Venray raakt steeds verder achterop SV United wint honderdste duel Sam Mee (SSS'18) •/AI/I BEiB Summa Topschutters Klassement J Drukke voetbalweken breken aan voor hoofdklasser Donderdag 25 februari 2010 - Pagina 17 Doelman Patrick Wijnen kan nederlaag tegen Resia niet voorkomen Venray kwam dit seizoen slechts twaalf keer in actie in de hoofdklasse B. Geen enkele andere ploeg heeft zo weinig wedstrijden gespeeld. Gemert, de tegenstander van komende zon dag, werkte net als UNA al zestien duels af. De overige clubs staan op dertien of veertien wedstrij den. BVV'27 SSS'18 SV Geijsteren VV Holthees SV Ysselsteyn Leunen verliest nipt Winkelhag naar Kronenberg SV Merselo PEEL EN MAAS top inn town jt 1 MIMI FLE> TRONICS SPORT2000 Tweedeklassers SSS'18 en Volharding maken jacht op top drie De Schijnwerper op: [SPOrtnieuws -info Holthees onderuit in degradatiestrijd Holthees-aanvaller Hakan Sazak in de tang bij de Resia-verdedigers Roy Steegh (links) en Emiel Wijnhoven. Ook dit jaar kunnen de topschut ters van alle ploegen uit de gemeen ten Venray en Meerlo-Wanssum weer prachtige prijzen winnen. Vanwege het groot aantal Peel en Maas-abon nees in de omgeving van Holthees, Vierlingsbeek en Overloon dingen ook de topscorers van SSS'18 uit Overloon, Holthees en Volharding uit Vierlingsbeek dit seizoen weer mee naar de prijzen. Tijdens het voetbal seizoen wordt u door de redactie van Peel en Maas op de hoogte gehouden van het Summa Topschutters Klasse ment 2009-2010. Aan het einde van de rit zijn er prijzen voor de eerste elftallen en de spelers die de meeste doelpunten hebben gescoord in de amateurvoetbalcompetitie 2009-2010. U wordt verzocht de namen van de topscorers door te geven via het emailadres manuelc@summa.nl. Afgelopen weekend gingen slechts enkele inhaalduels door, waarin alleen SV United twee maal wist te scoren. In de kop van het individuele klas- SV United boekte in de vijfde klasse F een belangrijke 0-2 zege op het hoger geklasseerde Mel- derslo. Met het carnaval nog in de benen werd het een rommelige wedstrijd, waaraan de scheids rechter zijn handen meer dan vol had. SV United speelde zondag zijn hon derdste competitiewedstrijd. Medio 2005 fuseerden de voetbalclubs van Meerlo en Wanssum. In het eerste competitieduel werd op 4 september 2005 uit met 2-4 gewonnen bij VCH. De honderd ontmoetingen leverden 34 zeges, 30 remises en 36 nederlagen op. Het doelsaldo is met 164 voor en 163 tegen ook vrijwel in balans. Verdediger Juriën Beterams zette al snel de toon met een harde over treding. SV United probeerde steeds vroeg druk te zetten op de tegenstan der. Dat leidde in de vijfde minuut tot een foutieve terugspeelbal. Geurt Clevers was attent en hij bekroonde zijn rentree in het eerste elftal met de vroege openingstreffer: 0-1. Na een meningsverschil was de routinier dit seizoen in het derde team gaan voet ballen. Tijdens de winterstop zijn de sement en ook het teamklassement waren er dan ook geen verschuivin gen. Teamklassement 1) SV Venray 31 2) SVOC'01 30 3) Ysselsteyn 28 4) Oostrum 27 5) Merselo 25 6) Volharding 24 7) Swolgense Boys en SV United 19 9) SSS'18 en TOP'27 15 11) Holthees 13 12) Leunen 12 Individueel klassement 1) Maikel Wismans (SVOC'01), Paul Jeurissen (Ysselsteyn) en Freek Thoo- ne (Venray) 8 4) Chris Wilschut en Ruud Custers (beiden Oostrum), Bas Heijnen en Sander Thijssen (beiden Swolgense Boys) en Gijs Dinghs (SVOC'01 9) Kevin Goldschmidt (TOP'27),) Ahmad Qurishi (Merselo) en Arjan Tijssen (SVOC'01) 6. plooien weer gladgestreken. Hierna speelde het spel zich vooral op het middenveld af. De vele over tredingen ontsierden de wedstrijd. De beide defensies gaven weinig weg. Voor rust kreeg United nog een kans, die door Geurt Clevers net voorlangs werd geschoten. In de tweede helft had de scheids rechter alle moeite het duel in goede banen te leiden. De overtredingen volgden elkaar in rap tempo op. Het resulteerde in twee rode kaarten voor Melderslo, in de zeventigste en de tachtigste minuut. Eenmaal was het direct rood en de andere veld- verwijzing was na twee keer geel. De bezoekers verzuimden aanvankelijk het numerieke voordeel uit te buiten. Daardoor bleef het tot het einde toe spannend. In de laatste minuut viel de beslis sing. Eerst werd een doelpoging van Melderslo nog van de doellijn gehaald. Via een goede uitworp van doelman Marco Rutten op Roel Vissers, kwam de bal bij Guus Cox die de bevrijden de 0-2 scoorde. SV United behaalde zo een zwaarbevochten en heel belang rijke overwinning. Door Henk Willemssen Afgelopen zondag ging de thuis wedstrijd tegen EVV niet door. Con sul Joep Bus keurde 's ochtends het hoofdterrein af. "Het veld was hard bevroren en hobbelig. Er was geen fatsoenlijke wedstrijd op te spelen", zegt voorzitter Sjef Keijzers, die net als veel supporters niet blij is met de lange serie afgelastingen. "Er ontstaat daardoor nogal een scheef beeld op de ranglijst. Dat is niet prettig. Wij wil len onderhand ook wel eens voetbal len, om te kijken waar we echt staan." Boze tongen beweren dat de bles sure van Freek Thoone zondag heeft meegespeeld in de beslissing. "Nee hoor, geen sprake van", beweert Keijzers. "Onze consul neemt zelf standig een besluit. Wij hadden graag gevoetbald. We waren er klaar voor. En bovendien is Freek weer fit. Hij had tegen EVV kunnen spelen. We missen alleen nog Hans Custers die geschorst is." Op woensdag 20 januari liep Thoone op de training een enkelbles sure op. Achteraf bleek de blessure minder ernstig dan aanvankelijk werd gedacht. De uitwedstrijd tegen DESK op 7 februari kwam nog te vroeg voor de topscorer. Venray won het duel in Kaatsheuvel met 0-5. "Afgelopen zondag was het de eer ste keer dat we er zelf een wedstrijd hebben uitgegooid", zegt Keijzers. "Dat we zo weinig hebben gespeeld, komt vooral door afgelastingen van de KNVB of door tegenstanders, zoals OJC Rosmalen en Papendrecht die het veld afkeuren. We hebben deze winter ook extreme weersomstandig heden gehad." Op zondag 9 mei wordt de compe titie beëindigd. In ruim twee maanden tijd moet Venray liefst veertien duels afwerken. Bovendien zit de ploeg van Programma zaterdag 27 februari Baarlo Vet-SV United/BVV'27 Vet17.00 Programma zondag 28 februari Swolgense Boys 2-BVV'27 10.30 BVV'27 2-SV Venray 9 11.00 BVV'27 DA1-Wittenhorst DA1 11.00 Programma zaterdag 27 februari SSS'18 A1-SV Lottum A1 14.30 SSS'18 B1-SVOC'01 B1 13.30 SSS'18 B2-Venlosche Boys B3 14.30 Stormvogels'28 C1G-SSS'18 C1 14.30 Sparta'18 C2-SSS'18 C2G 13.30 SSS'18 M11C1-Montagn. M11C1 13.00 Merselo D1G-SSS'18 D1 11.15 SSS'18 D2-Venlosche Boys D5 11.30 Constantia MD1-SSS'18 MD1 10.45 RK SV FCV E1-SSS'18 E1 11.00 Stormvogels'28 E1G-SSS'18 E2 10.00 SSS'18 E 3-TSC'04 E2 11.00 SSS'18 E 4-Sparta'18 E9M 11.00 SSS'18 F1-Venlosche Boys F5 9.00 Venlosche Boys F8-SSS'18 F2 9.00 SSS'18 F3-HRC'27 F2G 9.00 Programma zondag 28 februari SSS'18-Nulandia 14.30 SSS'18 2-Rood Wit'62 2 12.00 SSS'18 3-Wittenhorst 7 10.30 SSS'18 4-SV Milsbeek 4 10.00 JVC Cuijk 5-SSS'18 5 11.45 Dames SSS'18-Victoria Boys 12.00 SSS'18 2-Olympia'18 10.00 Jan Poels nog in het bekertoernooi. "Er breken voor ons drukke tijden aan. Begin april met Pasen zullen we een dubbel programma draaien", aldus Keijzers, die tegenspreekt dat de KNVB de verlichting van het hoofdveld heeft afgekeurd. "Nee, een waarnemer van de KNVB had gecon stateerd dat er enkele lampen defect waren. Daar is melding van gemaakt. De verlichting is inmiddels gerepa reerd. We kunnen dus weer gewoon avondwedstrijden spelen. Maar ik geef toe dat het licht niet optimaal is. Het heeft jarenlang voldaan maar het is nu aan vervanging toe. Voor het nieuwe seizoen nemen we de nieuwe verlichting in gebruik." Zondag wacht de uitwedstrijd tegen koploper Gemert. Een tegen stander waartegen de rood-witten nog niet succesvol waren. Vorig sei zoen verloor Venray beide duels. Thuis op 14 december 2008 werd het 0-1. Op 10 mei 2009, de slotdag van de competitie, won Gemert voor 3000 toeschouwers met 4-3. Ondanks de zege ging de titel naar Baronie. Op 22 augustus kwam Gemert voor de beker naar sportpark De Wieën, het werd 0-2. Ook in de vierde ontmoeting, op zaterdag 7 oktober, trok Venray aan het kortste eind. Na ruim een halfuur leidde Gemert al met 0-3. De inhaal race na rust bleef op 2-3 steken. Toch ziet voorzitter Keijzers de Brabanders niet als een 'angstgegner'. "Gemert staat natuurlijk niet voor niets boven aan. Het is een slimme ploeg. Maar ik heb het idee dat ze momenteel iets minder draaien, alhoewel ze wel blij ven winnen, al is het maar met 1-0. Misschien kunnen wij zondag voor een verrassing zorgen. Waarom niet? Dan zullen we er wel vanaf het begin moeten staan. Het belooft in elk geval een mooie pot te worden." Op 7 maart speelt Venray thuis tegen UDI'19 dat een directe concur rent is. De bovenste vier clubs promo veren rechtstreeks naar de topklasse. De nummers vijf en zes maken ook nog kans in een onderlinge wedstrij denreeks. Door het faillissement van eerstedivisieclub Haarlem promo veert er straks nog een hoofdklasser extra naar de nieuwe klasse. Programma zondag 28 februari Geijsteren-Heijen 11.00 Uitslag RESIA-Holthees 1-0 Programma zondag 28 februari TOP'27-Holthees 14.30 Volharding 7-Holthees 2 10.00 Programma zaterdag 27 februari Ysselsteyn A1-Mierlo Hout A3 15.00 Someren B3-Ysselsteyn B1 15.30 Deurne B3-Ysselsteyn B2 14.30 Ysselsteyn C1G-Lierop C1 14.00 Ysselsteyn C2G-NWC C4 12.30 Mierlo Hout D3-Ysselsteyn D1 11.30 Liessel D2-Ysselsteyn D2 11.30 Ysselsteyn D3-Someren D7G 12.00 SJVV E1-Ysselsteyn E1 11.00 Ysselsteyn E2-ZSV E4 9.00 Deurne E9G-Ysselsteyn E3 9.30 Ysselsteyn E4-SVSH E2 9.00 Lierop F2-Ysselsteyn F1 9.15 Ysselsteyn F2-SC Helmondia F3 10.15 Ysselsteyn F3-Milheezer Boys F310.15 Programma zondag 28 februari Ysselsteyn 2-Wittenhorst 4 11.30 Leunen 5-Ysselsteyn 3 11.00 Ysselsteyn 4-Swolg. Boys 3 11.00 SV United 5-Ysselsteyn 5 12.30 Resia-Holthees 1-0 (1-0). Doelpunt: 13. Ron Wijnho ven 1-0. Scheidsrechter: Enge len (Belfeld). Toeschouwers: 65. Rode kaart: 89. Stijn Voermans (Holthees) na twee keer geel. Gele kaart: Nick Fransman, Emiel Wijnhoven (Resia) en Ferry Heijl (Holthees). Resia: Houwen; Guido Litjens, Steegh, Emiel Wijnhoven en Lars Litjens; Ten Haaf, Hebben, Dennis Fransman (73. Derks) en Jacobs (46. Mark Fransman); Nick Frans man en Ron Wijnhoven (65. Hen driks). Holthees: Wijnen; Loenen, Van Houdt (70. Heijl), Jansen en Van de Winkel (13. Van Tongeren); Groot, Vermeulen, Van den Beker- om (62. Zegers) en Voermans; Sazak en Gommans. Door Henk Willemssen Holthees lijdt zondag een dure 1-0 nederlaag in de vijfde klas se F. Op een zwaar bespeelbaar veld in Wellerlooi trekt thuisclub Resia aan het langste eind. Door het verlies komt Holthees vaster op de voorlaatste plaats te staan, waardoor degradatie op de loer ligt. Door de invoering van de topklasse degradeert er dit seizoen slechts een ploeg uit 5F. De inzet van Resia-Hol- thees - het duel tussen de nummers tien en elf - is afstand te nemen van de rode lantaarn, die in handen is van Excellent. Resia-trainer Michel Baltis- sen kan over een volledig fitte groep beschikken. De Leunenaar is bezig aan zijn vierde seizoen in Wellerlooi. Komende zondag 28 februari wordt er weer een volledig voet balprogramma afgewerkt. Ten minste als de weergoden niet opnieuw roet in het eten gooien. In de afgelopen periode speelden sneeuw, ijs en vorst de voetbal lers parten. Deze week gaat er nogal wat regen vallen, waardoor het onzeker is of er zondag overal gevoetbald kan worden. Venray zal in de hoofdklasse B sowieso in actie komen op het kunst gras van Gemert. Gemert is koplo per met 32 punten uit zestien duels. Venray staat zesde met 21 punten uit twaalf wedstrijden. Als de vier achter stallige ontmoetingen worden gewon nen, dan komen de rood-witten zelfs een punt boven Gemert. Zo snel zal men zich niet rijk rekenen in het Ven- rayse kamp. Het doel is promotie naar de topklasse. De kortste weg is een plek bij de bovenste vier. De ploeg van Jan Poels ligt aardig op koers maar de weg is nog heel lang. Na zo'n lange winterperiode is het altijd de vraag hoe de ploeg ervoor staat. Sinds half december speelde Venray slechts een keer. Op 7 februari werd in Kaats heuvel met 0-5 gewonnen van DESK. SSS'18 en Volharding, de nummers vier en vijf in de tweede klasse H, ope nen de komende weken de jacht op de top drie. Het leidende trio HVCH, NWC en Nulandia heeft zich licht afgescheiden van de rest. Door de komst van de topklasse promoveren de bovenste drie ploegen rechtstreeks naar de eerste klasse. Afgelopen sei zoen haalden SSS'18 en Volharding beide de nacompetitie waarin ze in de eerste ronde sneuvelden, tegen res- Hij verkast na de zomerstop naar SV United. "De jongens die het vaakst hebben getraind spelen vandaag", zegt Baltissen die vaste waarden als Mark Fransman en Robby Hendriks op de bank zet. "Zij hebben in de afge lopen periode minder getraind dan de rest. Nu iedereen fit is, heb ik de luxe om te kiezen." Hans Winkelhag is minder bevoor recht. De Holthees-coach is al blij dat hij elf spelers kan opstellen. De blauw-witten kampen het hele sei zoen al met een blessureplaag. Jelle van Tilburg (ontstoken voet), Sander Arts en Michiel Santegoeds zijn niet van de partij. De niet fitte Tim van Houdt en Jos van de Winkel starten toch. Van de Winkel houdt het slechts dertien minuten vol. Tim van Houdt, die uitstekend voldoet als libero, gaat na zeventig minuten naar de kant. "Ik heb last van de enkel en de knie en heb drie maanden vrijwel niets gedaan", zegt Van Houdt. "Ik ga het proberen en zie wel hoelang het goed gaat." Bij de competitie-ouverture op 6 september wint Resia in Holthees met 0-3. "Ik ga er vanuit dat wij opnieuw winnen", zegt Baltissen zelfverzekerd. Zijn collega Winkelhag rekent even eens op drie punten, in de hoop zo snel mogelijk vrij van degradatiezor- gen te zijn. Beide ploegen missen ritme na een lange voetballoze periode. Het is de thuisploeg die op het zware veld het best uit te voeten komt. De boven laag is zacht terwijl de vorst nog in pectievelijk Heerlen en Hoensbroek. De trainers John Thijssen (SSS'18) en Stephan Sijbers (Volharding) zullen ditmaal het toetje liever vermijden. Want de nacompetitie biedt slechts een promotiekans van één op zeven. De drie periodekampioenen van 2G en 2H strijden samen met de nummer elf van 1D om één plek in de eerste klasse. Volharding loopt nog steeds ach ter de mislukte competitiestart aan. De eerste vier duels leverden slechts een punt op. Met de 5-2 thuiszege op PSV'35 begon de inhaalrace die inmiddels de vijfde plaats heeft opge leverd. De verschillen in de midden moot zijn echter klein. Zondag gaan de Vierlingsbekers op bezoek bij de nummer tien Herpina, dat vier punten minder telt maar nog een wedstrijd tegoed heeft. Thuis verloor Volhar ding op 20 september met 0-1 van de ploeg uit Herpen. SSS'18 speelt een cruciale thuis wedstrijd tegen de nummer drie Nulandia. De vraag is hoe de Over- loners zich hersteld hebben van de 0-5 zeperd tegen Venlosche Boys vlak voor carnaval. Zondag kunnen de mannen van John Thijssen die misstap weer helemaal goed maken. Want bij winst stapt SSS'18 de top drie binnen. De uitwedstrijd tegen Nulandia lever de een 0-1 zege op. Bij verlies moet de Overloonse ploeg voorlopig afhaken in de promotiestrijd. In de vierde klasse G staat Swolgen- se Boys-Leunen op het programma. Op 20 september wonnen de oranje- witten thuis in een spectaculair duel met 4-3. Zoals Leunen meestal in deze derby aan het langste eind trekt. De de grond zit. "Een paar centimeter diep is het nog hard bevroren", weet bestuurslid Peter Groenen. Na dertien minuten wordt de Holthese defensie ontrafeld. Emiel Wijnhoven trekt vanaf rechts de bal voor waar Thijs Hebben van dichtbij inschiet. Met een reflex ranselt Patrick Wijnen de bal uit zijn doel, maar tegen de rebound van Ron Wijnhoven is de doelman kansloos: 1-0. "En dan weten we dat het heel lastig wordt als Resia op voorsprong komt", zegt Wijnen. "Ze kunnen dan gaan counteren." Holthees kan voorin nauwelijks potten breken met de routiniers Hakan Sazak (35) en Ludo Gommans (41). Er is ook onvoldoende aan sluiting vanaf het middenveld. Het meeste gevaar is een kopbal van de opgerukte voorstopper Roy Jansen uit een hoekschop. Martijn Houwen, de Venrayse keeper in het 'Looise' doel, reageert alert. Aan de overzijde draait Nick Fransman weg van zijn bewaker maar goalie Wijnen voorkomt knap de 2-0. Resia voetbalt wat makkelijker terwijl Holthees het vooral van zijn inzet moet hebben. En dat eist zijn tol op het veld dat steeds meer weg heeft van een knollentuin. De blauw- witten gaan na rust op zoek naar de gelijkmaker. De beste kans is voor de actieve Stijn Voermans die te gehaast voorlangs schiet. Voor de rest weet de ploeg van Hans Winkelhag weinig af te dwingen. Het middenveld kan het niet meer belopen, waardoor er een langgerekt speelveld ontstaat. Met Swolgenaren staan achtste en Leunen een plaatsje lager. Beide ploegen heb ben nog een redelijke marge met hek kensluiter HBV, dat de enige degrada tieplaats bezet. Oostrum vecht in de vijfde klasse F een felle titelstrijd uit met de drie Brabantse opponenten Bavos, MVC en Milheezer Boys. De ploeg van trainer Ruud Vermeer heeft alvast een peri- odetitel op zak. Het allermooiste is natuurlijk een kampioenschap in het jubileumjaar. Zondag wacht de uit beurt tegen Melderslo. Oostrum heeft nog wat recht te zetten van de 1-4 thuisnederlaag. In Tienray speelt Holthees opnieuw een degradatieduel. Na het 1-0 verlies bij Resia kunnen de blauw-witten zich niet weer een nederlaag permitteren. De voorsprong op rode lantaarndra ger Excellent bedraagt nog vier pun ten. TOP'27 staat er met elf uit elf wat beter voor. In de laatste vijf duels Montagnards-Leunen 1-0 (0-0). Leunen verloor in de vierde klasse G met 1-0 van Montagnards. De ope ningsfase was voor de Bergense thuis ploeg. Leunen kwam met veel inzet terug in de wedstrijd. Het scoren is echter een probleem voor de oranje- witten, die tien minuten voor tijd het deksel op de neus kregen. Doelman Jaap Litjens was kansloos tegen een vrije trap die van richting werd ver anderd: 1-0. Leunen kreeg nog kansen op de gelijkmaker, die niet meer zou vallen. uitvallen is Resia veel dreigender. De ingevallen jeugdspeler Martijn Derks duikt drie keer in kansrijke positie voor het doel op maar de beslissing blijft uit. In de 89e minuut komt Hol- thees met tien man te staan als Stijn Voermans in zijn ijver de tweede gele kaart pakt. Het duurt even voordat arbiter Engelen naar zijn borstzak grijpt. Aanvoerder Wijnen steekt het veld over om verhaal te halen. "Hij wacht heel lang en trekt alleen maar die kaart omdat hun aanvoerder erom vraagt", aldus Wijnen, die nog het meest baalt van het verlies. "Dit is een dure nederlaag in een heel belangrij ke wedstrijd. Toch hebben we het na rust niet slecht gedaan. Een punt had den we wel verdiend." Hans Winkelhag gaat komend sei zoen aan de slag bij zesdeklasser Kro nenberg. De voetbaltrainer uit Tegelen is bezig aan zijn derde seizoen bij Hol- thees. "Eigenlijk had ik besloten om te stoppen", zegt de zestigjarige Win- kelhag. "Maar tijdens de voetballoze winterstop kreeg ik toch weer zin om door te gaan. Enkele Brabantse clubs hebben gebeld, maar die heb ik afge zegd vanwege de verre reisafstand." Begin dit jaar meldde Kronenberg zich waar trainer Geert Mulders straks vertrekt naar Hegelsom. "Het stond mij wel aan. Een leuke club met een jong elftal. En het is voor mij een stuk dichterbij huis", aldus Winkelhag, die zoals bekend bij Holthees wordt opgevolgd door Twan Bloemen. werd niet meer verloren, maar hier bij zaten wel vier remises. SV United heeft wat meer lucht gekregen na de 0-2 zege op Melderslo. Zondag wacht de uitbeurt in het Brabantse Oploo tegen Excellent. Bij een zege klimt de fusieclub verder op in de midden moot. In de zesde klasse E hoopt Mer- selo na ruim drie maanden eindelijk weer in actie te komen. Geen enkele andere club in de regio stond zolang stil als de geel-zwarten, die op 22 november - uit tegen Astrantia (1-7) - hun laatste duel speelden. Ook vorig seizoen kende Merselo een extreem lange winterpauze die toen duurde van 30 november tot 1 maart. Mid denmoter Merselo treedt in De Rips aan tegen het fysiek sterke Fiducia van Noud Janssen. De thuisontmoe- ting eindigde in 1-1. De nummer twee SVOC'01 mag uit bij laagvlie ger Astrantia in Middelaar geen fout maken. Ysselsteyn is zondag vrij. Programma zaterdag 27 februari Trainingsbijeenkomst veteranen 17.00 Merselo A1G-BlerickA1 B.14.00 Merselo B1G-IVO B2 B.13.00 Merselo C1G-Venlosche Boys C4 B.11.45 Merselo D1G-SSS'18 D1 B.10.15 Merselo E1G-Meterik E3 B.930 Merselo E2G-Belfeldia E3 B.10.30 Merselo F1G-SV Oostrum F1 B.08.30 MP zaalprogramma in Toverbal V9.40 Programma zondag 28 februari Fiducia-Merselo 14.30 Menos 2-Merselo 3 11.00 Gemert-Venray 0-2 Herpinia-Volharding 1 -0 SSS'18-Nulandia 3-1 Swolgense Boys-Leunen 1-1 Excellent-SV United 1-0 TOP'27-Holthees 0-1 Melderslo-SV Oostrum 0-2 Fiducia-Merselo 2-0 Astrantia-SVOC'01 1 -1 Willem II-VVV 0-1 De stand: I) Ferry Heijl (Holthees), Stefan Dielissen (Merselo) en Freek Steeghs (SVOC'01) 7 punten 4) Roel Vissers (SV United) 6 punten 5) Daan Geenen (SV Venray) en Tom Rutten (Swolgense Boys) 4 punten 7) Ales Jurcik (SSS'18) en Nick van Hoek (Leunen) 3 punten 9) Ralph Kessels (Oostrum), Khalid Hlimi (SV Venray)** 2 punten II) Dave Hendriks (Volharding) en Tim Vervoort (tOp'27)* 1 punt. 14) Thijs Hendriks (Ysselsteyn) 0 punten *Tim Vervoort (TOP'27) heeft de uitslagen van de wedstrijden Papendrecht- Venray, Swolgense Boys-Odiliapeel, Resia-Holthees, TOP'27-Meterik, Melderslo- SV United, De Willy's-Ysselsteyn en Merselo-Astrantia nog tegoed. **Khalid Hlimi (SV Venray) heeft de uitslag van de wedstrijd Sambeek-Merselo nog tegoed. Thijs Hendriks (Ysselsteyn) heeft de wedstrijden Venray-Baronie, Achates- Volharding, Montagnards-Leunen, Swolgense Boys-Odiliapeel, Milheezer Boys- Holthees, Elsendorp-Merselo en Lottum-SVOC'01 nog tegoed. Henseniusplein 5c Venray Tel. 0478-550099 #1^ m M MEMBERS VAN •$:vven ray Kledingsponsors: Hoofdsponsors: IgmgögJ Special Member: SUMMA Advies Groep B.V. Personato Werving Selectie Ambassador Member: Gemeente Venray Art.com Attractiepark Toverland Bavaria Winters Liessel De Bruijn Isolatie B.V. De Golfhorst, America Eye Watch Security Group Flextronics GGZ Groep Golfbaan Landgoed Bleijenbeek, Afferden Hofmans Tapijten, Cuijk Inalfa Roof Systems Group B.V. JDS Bedrijfsautomatisering B.V. Kyoto Koi Farm McDonald's Venray OTTO Work Force B.V. Peka Kroef B.V. Plus G. van Dijck Venray Price Cleaning B.V. Rabobank, Venray Rühl Haegens, Molenaar, Accountants Seacon Logistics Van den Munckhof B.V. Van Haren Autobedrijven B.V. Vie Curi Vitaal ABN/AMRO Bank Adecco Administratiekantoor Van Dijck Lenders Arbo Office Nederland Argowil B.V Atec Aanhangwagens B.V./Trailer World, Cuijk Auto Arena Venray B.V. Autobedrijf Strijbosch Venray B.V. Autowijk Keizersveld Autoschade Venray Avydo accountants en belastingadviseurs Baat accountants en fiscalisten Bilderberg Hotel "de Bovenste Molen" Bol Accountants, Venray Bouwbedrijf Fleuren Bouwbedrijf Koenen Zn., Holthees BTL Realisatie B.V. (Verhoeven Groen) Brienen aan de Maas Claassen, Moolenbeek en Partners Claassen Bouw Vastgoed BV CleanCare24 Cocosoft Contour, Accountants en Belastingadviseurs Cornelco Safety Culinair Creatief Ruud Welbers DatZitt Horeca Projectmeubilair De Aanpak Bouwservice B.V. De Lekkernij -'tAnker, Merselo Deloitte,Venlo Delvia Accountants en Belastingadviseurs, Deurne Derksen Dienstverlening Econsultancy B.V., milieuadviesbureau Swalmen Electro Martens Installatie B.V. Elektro Van Gogh B.V. ERWOLAR B.V. Familie-Restaurant 't Roekenbosch, Blitterswijck e Totaal Zorg Feestcafe De Koets First Lady, Venray, Tegelen en Arcen Flanderijn en Geboers Fortis Bank, Venray Frank Elbers Assurantie Advies Gamma, Venray Gerard Reynders Schilderwerken Venray B.V. Gilde BT Gossimijne, bar-bistro Henra Aanhangwagens B.V., Overloon Hotel Asteria ING, Venray Intratuin, Venray Invent Personeel en Organisatie Janssen Venray Stucadoors B.V. Jenniskens Installatie B.V. Jewagas B.V., Wanssum Julicher en Meijer Advocaten K- Rental Nijmegen, Harm en Karel Leenders Keijsers-Manders Installatietechniek B.V., Ysselsteyn Kersten Europe Koenen en Co. Lifestyle Mode/ Secondo Fashion Maessen Bedrijven Makelaardij Carel Fijen Manders Automation Manders Verhuur Mari, Wanssum Martin Cuijpers Maximize Nederland B.V. Meldon Plastics B.V., Bergen lb. Mister Kool's, Wanssum ND Logistics Nelipak B.V. NLW Groep Notariskantoren Venray Partycentrum "De Witte Hoeve" PG Group BV Peelrand Makelaardij B.V. Restaurant de Beejekurf Ricor Damesmode en Herenmode Rocom Telecommunicatie B.V. Rongen Tegels, Sanitair en Tegelwerken V.O.F. Rooijerie Uitmarkt Saarloos Automotive Equipment, Venray Salarispoint, Oirlo Sport 2000 Steenhandel Kusters Studio Spinazie Tandartsenpraktijk Venray Taxi Touringcar Geerets, Wanssum Ten Brinke Hekwerken Thetru B.V. Thomassen Interieurs BV Thuijls Beheer B.V. Timber Hirsi Europe BV Time2Paint Van de Mortel Assurantie Advies Van Dijck Bouw en Industrie Van Dijck - Achten - Lenders Advies Van der Putt Advocaten Van Gansewinkel B.V. Vera Venray BV Verkeersschool Nottelman Verspreidingsburo Periodiek Verstraaten Business Travel Volantis - Hollman Adviseurs WIKO Investments V.O.F. Bestratings-/Klusbedrijf Wilms Wonen Venray ZR Accountants en Adviseurs Zondag weer compleet voetbalprogramma voor De redactie van Peel en Maas^ct ook in het voetbalseizoen 2009-2010 wi ke- lijks een speler of trainer vaneen amateurvereniging uit de gemeenten Veiray en Meerlo-Wanssum in drschijnwerpers. Ook spelers van SSS'18, Volharding en Holthees worden ip^e rubriek 'De Schijnwerper op...' aan de tand geveeld. De gastspeler voorspelt net als de voetbalkenners van het Venrayse nieuwsblad ook nu weer de uitslagen van tien amateurduels die dat weekend gespeeld worden. Zijn de voorspellingen van de gastspeler beter, dan wint hij een bal voor de jeugdafdeling van zijn voetbalvereniging, die beschikbaar wordt gesteld door Sport-Inn aan het Henseniusplein in Venray. Ook dingen de deelnemers met hun totaalscore mee naar enkele prachtige prijzen. De redactie van Peel en Maas doet mee om de eer. Deze week in De schijnwerper op: Sam Meeuse (SSS'18). Naam: Sam Meeuse Leeftijd: 19 jaar Woonplaats: Overloon Partner: vrijgezel Studie: HAN in Nijmegen Club: SSS'18 Positie: rechtshalf Hoogtepunt: winnen van Volharding Dieptepunt: gelijkspel tegen Volhar ding Beste trainer: John Thijssen en mijn vader Slechtste trainer: ik heb geen slechte trainers gehad Beste boek/tijdschrift/krant:VI Andere hobby's: niet echt Mooiste vrouw: Cheryl Cole, de vrouw van Ashley Cole Favoriete club: Ajax Favoriete speler: Suarez Favoriete tv-programma: Friends Favoriete vakantieland: Griekenland Wie wordt kampioen in jullie klasse?: HVCH Wie wordt laatste in jullie klasse?: PSV'35 Maatwerk In financiële zekerheid

Peel en Maas | 2010 | | pagina 17