De schijnwerj op: Denny (Holthei Weer verlies Volharding Onnodige nederlaag SSS Topklasse raakt uit zicht voor Venray Rode kaarten redden punt Venray naar Dijkse Boys •S ^Venray Kersten Europe Summa Topschutters Klassement J FLE> TRONICS PEEL EN MAAS top inn town BVV'27 SV Geijsteren Mager paasweekeinde levert slechts een punt op ra cu brauwen fronsen. De uitstekende eerste helft wordt afgesloten met een magere 1-0 voorsprong. "Het beste voetbal dat Venray dit seizoen heeft laten zien", merkt een trouwe sup porter opgetogen op. Na de hervatting zijn de rood-witten onherkenbaar. "Het verschil tussen beide helften is veel te groot", constateert ook verliezend trai ner Jan Poels. "Voor rust zijn we heer en meester. We wisten dat Baronie zou komen. Maar wij moesten gewoon doorgaan en goed in de organisatie blijven spelen. En toch gaat het mis. De 1-1 valt uit een inworp van ons. En dan valt het ineens helemaal weg. We zijn te fragiel, niet volwassen genoeg", concludeert Poels, die openlijk twijfelt aan een plek in de topklasse. "Iedereen wil het graag, maar je moet ook reëel zijn. Twee punten uit de laatste vijf duels is veel te weinig. We zijn er blijk baar nog niet klaar voor. Vandaag had den we voor eigen publiek de winst moeten pakken." VV Holthees Oostrum verdedigt koppositie thuis tegen SV United SPORT2000 Donderdag 8 april 2010 - Pagina 19 De redactie van Peel en Maagnet ook in het voetbalseizoen 2009-2010 we lijks een speler of trainer van een amateurvereniging uit de gemeenten Ven en Meerlo-Wanssum inyde schijnwerpers. Ook spelers van SSS'18, Volhart en Holthees worden^nde rubriek 'De Schijnwerper op...' aan de tand geve De gastspeler voorspelt net als de voetbalkenners van het Venrayse nieuws ook nu weer de uitslagen van tien amateurduels die dat weekend gesp worden. Zijaroe voorspellingen van de gastspeler beter, dan wint hij een voor de jeugdafdeling van zijn voetbalvereniging, die beschikbaar wordt ges door Sport-Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week in De schijnwerper op: Denny Loenen, verdediger van Holthees. Naam: Denny Loenen Woonplaats:Vierlingsbeek Partner: Joyce, mijn vriendin Beroep/ studie: student bouwkunde Club: Holthees Positie: rechtsachter Hoogtepunt: het kampioenschap met Holthees Dieptepunt: ik heb nog geen diepte punten gehad Beste trainer: Hans Willems Slechtste trainer: Marco Benneheij Beste boek/tijdschrift/krant: Voetbal International Andere hobby's: heb ik niet Mooiste vrouw: Megan Fox Favoriete club: Ajax Favoriete speler: Wesley Sneijder Favoriete tv-programma: Voetbal International Favoriete vakantieland: Griekenland Wie wordt kampioen in jullie klasse?: Oostrum Wie wordt laatste in jullie klasse?: Excellent Denny Loenen redactie Dijkse Boys-Venray 2-2 3-1 Volharding-HVCH 1 -3 1 -2 SSS'18-Wilhelmina'08 3-0 3-1 Leunen-Estria 2-1 1 -2 HBV-Swolgense Boys 0-2 1-2 Oostrum-SV United 3-1 4-2 Holthees-DEV Arcen 2-1 1-1 Merselo-Menos 2-0 3-2 SVOC'01-EWC'46 1 -1 3-2 HRC'27-Ysselsteyn 1 -2 1 -1 11 8 Steeghs 7 6 5 Bas Camps (Oostrum) heeft het niet kunnen bolwerken tegen Peel en Maas redacteur Henk Lammen. Camps behaalde met zijn voorspellingen vier punten, tegenover Lammen zes. Met vier punten deelt Bas Camps de achtste plaats. De stand: 1) Guus Gielens (Leunen)*** 2) Martijn Christians (Swolgense Boys) 3) Ferry Heijl (Holthees), Stefan Dielissen (Merselo) en Freek (SVOC'01) 6) Roel Vissers (SV United) en Ruud Janssen (Volharding) 8) Khalid Hlimi (SV Venray) en Sam Meeuse (SSS'18) 10) Daan Geenen (SV Venray), Bas Camps (Oostrum) en Tom Rutten (Swolgense Boys) 4 13) Ales Jurcik (SSS'18) en Nick van Hoek (Leunen) 3 15) Ralph Kessels (Oostrum) en Tim Vervoort (TOp'27) 2 17) Dave Hendriks (Volharding) en Thijs Hendriks (Ysselsteyn) 1 punt. Thijs Hendriks (Ysselsteyn) heeft de uitslagen van de wedstrijden Elsendorp- Merselo en Lottum-SVOC'01 nog tegoed. Sam Meeuse (SSS'18) heeft de uitslagen van de wedstrijden Herpinia-Volhar- ding en Fiducia-Merselo nog tegoed. Guus Gielens (Leunen) heeft de uitslag van het duel Meterik-SV United nog tegoed. Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het groot aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2009-2010. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2009-2010. U wordt verzocht de namen van de topscorers door te geven via het emailadres manuelc@summa.nl. In het teamklassement delen Ven- ray en SVOC'01 nu de toppositie met ieder 46 treffers, Oostrum volgt met 41 goals op gepaste afstand. In het individuele klassement blijft Ruud Custers (Oostrum) aan kop met vijftien goals. Paul Jeurissen (Yssel- steyn) scoorde afgelopen weekend tweemaal en staat nu alleen tweede met elf doelpunten. Teamklassement I) SV Venray en SVOC'01 46 3) Oostrum 41 4) Ysselsteyn 40 5) Merselo 33 6) Volharding 31 7) SV United 29 8) Swolgense Boys 27 9) Holthees en Leunen 20 II) TOP'27 19 12) SSS'18 17 Individueel klassement 1) Ruud Custers (Oostrum) 15 2) Paul Jeurissen (Ysselsteyn) 11 3) Freek Thoone (Venray), Gijs Dinghs (SVOC'01), Sander Thijssen (Swolgen- se Boys) en Chris Wilschut (Oostrum) 10 7) Bas Heijnen (Swolgense Boys) 9 8) Maikel Wismans (SVOC'01) 8 9) Phil Versteegen (Ysselsteyn), Joost Jenneskens (SV United) en Ahmad Qurishi (Merselo) 7. Venlosche Boys - Volharding 2-1 (0-1). Doelpunt Volharding: Vincent Buyssen. Volharding ging op tweede paasdag in de tweede klasse H geheel onnodig de boot in bij Venlosche Boys. Na een terechte 0-1 ruststand lieten de rood- witten de overwinning na de thee alsnog glippen: 2-1. Eerder dit seizoen werd thuis nog zeer eenvoudig afge rekend met 'de Boys' (4-0, red.). Het betekende de vierde nederlaag op rij voor de equipe van trainer Stephan Sijbers. Volharding is daardoor gezakt naar de negende plek op de ranglijst en zelfs in de gevarenzone terecht gekomen. Het veld ligt inmiddels zo dicht bij elkaar dat zelfs de num mer vier, SSS'18, nog niet vrij is van degradatiezorgen. De komende twee thuiswedstrijden zullen punten op moeten leveren, te beginnen zondag tegen koploper HVCH (dat zondag al promoveerde naar de 1e klasse, red.). Met nog vijf wedstrijden te gaan heb ben de Vierlingsbekenaren nog alles in eigen hand. Volharding moest in Venlo aantreden zonder de geschors te aanvoerder Rob Branje, een forse aderlating vooraf. Achteraf gezien viel dat wel mee aangezien zijn ver vanger Patrick van Kempen zich ont popte tot de beste man op het veld. Hij slaagde erin om op het bijzonder slechte veld in Venlo telkens de voet ballende oplossing te vinden en had legio intercepties van waaruit hij iede re keer weer de goede voortzetting wist te doen. Volharding-trainer Step- han Sijbers had nog een konijn uit de hoge hoed getoverd. Hij had namelijk een basisplaats in petto voor A-junior Vincent Buyssen in een systeem met twee spitsen. De jongeling hield Erik Ermers en topscorer Dave Hendriks op de bank. Buyssen maakte vorige week al zijn debuut als invaller in de hoofdmacht en mocht nu dus van aan vang aan zijn kwaliteiten laten zien. Al snel liet Buyssen zien dat de keuze van Sijbers een goede was. Na twaalf minuten spelen speelde de junior op een onbevangen manier een Venlo- sche Boys-verdediger met een mooie schaar uit en veroverde daarmee een hoekschop. De corner werd getrapt door de gretige Mark Blenckers en belandde voor de voeten van Buyssen, die niet aarzelde en de bal droog bin nenschoot: 0-1. Voor de openingstref fer had Volharding-goalie Erik Hubers aan de andere kant een keer met de voeten moeten redden op een inzet van Etienne Verhofstad. Volharding was echter de ploeg met het initia tief en nagenoeg de hele wedstrijd de bovenliggende partij. Nog voor rust waren Chris van Duijnhoven met een schot en Patrick van Kempen met een vrije trap dicht bij een verdubbe ling van de voorsprong. Ook na de thee was er aanvankelijk geen vuil tje aan de lucht voor Volharding. Zo zag Roel Gerrits zijn inzet van de lijn gehaald. Na een klein uur spelen viel de gelijkmaker plotseling uit het niets. Volharding-keeper Erik Hubers ver zuimde een corner klem te pakken. In plaats daarvan bokste de goalie de bal precies voor de voeten van Jos Dries- sen en die zorgde met een schuiver in de benedenhoek voor de absoluut onverdiende 1-1. Voetballend bleef Volharding aardig spelen op de 'knol lentuin' in Venlo. Een kwartier voor tijd leken de roodwitten de verdiende zege alsnog naar zich toe te trekken. Een schitterende steekbal van Vincent Buyssen zette Mark Blenckers alleen voor Venlosche Boys-keeper Ghanno Gassam. De doelman verrichte ech ter een schitterende redding op de goed ingeschoten bal van Blenckers. In plaats van de winst te pakken gaf Volharding vervolgens zes minuten voor tijd de wedstrijd helemaal weg. Weer zag Erik Hubers er niet al te best uit. In plaats van uit te komen op een bal die bleef hangen op de rand van het vijf-meter-gebied de lucht, bleef de goalie op de lijn staan waardoor Jos Driessen met zijn tweede treffer van de middag de 2-1 simpel binnen kon schieten en Volharding in rouw dompelde. Herpinia- SSS'18: 1-0 (0-0). SSS'18 heeft maandag in Herpen een onnodige nederlaag geleden in de tweede klasse H. Waar ieder een -zeker na een van beide kanten zwakke tweede helft- tevreden was met het doelpuntloze gelijke spel, wist Herpinia toch drie punten bij te schrijven door niet adequate ingrij pen van de Overloonse achterhoede in de voorlaatste minuut. Overloon begon de wedstrijd heel voortvarend, en speelde de eerste tien minuten fris van de lever. Dit leverde een aantal goede kansen op en de gasten hadden zelfs op voorsprong kunnen komen als de afwerking wat nauwkeuriger geweest was. Daarna viel Overloon wat terug, zonder dat Herpinia daar veel tegenover wist te stellen. In de twintigste minuut moest Herpinia- doelman Van Son gestrekt naar de hoek om een doelpunt te voorkomen en een minuut later moest SSS'18- doelman Jurcik voor het eerst echt in actie komen om een inzet te pareren. Het spel was nu meer in evenwicht en de gevaarlijke situaties ontston den voornamelijk bij vrije trappen en corners, waarbij de harde wind een belangrijke rol speelde. Ook in de tweede helft kwam Overloon beter uit de startblokken, maar de kansjes werden niet benut. Het werd allengs duidelijk dat er deze middag niet veel gescoord zou wor den. In de 75ste minuut voorkwam doelman Jurcik met een prima save een tegentreffer, en dit bleef heel lang het hoogtepunt van de tweede helft. In die tweede helft maakte wel Joey de Bouville zijn rentree na een zeer lange blessureperiode. Iedereen had zich verzoend met een puntende- ling tot de Overloonse verdediging slecht reageerde op een lange bal en Jordy Suppers vrij voor doelman Jurcik opdook en geen fout maakte. Een paar minuten later floot de goed leidende scheidsrechter Koeslag uit Gendringen af. SSS'18-Nulandia: 1-0 (0-0). Doelpunt SSS'18: Stan van Raay SSS'18 behaalde zaterdag een zwaarbevochten overwinning op Nul- andia. Onder zware omstandigheden, -veel wind en regen en een nat en zwaar veld- hadden beide teams veel moeite om spektakel te laten zien. Nulandia combineerde makkelijker, maar de betere kansen waren voor Overloon. Nulandia probeerde SSS'18 via snelle combinaties naar achteren te drukken, maar behoudens een paar corners ontstond er weinig gevaar. Het eerste echte kansen werden na 25 minuten gecreëerd. Eerst moest doelman Schol ver uit zijn doel een bal half onderscheppen, maar de inzet van Overloon kant was net te kort om de ploeg op voorsprong te zetten en in de tegenaanval voorkwam de lat boven doelman Dekkers een goal voor Nulandia. In de dertigste minuut was het wel raak. Een afgemeten voor zet van Roy Hendriks werd doorge- kopt door Teun van Bree en Stan van Raay wist de bal binnen te glijden. Met dit concept -voorzet, doorkop pen en proberen af te maken- wisten de langere Overloon aanvallers ver schillende keren gevaar te stichten, maar het bleef 1 - 0. In de tweede helft probeerde Nulandia met man en macht een goal te forceren, maar de eerste kans was voor Overloon. Wout Janssen schoof de bal echter voorlangs. De druk op de Overloon achterhoede werd groter. In de 71ste minuut leek -na een foutje in de Over- loon achterhoede- de gelijkmaker te vallen, maar de paal bracht uitkomst. Dit gebeurde een paar minuten later ook aan de andere kant, toen een vrij trap van Koen van Bree via de paal terugsprong. Vanwege diverse bles surebehandelingen telde de scheids er ruim tien minuten bij, en dat werd Overloonse ploeg bijna noodlottig. In de voorlaatste minuut ontsnapte Overloon aan de niet onverdiende gelijkmaker en kon het drie punten bijschrijven. Uitslagen United/BVV'27-Swolgense B Vet 2-2 BVV'27-Leunen 4 3-0 BVV'27 2-Wittenhorst 9 2-5 BVV'27 DA1-HRC DA1 2-1 Programma zaterdag 10 april Geysteren-United/BVV'27 Vet 16.30 Programma zondag 11 april America 2-BVV'27 11.00 Meterik 3-BVV'27 2 11.00 GFC'33 DA2-BVV'27 DA1 10.00 Uitslag Geijsteren-Resia 2 0-3 Programma zaterdag 10 april Geijsteren vet-SV United/BVV 16.30 Programma zondag 11 april Montagnards 5-Geijsteren 11.00 Wilt u het nieuws van SV Geijsteren per email ontvangen, stuur een email naar bram_derikx@hotmail.com [Sportnieuws -info ttoötö1- n IVtUfVr. ajRGTWTHn^ÖND^ Venray-Baronie 1-2 (1-0). Doelpunten: 30. Wout Gommers 1-0; 60. Tiago Faria de Silva 1-1; 70. Tiago Faria da Silva 1-2. Scheids rechter: Van Elswijk (Honselers- dijk). Toeschouwers: 1000. Gele kaart: Angelo van Mil. Daan Gee- nen (Venray) en Ruud van Dijk (Baronie). SV Venray: Nabbe; Van Mil, Gee- nen (79. Plugers), Lenders en Lin- ders (66. Custers); Van Bergen, Willemse, Crooij en Gommers; Joosten (85. Hlimi) en Thoone. Door Henk Willemssen Met nog vijf duels voor de boeg is er nog van alles mogelijk in de hoofdklasse B. Met slechts een punt uit het dubbele paaspro- gramma, lijken de Venrayse kan sen op directe promotie naar de topklasse echter aardig verkeken. Zeker na de nederlaag tegen Baro nie geloven alleen de allergroot ste optimisten nog in een goede afloop. Het is het derde 1-2 thuis- verlies op rij tegen een directe concurrent. Eerder stappen UNA en JVC Cuijk winnend van het veld. Vooral de manier waarop Venray paasmaandag verliest, doet de wenk- Bob Crooij van Venray passeert een speler van Baronie. Het siert de Venray-trainer dat hij - direct na de zo teleurstellende 1-2 nederlaag - zoveel realiteitszin toont. Natuurlijk zijn de kansen nog niet ver keken. De vijfde of zesde plaats bete kent het spelen van beslissingsduels Papendrecht-Venray 2-2 (2-0). Doelpunten: 31. Geert Bakker 1-0; 38. Geert Bakker 2-0; 67. Kha- lid Hlimi 2-1; 81. Wesley Plugers 2-2. Scheidsrechter: Wossink. Toe schouwers: 150. Rode kaart: 67. Danny van Valen (Papendrecht) en 68. Anton Hooghart (Papen- drecht) beiden vanwege neer halen tegenstander. Gele kaart: Freek Thoone en Khalid Hlimi (Venray). Uitslagen Holthees 2-EWC 3 0-2 Holthees 3-SV United 3-5 SV United-Holthees 4-0 Holthees 2-Heijen 3 2-1 Programma zaterdag 10 april Holthees vet.-SVSvet. 17.00 Programma zondag 11 april Holthees-DEV Arcen 14.30 DEV Arcen 2-Holthees 2 10.30 Oostrum 5-Holthees 3 9.30 Venray gaat zondag in Hel mond op bezoek bij Dijkse Boys, de nummer vier op de ranglijst. Venray staat zesde in de hoofd klasse B en kan bij winst op gelij ke hoogte met de Helmonders, die nog een duel tegoed hebben. Dijkse Boys is een tegenstander die Venray wel ligt. Op 8 novem ber wonnen de rood-witten thuis overtuigend met 4-1 van de toen malige koploper. Zowel Venray als Dijkse Boys heeft een magere paasdubbel achter de rug, die slechts een punt opleverde. Wel licht nog meer dan Venray streven de Helmonders naar de topklasse. Dijkse Boys zal er zondag alles aan gelegen zijn de Venraynaren op afstand te houden. Trainer Jan Poels kan niet beschikken over Daan Geenen,Angelo van Mil en Freek Thoone. Dit trio liep in het paasweekeinde een gele kaart op en is voor een duel geschorst. "Het wordt zondag een heel lastig verhaal bij Dijkse Boys", weet Jan Poels, die ondanks de matige serie de hoop op promotie nog niet heeft opgegeven. "We hebben nog vijf wedstrijden te gaan. Het is nog niet gelopen." Het bestuur van Venray heeft vanaf het begin geroepen dat het bereiken van de topklasse het doel is. Maar hoe reëel is dit voor de rood-witten die pas in 2008 - na een afwezig heid van dertien jaar - terugkeerden op het hoogste platform? Precies een jaar geleden verkeerde Venray nog in ernstig degradatiegevaar. Na 22 duels bivakkeerde de ploeg van Jan Poels medio april 2009 onder de rode streep. Een flinke eindsprint reikte uiteindelijk tot de zevende plek. Van de drie nieuwkomers heeft alleen Robert Willemse een basis plaats. Nick Bronzwaer is op de bank beland, terwijl Wesley Plugers tot nu toe slechts één keer in de basis ver scheen. Zoveel is er dus niet veran derd ten opzichte van vorig seizoen. Dat Venray continu in het linkerrijtje verkeert - met een uitschieter naar de tweede plek -, is al een mooie stap vooruit. Dat de rood-witten wel eventjes bij de bovenste vier gaan ein digen, mag niet zomaar worden ver wacht. Temeer daar de concurrentie (EVV, Dijkse Boys en JVC Cuijk) zich voor dit seizoen - in tegenstelling tot Venray - aanzienlijk heeft versterkt. De drie clubs hebben flink ingekocht met het oog op de topklasse. EVV wist tijdens de afgelopen winterstop zelfs nog vier Belgische ex-profs te strikken. In Venray groeien de bomen nu eenmaal niet tot in de hemel. Volharding lijkt bezig aan een verlo ren seizoen in de tweede klasse H. De Vierlingsbekers zijn inmiddels afge daald naar de negende plek, en zon dag is ook nog eens koploper HVCH te gast op sportpark Soetendaal. SSS'18 heeft de vierde plaats stevig in handen. Deze positie is straks goed voor deelname aan de nacompetitie. De Overloners spelen thuis tegen hekkensluiter Wilhelmina'08. De roemruchte ex-hoofdklasser heeft de punten heel hard nodig om de afgang naar de derde klasse te vermijden. Swolgense Boys is in de vierde klas se G definitief in veiligheid. Met nog vier duels te gaan, hebben de rood zwarten een gat van veertien punten geslagen met HBV. Zondag gaan de Swolgenaren op bezoek bij de hek kensluiter in Beers. Ook Leunen kan de competitie onbezorgd uitspelen. De oranje-witten ontvangen de num mer drie Esria. Ondanks de misstap tegen Mete- rik (2-1 verlies) behoudt Oostrum de leidende positie in de vijfde klasse F. De rood-witten worden op de hielen gezeten door drie Brabantse ploegen. Thuis in de derby tegen SV United mag de ploeg van trainer Ruud Ver meer geen punten verspelen. TOP'27 staat drie punten boven de fatale twaalfde plaats. Zondag spelen de Tienraynaren de uitwedstrijd tegen de nummer acht Melderslo. Saillant detail is dat trainer Gé Ummenthun komend seizoen bij Melderslo aan de slag gaat. Holthees verkeert ook nog in acuut degradatiegevaar. Zondag wacht de thuisbeurt tegen DEV-Arcen. In de zesde klasse E verdedigt SVOC'01 zijn tweede plek thuis tegen EWC. De ploeg uit Well heeft welis waar negen punten minder, maar het heeft nog drie wedstrijden tegoed. De nummer vijf Ysselsteyn speelt in Affer- den de belangrijke wedstrijd tegen HRC'27, dat vierde staat. Bij winst schuiven de Ysselsteyners op naar de vierde plek, waardoor tevens de nacompetitie dichterbij komt. Merselo is weggezakt naar de tiende plaats. De geel-zwarten hebben, vooral voor eigen publiek, dringend behoefte aan een succesje. Dat kan zondag behaald worden als hekkensluiter Menos te gast is op sportpark De Vloet. SV Venray: Nabbe; Van Mil (78. Plugers), Geenen, Lenders en Cus- ters (46. Hlimi, 87. Bronzwaer); Van Bergen, Willemse, Gommers en Linders; Joosten en Thoone. Lange tijd zag het ernaar uit dat Venray zaterdag in de hoofdklasse B een nederlaag zou lijden tegen Papen- drecht. Totdat halverwege de tweede helft arbiter Wossink twee maal rood trok voor de Zuid-Hollanders. In de 67e minuut werd Bas Joosten rond de middencirkel van achteren neer gelegd door Danny van Valen. Een dure overtreding voor de verdediger van Papendrecht. Want uit de vrije trap van Rik Linders scoorde Khalid Hlimi de aansluitingstreffer: 2-1. Bij de volgende aanval stuurde Linders over de linkerkant Hlimi de diepte in. De Venrayse aanvaller was zijn opponent Anton Hooghart te snel. Hooghart legde Hlimi neer en ook hij kon gaan douchen. In de 81e minuut scoorde invaller Wesley Plugers vanaf de rand van de zestien laag in de hoek de 2-2 gelijkmaker. Op het einde werd het nog een keer gevaarlijk na een kopbal Bas Joosten die een schot van Freek Thoone verlengde. Met kunst en vlieg werk wist de thuisclub stand te hou den. Venray was vooraf gewaarschuwd voor de stijgende vorm van Papen- drecht en topschutter Geert Bakker. Tom van Bergen en Angelo van Mil keerden terug van een wedstrijd schorsing terwijl Robert Willemse hersteld was van zijn knieblessure. De geschorste Bob Crooij ontbrak. Na een kwartier kreeg Venray een goede kans via Freek Thoone die zijn schot rakelings voorlangs zag gaan. Na een ruim een halfuur zette Geert Bakker de thuisclub op een 1-0 voorsprong. Zeven minuten later werd een Ven- rayse aanval afgeweerd. Wederom brak Papendrecht razendsnel uit en opnieuw was het Geert Bakker die scoorde: 2-0. Op slag van rust had Venray pech toen een kopbal van Robert Willemse buiten bereik van de doelman op de paal belandde. Ook na de pauze kon Venray aanvallend niet veel indruk maken. De beste kans was na een uur voor Papendrecht maar de bal ver dween vlak langs het doel. De overtre ding op Bas Joosten hielp de Venray- naren toch weer in het zadel. voor promotie. In een flets lentezonne tje zien de duizend toeschouwers dat de rood-witten prima uit de startblok ken komen. Baronie wordt vastgezet op de eigen helft. Freek Thoone haalt, na een afgeslagen corner, daverend uit, maar via de vingertoppen van Guido van Sant vliegt de bal over de lat. Peter Nabbe heeft amper iets te doen in het Venrayse doel. Aan de overzijde mag de thuisclub de ene na de andere corner nemen. De opgekomen Daan Geenen ziet zijn uithaal smoren in het drukbevolkte doelgebied. Bas Joosten onderschept een zwakke uittrap van keeper Van Sant, waarna Freek Thoone plotseling een schietkans krijgt. Maar zijn schot verdwijnt recht in de han den van de Bredase sluitpost. Na een halfuur is het toch raak. Thoone opent op links naar Bas Joos- ten die een flitsende actie in huis heeft. De Overloner vindt de vrij staande Wout Gommers, die de hoek voor het uitkiezen heeft. Maar de Venray-captain raakt de bal niet vol. Met enig geluk, via de doelman en de binnenkant paal, caramboleert de bal toch nog in het net: 1-0. Pas in de 43e minuut wordt Peter Nabbe voor het eerst op de proef gesteld. De doelman tikt een verraderlijk schot van Thomas Litjens over de lat. Op slag van rust ontstaat er een opstootje. Arbiter Van Elswijk ziet een overtreding op Tom van Bergen over het hoofd. Baronie kan daardoor snel uitbreken, maar met een forse tackle grijpt Angelo van Mil kordaat in. Ineens slaat de vlam in de pan. Na het nodige duw- en trekwerk deelt Van Elswijk geel uit aan Van Mil en aan Baronie-speler Ruud van Dijk. De Bredase trainer Peter Maas, net terug van vijf duels schorsing, komt er met een berisping vanaf. Na de thee komt het eerste gevaar van Venray. Het gebeurt in de 52e minuut als Freek Thoone wordt neer getrokken binnen de zestien. De leidsman legt de bal er net buiten. De gevaarlijke vrije trap van Tom van Bergen weet goalie Van Sant met een ultieme redding tot corner te verwer ken. Na een uur gaat het op links mis bij een ingooi van Rik Linders. De ingevallen jeugdspeler Tiago Faria de Silva profiteert en tikt de 1-1 bin nen. De doffe dreun is voelbaar op sportpark De Wieën. Tien minuten later staat de wedstrijd op zijn kop als Tiago Faria de Silva - de kleinste man op het veld - koppend voor 1-2 zorgt na desorganisatie achterin. Het gemor is hoorbaar vanaf de tribunes. De ellende lijkt nog groter te wor den als Daan Geenen in de fout gaat. Uit een verre vrije trap krijgt Vincent Vervoort te veel ruimte binnen de zes tien. Geenen probeert het ten koste van een overtreding te herstellen. Het levert hem geel en een penalty op. Centrumverdediger Sjoerd Schrier (ex-RBC) schiet vanaf elf meter zwak in, waardoor Peter Nabbe met zijn red ding de 1-3 voorkomt. Het thuispubliek gaat er weer even achter staan. Tom van Bergen tikt uit een vrije trap vanaf 25 meter de bal breed naar Robert Willemse, die een daverende knal in petto heeft. Het projectiel spat op de lat boven de kansloze Van Sant uiteen. Vijf minu ten later kopt Wout Gommers na een scrimmage op doel. De al geslagen Van Sant weet als een duvel uit een doosje de bal nog juist op de lijn te keren. Het zit Venray ook niet mee. Juichend verlaten de Bredanaars na het laatste fluitsignaal het strijdperk, terwijl de thuisploeg ontgoochelt afdruipt. Met zes punten uit de paasdubbel heeft Baronie alvast een goede stap naar de topklasse gezet. m M MEMBERS VAN Kledingsponsors: Hoofdsponsors: Kledingsponsors: Special Member: SUMMA Advies Groep B.V. Personato Werving Selectie Ambassador Member: Gemeente Venray Art.com Attractiepark Toverland Bavaria Winters Liessel De Bruijn Isolatie B.V. De Golfhorst, America Eye Watch Security Group Flextronics GGZ Groep Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Kyoto Koi Farm McDonald's Venray OTTO Work Force B.V. Peka Kroef B.V. Plus G. van Dijck Venray Price Cleaning B.V. Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Seacon Logistics Van den Munckhof B.V. Van Haren Autobedrijven B.V. Vie Curi Vitaal ABN/AMRO Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Arbo Office Nederland Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs Baat accountants en fiscalisten Bilderberg Hotel "de Bovenste Molen" Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Fleuren Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Brienen aan de Maas Claassen, Moolenbeek en Partners Claassen Bouw Vastgoed BV CleanCare24 Cocosoft Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco Safety Culinair Creatief Ruud Welbers DatZitt Horeca Projectmeubilair De Aanpak Bouwservice B.V. De Lekkernij -'tAnker, Merselo Deloitte,Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERWOLAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg Feestcafe De Koets First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Flanderijn en Geboers Fortis Bank, Venray Frank Elbers Assurantie Advies Gamma, Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Gilde BT Gossimijne, bar-bistro Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria ING, Venray Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Janssen Venray Stucadoors B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten K- Rental Nijmegen, Harm en Karel Leenders Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn Kersten Europe Koenen en Co. Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Manders Automation Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuijpers Maximize Nederland B.V. Meldon Plastics B.V., Bergen lb. Mister Kool's, Wanssum ND Logistics Nelipak B.V. NLW Groep Notariskantoren Venray Partycentrum "De Witte Hoeve" PG Group BV Peelrand Makelaardij B.V. Restaurant de Beejekurf Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels, Sanitair en Tegelwerken V.O.F. Rooijerie Uitmarkt Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Sport 2000 Steenhandel Kusters Studio Spinazie Tandartsenpraktijk Venray Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Ten Brinke Hekwerken Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Thuijls Beheer B.V. Timber Hirsi Europe BV Time2Paint Van de Mortel Assurantie Advies Van Dijck Bouw en Industrie Van Dijck - Achten - Lenders Advies Van der Putt Advocaten Van Gansewinkel B.V. Vera Venray BV Verkeersschool Nottelman Verspreidingsburo Periodiek Verstraaten Business Travel Volantis - Hollman Adviseurs WIKO Investments V.O.F. Bestratings-/Klusbedrijf Wilms Wonen Venray ZR Accountants en Adviseurs Maatwerk In financiële zekerheid

Peel en Maas | 2010 | | pagina 19