verband met uitbreiden/ wijzigen van de melkrundveehouderij (MM1090079). De inrichtingen moeten voldoen aan de voorschriften opgenomen in de bijlage bij het desbetreffende besluit. U kunt de desbetreffende stukken van 16 april t/m 29 april 2010 inzien. Agenda voor de vergadering van de commissie Stedelijk Beheer, op maandag 19 april 2010, aanvang 19.30 uur, in het gemeentehuis. Onderdeel A 1. Opening 2. Mededelingen 3. Spreekrecht publiek 4. Vaststelling van de agenda 5. Notulen van de openbare vergadering van de commissie Stedelijk Beheer, gehouden op 8 maart 2010 6. Ingekomen stukken. Onderdeel B 7. Algemeen vragenuur. Onderdeel C C-l Ter advisering 8. Raadsvoorstel variantenstudie maatschappelijke voorzieningen Brukske C-2 Ter bespreking 9. Voortgangsrapportages Majeure projecten commissie Stedelijk Beheer 10. Nota b. en w., inzake uitvoeringsprogramma Handhaving 2010 C-3 Ter besluitvorming 11. Vaststelling toezeggingenlijst commissie Stedelijk Beheer. Onderdeel D 12. Rondvraag 13. Sluiting. Agenda voor de vergadering van de commissie Stedelijke Ontwikkeling, op dinsdag 20 april 2010, aanvang 19.30 uur, in het gemeentehuis. Onderdeel A 1. Opening 2. Mededelingen 3. Spreekrecht publiek 4. Vaststelling van de agenda 5. Notulen van de openbare vergadering van de commissie Stedelijke Ontwikkeling, gehouden op 9 maart 2010 6. Ingekomen stukken. Onderdeel B 7. Algemeen vragenuur. Onderdeel C C-l Ter advisering 8. Proces en randvoorwaarden herontwikkeling Mgr. Goumansplein 9. Vaststellen van het ontwerp inrichtingsplan Loobeekdal 10. Vaststellingsfase bestemmingsplan Buitengebied Venray C-2 Ter bespreking 11. Voortgangsrapportages Majeure projecten commissie Stedelijke Ontwikkeling 12. Nota B en W, inzake vaststelling projectbesluit Natuurbegraafplaats Weverslo aan de Janslust 9 te Heide (op verzoek van SWV op agenda geplaatst) C-3 Ter besluitvorming 13. Vaststelling toezeggingenlijst commissie Stedelijke Ontwikkeling. Onderdeel D 14. Rondvraag 15. Sluiting. Agenda voor de vergadering van de commissie Middelen, op woensdag 21 april 2010, aanvang 19.00 uur, in het gemeentehuis. Onderdeel A 1. Opening 2. Mededelingen 3. Spreekrecht publiek 4. Vaststelling van de agenda 5. Notulen van de openbare vergadering van de commissie Middelen, gehouden op 30 november 2009 6. Ingekomen stukken. Onderdeel B 7. Algemeen vragenuur. Onderdeel C C-l Ter advisering 8. Besluitvorming ICT gerelateerde financiën 9. Definitiefontwerp gemeentehuis en kredietaanvraag C-2 Ter bespreking 10. Voortgangsrapportages Majeure projecten commissie Middelen C-3 Ter besluitvorming 11. Vaststelling van de toezeggingenlijst commissie Middelen. Onderdeel D 12. Rondvraag 13. Sluiting. Agenda voor de vergadering van de commissie Maatschappelijke Diensten, op donderdag 22 april 2010, aanvang 20.00 uur, in het gemeentehuis. Onderdeel A 1. Opening 2. Mededelingen 3. Spreekrecht publiek 4. Vaststelling van de agenda 5. Notulen van de openbare vergadering van de commissie Maatschappelijke Diensten, gehouden op 11 maart 2010 6. Ingekomen stukken. Onderdeel B 7. Algemeen vragenuur. Onderdeel C C-l Ter advisering 8. Verordening Cliëntenparticipatie WWB en WIJ 9. Renovatie/uitbreiding gymzaal Langeweg (gymnastiekvereniging St. Christoffel) C-2 Ter bespreking 10. Voortgangsrapportage Projecten MD C-3 Ter besluitvorming 11. Afspraken- en toezeggingenlijst. Onderdeel D 12. Rondvraag 13. Sluiting. Burgemeester en Wethouders hebben de volgende regelingen vastgesteld: - Beleidsregels ontheffingen voetgangersgebied Venray Centrum - Beleidsregels buiten toepassing laten plaatsingsverbod fietsen Venray Centrum. Deze regelingen treden op 16 april 2010 in werking. De regelingen liggen ter inzage. Burgemeester en Wethouders hebben de volgende mandaten vastgesteld: - Mandaat aan de afdelingsmanager van de afdeling Maatschappelijke Diensten om besluiten te nemen strekkende tot het buiten toepassing laten van het plaatsingsverbod van fietsen in het centrum van Venray - Mandaat aan de afdelingsmanager Openbare Ruimte om besluiten te nemen strekkende tot het verlenen van een ontheffing voor het berijden van de straten of gedeelten van straten in het voetgangersgebied van het centrum van Venray. Vervolgens hebben de afdelingsmanagers van de afdeling Maatschappelijke Diensten en Openbare Ruimte de volgende ondermandaten vastgesteld: - Ondermandaat aan medewerkers front-office en front-back-office om besluiten te nemen strekkende tot het buiten toepassing laten van het plaatsingsverbod van fietsen in het centrum van Venray - Ondermandaat aan de verkeerskundigen en de beheerder verkeer strekkende tot het verlenen van een ontheffing voor het berijden van de straten of gedeelten van straten in het voetgangersgebied van het centrum van Venray. Dit betekent dat de hierboven vermelde afdelingsmanagers besluiten nemen namens het college. De afdelingsmanagers hebben de bevoegdheden om besluiten te nemen ondergemandateerd aan (bepaalde) medewerkers van de afdelingen Maatschappelijke Diensten en Openbare Ruimte. De mandaten en ondermandaten treden op 16 april 2010 in werking en liggen ter inzage. - Verordening Rekenkamercommissie Venray 2010. De gemeenteraad heeft deze verordening op 30 maart 2010 vastgesteld. De verordening treedt op 16 april in werking. U kunt de desbetreffende stukken gedurende vier weken inzien. - Kiekweg, Janslust, Kulutweg Venray - wijziging bebouwde komgrens - Nieuwe Overloonseweg Venray - wijziging bebouwde komgrens - Bedrijventerrein De BlaktVenray, aan de Nobelstraat, Newtonstraat, Blakterweg, alsmede een nog niet bekende straatnaam tussen de Van Leeuwenhoekstraat en de -Oirloseweg - wijziging bebouwde komgrens. U kunt de desbetreffende stukken van 16 april t/m 27 mei 2010 (zes weken) inzien. Wanneer u belanghebbende bent, kunt u tijdens de inzagetermijn een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij de gemeenteraad. Een bezwaarschrift moet worden ondertekend en ten minste bevatten: -de naam en het adres van de indiener -de dagtekening -een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht -de gronden van het bezwaar. Gelijktijdig met het indienen van een bezwaarschrift kunt u -als onverwijlde spoed dit vereist- de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond (Postbus 950, 6040 AZ Roermond) vragen een voorlopige voorziening te treffen. Een verzoek om een voorlopige voorziening moet dezelfde gegevens bevatten als het bezwaarschrift. - Centrum Venray - instellen voetgangersgebied kernwinkelgebied - Centrum Venray - instellen van een parkeer- of plaatsingsverbod voor fietsen en bromfietsen - Centrum Venray - nemen van een aanwijzingsbesluit op grond van artikel 5:12 APV voor handhaving van parkeer- en plaatsingsverbod voor fietsen en bromfietsen - Hofstraat en Wilhelminastraat - instellen 30 km/h zone - Westsingel - diverse verkeersmaatregelen. U kunt de desbetreffende stukken van 16 april 2010 tot en met 27 mei 2010 inzien (zes weken). Wanneer u belanghebbende bent, kunt u tijdens de inzagetermijn een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij Burgemeester en Wethouders. Een bezwaarschrift moet worden ondertekend en ten minste bevatten: - de naam en het adres van de indiener - de dagtekening - een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht - de gronden van het bezwaar. Gelijktijdig met het indienen van een bezwaarschrift kunt u -als onverwijlde spoed dit vereist- de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond (Postbus 950, 6040 AZ Roermond) vragen een voorlopige voorziening te treffen. Een verzoek om een voorlopige voorziening moet dezelfde gegevens bevatten als het bezwaarschrift. - De Bleek 1, 3, 5 en 7, Venray - vergroten van het winkelpand (nr. bal00131) - Wisselhof 1, Leunen - wijzigen van de pui van de garage (nr. bal00132) - Enge Steeg 1, Leunen - bouwen van een varkensstal (nr. bal00133) - Puttenweg 48, Ysselsteyn - bouwen van een vleesvarkensstal fase 1 (nr. bal00134) - Buizerdlaan 18, Venray - bouwen van een terrasoverkapping (nr. bal00135) - Ysselsteynseweg 67, Ysselsteyn - vergroten van de vleesvarkensstal (nr. bal00136) - Kempkensberg 32, Ysselsteyn - vergroen van de pluimveestal (nr. bal00137) - Vingerhoedskruid 4, Venray - vergroten van de woning (nr. bal00138) - Paardekopweg 9, Ysselsteyn - bouwen van een kalkoenenstal (nr. bal00139) - Mina Krusemanstraat 2, Venray - bouwen van een veranda (nr. bal00140) - Zandbleek 38, Venray - vergroten van de woning (nr. bal00141) - Veulensewaterweg 22, Veulen - bouwen van een bedrijfswoning en bedrijfsgebouw (nr. bal00142). Reclamevergunningen - Kapelaanspad 4, Venray - plaatsen van gevelbelettering (nr. recll00015). Het betreft hier uitsluitend een kennisgeving. Deze aanvragen liggen niet ter inzage. U kunt geen zienswijze/bezwaar indienen. Voorgenomen buitenplanse vrijstellingen Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om, met toepassing van artikel 3.23 van de Wet op de ruimtelijke ordening, medewerking te verlenen aan de volgende bouw- en/of gebruiksprojecten: - Oude Oostrumseweg 16, Venray - bouwen van een garage en hobbyruimte (nr. bal00113). U kunt het ontwerpbesluit met bijbehorende stukken van 16 april t/m 27 mei 2010 (zes weken) inzien. Tijdens de inzagetermijn kunt u een gemotiveerde schriftelijke zienswijze indienen bij Burgemeester en Wethouders. Op verzoek kunt u ook een mondelinge zienswijze indienen, waarbij u de gelegenheid krijgt over het ontwerpbesluit van gedachten te wisselen. U wordt dan daartoe uitgenodigd voor een gesprek. Van de mondelinge zienswijze wordt een verslag gemaakt. Voorgenomen verlening monumentenvergunning Burgemeester en wethouders zijn voornemens om de volgende monumentenvergunning te verlenen voor het wijzigen en vergroten van het gemeentelijk monument: - Patersstraat 35, Venray - wijzigen gemeentelijk monument. U kunt het ontwerpbesluit met bijbehorende stukken van 16 april t/m 27 mei 2010 (zes weken) inzien. Tijdens de inzagetermijn kunt u een gemotiveerde schriftelijke zienswijze indienen bij Burgemeester en Wethouders. Op verzoek kunt u ook een mondelinge zienswijze indienen, waarbij u de gelegenheid krijgt over het ontwerpbesluit van gedachten te wisselen. U wordt dan daartoe uitgenodigd voor een gesprek. Van de mondelinge zienswijze wordt een verslag gemaakt. Voorgenomen binnenplanse ontheffingen Burgemeester en Wethouders zijn voornemens om, met toepassing van artikel 3.6 lid 1 sub c van de Wet ruimtelijke ordening en/of artikel van de Woningwet, medewerking te verlenen aan de volgende bouw- en/of gebruiksprojecten: - Pottevenweg 10-12, Ysselsteyn - bouwen van een vleesvarkensstal (nr. bal00037). U kunt de betreffende stukken van 16 april t/m 29 april 2010 (twee weken) inzien. Tijdens de inzagetermijn kunt u een schriftelijke zienswijze indienen bij Burgemeester en Wethouders. Burgemeester en Wethouders hebben de volgende vergunningen verleend: Bouwvergunningen - Vogezenlaan 11, Venray - bouwen van een tuinhuis (nr. bal00102, verzenddatum 09/04) - Mina Krusemanstraat 52, Venray - vergroten van de woning (nr. bal00103, verzenddatum 09/04) - Haviklaan 58, Venray - bouwen van een berging (nr. bal00086, verzenddatum 09/04) - Rouwkuilenweg 19, Ysselsteyn - verplaatsen van de entree (nr. bal00107, verzenddatum 09/04) - Stationsweg 46, Venray - verbouwen en vergroten van de boerderij tot multifunctioneel gebouw met kantoren en zalen, verbouwen van het koetshuis tot kantoorgebouw met infocentrum en de verbouw van de kinderboerderij (nr. ba090422, verzenddatum 09/04) - Vredeweg 17, Vredepeel - wijzigen van verleende bouwvergunning ba090140 (varkensstal) (nr. bal00027 fase 1, verzenddatum 09/04). Sloopvergunningen - Laagheidseweg 8, Venray - slopen van de woning, garage en tuinhuis (nr. slpl00018, week 15 adv.indd 20 Burgemeester en Wethouders zijn van plan hogere grenswaarden vast te stellen voor: - Burgemeester Ponjeestraat te Wanssum - nieuwbouw woningen (inkl000844). U kunt de desbetreffende stukken van 16 april t/m 27 mei 2010 inzien. Tijdens de inzagetermijn kunt u een schriftelijke zienswijze indienen bij Burgemeester en Wethouders. Een zienswijze kan ook mondeling ingediend worden tijdens een -op verzoek- te houden openbare zitting. Burgemeester en Wethouders van Venray zijn voornemens, op grond van artikel 1.3.1 Besluit ruimtelijke ordening, het volgende bestemmingsplan voorte bereiden: - WoningbouwKerkhoek Oirlo (NL.IMR0.0984.BP09004). Het bestemmingsplan voorziet in het mogelijk maken van woningbouw aan de zuidoostzijde van het kerkdorp Oirlo. Hierdoor zal een uitbreiding van de dorpskern kunnen worden gerealiseerd. - Bedrijventerrein Agrobaan Ysselsteyn (NL.IMR0.0984.BP09020). Het plan voorziet in een actualisatie van het bestemmingsplan Agrarische bedrijventerrein Ysselsteyn. Belangrijke aspecten aan het nieuwe bestemmingsplan zijn dat het uit te werken gedeelte van het bedrijventerrein wordt ingevuld met de bestemming bedrijfen de staat van bedrijfsactiviteiten wordt uitgebreid. Met betrekking tot het voornemen liggen nog geen stukken ter inzage en wordt er nog geen gelegenheid geboden om zienswijzen in te dienen. Dit voornemen is niet aan een onafhan kelijke instantie toegestuurd ter advisering. Te zijner tijd zal de mogelijkheid bestaan om zienswijzen met betrekking tot het ontwerp-bestemmingsplan naar voren te brengen. Burgemeester en Wethouders van Venray maken, gelet opde Wet ruimtelijke ordening, de ter inzage legging bekend van het ontwerp wijzigingsplan: - Burgemeester Ponjeestraatwijziging 2. Het ontwerpplan voorziet in het toestaan van vier woningen van het type tweekappers in plaats van één vrijstaande woning. De binnenplanse wijzigingsbevoegdheid in bestemmings plan 'Burgemeester Ponjeestraat' voor wijzigingsgebied 2 wordt toegepast. U kunt het ontwerpbesluit met bijbehorende stukken van 16 april t/m 27 mei 2010 (zes weken) inzien. Daarnaast kunt u de stukken raadplegen via www.venray.nl. Tijdens de inzagetermijn kunt u een gemotiveerde schriftelijke zienswijze indienen bij Burgemeester en Wethouders. Op verzoek kunt u ook een mondelinge zienswijze indienen, waarbij u de gelegenheid krijgt over het ontwerpbesluit van gedachten te wisselen. U wordt dan daartoe uitgenodigd voor een gesprek. Van de mondelinge zienswijze wordt een verslag gemaakt. Burgemeester en wethouders van Venray maken, gelet op de Wet ruimtelijke ordening, de ter inzage legging bekend van het vastgestelde projectbesluit: - Molenhoek 14 te Oirlo (NL.IMR0.0984.PRB09020-on01). Het vastgestelde projectbesluit voorziet in het uitbreiden van het pluimveebedrijf. U kunt het vaststellingsbesluit met bijbehorende stukken van 16 april t/m 27 mei 2010 (zes weken) inzien. Binnen de genoemde termijn is het vastgestelde projectbesluit en de hier bijbehorende stukken beschikbaar gesteld en verbeeld op www.venray.nl Wonen leven Wonen bouwen Bestemmingsplannen Projectbesluiten. Hier vindt u de directe links naar de bestanden. Tevens kunt u het vastgestelde projectbesluit raadplegen op www.ruimtelijkeplannen.nl en op het gemeentehuis (digitaal en op papier). U kunt tijdens de inzagetermijn beroep indienen tegen het projectbesluit en een eventuele aanwijzing bij de Rechtbank Roermond (Postbus 950, 6040 AZ Roermond) indien: - u belanghebbende bent of - indien u niet eerder een zienswijze heeft ingediend redelijkerwijs kunt aantonen dat u niet in staat bent geweest tijdig een zienswijze in te dienen of - indien er sprake is van een wijziging ten opzichte van het ontwerpplan. Een beroepschrift moet worden ondertekend en ten minste bevatten: - de naam en het adres van de indiener - de dagtekening - en omschrijving van het besluit waartegen het beroep is gericht - de gronden van het beroep. Gelijktijdig met het indienen van een beroepschrift kunt u - als onverwijlde spoed dit vereist - de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond vragen een voorlopige voorziening te treffen. Het besluit treedt dan niet eerder in werking totdat op het verzoek is beslist. Een verzoek om een voorlopige voorziening moet dezelfde gegevens bevatten als het beroep schrift. De gemeenteraad heeft op 30 maart 2010 verklaard dat een algehele herziening van het volgende bestemmingsplan wordt voorbereid: - Voorbereidingsbesluit Buitengebied (NL.IMR0.0984.VBB10001-va01). Het voorbereidingsbesluit treedt op 16 april 2010 in werking voor de periode van een jaar. Besluiten Monumentenvergunnigen - Grote Markt 24 - vervangen/wijzigen glas-in-loodraam (nr. mon090003, verzenddatum 09/04). U kunt de desbetreffende stukken vanaf heden inzien. Wanneer u belanghebbende bent kunt u -binnen zes weken na de dag van verzending- een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank te Roermond. Een beroepschrift moet worden ondertekend en ten minste bevatten: - de naam en het adres van de indiener - de dagtekening - een omschrijving van het besluit waartegen het beroep is gericht - de gronden van het beroep. Een monumentenvergunning treedt in werking zes weken na de dag van verzending van het besluit. Gelijktijdig met het indienen van een beroepschrift kunt u - als onverwijlde spoed dit vereist - de voorzieningenrechter van de Rechtbank te Roermond (Postbus 950, 6040 AZ Roermond) vragen een voorlopige voorziening te treffen. Het besluit treedt dan niet eerder in werking totdat op het verzoek is beslist. Een verzoek om een voorlopige voorziening moet dezelfde gegevens bevatten als het beroepschrift. Indien u tijdens de avondopenstelling een verleende vergunning wilt inzien, verzoeken wij u vóór 17.00 uur telefonisch contact op te nemen met de afdeling Publieksdiensten. U kunt het voorbereidingsbesluit met bijbe horende stukken inzien. Het voorbereidings besluit en de hier bijbehorende stukken zijn beschikbaar gesteld en verbeeld op www.venray.nl Wonen leven Wonen bouwen Bestemmingsplannen In voor bereiding zijnde bestemmingsplannen. Hier vindt u de directe links naar de bestanden. Tevens kunt u het voorbereidingsbesluit raadplegen op www.ruimtelijkeplannen.nl en op het gemeentehuis (digitaal en op papier). verzenddatum 09/04) Stationsweg 46, Venray - gedeeltelijke sloop van opstallen (nr. slp090048, verzenddatum 09/04). Burgemeester en Wethouders zijn van plan voor de inrichting gelegen aan: - Smakterweg 31 Venray - een revisievergunning te verlenen aan Penn Colorlnternational BV, Smakterweg 31te Venray voor de productie van kunststof kleurgranulaat en de daarmee samenhangende bouwkundige uitbreiding van het bedrijfspand (MM100005) - Heidseweg 9 Heide - een revisie vergunning te verlenen aan J.J.L. van Dijk, Heidseweg 9 te Heide voor een fok- en vleesvarkenshouderij en landbouwproductiebedrijf (MM100025). Aan de vergunningen worden voorschriften verbonden om nadelige gevolgen voor het milieu te voorkomen ofzoveel mogelijkte beperken. U kunt het ontwerpbesluit met bijbehoren de stukken van 16 april t/m 27 mei 2010 inzien. Tijdens deze inzagetermijn kunt u schriftelijk een gemotiveerde zienswijze over het ontwerpbesluit bij Burgemeester en Wethouders naar voren brengen. Op telefonische afspraak kunt u ook mondeling uw zienswijze naar voren brengen. Tegen het besluit kunt u later alleen beroep indienen wanneer u belanghebbende bent en tijdig een zienswijze over het ontwerpbesluit naar voren hebt gebracht of aantoont dat u hiertoe redelijkerwijs niet in staat bent geweest. 15 april 2010 Burgemeester en Wethouders van Venray Colofon De gemeentepagina is een uitgave van de gemeente Venray. De redac tie stelt deze pagina samen met veel aandacht en zorg. Toch kan niemand aan de inhoud ervan rechten ontle nen. Overnemen van artikelen mag alleen met toestemming van de eindredactie. Redactie Gemeente Venray Eindredactie Team Communicatie gemeenteVenray, 52 33 33 Fotografie Mijntje Wismans, Gé Hirdes Basis-ontwerp LaVerbe, Nijmegen Lay-out Studio Accent, Venray

Peel en Maas | 2010 | | pagina 20