(witron) cv-servicemonteur Bubbels Venray ZONWERINGSMONTEUR Uitnodiging i» VERTALER MOEDERDAG ID parttimehoreca personeel (m/v) Secretaresse, Wat zoeken wij? Een zelfstandige, collegiale medewerker met technisch inzicht. Liefst met ervaring. Wij bieden u: een zelfstandige afwisselende baan goed salaris goede secundaire arbeidsvoorwaarden. TEELTMEDEWERKER CHAMPIGNONS FOTC)| PEEL EN MAAS Donderdag 8 april 2010 - Pagina 8 Witron heeft ruim 1200 medewerkers met vestigingen in Nederland, Duitsland, Engeland, Spanje en USA. Ter versterking van ons secretariaat in Venray zoeken we op korte termijn een: voor ongeveer 16 uur verdeeld over 4-5 dagen/week De werkzaamheden zijn o.a.: - beantwoording telefoon; - afhandeling email en post - div. kantoorwerkzaamheden zoals: inkopen lunch, inkopen kantoorartikelen, beheren kasboek, verwerken declaraties. - adhoc ondersteunen van branchmanager - gereedmaken en verzenden van mailingen etc. Wij vragen de volgende functie- en opleidingseisen: MBO (plus) secretarieel met aantoonbare ervaring uitstekende beheersing van MS Office 2007 uitstekende beheersing van Nederlands, Engels en Duitse taal Zelfstandig, assertief en flexibel Wij bieden: Een tijdelijk contract met de mogelijkheid tot een vaste aanstelling. Het salaris is marktconform. Voldoe jij aan bovenstaand profiel, mail dan je sollicitatiebrief voorzien van CV en motivatie naar vacatures@witron.nl t.a.v. Irma Thijssen o.v.v. vacature secretaresse De sluitingstermijn is 15 april 2010. Alleen sollicitaties die voldoen aan bovengenoemd profiel worden in behandeling genomen. Wij verheugen ons op je reactie! Jdd Jij OTTO Wok Force BV heeft een vacature van VACANT Je maakt deel uit van ons secretariaatteam en werkt daarin nauw samen met jouw twee collega's. Naast het zorgvuldig uitvoeren van vertalingen van Pools naar het Nederlands/Engels en van Nederlands naar Pools/Engels, ben je ver antwoordelijk voor het managen van vertaalprojecten. Je verantwoordelijkheden zijn het vertalen van teksten. Het leveren van kwaliteit binnen de overeengekomen levertermijn en het managen van vertaalprojecten. Wij vragen de volgende functie- en opleidingseisen: Je hebt bij voorkeur een vertaalopleiding genoten dan wel een relevante taal gestudeerd en/of je beschikt over enkele jaren ervaring als vertaler. Je hebt een goede beheersing van het Nederlandse, Engelse en Poolse taal (spreekt Pools als moedertaal). Duitse taal is een pre. Wij vragen een relevante opleiding op HBO- of universitair niveau of een uit gebreide en relevante praktijkervaring. Een proefvertaling en gespreksronde maken deel uit van de procedure. Onze contactgegevens: Janina de Vos HR functionaris jdevos@ottoworkforce.eu 0478-529939 facilitair, eu Versleijen Wij zijn een middelgroot installatiebedrijf dat onderdeel is van Versleijen Holding en installeren centrale verwarming, sanitair en loodgieterswerk voor particulieren, bedrijven en in de woningbouw in Noord-Limburg en Noord Oost Brabant. Wij zijn op zoek naar een ervaren m/v Werkzaamheden: Wij bieden u: Oplossen van storingen en onderhoudswerk Zeer afwisselend en zelfstandig werk. Ongedwongen werksfeer. Evt. mogelijkheid voor verdere scholing. Prima salaris en toeslagen. Diverse extra's. Bent u geïnteresseerd? Neem dan, bij voorkeur per e-mail, contact op met: Versleijen Installatie Techniek, Paul Versleijen, paulversleijen@versleijen.com Castenrayseweg 14, 5808 AG Oirlo. Telefonische inlichtingen: 0478-571941. personeelsdiensten Voor meerdere opdrachtgevers zoeken wij: - Lassers (MIG/MAG en TIG) - Kwaliteitscontroleurs voedingsmiddelen industrie - Ingenieurs (WTB) - Operators voedingsmiddelen industrie - medewerker bedrijfsbureau voor onsGrand Café beneden de bioscoop. Je hebt kennis van de horeca, ruime ervaring en je weet wat het is om op onregelmatige tijden te werken, dan zijn wij wellicht op zoek naar jou! Tevens beschik je over communicatieve sociale vaardigheden, en spreekt vloeiend algemeen beschaafd Nederlands. Wij hebben enkele vacatures dus reageer snel! Stuur je sollicitatie brief met toelichting en werkervaring naar: Bubbels Venray Kempweg 2B 5801 VS Venray Reeds 45 jaar dé specialist op het gebied van Rolluiken en Zonweringen is op zoek naar een: Bent u geïnteresseerd? Stuur dan uw reactie naar: Vera Venray BV, De Hulst 19, 5807 EW Oostrum t.a.v. Ton Alders info@vera.nl Tel 0478-581486 We nodigen onze leden van harte uit voor dé Rabobank Venray Ledenbijeenkomst op 26 april 2010. U bent welkom vanaf 19.30 uur in de Schouwburg in Venray. De volledige agenda, de notulen van de vorige vergadering en de overige relevante stukken liggen voor leden ter inzage op ons kantoor in Venray. We hopen u te mogen verwelkomen! Verkorte agenda: - Notulen vorige vergadering - Benoeming leden ledenraad -Ontwikkelingen bij RabobankVenray - Rondvraag (graag vooraf schriftelijk indienen) - Beleving van de Floriade! De afdelingscommissies Wij heten onze leden van harte welkom! www.rabobank.nl/venray - wij bieden een afwisselende baan met alle voorkomende werkzaamheden in onze champignonkwekerij - salaris volgens CAO Paddenstoelen - fulltime dienstverband - goede enthousiaste en flexibele inzet - enige ervaring gewenst maar is geen must Heb je interesse of wil je graag nog meer informatie? Neem dan contact op met: Sikes Champignons BV Rouwkuilenweg 43 5813 BH YSSELSTEYN Telnr. 0478-541620 Mobiel 06-48432377 of 06-29501929 www.gossimijne.nl Parttime medewerkers bediening m/v Parttime afwashulp m/v Parttime keukenhulp m/v Witron is een wereldwijd opererende System Integrator, gespecialiseerd in het ontwerp en de turnkey realisatie van innovatieve en hoog dynamische material handling systemen. Tot onze klantenkring behoren vele vooraanstaande bedrijven uit verschillende branches. Onze eigen leveringsomvang bij deze systemen betreft naast het ontwerp en het project management ook de complete plc-besturing en de warehouse management software. Door overtuigende concepten, compromisloze klantoriëntatie en bovenmatige inzet hebben wij ons een leidinggevende positie op dit gebied verworven. WITRON Engineering BV T.a.v. Irma Thijssen Keizersveld 47c NL-5803 AM VENRAY Tel.: +31 (0)478 551855 Email:vacatures@witron.nl www.witron.com Active Personeelsdiensten bemiddelt al jaren actief tussen werkzoeken den en bedrijven op diverse niveaus. (MBO niveau) Werken in 4/5 ploegendienst met goede administratieve achtergrond Kijk voor meer informatie op www.activepersoneel.nl Active Personeelsdiensten Eindstraat 48, 5801 CR Venray T: 0478-580647 E: info@activepersoneel.nl Wij zijn op zoek naar enthousiast Rabobank. Een bank met ideeën. Coöperatieve RabobankVenray U.A. gevestigd te Venray Rabobank IS OP ZOEK NAAR: BISTRO DA'S LEKKER! Veghel Venray Uden i Cossimijne Groep is voor haar locatie Venray op zoel? naar Parttime baan, 4 -16 uur per weel? Leeftijd vanaf 17 jaar Weet van het verblijf van de gasten een bijzonder verblijf te mal?en Prima arbeidsvoorwaarden Tevens zijn wij op zoel? naar een Parttime baan, 4 - 8 uur per weel? Leeftijd vanaf 16 jaar Prima arbeidsvoorwaarden Parttime baan, 4 -12 uur per weel? Leeftijd vanaf 17 jaar Prima arbeidsvoorwaarden Gossimijne is geopend vanaf 16.00 uur, de werkzaamheden zijn uiteraard ooi? in het weekend Heb je interesse? Stuur dan een mail naar: Pierre Vink Pierre@gossimijne.nl Postbus 844 5340 AV Oss Steenstraat 13, 5961 ET Horst T: 077-3981645 E: info@fotoid.nl adv week 14.indd 8 07-04-2010 15:46:39

Peel en Maas | 2010 | | pagina 8