Jenniskens installatie donderdag 1 april vrijdag 2 april zaterdag 3 april Grotestraat 31 Venray Tel. 0478-581515 Drogisterij Luxe parfumerie 50 jaar Jenniskens Installatie t uitgezonderd acties, brillen en geneesmiddelen Maandag 5 april 2010 (2e paasdag) Jenniskens PEEL EN MAAS Donderdag 1 april 2010 - Pagina 6 Op tweede paasdag kunt u bij Jenniskens Installatie, Keizersveld 23 de open dag bezoeken. De open dag, in het kader van het 50-jarig bestaan van het bedrijf, staat geheel in het teken van energie. Tal van demonstraties op het gebied van cv-ketels, warmtepompen en zon necollectoren introduceren u in de wereld van duurzaamheid en energiezuinigheid. Tijdens de open dag zullen de volgende leveranciers aanwezig zijn: Atag verwarming Bosch verwarming Stork ventilatiesystemen VSH leidingsystemen Remeha verwarming Techneco warmtepomp Gira schakelmateriaal Radson radiatoren Tijdens de open dag zijn er speciale aanbiedingen. U kunt de open dag tussen 11.00 en 16.00 uur bezoeken. installatie Keizersveld 23 5803 AM Venray Tel. 0478-532441 Fax. 0478-532645 info@jenniskensinstallatie.nl www.jenniskensinstallatie.nl Het van orgine Wanssumse bedrijf Jen niskens Installatie bestaat 50 jaar. Tot 1998 was het bedrijf in handen van de familie Jenniskens. Aangezien er geen opvolging binnen de familie was nam Frits Joosten het bedrijf over. Het bedrijf verhuisde naar Keizersveld en viert daar nu het gouden jubileum. Jenniskens is van orgine gespecialiseerd in cv- en loodgieterswerk. Het werkgebied van Jenniskens spreid zich uit over de regio Belfeld, Helmond, Nijmegen met aannem ers en utiliteitsbouwers als klant maar zeker ook de particulier. Onder leiding van Frits Joosten werden ook de activiteiten uitge breid. Ook op het gebied van elektra, beveil iging, luchtbehandeling en duurzame ener gie staan de twintig mensen van Jenniskens hun mannetje. Al deze activiteiten leidde er toe dat het bedrijf vorig jaar op Keizersveld verhuisde naar een andere locatie. Het bed rijf heeft volgens Joosten relatief weinig last van de crisis. Jenniskens zit ruim in het werk. Met name op het gebied van energie zuinigheid en duurzaamheid ziet Joosten veel groeikansen. "Niet alleen bij nieuwbouw, maar zeker ook op het gebied van renovatie wordt veel gedaan aan duurzaamheid en energieprestatieverbe tering. "Warmtepompen en zonne-energie- systemen voor cv en elektravoorzieningen scoren hoog. Dat zijn energievormen die vrij eenvoudig toepasbaar zijn." Naast het en ergiezuiniger maken van woningen stellen particulieren hogere eisen aan bijvoorbeeld badkamers. "Dat worden steeds meer wel- nessruimtes. Voor ons is het telkens een uitdaging om luxe te combineren met energie zuinigheid." Jenniskens Installatie viert het 50-jarig be staan met een open dag op 2e paasdag. Be zoekers kunnen dan kennis maken met alles wat te maken heeft met ketels, warmtepom pen en zonnecollectoren. De open dag is van 11.00 tot 16.00 uur. Verwarming Ventilatie Sanitair Elektro Airconditioning JENNISKENS INSTALLATIE Bezoek 2e paasdag de energieshow bij Jenniskens OPEN HUIS 50 Lente-aktie! 20% korting op het gehele assortiment da adv week 13.indd 6 31-03-2010 16:16:16

Peel en Maas | 2010 | | pagina 6