EK stockcars Kiwanis schenkt bijna 8000 euro Haptotherapeut in medisch centrum Biljarters De Peel kampioen Outdoor Soccer in Vierlingsbeek Change kampioen Biljartbond Horst-Venray Judoka's in de prijzen SVOC'01 trots op cursisten PEEL EN MAAS September in magazine Flower Introductieles Taoïstische Tai Chi Website makelaars Venray Verkoopstyling een snellere manier om je huis te verkopen BV Halfweg Biljarten VOP/DWH Biljartvereniging Roelanzia Biljarten DOS-Venray Biljartvereniging De Peel BC Common Sense BC Doublet Bridgesoos De Kemphaan Overloonse Bridgeclub BC 2002 RV BC Harten Drie BC Klavertje Vier BC Venray Donderdag 18 maart 2010 - Pagina 28 Kiwanisclub Schieëpersland heeft afgelopen dinsdag twee cheques uitgereikt voor een bedrag van bijna 8000 euro. Het Speelvlak en Scouting de Peel- speurders waren de gelukkige ontvangers. Tijdens de vorig jaar septem ber gehouden boekenmarkt werd Het Speelvlak als goed doel gekop peld aan de markt. De boekenmarkt leverde uiteindelijk 3000 euro op. In november hield Kiwanisclub Schie- epersland het tweede Theaterfeest. Hoofddoel die avond was Braille wit hout Borders. Daarnaast werd beslo ten om De Peelspeurders te onder steunen. Scouting heeft in Ysselsteyn een speelterrein waar jeugd buiten terecht kan. Het terrein heeft echter geen goede sanitaire voorzieningen. Met een bedrag van 4780 euro levert Kiwanisclub Schieëpersland een sub stantiële bijdrage aan de realisatie daarvan. Kiwanisclub Schieëpersland bestaat 20 jaar en richt zich door het organiseren van activiteiten op het ondersteunen van talloze projec ten, met name in de regio en vooral gericht op kinderen. In die twinitig jaar heeft de club al 250.000 euro aan goede doelen kunnen schenken. De eerstvolgende activiteit is de Kiwanisdag op 10 april, samen met Kiwanisclub De Rooyse Ladies. Op zondag 26 september wordt weer de boekenmarkt gehouden. De opbrengst is bestemd voor 't Raayke in Tienray. Vanaf 1 maart is Maria van Lieshout als geregistreerd GZ- haptotherapeut werkzaam in het medisch centrum Antoniusveld. Zij is verbonden aan de praktijk voor fysiotherapie en manuele therapie, van Cats Selder. Haptotherapie is een begeleidings- vorm die je laat voelen hoe je in het leven staat. Je ervaart aan den lijve wat je patronen zijn en de mogelijke bete kenissen daarvan. Het ondersteunt je om vanuit die ervaring in beweging te komen, te ontwikkelen en te groeien om te zijn zoals je in wezen bent; het helpt om de balans tussen denken en voelen te herstellen. Een behandeling bestaat uit inzichtgevende gesprek ken waarbij de beleving centraal staat, ervaringsoefeningen waarbij duidelijk wordt welke plek je inneemt ten opzichte van een ander, hoe je dat doet en wat het voor je betekent, en de aanraking die je helpt te ervaren September in Venray, de bloemen- zaak van Deborah van Oyen, staat samen met Van Oorschot Mode in de lente-editie van het blad Flower dat door de landelijke bloemenver- zendorganisatie Fleurop wordt uitge geven. De vraag van het blad Flower was om een 'before en after'-sfeertje te creëren in een modespeciaalzaak. In samenwerking met van Oorschot Mode in de Grotestraat van Venray is dit verzoek verwezenlijkt. "Met een paar prachtige voorjaars- arrangemen ten is de pui opgepimpt. Ook is er een flink voorjaarsboeket neergezet om de balie op te fleuren. Op de tafel, waar men rustig even kan vertoeven terwijl de partner kleding past, is een ware oase van vaasjes met fleurige voorjaarsbloemetjes neergezet", ver telt Deborah. Hoewel het weer het en beetje laat afweten, is het volgens Deborah heerlijk om onder invloed van voorjaarsbloemen in huis een beetje in de voorjaarsstemming te komen! "Maar ook in een zaak als Van Oorschot Mode krijg je toch iéts meer zin in een zonnig voorjaarsjurkje als de frisse voorjaarsbloemetjes je van dichtbij toelachen!" Op woensdag 24 maart geeft de Taoïstische Tai Chi Vereniging Nederland twee vrijblijvende introductielessen in Venray. De lessen vinden plaats in de gym zaal Coninxhof, Goudsmitstraat 11, van 12.30 tot 14.30 uur. Dit als kennismaking voor de start van de nieuwe beginnersklas op 17 maart. Bewegen, we doen het iedere dag of zouden het iedere dag moeten doen. Steeds meer mensen leiden een zittend bestaan en krijgen last van rug, nek, armen. Of je bent zo actief in werken, bewegen, sporten, dat je ook wel eens tot rust zou willen komen. Taoïstische Tai Chi? interne kunsten voor gezondheid heeft iedereen wat te bieden, of je nu actief, passief, gezond, ziek, jong of oud bent. De hele set van 108 bewegingen biedt iedereen de mogelijkheden te ontdek ken waar je lichaam voor gemaakt is: bewegen en ontspannen, flexibel en sterk zijn, met een goede circulatie. De spanning in spieren, pezen en ban den vermindert en langzaamaan, als je met toewijding en regelmaat oefent werkt het naar binnen toe, naar alle systemen, de organen en weefsels. Je zult soms onverwacht ontdekken waar je toe in staat bent, geestelijk en lichamelijk, hoe je ontspannen kunt blijven in allerlei verschillende situaties. Hoe snel je kunt herstellen na ziekte, operatie. Of wat je allemaal nog wel kunt als je een chronische ziekte hebt of ouder bent. De Taoïs- tische Tai Chi Vereniging Nederland maakt deel uit van een internationale organisatie: The International Taoist Tai Chi Society. De Taoïstische monnik meester Moy Lin-shin heeft in 1970 deze organisatie opgericht om zoveel mogelijk mensen kennis te laten maken met en te laten ervaren wat Taoïstische Tai Chi™ interne kunsten voor gezondheid voor je kan beteke nen. De Taoist Tai Chi Society is een vrijwilligersorganisatie. Alle instruc teurs zijn bevoegd en geven op vrij willige basis les. Zo krijg je les van instructeurs die je met aandacht en enthousiasme begeleiden. Daarnaast zijn er speciale klassen met instruc teurs die getraind zijn om mensen met specifieke gezondheidsproble men te helpen. Voor informatie: Henri Timmer mans, telefoon: 0485-801049, mail naar info.zuid@taoist.nl of kijk op www.taoist.nl wie je bent en wat het met je doet als de ander dichtbij je komt. Soms doe je ervaringen op waar door het allemaal niet meer vanzelf gaat; door iets wat je hebt meege maakt of door de situatie waarin je verkeert. Het leven lijkt stil te staan of je voelt je terug getrokken en je ervaart geen contact met je omge ving. Je voelt geen vertrouwen in de ander en hebt het gevoel dat je er alleen voor staat. Haptotherapie kan dan zinvol zijn bij een ondersteu- ningsvraag bij persoonlijke groei en ontwikkeling, bij lichamelijke of geestelijke overbelasting, bij burnout en stress, lichamelijke klachten zon der aanwijsbare reden, gevoelens van ontevredenheid, overgangssituaties, rouwverwerking en bij traumatische ervaringen. Wilt u meer weten of een afspraak maken, bel dan 0478-512296, of mail naar info@fysiocatsenselder.nl. U kunt ook terecht op www.fysiocat- senselder.nl Op zaterdag 27 maart slaan de Venrayse makelaars wederom de handen ineen tijdens de nationale Open Huizen Route. Op deze dag kunnen huizenzoe kers vrijblijvend en zonder afspraak honderden woningen bezichtigen. Op de gezamenlijke website www. venraysemakelaars.nl staan alle deel nemende woningen aan de Open Huizen Route. Woningzoekers kun nen via de zoekfilters eenvoudig een selectie maken van de woningen die zij graag vrijblijvend willen bezichti gen Een unieke situatie die aangeeft dat makelaars, ongeacht hun branche vereniging, bereid zijn gezamenlijk de woningmarkt in Venray en omgeving een nieuwe impuls te geven. In de Verenigde Staten wordt geen enkel huis verkocht zonder de hulp van een verkoopstylist. Makelaars kwamen erachter dat huizen, die verkoopklaar waren gemaakt, sneller verkochten en dat panden waar niets aan was veranderd veel langer te koop bleven staan en de vraagprijs ervan regelmatig naar beneden moest. Ook in Europa tonen sta tistieken aan dat woningen snel ler worden verkocht en tegen een hogere prijs. Het geheim? Een huis zo presen teren dat kopers de mogelijkheden van de woning kunnen zien. Sinds kort is dit ook in deze regio moge lijk. Puur Verkoopstyling kan ieder huis, ongeacht het aantal vierkante of kubieke meters, klaarmaken voor een snelle verkoop. Het maakt niet uit of een woning wordt verkocht via een makelaar of door de verkoper zelf. "Bij voorkeur moet een verkoopsty list aan de slag vóórdat het huis in de verkoop komt", vertelt Petra Voes- ten van Puur Verkoopstyling uit Leu nen. "Maar het is eigenlijk nooit te laat voor verkoopstyling!", aldus de verkoopstyliste, die een professio nele opleiding heeft gevolgd. "Kopers knappen vaak surfend op huizensites al af op de foto's", zegt gecertificeerd verkoopstylist Petra Voesten. "Door de jaren heen wordt er nogal wat ver zameld door de bewoners. Zij zien na verloop van tijd hun eigen rom mel niet meer. Door het teveel aan spullen lijkt een huis kleiner. Ook de persoonlijke smaak van de verkoper kan een negatieve invloed hebben op kijkers. Een verkoopstylist is objectief en kijkt door de ogen van de potenti- ele koper. Zelfs een kleine investering kan uiteindelijk veel geld opleveren. Een woning die met de juiste hulp en op de juiste manier verkoopklaar is gemaakt trekt een breed kooppu- bliek aan. Deze kijkers kunnen zich zelf al in het huis zien wonen, met al hun eigen spullen. Het is bewezen dat verkoopstyling de verkoper uiteinde lijk meer oplevert dan het verlagen van de vraagprijs. En wat te weinig mensen zich realiseren: het bedrag dat de verkoper kwijt is aan het ver- koopklaar maken van zijn woning zal altijd lager zijn dan zijn eerste prijs verlaging!' Puur Verkoopstyling helpt bij het maken van fotopresentaties, bij opruimen, neutraliseren, meubels plaatsen of verplaatsen, ruimte creë ren, kleur, verlichting en het gebruik van de juiste accessoires, opslag, meu- belverhuur en het verhuur van acces- soirespakketten. Voor meer informatie: www.puur- verkoopstyling.nl, tel: 06-57335865 of mail naar info@puurverkoopstyling.nl De Mèrthal in Horst staat in het weekeinde van 20 en 21 maart in het teken staan van het radio con trolled model stockcarracing. SRP de Peeldrivers houdt dit jaar voor de zes tiende keer in successie het Europese indoorkampioenschap. Voor dit evenement zullen de Peeldrivers de Mèrthal weer omto veren tot een heus racecircuit. Hier gaan deelnemers uit Nederland, Bel gië, Duitsland, Engeland, Schotland en strijden om de titel Europees indoorkampioen 2010. Er hebben zich inmiddels al ruim zeventig deel nemers ingeschreven, waarvan maar liefst 24 uit Engeland en Schotland. Dat de vloer optimaal geschikt is van de Mèrthal blijkt uit de hoge snelhei den die de stockcars de laatste jaren bereiken. Op de rechte stukken halen deze toch relatief kleine race auto's topsnelheden van zo'n 80 a 90 kilo meter per uur. Diverse toprijders uit de regio zoals Dennis van Asten (Horst), Jeroen Janssen (Sevenum), Ruud Verheyen (Hegelsom) en Sander Poels (Leunen) zijn grote favorieten voor deze felbegeerde titel. Rijders uit Engeland hebben jarenlang op kop gelegen bij internationale wedstrij den, maar de Nederlandse concur- Door een 7-0 zege op De Vrienden kring is het eerste biljartteam van De Peel kampioen geworden. Zaalvoetbalvereniging Concordia in Vierlingsbeek houdt op zondag 23 mei in voor de vierde keer in suc cessie het Outdoor Soccer Toernooi op het Vrijthofplein in Vierlingsbeek. Eerst betreedt uit Vierlingsbeek en omliggende dorpen de jeugd de voet balpiste; aansluitend tonen de seni oren hun voetbalkunsten. In tegen stelling tot de voorgaande drie jaren spelen de voetbalkunstenaars nu in een kleine piste met boarding op gras en niet meer op zand. Het speelveld is dan ook verplaatst van het parkeer terrein op het Vrijthof naar het naast gelegen grasveld voor zalencentrum Concordia. ZVV Concordia's voorzit ter Marc Oudenhoven: "Natuurlijk scheelt het een hoop werk als we niet op zand spelen én blijft de par keerplaats vrij. Belangrijker echter voor ons en voor de deelnemers is dat daarmee het aantal kleine blessu res, zoals schaafwonden aan benen en voeten, tot het verleden behoren." Het toernooi kende vorig jaar mede door het goede weer een ongekende start en wordt ook dit jaar weer gespon sord door Zalencentrum Concordia. In de tachtiger jaren startte ZVV Con- De leerlingen van Change, totaalconcept voor uiterlijke ver zorging met vestigingen in Venlo, Panningen en Venray, gaan voor de absolute top. Dat heeft Change al eens bewezen door het wereld kampioenschap kappen in Las Vegas (2002) te winnen. Ook met leerlingen gooit Change hoge ogen. Tijdens de Limburgse kam pioenschappen in Geleen vorig jaar vielen vijf van de zeven deel nemers voor Change al in de prij zen. Dit jaar was het wederom niet anders. De leerlingen van Change hebben vorig weekeinde goed gepresteerd bij de Limburg Bokaal in de Hanenhof te Geleen. Winnaar van de team award vorig jaar, Adelina Raba, ging dit keer samen met teamgenoot Esther Peters, met de tweede plaats naar huis. Jacky Shell en Shirley Stol uit Venlo had den met hun creatieve kapsels één punt voorsprong op hun collegae van rentie komt steeds dichterbij. Zij gaan zeker ook dit jaar weer hoge ogen gooien tijdens het indoor spektakel in de Mèrthal. Ook de wereldkampioen outdoor 2009 Brian Weijers (Venlo) en Europees kampioen outdoor 2009 Jody Foster (Engeland) verschijnen aan de start. Bij de junioren hebben de Peeldrivers ook een kansheb ber, de zeer jonge Sven Versteegen (Melderslo, negen jaar). Zaterdag 20 maart beginnen de trainingen om 12.00 uur. Zondag 21 maart starten de voorrondes om 10.00 uur. Hierna zijn om 14.00 uur de beste 24 rijders voor de kwartfinales bekend. Ook dan worden de finalisten van de juniorfi nale bekend gemaakt. Deze junioren (onder 16 jaar) gaan om 14.15 uur in hun finalerace strijden om de Europe se titel. Om 14.30 uur barst het spek takel los als de beste 24 rijders van deze dag gaan strijden om een plaats in de halve finale. Tussen de finales door zal er een demonstratie plaats vinden van Electro stockcars (schaal 1:12). Na de laatste demo gaat het programma om 17.30 uur verder met de grote finale, hierin strijden de zes beste rijders van dit weekend. Voor meer informatie kan men kij ken op www.peeldrivers.nl. Het kampioensteam bestaat uit Gerrit van Asten, Harrie Mennen en Jo Poels. cordia het miniveldvoetbaltoernooi aan de Vennenweg in Maashees. Na zeventien edities verplaatste het spek takel zich naar het parkeerterrein op het Vrijthof in Vierlingsbeek, eerst als Beach Soccer Tournament maar nu als Outdoor Soccer. Dit jaar wordt weer voor het oude vertrouwde gras geko zen, maar wel weer midden in Vier lingsbeek. Het mini outdoor soccer is spectaculair en dynamisch. Het voegt een andere dimensie aan de sport toe. De aftrap is aan de jeugdteams, gro tendeels zijn dit F-junioren en hoger; van 10.00 tot 16.00 uur. Het avond- beachsoccer is bedoeld voor de senio ren, van 16.00 tot 23.00 uur. Teams die zich willen opgeven kunnen e-mailen naar Mike de Bruijni mike.debruijni@ sp.nobilon.com, naar Marc Oudenho ven via e-mail marc.oudenhoven@pla- net.nl of naar Sander Oudenhoven via e-mail sanderoudenhoven@hotmail. com. Er is muziek en de voetbalpiste en het beach soccerterrein is tropisch aangekleed. Net als in voorgaande jaren wordt het outdoor soccer weer de hele dag en avond muzikaal omlijst. Ook de after outdoorsoccer- party wordt weer gehouden. Change Venray, Angela Coppens en Lanon van Aarsen, en behaalde een vijfde plaats. Ook Patrick Burhenne had in de Geleen zijn aandeel in de successen van Change. Voor de dames coiffure award veroverde hij met één punt verschil de tweede plaats. De grote verrassing van de dag was het kampioenschap van Ilse Janssen en Roel Peeters. Beiden 16 jaar en in het eerste jaar van hun kappersopleiding. Ze behaalden een eerste plaats in de team award en lieten professionals uit het kappersvak met jarenlange erva ring achter zich. Veel tijd om van de overwinning te genieten, krijgen de kappersleer lingen Esther Peters, Adelina Raba en Patrick Burhenne niet, want zij maken zich op voor de finale van de Hair Fashion Award op de nationale kap- persbeurs in Rotterdam. Tijdens deze award presenteren zij, in een door hun zelf geregisseerde kappersshow, in tien minuten een metamorfose van zes modellen. Tijdens een internationaal judo toernooi in Reuver vielen enkele leden van Sportinstituut Verhagen uit Venray in de prijzen. Kampioen in hun klasse werden Didier Peeters en Celeste Pijnenborg. Een tweede plaats was er voor Lotte Logtens, Alaisa Vos en Mischa Eijt en een verdiende derde plaats voor Thierry Peeters. Net als in 2009 zijn er in 2010 weer tien trainers van SVOC'01 die een opleiding van de KNVB hebben afge rond. In dit geval betrof het de cursus F- pupillentrainer. Onder begeleiding van KNVB docent Henk Stiphout heb ben de cursisten kennis gemaakt met succesfactoren die een training moet bevatten. Meerdere trainers gaven bij de evaluatie aan dat elke training moet passen bij de leeftijdsgroep. Vervolgens is dan belangrijk dat de vooraf voorbereide oefeningen lopen, lukken in de uitvoering en uiteinde- Ook won de club de tweede plaats voor de club met de meeste punten. Hercules uit Pey-Echt was de beste club. Komend weekend gaan de judo heren naar Bremen en de dames naar Erfurt voor een kwalificatietoernooi om punten te verdienen voor het EK -17 jaar, Didier Peeters zal zijn uiter ste best gaan doen op dit zeer sterk bezette toernooi. lijk alle spelers er iets van leren. Ook het aanpassen van een oefening is belangrijk. Jonge spelers willen graag verschillende dingen doen. Het mag niet te gemakkelijk gaan en iedereen moet bij de F-jes zoveel mogelijk met bal bezig zijn. SVOC'01 waardeert het dat deze personen de keuze gemaakt hebben deze cursus te volgen. Hier door wordt het trainerscorps alleen maar sterker. SVOC'01 heeft als doel elke speler maximaal te faciliteren om zo het hoogst haalbare niveau te bereiken. 7 Top '63 1 22-141 8 Evenaar-Pod.2 22-133 9 Wilhelmina 1 22-126 10 Paradijs 2 22-124 11 OOO 3 21-119 12 Evenaar-Pod.1 22-116 13 BC Vors 3 22-105 Wilhelmina 1-BC Vors 3 9-3 OGO 4-Evenaar-Pod, 2 13-2 Ketsers 5-Top '63 1 7-5 Paradijs 2-BBC '65 4 4-11 Evenaar-Pod, 1-Carambole 2 10-3 G-Klasse: 1 OGO 5 20-178 2 BBC '65 6 20-159 3 Reulsberg 1 20-142 4 Kruuspunt 4 20-134 5 Bos Berg 4 20-129 6 Hap Hap 4 20-129 7 Bos en Berg 5 19-126 8 OGO 6 20-125 9 Paradijs 3 20-123 10 BBC '65 5 20-122 11 t Anker 2 19-117 12 Paradijs 4 20-98 OGO 6-BBC '65 6 1-13 Paradijs 3-Hap Hap 4 7-7 BBC '65 5-Bos en Berg 4 11-3 Paradijs 4-Kruuspunt 4 4-8 OGO 5-Reulsberg 1 11-5 3-banden: 1 DOS 2 16-101 2 SNA 2 17-90 3 DOS 1 17-90 4 t Trefpunt 16-87 5 Halfweg 16-85 6 OBK 16-73 7 SNA 1 16-57 DOS 2-SNA 2 4-7 DOS 1-t Trefpunt 9-1 OBK-SNA 1 2-6 B1 Halfweg-De Peel 5-2. René Dericks 1.521 gemiddeld en Piet Vol- leberg 1.346 gemiddeld zorgden voor de winstpartijen. Programma: 22-3 Kader Biljartacademie-Halfweg, 25-3 BBHV Halfweg-SNA KNBB Libre Jeugd. 't Klotske won van VOP/DWH met 9-5.Maikel Hen- drickx 2 punten gem. 2.16 HS 9. Joyce Coumans 2 punten gem. 0.59 HS 5. KNBB 3Banden B1. VOP/DWH won van 't Pumpke met 5-2.Wifried Gods chalk 2 punten gem. 0.87 HS6. Jac Lit- jens 2 punten gem. 0.77 HS 3. Caspar Michels stelde het extra punt veilig. KNBB Libre C2B. VOP/DWH verloor van 't Klotske met 0-7. BBHV Libre A Klasse. OBK tegen VOP/DWH 1 werd 7-3.Wintst voor Fred Wanrooy 3 pun ten gem. 3.04 HS 15. Kevin Voermans 1 punt gem. 2.38 HS 13. BBHV Libre A Klasse. Boems/Jeu tegen VOP/DWH2 werd 1-8.Guidop Kauffeld 3 punten gem. 20.55 HS 78. Caspar Michels 2 punten gem. 2.50 HS 10. Frans Bonants 2 punten gem. 1.97 HS 13. BBHV Libre C klasse. VOP/DWH ver loor van Pomerans met 6-8. Wim Jans sen 3 punten gem. 2.90 HS9. Maikel Hendrickx 3 punten gem. 2.35 HS7. Programma: 22-3 Kader De Peel-VOP/DWH KNBB. 26-3 Libre A klasse VOP/DWH1-LBC BBHV Libre A klasse OBK-VOP/DWH2 BBHV Roelanzia 2 won met 7-4 van SVD. Twan Backus won met 3.20 en een serie van 16 (2 punten). Jan van Gef- fen winst met 3.14 (2 punten), en een serie van 11. Tonnie Poels won met 2.76 gem. en een serie van 16 (2 punten). Roelanzia 3 verloor met 11-3 van Boems Jeu. Frank Verbeek haalde 1 punt voor het gem. (2.67). Pieter-Jan won zijn partij met 1.37 (2 punten). Roelanzia 4 haalde deze week een nipte overwinning van 7-6. Gerard Linders haalde 3 punten, hij speelde 1.84 gem. en een serie van 13. John van Kempen winst met 2.00 gem. en een serie van 9 (3 punten). Roelan- zia won met 7-5 van Hap-Hap. Gerrit van Asten speelde 13.82 kader en een serie van 52 (3 punten). Wim Camps won met 3 52 en een serie van 13 (3 punten). BBHV: EvSteeg-Dos 2 B-klasse 2-9. Dos-Trefpunt 3-Band 9-1. Dos 2-Half- weg HHH-Sna 2 3-Band 4-7. Dos 2 was uit te sterk voor EvSteeg. Drie winst partijen: Henk Kamerman, gem. 2,38 met 3 punten, Bert Suilen, gem. 2,08 met 3 punten en Wim Schillings, gem. 1,25 met 2 punten. Extra matchpunt voor Dos 2. In het 3-band won Dos thuis gemakkelijk van 't Trefpunt. Jan Beekmans, gem. 0,76 en 3 punten, Ron Martens, gem. 0,75 met 3 pun ten en Ton van Gaalen, gem. 0,18 en 2 punten. Extra matchpunt voor Dos. Dos 2 verloor van Sna 2. Alleen Math Siebers, gem. 0,49, won zijn partij met 3 punten. Henk Kamerman, gem. 0,38, behaalde nog 1 punt vanwege zijn gemiddelde. De Peel won met 7-0 van De Vrien denkring. Gerrit van Asten winst met 25.00 gem. en een serie van 184. Har rie Mennen winst met 9.47 gem. Jo Poels speelde zijn partij in acht beur ten uit (gem. 20.00) met een serie van 141. De peel 2 verloor met 5-2 van de Sevewaeg. Alleen Jan van Geffen kon zijn partij winnen met 9.45 gem. In geel waren de winnaars met 63,56 procent Truus Michels en Frank Bender. Tweede waren Mien en Jac. Spreeuwenberg met 59,38 procent, gevolgd door Toine Tiggeloven en Jean ne Korsmit met 54,71 procent. In rood waren met 58,25 procent Jan Lagarde en Hugo van der Windt de beste. De tweede plaats ging met 57,50 pro cent naar Riet Dobbe en Leny Worst en derde waren Thea Janssen en Anny Marinus met 56,25 procent. Het vierde blok van de clubcom petitie is begonnen. In de rode lijn werden Fieke Messemaekers en Dory Driessen eerste met een score van bijna 60 procent. Tweede waren Nel lie Bexkens en Jo Linders, gevolgd door Corie Hartiong en Jurgen Tim- mers. In de gele lijn waren Janny Jungslager en Sjef de Vocht de beste. Hun score van 65 procent betekent een goede start in dit blok. Annie Cler- monts en Henk Penninx bezetten de tweede plek en de derde plaats ging naar Jan en Tilly van der Heyden. Uitslag van de zevende laddercom petitie. In oranje op de eerste plaats met 65,00 Wil Tacken en Jeanne Korsmit, op de tweede plaats met 59,17 Mieke van Osch en Mientje Wester, en op de derde met 55,75 Jan Janssen en Frans Mertens. In rood op de eerste plaats met 63,02 Herma Darmstadt en Carolien Wik- kers op de tweede plaats met 55,23 Hanny Arts en Tiny Oudenhoven en als derde met 52,60 Frieda Kalkman en Thea Peters. In groen op de eerste plaats met 59,90 Lot Beijersbergen en Mia van de Munckhof, op de twee de plaats met 57,81 Diny Steegs en Huub Linders en als derde met 54,17 Mariet Backus en Tonny Claessens. Op de eerste avond in de vierde ronde was het beste paar in geel Marijke van de Boom en Aike van Glabbeek met 60.42 procent. Tweede waren Hans Aerts en Jac Huijs met 60 procent, gevolgd door Nelly en Bert Vloet met 56.67 procent. In de rode lijn scoorden Jac van Voorn en Piet Willems het hoogst met 66.15 pro cent. Tweede waren Ria en Kees van Son met 65.10 procent en Wil Dietz en Ton Melis bezetten met 54.17 pro cent de derde plaats. In de groene lijn waren de winnaars met 60.42 procent Riet Aarts Frieda Kalkman. Tweede waren Jeanette Cremers en Johanna Manders met 56.25 procent. De derde plek werd met 53.13 procent gedeeld door Irma Huijs met Adele van Leu ken en Hanny Verstraaten met Mien Spreeuwenberg. De tweede zitting van de derde clubcompetitieronde is gespeeld en deze keer waren de winnaars in geel Frans Mertens en Jan Janssen met 62.50 procent. Tweede waren Corry Hartong en Trudy Jeurissen met 60 procent, terwijl Hans van Oosterhout en Frans Smits met 55.42 procent de derde plaats bezetten. In rood waren de dames Nelly Bexkens en Hannie Keysers de beste met 63.75 procent. Tweede waren Marie Kersten en Leo Thielen met 61.25 procent. Zij wer den op de voet gevolgd door Leonie Hendriks en Jacqueline Hermkens met 60.42 procent. Op donderdag is de derde zitting van de derde club- competitieronde. Er is een vrije bridgeavond gehou den. In geel waren de winaars Hans Aerts en Jac Huys met 65.42 procent. Tweede waren Peter Koolen en Jeu Steeghs met 57,08 procent, gevolgd door Annie Jansen en Henk Penninx met 55.83 procent. In rood bezetten Trees v.d. Beele en Wim Teinissen de eerste plaats met 75,90 procent. Sjef Fiers en Wim Manders waren tweede met 58.75 procent en derde waren Aike van Glabbeek en Jacqueline v.d. Slik met 57,36 procent. Maandag is de eerste zitting van de laatste ronde om het clubkampioenschap. De lentecompetitie is begonnen en in de gele lijn zijn Yorgo Canli en Frank Cornelissen op de eerste plaats geëin digd met 60 procent. Tweede waren Marijke v.d. Boom en Aike van Glab- beek met 56.67 procent en er was een gedeelde derde plaats voor Miny en Wiel Verhoeven en Jan Stiphout met Martien Verheyen met 55 procent. In groen waren Tiny van Goinga en Toine Tiggeloven het beste paar met 72.03 procent, gevolgd door Tonny van Ham en Jeanne Korsmit met 66.41 procent. De derde plaats was voor Betty Jans sen en Toos Smits met 63.93 procent. Op de derde speelavond was de zaal weer goed gevuld en na afloop, nadat de uitslag berekend was kon men zien dat Luc Tijssen niet voor niets onlangs in Utrecht Nederlands kampioen is geworden. Met een keurige eerste plaats met Joan Hins- sen wist hij opnieuw de handen op elkaar te krijgen. Doke Verheijen met Lou Gillissen en Anny Boekholt met Jaqueline v.d. Slik hadden deze keer het nakijken. In de rode groep waren Anneke Schoonbeek met Harrie Arts, Tineke Meurs met Marga Steemers en Ton van Jaarsveld met Jan Voesten als gelegenheidspaar succesvol. De groene groep tenslotte was het een complete damesaangelegenheid. Thé- rèse Schaeffers met Els Wortelboer, Mieke Custers met Nell Peynenborgh en Willemien Cunnen met Jeanne Hoogeveen waren hier de beste drie. Donderdagavond wordt de vierde zit ting van dit blok gespeeld. -info A-Klasse: 1 VOP-DWH 2 23-154 2 OBK 1 22-134 3 LBC 1 22-126 4 Pomerans 1 22-117 5 HapHap 1 22-114 6 OBK 2 22-112 7 Hoekje 1 22-111 8 VOP-DWH 1 23-103 9 Ketsers 1 22-103 10 Boems Jeu 1 22-99 11 Roelanzia 1 21-97 12 DOS 1 22-97 13 OGO 1 22-81 OGO 1-Pomerans 1 4-6 Hoekje 1-LBC 1 10-0 Boems Jeu 1-VOP-DWH 2 1-8 Ketsers 1-OBK 2 5-2 OBK 1-VOP-DWH 1 7-3 B-Klasse: 1 Kruuspunt 1 22-188 2 Boems Jeu 2 22-178 3 BBC '65 1 23-178 4 den Tommes 1 22-173 5 Carambole 1 22-144 6 Roelanzia 2 22-140 7 LBC 2 22-137 8 SVD 1 22-132 9 Evenaar-St. 1 22-130 10 OGO 2 22-130 11 DOS 2 23-130 12 L'67 1 22-124 13 Hoekje 2 22-112 Evenaar-St, 1-DOS 2 2-9 Roelanzia 2-SVD 1 7-4 Leunen '67 1-LBC 2 3-10 Carambole 1-Hoekje 2 10-3 Kruuspunt 1-OGO 2 10-4 BBC '65 1-Boems Jeu 2 9-7 C-Klasse: 1 Boems Jeu 3 22-184 2 OOO 1 22-179 3 Pomerans 2 22-168 4 BBC '65 2 22-156 5 BCY 1 22-151 6 Bos Berg 1 21-146 7 Roelanzia 3 22-145 8 DVS 1 22-145 9 Brugeind 1 22-142 10 Ketsers 2 22-136 11 VOP-DWH 3 23-129 12 t Anker 1 22-125 13 Ketsers 3 22-99 Roelanzia 3-Boems Jeu 3 3-11 Ketsers 3-Brugeind 1 4-12 DVS 1-BBC '65 2 10-5 Anker 1-OOO 1 4-10 VOP-DWH 3-Pomerans 2 6-8 D-Klasse: 1 Roelanzia 4 23-180 2 Bos en Berg 2 22-167 3 Ketsers 4 22-162 4 SNA 1 22-156 5 Trefpunt 1 22-154 6 BCY 2 22-145 7 LBC 3 22-141 8 OGO 3 23-141 9 BC Vors 1 22-138 10 BC Vors 2 22-135 11 Hap Hap 2 22-133 12 Kruuspunt 2 22-122 13 Sevewaeg 1 22-110 BC Vors 2-Ketsers 4 1-12 Sevewaeg 1-Bos en Berg 2 6-7 OGO 3-BC Vors 1 11-2 SNA 1-LBC 3 5-10 Hap Hap 2-Kruuspunt 2 8-3 Trefpunt 1-Roelanzia 4 6-7 E-Klasse: 1 BBC '65 3 20-162 2 Ostenriekske 1 20-159 3 Hukske 1 20-150 4 Bos Berg 3 20-143 5 OOO 2 20-141 6 Boems Jeu 5 20-140 7 L'67 2 20-136 8 Hoekje 3 20-128 9 Boems Jeu 4 20-120 10 Vriendenkr, 1 20-112 11 Kruuspunt 3 20-107 12 Hap Hap 3 20-78 Hap Hap 3-Kruuspunt 3 4-6 Boems Jeu 5-OOO 2 10-4 BBC '65 3-Vriendenkring 1 12-1 Boems Jeu 4-Bos en Berg 3 8-6 Hukske 1-Hoekje 3 5-9 Ostenriekske 1-Leunen '67 2 8-6 F-Klasse: 1 Paradijs 1 22-181 2 Carambole 2 22-176 3 OGO 4 23-169 4 BBC 65 4 23-167 5 Pomerans 3 21-158 6 Ketsers 5 22-157

Peel en Maas | 2010 | | pagina 28