Weer verlies Volharding Bas Camp (Oostri Oostrum rolt concurrent MVC eenvoudig op Venray Geen cadeau voor 65-jarig Venray Weekeinde van waarheid voor Venray bekert op 14 april •S "Venray w//7/7 Summa Topschutters Klassement I FLE> TRONICS PEEL EN MAAS De schijnwerper op: - Donderdag 1 april 2010 - Pagina 21 Snelle voorsprong door twee treffers van Chris Wilschut SV Merselo SV Geijsteren SVOC-dag top inn town Zaterdag Papendrecht, maandag Baronie m) SPORT2000 Martijn De redactie van Pee^^n Maas zet ook in het voetbalseizoen 2009-2 wekelijks een speler ofirainer van een amateurvereniging uit de gemeeiten Venray en Meerlo-WanssUm in de schijnwerpers. Ook spelers van SSS'18, harding en Holthees^orden in de rubriek 'De Schijnwerper op...' aan de And gevoeld. De gastspeler voorspelt net als de voetbalkenners van het Venr yse nieuwsblad ook nu weer de uitslagen van tien amateurduels die dat weekend gespeeld_^orden. Zijn de voorspellingen van de gastspeler beter, dan wint hij een <bal voor de jeugdafdeling van zijn voetbalvereniging, die beschik wordt gesteld door Sport-Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week in De schijn werper op: Bas Camps van vijfdeklas- ser Oostrum. Naam: Bas Camps Leeftijd: 25 jaar Woonplaats: Oostrum Partner: vrijgezel Beroep: machinaal houtbewerker Club: Oostrum Positie: rechtsback Hoogtepunt: het laatste kampioen schap van Oostrum onder trainer Twan Bloemen Dieptepunt: de degradatie een seizoen later Beste trainer: Ruud Vermeer Slechtste trainer: heb ik nog iet gehad Beste boek/tijdschrift/krant: ik lees heel weinig Andere hobby's: uitgaan Mooiste vrouw: Doutzen Kroes Favoriete club: Ajax Favoriete speler: heb ik niet Favoriete tv-programma: Voetbal International Favoriete vakantieland: wintersport in Oostenrijk Wie wordt kampioen in jullie klasse?: Oostrum Wie wordt laatste in jullie klasse?: Excellent agOrtnieuws -info De Oostrumse middenvelder Stan Janssen voert een hoogstandje op tus sen drie MVC'ers. Bas Camps Venray-Baronie 2-1 Herpinia-SSS'18 2-2 Venlosche Boys-Volharding 1-3 Juliana Mill-Leunen 0-2 SV United-Holthees 0-2 Meterik-Oostrum 1 -3 TOP'27-Resia 1 -1 De Willy's-SVOC'01 0-2 Ysselsteyn-Lottum 2-1 Sambeek-Merselo 1 -1 Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het groot aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2009-2010. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2009-2010. U wordt verzocht de namen van de topscorers door te geven via het emailadres manuelc@summa.nl. In het teamklassement blijven Ven- ray en SVOC'01 de top twee vormen met respectievelijk 43 en 42 doelpun ten. Oostrum is derde met 40 treffers. In het individuele klassement blijft Ruud Custers (Oostrum) aan kop met vijftien goals. Freek Thoone (Venray), Gijs Dinghs (SVOC'01) Sander Thijs- Uitslagen Merselo-EWC'46 1-3 Merselo 3-Ysselsteyn 4 5-3 Elsendorp-Merselo veteranen 7-1 Merselo B1G-Venlosche Boys B3 2-0 Merselo C1G-SVOC'01 C1G 6-1 Merselo D1G-Wittenhorst D2 0-1 Merselo E1G-VVV'03 E2 0-12 Merselo E2G-GFC'33 E5G 1-8 Merselo MP-SV United MP 1-2 Programma zaterdag 3 april Sambeek-Merselo 17.00 Merselo vet-SV United vet 17.00 Wittenhorst B2-Merselo B1G V13.30 SVOC'01 D1G-Merselo D1G V 10.15 Merselo E1G-Meterik E3 B.9.15 Merselo MP-Res./Stormv'28 MPB.8.30 Programma maandag 5 april Merselo 3-DSV 5 11.00 redactie 2-2 1 -0 1-1 1-1 2-1 0-2 2-1 1-1 3-1 1 -2 sen (Swolgense Boys) en Chris Wil schut (Oostrum) delen de tweede plaats met allen tien goals. Teamklassement 1) SV Venray 43 2) SVOC'01 42 3) Oostrum 40 4) Ysselsteyn 35 5) Merselo 32 6) Volharding 30 7) Swolgense Boys 26 8) SV United 25 9) Holthees 20 10) TOP'27 en Leunen 18 12) SSS'18 16 Individueel klassement 1) Ruud Custers (Oostrum) 15 2) Freek Thoone (Venray), Gijs Dinghs (SVOC'01), Sander Thijssen (Swolgen- se Boys) en Chris Wilschut (Oostrum) 10 6) Paul Jeurissen (Ysselsteyn) en Bas Heijnen (Swolgense Boys) 9 8) Maikel Wismans (SVOC'01) 8 9) Phil Versteegen (Ysselsteyn) en Ahmad Qurishi (Merselo) 7. Uitslag WC'46 3-Geijsteren 0-0 Programma zaterdag 3 april Heijen 3-Geijsteren 16.30 SVEB vet-Geijsteren vet 16.30 Programma maandag 5 april Geijsteren-Resia 2 11.00 Wilt u het nieuws van SV Geijsteren per email ontvangen, stuur een email naar bram_derikx@hotmail.com Voor senioren en A-jeugd wordt op zondag 30 mei voor de negende maal voetbal en beachkorfbal gespeeld op de SVOC-dag. Verder is er een fiets tocht, kan men jeu de boules spelen, is er een springkussen en kan men zich laten schminken. Opgaveformu- lieren zijn verkrijgbaar bij de dorpsca fés of in de sportkantine. Volharding - NWC 1-2 (1-1). Doelpunt Volharding: Rob Branje. Volharding verloor in de tweede klasse H voor de derde keer op rij. Nummer drie NWC uit Asten was zondag met 1-2 te sterk op sport park Soetendaal in Vierlingsbeek. Het resultaat deed Volharding geen recht. De roodwitten hadden minstens een puntje verdiend, maar scheidsrech ter Van Munster uit Geffen was er mede debet aan dat een gelijkspel er niet kwam. De leidsman was zeer bepalend voor de uitslag. Bij een 1-0 voorsprong voor Volharding scoorde Johan Vullings na een half uur spelen een zuiver doelpunt, maar Van Geffen keurde de treffer vanaf de middenlijn af vanwege vermeend buitenspel. En een volkomen onterecht gegeven strafschop aan NWC (een kadootje, zelfs volgens NWC-trainer Tielemans, red.) leidde in de tweede helft uit eindelijk tot de winnende treffer van de gasten. Volharding-trainer Stephan Sijbers had zijn basisteam na twee opeenvolgende nederlagen op rij behoorlijk veranderd. De grootste ver rassing in de startelf was het ontbre ken van spelmaker Mark Blenckers, hij begon op de bank. De geschorste topscorer Dave Hendriks en de afwe zige Jasper van Elferen waren niet beschikbaar. Vandaar dat Sijbers voor een voorzichtige 4-4-2-opstelling koos. Na twee belabberde wedstrijden qua instelling en beleving viel er ditmaal weinig aan te merken op de inzet en strijdlust van Volharding. Met name de van een schorsing teruggekeerde Ben Verberkt zorgde als aanjager op het middenveld voor de nodige balans op het middenveld. Al na acht minuten bracht de aan wezigheid van Verberkt succes. De Sambeekenaar in Vierlingsbeeks dienst trapte vanaf links een voorzet indraaiend richting NWC-doel. De bal leek een simpele prooi voor NWC- keeper Teun van de Loo, maar tot ver rassing van iedereen schatte de goalie de bal helemaal verkeerd in, waardoor aanvoerder Rob Branje eerder bij de bal was en Volharding koppend op een snelle 1-0 voorsprong zette. Rust bracht de 1-0 allerminst bij thuis club, met name achterin speelden de roodwitten weer erg onrustig. Nadat Ruud Janssen langs de bal trapte, was Michiel van Pelt na een kwartier al dicht bij de gelijkmaker. In de 24e minuut mazzelde Volharding toen Leon Langedijk de lat raakte namens NWC en de rebound door Rob Branje van de lijn werd gehaald. Na een half uur eiste scheidsrechter Van Munster voor het eerst een negatieve hoofdrol op. Roel Gerrits veroverde net over de middenlijn de bal en ging vervol gens alleen op doelman Van de Loo af. Gerrits speelde de bal daarna op de meegelopen Johan Vullings die netjes achter de bal bleef, maar Van Munster keurde vanaf de middenlijn op aange ven van de NWC-grensrechter de tref- Venray-JVC Cuijk 1-2 (0-0). Doelpunten: 69. Rob Zegers 0-1; 80. Ahmed El Allachi 0-2; 89. Dennis Schouten (eigen doel) 1-2. Scheidsrechter: Wagner (Den Haag). Toeschouwers: 1800. Gele kaart: Freek Thoone, Bob Crooij (Venray), Rik van Griensven, Rob van Raaij en Levi van der Heijden (JVC Cuijk). SV Venray: Nabbe; Linders, Gee- nen, Lenders en Custers; Plugers (73. Hlimi), Gommers, Crooij en Bronzwaer; Joosten en Thoone. Door Henk Willemssen Venray verliest zaterdagavond voor 1800 toeschouwers het belangrijke thuisduel in de hoofd klasse B met 1-2 van JVC Cuijk. Beide clubs azen op een plek in de top vier om zo rechtsreeks te promoveren naar de topklasse. De rood-witten zitten in een dip en moeten, met slechts een punt uit de laatste drie duels, een stap terugdoen. Een dag na haar 65e verjaardag krijgt SV Venray - opgericht op 26 maart 1945 - geen cadeau van JVC Cuijk. Na het laatste fluitsignaal zijn het de JVC'ers die uitbundig feest vieren op sportpark De Wieën. Het lijkt wel of de promotie al binnen is. Zover is het nog niet, maar JVC Cuijk verslaat wel een directe concurrent. Trainer Willie Willems jubelt: "We heb ben in zes dagen drie wedstrijden gespeeld en zeven punten behaald. We hebben dus uitstekende zaken gedaan." Verliezend trainer Jan Poels wanhoopt niet na de tweede thuis nederlaag op rij. "We doen nog volop mee. Er komen nog zeven duels. Deze week moeten we de kopjes weer fris maken. Want er komt een heel belang rijke paasweekeinde aan. Geluk kig zitten we dan weer wat ruimer in de spelers." Poels kan tegen JVC geen beroep doen op Angelo van Mil en Tom van Bergen die beiden zijn geschorst. Koen Ooms loopt op kruk ken nadat een zwevend botje uit zijn voet is verwijderd. Robert Willemse - de laatste weken de man in vorm - kampt nog met een knieblessure. De ex-VVV' er hoopt te kunnen starten maar na de warming up moet zijn naam toch geschrapt worden uit de basisopstelling. Een tegenvaller voor Venray. Nick Bronzwaer completeert het middenveld en Rik Linders neemt de backpositie van Van Mil over. Wesley Plugers - die na dit seizoen terugkeert naar Geldrop - verschijnt na een lange serie invalbeurten voor het eerst in de basis. Het eerste halfuur is voor de gas ten uit Cuijk. De aanvallen lopen fer volkomen onterecht af vanwege vermeend buitenspel. Vijf minuten later scoorden de gas ten uit Asten de gelijkmaker. In plaats van 2-0 stond het dus opeens 1-1. Michiel van Pelt was namens NWC de doelpuntenmaker, na mistasten van Volharding-keeper Erik Hubers. Opnieuw Van Pelt had vlak voor rust zelfs de 1-2 op zijn schoen, maar vrij voor Hubers schoot hij ditmaal voor langs. De tweede helft ging gelijk op zon der dat er al te veel gebeurde voor beide doelen. Na een uur spelen waren de gasten opnieuw dicht bij een voorsprong. Erik Hubers keer de een kopbal van Martijn Ghielen opnieuw via de lat, waarna wederom Rob Branje het leder van de doel lijn trapte. Direct daarna maakte de 18-jarige A-junior Vincent Buyssen zijn debuut bij Volharding. De jonge ling kwam in het veld voor Chris van Duijnhoven en was een maal dicht bij een treffer. In de 71e minuut eiste leidsman Van Munster wederom alle aandacht op. Hij was de enige op sportpark Soetendaal die zag dat er een overtreding zou zijn gemaakt door Ben Verberkt op Michiel van Pelt (zelfs het 'slachtoffer' verbaasde zich hooglijk, red.) binnen de zestien meter. Van Munster wees naar de stip en gaf ook nog de verkeerde speler de gele kaart: aanvoerder Rob Branje. Een dure misser van de scheidsrechter, want Branje is daardoor de volgende wedstrijd ook nog geschorst. De volkomen lachwekkende straf schop werd simpel benut door Appi Bazi: 1-2. Alsof Van Munster daarna in de gaten had dat hij toch wel heel lichtzinnig tot een penalty had beslo ten, floot hij de rest van de wedstrijd opzichtig vrijwel alles voor de thuis club, op één keer na dan. Ook nu bleek het weer een cruciale beslissing. Een wederom fraai ingedraaide vrije trap van Ben Verberkt zeven minu ten voor tijd werd door Rob Branje mooi ingekopt. NWC-goalie Van Loo redde nu wel goed, maar de bal kwam voor de voeten van de ingevallen Erik Ermers die de bal voor het inschieten had. Voordat Ermers echter kon vuren had Van Munster alweer gefloten. Van een meter of dertig had hij gezien dat Ermers geduwd zou hebben, waar door Volharding er uiteindelijk niet in slaagde om een verdiend punt binnen te halen. Zelfs na afloop drukte de arbiter uit Geffen nog zijn stempel op de wedstrijd. Linksback Nermin Ham- zic complimenteerde de leidsman nogal cynisch met zijn 'goede' wed strijd. Van Munster kon dat niet waar deren en toonde Hamzic zijn tweede gele kaart. Gelukkig voor Volharding is Hamzic volgende week bij het cru ciale duel in Venlo tegen Venlosche Boys wel van de partij. Cruciaal omdat Volharding inmiddels wel erg ver is afgezakt en op moet letten dat men niet helemaal terecht gaat komen in de gevarenzone. vooral over de rechterflank waar de handige Ahmed El Allachi zijn oppo nent Hans Custers handenvol werk bezorgd. Toch weten de gasten niet echt gevaarlijk te worden. Alle doelpo gingen zijn een prooi voor doelman Peter Nabbe. Libero Daan Geenen voorkomt met een kordate ingreep een schot van Levi van der Heijden. Richting het rustsignaal kruipt Ven- ray steeds meer uit zijn schulp. Freek Thoone ziet een daverende knal op de lat eindigen. De bal komt voor de voeten van Bas Joosten die wegglijdt waardoor hij de bal naast het gapende doel mikt. Hiermee is de allerbeste kans voor Venray verkeken. Wesley Plugers wordt neergelegd binnen de zestien maar arbiter Wagner ziet er niets in. Diep in de extra tijd keurt de leidsman een buitenspeldoelpunt van Levi van der Heijden af. De spanning is ook na de hervatting voelbaar. Peter Nabbe komt, net als een keer voor rust, te laat zijn doel uit maar ook nu loopt het goed af. Nick Bronzwaer stuurt Wesley Plugers weg die hoog overschiet. In de 69e minuut speelt JVC Cuijk een aanval over rechts prima uit. Het begint met een snel genomen vrije trap. Jan Poels verwijt zijn spelers dat ze niet alert reageren. Spelverdeler Rob Zegers staat op de juiste plek om de score open te bre ken: 0-1. Hans Custers trapt de bal net voor de lijn weg als Nabbe al is gesla gen. Trainer Poels brengt met Khalid Hlimi een extra aanvaller. In de 80e minuut kan Hlimi in de rechterhoek van het veld de bal niet kwijt. JVC neemt over en breekt razendsnel uit. Het is Ahmed El Allachi die via de han den van Peter Nabbe de 0-2 scoort. Vijf minuten voor tijd maakt JVC- doelman Bart Tinus hands vlak buiten de zestien bij een uittrap. Nick Bron- zwaer schiet de vrije trap op de vuis ten van Tinus. In de 89e minuut valt de te late aansluitingstreffer. Een voor zet van Bronzwaer gaat richting de eerste paal waar Khalid Hlimi gevaar lijk opduikt. Maar het is JVC'er Dennis Schouten die de bal via zijn knie in eigen doel ziet verdwijnen: 1-2. In de slotminuten komt Venray niet verder dan enkele vrije trappen die doelman Tinus weet te keren. "We hebben veel snelheid aan de zijkanten", zegt Wil lems. "Daar hebben we goed gebruik van gemaakt. De beide treffers kwa men na twee schitterend uitgespeelde aanvallen. Venray was alleen het kwar tier voor én na rust beter. De rest van de wedstrijd hebben wij gecontroleerd." Jan Poels wacht op betere tijden. "Normaal scoren we vrij gemakkelijk maar dat lukt nu even minder. Het is telkens net niet. Maar het kan in het voetbal ook weer heel snel omslaan", hoopt hij. Oostrum-MVC 4-1 (2-0). Doelpunten: 14. Chris Wilschut 1-0; 15. Chris Wilschut 2-0; 51. Bart van Oosterwijk 2-1; 75. Ruud Custers 3-1; 86. Bastian Bouw- sema 4-1. Scheidsrechter: Vren- ken (Haelen). Toeschouwers: 125. Gele kaart: Bart van Oosterwijk (MVC). Oostrum: Kessels; Emons, Broe- ren, Willems (60. Camps) en Fre- derix; Janssen, Bouwsema en Sch- lepers (54. Nohlmans); Direks, Custers en Wilschut. Door Jan Leijsten Oostrum verstevigde zondag zijn koppositie in de vijfde klasse F. De rood-witten wezen titelcon- current MVC overtuigend terug (4-1), terwijl Bavos tegen hekken sluiter Excellent op 2-2 bleef ste ken. De manschappen van trainer Ruud Vermeer deden dus uitste kende zaken in de titelstrijd. "Het kan lastig worden." Bart Direks was een kwartier voor de wedstrijd er niet gerust op. "Zeker, de eerste wed strijd wonnen we daar. Maar in verlies- punten staan ze gelijk met ons." Niet Venray staat voor een lood zwaar paasweekeinde in de hoofdklasse B. Zaterdag wacht de verre uitwedstrijd naar Papen- drecht, dat vier van de laatste vijf duels won. Op paasmaandag is directe concurrent Baronie te gast op sportpark De Wieën. Een meevaller is dat trainer Jan Poels in beide duels over een bijna voltallige selectie kan beschik ken. Alleen Bob Crooij (zaterdag geschorst) en Koen Ooms (voet blessure) ontbreken. Freek Thoone ontving zaterdag tegen JVC Cuijk, net als Bob Crooij, een gele kaart. Voor Crooij was het de vierde prent terwijl Thoone zijn derde geel pakte. "Ik sta nu wel op scherp. Zoals trouwens bijna het gehele team", zegt Thoone. Gele kaarten van zaterdag tegen Papendrecht tellen niet mee voor het duel met Baronie. De schorsing gaat pas in na bericht van de KNVB. Thoone: "We moeten dit weekeinde oppassen dat we vooral geen kaarten pakken. Want dan vallen alle schorsingen tegelijk in de volgen de wedstrijd, uit tegen Dijkse Boys." Venray is door de mindere resulta ten van de laatste weken - een punt uit drie duels - weggevallen uit de top vier. Maar de onderlinge verschil len zijn klein. Baronie staat derde met slechts twee punten meer dan de nummer zes Venray. Papendrecht heeft zich door de sterke serie ont worsteld aan de degradatiezone. Zowel Papendrecht als Baronie heeft Venray deze competitie nog niet ontmoet. "Het wordt dit weekeinde inderdaad heel lastig. Als we vier punten halen, ben ik al tevreden", aldus Thoone, die denkt dat Venray uit de resterende zeven duels twaalf punten moet halen om bij de eerste vier te eindigen. De rood-witten heb ben nu 31 punten. De prognose van Freek Thoone komt aardig overeen met het beeld van de laatste tien jaar in de hoofdklasse B. De nummer vier behaalde gemiddeld 42 punten (41,8 om precies te zijn). Tom van Bergen en Angelo van Mil keren terug van een wedstrijd schor sing. Wellicht is Robert Willemse dit weekeinde ook weer inzetbaar. De dat de schrik erin zat bij Oostrum, maar de openingsminuten van de Bra banders noopten toch tot voorzichtig heid achterin. Vooral de handige Addy Manders eiste even een hoofdrol op, waarmee de rood-witte defensie aan vankelijk toch wat moeite had. Met de wind in de rug hield de thuisclub de bal goed laag. Na een kwartier kon Oostrum, binnen een tijdsbestek van tachtig seconden, de vroege oogst binnenhalen. Het begon bij Ruud Custers die op het midden veld de bal mooi vrijmaakte en bin nendoor Rik Schlepers vond, die op zijn beurt de koel afmakende Chris Wilschut bediende: 1-0. Counter num mer twee nam Wilschut geheel voor eigen rekening. In een lange sprint ging hij in een flits voorbij aan doel man Van der Sluis: 2-0. Treffender kon Oostrums aanvalskracht niet geïllu streerd worden. Twee kansen en twee keer prijs! De gasten uit De Mortel mochten daarna vanaf eigen helft ongestoord opbouwen. Zeker regisseur en aan- centrale middenvelder kreeg tegen OJC een tik tegen zijn knie. De wed strijd tegen JVC Cuijk kwam voor hem iets te vroeg. Volharding komt in de tweede klasse H alleen op maandag in actie. Dan wacht de uitwedstrijd tegen Ven- losche Boys. De Vierlingsbekers zijn het nieuwe jaar slecht begonnen met slechts een punt uit vier duels. SSS'18 is de top drie uit het oog verloren. Zaterdag komt de nummer drie Nul- andia in Overloon op bezoek en twee de paasdag spelen de geel-zwarten uit tegen Herpinia. In de vierde klasse G spelen Swol- gense Boys en Leunen hun allerlaatste derby. Leunen staat veilig in de mid denmoot terwijl de Swolgenaren, na de knappe 1-4 zege bij Montagnards, ook flink afstand hebben genomen van de fatale degradatieplaats. Op 20 september in Leunen eindigde de derby in een spectaculaire 4-3 zege voor de thuisclub. Maandag speelt Swolgense Boys wederom thuis. Stormvogels is dan de tegenstan der. Leunen gaat tweede paasdag op bezoek bij Juliana Mill. In de vijfde klasse F speelt TOP'27 is het paasweekeinde twee keer thuis. De Tienraynaren verloren de laatste vier duels en staan voorlaatste. De oranje-zwarten kunnen de punten dus heel goed gebruiken om afstand te houden tot de twaalfde plek, die bezet wordt door Excellent. Zater dag speelt TOP'27 tegen Meterik en maandag tegen Resia. SV United kan de buurman een handje helpen door zaterdag in Oploo van hekkensluiter Excellent te winnen. Maandag speelt de fusieclub thuis (in Meerlo) tegen Holthees. Net als Holthees hoeft lijst aanvoerder Oostrum alleen op maan dag aan te treden. Dan gaan de rood- witten op bezoek bij Meterik. In de zesde klasse E wacht alleen SVOC'01 een dubbel programma. De nummer twee ontvangt zaterdag concurrent HRC'27. Twee dagen later volgt de uitwedstrijd tegen De Willy's. Merselo is maandag vrij. Zaterdag hopen de geel-zwarten uit bij Sam- beek eindelijk weer een succesje te boeken. Ysselsteyn ontvangt maandag laagvlieger Lottum. voerder Tommie Geene liet aardige dingen zien, maar de splijtende pass kreeg hij niet verzonden. Temeer een maal over de middellijn Oostrum met twee linies van vier een degelijke buf fer vormde. Het liep zoals verwacht. Immers Bart Direks zei vooraf: "We voelen ons defensief zeker en scoren doen we bijna altijd." De inbreng van de 24-jarige sergeant sportinstructeur van de luchtmacht mocht er zijn. De afgelopen twee seizoenen acteerde Direks nog in het derde elftal van Oostrum. Ruud Vermeer zal zelden tijdens de rust zo'n relaxte toespraak heb ben gehouden. Immers er leek geen vuiltje aan de lucht. Vlak na de hervat ting had Ruud Custers de definitieve knock-out kunnen uitdelen. Maar hij miste vrij voor de MVC-sluitpost. Daar na was het de beurt aan de bezoekers. Bart Siebers kon ongehinderd vanaf de linkerflank het centrum binnen dringen maar zijn schot verdween vlak langs de paal. Wat fortuinlijk kwa men de Brabanders even later toch aan de aansluitingstreffer. Bart van Oosterwijl liet in de kluts via verde diger Steef Emons de 2-1 aantekenen. Oostrum werd daarna verder terug- gedrongen dan het lief was. Boven dien moest achterin organisator Roy Willems ('mijn enkel houdt het niet langer dan een uurtje') plaats maken voor Bas Camps, die als rechtsach ter ging spelen op de plek van Steef Emons die op zijn beurt opschoof naar het centrum. De strijd bleef levendig en Bart van Oosterwijk dwong doelman Ralph Kessels tot een uiterste redding. Inval ler Dennis Nohlmans stond met een prachtige pass op Stan Janssen aan de basis van de 3-1De voorzet van Jans sen vanaf rechts werd door Ruud Cus- ters overtuigend ingekopt. Het ver regende publiek kreeg vier minuten voor tijd nog een prachtige beloning. Met een formidabel schot vanaf ruim dertig meter trof Bastian Bouwsema via de onderkant van de lat doel: 4-1. Met nog vijf duels voor de boeg lonkt de titel voor de Oostrumers. Trainer Ruud Vermeer: "Ja, het gelijk spel van concurrent Bavos is een aan gename verrassing. De titelrace is ech ter nog lang niet gelopen. Nu begint het pas echt. Dat Ruud en Chris vrij wel altijd scoren, is een mooie rug gensteun. Maar vooral als team zijn we gegroeid." Bastian Bouwsema genoot van zijn wonderschone treffer en de zege. "We doen nu echt mee. Wat een lekkere zege is dit." Martijn Christians heeft een bal verdiend voor de jeugdafdeling van Swolgense Boys. Met zijn voorspellingen behaalde Christians acht punten, terwijl Peel en Maas-redacteur Ron Koenen op vijf bleef steken. Met dit aantal staat Martijn Christians voorlopig tweede in het klassement. De stand: 1) Guus Gielens (Leunen)***** 11 punten 2) Martijn Christians (Swolgense Boys) 8 punten 3) Ferry Heijl (Holthees), Stefan Dielissen (Merselo) en Freek Steeghs (SVOC'01) 7 punten 6) Roel Vissers (SV United) en Ruud Janssen (Volharding) 6 punten 8) Daan Geenen (SV Venray) en Tom Rutten (Swolgense Boys) 4 punten 10) Ales Jurcik (SSS'18), Nick van Hoek (Leunen) en Sam Meeuse (SSS'18)**** 3 punten 13) Ralph Kessels (Oostrum), Khalid Hlimi (SV Venray)** en Tim Vervoort (TOP'27)* 2 punten 16) Dave Hendriks (Volharding) en Thijs Hendriks (Ysselsteyn) 1 punt. *Tim Vervoort (TOP'27) heeft de uitslagen van de wedstrijden Papendrecht- Venray en TOP'27-Meterik nog tegoed. **Khalid Hlimi (SV Venray) heeft de uitslag van de wedstrijd Sambeek-Merselo nog tegoed. Thijs Hendriks (Ysselsteyn) heeft de uitslagen van de wedstrijden Venray- Baronie, Elsendorp-Merselo en Lottum-SVOC'01 nog tegoed. Sam Meeuse (SSS'18) heeft de uitslagen van de wedstrijden Herpinia-Volhar- ding, SSS'18-Nulandia, Swolgense Boys-Leunen, Excellent-SV United en Fiducia- Merselo nog tegoed. Guus Gielens (Leunen) heeft de uitslag van het duel Meterik-SV United nog tegoed. Dé voetbalspeciaalzaak van Venray Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 Venray speelt in de achtste finales van het bekertoernooi tegen Blauw Geel. De wedstrijd wordt gespeeld op woensdag 14 april om 20.00 uur op sportprak De Wieën. De tegenstan- der uit Veghel is koploper in de eer ste klasse D. De winnaar van Venray- Blauw Geel speelt in de kwartfinale de uitwedstrijd tegen de winnaar van Olympia'18-Deurne. m M MEMBERS VAN Hoofdsponsors: Kledingsponsors: Special Member: SUMMA Advies Groep B.V. Personato Werving Selectie Ambassador Member: Gemeente Venray Art.com Attractiepark Toverland Bavaria Winters Liessel De Bruijn Isolatie B.V. De Golfhorst, America Eye Watch Security Group Flextronics GGZ Groep Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Kyoto Koi Farm McDonald's Venray OTTO Work Force B.V. Peka Kroef B.V. Plus G. van Dijck Venray Price Cleaning B.V. Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Seacon Logistics Van den Munckhof B.V. Van Haren Autobedrijven B.V. Vie Curi Vitaal ABN/AMRO Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Arbo Office Nederland Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs Baat accountants en fiscalisten Bilderberg Hotel "de Bovenste Molen" Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Fleuren Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Brienen aan de Maas Claassen, Moolenbeek en Partners Claassen Bouw Vastgoed BV CleanCare24 Cocosoft Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco B.V. Culinair Creatief Ruud Welbers DatZitt Horeca Projectmeubilair De Aanpak Bouwservice B.V. De Lekkernij -'tAnker, Merselo Deloitte,Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERWOLAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck Feenstra Warmte Totaal Zorg Feestcafe De Koets First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Flanderijn en Geboers Fortis Bank, Venray Frank Elbers Assurantie Advies Gamma, Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Gilde BT Gossimijne, bar-bistro Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria ING, Venray Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Janssen Venray Stucadoors B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten K- Rental Nijmegen, Harm en Karel Leenders Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn Kersten Europe Koenen en Co. Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Manders Automation Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuijpers Maximize Nederland B.V. Meldon Plastics B.V., Bergen lb. Mister Kool's, Wanssum ND Logistics Nelipak B.V. NLW Groep Notariskantoren Venray Partycentrum "De Witte Hoeve" PG Group BV Peelrand Makelaardij B.V. Restaurant de Beejekurf Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels, Sanitair en Tegelwerken V.O.F. Rooijerie Uitmarkt Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Sport 2000 Steenhandel Kusters Studio Spinazie Tandartsenpraktijk Venray Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Ten Brinke Hekwerken Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Thuijls Beheer B.V. Timber Hirsi Europe BV Time2Paint Van de Mortel Assurantie Advies Van Dijck Bouw en Industrie Van Dijck - Achten - Lenders Advies Van der Putt Advocaten Van Gansewinkel B.V. Vera Venray BV Verkeersschool Nottelman Verspreidingsburo Periodiek Verstraaten Business Travel Volantis - Hollman Adviseurs WIKO Investments V.O.F. Bestratings-/Klusbedrijf Wilms Wonen Venray ZR Accountants en Adviseurs Maatwerk In financiële zekerheid

Peel en Maas | 2010 | | pagina 21