Groenten plantenmarkt Spellen MicroPart Extra service en Husqvarna dealerschap Eenvoudig maaien W I Tuinmeubelshow mp€DROUO SWOLGEN MicroPart Wij wensen u een gezellige open dag bij Boerenbond Swolgen arvalis umma SWART PEEL EN MAAS Donderdag 1 april 2010 - Pagina 4 Kom naar Swolgen! van 10.00 uur tot 17.00 uur De vierkantemeter tuin is dit jaar voor het eerst geïntroduceerd, waarbij de consument op 1 vierkante meter zijn eigen groente en kruiden kan kweken. Voor kinderen een educatieve belevenis. Ook heeft Boerenbond Swolgen zich volop gespecialiseerd in tuin-, groente- en kruidenplanten. Een breed assortiment en een nette presentatie zullen ervoor zorgen dat u in Swolgen slaagt voor uw tuin. Naast de planten hebben we ook de groente en kruidenzaden in het assortiment zodat u zelf kunt gaan kweken. En hebben planten dan mest of potgrond nodig, u raad het al, ook voor het juiste advies en product kunt u prima bij ons terrecht. Tijdens de open dag kunnen de kinderen wederom deelne men aan een spellencircuit. Ze kunnen o.a. deelnemen aan de spellen, golf, basketbal, voetbal en darts. Onder het motto: "meedoen is belangrij ker dan winnen", zullen alle deelnemers een prijsje ontvan gen. - Swolgen - Op 2e Paasdag, maandag 5 april a.s., houdt Boerenbond Swolgen wederom haar traditioneel groots opgezette open dag. De open dag van Boerenbond Swolgen is uitgegroeid tot een gezellige famihedag, waar jaarlijks ruim 3000 mensen genieten van een enerverend programma. Het thema van 2010, "Het is weer lente", staat voor plezier, vooijaar, bloemen, muziek, andere mensen ontmoeten en leuke aanbiedingen. "Het is weer lente" staat ook voor je goed voelen en daar dragen de Boerenbonden in Swolgen, Bergen, Ysselsteyn en Overloon graag een steentje aan bij. Kom voor diverse acties in onze winkel acknowledge Agrocultuur ©Husqvarna [hfT| Vitelia^voEDERs SAFI§§URE - Cornelco Safety - Esso Vissers Olie Horst - Frans Veugen bedrijfshygiëne - Electro Gommans -Walker Plospan vlas en houtvezel Cavalor paardenvoeders "Service staat bij Boerenbond Swolgen hoog in het vaandel" "Het klinkt zo gewoon:" zegt Hendrik Maas, "maar het kan alleen wanneer je in eigen beheer de service kunt verrichten". Bij Boerenbond Swolgen geven wij deze uiterst belangrijke service en onderhoud garantie. Momenteel werken 3 monteurs aan de machines. Door het bieden van een optimale service komen mensen uit de regio Horst en ook Venray naar Swolgen. Husqvarna dealer Sinds kort heeft de Boerenbond te Swolgen het dealerschap van Husqvarna. In het verleden verkochten we al Husqvarna maaiers, kettingzagen en automower. Nu hebben we de volledige support van Husqvarna achter ons mbt training, garantie en verkoop. Husqvarna is zeer gecharmeerd van ons bedrijf. Met name de prima service en de wijze waarop wij ons in de markt presenteren leverden ons het felbegeerde dealerschap op. De klant staat centraal en aftersales staat bij ons hoog in het vaandel. Met onze goed geoutilleerde werkplaats en ervaren monteurs kunnen wij garant staan voor een optimale service. Met het complete Husqvarna programma en andere bekende merken zoals Sentar, Kioti, Stihl, Metabo en Kubota zien we de toekomst rooskleurig tegemoet. Vooral de automower (maaien vanuit uw luie stoel) neemt ieder jaar een grotere vlucht. Husqvarna automower De verkoop van de Husqvarna automower heeft de laatste jaren een enorme vlucht genomen. Gemak is hierbij de grootste drijfveer voor de klant. Het gaat hier om een gazonmaaier die geheel zelf zonder omkijken het gazon maait. De installatie is zeer eenvoudig en de oppervlakte die deze machine kan maaien gaat tot 6000 m2. Terwijl de klant slaapt of geniet van het mooie weer doet de machine zijn werk op tijden dat de klant het wil. Hij kan zelfs indien gewenst middels een sms bericht op de hoogte gehouden worden over de toestand van de maaier. Grasafval is er niet daar het gras dusdanig fijn en kort gemaaid wordt dat het tussen het bestaande gras kan blijven liggen. Diverse aanbiedingen Moderne, mooie design-meubels van metaal, kunststof, glas, steen of hout, alles is aanwezig. Tuinmeubels van een goede kwaliteit en tegen een betaalbare prijs is het uitgangspunt. Boerenbond Swolgen biedt de uitgebreide collectie meubelen aan tegen scherpe prijzen. Tijdens de open dag kan de be zoeker profiteren van diverse speciale aanbiedingen. enBond PAASDAG, Een dagje naar Swolgen met het hele gezin! [brigos strattqn] VEI LIGHEIDSARTI KELEN the spring of life adv week 13.indd 4 31-03-2010 16:

Peel en Maas | 2010 | | pagina 4