Verlies basket baldames Werklust hockeyheren beloond 'j Dion Dreesens naar Olympische Spelen DOS 2 kampioen Roelanzia kampioen Silver Stars tweede in Haps Het Alvertje reikt alvertjes uit saram* r. Z jij EN MAAS PEEL EN MAAS Donderdag 1 april 2010 - Pagina 27 Zege Ralf Tijssen BC Klavertje Vier Bridgesoos De Kemphaan BC Common Sense BC Harten Drie Biljarten VOP/DWH Biljartvereniging De Peel NRBC Overloonse Bridgeclub BC Doublet MHCV DOS-Venray Biljartvereniging Roelanzia BC Venray Aikido Sjoelclub Venray Meidenmiddag een abonnement waard Het Alvertje De Roerdomp Hel van de Peel De Mudhunters -info Vido-Jumpers'76 55-30 (24-12). Topscorers Jumpers'76: Kim Jeuc- ken 16 punten en Anouk Verberkt 8 punten. De basketbaldames van Jumpers'76 hebben de uitwedstrijd tegen Vido met 55-30 verloren. Bij rust leidde de thuisploeg al met 24-12. Het eerste kwart begon Vido met een sterk. Jumpers wist wel kansen wist te creëren, maar die niet benut ten. Ook de verdediging liet te wen sen over. Na tien minuten spelen keken de Venrayse basketbaldames al tegen een achterstand van veer tien punten aan. Het tweede kwart lieten de gasten zien dat ze wel dege lijk wilden winnen, kansen werden beter benut en ook de verdediging De titel in het driebanden van de Biljartbond Horst Venray is in handen van DOS gebleven. Na DOS 1 vorig jaar, is nu ook DOS Een select gezelschap jeugdbrid- gers uit Venray heeft deelgenomen aan de open Apeldoornse kampioen schappen. Niet alle bridgers konden met een Venrayse partner spelen. Het toernooi barstte dan ook van de gele genheidsparen, hetgeen zijn weerslag heeft op het eindklassement. Ralf Tijssen moest het zelfs zonder part ner vertrekken en beoogd maatje Luc Dael kon niet mee vanwege een gebroken been. Ter plaatse werd het opgelost. Tijs- sen speelde met een volwassene als dummy, moest daardoor extra vaak aan de bak om zijn speelplan te maken en af te spelen. Dat hij op dit moment prima draait en een gedegen spel op tafel kan leg gen bewees hij door in de mini 2 klas se het Apeldoorns kampioenschap te winnen met een score van de 60.33 procent. Luuk Alards was tevreden door met een gelegenheidspartner als vierde te eindigen boven Nederlands kampioen pupillen Luc Tijssen met 55.08 procent. Luc Tijssen behaalde met zijn gele genheidspartner 54.24 procent. De Pools-Duitse jeugdspeler Kamil Przy- jazny heeft een middag kunnen oefe nen en herhalen. Met begeleider Joan Hinssen werd buiten mededinging meegespeeld bij de pupillen waar door er geen stilzittafel was. De acht ste plaats was het resultaat. In de gele lijn waren de winnaars Yorgo Canli en Frank Cornelissen met 65.63 procent. Zijn werden gevolgd door Lucy Pingen en Joop Hooft met 58.33 procent. De derde plaats was voor Miny en Wiel Verhoeven met 55.90 procent. In groen bestond het beste paar uit Bets Bistervels en Corry van Meyel. Zij behaalden 62.11 procent. Tweede waren Annie Siroen en Tiny Vissers met 59.02 procent, gevolgd door Hanny Arts en Truus Cremers met 56.46 procent. ging beter, al bleef ook Vido scoren. De achterstand werd in dit kwart dan ook verkleind naar 24-12. Het derde kwart zakte Jumpers weer in, wat mede te wijden was aan de beginnende vermoeidheid. Maar de verdediging werd steeds beter en Vido kreeg het moeilijker om te sco ren. Het laatste kwart kwamen de dames los en wisten een paar mooie scores te maken. Anouk Verberkt en Kim Jeucken lieten goede een-tegen- een acties zien en Ilse Kauffeld wist een mooie driepunter te scoren. De Venrayse basketbaldames, die met slechts zes speelsters waren afgereisd, speelden een goede wedstrijd, maar waren uiteindelijk toch een maatje te klein voor Vido. 2 kampioen. Op de foto het kampioensteam met v.l.n.r. Henk Kamerman, Math Siebers en Huub van Rhee. Uitslag van de negende laddercom petitie. In oranje op de eerste plaats met 65,63 Wil Tacken en Jeanne Korsmit, op de tweede plaats met 58,33 Toine en Jan Tiggeloven en op de derde plaats met 56,25 Jan Jans sen en Frans Mertens. In rood op de eerste plaats met 60,42 Josephine Philipsen en Nelly van Vegchel, op de tweede plaats met 57,81 Ine Thie- len en Mariet Volleberg en als derde met 55,73 Cis en Jan Selders. In groen op de eerste plaats met 71,35 Marijs Nelissen en Trudy Baltus- sen, op de tweede plaats met 61,98 Henny Alkemade en Gert Claessens en als derde met 61,88 Hanny Arts en Rieny Mommen. De paasdrive is gespeeld. In geel waren de winnaars met 70,31 pro cent Wil Tacken en Martien Verheijen. Tweede waren Tiny van Goinga en Wim Vervuurt met 64,06 procent en op de derde plaats eindigden met 56,77 procent Rikie Cremers en Jose Verhaegh. In rood waren Jan Lagarde en Hugo van der Windt de beste met 61,67 procent, gevolgd door Toine Tig- geloven en Jeanne Korsmit met 61,25 procent. De derde plaats ging met 58,75 procent naar Riet Dobbe en Cor van Elzakker. De jaarlijkse paasdrive is gespeeld. In geel bezetten Aike van Glabbeek en Jacqueline v.d. Slik de eerste plek met 61.11 procent. Peter Koolen en Jeu Steeghs waren tweede met 55.56 procent en Nelly en Pierre Wientjens waren met 54.51 procent derde. In rood waren de winnaars Nellie Pen- ninx en Alda Verhoeven met 61.01 procent, gevolgd door Jo de Backer en Jos van Soest met 59.72 procent. Harrie Arts en Anneke Schoonbeek bezetten de derde plaats met 53.23 procent. Maandag is er geen bridgen. Eersel-Venray 2-3 (1-2). Doel punten Venray: Jules Dorren, Jan Willem Bruijsten en Leon Schel lens. De Venrayse hockeyheren, uitko mend in de vierde klasse, wonnen zondag nipt van Eersel: 2-3 (1-2). In een wedstrijd tussen twee midden motors trokken de gasten uit Venray uiteindelijk verdiend aan het lang ste eind. Voor Venray scoorden Jules Dorren, Jan Willem Bruijsten en Leon Schellens (strafcorner). Eerder dit sei zoen had Eersel met 2-4 het onderlin ge duel gewonnen. Venray begon vrij sterk aan de wed strijd. Al vroeg werd de keeper van Eersel aan het werk gezet door een schot in de korte hoek. Toch duurde het tot de 10e minuut totdat het eer ste doelpunt gemaakt werd. Aanval ler Jules Dorren kreeg vlak voor de keeper de bal in bezit. Zijn halfhoge push werd nog gekeerd, maar in de rebound wist de aanvaller zijn vijfde doelpunt van het seizoen te maken. Na de voorsprong begon Venray iets slordiger te spelen. Onnodig werd de bal regelmatig ingeleverd, waar door Eersel kon aanvallen. Na onge veer twintig minuten werd de bal hard in de cirkel geschoten. Een aan valler was ontsnapt aan de mandek king, nam de bal aan en pushte deze achter de Venrayse keeper; 1-1. Venray werd wakker geschud en moest even een tandje bijschakelen. Met enig geluk kwam Venray vlak voor rust dan ook weer op voorsprong. Topscorer Jan-Willem Bruijsten liep langs de ach terlijn af richting het doel. Bruijsten schoot hard de bal voor het doel, waar de bal via een Eerselse verdediger in eigen doel belandde. Enkele minuten later ging Venray met een 1-2 voor sprong de rust in. In de rust zette trainer-coach Bert KNBB Kader. van Esch Biljart de Peel-VOP/DWH 4-4. Piet van Rengs 2 punten gem. 9.17 HS 23. Leon Elbers 1 punt. Gelijkspel gem. 26.67 HS 53. BBHV Libre A klasse. VOP/DWH1-LBC 4-6. Jan Zanders 3 punten gem.11,25 HS 64. Gerrit Vermeulen 1 punt gelijk spel gem. 3.82 HS 18. BBHV Libre A klasse. OBK-VOP/DWH 6-4.Guido Kauffeld 3 punten 1 beurt gem. 185 HS 185.Kevin Voermans zorgde voor het extra punt. Het team eindigde op de eerste plaats. Programma: 2-4 Bandspel VOP/DWH-Leunen'67 BBHV; 6-4 Kader 't Zwaantje-VOP/ DWH KNBB; 8 tot en met 10-4 finale 7e klasse Libre BBHV De Peel won met 5-2 van SSV. Har- rie Mennen winst met 13.84 gem. en een serie van 31. Jo Poels kon op het laatste nippertje zijn partij winnend afsluiten met een serie van 100, gem. 8.00. De Peel houdt een receptie op 16 april van 19.30 tot 21.30 uur in Tapperij Zeilberg. De Peel 2 verloor met 5-2 van Reuver. Alleen Twan Bac kus kon zijn partij winnen, met een gem. van 4.07 en een serie van 20. De derde zitting van de vijfde competitieronde is gespeeld. In geel waren Toon den Brok en Justin Gom- mans de beste met een score van 56.49 procent. De tweede plaats ging met 54,86 procent naar Wiel Stoffels met Carolina Wikkers en Mia Koop man met Annie Visser eindigden op de derde plaats met 53,33 procent. In rood waren Gerrit Boekholt en Sraar van Meijel de winnaars met 62,92 procent. Op de tweede plaats eindig den met 60 procent Wilhelmien van Dijk en Annet Timmer en de derde plaats was voor Wies Appels en Marga Steemers met 57,08 procent. In blauw waren Bernie Creemers en Jeanine van Rijswijck eerste met een mon sterscore van 75 procent, gevolgd door Dries Albers en Leo van Grootel met 66,25 procent en Ger Janssen en Mien Pijpers eindigden als derde met 57.50 procent. Op de derde avond in de vierde ronde bestond het beste paar in geel uit Nelly en Bert Vloet met 62.50 pro cent. Nellie Jeuken en Mart Keulards bezetten de tweede plaats met 61.67 procent, gevolgd door Hans Aerts en Jac Huijs met 55.83 procent. In de rode lijn scoorden Paul Vloet en Peter Kleinen het hoogst met 60.87 procent. Nellie Basten en Marie Kersten bezetten de tweede plaats met 58.18 procent, gevolgd door Antoinette Coppus en Riet Muermans met 57.55 procent. In de groene lijn was de hoogste score voor Vera en Fred Jagers met 59 72 procent. Met 54.86 procent ging de tweede plek naar Riet Aarts en Frieda Kalkman en Koos Bongers en Harry Raaymakers waren derde met 51.39 procent. De derde zitting van blok vier is gespeeld. In de A-lijn waren de dames Ans van Hooft en Trudy Jeurissen het sterkst. Zij behaalden 64.58 procent. De tweede plaats was voor Theo Jakobs en Henk Penninx met 58.75 procent. Rob en Trees van der Beele werden derde met een score van 56.25 procent. In de B-lijn was de hoogste score, te weten 62.50 procent, voor Ad en Janny Hijl. Zij werden op afstand gevolgd door de dames Dorie Dries- sen en Fieke Messemaeckers met 57.81 procent. Corrie Hartong en Jurgen Timmers bezetten de derde plek met 56.77 procent. van Meijel iedereen nog eens op scherp. De tweede helft werd vanaf het begin door beide teams slordig gespeeld. Over en weer werd veel onnodig balverlies geleden. Toch was het wederom Venray dat de voor sprong wist uit te breiden. Een straf- corner kwam uiteindelijk bij aanvoer der Leon Schellens terecht. Beheerst wist hij de bal voorbij de keeper te pushen; 1-3. Hierdoor kreeg Venray iets meer rust in het spel. Daarentegen zocht Eersel volop de aansluitingstref fer. In een overvolle Venrayse cirkel mocht een aanvaller op doel slaan. Door de vele spelers werd het schot onzichtbaar voor de keeper, waardoor Venray nog ongeveer tien minuten de voorsprong moest verdedigen. Middenvelder Freek Alkemade raak te licht geblesseerd en moest gedwon gen gewisseld worden, waardoor Ven- ray minder weerstand kon bieden aan de aanvalsdrang van Eersel. Met nog drie minuten op de klok kregen de tegenstanders nog een strafcorner. De uitlopers voorkwamen dat een schot mogelijk de 3-3 zou betekenen. Hier door mocht Venray na 70 minuten juichend het veld aflopen. De over winning was veilig gesteld, waardoor Venray volop de aansluiting met de middenmoot heeft hervonden. Het hele seizoen zijn vleugelver dedigers Mark Born en Barry Kore- man van belangrijke waarde voor het herenteam. De beide hockeyers verzorgen regelmatig de opbouw via de flanken, daarnaast onderscheppen beide verdedigers vaak een aanval van tegenstanders. Verdediger Born over de wedstrijd: "Eindelijk werd onze werklust beloond met de drie pun ten." Zondag hebben de hockeyheren vrij. De eerstvolgende wedstrijd is op 11 april, wanneer het Zuid-Limburgse Hockeer op bezoek komt. Uitslagen Venray JA1-Helmond JA4 4-1 Venray JC2-Boekel JC1 6-1 Venray JD1-Grave JD1 8-1 Venray MB2-Helmond MB6 1-1 Venray MD1-Blerick MD1 0-2 Geel Zwart JB1-Venray JB1 3-2 Geel Zwart JC1-Venray JC1 0-4 Helmond MA2-Venray MA1 1-2 Geldrop MB1-Venray MB1 5-0 Venlo MC1-Venray MC1 11-0 Boekel MC1-Venray MC2 11-0 Nuth D1-Venray D1 4-0 Eersel H1-Venray H1 2-3 Venlo HB-Venray HA 3-2 Programma zaterdag 3 april Venray JE1-Concordia JE1 10.00 Venray JE2-Horst JE1 10.00 Venray M8D1-Blerick M8D1 10.00 Venray M8D2-Venlo M8E2 10.00 Venray ME2-Venlo ME3 10.00 Venray JC1-Peel en Maas JC1 11.30 Venray MC2-Horst MC3 11.30 Venray JB1-Grave JB1 13.00 Venray MC1-Bakel MC1 13.00 Venray MA1-Uden MA3 14.30 Venray MB1-Nuenen MB2 14.30 Horst MF2 mix-Venray MF2 9.00 Weert J8D1-Venray J8E1 9.30 Venlo ME2-Venray ME1 9.45 Venlo ME5-Venray ME4 9.45 Weert ME4-Venray ME3 11.00 Weert MF2-Venray MF1 mix 11.00 Uden MB4-Venray MB2 13.15 Tegelen JA1-Venray JA1 14.30 Tegelen MD3-Venray MD1 14.30 Boxmeer JD1-Venray JD1 14.45 BBHV: Ogo-Dos A-klasse 6-4. Dos 2-Ogo 2 B-klasse 7-7. Obk-Dos 3-Band 0-9. Dos 2-'t Trefpunt 3-Band 5-6. In de laatste wedstrijden van dit sei zoen, voor alle klassen, verloor Dos uit van Ogo. Jan Barents, gem. 3,54 won als enigste zijn partij en behaal de daarmee 3 punten. Leo Cuijpers, gem. 13,71k verloor weliswaar ruim schoots, maar verdiende nog 1 punt vanwege dit gemiddelde. Dos 2 deel de gezamenlijk de punten met Ogo 2. Twee winstpartijen te weten: Bert Suilen, gem. 2,63 en Ad van Gerven, gem. 1,85. Beiden 3 punten plus het extra matchpunt was voor Dos 2. In het 3-band had Dos geen kind aan Obk. Jan Beekmans, gem. 0,65 met 3 punten. Prima partij van Ron Martens, gem. 0,86 met 3 punten en Huub van Rhee, gem. 0.36 met 2 punten. Uiter aard extra punt voor Dos. Dos 2, de kersverse kampioen, verloor nipt van 't Trefpunt. Math Siebers, gem. 0,43 was de enige die zijn partij win nend afsloot. Huub van Rhee, gem. 0,37 behaalde nog 1 punt vanwege zijn gemiddelde. Extra matchpunt was ook nipt voor Dos 2. In zowel de A- als in de B-klasse werd door de Dos-teams matig gepresteerd. In het 3-band werd Dos 2 kampioen en Dos behaalde een derde plek. Roelanzia 4 won met 10 -4 van Bos en Berg en is daarmee kampioen. Het was een spannende wedstrijd omdat beide teams kampioen konden wor den, Roelanzia speelde dusdanig sterk dat Bos en Berg er niet aan te pas kwam. Lenie Sanders speelde 2.50 gem. en sloot de partij af met een serie van 15 (3 punten). Geert Linders was ook in goede vorm, hij won met 1.94 gem. goed voor 3 punten. Ruud Smol ders winst met 1.71 gem. en een serie van 7 (3 punten. Roelanzia 3 verloor met 6-7 van 't Brugeind. Frank Verbeek speelde 2.93 gem. en een serie van 11 (3 punten). Mart van Ass haalde ook 3 punten, hij speelde 2.00 gem. en een serie van 9. Roelanzia 2 won met 9-3 van 't Hoekje. Twan Backus winst met 3.87 gem. en een serie van 14 (3 pun ten). Tonnie Poels speelde een goede partij, winst met 5.14 en een serie van 15 (3 punten). Miep Poels winst met 1.13 (2 punten). Roelanzia verloor met 3-4 van De Ketsers. Twan Backus winst met 3.11 gem. en een serie van 15. Wim Camps speelde gelijk met 2.39 gem. en een serie van 16. De zestienjarige Dion Dreesens zwom tijdens de Swimcup Amster dam op de 200 meter vrije slag de limiet voor de jeugd Olympische Spelen in Singapore en de Europese jeugdkampioenschappen in Helsinki komende zomer. Als snelste Nederlandse jeugd- zwemmer zwom hij 1.54.4 in de series en daarmee plaatste hij zich in de finale. In een spannende race wist hij de B-finale te winnen in een tijd van 1.52.74 maar kwam daarmee toch nog 0,2 seconden tekort voor de beoogde limiet van Singapore. Er is weer een competitieblok afge werkt. In de rode lijn wilden Maja vd. Wee met Frans van Lieshout wel laten zien dat ze een volgend blok wel een trapje hoger wilden spelen. Met ruim 77 procent scoorden ze maar liefst 12 procent meer dan de nummer twee. Wim Manders met Jan Voesten en bijna 20 procent hoger dan de num mer drie Marij Pierey met Jan Willem de Pijper. Deze drie paren promove ren samen met Anneke schoonbeek met Harrie Arts. Vanuit de groene lijn promoveren Willemien Cunnen met Jeanne Hoogeveen, Jaxky Coenen met Riet Muermans, Fieke Arts met Miets Verstappen en Miem Limpens met Harrie Hulsmans. Op de laat ste speelavond werden in deze lijn Rieneke de Weert met Frans Seuren derde. In de gele lijn tenslotte waren de topplaatsen voor Joan Hinssen met Luc Tijssen, Ans van Hooft met Janny Jungslager en Ron van Gaal met Piet van Genugten. Met deze derde plek wisten zij net genoeg punten te ver zamelen voor de eindoverwinning in dit blok. donderdagavond wordt de paasdrive gespeeld en daarna start het volgende blok. Voor de leden van Sportinstituut Verhagen Venray is een aikido-trai- ningstage gehouden. Deze trainingsta- ge werd gegeven door Wilko Vrieze- man, die in het bezit is van de vijfde dan aikido. Vriezeman is een van de grondleggers van de Dutch Aikikai Fundation. Verder gaat hij geregeld naar Japan voor trainingsstages. Een van zijn leerlingen is Eloy Wetering, trainer bij Sportinstituut Verhagen. Ook hij gaat geregeld naar Japan waar aikido ontstaan is. Na de training hebben sommige leden een examen afgelegd. De zeventigjarige Anton van Gameren slaagde voor de zesde kyu en Lisa Steenbergen slaagde voor de vijfde kyu. De andere kandidaten zijn zich aan het voorbereiden voor de derde kyu. Het jaarlijkse NK individueel van de ANS (Algemene Nederlandse Sjoel- bond) wordt op zaterdag 17 april gehouden. Van Sjoelclub Venray zijn vijf sjoelers afgevaardigd om aan deze wedstrijd te deelnemen. Er wordt gestreden om het Nederlands kampi oenschap in de Veluwehal in Barne- veld. De afgevaardigde sjoelers zijn: Frans Geurts Klasse F. Willeke Baltus- sen Klasse G. Mimi Jansen Klasse H. Regien Sanders Klasse I. Wim Pijnen burg Klasse K. Aan het paaskoppel- toernooi dat gehouden is in Heerlen hebben drie koppels van Sjoelclub Venray meegedaan. Willeke Baltus- sen en Anny van der Heijden werden eerste. Judith Kateman en Andre Ter- steegen kwamen op een vijfde plaats terecht en Regien Sanders en Mimi Jansen eindigden als zevende. SV Merselo houdt op woensdag 7 april de meidenmiddag 2010. Alle meisjes van groepen 2 tot en met 6 zijn van harte welkom. De dag begint om 14.30 uur op het sportpark en duurt tot ongeveer 15.30 uur. Het wordt een leuke (spellen)meidenmid- dag. In overleg met de bondscoach zwom hij de dag erna in de 400 meter een geplande 200 meter en wist toen wel sneller aan te tikken dan in de finale van de dag ervoor. Met een tijd van 1.52.33 zat hij nu 0,2 seconden onder de limiet van de Olympische en Europese. Ontspannen zwom hij de vereiste overige 200 meter uit en kwam als laatste aan. Als enige man nelijke Nederlandse zwemmer gaat hij met Sharon van Rouwendaal in augustus naar Singapore samen met andere sporters die door het NOC/ IOC zijn voorgedragen om Nederland Tijdens een algemene ledenver gadering hebben de bestuursleden Hein van Valkengoed en René Wijn hoven afscheid van het bestuur geno men. Voor hen in de plaats zijn Henk Theeuwen en Cor van Spronsen als nieuwe bestuursleden geïnstal leerd. Op zaterdag 3 april wordt het eerste zogenaamde projectvissen in de jeugdvijver gehouden. Er wordt gevist van 13.00 tot 16.00 uur. De bij eenkomst is om 12.00 uur. Onder de deelnemers worden een aantal paas eieren verdeeld. Aanmelden kan tot donderdag 1 april 20.00 uur bij Henk Theeuwen via telefoon (0478)571311 of via het aanmeldingsformulier op de site. Voor vragen en informatie betref fende lidmaatschap en vergunningen kan men contact opnemen met Pieter Kunen via telefoon (077)3662920 of via e-mail info@hsvhetalvertje.nl. Bij Van de Ligt Allicht aan de Leun- seweg in Venray zijn verenigingsver gunningen verkrijgbaar. Nieuwe leden zijn van harte welkom en kunnen zich aanmelden via www.hsvderoerdomp. nl. Voor verdere inlichtingen kan men contact opnemen met H. v.d. Ekker via telefoon 06-12668661 en via info@ hsvderoerdomp.nl. De Stichting Werkgroep Wielereve- nementen Westerbeek houdt op zon dag 4 april voor de zevende keer de veldtoertocht Hel van de Peel. Ieder een in bezit van een fiets, bestand tegen onverharde wegen kan deelne men aan deze tocht. Er kan gekozen worden voor een route van 30, 40 of 50 kilometer. De tochten zijn uitgezet met pijlen zodat iedereen in eigen tempo de tocht kan rijden. Alhoe wel het rijden van toertochten geen wedstrijd is kan er natuurlijk wel een spannende strijd ontstaan tussen de deelnemer en elementen van de natuur. Vanuit café Dinges in Wester beek wordt koers gezet naar de onver harde paden en wegen in de bosrijke omgeving van het Oost-Brabantse en Noord-Limburgse Peelgebied. Onder weg is een rustplaats en er wordt gezorgd voor een hapje en een drank je. Er kan vertrokken worden tussen 8.30 en 930 uur bij café Dinges aan de Kerkstraat in Westerbeek. Een groep Mudhunters vertrok zon dagochtend vanuit Venray om deel te nemen aan de tocht in De Rips. Deze tocht had de keuze uit de afstanden 45, 65 en 105 kilometer. Het gros van de Mudhunters koos voor de 45 km die samen met het op en neer fietsen toch nog een mooie 70 kilometer opleverde. Enkele bikkels kozen voor de 65 en een van de Mudhunters was al vroeg vertrokken en reed de 105 kilometer. Deze week wordt er weer gestart met de dinsdagavondtraining. Deze tijd van het jaar is de optimale tijd om zich bij de Mudhunters aan te sluiten. Ga voor meer informatie naar www.mudhunters.nl. Agenda: Zaterdag 3 april vertrek 10.30 uur per auto voor een tocht in Grefrath, 34 of 52 km. Zondag 4 april vertrek 8.15 uur per fiets of 8.30 per auto voor een tocht in Westerbeek, 30, 40, 50 km. Vertrek 10.00 uur voor kidstraining. Op dinsdag gaat men het bos in om 19.00 uur. Vertrek is bijna altijd vanaf de Sprank. te vertegenwoordiger op deze eerste Olympische Spelen voor de jeugd tot en met 18 jaar. In het sterke internationale deel nemersveld op deze swimcup wist Lisa Dreesens op de 200 wisselslag de finale te bereiken en als zevende te eindigen in een tijd van 2.21 dicht bij haar persoonlijk record. Op de 50 De Silver Stars van De Peeldancers uit Ysselsteyn bestaande uit Bo, Imke, Linsey, Anke, Kim en Sylvia zijn eerste geworden in de categorie garde juni oren in de sportklasse op het dans- toernooi van dansgroep De Zelfkan- Tijdens de algemene ledenverga dering van Het Alvertje in Oostrum zijn voor het eerst alvertjes uitgereikt. Deze speldjes zijn ontworpen door sieraadontwerpster Lianne Aarts. Ze worden uitgereikt in zilver voor 25 jaar lidmaatschap, in goud voor 50 jaar lidmaatschap en in het goud met briljantje voor speciale verdiensten. Het gouden alvertje werd uitgereikt aan Leo Poels, Ger Lenssen en Joost v.d. Putten. Het zilveren alvertje werd uitgereikt aan Antoon Langenkamp en Wiel Beerkens. Verder nam men afscheid van twee bestuursleden die al in 1979 in bestuur zitting hadden genomen. René Wijnhoven is gestopt als bestuurslid, maar blijft nog wel actief voor de vereniging. Het tweede bestuurslid, Hein van Valkengoed, kon vanwege gezondheidsredenen niet op de vergadering aanwezig zijn. De voorzitter is na de algemene leden vergadering persoonlijk op huisbe zoek gegaan om Van Valkengoed een bloemetje te overhandigen. Tot veras sing van Hein van Valkengoed zelf, werd hem het Alvertje van verdien sten opgespeld. Deze speld werd aan hem uitgereikt vanwege zijn enorme betrokkenheid, inzet en verantwoor delijkheid voor de hengelsport in het algemeen en voor hengelsportvereni ging het Alvertje in het bijzonder. Toen hij in 1979 in het bestuur werd geko zen, werd hij ook meteen tot voorzit ter benoemd. Deze functie heeft hij maar liefst negentien jaar bekleed, waarna hij nog jaren als bestuurslid en 100 vlinder bleef ze in de series net boven haar tijd en dat was onvol doende om in de finales te kunnen zwemmen. De jeugdige schoolslagspecialist Kasper van Dijk wist zijn tijden ook niet te verbeteren op zijn afstanden de 50 en de 100 schoolslag en 200 wisselslag. thennekes in Haps. Ze behaalden 266 punten. Zaterdag 10 en zondag 11 april worden de Nederlandse kampi oenschappen garde- en show dans in Oss gehouden. De Silver Stars hebben zich gekwalificeerd voor dit toernooi. verder ging. Behalve bij het Alver tje is Hein van Valkengoed jarenlang actief geweest als bestuurslid van de NVVS (nu sportvisserij Nederland), als voorzitter van de Hengelsportfede ratie de Vriendschap Noord-Limburg (momenteel onderdeel van Sportvis- serij Limburg) en als voorzitter van de Stichting Sportvisserij Limburg 83. Mede dankzij zijn inzet is vijvercom plex het Wanssums Ven uitgegroeid van een waterput om in te vissen tot een complex van 15,6 hectare met vier visvijvers voor de karpervisser, de stokvisser maar ook voor de recre ant. Het is vooral de jeugd die altijd een specifiek plekje in het hart van Hein heeft gehad. Als voorzitter van de jeugdcommissie heeft hij jarenlang het jeugdwerk gestimuleerd. Onder zijn bezielende leiding werd er een bloeiende jeugdafdeling opgezet. Het is dan ook niet vreemd dat Hein, samen met zijn voormalige collega's Gerrit van Sinten en Harrie Lens- sen, naast de twee toen al bestaande vijvers een speciale vijver voor de jeugd wilde ontwikkelen. En die is er gekomen. Onder het motto van Hein, 'iemand van 90 jaar kun je niet meer voor vier jaar in het bestuur kiezen', heeft hij dus besloten er een punt achter te zetten. Tot groot genoegen van het bestuur gaf Hein aan dat hij de vereniging, als adviseur, nog bij wil blijven staan. Gelukkig gaat zijn ken nis van en ervaring met zaken binnen de vereniging dus niet verloren. Het biljartteam van Roelanzia 4 is Ruud Smolders, Geert Linders. John kampioen geworden. van Kempen, Lenie Sanders. Op de foto: van links naar rechts

Peel en Maas | 2010 | | pagina 27