SS*-**»» mm D Rixona AmL Procesoperators m/v "j/jt Champignons TEELTMEDEWERKER CHAMPIGNONS Synthese Venray zoekt vrijwilligers voor diverse activiteiten in het ouderenwerk bij ons groeien de bomen tot aan de hemel! it n mm. PEEL EN MAAS Donderdag 11 februari 2010 - Pagina 4 Biovergisting Ysselsteyn NV If Biovergisting Ysselsteyn is op zoek naar een Bedrijfsleider biovergisting (80-100% m/v) HOOFD BEDRIJFSBUREAU www.creemersbv. nl creemers Valentijn! Hazinneke Mien vriendinneke En bluumke vur oow Want ik lus ow roww September zal bezorgen 14 februari/zondag morgen 0478588198 Valentijnskaart sturen? Verras uw Valentijn met een échte kaart en steun de Hartstichting! Ga snel naar goededoelenkaartje.nl/ hartstichting Is op zoek naar: - - Wij bieden een afwisselende baan met alle voorkomende werkzaamheden in onze champignonkwekerij - Salaris volgens cao paddestoelen - Fulltime - Goede, enthousiaste en flexibele inzet - Enige ervaring gewenst Heb jij interesse of wil je graag nog meer informatie? Neem dan contact op met: Sikes Champignons Rouwkuilenweg 43, 5813 BH Ysselsteyn Tel.nr. 0478-541620 Mobiel 06-48432377 of 06-29501929 Vakwerk in personeel AB Limburg is gespecialiseerd in het aannemen, uitzenden en detacheren van arbeidskrachten. Een no-nonsense coöperatie die weet van aanpakken met ruim 40 jaar ervaring in het aan bieden van flexibele hulp. AB heeft haar wortels in de agrari sche sector, maar is ook al jaren actief in de hoveniersbranche, grond-, weg- en waterbouw, loonwerk en (civiele) techniek. Medewerker Meewerkend voorman Medewerker Beginnende hoveniers en ervaren hoveniers Allround medewerkers Logistiek medewerker Monteur Kijk voor meer informatie op www.ablimburg.nl of bel 077 - 398 08 83 en vraag naar Inge Rempkens. ixiVemray collega's voor v0llduren- interesse? T: (024) 641 42 93 E: info@amcbv.nl www.amcbv.nl Steunpunt Vrijwilligerswerk Ven ray Vrijwilligerswerk maakt je rijk www.vrijwilligerswerkvenray.nl - 0478-516995 Rixona BV maakt deel uit van de Aviko Groep en zodanig ook van de Royal Cosun organisatie. Wij produceren en verkopen wereldwijd droge aardappelproducten (aardappelgranulaten en vlokken). Binnen Rixona BV werken ca. 221 medewerkers. Het hoofdkantoor bevindt zich in Oostrum/Venray. Voor de afdeling productie en vulafdeling zijn wij op zoek naar; Full-time in de vijfploegendienst (standplaats Oostrum/ Venray) De processing zorgt voor het verwerken van aangevoerde aardappelen tot granulaat en vlokken (con form klantspecificaties) d.m.v. schillen, snijden, voorkoken, koelen, stomen en drogen. De vulafdeling zorgt voor het vullen en verpakken van eindproducten in bigbags, blikken, dozen en sachets. Functie-inhoud Verrichten van bediening- en omstelwerkzaamheden aan apparatuur/lijnen zodanig dat volgens ge vraagde specificaties en geldende procedures wordt geproduceerd en de productie geen stagnatie ondervindt waarbij de kwaliteit en kwantiteit zijn gewaarborgd. Corrigeren en/of regelen van de procesgang op grond van waarnemingen en onderzoeksresultaten, zodanig dat tijdig bijsturing van het proces plaats kan vinden Uitvoeren van schoonmaakwerkzaamheden, aan de hand van een checklist/schema van lijnapparatuur, zodanig dat voldaan wordt aan de eisen ten aanzien van hygiëne en veiligheid. Profiel Voor deze functie zoeken wij veelzijdige operators met ervaring in de voedingsmiddelenindustrie en die nauwkeurig en zelfstandig kunnen werken. Je hebt een opleiding op MBO denk- en werkniveau aangevuld met een diploma Vapro A of B. Je persoonskenmerken zijn: communicatief, initiatiefrijk, team speler, flexibel, kwaliteitsbewust. Wij bieden In deze functie binnen een enthousiast team kunt u verzekerd zijn van uitstekende primaire en secun daire arbeidsvoorwaarden. Sollicitatie Voor aanvullende informatie kunt u contact opnemen met de heer R. School (Hoofd Productie) telnr. 0478-524775 Bent u geïnteresseerd in deze functie schrijf dan binnen 2 weken een sollicitatiebrief aan de afdeling P&O van Rixona B.V. t.a.v. de heer H. Franssen of e-mailen naar: h.franssen@rixona.nl Synthese is een brede welzijnsorganisatie, actief in Noord-Limburg. Voor diverse doelgroepen, jong en oud worden er allerlei activiteiten georganiseerd en diensten uitgevoerd. Voor diverse activiteiten in het ouderenwerk zijn vrijwilligers een onmisbare schakel geworden. Want een groot aantal activiteiten wordt, in samenwerking met professionals, uitge voerd door vrijwilligers. Misschien bent u met pensioen en wilt u uw kennis en ervaring niet verloren laten gaan, of u wilt gewoon iets om handen te hebben en zinvol bezig zijn. Veel talent gaat verloren zodra men stopt met werken. Of u nu administrateur, belastingconsulent of huisvrouw/man bent geweest; het belangrijkste is dat u graag iets wilt betekenen voor ouderen, sociaal voelend en creatief bent. Bent u enthousiast en heeft u enkele uren per week tijd om u belangeloos in te zetten voor uw medemens, dan komt Synthese graag met u in contact. Voor het Activerend huisbezoek zoekt Synthese vrijwilligers die cliënten in de thuissituatie be zoeken, hen ondersteunen, stimuleren en activeren tot activiteiten. Voor de Ouderenadvisering zoekt Synthese vrijwillige ouderenconsulenten die ouderen in de thuissituatie bezoeken en informeren en adviseren over vragen over wonen, welzijn, zorg en financiële regelingen. Voor de Dagopvang zoekt Synthese vrijwilligers die deelnemers aan de dagopvang begeleiden en ondersteunen bij groepsgerichte dagbestedingsactiviteiten, op diverse locaties. Voor de administratieve ondersteuning "de Papierkroam" zoekt Synthese vrijwilligers die cliënten ondersteunen in het leren ordenen en bijhouden van de eigen financiële administratie. Spreekt een van de bovenstaande vrijwillige vacatures u aan of wilt u nadere informatie ontvangen, neem dan contact op met: Anja Damhuis: activerend huisbezoek José Wijnhoven: ouderenadvisering Ankie Bongers: dagopvang en administratieve ondersteuning Synthese Venray: tel. 0478-517317 E-mail: info@synthese.nl SYNTHESE Biovergisting Ysselsteyn N.V. is een zelfstandige onderneming die middels biovergisting groene stroom produceert voor circa 5000 huishoudens. Prodeon is mede eigenaar van deze onderneming en als directievoerder verantwoordelijk voor de exploitatie. Het beheren van een biovergistingsinstallatie is een continue proces dat 365 dagen per jaar 24 uur per dag draait. Het rendabel beheren van de installatie vraagt een zorgvuldige afstemming tussen de tech niek, biomassa/logistiek en het biologische vergistingsproces. De reguliere werkzaamheden op locatie worden door de operationeel beheerder en de bedrijfsleider uitgevoerd. Bij calamiteiten buiten kantooruren die niet op afstand kunnen worden opgelost, zullen ooks avonds of in het weekend werkzaamheden verricht moeten worden. Op het gebied van techniek en biomassa/logistiek wordt de locatie ondersteund door verschillende collega's van Prodeon en externe specialisten. Voor meer informatie zie website: www.prodeon.nl. Deze vacature is vooralsnog tijdelijk jaar). Bij gebleken geschiktheid is het de intentie dit om te zetten in een vast dienstverband. Hierna volgt een korte uiteenzetting van de (in ontwikkeling zijnde) functie: Doel van de functie Bijdragen aan maximalisering van energieproductie tegen optimale kosten voor het onderhoud en beheer van de biogasinstallatie in Ysselsteyn. Activiteitenprofiel Verantwoordelijk voor: Locatiebeheer, waaronder personele bezetting op de locatie, toegang, veiligheid, schoonhouden locatie, onderhoud, bonnenadministratie, monstername en afhande ling, kwaliteitsverbetering, contactpersoon voor buurt en bevoegd gezag (handhaving), etc. Laden en lossen biomassa en toevoerdosering (samen met de operationeel beheerder). Biogasproductie (toevoerdossering, doorlooptijden, temperatuurregeling, etc) en bedrijfsvoering van de drooginstallatie voor het digestaat (restproduct na vergisting) (samen met de operationeel beheerder). Coördinatie van en/of uitvoering storingsopvolging buiten de reguliere werktijden (samen met de operationeel beheerder). Vastlegging geplande werkzaamheden en zorgen voor de opvolging en uitvoering daarvan. Monitoren en pro-actief aansturen (technisch) beheer- en onderhoudsbedrijven. (Laten) monitoren technische performance van de installaties. Rapportage over de performance van installaties en onderhoudsbedrijven. Analyse en (mede)bepalen oplossingsrichtingen in probleemsituaties. Ondersteunend (niet verantwoordelijk): Faciliteren van de volgende processen: 1. Beschikbaarheid installaties (vergisting, warmtekrachtinstallatie/gasmotoren, droger) 2. Inkoop, logistiek, administratie en control (menuoptimalisatie, inkoop planning, levering, facturatie en betaling, rapportages) 3. Overig procesbeheer (elektriciteit en warmte rendement) Kostencontrole- en - bewaking Ontwikkelen en realiseren van (technische logistieke) optimalisaties. Belangrijkste competenties Plannen, voortgangscontrole, probleemanalyse, communicatieve vaardigheden, kwaliteitgericht, resultaatgericht. Opleiding en ervaring Afgeronde MBO-opleiding, (MTS, MAS of Levensmiddelentechnologie) Minimaal 5 jaar relevante werkervaring in bij voorkeur meerdere functiegebieden, zoals agrarisch, energieproductie, continue processen, technisch beheer Praktisch ingesteld ("handen uit de mouwen" mentaliteit) Woonachtig in de omgeving van Ysselsteyn In bezit van rijbewijs Arbeidsvoorwaarden Biovergisting Ysselsteyn zoekt gemotiveerde mensen die passen binnen de bedrijfs cultuur. Kernwoorden hierbij zijn verantwoordelijkheid, vrijheid en flexibiliteit. Naast deze bedrijfscultuur en leuke collega's worden goede arbeidsvoorwaarden geboden. Solliciteren? U kunt uw brief met C.V. voor 23 februari 2010 per e-mail sturen naar Anita Zoon (a.zoon@prodeon.nl). Door de groei van de activiteiten is per direct de functie van Hoofd Bedrijfsbureau vacant. Als Hoofd Bedrijfsbureau draagt u mede zorg voor een gedegen calculatie en werkvoorbereiding van projecten, alsmede een optimaal- en inzichtelijk beheer en management van projectgegevens. U werkt samen met uw collega op het bedrijfsbureau en rechtstreeks onder de algemeen directeur. Daarnaast werkt u intensief samen met de projectleiders en de administrateur en heeft u veelvuldig contact met onze klanten. Verder bent u... Verantwoordelijk voor een rendabele en efficiente calculatie en werkvoorbereiding van projecten Voor zowel interne als externe klanten het eerste aanspreekpunt Een spin in het web U beschikt over... Een afgeronde opleiding MTS Bouwkunde, of vergelijkbaar Tenminste vijf jaar relevante werkervaring bij een schilders- en onderhoudsbedrijf, bouwbedrijf, onderaannemer of toeleverancier Affi niteit met schilderwerken in het algemeen en kennis van bouwkundig onderhoud, houtrenovatie en constructies van buitengevels Kwaliteiten als vakmanschap, klanttevredenheid, betrouwbaarheid, ambities, een hands-on mentaliteit, structuur, orde, stressbestendigheid, relevante ervaring met computerprogrammatuur en leidinggevende ervaring. U bent bij voorkeur woonachtig in onze regio Reageren... Voor aanvullende vragen kunt u contact opnemen met ons kantoor op telefoonnummer (0478) 63 20 44. U kunt uw curriculum vitae en begeleidend schrijven tot uiterlijk 22 februari mailen naar info@creemersbv.nl Uitvinders van duurzaamheid Creemers Glas-, schilder en onderhoudswerken in Vierlingsbeek is een gezond en vooruitstre vend familiebedrijf. Naast hoogwaardige schilderwerken biedt Creemers diensten aan op het gebied van glas- en bouwkundige werkzaamheden. Creemers BV hecht grote waarde aan duurzaam heid, vakmanschap en maatschappelijk verantwoord ondernemen. Grotestraat 57 5821 AB Vierlingsbeek T: (0478) 63 20 44 F: (0478) 63 20 46 info@creemersbv.nl NederlandseM/Hartstichting AB I Limburg Een greep uit ons aanbod: Voor een boomkwekerijgespecialiseerd in sierheesters zoeken wij een Die het vak wil leren. Opleiding LBO/MBO. Voor een coniferenkwekerijzoeken wij een Met ervaring in het werken bijeen boomkwekerijen in het aansturen van met name Poolse medewerkers. Voor een kwekerijin laan- en vruchtbomen zoeken wij een Heb jijervaring in de boomkwekerijen geen bezwaar tegen fysiek zwaarder werk, dan komen wijgraag in contact met jou! Voor diverse hoveniersbedrijven zoeken wij Wil je het vak van hovenier leren, heb je affiniteit met het hoveniersvak, of ben je al een ervaren hovenier die toe is aan een nieuwe stap, dan hebben wijvolop mogelijkheden voor jou! Wijzorgen desgewenst voor een opleiding en een betaalde baan. Houd jijvan buitenwerken en je mouwen opstropen? Laat het ons weten! Voor diverse opdrachtgevers in de vollegrondsgroenteteelt zoeken wij fulltime Werkzaamheden bevatten o.a. sorteren, wassen, schoonmaken, oogsten, laden en lossen en onderhoudswerk. Houd jijvan afwisselend werk, ben jijeen aanpakker en heb je ervaring in de vollegrondsgroenteteelt? Neem dan contact met ons op om de mogelijkheden te bespreken. Voor een paprikakwekerijzoeken wij een full time je bedient de sorteermachinelijn, verzorgt contacten met afnemers en transporteurs en geeft leiding aan een groep medewerkers. Heb jijgoede communicatieve vaardigheden, ervaring in de glastuinbouw en geen 9-tot-5 mentaliteit, neem dan contact met ons op. Wij zijn voor onze klant: Inno gevestigd in Maasbree, op zoek naar een fulltime lnno+ is specialist in klimaattechniek en luchtreiniging voor met name intensieve veehouderijen industrie. Voor installatie van de systemen. Het betreft met name electrawerk maar loodgieterswerk komt ook voor. Heb jijeen electra opleiding en een agrarische achtergrond, dan komen wijgraag in contact met jou. AMC Schoonmaak Gebouwbeheer zorgt al 34 jaar voor een optimale bedrijfshygiëne. Meer dan 300 medewerkers worden ingezet op het gebied van schoonmaak, gebouw beheer, specialistische reiniging en bedrijfs- catering. AMC neemt alle zorg uit handen van haar opdrachtgevers en zorgt uitstekend voor haar eigen werknemers. Zo levert AMC de hoogstaande kwaliteit die zorgt voor de groei van ons bedrijf. Schoonmaak Gevelrenovatie Bed rijf scat ering Wij hebben diverse showmodellen bankstellen voor u opgesteld staan voor zéér aantrekkelijke prijzen. Zeker de moeite waard Uw complete woninginrichter van Hout Janssen Hoofdstraat 25 Liessel Tel. 0493-341277 of www.vanhoutenjanssen.nl Creating value from potatoes adv. week 6.indd 4 10-02-2010 16:27:32

Peel en Maas | 2010 | | pagina 4