AD I Limburg Junior Teeltchef H W trendy verkoopster/verkoper Vakwerk in personeel Bedrijfsverzorger varkenshouderij VERLINDEN JUWELIER Vacatures Steunpunt Vrijwilligerswerk Venray info@vrijwilligerswerkvenray.nl www.vrijwilligerswerkvenray.nl Hoofdtaken Match: Marktstraat 8 Venray tel. 0478-516995 GEOPEND: maandag en donderdag van 09.00 - 17.00 uur en dinsdag,woensdag,vrijdag van 09.00 - 12.30 uur PEEL EN MAAS Donderdag 18 maart 2010 - Pagina 8 Botany BV ontwikkelt met veel succes nieuwe producten en teeltwijzen voor bedrijven in de tuinbouwsector. Wij zijn gespecialiseerd in groente- en sierteelt, klein fruit en boom kwekerij, zowel onder glas als in de vollegrond. Onze mede werkers hebben een groene achtergrond, zijn breed inzetbaar en beschikken over veel teeltkennis en onderzoekservaring in de plantaardige sector. De groei zit er goed in en daarom zijn wij op zoek naar een aanpakker: Functie-omschrijving Het uitvoeren van gewasverzorging in diverse gewassen en waarnemen van ziekten en plagen. Aansturen van het teelt klimaat m.b.v. een moderne klimaatregeling. Teelttechnische en proeftechnische ondersteuning van klanten. Functie-eisen - MBO werk- en denkniveau - Affiniteit met plantenteelt - Kennis van klimaatregeling - Meedraaien in een schema voor weekenddiensten - Spuitlicentie 1 - Goede communicatieve vaardigheden - Initiatiefrijk en zelfstandig - Goed kunnen functioneren in een team - Rijbewijs B - Kennis van techniek is een pré Aangeboden Een veelzijdige baan bij een jong, groeiend en dynamisch bedrijf met veel ontwikkelingskansen en doorgroeimogelijkheden in een prettige werkomgeving. Salariëring en secundaire arbeids voorwaarden zijn marktconform. Standplaats is Horst-Meterik. Informatie en solliciteren Voor meer informatie neem contact op met Geert Jeucken, tel. 06-26462878. Schriftelijke sollicitaties, met CV, voor 15 april a.s. sturen naar: geert.jeucken@botany.nl of per post: Botany BV, t.a.v. Geert Jeucken Van Vlattenstraat 115, 5975 SE Sevenum Voor meer informatie zie ook www.botany.nl a o s Voor ons verkoopteam zoeken wij een jongere met goed gevoel voor dit trendy assortiment. E-mail: inforaverlindenjuwelier.nl Stg. Ontwikkelingssamen werking Meerlo-Wanssum Bemiddeling Ondersteuning, Informatie en Advies Deskundigheidsbevordering Promotie en ontwikkeling Maatschappelijke Stage (MaS) I in nnr» AB Limburg is gespecialiseerd in het aannemen, uitzenden en deta cheren van arbeidskrachten. Een no-nonsense coöperatie die weet van aanpakken met ruim 40 jaar ervaring in het aanbieden van flexibele hulp. AB heeft haar wortels in de agrarische sector, maar is ook al jaren actief in de hoveniersbranche, grond-, weg- en water bouw, loonwerk en (civiele) techniek. In dienst van AB Limburg. Als bedrijfsverzorger word je ingezet bij de zeugen en vleesvarkensbedrijven in Noord-Limburg en vervang je de ondernemer bij ziekte of vakantie. Ook komt het voor datje wordt ingezet bij arbeidspieken. Functie eisen; Je hebt een agrarische opleiding afgerond op mbo niveau en daarnaast beschik je over recente, ruime werkervaring in de moderne varkenshouderij. Je bent op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen in de sector of bereid je deze eigen te maken. Verder ben je flexibel in de uitvoering van je werkzaamheden en beschik je over een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Ook ben je in staat goed te com municeren met onze opdrachtgevers en ben je sociaal vaardig om op een juiste manier om te gaan met verschillende type ondernemers. Al je competenties samen stellenje in staat om direct zelfstandig een bedrijf te runnen. Wij bieden; Een erg afwisselende baan met veel zelfstandigheid en ruimte voor eigen in breng en initiatief. Je komt in dienst bij AB Limburg: een gezond en sterk bedrijf waar je volop kansen krijgt voor je eigen ontwikkeling. Bij gebleken geschiktheid bieden we je een vaste arbeidsovereenkomst. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor bedrijfs- verzorgingsdiensten en zijn goed te noemen. Een bedrijfsauto behoort tevens tot de mogelijkheden. Bijzonderheden; Je werktijden worden afgestemd op de werktijden van onze opdrachtgevers. Het komt voor dat je af en toe in de weekenden moet werken op ziekte- of vakantieadressen. Je krijgt een fulltime dienstverband op basis van 37,5 uur per week. Voor meer informatie: www.ablimburg.nl Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur dan je brief met CV naar Roel Simons: rsimons@ablimburg.nl. Voor meer informatie kun je met hem con tact opnemen op telefoonnummer 077 - 39 808 83 Botany o o ra Cl TO TO co n x m m co C z a m ra a H ra m n H m Z Verlinden Juwelier is een breed georiënteerd juweliersbedrijf in Venray. Behalve bijzondere gouden en zilveren sieraden en luxe merken horloges, voeren wij een steeds groter wordend trendy assortiment horloges en sieraden. Met merken als Michael Kors, Buddha to Buddha, Diesel, TiSento, Fossil, TW Steel, Fling, DKNY en vanaf maart 2010 Ice Watch, zijn we leidend in dit assortiment. Wij zoeken iemand met minimaal Havo, MBO opleiding, prettige omgangsvormen en een service gerichte instelling. Indien je bereid bent een juweliersopleiding te volgen is dit een pre. Ben je enthousiast, reageer dan met cv en pasfoto naar: Dhr. A. Verlinden Grote Markt 7 5801 BL VENRAY Doelgroep: Mensen met verstandelijke beperking Dichterbij diverse locaties Fietsmaatje Bezoekvrijwilliger Vrijwilliger uitstapjes Begeleiding bij vrijetijdsbesteding Fietsen met cliënt met verstandelijke beperking Kookvrijwilliger Ontspannende activiteiten Tandem fietsen/wandelen/ bezoek brengen Zwemmen Wandelen bibliotheek bezoek Vrijwilliger (ster) voor gezellige activiteiten Met cliënt activiteiten doen Persoonlijke aandacht Sport en Spel Activiteiten begeleiding, Handwerkclubje Ondersteuning bij het koken Samen met cliënt naar volksdansen in Horst Lichamelijk/verstandelijk gehandicapten; zwemvrijwilliger voor 1x per twee weken op de zaterdagmorgen Bezoek vrijwilliger Feritas Vrijwilliger eetcafé Doelgroep: Psychiatrische patiënten GGZ Nrd en Midden Limburg Accordeonist (e) Begeleiden bij de boodschappen Begeleiden cliënt naar bezoek Begeleiden fitness Begeleiden kerkdienst Begeleiden met kienen Begeleiden tuinieren Begeleiden cliënt voetbalwedstr. Begeleiden/assisteren tijdens sport/spel ouderen Begeleiders midgetgolf Bezoeker(ster) voor 1of 2 woningen waar mensen met een verstandelijke beperking samen wonen Bezoekvrijwilliger Computerles geven Gastvrouw/heer Individu gezelschap/ aandacht geven Koken met cliënten Maatje Mensana Vrijwillige begeleider inloopactiviteit Mensana Maatjes Noord-Limburg Maatje rolstoelgebruikers Bezoeker psychiatrische patiënten Vrijwilliger Maatjes Venray Doelgroep: Ouderen ouderen Vereniging ons Genot Bestuursfuncties Seniorenraad Venray Secretariaat Commissie Politiek en Ouderen Synthese ouderenwerk Vrijwilliger voor activiteiten begeleiding en/of koken dagvoorziening Activiteitenbegeleiding Verpleeghuis Beukenrode Assisteren bij muziekvereniging Assisteren bij schildervereniging Assisteren activiteitenbegeleiding Bezoekvrijwilliger Bibliotheek vrijwilliger Coördinator zang/kerkkoor Gezelligheid spelletjes vrijw. Gezelschapdame/heer Groengroep vrijwilliger Hand- en spandiensten in huis Handwerk vrijwilliger Huiskamer/ gezelschapsvrijw. Individueel contactpersoon Individuele wandelvrijwilligers Ontbijtvrijwilliger restaurant Palliatief vrijwilliger Studio vrijwilliger Vrijwilliger ontbijtproject Wandelvrijwilligers Vrijwilliger voor dagbehandeling somatische afdeling Zorgcentrum Schuttersveld de Tol Ouderen bezoeker Gastheer/vrouw Vrijwilliger dagvoorziening Begeleiden bij sjoelen/kaarten Wandelvrijwilliger Horeca medewerker Boodschappen doen Doelgroep: Algemeen Diabetesfonds Collecteleider Parochie Venray Zuid Diverse taken AZC Venlo O&I Begeleider fietslessen Begeleidster kinderspeelzaal Amnesty Groep Venray Brieven schrijven naar autoriteiten Collectant Lid van Amnesty Venray e.o. Scholenwerker Folkloristische dansvereniging de Hakkespits Accordeonist (e) Gehandicaptenplatform Venray Lid werkgroep IVN Geysteren-Venray Redactie verenigingsblad Penningmeester Literair Café Venray Website designer/beheerder Lokale Omroep Venray Verslaggever lokale omroep Lid van het redactieteam Liberty Park Rondleider Collectiemedewerker Technische vrijwilliger MATCH Projectleider Video PR vrijwilliger Medewerkers Maatschappelijke Stage PR medewerker/journalist Mondiaal Platform Venray Notulist bestuurslid Informatie geven m.b.t. ontwikkelings vraagstukken Museum de Kantfabriek Horst Vrijwilligers voor museum de Kantfabriek Museum 't Freulekeshuus Suppoost museum Nierpatiëntenvereniging Sint Maarten Redacteur verenigingsblad NVLE (Vereniging voor Auto-immuunziekte) Penningmeester NVLE Regiopolitie Limburg-Noord Politievrijwilliger Reumafonds Coördinatie en organisatie jaarlijkse collectie Stichting Alzheimer Nederland Collectecoördinator organisator Collectant Stg. Odapark Tuinvrijwilliger Odapark Opzetten acties projecten derde wereld Vrijwilligers Stichting Stelcom Bestuursleden Stelcom Titus Brandsma Stichting Assistent redactie WNF Regioteam Limburg Enthousiaste vrijwilliger voor het Wereld Natuur Fonds gezocht Wijkcentrum Kiosk Brukske Gastvrouw -heer wijkcentrum Wijkcentrum Den Hoender (Noord-West) Voorzitter (bestuur) m v Wijkcentrum Veltum Horecamedewerker Doelgroep: vrouwen Katholieke Vrouwen Gilde PR bestuurslid Bestuurslid Moedercentrum EVA Venray Klus/tuinvrouw Voorzitster van bestuur Voorzitster activiteitengroep Organiseren van activiteiten Coördinatrice "geven en nemen" - principe Bestuurslid Kinderoppas Doelgroep: Kinderen/ jongeren Autisme Zorg Kameleon Projectleider Kok Home-Start Ondersteunen gezinnen met jonge kinderen Jeugdbridgeclub Venray (JBV) Jeugd-bridge docent Tafelbegeleider jeugdbridgeclub Jeugdnatuurwacht Venray Videoamateur Bestuurslid jeugdnatuurwacht Jongeren Evenementen Venray Medewerker Jongeren Evenementen Venray JOC Jeugd Ontmoetings Centrum-Ysselsteyn Begeleider jongeren uitwisseling Jongerenvereniging KPJ Limburg Bestuurslid Kindervakantiewerk Venray Nachtwaker Organisatorische- en bestuurlijke activiteiten Organiseren en voorbereiden van spelactiviteiten Groepsleiding EHBO'er St. Jeugdwerk De Springplank Interne begeleiding Scouting de Peelspeurders Groepsbegeleider Leid(st) er van jeugdleden Activiteitenbegeleider Gehandicaptenbegeleider Speel O-Theek Medewerker PR Medewerker(ster) uitleen St. Peuterspeelzalen Venray Vrijwilligster peuterspeelzalen St. Tiener Activiteiten Venray Begeleiders tienerraad PR mensen Medewerkers tienercentrum Vrijwilliger tienerdisco Bestuurslid tienersoos Penningmeester Synthese - jongerenwerk Jongeren activiteitenbegeleider Begeleiding beheer/ organisatie panna toernooi Brukske Chauffeur jongerenbus Doelgroep: onderwijs en vorming Basisschool Coninxhof Overblijfmedewerker Coach 4 You Coach Basisschool Samenwerkings school Estafette Vrijwilliger verlengde schooldag (VSD) Project Ikra Onderwijsbegeleider Raayland College Technasium Assistent O&O docent ROC Gilde Opleidingen Spreekvrijwilliger Taalcoach inburgering Venrays Arbeids Practicum (VAP) Assistent technisch praktijkonderwijs Doelgroep: Sport en Spel Gymnastiekvereniging Wanssum Gymles vrijwilliger Atletiek en Triatlon Vereniging Venray Medewerker clubhuis Vrijwilligers voor diverse kaderfuncties Hulptrainer bij kinderen Invaliden Sport- en Belangen vereniging Venray e.o. Penningmeester Ruitersportcentrum Seurenheide Begeleider minder valide ruiters Seniorensport Synthese Beheer/organisatie uitleen sport- en spelmaterialen SV Merselo Begeleiden voetbal elftal Begeleiden korfbalsters Sportvereniging Oostrum afd. korfbal Trainer Sport en spel begeleider Onderhoud clubgebouw Bar werkzaamheden Organisatie Stichting Fietsvierdaagse Venray Filmmaker Fiets4daagse S.V.O. Sport vereniging Oostrum Commissieleden in diverse functies Begeleiden seniorenspelers Begeleider en trainer jeugdspelers SV Venray Beheerder materialen en uitgifte medewerker onderhoud Begeleiden elftallen Leiden wedstrijd TTV Summa Red Stars Klussen in clubgebouw Barwerkzaamheden Doelgroep: hulpverlening Buddyzorg Limburg Buddy E.H.B.O. vereniging Venray Ehbo-er Maaltijdserv. Nrd-Limburg Bezorgen koel- en vriesvers maaltijden Bezorgen van warme maaltijden Slachtofferhulp NL. regio Zuidoost Hulpverlening aan slachtoffers van misdrijven en verkeersongelukken Stichting Algemene Hulpdienst Venray Hulp bieden op velerlei gebied Begeleiding Tuinman-vrouw Stichting Afasie Nrd-Limburg Thuisbegeleider Synthese-opbouwwerk Buurtbemiddelaar Telehulpverlening Limburg Telefoonvrijwilliger Sensoor Telehulpverlening Limburg Internetvrijwilliger bij Sensoor-F Chatvrijwilliger kindertelefoon Vrijwilliger kindertelefoon Vrijwillige Thuishulp N.Limb. Erop uit in Venray Even een luchtje happen Gespecialiseerde dementie- vrijwilligers Ik wil erbij blijven horen Jouw inzet wordt gewaardeerd Lekker doorstappen Ontlast jij de mantelzorger? Houd jij ook van samen eten? Aanwezig zijn Vrijwillige Palliatieve Terminale Zorg Palliatief begeleider Zorgboerderij de Hofsteeg Vrijwilliger voor zorgboerderij Zonnebloem afd. Bruukvelt Secretaresse week 11 adv.indd 8 17-03-2010 16:02:14

Peel en Maas | 2010 | | pagina 8